tct 't Huukske kruipt uit het dal Onnodig verlies Holthees Jan Lammers, Peter Kox en Tom Coronel in één team!? Taekwondo vereniging Tong-Il weer succesvol TWC Oostrum in 'winterkleding' Jimmy van de Laar kampioen 60cc versnelling Stiring 6-3- F! ft Landweert sponsort 't Trepke 2 Zaalvoetbal in Venray Koninklijke HBV Diana 1897 Dartvereniging Halfweg Darten Judo Vereniging Venray H.S.V. De Roerdomp Spio HSV Het Alvertje ATB- vereniging Mud Hunters Bridgeclub Venray Ruitersport St. Jan Merselo Loopgroep De Barrier donderdag 20 november 1997 - Pagina 17 )oord [i naar ïspoon ft bruifc Vanaf het begin is het Holthees dat veldoverwicht heeft. In de vierde jinuut is het Leon Fleuren die een vrije Z|jn» opkans heeft, maar de bal recht in de r°ndc panden van de keeper kopt. In de twaalf- ie- Dei |e minuut komt TOP opnieuw goed weg lij een afstandsschot van Erik Pingen evaarl |at via een voet en de paal naast gaat. heel [oals wel vaker domineert de ene ploeg ïr zeil „aar is het de andere die scoort. Na niet 3. Dei igoureus genoeg ingrijpen van de kenslt lolthees-defensie is het William tgezici leidt die vrij op de keeper af kan gaan mend nfraai de bal in de uiterste hoek schiet: rengeu Holthees is niet geschokt door deze w'igengoal en gaat op dezelfde voet ver- Ier. Met name Mark Rooyendijk was twee keer vlak bij een doelpunt doch n schoten gingen net naast. Vanaf de e minuut werd de wedstrijd saai. '2- Bi Hansen werden er niet gecreëerd en er ne® kerd van beide zijden onnodig veel bal- rerlies geleden. meel het tu Na de thee gaat Holthees weer ener- pieteo iek van start. Na twee minuten is het ïWMn j|0b Poels die de keeper te ver voor zijn K-e' w foei ziet staan en schiet. De keeper kon niet bij. In de 48e minuut is het Jos antte8i,d. Winkel die verwoestend uithaalt :t 0-3' maar de bal naast het doel ziet gaan. In de 50e minuut is het plotseling Peter Henkes die de bal in zijn voeten krijgt en van 25 meter onhoudbaar raak schiet, 0-2. Holthees wisselt zijn laatste man en gaat 11 voetballen. De wedstrijd speelt zich af op de TOP-helft. Leon Fleuren ziet zijn schot nog net naast gaan en in de 58e minuut kopt Bert Rommen op de lat. Hierna stokken de kansen en is het in de 70e minuut opnieuw Peter Henkens die in een counter vrij wordt gespeeld en eenvoudig 0-3 aan kan tekenen. Hiermee was de wedstrijd beslist en was het Holthees dat gefrus treerd raakte dat het ondanks een groot veldoverwicht toch achterstond. De col lectiviteit viel uit elkaar en dit bood TOP de mogelijkheid te counteren. In de 85e minuut was het William v. Geldt die hiervan profiteerde en de Holthees-ver- dediging in de luren legde, 0-4. In de 90e minuut werd de ramp nog groter toen Patrik Wijnen een doorgebroken speler aantikte end e scheidsrechter behalve een penalty ook nog een rode kaart voor hem in petto had. Peter Kempen benutte de penalty en behaalde de uiterst geflatteerde einduitslag van 0- 5 op het scorebord. ZVW/ComputerWork zakt steeds verder weg Voor ZVW/ComputerWork kan het seizoen al als verloren worden beschouwd. Ook in het vijfde uitduel wist de Venrayse hoofdklasser niet tot winst te komen. In Maastricht ging ZVW/ComputerWork met 4-3 onderuit tegen ZVVM/Mekra. Met slechts een puntje uit de laatste drie duels moet ZVW/ComputerWork defintief afhaken in de race om een top positie in de hoofdklasse A. Maandagavond nam de thuisclub een 1- 0 voorsprong waarna Stefan van Sinderen tegenscoorde: 1-1. Mekra zette daarna het Venrayse team op een 3-1 achterstand maar door doelpunten van opnieuw Stefan van Sinderen en Robert Pawiroredjo was de stand bij de rust weer in evenwicht (3-3). Na de pauze kreeg ZVVV/ ComputerWork kansen genoeg om op voorsprong te komen maar het scoren bleek andermaal een te groot probleem voor de Venrayse hoofdklasser. De Maastrichtse thuisclub scoorde daaren tegen wel (4-3) en liet de Venraynaren gedesillusioneerd achter. Venrays team beslist duel in sterk half uur en Pas HVZV/'t Huukske-Elan/RS verze- n Doelpunten: 6. Fred Jeuken 1-0; 15. Ralph Sanders 2-0; 18. Jos van Gerven 3-0; 19. Fred Jeuken 4-0; 23. n Cltii Gert-Jan Wismans 5-0; 31. Jos van Raymo Gerven 6-0; 33. Dennis Janssen 6-1; ds w J4, Roland van Lee 6-2; 36. Dennis janssen 6-3. Scheidsrechter: lertogh. Toeschouwers: 60. (VZV/'t Huukske: Wientjens; leerkens, Van Eist, Fasen, Van Jerven, Jeuken, Sanders, Sengers tn Wismans. Door Henk Willemssen Huukske had aan een uitstekend 5"JariS eerste half uur voldoende voor de ienayl winst. Door de 6-3 zege op midden- rafl moter Elan/RS kroop de Venrayse weer dichter naar de veilige Eoeht! Huukske zich nog net onder de |ea degradatiestreep. Nadat de eerste datli leven duels slechts een schamel ze va puntje opleverden, trad twee weken scha geleden in de thuisontmoeting met Dolilii Lotox Sport (4-1 winst) het herstel in. Afgelopen vrijdag pakte het Venrays team een verdienstelijk punt bij Meijers in Geleen (4-4). Na een 3-0 achterstand brachten Roy de Klerk en Frank Beerkens de rust- er^aslan(* teru§tot 3-2. Door treffers van '•red Jeuken en opnieuw Roy de Klerk namen de Venraynaren zelfs een 3-4 voorsprong maar Meijers trok negen minuten voor het einde 1291a de score weer gelijk: 4-4. rtredei 0 osities. 'la tien _»i:tcl polili doors jle polili ian li 4-5. iet dra zate» aan li chedei ïwoon rokke in haar le ma /an di politie geven geven getinte ekleed ionkei an ver- wonil wedstrijden bevindt 't Deze recente resultaten gaven het team van coach Leon Verhorevoort een flink portie zelfvertrouwen voor het thuisduel met debutant Elan/RS. Het was een belangrijke ontmoeting want bij een overwinning zou het Venrayse team de achterstand tot de Veghelse tegenstander verkleinen tot slechts twee punten. Vanaf de aftrap trok de gedreven spelende thuisclub het spel naar zich toe. 't Huukske vocht weer ouderwets met haar sterkste wapen: een sterke team geest gekoppeld aan een voorbeeldi ge inzet. Daardoor dwong de Venrayse ploeg op de beslissende momenten het geluk af. Uit een vrije trap van Frank Beerkens zag Fred Jeuken zijn schot door de benen van de Veghelse goalie in het doel ver dwijnen: 1-0. Na een kwartier werd een vrije trap van Ralph Sanders even van richting veranderd: 2-0. Coach Leon Verhorevoort: "Kansen kregen we altijd wel alleen vliegen ze er nu bijna allemaal in. Het geluk zit eindelijk weer mee. We kenden inderdaad een moeilijke competitie start maar we troffen in het begin ook de bovenste ploegen". Uit een verre uitworp van Luc Wientjens toucheerde Jos van Gerven de bal juist genoeg voor de derde treffer: 3- 0. Op aangeven van Edwin Sengers schoot Fred Jeuken 4-0 binnen maar even later moest de Venrayse top scorer met een knieblessure afha ken. Vlak voor de pauze bracht Gert-Jan Wismans met een vlam mend schot de ruststand op 5-0. De bezoekers uit Veghel werden totaal overklast door een ontketend 't Huukske. Uit een pass van Danny Fasen scoorde Jos van Gerven 6-0 en leek een monsterscore haalbaar. Totdat een Elan-verdediger over de as van het veld ongestoord mocht oprukken. Uiteindelijk trok Edwin Sengers aan de noodrem wat hem een tijdstraf van twee minuten ople verde. Gelukkig voor 't Huukske had het op dat moment al een veili ge 6-0 voorsprong anders had die man-minder-situatie het Venrayse team nog kunnen opbreken. Nadat Dennis Janssen tegenscoorde (6-1) trof Elan/RS de paal en nog voordat 't Huukske weer compleet was scoorde Roland van Lee: 6-2. Binnen drie minuten moest de thuis club ook een derde tegentreffer incasseren: 6-3. Maar daarna her stelde de Venrayse ploeg zich weer en trok de voordelige marge van drie doelpunten ongeschonden over de eindstreep. In de eerstkomende wed strijd, uit tegen Peters uit Dordrecht op maandag 1 december, kan 't Huukske bij winst zelfs de bedreig de zone al verlaten. "Als we daar winnen dan hebben we elf punten uit evenzoveel duels. Op dat gemid delde moeten we zien uit te komen, willen we ons handhaven. Gelukkig hebben we nu eerst een weekje rust zodat de geblesseerden weer kunnen herstellen", hoopt coach Verhorevoort. Zaalvoetbalvereniging 't Trepke heeft er een team bij. 't Trepke 2 is begonnen in de 5e klasse en wordt sinds kort gesponsord door Sportcafé-Cafetaria "Landweert" Venray. De ploeg bestaat uit spelers die uit het le team zijn overgekomen en nieuwe leden. Ze hebben zich inmiddels een belangrijke plaats verworven bovenaan in hun divi sie. René en Monique Janssen van Sportcafé-Cafetaria "Landweert" hebben dit team van nieuwe tenues voorzien en wensen deze sporters veel succes voor de toekomst. Ja! Dat unieke team is in actie te zien tijdens de laatste wedstrijd van het kam pioenschap de 'Kings of Karting' op 23 november 1997 op het circuit 'de Peel' bij Venray. Deze drie topcoureurs zullen het samen opnemen tegen de gevestigde orde inde pro-kart klasse. En ze zullen goed beslagen ten ijs komen, want ze rijden op een top-Bowman kart, ter beschikking gesteld door importeur Pro Karting Holland. Als Team 'GT Casa Alarm' zullen zij meestrijden als een van de 55 deelnemende teams. Mis deze unieke kans niet! Kom dit snelste drie tal uit de professionele autosport in Nederland op 'de Peel' bekijken. Pro-karts De pro-kart klasse is de snelstgroeien- de kartklasse van Nederland. Er zijn een kleine tien kartklassen, en de pro-kart- klasse levert bijna 40% van de licentie houders. Geen wonder, want pro-karts zijn goedkoop in onderhoud, uiterst betrouwbaar en zeer geschikt voor lan- geduurwedstrijden. Dus kan er in team verband aan races meegedaan worden. Overal in Nederland worden races met pro-karts gehouden. De topwedstrijden worden verreden onder de naam 'The Kings of Karting', het officieuze Nederlands kampioenschap voor pro- karttcams. Officieus of niet, het is in ieder geval een bloedserieuze en keihar de competitie. Maar wel met een streng technisch reglement, wat een sportief verloop van 'The Kings of Karting' waarborgt en alle deelnemers in staat stelt mee te dingen voor de ereprijzen. Top-professionals! Het sportieve en spannende karakter van 'The Kings of Karting' heeft ertoe geleid dat Neerlands topcoureurs Jan Lammers, Peter Kox en Tom Coronel met plezier meedoen aan de laatste wed strijd van de competitie.Dit op uitnodi ging van Pro Karting Holland, de impor teur van Bowman en Biz karts. Deze drie professionals kunnen hun borst wel nat maken: op circuit 'de Peel' zullen zij aanstaande zondag 23 november in het krijt treden tegen ervaren en snelle pro- kart teams. Maar ze komen goed besla gen ten ijs: ze hebben de beschikking over een optimaal geprepareerde Bowman pro-kart en krijgen technische ondersteuning en coaching van de fabriek en van Len van Leeuwen, eige naar van Pro Karting Holland. Deze endurance wedstrijd, die zes uur duurt, zal aanvangen om 10.30 uur. Tijdens het afgelopen weekend door de Taekwondo Bond Nederland georga niseerde Dan-examens, mochten vier leden van taekwondo vereniging Tong-Il uit Venray hun nieuwe Dan-graad in ontvangst nemen. Voor de eerste Dan slaagden Niels Blaauw, Lionel Goorts, Patricia Arts en Yassir Idrissi. Een tegenvaller was er voor Eric Blaauw, die voor zijn tweede Dan-graad opging. Tijdens het laatste onderdeel Eerste overwinning voor Drukshop De nog puntloze hekkensluiter Drukshop behaalde de eerste punten in de tweede klasse A. De ploeg van coach Cor Cremers klopte in Helden verras send het hooggeklasseerde Apollo met Maandagavond was ZVV Apollo in :en ui Venray te gast als tegenstander van De Bonte Koe. Door de vele blessures etaliit moest De Bonte Koe een beroep doen op maar liefst vier spelers van het twee deteam. Na een snelle 0-2 achterstand Herstelde De Bonte Koe zich knap. Door treffers van Antoine Reijntjes en Leon Mooren sleepte de Venrayse ploeg een puntje (2-2) uit het vuur. 't Trepke/Harold Lenssen kon het toen8 ihuis niet bolwerken tegen de nummer iwee Inter'80. De Venrayse tweedeklas- ing, i w verloor met 1-4, Gordon Velthuyzen ■lebbe scoorde de enige treffer voor 't Trepke. Vrijdag staat weer een echte Venrayse derby op het programma: 't Trepke/Harold Lenssen ontvangt om 20.30 uur Drukshop in sporthal De ijdag 21 november Sporthal De Wetteling 20.30 't Trepke-Drukshop 21.30 Veronica 2-ZVV Leunen 22.30 Venrode-ZVCO 2 Sporthal De Weert 19.30 't Huukske 3-ZVCBJ 20.30 FC Hento-ZVV Venray 3 21.30 ZVCBJ 2-OBR/Electro i Wefl van dl Saterdag 22 november 0, ;erd' aani VOD Ie voc 10 Sporthal De Weert 16.00 Venrode 2-ZVV Leunen 2 17.00 Venrode 3-SVCB 18-00 GZ/CHS-Wittenhorst 4 '9.00 Herb.de Peel-SBC (dames) 20,00 ZVV Leunen 3-De Bonte Koe 2 Maandag 24 november Sporthal De Wetteling 20.30 ZVVV/Comp.Work-Beringe (beker) 21-30 ZVV Venray-Manders (beker) -0 25 november Sporthal De Weert 22.30 Lake Valley-GFC (beker) Naast de zomerkleding, gesponsord door grondwerk- en recyclingbedrijf Maessen BV uit Ysselsteyn en café-zaal de Karklingel uit Oostrum, heeft Rabobank Venray TWC Oostrum voorzien van thermojacks. Met het 25-jarig jubileum in het vooruitzicht (16 februari 1998) een waardevolle aanvulling voor het winterseizoen en voor koude dagen in 't voor- en naseizoen. De eerste koppelwedstrijd van de OC werd gewonnen door mw. A. Barents-L. v.d. Hoogenhof. Tijdens de vijfde indoor te Horst, trakteerde het eerste team OG Ysselsteyn op de eerste nederlaag. Hoogste schutter J. Hermsen. Team twee was te gast bij St. Hubertus Merselo. Ook hier werden twee punten behaald. De eerste trainingsavond kan als geslaagd worden beschouwd. Bijd e indoor voor aspiranten behaalde C. Beerkens 216 p. L. Kateman scoorde iets minder. De eerste ronde om de NHB beker, gehouden te Grashoek, werd gewonnen door het eerste team. Hierdoor plaatste men zich voor de vol gende ronde. Donderdag indoor compound te Koningslust 20.00 uur. Tevens Diana-de Schutroe, aanvang 19.30 uur. Zaterdag indoor voor beide teams. Zondag diplomaschieten voor aspiran ten en jeugd. Limburgse ontmoeting Gs- Regio Limburg te Neer. Aanstaande zondag prijsdarten. Inschrijven tot 13.15 uur; aanvang 13.30 uur. Stationsweg 147; tel. 0478-581510. Aan al onze honoraire leden en adverteerders Op zondag 23 november wordt voor de honoraire leden en adverteerders een dartmiddag gehouden, als dank voor uw bijdrage voor het steunen van onze dart club in het afgelopen seizoen. Deze middag begint om 14.00 uur. Er zullen deze middag wat dartspellen worden gehouden waar iedereen aan mee kan doen. Gezien de belangstelling van voorgaande keren hopen wij ook deze keer weer op een grote opkomst, zodat we er een gezellige middag van kunnen maken. Wij hopen u te zien op zondag 23 november in: Café de Piëlhaas, Eindstraat 14, tel. 0478-582187. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Afgelopen weekend waren wij met vijf judoka's te gast op het Internationaal toernooi van PSV Cottbuss in voormalig Oost-Duitsland. Het was een sterk bezet toernooi met deelname uit Polen, Rusland, Tsjechië, Nederland en Duitsland. De volgende judoka's behaalde, ondanks een vermoeiende verre reis van 750 km ereplaatsen: jongens, geb. in 89. 90, 91: -20 kg: tweede prijs Deny Kuysters; geb. in 89. 90. 91 -24 kg: derde prijs Baris Kusvaran: geb. in 89, 90. 91 -33 kg: eer ste prijs Danny Mulder; geb. in 86, 87, 88 -33 kg.: tweede prijs Marco Kuysters. Helaas viel Burak Kusvaran ondanks goed judo net buiten de prijzen. van het Dan-examen, de breektechnie- ken, lukte het Eric niet om twee planken in een sprong door te krijgen. Terwijl Eric toch van alle deelnemers de hoog ste punten behaalde was dit de enige tegenvaller voor hem. Maar misschien kan Eric het toch nog goedmaken tij dens de herexamens over drie maanden. Opvallend is dat er drie van de vier leden van Tong-Il. die voor hun eerste Dan-graad opgingen, nog maar net twaalf jaar zijn.Dat het technische niveau van de kandidaten op het examen bijzonder hoog was, blijkt uit het feit dat 90% van de kandidaten slaagden, waar van normaal gesproken zo'n 50 tot 60% slaagt. Taedwondo vereniging Tong-Il heeft op het moment 29 actieve Dan-graad houders, die variëren van de eerste tot en met de zesde Dan. Dit niveau kan dan ook alleen maar bereikt worden door een sterke wil en doorzettingsvermogen. De deelnemers hebben dan ook een lange en intensieve trainingsperiode achter de rug, voordat zij aan het Dan- examen deelnemen. Daarnaast is de inzet en motivatie van hoofdtrainer R. Greevink (zesde Dan) en de hulptrainers F. Flinsenberg (vierde Dan), R. Deenen (derde Dan) en B. Martens (derde Dan) van doorslaggevende betekenis. Heeft u interesse in Taekwondo, dan kunt u tijdens trainingstijden terecht aan de Leunseweg 2c, of telefonisch 0478- 587630. Leden die het Visblad in 1998 willen ontvangen kunnen zich opgeven tot 1 december 1997 bij A. v. Mill, Tamboerijnstraat 2, tel. 513086. Kosten ƒ13,- per jaar. Voor vergunningen kunt u terecht bij de secretaris H. v.d. Heuvel, Klaproos 1, tel. 511215; A, v. Mill, Tamboerijnstraat 2, tel. 513086 of Van Grootel Hengelsport, Stationsweg, Venray. Waterpolo TYainingen: Heren: maandag en vrijdag van 20.00- 21.00 uur; Heren-Jeugd en Aspiranten van 18.30 tot 20.00 uur. Programma zaterdag 22 nov.: Asp-PSVa. 19.15 w. off. G. Swinkels en J. Raedts De Schelde-Heren 1 te Temeuzen v. 17.00 WP Tilburg-Heren jeugd te Tilburg v. 17.15 Programma 23 nov,: Inhaalwedstrijd: Heren 20-Naut. Veghel la. 17.15 w. off. E. Streefland, B. de Maat en D. Moorrees. Synchroonzwemmen Aanstaande vrijdag dropping; vertrek om 19.00 uur vanaf de parkeerplaats van zwembad de Sprank. Aanstaande zaterdag 22 november nemen Anette, Natasja en Harriët deel aan de Interkringwedstrijd techniek Fina Senioren te 's Gravenzande. Uitslagen: 15 Nov. was de tweede winterkoning, deze wordt vervist als koppelwedstrijd. 1Twan Verahegh en Mert v.d. Ven; 2. Peter Peters en Vico Baltissen; 3. Marco Jans en Theo Engelen;' 4. Jan Sanders en Peter Gerrats; 5. Toon Sanders en Cees Hebben. Programma: Zo. 23 nov. derde winterkoning. Bijeenkomst om 07.30 uur, er wordt gevist van 08.00-12.00 uur. Leden die het visblad ontvangen en dit niet meer willen ontvangen in 1998 en leden die dit blad graag willen ont vangen in 1998, dienen dit tijdig aan de secretaris kenbaar te maken. Het visblad voor 1998 bedraagt ƒ13,50. Hiervoor ontvangt u twaalf nummers met een schat aan hengelsportinformatie. Dag- en weekvergunningen voor de visvijver Het Wanssums Ven zijn ver krijgbaar bij: Shell tankstation en Dierenspeciaalzaak Liagro, Meerloseweg 3, Wanssum en bij Dierengilde Van Grootel aan de Stationsweg te Venray. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de secretaris H. Lenssen, tel. 0478- 587606. Het gaat goed met onze vereniging, het aantal leden groeit. Zo ook afgelo pen zondag toen we met 26 mensen aan de start stonden voor de tocht in Oosterbeek. Een mooie tocht die door de regen van de week ervoor een Mudhunters karakter kreeg. Voorzien van een laagje modder op de fiets kwa men we aan. De een ook nog zelf onder de modder terwijl de ander dit had weten te vermijden. Ook voor de komende tijd komen er nog enkele mooie tochten aan, met afstanden tussen de 25 en 48 kilometer. Het gaat bij de Mudhunters op de eer ste plaats om de fun. Er zijn wel enkele fanatiekelingen die wat harder willen maar dat kan prima naast elkaar. Omdat er natuurlijk altijd een verschil is tussen de diverse leden fietsen de snelsten de langere afstanden en de minder snellen de kortere, zo komen we toch ongeveer tegelijk bij het einde uit. Ook tijdens de trainingen wordt op de minder snellen gewacht, of de snelsten rijden wat extra meters. Als je denkt, dat lijkt me wel wat sluit je dan nu aan. Met het hele winterseizoen nog voor de boeg is er voor iedereen wel een plekje. De eerste maand kun je gratis meedoen. Programma voor de komende weken. Zaterdag 22 November is er voor de liefhebbers een tocht in Vierlingsbeek, vertrek zelf afspreken. Zondag 23 November vertrek 9.00 per auto voor een training in Belfeld. Zondag 30 November vertrek 8.00 voor tocht in Veenendaal 45 Km. Zondag 07 December vertrek 8.00 voor tocht in Malden 40 km. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Eric Steffers 511056 of Piet Dupont 589880. Soms lijkt een bridgecompetitie zoals we die nu spelen een beetje op een ver haal van de tien kleine negertjes. Elke week vallen er enige paren af die verstek laten gaan en derhalve op het einde niet meer het vereiste aantal van vijf avon den gespeeld hebben. Zij die alle avon den aanwezig zijn geweest kunnen op het einde van de rit hun slechtste score nog wegstrepen. De voorlopige stand die wekelijks op het mededelingenbord te zien is geeft daarom dan ook een iet wat vertekend beeld. Een aantal, paren die nu nog relatief laag staan zouden na de laatste speelavond (donderdag 27 nov.) wel eens een flinke sprong omhoog kunne maken. De voorbereidingen voor de Sinterklaasdrive op 4 dec. zijn in gang gezet. We hopen dat iedereen zoveel mogelijk aanwezig kan zijn. Mocht u onverhoopt verhinderd zijn, laat het dan tijdig weten. De uitslagen van vorige week: Geel: a. ep. Meyer; 2. hr. Vermolen-de Vos; 3. hr. Delsing-Verheijen. Rood: 1. ep. v. Genugten; 2. ds. Calsa-Poels; 3. mw. Baak-hr. Merkx. Na vanavond zal ook bekend zijn welke twee teams gaan strijden in de finalepoule wie zich viertalkampioen van de club mag gaan noemen. We hou den u op de hoogte. Programma: vanavond vijfde avond herfst-trofee. Donderdag 27 nov. afslui ting van beide evenementen. Afgelopen zondag reden onze pony- ruiters hun tweede selectiespringwed- strijd in Sevenum. Rik Janssen met Tarzan reed als enigste in de prijzen. Rik behaalde een tweede plaats in de klasse BL. Aanstaand weekend starten onze 'grote' ruiters in Sevenum voor een springwedstrijd en in Ven-Zelderheide voor de dressuur. Op zaterdag 29 november gaanwe in clubverband naar 't JIM in Maastricht. Eenieder die mee wil kan zich aanmel den vóór zaterdag 22 november, SPORTPRIJZEN bokalen, bekers, medailles, standaards,beeldjes, rozetten, vaantjes, enz. Gratis graveren! Klaar terwijl u wacht. (circa 1000 prijzen in voorraad) eigen produktie volgens uw wensen. Nergens goedkoper of mooier. FitBody Sportgroothandel Sevenum. Tel. 077-4671446 Fax 4674356 Was zijn broer Dennis een paar jaar geleden kampioen van de klasse 60cc versnellingen nu, dit jaar, valt deze eer zijn jongere broer Jimmy ten deel. In het Brabantse Dongen waar de laatste jeugdwedstrijd van Motorssport Organisatie Nederland werd verreden, werd de 11-jarige Jimmy gehuldigd als kampioen. De jeugdige kampioen was zes jaar toen hij voor het eerst op een crossmotor stapte en wedstrijden bij de 60-automaten reed. Na verschillende jaren bij de 60-automaten te hebben ver reden, werd dit in 1995 beloond met de meest succesvolle rijder dat jaar, daar de automatenklasse geen officieel kam pioenschap heeft. In 1996 gaat hij dan over naar de versnellingen en laat zien dat crossen zijn lust en zijn leven is en hij niet van ophouden weet. In 1997 zet hij elke wedstrijd alles op alles. Van de 28 manches die gedurende veertien wedstrijden tijdens deze kampioen schapscyclus in het seizoen verreden werden, wist Jimmy van de Laar er maar liefst zestien winnend af te sluiten. Hij behaalde negen maal een tweede plaats, telkens achter Tim Hofsteenge uit Baarlo en Twan van Liere uit Kapel Ie die zijn naaste concurrenten in 1997 waren. Zijn 'slechtste' resultaat behaal de hij in Gemert en te Geldermalsen waar hij in de tweede manches als vier de de streep passeerde. Overstap Volgend seizoen gaat Jimmy over naar de 80cc B-klasse waar hij zeker bij de eerste vijf zal eindigen met als doel zo spoedig mogelijk overstappen naar de A-categorie van de 80cc. Het afgelo pen jaar heeft hij gereden op een Kawasaki, in 1998 wil hij het gaarne proberen op een Honda waarvoor hij een financiële ondersteuning kreeg van ver huurbedrijf Lumar uit Horst, een vat) zijn sponsors. Verder mag hij nog steun ontvangen van restaurant Boszicht Maasbree, Goofy Venlo-Blerick en tuning van Wanrooy Geldrop. Maar vader Ruud vertrouwde ons toe, er mogen er nog best enkele sponsors bij komen. Want twee jongens aan het crossen houden valt niet mee, maar zegt hij, de jongens doen er zelf ook veel voor. Zo vragen ze met de verjaardag geld dat ze weer besteden om spullen voor hun motor te kopen. Naast het crossen heeft hij ook nog andere hob by's zoals fiets-cross, muziek luisteren, de computer en skating. Ook is hij in zijn sas als er een prachtige sportieve onderlinge wedstrijd is verreden. Ken je dat? Al vier keer een begin gemaakt met hardlopen en iedere keer na 3 maanden weer gestopt. Omdat het in je eentje niet zo leuk is en je de bekende stok achter de deur mist. Hier kan verandering in komen wanneer je nog een keer een poging onderneemt en je bij loopgroep de barrier aansluit. Onze loopgroep is een recreatieve groep waarin mensen hardlopen op diverse niveaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kunnen er wekelijks drie trainingen gevolgd wor den. Deze trainingen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo kan lopen. Voor beginnende leden past de trainer het programma aan terwijl de snelleren hun eigen programma kunnen lopen. Zo komt iedereen aan zijn trekken. Twee keer per week is er een interval training (hierbij kun je regelmatig rusten), en een keer per week wordt er aan een stuk gelopen. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag Van 16.00 tot 17.00 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht je interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent je van harte welkom. De eerste maand kun je gratis meedoen en het verplicht je tot niets. Voor meer informatie kunt je ook bellen met Piet Dupont, telefoon 589880. Moeizame zege Lake Valley-'t Podium Vol overgave begon 't Podium aan de wedstrijd om de schande van de vorige week te vergeten en hierdoor kon Roy Theeuwen de 0-1 scoren, net zoals de vorige keer had hij hierna niet veel geluk en kon Horst in ue wedstrijd blij ven en zelfs via counters gevaarlijk wor den. Dit resulteerde in de gelijkmaker van Horst. Na de rust wist 't Podium via de Horstenaren Ron Janssen en Roy Theeuwen uit te lopen naar een 1-3 voorsprong, deze werd niet uitgebouwd en Horst bleef door de 2-3 in de wed strijd. Door de tegentreffers verloor *t Podium de controle en Horst kon via 2 mooie treffers op een 4-3 voorsprong komen. Aan doelman Geert Kemmeling was het te danken dat Horst niet uitliep. In een alles of niets poging scoorden Gert-Jan Pennings en Ron Theeuwen de 4-5. In de slotfase kon Gert-Jan Pennings met een schitterende treffer de zwaar bevochten zege nog iets glans geven.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 17