Lori Spee 6sings' Herman van Veen dieaatett J Presentatie examen kandidaten muziekschool PEEL EN MAAS donderdag 20 november 1997 - Pagina De Koopsom van Interpolis PEEL EN MAAS on line http://www.tref.nl/ Peel&Maas/tpkrant Rabobank Venray-Oostrum tel.(0478)530215 Zevenrode tel. (0478) 530 490 De van origine Amerikaanse zangeres, componiste en tekst schrijfster Lori Spee kan bogen op een uiterst succesvolle carrière, die in februari 1980 startte met een optreden in het tv-program- ma Music Gallery. Een jaar later verscheen Lori's tweede LP Dreamland. Het titelstuk van dit album werd gebruikt als hoofdthema voor de speelfilm Ademloos, met Monique van de Ven in de hoofdrol. Voor haar totale oeu vre kreeg zij in januari 1983 de Pall Mali Export Prijs. Vele optredens volgden, waaronder theatertournees door Nederland en België en de pre sentatie van het Amerikaanse tv- programma Holland on satellite, dat te zien was in de Verenigde Staten. Tevens kreeg Lori als actrice de hoofdrol in de Engelse televisiese rie/cursus Take it easy, een produc tie van de BRTN, die werd uitge zonden in de Benelux en alle Scandinavische landen. Voor haar derde LP Intuition kreeg zij opnieuw een Edison. Op verzoek van het Internationaal Olympisch Comité nam zij in 1985 het nummer Let the nations play op, dat officieel in Lausanne werd gepresenteerd door Juan Antonio Samaranch. Ook presenteerde zij voor de NCRV haar eigen televisieshow Oh Lori. Een jaar later, in 1986, volgde haar vierde album One step, waarop een duet met Procol Harum's zanger Gary Brooker: Two fools in love. Verder was zij redactioneel en als presentatrice werkzaam bij het tele visieprogramma Holland Today, dat te zien was op het Amerikaanse TV- cablenetwork CNN. Inside the walls of love is de titel van haar vijfde album, dat in 1994 is verschenen. Daarop staan twaalf nieuw songs, alle door Lori gezon gen, geschreven en gecomponeerd en mede geproduceerd. Ter gelegen heid van de release van deze cd heeft Lori met haar band in het sei zoen '94-'95 een succesvolle theatertournee gehouden. In juni 1992 is de samenwerking begonnen mét Herman van Veen bij de opname van diens jubileum-cd You take my breath away. Daarop staat onder meer een duet van Herman en Lori: Hey, that's no way to say goodbeye. In 1994 en 1995 is Lori nauw betrokken geweest bij de voorbereidingen van de tournee van Herman door Canada en de Verenigde Staten en bij de opname van de cd My Cat and I, die ter gele genheid van de tournee in 1994 is uitgebracht; ondermeer met het ver talen van teksten voor zowel de theatervoorstelling als de cd. Tijdens deze samenwerking is het idee ontstaan voor een Engelstalige cd met liedjes van Herman, door Lori vertaald en gezongen. De cd Promises is in Miami (Florida) geproduceerd door Lester Mendez, die onder meer heeft gewerkt met Gloria Estefan en Julio Iglesias en is in het voorjaar van 1997 op de Europese markt gebracht door Sony, bij wie Lori onlangs een contract heeft getekend voor drie albums. Promises bevat ook de door Lori geschreven titelsong Butterfly van Herman's verwachte speelfilm Nachtvlinder, die waarschijnlijk in het voorjaar 1999 in première gaat. Lori Spee zingt op zaterdag 22 november in de Venrayse schouw burg, aanvang 20.00 uur. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 10-16 novem ber kwamen bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol-j gende goederen: VERLOl Bankpasjes van Rabobank, cred card en Visacard; bruine met blauw] portemonnee, daarin Rabopas en 5| gulden; bruine portemonnee in tal met rok, bankpasje en 100 guldera aan bankbiljetten; bruine portemof nee met knipsluiting met daarS briefjes met telefoonnummers, tele foonkaart en geld; damesportemotffl nee met inh. bankpasjes en toe gangskaart kazerde 'de Peel] damesportemonnee met daarin 1 creditcards; portemonnee met daarj in 30 gulden en Airmilespasje; li auto gestolen: 65+ kaart, ANWï kaart, groene kaart, masterkaart van Rabo, kentekenbewijs Opel Ascona en rijbewijs; uit auto gestolen: Nederlans rijbewijs, kentekenbe wijs; dameshorloge merk Ramond m Weil met schakelband en witte wij zerplaat; verzekeringsplaatje van ar|< Vespa bromfiets ZVR 859; Gazelle damesfiets waarde 1200 gulden; nafv Gazelle herenfiets waarde ƒ450,-: ,,nm Gazelle damesfiets waarde 200 gul- »kza den; Mountainbike merk Wheeler «eiei waarde 2000 gulden; M"31 'orm; GEVONDEN Pay, Schakelarmban, om de drie korte een lange schakel; voetbal, met pen op geschreven H.3; strakke sport- «ee broek met korte pijpjes; bromfiets merk Typhoon, type Piaggio, stuurs- lot geforceerd; Gazelle damesfiets ,Wm. type solide; badlaken met paarse let- ïltay ters Sun Fun; portemonnee ine' pasje videotheek prolex en pasfo- to's; blauw/groene kinder rugzak met Jip en Janneke opdruk; sport- schoen maat 32 merk Cara Mia; T* *8 shirt maat 128 Dick Bruna. Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 511664; diaken: P. Hoedemaeckers, Whistlerstraat 1, tel. 582385. Priester in ernstig nood geval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30- 10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor Lei Poels (koll.); Johan Hendriks (kolk); Piet Wilms (kolk); 19.00: H. Mis Heilig Vormsel voor Catharina Vollenberg-Jacobs, echt- gen. en Piet; ouders v. Soest-Backus en zoon Jan; Harrie Bouten (kolk); Jo Swinkel (kolk); Mathilde Clephas (kolk); J. Verheggen- Claessen (kolk); Jaqueline Oudenhoven-Aarts; Harrie Rongen (verjaardg); jufr. Adele Manders. Zondag: e Zondag door het jaar. 9.30 Gelezen H.Mis voor Toon Jenneskens; ouders M. Janssen-v. Gerven en overl. fam.; Mies Janssen-Goossens (H); Annie Janssen (kolk); St. Gerardus uit dankbaarheid. 11.00: Caecilia feesl-Mis, opgeluis terd door onze koren: de Bandelieren, Tomorrow People en St. Caeciliakoor. Voor Leo Gooren; Herman Zegers en Theodora Zegers v.d. Schans; Mia Schillings; overl. fam. de Vilder-Rutte; Hub Custers (kolk); jaard. overl. ouders v. Waayenburg-Jansen en overl fam.; lev. en overl. leden van onze konink lijke harmonie Euterpe; levende en overl. van de fam. v. Dierendonkck- Martens; jaard. overl.ouders Slütter- Geerdink; Harrie Schellekens; voor een zieke om kracht en genezing; Sandra v. Vliet; Hannie Aarts-Haans (kolk). Maandag: 9.00 H. Mis voor J. Pieters (kolk); Bed Linskens (kolk); voor een zekere intentie. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Piet Rongen (kolk). Woensdag: 9.00 H. Mis voor mej. Gerarda Broers; Mien Janssen-de Bruijn; Herman Nagelhout. Donderdag: 9.00 H. Mis voor Johan Hendriks (kolk); Piet Wilms (kolk). Vrijdag: 9.00 H. Mis om Gods rijk ste zegen voor onze parochie. Dienbeurten: za 19.00 H. Vormsel: Ties en Koen Voermans, zo 09.30: G. Hoppenbrouwers en F. Mingels; zo 11.00: Tom, Loek, Martijn en Paul (m) Lectoren: za. 19.00 H.Vormsel: zo 11.00: Gezinsmis. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Wim Rongen, lector/trice: zr. Jacinta Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Wim Rongen, lector/trice: L. Straetmans.. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: WimRongen.. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.00-16.30 Spreekuur P. Zandvliet; 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmengroep. Donderdag: 14.00-15.00 Cursus over zingeving. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Ziekencommunie: in afspraak met pastorie, tel. 580202 ma t/m vr 09.30-10.30 uur. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00: Volkszang; Piet Claessens; Ben Valckx; Therèse Niessen-Vaessen; jrd. Thei Verschuren; Zondag: 8.30 voor onze parochie Venray-zuid; 10.30: m.m.v. Zangers v. St. Frans; Jacobus Naus; Kiza Hoes-Kouwenberg; parsoor Kemmere; overl. fam. Claessnse- Philipsen; levende en overl. fam. Hendriks; Alexandra Arts; 12.00: doop Sanne v. Aarssen, Zandakker 22. Maandag: 19.00 voor de wereld vrede; Dinsdag: 19.00 jrg. Giel Vermeulen; fam. Springintveld- Geurts en Konings; uit dankbaar heid; Woensdag: 19.00 Jacobus Naus; Piet Spee-v. Osch en overl. kinde ren; Helm en Eleonora Mommen en overl. ouders Janssen-Bol (koll.); Dora Gommans-Coopmans (koll.); Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds.G. Hendriks, Achterberg, 's Morgens is er kinderoppas. Bijbelonderwijs/Catechisatie: De tijden zijn: 6-12 jr, maandag van 16.30-17.30 uur; 12-15 jr. maandag van 19.00-20.00 uur; 16-22 jr. dins dag om 19.30 uur. Andere tijden of privé-onderwijs in overleg. Bijbel/Contacavond: Donderdagavond. De aanvang is 20.00 uur. Iedereen is van harte wel kom. Bijbelgemeente Venray Zondag U bent hartelijk welkom in de erediensten van deze evange lische baptistengemeente. Erediensten: iedere zondag van 10.00-11.15 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot het drinken van een kopje koffie. De diensten worden gehouden in het wijkgebouw van de wijk Landweert, 't Stekske, Kruidenlaan 161 in Venray. In de dienst wordt speciale aandacht geschonken aan de kinderen. Daarnaast is er zondagsschool en creche! 1 keer per maand (de vierde dinsdag) is er een openbare bijbel studieavond in 't Stekske. Deze avonden beginnen om 19.30 uur. Informatie over erediensten en alle bijbelstudies: predikant R. Lammers, tel. 0478-586001. Derde Orde Op woensdag 26 november hou den wij onze maandvergadering. In deze Elisabeth-veiring werden meestal onze jubilarissen gefelici teerd, enonze overledenen herdacht. Dit laatste zal het geval zijn. Wat onze jubilarissen betreft, het volgende: komend jaar bestaat de afdeling van de Derde Orde in Venray 140 jaar. Dit jubileum willen wij in de maand maart enigszins feestelijk vieren. In deze viering, waarover u uiteraard t.z.t. nadere bijzonderheden zult vernemen, wil len wij de jubilarissen van '97 en tevens die van '98 bijzonder betrek ken. Onze kerstviering zal worden gehouden op woensdag 7 januari. De toneelvereniging uit Merselo zal een kerstspel opvoeren. De vergadering van November, alsmede de kerstviering zullen wor den gehouden in de namiddag om half drie. Feesfeli^ k^vieri ng Zondag 23 november is er een feestelijke viering met als thema met muziek de koning te rijk. Aanleiding is het feest van Cecilia, de patrones van de muziek op 22 november. Deze viering wordt daar om ook verzorgd door de koren die werkzaam zijn in de parochiekerk Petrus Banden, het dames/heren koor Cecilia; het kinderkoor de Bandelieren en jeugdkoor Tomorrow People. Medewerking is ook verleend door de werkgroep Gezinsviering. Daarom nodigen wij iedereen, ook de kinderen, van harte uit voor deze viering. Aanvang 11.00 uur in de Grote Kerk Venray. Zaterdag 22 november aanstaande zal in de aula van de Muziekschool in Venray de jaarlijkse presentatie van de D-examenkandidaten plaats vinden; 's middags om 14.00 uur de HAFA-leerlingen; 's avonds om 19.30 uur de GRADEN-leerlingen. De toegang is gratis. overl. ouders Loonen-Leussen en overl.fam. Donderdag: 19.00 Harry Gooren (koll.). Vrijdag: 19.00 Jan Voesten (koll.); tot zekere intentie; Bèr en Wim v. Ooi en overl. fam.; jrd. Giel Troisfontaine en zoon Rene; jrg. ouders Marcellis-v. Tilburg en Frans. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 voor Gerlach v. Ass en overl. fam.; Gijs v. Raaij (koll.); overl. ouders v. Bergen-Stiphout en zoon Jos; papa en moeke Vermeulen, dochter Truus, schoondochter Marion en Martinus Hout; Pierre Kupers (koll.); Han v. Meijgarden- Donders (koll.). Zondag: 9.30 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie Venray-Zuid; jrd. overl. ouders Piet en Maria Emonts-Nellen (koll.). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 overl. ouders Camps-Wolters; Lucy Raedts, vader Raedts; Harrie Achten en overl. ouders; uit dankbaarheid; overl. ouders en fam. Sikes-Rutten; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans; Theij Hendrix namens bewoners OosterThienweg; 10.00: gest. jrd. Toon Kleuskens; gest. jrd. overl.ouders Janssen-Peeters; Lies Janssen-Wolters; gest. jrd. overl. ouders Janssen-Tacken; uit dank baarheid (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Mia Houba; Dinsdag: 9.00 Petronella v.d. Kamp-v.d. Voort; Woensdag: 9.00 mw. Verrijdt-de Lauw uit dankbaarheid (met rozen kransgebed); Donderdag: P>9.00 jrd. Piet Direks. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Chantal Lenssen, Maren de boer, Floortje Gloudemans en Kelly Willems; zo 08.30: Bas Vermeulen, Niki Emonds, Maarten Wijnen en Peter Fleurkens; 10.00: Mieke v. Bracht, Anneke Denissen, Brandy v. Dijck en Geertje de Kleijn. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Dameskoor); overl. ouders Nelissen-Gerards; overl. ouders Peeters, Sanders, Wijnhoven,Achten en hun zoon Jan; overl. leden v.d. Broederschap v.d. H. Machutus; sluiting van het feest van de H. Machutus. Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); overl. ouders v. Rijswijck-Baltussen (verj.) en zoon Mathieu; overl. ouders v. Rijswijck- Bouwmans; intentie fam. Stevens- Steeghs; Gradus Custers namens kaartclub; Chrit Jacobs (verj.); overl. fam. Gommans-v. Rhee; Woensdag: 9.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus; Donderdag: 14.00: PI. Huwelijksmis bruidspaar Beurkens- Zanders; Vrijdag: 14.00: PI. Huwelijksmis bruidspaar Willemssen-Palmen. Parochie Leunen Zaterdag: 19.00 Lsm. uit dankbaar heid v.w. 40-jarig huwelijk; overl. fam. Janssen-Litjens; Leo Janssen; Albert Vissers en Dorothea Vissers- Theeuwen; Lod Leijssen; weekd. Coos de Lauw-Boom (5); Zondag: 10.00 Hgm. Gerard Thijssen en Fien Thijssen-Hesen en dochter Truus; Dien v. Osch- Vullings; Harrie Heesen; jrd. Door Jenniskens-Reintjes en Gerrit Jenniskens; Maandag: 19.00 Lsm. overl. fam. Bouwman, fam. Jenniskens en fam. Droesen; Handrie Koenen (v.w. pater Kustersstraat); Dinsdag: 19.00 Lsm. voor het wel zijn van onze parochie; overl. fam. v.d. Munckhof-Goumans en overl. kinderen; Woensdag: 19.00 Lsm. Eduard en STans Dietz; t.e.v. H. Apollonia (v.w. offerblok); Donderdag: 19.00 Lsm. Piet Martens en echtgen. en overl. fam. Janssen-Martens; gest. jrd. Peter Loonen en Johanna Willemsen. Vrijdag: GEEN avondmis. Misdienaars: za 19.00: Lectoren: za 19.00: Jeanne en Yvonne Thenis: zo 10.00: Jop Janssen enKai Croqué; Weekbeurten: groep 1; vrijdag geen avondmis. Lectoren: za 19.00 mw. Elly Theqnis; zo 10.00 mw. Annie Reintjes; Gedoopt: Kay Jilesen, Veulenseweg 19. Rectoraat Heide Zondag: laatste Zondag van het kerkelijk jaar. 9.30 Hoogmis tot int. van vader v. Kempen en overl. fam.; jgt. voor Gerardus Michels en Jacoba Michels-Jacxobs en Sef Michels; Dora Camps (koll.); 6w dienst voor Sjang Derikx; misd.: Gijs, Chiel, René, Roy, Joep en Frank. Donderdag: 18.30 H. Mis voor Dora Camps; misd.: Frank, Elian en Stef. Rectoraat Veulen Zaterdag: 19.00 Hgm. overl. ouders Cleven-Strijbosch en overl. fam.; Zondag: 10.30 Hgm. jgt. Anny Nijsen; voor de parochie; Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen. Misdienaars: za: Steffan Mulders en Diana Vermulst; zo: Frank clas- sene en Luuk Derks. Parochie Ysselsteyn laatste Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00: gemengd koor Vivace verzorgd deze dienst i.v.m. het feest van Cecelia; mndd. Nella Pouwels-Voesten; jrd.Gerrit Peeters; jrd. Jos Sanders-v. Otterdijk; Simone Arts (TVY); Thei Sanders; overl. leden v.h. kerk. zangkoor Vivace. Zondag: 10.00 Ouderenkoor; jrd. Ma. Geertruida v. Dijck-Wismans; Petran Fleurkens; Janus Broeders en zoon Gijs; overl. ouders Winnen- ARts; Ria Kooning-Zanders; Jep Hendrix; Maandag: 19.00 t.e.v. H. Oda (LVB); Woensdag: 19.00 overl. fam. Jansen-Philipsen; uit dankbaarheid; bijzondere intentie. Vrijdag: 19.00 overledenen (M); Misdienaarsbeurten: za 19.00: Dirk en Freek; zo 10.45: Tom en Niels; Paul en Ronnie P.; ma 19.30: Daan en Jelle; wo 19.00: Ronny O. en Bram; vr. 19.00 Linda en Désirée. Spreuk van de week: Doopschema: Op de zondagen en kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegediend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 overl. fam. Arts- v.d. Zanden; fam. Michels-Berens; Grad Ewals; misd.: Johan Hoedemakers en Johan Loonen; Zondag: 10.00 jgt. Lei v. Dijck; jgt. Sjaak Hendrix en Truus Marcellis; misd.: Paul Koppes en Andy Stevens; Woensdag: 19.00 8.30 jgt. fam.Verstegen-Arts; Truu Thissen; Nard Janssen (v.d. oude buurt); om goede gezondheid; Kerk poetsen: mevr. Troisfontaine en mevr. Arts-Lenssen. Rectoraat Vredepeel Zondag: 19.00 overl. ouders Arts- Cuijpers; M. Jansen; genezing van een ernstig zieke; dankbaarheid; J. v.d. Heuvel-Peters; Donderdag: 19.00 rozenhoedje bid den; Misdienaars: zo: Luutze en Frank. Lezers: zo: Tonnie v. Hoof. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: 10.00 hoogmis voor: ouders v.d. Winkel (jgt.); vader en moeder Koopmans-Hendrickx en zoon Leo; zr. Elisa; Antoon Janssen en Theodora Vermeulen; fam. Jenneskens-Devens; Broeder Paschalis; Harrie Janssen; lectr. Thea Reijnders; dienbeurten: Bernadette Geurts; In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor fam.Wolters; tot bijzondere intentie (B); zr. Eduarda-Swelsen; fam. v.d. Dries; fam. Derkx-Meulensteen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Op zondag 23 november zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray ds W. Weersma voorgaan in de dienst. Het is de laatste zondag van het jaar en daarom worden de overleden gemeenteleden vanhet afgelopen jaar herdacht. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en wordt er kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Ons alle tijde eerlijk gedrage in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 23 november is er een eucharistieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Ziet hoe God met mensen omgaat. Voorganger is pas tor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencentrum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kindernevendienst. U bent van harte welkom. NV Autobus onderneming CENTRUM staat op deze autobu Bij de bus staat chauffeur Jan Teeffelen uit Venray. Het kentekei nr. van de bus is P 19696. Om 09.3 uur vertrekt vanaf hi Henseniusplein de bus via Oostrun Wanssum en de Maasdorpen na: I Venlo. Dat was omstreeks 193| Toen is ook deze fraaie foto op In Henseniusplein gemaakt; op de a tergrond de Schoolstraat. Als jong chauffeur is Jan Teeffelen zijn loopbaan gestart b het autobusbedrijf van G. Kuper gelegen aan het Henseniusplein (n café Hulsman). In december 193 werd 't bedrijf overgenomen doe de firma v.d. Munckhof uit Horst Centrum). Veel later door Vitesss en daarna door de Zuid-Ooster. Bi deze laatste maakte Jan zijn dienstjaren vol. In deze 40 jare hebben vele Venraynaren deze zee bekwame en vriendelijke chauffec leren kennen. Momenteel wordend autobusdiensten uitgevoerd door Hermus Groep NV. Jan v.d. Putten Zou de meest verkochte koopsom ook niet de beste zijn? Bij Interpolis denk je aan mensen. Mensen die straks een goed pensioen wensen, of die misschien eerder willen stoppen met werken. Mensen die daarvoor graag iets opzij zetten. Maar dan wel een aantrekkelijk rendement verwaditen, én fiscaal voordeel. Mensen die behoefte hebben aan het Rabobank Persoonlijk Financieel Advies®, waarvan de koopsom deel uit kan maken. verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Die mensen kiezen voor de zekerheid van de meest verkochte koopsom: de Koopsom van Interpolis. Voor meer Informatie kunt u terecht b(j de Rabobank. Beautiful People van Mathilde Santing Vraag uw adviseur naar de mogelijk heden om deze CD cadeau te krijgen.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 22