Nieuw huis op het oog? Wij regelen voor u de perfecte hypotheek! Sex na Sinterklaas Toneel in Smakt £oorzangeressen en - zangers gehuldigd in Merselo Poëzie en proza verzameld in een boek 'Grenzeloze Gekte' in de schouwburg s;tv> 4-gangen menu: f37.50 fansProductiegroep gaat in première Gabber in Dingus Drie gangen keuze menu f29.50 Zondag ochtendconcert Mosselen en live muziek in de Evenaar VERKOPEN? 'Zin in zingen' - Pc L EN MAAS donderdag 4 december 1997 - Pagina 3 neelvereniging Kom Op brengt Smakt het blijspel 'Een L dweekend!' geschreven door 'Slotboom, vele repetities is het dan zo )e decorbouwers hebben weer literste best gedaan en er een tig decor neergezet, uitvoeringen zijn op donder- II en vrijdag 12 december in iet Pelgrimshuis te Smakt, stuk gaat over vijf vrouwelij- rsisten die een yoga weekend skt hebben bij cursusleider I. Gerard woont op een afge- boerderij. Hij begint vol moed aan de cursus maar ont lat gauw dat het dit keer geen ale groep is. Het weekend heel anders dan hij zich heeft 'esteld: Johanna verdwijnt 3PW jling. De telefoon doet het 'e ke sniet meer. Marian maakt zich us zorgen over deze 'mysteri- verdwijning. Elisabeth heeft met yoga en probeert ma te vinden via Abdullah, geleidegeest. Corrie wordt 15 an nogal zenuwachtig en wil ;l mogelijk naar huis. Ria, haar din, is niet op haar mondje len en neemt de situatie niet zo us. Kortom voldoende ingre- in voor een 'moordweekend'. -k, Wilt u zeker zijn van een plaats dan bestaat er de mogelijkheid om vooraf kaartjes te reserveren. U weet dan, dat er voor u plaats is. Wij weten of we met de zaalruimte uit komen. U kunt de kaartjes vooraf kopen bij de fam. Koenen te Holthees, tel. 0478-636878 of de fam. Goumans te Smakt, tel. 0478- 636676. U kunt Kom Op dus zien spelen op donderdag 11 en vrijdag 12 december in 't Pelgrimshuis te Smakt.De kosten bedragen ƒ7,50 per kaartje. Zondag 7 december presenteert Toneelvereniging Crescendo uit Ysselsteyn de soap 'Grenzeloze Gekte'. Deze soap is het afgelopen weekend met succes al twee keer opgevoerd in de Smelehof in Ysselsteyn. Een vrouw, Connie, is samen met haar vriend en haar zoon met een bus op reis naar Benidorm.Door hun eigen schuld raken zij in Zuid- Frankrijk afgezonderd van het reis gezelschap. Daar ontmoeten zij heel toevallig (op spectaculaire wijze) landgenoten, die hen onderdak bie den. Deze landgenoten verblijven daar in een vakantiewoning. Het hoofd van dit gezin is een welgestel de zeepfabrikant. Het gezin blijkt er een heel aparte levensstijl op na te houden. Als blijkt dat Connie en de heer des huizes elkaar van vroeger kennen en de jongelui verliefd wor den is de Gekte compleet. 'Grenzeloze Gekte' wordt opge voerd in het dialect. Er zijn nog een beperkt aantal kaarten te verkrijgen bij de schouw- !J£ burg en bij Joke van Asten, tel. 541667. De entreeprijs is ƒ10,- (kor tingspas en 65+ ƒ7,50). ungspas en oo+ j ,ouj. i Hoenderstraat 2, Venray tel. 512038 1 ^ÊV W|S' 9»sW" Zalm paté op foast of <Cl\c*mpigr\cms op foasf ■Heldere Bouillon F^ib eye of enfcecofe met saus naaf keuze éCkocolade desseef dens de Ceciliaviering van het elo's Gemengd Koor werden pastoor Mertens vier jubilaris- ide bloemtjes gezet. Ilie van Meijel-van Heugten is i 25 jaar lid van het koor waar- /ele jaren bestuurslid. Pubben is 50 jaar lid terwijl Martien Hoenselaar 60 jaar lid van het koor is. Bovendien is hij vele jaren voorzitter geweest. Antoon Poels is 70 jaar lid. Hij deed op 11-jarige leeftijd zijn intre de bij het koor en was ook nog enkele jaren bestuurslid. dansafdeling Venray van de W Hing Kunstzinnige Vorming id-Limburg is in september, :rleiding van Karin Janssen, met nieuw initiatief gestart: de uk,i «liegroep. ivorderde dansleerlingen krijgen re week twee technieklessen, iiek ballet en jazzdans. Daarbij tren zij eenmaal per week ver- n2. Hende choreografieën in. maf september is er door deze kJl we groep keihard gewerkt. Ze Aen niet meer wachten om het urn op te gaan en u in een korte Intatie het eerste resultaat te zien. Verschillende dansstijlen en aan bod, zoals jazzdans, Idance en klassiek ballet, wlingen van de slagwerkafde ling onder leiding van Jan Voermans van de Muziekschool Venray zullen onder andere de dansers begeleiden. Behalve de Productiegroep treden twee jazzdansgroepen op. Wij nodi gen iedereen van harte uit deze pre mière bij te wonen. De première vindt plaats op zon dag 14 december om 16.00 uur in de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut locatie Noordsingel. De entree is ƒ5,-, Kaartjes zijn te koop voor de voorstelling in de hal van de schouwburg van het VvGI. Of telefonisch reserveren via de SKV in Venlo, tel. 077-3540241, met duide lijke vermelding van uw naam en telefoonnummer. De kaartjes liggen voor aanvang klaar in de hal van de schouwburg van het VvGI. Na het twee keer om verschillen de redenen uitgesteld te hebben, is het nu dus eindelijk wel zo ver. Een vette gabberparty in de zaal van Dingus. En wel op zaterdag 13 december. DJ's voor deze avond zijn M.F., Dozo, Sick Mob, E-raiser en Bassweiler. Om 20.00 uur gaat de zaal open en voor ƒ12,50 entree kun je een lekker avondje al hakkend en zagend uitje dak gaan. De aankoop van een nieuw huis is een belang rijke en spannende gebeurtenis. Er moet veel worden geregeld. Ook financieel. Hoeveel hypotheek heeft u nodig, welke vorm is het beste, hoe kan het fiscaal zo gunstig mogelijk worden opgezet? Allemaal vragen waar de hypotheekadviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies een antwoord op heeft. Rabobank Huis &c Hypotheekadvies geeft u de zekerheid van: - een scherp tarief - een deskundig en op maat gesneden advies - een betrouwbare, solide partner - een persoonlijke service, nu en in de toekomst. Een hypotheek van de Rabobank: da's vertrouwd en goed! verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530216 tel (0478) 530343 Ja, ik wil graag meer informatie over Rabobank Huis &c Hypotheekadvies. Neem contact met mij op voor nadere informatie. naam adres postcode/woonplaats telefoon Coupon opsturen in een envelop aan: Rabobank Huis Hypotheekadvies, Antwoordnummer 1001, 5800 VB VENRAY (Een postzegel is niet nodig) Êefcafé. "De 13afmeD Maasheseweg 93, 5817 AA Venray Tel. 0478-580001 Deze week Kemesoep Zalm coc+ail Franse uiensoep Gegrilde zalm Schnitzel met Stroganoff saus Scholfilet in botersaus Koffit- met yWmaretWVanille ijs met banaan en choc. saus/Wafel met kersen Iedere zondag brunch voor ƒ24,50 p.p. Buffetten aan huis bezorgt (min. 6 pers.). Na eten nog borrelen, maak gebruik van onze taxi-aanbieding met TAXI VERSTRAATEN. De drumband van Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide zal a.s. zondag 7 december samen met fanfare St. Oda van Merselo een zondagochtendconcert verzorgen in de schouwburg van Venray. De drumband zal, onder leiding van Jan Voesten, de volgende stuk ken ten gehore brengen: de mars Hurrican, het concertwerk Flash van Nico Brands, Indian Drumcall van Rie Dols, de mars High Tech van Kees Nijssen en A little concert nr. 2 van Leon Linders. Fanfare St. Oda brengt de volgen- de werken ten gehore: 1941-March van John Williams; The Saba Adventure, Joop van Dijck; Con Te Partiro, F. Sartori L. Quarantotto; Adagio, Samuel Barber; El Bimbo, C. Morgan; West Side Story, Leonard Bernstein. Het concert is van 11.30 tot 13.00 uur en de entree is gratis. Raadselige Roos kent eerste lustrum proza- en poëziewedstrijd De selige Roos van Literair Café ty-regio heeft weer een flink il pennen of tekstverwerkers in •ging gebracht. Voor de vijfde Hrijd om de Venrayse literaire en stuurden 46 amateurdichters erhalenschrijvers 56 werken in: dichten en 22 korte verhalen, vijf jaar kregen de Venrayse Opel s218 inzendingen onder ogen. elde 'ege he( eerste lustrum is daar- en selectie gemaakt en gebun- een lustrumboek 'Vijf jaar lige Roos". Het boek bevat ird ook de bekroonde inzen- van het lustrumjaar. lag 14 december worden de [aars van de Raadselige Rozen 'bekend gemaakt in partycen- 'Öe Witte Hoeve in Venray. De Kn worden uitgereikt door ïe< Venrays burgemeester J. Waals. De prijswinnaars lezen hen bekroond gedicht en verhaal voor. Tevens vindt de presentatie plaats van het lustrumboek. De bijeenkomst is voor iedereen toegankelijk en begint om 11.30 uur. De entree bedraagt tien gulden, inclusief het lustrumboek van meer dan honderd pagina's. 'Vijf jaar Raadselige Roos' bevat voornamelijk werk van amateur schrijvers, die woonachtig zin in of afkomstig zijn uit Limburg, Brabant en Gelderland. Alleen vorig jaar kwamen ook uit overig Nederland bijdragen binnen. De inzendingen van dit jaar werden beoordeeld door twee afzonderlijke jury's voor proza en poëzie. Voor de tweede keer boog ook een publieksjury zich over de gedichten voor de toekenning van de BIJ-prijs, de publieksprijs voor poëzie. Deze jury werd weer gevormd door deelnemers aan de maandelijkse Dichtregelwedstrijd in Peel en Maas. Tijdens de bijeen komst op zondag 14 december wor den ook de prijzen uitgereikt aan de winnaars van deze wedstrijd van Literair Café Venray-regio. De Venrayse musicus Ad Haans luistert het geheel muzikaal op. Na afloop verzorgt partycentrum De Witte Hoeve een Literair Buffet. Voor deelname is opgave vooraf bij De Witte Hoeve nodig. Dat kan door vóór 7 december 30,- per persoon over te maken op bankrek.nr. 6075.76.472 van ABN-bank Venray (gironr. 1031471) ten name van De Witte Hoeve Venray met vermel ding van Literair Buffet. Zaterdag 6 december is het weer tijd voor een African Night. Rond 20.00 uur wordt een typische Afrikaanse maaltijd geserveerd. Bobatie, een struisvogelgerecht met abrikozen. De kosten zijn 22,50 per persoon. Reserveren is noodza kelijk. Vanaf 22.00 uur is iedereen welkom voor een swingend feest op wereldse muziek. Zaterdag 13 december is er een mosselavond in de Evenaar. Tijdens deze avond verzorgen Jeroen en Frank de live-muziek op akoesti sche gitaar. Bij de houtkachel is er de mogelijkheid te genieten van mosselen. Voor mosselen eten zoveel je wil wordt 22,50 in reke ning gebracht. Wil je mosselen eten, even reserveren. Dus voor een African Night èn een mosselavond... even naar de Evenaar, Merseloseweg 96, 5801 CE, Venray, tel. 0478-510036. JIDIG ADVIES SHEl. RESULTAAT ADVERTENTIE. Veelbejubeld debuut Vliegende Panters in schouwburg Gelukkig heeft Sinterklaas vol gende week z'n heilige hielen weer gelicht. Als bisschop zou de kin dervriend de humor van De Vliegende Panters. Cabaretmin- nend Nederland loopt daarente gen wel weg met het trio dat vorig jaar debuteerde met het program ma 'Sex'. Dinsdag 9 december vliegen de panters door de schouwburg. Iedereen die houdt van de humor van Arjan Ederveen en Jiskefet kan nu ook in het theater terecht. De Vliegende Panters maken absurdis tisch cabaret voor de moderne gene ratie. Onschuldige jongens in korte broek, maar met een kostschoolver leden en een voorkeur voor (wrede) sexspelletjes. Leden die luisteren naar de namen Landbouw, Veeteelt en Visserij. Nummers waarin niets is wat het lijkt: Dikkie Dik is een junk; een lied over Anne Frank krijgt een rapbehandeling en Kwek Duck die Brei zingt voor 'n overle den neefje. Dat is allemaal 'Sex', het meest bejubelde debuut sinds Hans Theeuwen. De complimenten in de landelijke dagbladen waren een jaar geleden niet van de lucht. 'Overrompelende start', 'droomde- buut' en 'Vliegende Panters gaan het maken' kopten de theaterrecen senten. Het eerste programma van het trio beantwoordde aan de hoog gespannen verwachtingen die er waren. Na eerst het Amsterdams Kleinkunstfestival te hebben gewonnen kwamen de Panters onder de vleugels van het impresari aat van Youp van 't Hek en kregen ze subsidie van het Prins Bernhard Fonds, zodat ze in alle rust een avondvullend programma te konden maken. Dat heeft het trio gedaan, ondanks de druk die met hoogge spannen verwachtingen gepaard gaat. Rutger de Bekker, Diederik Ebbitigen en Remko Vrijdag vormen De Vliegende Panters. (Foto: Chris Goeken). JANE Zaterdag 13 december een avond je theater? Op het programma in de schouwburg staat een klassieker: 'Jane Eyre', het romantisch drama van Charlotte Bronté. Het verhaal van de jonge Jane die na een onge lukkige weeshuisjeugd gouvernante wordt op Thornfield Hall. Ze wordt verliefd op de heer des huizes, Rochester, maar daags voor hun bruiloft ontdekt ze diens vreselijke geheim. Jane ontvlucht Thornfield Hall en Rochester, maar keert toch weer terug. Bij aankomst blijkt niets meer wat het was. De theaterversie van Willis Hall is een spiksplinternieuw stuk, dat op 10 december is première gaat. De Nederlandse vertaling is van Coot van Doesburgh. Pia Douwes, Gerrie van der Klei en Ronald de Bruin spelen Jane, huishoudster mrs. Fairfax en Rochester. Zondag 7 december om 20.00 uur klinkt weer volop zang en vrolijk heid in zaal In den Engel te Venray. Jammer als u er nog niet bij was...! We sluiten dan het derde jaar af van wat is uitgegroeid tot het leukste en gezelligste programma wat op een zondagavond denkbaar is! Carla, Jan en Peter zetten de deu ren van hun zaal voor u wijd open. Piet Huys en Wim Smits 'trekken de muzikale kar'. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: R. BRUINS Langstraat 106, tel. 583558 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, J. de Vocht, M. v.d. Acker, P. Henkes en G. v.d. Weyer: A. COENEN Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. van HEK, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling E. RUYMBEEK en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3981450 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: J. BERKERS, tel. 06-52851493 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 582411 INFORMATIECENTRUM GEESTELIJKE GEZOND HEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3