Bekendmakingen gemeente Ven ray De te strooien gemeentewegen winter 97/98 Vestiging voorkeurs recht woningwet wet ruimtelijke ordening Precario- belasting 1997 wet milieubeheer Verzoek ontheffing geluidnormen; PEEL EN MAAS donderdag 4 december 1997 - Pagina Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders vanVenray ingeko men bouwaanvragen. - het vergroten van de berging aan de Kruidenlaan 187 te Venray tnv J.M.P. Ploegmakers, Kruidenlaan I87; het bouwen van een varkensstal met loods aan de Castenrayseweg 21 te Castenray tnv M. Classens, Castenrayseweg 21 het bouwen van een carport aan de Tatralaan 14 te Venray tnv P.J.G.M. Verhaag,Tatralaan 14; het veranderen van de ingang van de kerk aan de Grote Markt 24 te Venray tnv Kerkbestuur St. Petrus Banden, p/a Stationsweg I 19 te Venray; het bouwen van een woning aan deTruus Schröderstraat te Venray tnv J. Zwijnenberg, Vingerhoedskruid 33 te Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onder staande bouwplannen bouwvergun ning verleend. het vergroten van de boomkwe- kerijkas aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen tnv Mts. Bistervelts, Steegse Peelweg 55; het bouwen van een tuinkamer en berging aan de Tormentil 9 te Venray tnv J.J.M. Engels, Tormentil 9; het bouwen van een serre aan de Sambastraat 20 te Venray tnv M.A.M. van den Bekerom, Sambastraat 20; het bouwen van een tuinkamer en tuinberging aan de Penningkruid 4 te Venray tnv I.M. Turner, Penningkruid 4; - het vergroten van een warenhuis aan de Geysterseweg 29 te Oostrum tnv P. Verrijdt, Geysterseweg 29; het bouwen van een varkensstal aan de Timmermannsweg 64 te Ysselsteyn tnv G.P.M. Wismans, Timmermannsweg 64; - het bouwen van een garage/ber ging aan de Kardinaal van Rossumstraat te Venray tnv C.H.M. van Loo, Oostsingel 8 te Venray; het bouwen van een garage aan de Albionstraat 42a te Leunen tnv H.A.M. Smits, Albionstraat 42a; het vergroten van de woning aan de Clara Wichmannstraat 15 te Venray tnv J.M.P. Stoef, Griegstraat 54 te Ven ray; het bouwen van een woning aan de Suze Robertsonstraat te Venray tnv J.H.G. de Langen, Etudestraat 18 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaan- de bouwmelding bouw toestemming afgegeven. het bouwen van een serre aan de Annie Romeinstraat 35 te Venray tnv J.P.G. Camps, Marimbastraat 42 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Al gemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt inge- diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aan- vragen medewerking te verlenen. - het plaatsen van een hondenhok aan de Kroonkruid 89 te Venray tnv P. Piepers, Kroonkruid 89; het uitbreiden van de woning aan de Julianasingel 4la te Venray tnv L. Nooyen, Julianasingel 4la; - het vergroten van de garage aan de Heidseweg 37 te Heide tnv M.L.H. Steeghs, Heidseweg 37; het bouwen van een hobby/wer kruimte aan de St. Servatiusweg I I te Venray tnv A.A.M. Tinnenbroek, St. Servatiusweg II; het vergroten van de woning aan de Julianasingel 49 te Venray tnv J.G.M.Verheyen en I.A.F.M. Friesen, Julianasingel 49; - het bouwen van een vleesvarkens stal aan de Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn tnv F.A.M. Gommers, Steegse Peelweg 100. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 december I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel I9WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti- kei 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van deWo- ningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan- vraag. het plaatsen van 2 silo's en een schoorsteen aan de Veulenseweg 20 te Veulen tnv Nijsen Granico b.v.,Veulenseweg 20. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 december I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. het plaatsen van een schuurtje/tuinhuisje aan de Randenrade 82 te Oostrum tnv A.W.A.Achten, Randenrade 82. - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Ranonkel 17 te Venray tnv A. van der Wal, Ranonkel 17. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 december I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Ingekomen verzoek voor ingebruikneming Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verle nen aan het verzoek van Haltbureau Steunpunt Venray, Marktstraat 84 te Venray voor het vestigen van een kan toor in het pand Paterslaan 12 te Venray. De op het verzoek betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 5 december I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bezwaren schriftelijk bij burge- meester en wethouders wor den ingediend. Venray, 4 december 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Elk jaar opnieuw besteedt de gemeente Venray aandacht aan de gladheidsbestrijding. De gemeente Venray als wegbeheer- der wordt voor de uitvoering van zijn taak veelal geholpen door de regiopolitie, die dankzij de surveillancediensten extra aandacht aan de toestand van de wegen en de mate van de gladheid van het wegdek besteedt. Gladheidsbestrijding richt zich met name op de gladheid van de openbare wegen met een hoge intensieteit. Dit betekent dat instellingen en particulieren voor hun eigen 'particuliere' terrein zelf de gladheidsbestrijding ter hand dienen te nemen. Voor de kerkdorpen is hier als proef een zoutbak ter beschikking gesteld om zo op de trottoirs de gladheid te kunnen voorkomen. STROOIEN EN HET MILIEU Om te voorkomen dat het milieu overmatig wordt belast met strooizout wordt zo beperkt mogelijk preventief gestrooid. In principe wordt gestrooid met zout. Afhankelijk van het weertype kan gekozen worden voor een mengsel van zand en zout. PROVINCIALE WEGEN BINNEN DE GEMEENTE VENRAY De volgende provinciale wegen vallen onder de verantwoordelijkheid van de provincie Limburg wegendienstkring noord: Steunpunt HorstrAlbionstraat, Deurnseweg, Hosterweg, Maasheseweg.Wanssumseweg. Steunpunt Kessel: Peelweg. DE TE STROOIEN GEMEENTEWEGEN De volgende gemeente wegen zijn in zeven ver schillende strooiroutes opgenomen en worden in zijn geheel of gedeeltelijk gestrooid. Indien uw straat hierin niet is opgenomen wordt hier dus ook niet gestrooid! A Acaciastraat Akelei Akkerweg B Beekweg Bergweg Blauwververstraat Bleek de Blekerveld Breevennenweg Brugpas Brukske (rondweg) Brukske (fietspad) Burggraaf Burgmanstr. Paul Bosweg Castenrayseweg Catharinastr. St. Christoffelkruid Coppelenberg D Deskesven Dunantst. Henri E Eindstraat Energieweg Ericaweg Eijkenhofweg F Fluitekruid Gerardsstr. Past. Geysterseweg Gouden Leeuw De Grootdorp Grotestraat Gunhoekweg H Haag Haammakerstraat Hagelweg Handrik Hanssenstr. Mrg. Heidsepeelweg Heidseweg Hemelsleutel Henseniusstraat Henseniusplein Hertekruid Hofstraat Hoofdstraat Hoogriebroekseweg Hoogzand Hoebertweg Hoenderstraat J jeagershofweg Jozefweg, St Jozeflaan, St Julianasingel K Karelweg, Keizer Karpatenlaan Keizersveld Kempkensberg Kempweg Kerkpad Kiekweg Kiosk Klaproos Kleindorp Kortmannweg Dr. Kruidenlaan Kulutweg Landweertweg Langeweg Langstraat Leeuwstraat Leunseweg Liene 't Lisdodde Lollebeekweg Loonsedijk Lorbaan Lovinckplein M Maasheseweg Maasheseweg, nieuwe Macroweg Markt, Grote Marktstraat Matthiasstraat Meerloseweg Merseloseweg Metaalweg Meterikseweg Microstraat N Noordsingel Nieuwhuisweg O Oirlo, klein Oirloseheide Oirloseweg Oostsingel Overbroekseweg Overloonseweg Oostrumseweg, oude Op de Ries Oosterbosweg Ossendijk Paardekopweg Pas Passage Paterslaan Patersstraat Pauwweg Petersstr. Depute Plataanstraat Poelsweg.Jan Poststraat Pubbenstraat.Weth Raadhuisstraat Ringweg Roland Rosmolenbaan brugA73 Rouwkuilenweg Rozemarijn Rosakker brugA73 Servatiusweg St. (fietspad) Schaapskuil Schoolstraat Schoutenstraatje Schouwburgplein Sleutelbloem Smakterweg Sparrendreef Spurkt en tunnel A73 Spurkterdijk Spurkterweg Stalbergweg.Johan Stationsweg Steegse Peelweg Swingpad Thielenstraat, Dkn Timmermannsweg Twistweg U Ursulastraat, St Veltumse Kleffen Veulenseweg Veulensewaterweg Volen Vennootstraat Vliegert Veldstraat Vredeweg W Weg in den Berg Westsingel Wevers lo Wijnruit Wilhelminastraat Witte Vennen weg Wyttenhorstweg.Johan Ysselsteynseweg Z Zandhoek Zeilbergseweg Zuidsingel Zuivelweg Indien u nog verde re vragen heeft kunt kontakt opnemen met de heer P. Schoenmakers coordinator glad heidsbestrijding onder telefoonnum mer 0478-523584. Openbare Bekendmaking Op grond van artikel 139 e.v. van de Gemeentewet maakt het college van burgemeester en wethouders bekend dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 30 september I997 het vol gende algemeen verbindende voor schrift heeft vastgesteld: de Verordening tot wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van precariobelasting I997. Bovengenoemde verordening treedt in werking op de eerste dag na de dag van deze bekendmaking. Het tijdstip van ingang van de heffing is bepaald op I oktober I997. De verordening ligt kosteloos ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie 0.35. Gemeente Venray, 27 november I997 Verkeersmaatregelen Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit d.d. I december 1997, waarbij besloten is tot het nemen van de verkeersmaat regelen waarbij de voorrang op hier na genoemde kruisingen/aansluitingen in Landweert als volgt wordt gere geld: op de kruising Klaproos met Koninginnekruid, zodanig dat alle verkeer op Klaproos voorrang moet verlenen aan (brom)fietsver- keer op Koninginnekruid: op de kruising Sleutelbloem met Fluitekruid, zodanig dat alle ver keer op Sleutelbloem voorrang moet verlenen aan (brom)fietsver- keer op Fluitekruid; op de kruising Kruidenlaan met Fluitekruid, zodanig dat alle ver keer op de Kruidenlaan voorrang moet verlenen aan (brom)fietsver- keer op Fluitekruid. Venray, I december I997 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het waarne mend hoofd van afdeling Openbare Werken ir.W.G.P.M. Backx Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit. Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Van Melis, Vierlingsbeekseweg 13, 5825 AS te Overloon voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een ver werkingsbedrijf van aardappelen, groente- en fruitprodukten, gele gen aan de Spurkt ongenummerd teVenray; 2. F.J.E.M. Veroude, Vredeweg 13, 5816 AJ te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een vleesvarkens houderij en akker-bouwbedrijf, gelegen aan de Vredeweg 13 te Vredepeel; 3. Maatschap T.W.M. en J.J.M. Dobbe, Kempkensberg la, 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver- gunningop grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een melkrundvee- en zeugenhouderij, gelegen aan de Kempkensberg la te Yssel-steyn; 4. Penn Color International B.V., Handelstraat 20, 5831 AV te Boxmeer voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I sub a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking heb ben van een drukinktenfabriek, gelegen aan de Smakterweg 31 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 december I997 tot I januari I998 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveer de bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gege-vens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrek kingtot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van beden kingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. G.W.G.H. en L. van Dijck, Puttenweg 93, 5813 DB te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Puttenweg 87 en 93 te Ysselsteyn; 2. L.M. Derks, Puttenweg I34, 5813 BD te Ysselsteyn voor eén nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Puttenweg 134 te Ysselsteyn; 3. J. van Haperen, Ossendijk I 10, 5813 AX te Ysselsteyn voor een nieuwede gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieube heer voor een vleeskuiken-/parel- hoenderhouderij en akkerbouw bedrijf, gelegen aan de Ossendijk I 10 te Ysselsteyn; 4. Maatschap Coopmans-Slangen, Kempkensberg 4, 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokvarkens- en vleesvarkensbe drijf, gelegen aan de Kempkensberg 4 te Ysselsteyn; De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 4 december 1997 tot 15 januari I998 (6 weken) in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan bij de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 4 december I997 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerpbesluit genomen. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: I. G.M. van Helden, Veldstraat 17, 5815 CW te Merselo voor de milieuvergunning voor een var- kensmesterij, gelegen aan Veldstraat 17 te Merselo. gehele intrekking geldt ten beho ve van de uitbreiding van inrichtingen gelegen aan Kempkensberg la te Ysselstey Kempkensberg 4 te Ysselsteyn j aan de Keversbroek 3 te Keipen Het besluit en alle relevante stukk 1 c.q. gegevens liggen ter inzage van 1 december 1997 tot 15 januari 1998 het gemeentehuis, Raadhuisstraat 11 Venray, op maandag van 09.00 uur ti 17.30 uur en op de overige werkd gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (bal Publieksdiensten). Op telefonisch afspraak (0478-523630) kunnen i- stukken ook op een ander tijdst worden ingezien. Gedurende bovengenoemde kan I de afdeling Bestuursrechtspraak va de Raad van State een beroepschri worden ingediend door: p a. degenen die bedenkingen hebbe ingebracht tegen het ontwerp va p, het besluit; t b. de adviseurs die gebruik hebbe gemaakt van de gelegenheid advie uit te brengen over het ontwei van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebbe tegen wijzigingen die bij he nemen van het besluit ten opzie! te van het ontwerp daarvan zij aangebracht; d. belanghebbenden aan wie rede! kerwijs niet kan worden verwete geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van he besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raa van State, afdelii) Bestuursrechtspraak, postbus 20019 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt di vergunning van kracht, tenzij vóó j deze datum beroep is ingesteld e; een verzoek tot het treffen van eei voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend Het verzoek tot het treffen van eer' voorlopige voorziening moet worder gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raai!' van State, Postbus 20019,2500 EA's Gravenhage. Het besluit wordt nie eerder van kracht dan nadat op c verzoek is beslist. Venray, 4 december 1997 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, het hoofd var afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bekendmaking Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken op grond van artikel 4, lid I van de Wet voor keursrecht gemeenten (verder aan te duiden met Wvg) bekend, dat de gemeenteraad op 25 november 1997 besloten heeft aan te wijzen als gron den waarop de artikelen 10 tot en met 24,26 en 27 Wvg van toepassing zijn, de gronden gelegen in het gebied St. Anna, zulks op grond van artikel 8 Wvg. Het raadsbesluit ligt tezamen met het raadsvoorstel en bijlagen, bevat tende de kadastrale kaart en lijst met aangewezen percelen en met de namen van eigenaren c.q. rechtheb benden op een beperkt recht, met ingang van de datum van inwerking treding van het voorkeursrecht voor iedereen ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat I, op de afdeling Publieksdiensten, geopend op maan dag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13,00 uur (m.u.v. zon- en feestdagen); buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478-523538). Het besluit treedt in werking de dag na de bekendmaking ervan in de Staatscourant. De bekendmaking is opgenomen in de Staatscourant van 27 november 1997. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht (verder te noemen Awb) kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen een termijn van zes weken een bezwaarschrift indienen. Deze termijn vangt aan op de dag na de dagtekening van deze bekendma king. Het bezwaarschrift moet worden ingediend bij de gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray, moet voorzien zijn van een dagteke ning en van de naam en het adres van de indiener.Verder dienen aangegeven te worden het besluit waartegen bezwaar gemaakt wordt en de gron den van het bezwaar. Degene(n) die een bezwaarschrift heeft/hebben ingediend, kan/kunnen tevens op grond van artikel 8:81 Awb de president van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onver wijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Venray, 27 november 1997 Burgemeester en Wethouders van Venray drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris PEEL EN MAAS on line http://www.tref.nl/ Peel&Maas/tpkrant De Burgemeester van de gemeente Venray maakt bekend dat de volgende verzoeken zijn ingediend. OJC Iduna, Buitenhof 2 Oostrum; een verzoek voor ont-^ heffing van de voor de inrichting OJC Iduna, Buitenhof 2 Oostrum geldende geluidnormei voor vrijdag 26 en zondag 28 december 1997; Dhr Karakas, Paterstraat 9 tij| Venray; een verzoek voor ont-|e heffing van de, voor de inrchtin;- Café Sono, Paterstraat 9 te Ven ra) geldende geluidnormen voor don- derdag I januari 1998; Dhr van Bussel, Zilverschoon 8 tt Venray; een verzoek voor ont heffing van de, voor de inrichting Feestcafé De Koets Schoutenstraat 20 te Venray gei den geluidnormen voor vrijdag 28- december 1997; Dhr. Fleurkens, Merseloseweg 98 te Venray; een verzoek voor ont heffing van de, voor de inrichtij Café de Evenaar, Merseloseweg 98 te Venray gelden geiuidnormen voor woensdag 31 decembei 1997; Dhr. Emekli, Imkerstraat Venray; een verzoek voor ont heffing van de, voor de inrichting Café Switch, Langstraat 6 te KI Venray geldende geluid-normen voor woensdag 31 decembet 1997; Mevr. Sijbers, Henseniusstraat II ^1 te Venray; een verzoek voor ont heffing van de, voor de inrichting Picardiebar, Henseniustraat 11 te j. Venray geldende geluidnormen^ voor donderdag 25 en vrijdag 28 december 1997 en I januari I Dhr. van Rooij, Kempweg 2b te" Venray; een verzoek voor ont heffing van de, voor de inrichting De Heeren van Aemste! Kempweg 2b te Venray geldende geluidnormen voor woensdag 31 december 1997. De verzoeken liggen met ingang van 5 december 1997 ter inzage bij de afde ling publieksdiensten in de hal van het pr gemeentehuis. Binnen acht dagen na. jj aanvang van deze terinzagelegging kunnen belang-hebbenden hun ziens wijze bij de burgemeester naar voren brengen. Burgemeester van de gemeente Venray Tl drs.J.F.H.A.B. Waals WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar I

Peel en Maas | 1997 | | pagina 18