Bierfietskampioenschap in Ysselsteyn Dactylo Venray bezoekt werkzoekenden thuis Evenaar opent met feest woningwet wet ruimtelijke ordening wet milieubeheer Bekendmaking Commissies Vastelaovesvereniging de Spurriemök TAXATIES Agrarische Jongeren Contact Venray PEEL EN MAAS donderdag 20 november 1997 - Pagin - Ingekomen Bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het bouwen van een vleesvarkens stal aan de Steegse Peelweg 100 te Ysselsteyn tnv F.A.M. Gommers, Steegse Peelweg 100; het bouwen van een carport aan de Leikeswei 3 te Castenray tnv J.M. Saris, Leikeswei 3; het bouwen van een varkensstal aan de Lemmenweg 12 te Heide tnv E.A.H. Poels, Lemmenweg 12; het uitbreiden van de woning aan de Julianasingel 49 te Venray tnv J.G. Verheijen en I.A. Friesen, Julianasingel 49; het bouwen van een paardenstal aan de Spurkterdijk te Oostrum tnv J.J.M. van Dijck, Smakterveldweg 17 te Venray; het vergroten van de garage aan de Heidseweg 37 te Heide tnv M. Steeghs, Heidseweg 37; het bouwen van een machineber ging aan de Scheiweg 7 te Leunen tnv A.E.T. Claessens-van Rens, Scheiweg 7; het vergroten van de rundveestal aan de Timmermannsweg 113 te Ysselsteyn tnv M.M. Pijnenborg, Timmermannsweg 113; het uitbreiden van de woning aan de Clara Wichmanstraat 15 te Venray tnv J. Stoef, Griegstraat 54 te Venray; het bouwen van een woning aan de Oomenlaan te Venray tnv P. Satijn, Veerstal 10 te Gouda; het uitbreiden van de woning aan de Julianasingel 4la te Venray tnv L. Nooyen,Julianasingel 4la. Bouwvergunning Verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een garage/berging aan de Pelgrimslaan 9 te Smakt tnv M.P.M. Beerkens, Pelgrimslaan 9; het bouwen van een stallingsruimte aan de Knopkruid 37 te Venray tnv W.H.G. Franssen, Knopkruid 37; het vergroten van de woning aan de Vossestaart 20 te Venray tnv E Sahin.Vossestaart 20; het bouwen van een serre aan de Wederik 6 te Venray tnv R.A.V. van der Sluijs, Wederik 6; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Pastoor Verheggenstraat 17 te Castenray tnv H.A.J. Nieweg, Pastoor Verheggenstraat 17; het vergroten van de varkensstal aan de Kiekweg 21 te Venray tnv Maatschap Van Ass, Kiekweg 21 het gedeeltelijk veranderen van de woning aan de Veulenseweg 29 te Veulen tnv J.M. Vervoort, Veulenseweg 29; het plaatsen van een dakkapel aan de Werckenslaan 8 te Venray tnv A.J.M. Croonen, Werckenslaan 8; het vergroten van de woning aan de St.Antoniusveldweg I I te Venray tnv M.M.J. Eggels, Marjolein 9 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaan de bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het plaatsen van een tuinhuisje aan de Leikeswei 3 te Castenray tnv J.M. Saris, Leikeswei 3; het plaatsen van een tuinhuisje aan de Wilhelmina Sangersstraat 7 te Venray tnv L.J.A. Fleuren, Prinses Irenestraat 11 te Venray. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemoti veerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunningen aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het vergroten van de Woning aan de Pater Tulpstraat 17 te Ysselsteyn tnv W.G.P. Koonings, Pater Tulpstraat het bouwen van een carport aan de Leikeswei 3 te Castenray tnv J.M. Saris, Leikeswei 3. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 november I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemees ter en wethouders worden ingediend. Openbare kennisgeving Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 12, lid 2 van de Monumentenwet I988, maken burgemeester en wethou ders van Venray het volgende bekend. Met ingang van 21 november I997 ligt bij de afdeling Publieksdiensten gedurende een termijn van 2 weken de volgende aanvraag ter inzage: - de aanvraag voor vergunning voor het veranderen van de dubbele kerk deur van de Grote Kerk, Grote Markt 24 te Ven ray. Gedurende de termijn van de terinza- geligging kan een ieder zijn of haar zienswijzen naar voren brengen bij bur gemeester en wethouders van Venray. Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn bij gedeputeerde staten van Limburg een verzoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet geluidhinder en artikel 8 van het Besluit geluidhinder spoorwegen, in te dienen om vaststel ling van hogere grenswaarden voor een woning aan de Stationsweg te Oostrum. Het ontwerp voor het verzoek tot vaststelling van hogere waarden ligt ingaande 21 november I997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling publiekdiensten in de hal van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijke opmerkingen ten aanzien van het ontwerpverzoek bij burgemees ter en wethouders in te dienen.Voorts bestaat de gelegenheid om tijdens een openbare zitting, welke zal worden gehouden op 27 november I997 om 10.00 uur, op kamer I.35 van het gemeentehuis, opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn bij gedeputeerde staten van Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk I3 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1J. van Dijck, Heidseweg 9,5812 AA te Heide voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokvarkens- en vleesvarkenshou derij, gelegen aan de Heidseweg 9 te Heide; 2. J. Hendrickx, Laagheidseweg 17, 5804 BJ te Venray voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkensmesterij, gelegen aan de Loobeek 3c te Smakt; 3. PTT Telecom District Maastricht, Postbus I933, 6201 BX te Maastricht voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een telefooncentrale, gelegen aan de Prins Bernhardstraat 4 te Venray; 4. Maatschap Van Rosmeulen-Van Meer, Rouwkuilenweg 16, 5813 BH te Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 16 te Ysselsteyn; 5. M. Derikx, Zeilbergseweg I 15813 AK te Ysselsteyn voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Zeilbergseweg 11 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 20 november I997 tot 18 decem ber I997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478- 523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Gedurende bovengenoemde perio de kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethou ders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingen termijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Melding Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. M.M. Pijnenborg, Timmermannsweg 113, 5813 AM te Ysselsteyn voor het bouwen van een nieuwe melkkamer, een hyginesluis en separatieruimte, gelegen aan de Timmermannsweg 113 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 20 november I997 tot 4 decem ber 1997 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-melding Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorien van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: I. M.J. Strijbos, Lollebeekweg 50, 581 I AL te Castenray voor het van toepassing worden van het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer op een reeds opgericht tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Lollebeekweg 50 te Castenray. De melding kan worden ingezien van 20 november I997 tot 4 decem ber I997 (2 weken) in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Bovengenoemde meldingen moe ten nog worden beoordeeld. Venray, 20 november I997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen. Verkeersmaatregelen Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit waarbij besloten is tot: het aanwijzen vane en gedeelte van de parkeerhaven aan de Westsingel als gereserveerde invalidenpar- keeplaats op kenteken door plaat sing van bord E6 van Bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens I990 met onder bord. Venray, 18 november I997 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, het waarnemend hoofd van afdeling Openbare werken, ir.W.G.P.M. Backx. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeentehuis. Deze Publieksbalie is open van maan dag t/m donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. PEEL EN MAAS on line http://www.tref.nl/ Peel&Maas/tpkrant Limburg een verzoek als bedoeld in artikel 83 van de Wet geluidhinder in te dienen om vaststelling van hogere grenswaarden voor twee appartemen ten aan de Gouden Leeuw. Het ontwerp voor het verzoek tot vaststelling van hogere waarden ligt ingaande 21 november I997 gedurende twee weken ter inzage bij de afdeling publiekdiensten in de hal van het gemeentehuis. Gedurende deze termijn wordt eenieder in de gelegenheid gesteld om schriftelijke opmerkingen ten aanzien van het ontwerpverzoek bij burgemees ter en wethouders in te dienen.Voorts bestaat de gelegenheid om tijdens een openbare zitting, welke zal worden gehouden op 27 november I997 om 09.00 uur, op kamer I.35 van het gemeentehuis, opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerpverzoek. Bouwvergunning aangevraagd artikel I9WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvraag. het vernieuwen van het pand aan het Schouwburgplein I te Venray tnv Stichting De Beejekurf, Schouwburgplein I De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 21 november I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemees ter en wethouders worden ingediend. Venray, 20 november I997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De gemeenteraad van de gemeente Venray vergadert op dinsdag 25 novem ber 1997 om 19.00 uur in het gemeen tehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling agenda 5. Notulen van de openbare vergade ring van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 28 oktober I997 6. Ingekomen stukken Onderdeel B 7. Voorziening in vacatures in diverse commissies 8. Vaststellen verkeersveiligheidsplan 1998-2002 e.v. Onderdeel C 9. Prioriteitenlijst rijksmonumenten in de gemeente Venray voor de jaren 1998 tot en met 2003 10. Tarieven 1998 sportaccomodaties 11. Vestiging gemeentelijk voorkeurs recht in het gebied St. Anna 12. Sluiting De commissies Financiële en Economische Zaken en Milieu vergade ren op woensdag 26 november I997 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte wel kom. De agenda luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek Economische Zaken, voorzitter dhr J. Waals: 3. Ter kennisname 3.1 Brede herstructurering intensie ve veehouderij 3.2 Gemeentelijk standpunt inzake herstructurering varkenshouderij 4. Ter advisering 4.1 Fusie AVL/MEGA Limburg 4.2 Fusie MEGA Limburg/PNEM 4.3 Krediet Technisch Opleidings Centrum Financiële zaken voorzitter dhr J. Driessen: 5. Verslag commissievergadering van 16 oktober 1997 6. Ter advisering 6.1 4e Algmene aanpassing begro ting I997 6.2 I e Wijziging van de'Verordening op de heffing en invordering van een baatbelasting riolering Hoofdstraat/Oirloseweg in Oirlo' 6.3 Begrotingswijziging I998 Gewest Noord-Limburg 6.4 Aanvraag krediet nieuw finan cieel systeem 7. Ter kennisname 7.1 Begrotingswijziging I997 Gewest Noord-Limburg 7.2 Bestuurlijk overleg tussen VNG en Kabinet 7.3 Agenda cie FINEA van het Gewest Noord-Limburg 8. Rondvraag 9. Sluiting De commissie Milieu vergadert op donderdag 27 november I997 om 19.00 uur in het gemeentehuis. De ver gadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De agenda luidt als volgt: 1Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Verslag commissievergadering van 13 oktober I997 4. Ter kennisname a. Portefeuillehoudersoverleg Milieu en het Bestuurlijk Regionaal Milieuhandhavingsoverleg, beid van 19 november I997 b. Stand van zaken oud papierinza meling c.Tarieven AVL I998 d.Tussenrapportage DUBO e. Brede herstructurering intensieve veehouderij f. Gemeentelijk standpunt herstruc turering varkenshouderij 5. Rondvraag 6. Sluiting Jeugdzittingsavond Vanavond, 20 november komt de jeugd uit Oirlo aan bod tijdens het jubileumfeest van v.v. de Spurriemök. Vanaf 19.00 uur zullen verschillende jeugdige artiesten hun kunnen tonen in gemeenschapshuis de Linde, die voor deze avond bomvol zal zijn. Het programma varieert van dans tot muziek, van sketches tot imitaties. Rond 21.30 uur zal het programma afgelopen zijn. Muzikaal wordt de avond opgeluisterd door het jeugdor kest van de fanfare Ons Genoegen. Presentatie is in handen van Hans op d'n Togt. Reünie Zaterdagavond 22 november komen ruim 275 mensen bij elkaar voor een weerzien. Ouduitbaters, oud carna valsleden en oudmuzikanten zullen op deze avond menig verhaal doen opha len. Oirloos prominente kapel van weleer Harry en zien Trötters zullen een gast-optreden verzorgen. Mogelijk dat Grad en Petran ook nog van zich zullen laten horen. De avond begint om 20.30 uur en vindt plaats in gemeenschapshuis de Linde. JVV Woensdag 26 november staat de avond in het teken van de Jeugd van Vroeger. Stond deze avond eerder in het teken van bejaardenavond, sinds vele jaren draagt deze avond de naam JVV. Want de bejaarde voelt zich meer 'bejaard'. Bovendien is degjn van 65 die eerder gehanteerd w verlaten en zijn de mensen van bo an de 50 van harte welkom. De koffi< ab mökkevlaai staan om 19.30 klaar een gevarieerd programma van b iul dans, voordrachten belooft het| schitterende avond te worden. Ni Oirlose ouderen zijn ook oudere Oirlonaren van harte welkom. Men 1 die om welke reden dan oók geen< voer hebben kunnen worden op haald en thuisgebracht. Voor inlichtingen kunt u terecht de voorzitter Jan Nelissen, 571081. Het is echter niet de bet) ling om als alcoholtaxi te fungeren Op zaterdag 22 november a.s. orga niseert Joekskapel Schabberjoeks uit Ysselsteyn Bierfietswedstrijden en wel om het Ysselsteyns kampioen schap. De wedstrijd zal bestaan uit het omhoog fietsen van het bier en zo pro beren om zo snel mogelijk het bier op te drinken. Diegene die dat in de snel ste tijd kan mag zich Bierfietskampioen 1997 van Ysselsteyn noemen en een kam- pioensprijs in ontvangst nemen. Deelname Iedereen kan aan dit kampioen schap deelnemen. Men kan zich opge ven bij de secretaris van joekskapel Schabberjoeks, Ton v. Hees, tel. 541753. Ook kan men zich 's avonds in de zaal nog opgeven. Deelname aan dit kampioenschap is gratis. Ook zal er deze avond muziek aan wezig zijn. De organisatie heeft drie joekskapellen bereid gevonden om muziek te maken tijdens het bierfiet- sen. Opgetreden zal worden door: Schabberjoeks uit Ysselsteyn, Heisa uit Heide en Wan 'n klank uit Son en Breugel. Toegang De avond is voor iedereen toegan kelijk. De organisatie hoopt dan ook vele Bierfiets- en muziekliefhebbers uit de regio te mogen begroeten op deze kampioenschappen. Zaterdag 22 november in café zaal de Herberg te Ysselsteyn. Aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Dactylo Uitzendbureau in Venray heeft een speciale winteractie opge zet. Reden hiervoor is dat het uitzend bureau op dit moment veel openstaan de vacatures heeft in de regio van Venray. Om daar ook de juiste uit zendkrachten bij te vinden is deze actie ontwikkeld. Hierbij worden gemotiveerde werkzoekenden die niet in de gelegenheid zijn om naar de ves tiging in Venray te komen, persoonlijk bij hun thuis bezocht door vestigings manager Peter van der Markt. 'Voor iemand die bijvoorbeeld in Bergen, Horst, Vierlingsbeek, Broekhuizen of Wanssum woont is het een ramp om zich in Venray in te laten schrijven, vooral als iemand niet over eigen ver voer beschikt. Wij hebben echter wel interessante vacatures openstaan in deze plaatsen. Vandaar dat wij ook heel graag naar deze uitzendkrachten toegaan om ze in te schrijven', aldus een enthousiaste van der Markt. Uitzendkrachten bellen het ser vicenummer 0478-511708 Een onderdeel van de actie is dat er een speciaal telefoonnummer is open gesteld: 0478-511708. Werkzoekenden kunnen dit nummer bellen waarna na een korte telefoni sche inschrijving plaatsvindt. Daarna wordt een afspraak gemaakt om de inschrijving verder af te maken bij de werkzoekende thuis. Ook kunnen dan al enkele vacatures worden voorge legd. Dactylo Fiat Brava is klaar voor bezoeken Om de uitzendkrachten te bezoeken beschikt Van der Markt over een Fiat Brava, gekozen om zijn betrouwbaar heid. Maar ook omdat de auto aan alle moderne eisen van deze tijd voldoet. Garage GHV in Oostrum, een geren ommeerde fiatdealer, zorgt ervoor dat de Fiat te allen tijde in optimale con ditie is. De voordelen van deze actie Voor uitzendkrachten die beperkin gen in de bereikbaarheid ondervinden (geen vervoer) toch bemiddeld kun nen worden in hun eigen woonomge ving. Ook voor bedrijven is het posi tief dat kandidaten worden geworven uit de eigen omgeving. Zij worden niet extra belast met het betalen van reiskosten. Uiteindelijk gaat het er Dactylo in Venray natuurlijk om, een succesvolle match tot stand te bren gen. Plezier Werkt bij Dactylo Venray Peter van der Markt: 'Plezier heb ben in je werk, daar draait het om bij Dactylo Venray. Onze visie is dat wie met plezier werkt, ook beter presen teert. Dat geldt niet alleen voor uit zendkrachten, maar ook voor bedrij- SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN nAnd Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 ven die deze uitzendkrachten inlenen. Op dit moment kunnen wij uitzend krachten plaatsen op zeer verschillen de niveau's en in diverse sectoren. Bijvoorbeeld secretaresses, adminis tratief medewerkers, schilders kunnen zo bij ons aan de slag. Maar ook voor studenten die maar een paar uur per dag willen werken, hebben wij volop mogelijkheden als telemarketeer. Kortom, iedereen die zich bij ons inschrijft, heeft kans om snel aan de slag te gaan. Het enthousiaste vesti gingsteam bestaande uit Peter van der Markt en Aukje Berben doen daar alles voor!' Vijf maanden geleden ging café de Volle Maan verder als De Evenaar. De afgelopen periode hebben Jan Fleurkens, May van der Zanden en hun medewerkers gebruikt om hun ideeën over horeca in het café tot uitdrukking te brengen. Het schijnsel van de oude volle maan is inmiddels hele maal gedoofd en vervangen door het tropische licht van de evenaar. Zaterdag 22 november is daarom de feestelijke opening van café De Evenaar. De ideeën van de nieuwe exploitan ten zijn in twee woorden te vatten: sfeer en thema's. Sfeer moet spreken uit de inrichting en uit de programme ring. Vooral de zaal is de afgelopen maanden bijna onherkenbaar veran derd. Rustig, eerlijk en een tikje mys terieus. Een omgeving die meer geschikt is voor allerlei feestelijke bij eenkomsten dan voor concerten. Daarop ligt dan ook niet de nadruk in De Evenaar. Jan Fleurkens denkt meer aan gezellige, anders-dan-andere-eve- nementen rondom een bepaald thema. Succesvolle aanzetten zijn al gedaan met ondere andere Mexicaanse en Thaise eetavonden. Het cafégedeelte is minder in het oog springend gewij zigd dan de zaal. De kleurstelling is veranderd, het overbodige is verdwe nen. Planten, muziek op de achter grond en de teruggekeerde kachel zor gen voor een rustige sfeer. Sfeervol en rustig wil niet zeggen dat er niet gefeest kan worden. Een plezierige avond in Evenaar-stijl is bijvoorbeeld een African Night, een traditioneel Afrikaanse maaltijd gevolgd door een avondje swingen op wereldmuziek. Zaterdag 6 december staat er een gepland. Zaterdag 30 november en zondag l december pre senteert De Evenaar een kerstshow waarin de vertrouwde kerstboom gecombineerd wordt met elementen uit de Aziatische en Afrikaanse cultu ren. Rond de feestdagen staat een troubadourfestival gepland. Akoestische muziek van voornamelijk Venrayse artiesten in het café met op de achtergrond een knetterend haard vuur. De jaarwisseling kunnen gasten in besloten sfeer doorbrengen in De Evenaar. Het programma staat nog niet vast, maar wie aankomende zater dag het openingsfeest bezoekt krijgt een goede indruk: levende muziek, lekkere hapjes en bijzondere gasten. Iedereen is welkom vanaf 20.00 uur. Bij de Evenaar. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS WAO VAN SOEST B.< Taxaties Advies onroerend goed Kruitweg 13, 5801 XR Venraj 80 Telefoon 0478-586408 Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 10-16 noveml kwamen bij de politie aangifte gedt van vermissing van de volgende gj deren: VERLOR! 1 Bankpasjes van Rabobank, cred card en Visacard; bruine met blaui portemonnee, daarin Rabopas en gulden; bruine portemonnee in tasn jj' rok, bankpasje en 100 gulden bankbiljetten; bruine portemonn met knipsluiting met daarin brielj met telefoonnummers, telefoonkm en geld; damesportemonnee mei it bankpasjes en toegangskaart kazei 'de Peel'; damesportemonnee ra daarin 2 creditcards; portemonneen - daarin 30 gulden en Airmilespasje; auto gestolen: 65+ kaart, ANW L kaart, groene kaart, masterkaarl Rabo, kentekenbewijs Opel Ascona rijbewijs; uit auto gestolen: Nederla rijbewijs, kentekenbewijs; damestii loge merk Ramond Weil met schaki band en witte wijzerplaat; verzei ringsplaatje van Vespa bromfiets Z\ 859; Gazelle damesfiets waarde 12( gulden; Gazelle herenfiets waai ƒ450,-; Gazelle damesfiets waai 200 gulden; Mountainbike Wheeler waarde 2000 gulden; GEVONïJf Schakelarmban, om de drie koi IS, een lange schakel; voetbal, met peni olu geschreven H.3; strakke sportbro 13 met korte pijpjes; bromfiets me We Typhoon, type Piaggio, stuurs! len geforceerd; Gazelle damesfiets t)i üli solide; badlaken met paarse letle 50 Sun Fun; portemonnee met pas M videotheek prolex en pasfoto' jle blauw/groene kinder rugzak met Ji 'ct< en Janneke opdruk; sportschoen ma uK 32 merk Cara Mia; T-shirt maat lfjj° Dick Bruna. Aangelopen diere o Herdershond van ongeveer 8 ja Se oud; klein wit hondje, Fox ruw ha jj'j bastaard teef. Inlichtingen omtrent de verloren gevonden goederen tijdens kantooi raJ ren op het politiebureau aan Leunseweg. WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min, leeftijd 14 jaar 5 Het agrarisch jongeren contact nel zich op jongeren (tussen de 16 en! jaar) die direct of indirect betrokkf zijn met het agrarische leven. Vot deze jongeren worden de belangt |jj behartigd en worden er informal* avonden (maandelijks) en cursus» gegeven. Het AJK Venray (ongeve 60 leden) is een onderafdeling, l^j leden heeft in de gemeente Venray e om Wanssum (plus omgeving). OP 1 luu november (aanvang 20.00 uur) won jjjj er een bijeenkomst gehouden in zal Roelanzia te Ysselsteyn. Op dei avond zal A&A Venray informal! nif verstrekken over personeelszaken (li iRo cale en financiële aspecten). Ofwtj liiu wat komt er allemaal bij kijken alsj 10 personeel in dienst neemt. Tevens zullen op deze avond bestuursverkiezingen zijn. Iederefl be die geinteresseerd is in het AJK kaï imi] op deze avond vrijblijvend komenliu steren en eventueel zijn mening la' horen. Voor informatie kan er conl opgenomen worden met PelfEl Franken, tel. 0478-546585, of Martït v. Kempen, tel. 0478-550188. Stti 1.0 01 zei St toi liev ÈV lef

Peel en Maas | 1997 | | pagina 20