i*t t/ematf, n First Choice schittert op Nederlands kampioenschap Drie eerste plaatsen voor Bèkse Klinkertjes Zondag weer rennen in Kronenberg Manders Industries BV wordt de hoofdsponsor van GV St. Christoffel!! or >2 Lopersgroep Peelrunners Darten DC De Piëlhaas De Roos Triatlon Vereniging Regio Venray Red Stars Ruitersport St. Jan Merselo Katholiek Vrouwen Gilde Rooyse V.K. De Treffers Spio Silvesterparty in Schouwburg DansProductie groep gaat in première Country line dance avond voor al uw drukwerk: trouwkaarten geboorte- kaarten ketting- drukkerij van den munckhof grotestraat 68 venray tel. 0478-582727 m eel en maas r donderdag 4 december 1997 - Pagina 15 Op 29 november jl. heeft Twirlgroep irst Choice bewezen een grote ster te binnen de twirlwereld. De twirlmei- •n van First Choice hebben een zesde aats, twee vijfde plaatsen, twee bron medailles, een zilveren en maar jfst vier gouden medailles naar huis momen. In het onderdeel twirling 2-baton nioren waren het de leden van First joice die brons, zilver en goud weg- alden. Ilse v.d. Ven behaalde brons, iniëlle Neuvel zilver en Lisanne fillebrand goud. Zij mag zich dus ederlands kampioen 1997 noemen in it onderdeel twirling 1-baton junioren. Verder was er een gouden medaille in it onderdeel duo twirling senioren en e was voor Diana Adriaans en izanne van Deursen. Diana Adriaans ihaalde ook in het onderdeel 2-baton nioren een gouden medaille en dus ikde titel Nederlands kampioen 1997. Het duo Nieke van Gestel en Ilse v.d. en behaalde een bronzen medaille in [onderdeel duo danstwirl junioren. Nieke van Gestel behaalde in het onderdeel strutting junioren een zesde plaats, Danielle Neuvel werd vijfde. Lisanne Willebrand behaalde in het onderdeel danstwirl junioren met muziek van Miss Saigon de vijfde plaats van Nederland. Het team van First Choice heeft Nederland aan het praten gezet door een zeer goede routine neer te zetten als de Spice Girls en deze vijf meiden behaal den dan ook de gouden medaille in het onderdeel teams danstwirl junioren.Dit is een zeer goede prestatie aangezien zij in leeftijd jonger zijn dan hun concur renten. Maar de klapper op de vuurpijl kwam aan het einde van de dag. Op een Nederlands kampioenschap zijn ook wisselbekers te winnen. Een beker voor het hoogst aantal punten van de dag voor solo/duo en voor teams/groepen. Ook is er een wisselbeker voor de mooi ste routine van de dag, één voor solo/duo en één voor teams/groepen. Er wordt dan niet gekeken naar leeftijd, dus alle solo's en duo's, teams en groepen bij elkaar. Het team van First Choice heeft de bijna niet te tillen beker voor het hoogste aantal punten van de dag bij teams/groepen gewonnen en wel met 61.3 punten, net iets meer als een senio renteam dat 61 punten behaalde. Nadat deze beker door vijf trotse meiden in ontvangst was genomen werd de mede deling gedaan wie de beker voor de mooiste routine van de dag gewonnen had. En al snel bleek dat de vijf meiden ook deze grote beker hadden gewonnen. Vol trots gingen de meiden van First Choice 's avonds moe maar zeker heel tevreden naar huis om daar nog lekker na te genieten van hun behaalde medail les, maar zeker van hun grote bekers. Wel moest door dit succes een van de coaches met iemand anders mee naar Venray omdat de bekers anders niet mee konden en dat was toch wel de bedoe ling! De meiden hebben nu vakantie voor wat betreft de wedstrijden zodat ze hard kunnen gaan trainen op nieuwe routines zodat ze zich vanaf maart 1998 weer kunnen proberen te plaatsen voor het Nederlands kampioenschap 1998. Op het danstoernooi van D'n reumei dat zondag 30 november :houden werd in Horst, behaalden de èkse Klinkertjes uit Vierlingsbeek drie tste plaatsen. "lij de solo's jeugdklasse eerste divi- e behaalde Loes de Groot met 279 linten een eerste plaats.. De meisjes van de Garde jeugdklasse irste divisie behaalden eveneens een irste plaats met 268 punten. De meisjes van de Garde jeugdklasse tweede divisie behaalden een tweede plaats met 236 punten. De Garde juniorenklasse tweede divi sie behaalde een derde plaats met 224 punten. Milly Tjin danste bij de solo's junio renklasse eerste divisie. Zij werd vijfde met 258 punten terwijl Lise Cornelis met haar solodans bij de juniorenklasse tweede divisie een prachtige eerste plaats behaalde met 235 punten. 24e Steegbergcross Zondag 7 december organiseren De 'eelrunnens de bekende Steegbergcross ide bossen bij manege D'n Umswing het evenemententerrein in ronenberg. De Steegbergcross is de 'eede wedstrijd uit een serie van vijf ie meetelt voor de Dagblad Crosscup. Vie zijn of haar klassering mee wil aten tellen voor de cup zal aan tenmin- le vier wedstrijden moeten deelnemen. Natuurlijk staan alle wedstrijden open oor degenen die een leuke cross willen open. Het parcours van de leegbergcross is vrijwel vlak en voert loor een zeer fraaie en bosrijke omge- ing. Ook voor atleten die op spikes open is dit een uitermate geschikt par- our.s. Bij de manege zijn voldoende arkeerplaatsen aanwezig. Ook is er in Ie manege voldoende kleedgelegenheid. De Peelrunners zorgen ervoor dat de Das iwendige mens niets te kort komt. ssen Voor het eerst dit jaar is er de kennis- vooi lakingsloop. Deze loop is speciaal voor 1-3 tl iegenen die nog niet aan wedstrijden rd Jac oals de korte of de lange cross toe zijn, de do naar toch eens een wedstrijdje willen zenii roberen. Leeftijd maakt bij deze ken- helfi ósmakingsloop niet uit. ledereen is van y bes! arte welkom om mee te doen. afeto De te lopen afstanden zijn: en Jl C.OOu: 1,835m kennismakingsloop e toti 'oor alle leeftijden, endt 0-3Ou: 930m voor meisjes en jongens alle fi 'm 11 jaar. keel '0.45u: 1,835m voor meisjes en jongens ut bre '2 t/m 15 jaar. gelijk l-OOu: 5.000m voo dames en heren, enioren en veteranen, p en ll.45u: 10.000m heren, senioren en lecein eteranen. d om Direct na de cross zal de prijsuitrei- g mg plaats vinden in de manege. Oprijzen zijn er voor de eerste drie ankomenden per categorie. Voor alle 1 talnemers die finishen wordt een fraaie 10- krinnering beschikbaar gesteld. 9' Ook dit jaar ligt voor diegene die het 9- Wcoursrecord het beste weet te verbe- 10- «ren een premie klaar. Op de 10.00m is 8- 'ag ƒ100,-, echter dan moet er sneller 8' Slopen worden dan 32.05 min. Deze 101 yd werd in 1994 door Henk Raassens 1 "P de klokken gezet. Voor het verbete- 9 van het nieuwe parcoursrecord op de 5 5-OOOm ligt ƒ50,- klaar. De snelste tijd bij de heren staat op 15.48 min., gelopen door Jürgen Hesselmann (D) in 1996 en bij de dames staat het parcoursrecord op 18.43 min., vorig jaar gelopen door Monique v.d. Ven. Inschrijven voor deze cross is moge lijk vanaf 09.30 uur in manege D'n Umswing, Schorfvenweg te Kronenberg nabij de Middenpeelweg. Voor informa tie: Huub Raassens, tel. 077-3983311. Trainingen: Dinsdag: Duurloop, aanvang Horst 18.50 uur bij Ad Comperen in de Berkelstraat. In Sevenum om 19.30 uur bij v.d. Beele in de Peperstaat. Denk aan de hesjes. Donderdag: Interval en loopscholing, aanvang 19.00 uur. Zaterdag: Bostraining, aanvang 15.30 uur. Zaterdag: 6 dec.: testloop. Wedstrijden: Zondag 7 dec.: Steegbergcioss te Kronenberg. Zaterdag 13 dec.: Nikolauslauf te Süchteln (D), 10 km start is om 14.00 uur. Zondag 14 dec.: Holtmühleloop te Tegelen, 5 en 10 km. Vrijdag 26 dec.: Kasteelloop te Horst, 4800 en 9600m. Zondag 28 dec.: Oudejaarsloop te Boekend, 5 en 10 km. Woensdag 31 dec.: Sylvesterlauf te Pfalzdorf (D), 5 en 10 km. Voor deze mooie wedstrijd te Pfalzdorf kan men op de wedstrijddag niet meer inschrijven. Alleen deelname via voor inschrijving. Voor informatie kun je terecht bij Chris Beurskens of Hennie Meyer. Mededeling: Zondag 7 dec. is onze eigen wedstrijd om de Dagblad Crosscup. Voor meer informatie hierover zie het artikel elders in dit blad. Zijn er nog mensen die zon dag mee willen helpen? Meld je dan even aan bij Hay Steegs te Panningen (tel.nr. staat in het Doorlopertje). Zaterdag 6 dec. wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse whis- keydarten gehouden. Iedereen die hier aan deel wil nemen kan zich tot 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefo nisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag van het levensmiddelendarten van zondag 30 nov. Winnaarsronde: 1Piet Xhofleer; 2. Arno Verhaegen; 3. Huub v. Eyck; 4. Nico Thissen. Verliezersronde: 1. Petro Wijnhoven: 2. Andres Naranjo; 3. Anny Xhofleer; 4. Marco Tettero. Hoogste finish: Petro met 120. Schietvereniging Uitslagen: Leunen 1-S wolgen 1 803-849 Beste schutter: W. Koenen, 285p. Leunen 2-Swolgen 3 771-714 Beste schutter: J. v. Soest, 26lp. Meerlo 3-Leunen 3 718-459 Beste schutter: H. Tissen, 233p. Koebergcross Helden beet de spits af in de jaarlijkse Dagbladcrosscompetitie. Het parcours lag er als vanouds weer mooi bij, slinge rende zandpaden en verraderlijke heu veltjes. Truus Hiddema en Marcel Martens liepen het traject van 5.400m. Marcel in de tijd van 20.49 min. Truus kwam na 25.46 min. Op de 9.000m kwam trainer Chris Beurskens als eerste veteraan over de streep in de tijd van 33.12 min. Frank Timmermans liep een tijd van 34.32 min. Ludy Verstappen had precies 25 sec. meer nodig. Peter Scheres tenslotte bedwong het parcours in de tijd van 36.10 min. Programma: Zondag: 09.00-10.00 zwemmen in de Sprank; 10.00-11.30 looptraining. Dinsdag: 19.15-20.15 zwemmen in de Sprank. Woensdag: 19.00-20.30 looptraining atletiekbaan. Zaterdag: 15.00 mountainbike. Agenda: 7 dec.: Steegbergcross Sevenum; Quincross Afferden. 13 dec.: Nicolauslauf Suchtelen. ATB-programma: Iedere zaterdagmiddag gezamenlijk fiet sen om 15.00 uur. Start vanaf de P Schadijkerbossen te Horst-Meterik. Gezamenlijke activiteiten: 20 dec.: ATB crossweekend Weert, info 040-2857727. 26 dec.: Toertocht te Valkenswaard, ver trek 08.00 de Sprank. Red Stars 1 komt één punt tekort Heren 1 won zaterdag overtuigend 9- 1 van TTCV. In een klassewedstrijd verloor alleen Jeroen Renkens een partij (hij viel in voor Ronald Bogaard). Gerbert Loeffen en Patrick Zwiers namen met overtuiging de rol van kop mannen op zich en bleven ongeslagen. Toch waren de druiven zuur, toen bleek dat De Korenbeurs met 8-2 had gewon nen bij Amstelveen. Hierdoor werd de Schiedamse formatie kampioen met één punt voorsprong op Red Stars. Erg jam mer voor ons eerste team, dat deze com petitie geen enkele keer verloor (slechts tweemaal werd gelijkgespeeld), terwijl De Korenbeurs twee keer verloor... van Red Stars. Dames 1 verloor zaterdag met 6-1 van Roc-Cea/Noordkop in Den Helder. Petra Staps redde de eer door van Vanja Santic te winnen. Edith Hoogenboom en invalster Susan Lenssen konden geen potten breken. Door dit resultaat is Red Stars vierde geworden in de najaars competitie, kampioen is wederom Schoonderbeek/De Treffers. Heren 5 en Jongens 4 kampioen! Afgelopen zaterdag mocht Red Stars nog een kampioen verwelkomen. Bij de Heren werd Red Stars 5 (Will Thijssen, Joop Verblakt, Toon Achten en Raymond Larmené) kampioen in de eer ste klasse. Bij de jongens werd Red Stars 4 (Dennis van den Bosch, Willem Janssen en Khai Ly) kampioen in de tweede klasse. Beide teams gefeliciteerd. Zondag werd in Baarlo de regionale ronde van de Jeugdmeerkampen gespeeld. Voor Red Stars gingen mee: Jeroen Renkens, Martijn Dehing, Frank Hagens, Paul Willems, Eric van den Munckhof en Robert van den Bosch namens de jongens, Kelly Willems, Mieke Hagens en Daphne Bovee namens de meisjes. Kelly (Pupillen) en Mieke (Kadetten) hebben bij de meisjes de kwartfinale gehaald. Beide meisjes wonnen vrij makkelijk hun partijen. Mieke verloor alleen van de eerstge- plaatste speelster, Kelly won alle partij en. Daphne Bovee speelde een paar goede partijen bij de meisjes Welpen en won tweemaal. Helaas was dit niet vol doende voor plaatsing voor de volgende ronde. Bij de jongen Junioren kon alleen Jeroen zich plaatsen voor de kwartfina le, hij werd tweede in zijn poule. Frank werd vierde, Martijn werd vijfde en bei den plaatsten zich niet. Bij de jongens kadetten plaatste zich alleen Robert, hij werd derde in zijn poule. Eric en Paul eindigden allebei op de vierde plaats en gaan dus niet naar de kwartfinale. Uitslagen Regionale ronde Jeugd meerkampen: Kelly Willems le, naar 1/4-finale Mieke Hagens 2e, naar 1/4-finale Daphne Bovee 4e Jeroen Renkens le, naar 1/4-finale Frank Hagens 4e Martijn Dehing 5e Robert v/d Bosch 3e, naar 1/4-finale Eric v/d Munckhof 4e Paul Willems 4e Uitslagen: Heren: Red Stars 1-TTCV 1 9-1 Red Stars 3-Falco 1 9-1 Red Stars 7-TTC 3 9-1 Red Stars 8-Seta 1 4-6 Red Stars 10-TTC4 3-7 Panningen 1 -Red Stars 4 6-4 Blue Star 2-Red Stars 5 1 -9 't Belke 1-Red Stars 6 9-1 Looping 2-Red Stars 9 7-3 Asterix 2-Red Stars II 1-9 Dames: Red Stars 2-SPS/N.Despair 1 5-5 Red Stars 4-TTCV 1 5-5 Noordkop 1-Red Stars 1 6-1 Luto 1 -Red Stars 3 3-7 Jongens: Red Stars 1-Red Star '58 1 9-1 Red Stars 2-Armada 1 6-4 Red Stars 5-Looping 1 1-9 Red Stars 7-Maasbree 4 afgelast Panningen 1-Red Stars 3 3-7 Panningen 2-Red Stars 4 0-10 Meisjes: Furst Kantoors 1-Red Stars 1 1-9 Asterix 1 -Red Stars 2 4-6 Jeugdstarters: Jeugdstart 1-Armada 2 4-1 Jeugdstart 2-Seta 1 4-1 Afgelopen zaterdag 29 nov. vertrok ken we met een bus vol supporters naar 't Jim in Maastricht om onze jeugdleden Kim v. Schijndel en Rik Janssen aan te moedigen. Rik Janssen met Tarzan had een balk en Kim v. Schijndel met haar pony Beauty vonden het zo spannend tussen al die mensen en lampen dat het allemaal niet zo goed meer lukte. Wat ons wel lukte was. dat wij als vereniging de aanmoedigingsprijs wisten te win nen. Op zondag 30 nov. gingen nog enkele dressuur ponyruiters naar Meerlo. Ellen v. Dijck met Carola in de klasse DB behaalde een vijfde plaats met 160p. Kathelijne Maessen met Esperancé eveneens in de klasse DEB behaalde met 156p haar eerste winstpunt. Eveneens op zondag startte Petra v. Dijk met twee paarden in Bergharen. waar een springwedstrijd verreden werd. Dat Petra daar twee maal een eer ste plaats wist te behalen, dat kon natuurlijk niet mooier. Petra startte met Limmertair in de klasse B en met Jordi in de klasse L. A.s. weekend staat ons weer een vol programma te wachten. Springen paar den Meerlo tweede selectiewedstrijd; springen pony's Horst derde en tevens laatste selectiewedstrijd. Dressuur-wed- strijden in Siebengewald en Susteren voor de paarden. Rectificatie In de convocatie staat op de opga- vestrook abusievelijk vermeld: kerst viering dinsdag 12 dec., dit moet zijn dinsdag 16 dec. De winterwandeiing: maandag 16 jan., dit moet zijn maandag 12 jan. De aanmeldingstermijn voor het kerstdiner is verlengd tot maandag 8 dec. Programma zaterdag 5 dec.: D1 -Henzo Oikos a. 16.30 tellen: D3, Marly en Sanne T. D2-Athos 3 a. 18.30 tellen: MB2, Daisy en Sharon. D3 vrij. D4-Velden 3 a. 16.30 fluiten: Simone v.d. Bekerom; tellen: D2, Yvonne. Hl-Ci vitas a. 16.30 tellen: H2, Ger en Frits. H2-Flash/Kl. Vink 2 a. 18.30 tellen: JB1Aart en Bart. MBI a. 14.30 fluiten: Dl, Daisy; tellen: MC2, Iris en Marlies. MB2 a. 14.30 fluiten: D4, Debby; tellen: D2, Lieke en Moniuqe. JBI-Hovoc a. 14.30 fluiten: Hl, Bram Terwijn; tellen: JC1. Fritz en Martijn. Zaalwacht: dames recreanten: 14.00- 17.00 uur: Dirande en Catrien; 17.00- 20.30 uur: Bets en Nel. Programma zondag 7 dec.: Unisign 4-HV3 v.09.15 Programma dinsdag 9 dec.: Wanssum 2-DV4 Programma woensdag 10 dec.: Horster VR 1-HVC3 Dames 1 -Facopa 2 0-3 Setst.: 3-154-156-15 De Rooyse VK dames wisten dat ze zaterdag hard moesten gaan knokken. Ze moesten namelijk aantreden tegen koploper Facopa 2 uit Weert. Al met het inspelen werd al duidelijk dat ze er har der tegenaan moesten dan voorgaande wedstrijd, om wat te bereiken. In de eerste set gingen de Weertse dames er meteen hard tegen aan. Met harde aanvallen die elk blok passeerden scoorden ze bal na bal. De Rooyse VK kon zich in deze set niet staande houden ver verloor met 3-15. In de tweede set stonden de Rooyse dames al snel enkele punten achter en de wedstrijd leek zich voort te gaan zetten zoals de eerste set. Door alle wisselspe lers in te zetten kwam het tempo hoger te liggen en werden er weer wat punten gescoord. De tegenstander was echter twee klasses beter en sloot de set af met 4-15. De servicedruk van de Weertse dames was zo groot dat de Rooyse VK al snel tegen een achterstand aan keek. Een opleving in het team wat enkele punten achter elkaar opleverde zette zich niet door in de rest van deze laatste set. Deze werd dan verloren met 6-15. Anders dan de einduitslag en de set standen doen vermoeden was dit geen slecht gespeelde wedstrijd voor de Venrayse dames. Er werd gevochten voor elke bal en de toeschouwers kon den ook wat leuke aanvallen zien. Dit neemt echter niet weg dat de tegenstan der erg goed op elkaar ingespeeld was en dat zij nog meer tegenstanders gaan verslaan met het spelletje dat deze dames in huis hebben. Luchtbuks- schietvereniging De Treffers - Kogeltje 779-783 Hoogste schutter: F. v. Soest, 270r. Na het verlies vorige week van beide teams, werd het duel tussen de nummer twee (Koningslust) en drie (De Treffers) van de 2e klasse KLSB, een echt vier punten duel. Beide teams waren gebrand op de overwinning. Hierdoor werd het een zeer spannend duel, waarbij er op het scherpst van de snede geschoten werd en zowel onze tegenstanders als ook wij tot een goede score kwamen. Echter wij verloren met vier puntjes deze wedstrijd. Eens te meer een bewijs voor de zeer kleine verschillen in deze klasse. Na deze twee nederlagen op een rij is het zaak om het komende weekend deze meerwaardse spiraal om te buigen. Tegenstander is dan het eerste team van RIO Swolgen. Waterpolo Trainingen: Heren: maandag en vrijdag van 20.00- 21.00 uur; Heren-Jeugd en Aspiranten van 18.30 tot 20.00 uur. Programma zaterdag 6 dec.: Aspiranten-Punderman a.19.15 W.officials: B. de Maat en Y. Brands- Beckers. Zeester Meerval 3-Heren 2 v. 17.45 DZT-Heren Jeugd v. 18.45 Programma zondag 7 dec.: Heren 1-WP Tilburg 2 a.17.15 W.officials: P. Flinsenberg, G. Swinkeis en J. Raedts. Ook dit jaar zal in de schouwburg tijdens de nieuwjaarsnacht weer een Silvesterparty worden gehouden. De nacht zal muzikaal worden verzorgd door Design (terug van weggeweest dus). Dit jaar wordt aan de Silvesterparty een prijs verbonden. Onder de aanwezigen zal een gran dioze reis voor twee personen wor den verloot. Het betreft een 16- daagse reis naar Bali in Indonesië. De reis is mede mogelijk gemaakt door Holland International Venray, Royal Brunei Airlines, Hotel Bunga Permai op Bali en Wally's Toko in Venray. De voorverkoop van de kaarten start op 5 december. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Video a la carte, Marktstraat 2a en in de Schouwburg tijdens kantooruren. Wilt U kans maken op de reis, zorg dan dat U er op tijd bij bent. Voor meer informatie, tel. 582964. Op maandag 1 december j.l. heeft gymnastiekvereniging St. Christoffel haar jaarlijkse ledenvergadering gehou den. Er was een grote opkomst. Dit was niet verwonderlijk. Binnen de vereni ging was al lang bekend dat een sponsor belangstelling zou hebben voor de ver eniging. Rond negen uur werd het grote geheim onthuld. Onder toeziend oog van mevrouw Manders, de kinderen Manders en het bestuur, leiding, hulplei ding en leden van de vereniging teken den de heer L.Manders directeur van Manders Industrie BV en de heer J. v. Daal voorzitter van de gymnastiekver eniging het sponsorcontract. Vervolgens sprak de voorzitter zijn dank uit voor de betrokkenheid bij en de geweldig steun aan gymnastiekvereni ging St.Christoffel van Manders Industries BV en werd het glas geheven op een sportieve samenwerking in de toekomst. Hierna werden de eerste Christoffel t-shirts met het logo van Manders Industries BV uitgereikt aan de familie Manders en de voorzitter de heer J. v. Daal. Voorafgaande aan de onthulling van de sponsor werden zeven jubilarissen in de bloemetjes gezet. Te weten de heer W. Boom (40 jaar lid), de dames P. Kusters, J. v. Osch en B. Pelzer (25 jaar lid) en de dames B. Janssen. J. Frederix en A. Lensen 12,5 jaar lid). Ook zij ont vingen later op de avond een Christoffel t-shirt met het logo van de nieuwe spon sor erop. Verder werd er tijdens de ledenverga dering afscheid genomen van een bestuurslid en drie leidsters. Deze bijzondere ledenvergadering werd vanzelfsprekend op een feestelijke wijze afgesloten. De dansafdeling Venray van de Stichting Kunstzinnige Vorming Noord- Limburg is in september, onder leiding van Karin Janssen, met een nieuw initia tief gestart: de Productiegroep. Gevorderde dansleerlingen krijgen iedere week twee technieklessen, klas siek ballet en jazzdans. Daarbij studeren zij eenmaal per week verschillende cho reografieën in. Vanaf september is er door deze nieu we groep keihard gewerkt. Ze kunnen niet meer wachten om het podium op te gaan en u in een korte presentatie het eerste resultaat te laten zien. Verschillende dansstijlen komen aan bod, zoals jazzdans, street dance en klassiek ballet. Leerlingen van de slagwerkafdeling onder leiding van Jan Voermans van de Muziekschool Venray zullen onder andere de dansers begeleiden. Behalve de Productiegroep treden twee jazzdans- groepen op. Wij nodigen iedereen van harte uit deze première bij te wonen. De première vindt plaats op zondag 14 december om 16.00 uur in de schouwburg van het Vincent van Gogh Instituut locatie Noordsingel. De entree is ƒ5,-. Kaartjes zijn te koop voor de voorstelling in de hal van de schouw burg van het VvGI. Of telefonisch reser veren via de SKV in Venlo, tel. 077- 3540241, met duidelijke vermelding van uw naam en telefoonnummer. De kaart jes liggen voor aanvang klaar in de hal van de schouwburg van het VvGI. Vrijdag 12 december vindt de laatste Country line dance avond van dit jaar plaats. Liefhebbers van deze populaire dansvorm kunnen vanaf 21.00 uur hun hart ophalen in een geheel in kerstsfeer omgetoverde omgeving. Deze avond is toegankelijk voor zowel leden als niet- leden en vindt plaats in Dans Partycentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 in Venray. KERSTBOMEN Ruime keuze diverse maten. Verkoop tot 20.00 uur. Sierteelt Kwekerij "Oostrum" Stationsweg 175 Tel. 0478-581656 Kerstdennen gestolen Een Venrayse teler van kerstden nen deed aangifte van diefstal vun een nog onbekend aantal kerstden nen vanaf zijn perceel aan de Spurkt. De diefstal heeft plaatsge vonden in de nacht van zondag op maandag. De politie hoopt dat er iemand is die die nacht iets ver dachts heeft gezien. Computerapparatuur gestolen Een 27-jarige inwoner van Leunen deed aangifte van diefstal van computerapparatuur uit zijn bedrijf aan de Teeuwenhofweg. Toegang was verkregen door force ring. De waarde van de apparatuur bedraagt ƒ12.500,-. Snelheidscontroles Maandag werd van 10.00 tot 11.00 uur een snelheidscontrole gehouden op de Noordsingel. 252 voertuigen passeerden de controle, 60 reden te snel en de hoogste snel heid bedroeg 72 km per uur. Van 12.30 tot 13.20 uur werd op de Stationsweg gecontroleerd. Daar passeerden 167 voertuigen waarvan er 60 te snel reden. De hoogste snel heid bedroeg 72 km per uur. Van 14.00 tot 15.30 uur passeer den op de Albionstraat in Leunen 327 voertuigen de controle. Hiervan reden er 60 te snel en de hoogste snelheid bedroeg hier 74 km per uur. Van 16.00 tot 16.30 uur werden op de Horsterweg onder Castenray 136 voertuigen gecontroleerd. Daarvan reden er twaalf te snel. De hoogste snelheid bedroeg 75 km per

Peel en Maas | 1997 | | pagina 15