In! Sfrontr e*t Venray Hl-Bemmel Hl Hc7uby TAXl 642666 Basketbalclub Jumpers'76 C.D.A.- Vrouwenberaad Jeugdnatuur wacht HV Manual Rincón Espanol Gehandicapten platform Venray De Hakkespits Computerclub Regio Venray Red Caps Venray Tennisclub Venray Jera'70 Ysselsteyn Lourdeswerk Heil der Zieken Red Stars Tenrisverenigmg Ysselsteyn Katholiek Vrouwen Gilde Bowlen KBO Bowlen LVB Oostrum Biljarten PEEL EN MAAS i ff donderdag 25 september 1997 - Pagina - ■p Mixed VENRAY VERSTRAATEN BV Venray Zowel Venray als Bemmel hadden problemen met het maken van het spel. Ondanks dat Venray H1 beter tot hoc keyen kwam, wist Bemmel H1 het eer ste doelpunt te scoren. Deze score zorg de ervoor dat bij Venray H1 de ogen open gingen. Thijs Peeters vond kort na deze treffer dat het doel van onze legen- stander, zodat de stand werd recht getrokken: 1-1. Bemmel leek de kluts kwijt te zijn waaruit Venray zijn voor deel wist te halen. Nog geen twee minu ten na de score van Thijs Peeters scoor de Maurice Holla de tweede treffer. Na de rust kreeg Venray Hl een scala aan kansen waaruit geen enkele score tot stand kwam. Pas tegen het einde van de wedstrijd kon Mathieu Woltring, na de keeper van Bemmel murw gespeeld te hebben, de bal afspelen naar Wilco Schoonbeek die deze op de plank plaatst (1-3). Alweer was Bemmel van de kook, zodat opnieuw na twee minuten Sander Min uit een vloeiende aanval wist te scoren. Met deze score hebben we de wedstrijd uitgespeeld, zodat Venray Hl eindigde met een zege van 4-1 op Bemmel H1 Uitslagen 20 en 21 sept.: JA 1-Civicum 1 Mierlo 1-JB1 JC1 HOD 2-JC2 Helden 1-JD I MA 1-Deurne 1 MBl-Cranendonk 1 Venlo 2-MB2 MCl-Venlo 2 MDl-Mill 1 Hl-Bemmel 1 Gemert 3-H2 Helden 2-H3 HVA-EMHC A Nuenen B-HVB Geleen 1-D1 DVA 3-6 3-1 vrij 1-4 4-4 8-0 4-2 4-0 1-4 7-1 4-1 0-6 5-4 0-3 3-2 3-0 vrij Geleen-Venray 3-0 Het gaat niet goed met de dames van Venray. Na drie wedstrijden heeft het team nog geen punt binnen weten te halen. Ook de doelpuntenmachine staat nog steeds op de hatelijke nul. Uit tegen Geleen werd het 3-0 voor de gasten. Alleen hel laatste kwartier waren ze dui delijk beter dan Venray. De rest van de wedstrijd waren beide teams aardig aan elkaar gewaagd. Aan het eind van de eerste helft kwam Geleen op een 1-0 voorsprong, doordat het wist te scoren uit een strafcomer. Vlak na rust werd hel 2-0 door een, onterecht gegeven, straf- bal. Hierna ging Venray achterin één op één spelen. In deze periode werd Geleen in de eigen defensie gedrukt, maar de kansen die Venray kreeg werden niet benut. Dat het. uit een strafcomer, ook nog 3-0 werd is alleen nog van belang voor de statistieken. Programme 27 sept.: Thuis: Heren 2-JRC 2 17.00 tafel: Bas Mickers en Mikel Lammerts van Bueren J. Junioren-EBGCl 17.00 Huilen: Marcel Abgaou en John Berden tafel: Joris v.d. Haar en Roel Haddeman Heren 1-TSM Allstars 1 tafel: Mard Deegens, Hugp Berlijn en Bram Claessensw Op dinsdagochtend 30 september 1997 vindt er weer een bijeenkomst plaats van het CDA-vrouwenberaad, Noord-Limburg. Als spreker voor deze ochtend hebben we kapelaan L. Brueren uit Venlo bereid gevonden om met ons te discussieren over 'Armoede in Nederland'. Plaats van bijeenkomst: De Oude Lind, Venrayseweg 93, 5961 AE Horst, tel. 077-3988343. Aanvang: 09.30 uur. Vrouwen met belangstelling voor het CDA zijn altijd van harte welkom. Meer informatie is te verkrijgen bij het secre tariaat van hete CDA-vrouwenberaad. Hallo Jeugdnatuurwachters. Zoals we hebben afgesproken krijgen jullie een tweede mogelijkheid om de grootte van de courgette door te geven. Dit kunnen jullie doen a s. zaterdag 27 september tussen 11.00-12.00 uur op het telefoon nummer: 541345. Degenen, die al eer der hebben doorgegeven, waarbij de courgette niet meer is gegroeid, hoeven niet meer opnieuw te bellen. Zijdingen met de doorgegeven lengte gewoon mee naar de prijzen. Na aHoop van de laatste doorgave gaan we op enkele plaatsen steekproeven houden en daarna zullen de prijswinnaars bekend worden gemaakt. Deze kunnen hun prijs komen afhalen tijdens de installatie van de nieuwe JNW-ers. Wanneer dit is, zullen jullie nog lezen in Peel en Maas of we zullen jullie nog bellen. Veel succes en tot a.s. zaterdag en anders tot volgende week in Peel en Maas. Wedstrijden competitie 27/28 sept.: dames recr. 28-9 De Wetteling: Manual 1-Manual2 a. 17.30 c-jeugd kl. la 28-9 Maasbree: BSAC-Manual 1 a. 15.00 v. Wetteling D-jeugd kl. 1 f 28-9 de Wetteling: Manual 1-Blerick 1 a. 14.30 Programma zaterdag: Jongens: Al: Venray 1-Deume 1 a. 14.30 BI: Venray l-Venlo2 a. 13.00 ChVenray 1-Venlo 1 a. 16.00 C2: Venray 2-Boekel 1 a. 11.30 D1OranjeZwart 2-Venray 1 v. 09.45 Meisjes: Al: HCAS 1-Venray 1 v. 13.30 BLHCAS 1-Venray 1 v. 10.30 B2: Venray 2-Tegelen 1 a. 11.30 Cl. HCAS 1-Venray 1 v. 12.00 Dl: HMHC 1-Venray 1 v. 10.30 Mini's: J6E1vrij J6E2: Weert mix-j6e2 v. 08.45 J6E3:Blerick l-j6e3 v. 09.30 J8D1: Horst l-j8dl v. 09.15 M6E1: Venlo 3-m6el v. 09.00 M8D1: m8dl-Blerick a. 10.00 Heren: 1: Dieren 1-Venray 1 a. 14.30 2: Venray 2-Venlo V a. 14.30 3: Venray 3-Deurne 3 a. 11.00 HVA: Oranje Zwart A-Venray Av. 09.30 HVB: Venray B-Eerstel B a. 11.00 Dames: Dl: Venray 1-HCAS a. 12.45 Siguen los entranamientos del juego de bolas RUMBO, las personas que lo ejercitan estan muy entusasmadas, pues al mismo tiempo que sirve de distración, también se hace ejercicio que siempre es bueno para el cuerpo, sobre todo cuando se deja de trabajar. También el nuevo grupo de bailarines lo hace con buen entusiasmo, decimos bailarines porque en dicho grupo hay un chico que demu- estra interes por el folclore, todos se merecen un apluso y él sobre todo por ser el primer bailarin en esta Colonia, a todos les deseasmos mucha suerte'; Con el tiempo se les buscara un nombre, aumentaré el grupo y ser&n el orgullo de sus padres y de toda la Colonia. Un saludo de HACE. Het gehandicapten platform nodigt hierbij iedereen uit voor het bijwonen van een thema-bijeenkomst over Thuiszorg en Groene Kruis. Binnen deze tak van zorg hebben vele verande ringen plaatsgevonden, zozeer zelfs dat velen door de bomen het bos niet meer zien. Op deze avond proberen Thuiszorg en Groene Kruis duidelijkheid te ver schaffen over o.a. indicatie en zorgver lening, toewijzing van hulp en wacht lijsten, verhouding Thuiszorg-Groene Kruis en mantelzorg, eigen bijdrage enz. Deze avond wordt gehouden op maandag 29 september aanstaande om 20.00 uur in het restaurant van het St. Elisabethziekenhuis te Venray. Als voor bereiding op deze avond verzoeken wij u om ervaringen met de Thuiszorg en het Groene Kruis na te gaan zodat u 'beslagen ten ijs' komt. Folkloristische dansgroep Maandag 29 sept.. oefenavond in de Kiosk Brukske. Maandag 13 okl.: oefenavond in de Kiosk, aanvang 20.30 uur. Optredens: Zaterdag 18-10: Grashoek Zonnebloem Regio. Zaterdag 18-10: enkele paren gaan mee naar Rij ssen. Dinsdag 21-10: Aken, Aachen Collequim. Afmelden gaarne tijdig bij het bestuur. Contactadres voor de Hakkespits, dhr. O. Pijpker, tel. 0478-586260. Vrijdag 26 sept. organiseert de Computerclub regio Venray weer een bijeenkomst voor al haar leden. Deze avond vindt plaats in de Coninxhof aan de Tinnegieterstraat te Veltum. De club avond begint rond 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom op de clubavond. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze secretaris: Frans, tel. 0478-586198. Honk- en softbal vereniging Het competitieseizoen 1997 zit er weer op. De laatste wedstrijd, die op het programma stond. Red Caps sen. 1 tegen Roef! uit Moergestel is geëindigd in een 12-10 overwinning voor de Venrayse softbalsters. Voor de eindstand van de competitie maakt de uitslag geen verschil meer uit, waardoor beide teams vrijuit hebben kunnen spelen. De over winning van Red Caps Venray is een goede voorbereiding op het internatio nale toernooi, dat Red Caps Venray op 4 en 5 oktober organiseert. De honkbal senioren 2 hadden een toernooi in Helmond. Doordat de Condors uit Siltard daags voor het toer nooi zich afmelden, moest er een aange past programma gespeeld worden. Hier zag Red Caps zich genoodzaakt vier wedstrijden achter elkaar te spelen, iels dat natuurlijk zijn terugslag zou moeten vinden in de latere wedstrijden. Toch wist Rad Caps juist de op een na laatste wedstrijd perfect te spelen en ook naar zich toe te trekken. De overige wedstrij den werden overigens slechts met kleine verschillen verloren. Van de vijf aanwe zige teams waren naast Red Caps ook de Birds (Zoetermeer) en De Hazenkamp (Nijmegen) gasten op het toernooi. Winnaar werd, hoe kan het ook anders, het tweede team van Mulo. Afgelopen weekeinde zijn de tennis finales van de TCV senioren clubkam pioenschappen onder goed gesternte gespeeld. In tegenstelling tot de voor gaande edities is het gedurende de gehe le kampioenschappen prachtig weer geweest. Dit jaar is er in poules gespeeld, gevolgd door een afvalsche- ma. Dat dit poule systeem aanspreekt blijkt wel uit de deelname, ruim 130 personen hebben meegestreden, een toe name van circa 50% tov voorgaand jaar. Er is in de categorieën Open, Dl en D2/E gespeeld. HE Open 5. Rottgering - PZwiers 6-3,6-1 HD Open Bjom van Rijn - Bob Lodewijks 6-4,6-4 Bemd Rottgering - Robbert Hoelen DD Open Annie van Bree - Riny van Zundert 3-6,2-6 Oda Creemers - Gre v/d Waarden GD Open Ger van Rijswijck - Bemd Rottegering 6-3,6-4 Jeanine v Rijswijck - Leentje Faas HE Dl Mena Berhitu - Bert Engels 6-2,6-2 DE Dl Oda Creemers - Tiny van Rens 6-0,6-1 HD Dl Jos Buddiger - John Janssen 7-6,6-4 Frie vd Munckhof - Coert Voesten DD Dl Judith Bovee-Wilhemien v Dijk6-1,6-3 Haitske de Veen - Ida de Jong GD Dl Lizette v Oosterhout - Haitske de Veen 3-6,2-6 Harrie Lodewijks-Bob Lodewijks HED2 Ruud Bakens - Hans Arts 7-5,4-6,6-4 DE D2 Monique Janssen - Anneke Palmenó- 2,6-0 HD D2 Frank Koekkelkoren - Gerard de Bruijn 6-2,6-1 Jan Reintjes Frank Stasse DD D2 F. Kousemaker - Gerry Kessels 7-5,6-1 Donderdag 25 sept.: donderkabouters: discotheek voor de leerlingen van groep 6, 7 en 8 van de basisschool, aanv. 18.30. Vrijdag 26 sept.: Cafe Young Ones: film op groot scherm voor de jeugd vanaf 12 jaar, aanv. 20.00/ Zaterdag 27 sept.: Optreden van de for matie Rattlesnake Shake, aanvang 20.00 uur, entree ƒ5,-. Op zaterdag 27 september zal de forma tie Rattlesnake Shake het podium betre den in de Jera'70 Ysselsteyn. Deze rockcoverband weet met de juiste balans lussen heftig en hitgevoelig elke zaal plat te spelen. Want naast de vakkundig gebrachte covers, weten de vijf Brabanders net dat ietsje meer te bren gen. Samen met de mix van klassiekers en actuele hits zijn humor en spelvreug de belangrijke kenmerken van Rattelsnake Shake. Onlangs trad deze band nog op bij de Fuif Leunen, waar ze het publiek zeer goed amuseerden. Dus tot zaterdag 27 september, de aanvang is 20.00 u en de entree bedraagt ƒ5,-. De Jera'70 is te vinden op de Peter Janssen weg. Zaterdag 4 oktober zullen zieke en gehandicapte jongeren ter bedevaart naar Lourdes vertrekken. Deze bede vaart wordt georganiseerd door Heil der Zieken. Deze bedevaart is speciaal voor jongeren in de leeftijd van 16-25 jaar. Deze zullen in Cité Secours verblijven met begeleiding en medici. Deze zullen naar Nevers gaan waar Bernadette ligt opgebaard. Aanstaande zaterdag 27 sep tember zal er een H.Mis als voorberei ding van de Bedevaart zijn in de Petrus Bandenkerk om 19.00 uur. Dames 1 weer op de goede weg Red Stars 1 heeft op de derde speel dag van de eredivisie dames de uitwed strijd tegen DOV 1 met 2-5 gewonnen. Daarmee is de reeks nederlagen afgeslo ten en komen de vierde en derde plaats weer in zicht. Mariëlle van Gooi speelde voor het eerst mee en won meteen beide enkelspelen. Vooral haar partij tegen Marloes de Smet, sterkste vrouw bij DOV, was overtuigend, Danielle Poels heeft haar topvorm nog niet helemaal te pakken en en verloor van diezelfde De Smet. Ze won wel haar andere enkel spelpartij en samen met Petra Staps won ze ook voor het eerst het dubbel. Staps won eveneens één enkelpartij, waarmee de eindstand werd bereikt. Volgende week spelen de dames een dubbel week end: zaterdag 27 september thuis tegen Hoonhorst, aanvang 17.30 uur, en 28 september een uitwedstrijd tegen Noordkop. Europacup in Frankrijk Dames 1 speelt de wedstrijd in de eer ste ronde om de Nacy Evans Cup defini tief op vrijdagavond 10 oktober. De wedstrijd in hel Franse Hennebont begint om 20.00 uur. Nadere informatie volgt nog. Ranglijst toernooien en Meerkampen Aankomende zondag speelt de jeugd de voorronden voor de meerkampen. Plaats van handeling is de zaal van Red Stars en de wedstrijden beginnen om 9.00 uur. Voor de senioren met een C- licentie beginnen dit weekend eveneens de meerkampen. Voor Red Stars spelen Gerbert Loeffen, Paul Swinkels, Marijn van de Ruyt, Stephan van den Donk, Roel Zegers en Maurice Achten. Wegens omstandigheden deze week geen uitslagen, volgende week zijn ze er weer. Clubkampioenschappen De afgelopen twee weken zijn de clubkampioenschappen gespeeld in de seniorenklasse. Onder soms zomerse omstandigheden werden door de 200 deelnemers in totaal 275 wedstrijden gespeeld met soms zeer verrassende uit slagen. Voor de eerste keer werd er een verliezersronde gespeeld voor degenen die reeds in de poulewedstrijden werden uitgeschakeld; naar de reacties gemeten was dit zeer zeker een succes. De kam pioenen: Verliezersronde dames enkel: 1 Willy v. Dijck, 2. Kathelijn de Wit; 3. Monique Voermans, 4. Lindsey Pouwels. Verliezersronde heren enkel: 1Bart Poels, 2. Wim de Wit, 3. Henk Drabbels, 4. Bas v. Vegchel. Mix dubbel: 1Jan Droesen/Annie Janssen, 2. Wim de Wit/Truus Kusters. Dames dubbel: 1. Renate Marcelhs/Diane v. Schijndel, 2. Riek Heldens/Gonny v. Dijck. Heren dubbel: 1. Jan Droesen/Twan v. Osch, 2. Hans Kreyfelt/Jan Altink. Dames enkel: 1. Annemie Wijnands, 2. Tonny v. Vegchel, 3. Gonny v. Dijck, 4. Tilla de Wit. Heren enkel: 1Jos Heesen, 2. Jan Altink, 3. Nico Jakobs, 4. Theo Nellen. Gevonden voorwerpen: Wisselbeker mixdubbel le plaats mix (dame); wisselbeker herendubbel le plaats herendubbel; wisselbeker dames- dubbel 2x le plaats damesdubbel; Verliezersronde heren 3e plaats. Deze voorwerpen kunnen worden afge haald bij Jan Ewals. Afsluitingstoernooi Op zondag 19 okt. spelen we alweer het laatste buitentoernooi van dit jaar. U kunt zich hiervoor opgeven door middel van de inschrijfkaart. De inschrijving sluit 5 okt. Excursie naar breifabriek Op woensdag 1 oktober gaan wij op excursie naar breifabriek 'Storco' te Susteren. De leden die zich hiervoor hebben opgegeven worden om 12.55 uur verwacht op de parkeerplaats voor de Witte Hoeve aan de Raadhuisstraat. Naar verwachting zijn wij om ca. 18.30 uur terug. Bridgemiddag op 13 oktober Voor deze bridgemiddag kunt u zich nog opgeven bij mevr. W. Smeets, De Alden Weg 12, Venray. Uw opgave, liefst met partner, moet op 6 oktober binnen zijn. Deze partner hoeft niet per sé KVG-lid te zijn. Kosten: ƒ2,50 p.p., bij opgave te voldoen. Excursie: Dialoog in het donker Opnieuw hebben wij een excursie georganiseerd naar een manifestatie van Theofaan: 'Dialoog in het donker'. Deze manifestatie vindt plaats in de vol ledig duistere ruimten van een schip. Daarin is een parcours uitgezet en hier bij denkt u in een park, ineen drukke stad en op een terras le zijn. U ervaart dan hoe blinden zich een weg moeten zoeken in een drukke leefomgeving. Wij krijgen gelukkig hulp van blinde gidsen die ons in deze situaties feilloos de weg wijzen. Het schip waarin deze manifes tatie plaats heeft ligt afgemeerd in Roermond. Wij gaan daar op zondag 5 oktober naar toe met eigen auto's. De kosten voor entree en vervoer bedragen ƒ17,50 p.p. Wilt u dit bedrag bij uw opgave betalen en op een briefje ver melden of u mee wilt rijden of dal u zelf een auto meebrengt? Ook uw naam en adres moeten vermeld worden. Uw opgave moet op 27 september binnen zijn bij mw. W. Smeets, De Alden Weg 12, Venray. Vertrek op 5 oktober om 13.15 uur vanaf het Kennedyplein. Diefstal kabel Door een snoepkraam-eigenaar uit Horst werd aangifte gedaan dat ongeveer 50 meter electriciteitska- bel van zijn kraam op het kermister rein in Oostrum was gestolen. Jeugd Op de tweede speeldag waren er enkele verrassingen te noteren. De trotse koploper Space Pins ging zwaar in de fout tegen Bean Team, waar Danny Jacobs (459) ver boven zichzelf uitstak en daarmee ook drie persoonlijke pun ten op zijn conto kon bijschrijven. Ondanks zwaar verzet van alweer Jacqueline Clerkx (480) leverde dit niet het gewenste resultaat op. Uitslag: 27-2. Flying Pins, die in Bart van Rens (333) hun beste man hadden, deed zich zelf tekort tegen Mixable, waarin Patrick Smits (482) weer alle registers opentrok en ook Jochem Magermans een flinke duit in het zakje deed door een nieuw p.r. (128) te laten aantekenen. Uitslag: 10-19. The Future tegen Mean Team was een spannende aangelegenheid. Ondanks de goede individuele scores van de 'futu risten' Raymond Klaasens (394) en Dré de la Roy (395), konden ze net niet op tegen de scores van Dave Tijssen (449) en de zijnen. Beide teams wonnen twee games, maar de persoonlijke punten gaven hierbij de doorslag. Uitslag: 14- 15. Het duel tussen de teams, welke onderaan in de stand vertoeven, The Power tegen Speedballs, leverde een verrassende overwinning op voor de Speedballs. Linda Camps (412) en drie persoonlijke punten, alsmede debutant Lars Lenssen (met een p.r. van 148) waren een maatje te groot voor The Power, dat Roger Cleven wel drie per soonlijke punten zag behalen. Uitslag: 9-20. In de stand heeft Bean Team een ruime voorsprong opgebouwd (47,5 p.), gevolgd door Mixable (39 p.) en Space Pins (30 p.). Onderaan wisselde The Power (17,5 p.) en Speedballs (21 p.) van plaats. Hoogste game en serie jon gens: Patrick Smits 185/482. Hoogste game en serie meisjes: Jacqueline Clerkx 169/480. Aanstaande zaterdag gaat de Jeugd Trio League in Afdeling 2 weer van start. Zowel het scratchteam als HCP- team zullen in Den Bosch proberen hun eerste punten te bemachtigen. De overi gen spelen de Harrie Claessens League op het gebruikelijke tijdstip. Onrust over koopkracht niet weggenomen De ouderenorganisaties blijven onge rust over de belastingplannen van het kabinet. Er bestaat nog volstrekte onze kerheid of ouderen met een aanvullend pensioen wel mee mogen delen in de verzekering van de regering dat ieder een er op vooruit zal gaan. Omdat de dreigende lastenverhoging in 1998 juist bij deze groep ouderen hard aankomt, hebben de ouderenbonden in juli al spoedoverleg gehad met de minister van Sociale Zaken. Maar een duidelijk bewijs, dat ouderen koopkrachtbehoud mogen verwachten, werd niet gegeven. Daarnaast zijn ook de plannen van staatssecretaris Vermeend over de belas tingen voor de 21e eeuw zorgelijk. Vermeend wil onder andere een verho ging van de btw. Deze maatregel treft vooral de mensen met lagere inkomens, waaronder veel ouderen. De KBO blijft zich verzetten tegen veranderingen die voor ouderen nadelig zijn. Toch een reden voor ouderen, die nog geen lid zijn van de KBO om alsnog lid te wor den en daardoor hun eigen positie te versterken. Ombudsman van de KBO De KBO heeft een ombudsman, die mensen wil helpen met problemen op het gebied van overheidsvoorschriften, ingewikkelde formulieren, problemen met overheidsinstanties of andere instanties. Deze hulp is kosteloos. Het telefoonnummer is 546540. Agenda activiteiten 30 sept.: Bezoek aan een blindendemon- stratie in Roermond. U wordt rondgeleid door blinden en men krijgt daar een indruk wat het betekent blind te zijn. Voor ziende mensen een zeer belangrij ke en interessante ervaring. Voor ver voer naar Roermond zal worden gezorgd. Vertrek vanaf De Kemphaan om 14.00 uur. De entree voor deze demonstratie si 10 gulden. 1 okt." Marto Modeshow in Het Schuttersveld, aanvang 10.30 uur. 7 en 21 okt.: Kienen in Het Schuttersveld, aanvang 14.30 uur. 8 okt.: Viering van de 'Dag van de Ouderen' in de schouwburg. 10 okt.: Busreis naar de 50+ Beurs in Utrecht. Op 10, 11 en 12 oktober wordt in het kader van de Dag van de Ouderen voor de vijfde keer Europa's grootste Beurs Festival georganiseerd. Op deze 50+ beurs is een schat aan informa tie aanwezig op velerlei gebied, zoals reizen en recreatie, vrije tijd en hobby, voeding en gezondheid, zorg en welzijn, educatie, sport en fitness, communicatie en technologie, enz. enz. Daarnaast zijn er nog verschillende shows en demon straties. Kortom: men komt bijna ogen tekort om alles te zien. De toegangsprijs is 15 gulden maar voor houders van een NestorKaart is de toegang gratis. Als u nog geen NestorKaart heeft kunt u die aanvragen via de bon op bladzijde 32 van het blad 'Nestor' van juli/aug. 1997. U kunt zich ook wenden tot een van de onderstaande adressen. De kosten zullen ongeveer 25 gulden per persoon bedragen inclusief de entree, wanneer u een NestorKaart heeft. Als u nog geen lid bent van de KBO kunt u een NestorKaart verkrijgen door u als lid op te geven. U kunt dat doen bij onderstaande adressen. Zo goedkoop als deze mogelijkheid om Europa's grootste Ouderen Beurs te bezoeken is is er niet. De bus vertrekt om 8 uur vanaf De Kemphaan aan het Kennedyplein; naar verwachting is de terugkomst in Venray om 18.00 uur. Voor inlichtingen over activiteiten en/of over het lidmaatschap van de KBO kunt u contact opnemen met een van de volgende personen: mw. P. v.d. Kerkhof, Helfrichstraat 80, tel. 583122, mw. A. Noy, Rooseveltstraat 5, tel. 583494. PEEL EN MAAS Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A: Pinhunters - Schildersbedr. Arts 4 - 28 Magic Line - Red Arrows 10-22 Drankenhandel Winters - B.T. Jamin 23 -9 Sigma's/Rest.Bowl. Venray Strikers/Groeipunt 6 - 26 Onder leiding van Riek v.d. Berkmortel met 508 de hoogste damesserie en 3 pers. pnt en Cynel Winters met 579 de hoogste herenserie bleef het Winters-team aan de winnen de hand. Bij tegenstander B.T. Jamin bood Theo Goossens nog met meest verzet met zijn 541-srie. Ook de Strikers blijven het goed doen. Striker Wilma Gielen scoorde met precies 200 de hoogste damesgame en Wim Minten met 203 de hoogste bij de heren, al moest hij die eer delen met zijn directe tegenstrever bij de Sigma's, Joos Peeters. Andere Sigma's, die de 200 bereikten waren Ad van Hemert 201 en Tiny Janssen 200 Het liep lekker bij de formatie van Arts. Jac Reijntjes was goed voor 3 pers. punten en Rini van de Leur boekte een serie van 541 en dat was een beetje te veel voor de Pinhunters, die op 4 punten bleven ste ken. Met Theo Siebers als 3-puntenman bleven de Red Arrows in een spannende wedstrijd Magic Line voor door twee van de drie games en de totaalscore te pakken. Poule B: Bokual/Mijling - The Nitwits 31.5 - 3.5 W.D.O.B. - B.T. Hoeijmakers 17-18 V.v.G.I./van Rensch - Club Up 23 - 12 Plusmarkt van Dijck - Altijd Raak/Masta Sport 13 - 22 Bowlingteam Hoeijmakers heeft de eerste winst binnen. Tegen W.D.O.B. was het elke game spannend en met een totaalscore van 2856 bleef de ploeg die van W.D.O.B. precies 13 pins voor. Bokual/Mijling won tegen de Nitwits bijna alles, wat er te winnen was. 3 Pers. pnt waren er voor Peter Cleven en Rene Clephas terwijl Rinus Kanning een 204- game scoorde. Een topper was de match tussen Plusmarkt van Dijck en Altijd Raak, die mede dankzij een in prima vorm stekende Lam Verhoeven met 573 de beste serie bij de heren door laatstgenoemd team werd gewonnen. Bij van Dijck scoorde Marielle Moors de hoogste game bij de dames met 179, terwijl Rosita Jansen met 472 de hoog ste serie bereikte. Mike Berghammer scoorde voor zijn tegen Club Up win nende V.v.G.I./van Renschploeg met 226 de hoogste mannengame. Trioleague Sigma's/R.B.V. - Dream Team 22-7 B.T. Kuijten Ass. - Crash 4 - 25 Alacarte - Bokual/Mijling 20 - 9 Flying Strikers - B.T. Jamin 14-15 Treffers '94 - Bom Losers 15-14 Ondanks de kleine nederlaag legen de Treffers '94, waarin Peter Zegers ruim boven zijn kunnen speelde, bleven de Bom Losers aan de leiding. John Bryant scoorde een mooie 226-game. Alacarte, met een 3 punten pakkende Pascal Cornelissen, rukte via winst op Bokual/Mijling op naar de tweede plaats. Hay Joosten van Bokual/Mijling bracht met een 259-game de beste pres tatie bij de heren in dit seizoen op zijn naam. Ook Crash komt er weer aan. Met Toos Janssen als beste bij de dames in game en serie 181 - 495 en Stan Rietkerk, met zijn 560 de beste in de serie bij de mannen bleek Crash een maatje te groot voor de mannen van Kuijten Ass. Het duel aan de staart van de ranglijst was met een punt verschil voor B.T. Jamin. De Flying Strikers wonnen wel de 5 punten voor de totaals core 1852 - 1848 maar kwamen een pers. punt tekort om te winnen. Ad van Hemert en Joos Peeters zorgden met ieder 3 pers. punten voor de mime winst van de Sigma's op het Dreamteam, waar alleen Piet Minten pers. punten pakte en mee hielp een game te veroveren. Bedrij venbowling Uitslagen 3e Klasse: Ford van Haren 1 - Amstelland Mat.Serv. 3 - 1 Jacobs/Arts/Surprise - Rabo Zevenrode 11-3 Agr.bedr. Wismans - W.J. de la Roy B.V. 3-1 4e Klasse: Rabo Venray/Oostrum, Heren Vinc.v.Gogh Inst 4 4-0 Bouwbedr. Raedts/Knops - Spiral Horst 0-4 Ford van Haren 2 - Edah 3 - 1 Vanavond zal dhr. Math Pijnappels, onze dorpsmentor, een lezing geven over de criminaliteit, in het bijzonder jeugdcriminaliteit, Verder zalhij vertel len over het werk van de politie in z'n algemeenheid. Na de pauze: gebeurte nissen uit de praktijk. Aanvang 20.00 uur in het gemeenschapshuis, Ook niet- lcden zijn van harte welkom, zij betalen ƒ5,- per persoon. Cursussen Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de cursus Fimoklei. Start: maandag avond 29 september a.s. U kunt zich nog opgeven tot uiterlijk vanavond bij Tonny Duyn, tel. 584396. Zoals jullie al vernomen hadden was dhr. Pastoor op de openingsavond van het winterseizoen op vakantie, daarom beginnen we op dinsdag 30 september met en H.Mis om 19.30 uur. Aansluitend gaan we naar het gemeenschapshuis, alwaar we ideeën op kunnen doen voor het maken van een brunchtafel. Deze avond wordt verzorgd door mw. Janssen uit Roggel. Zij laat ons zien hoe men verschillende gerechten kan maken en natuurlijk de mogelijkheid tot proeven van hapjes en o.a. hartige taarten. I.v.m. de hoge kosten vragen wij een eigen bijdragen van 2,50. Erg klein hennepveld De politie trof in de gemeentebos- sen onder Vredepeel een veldje aan met een kleine hoeveelheid hennep planten. De teler kon niet worden achterhaald en de planten werden op voorgeschreven wijze vernie tigd. 0 5 D.O.S. libre: DOS 1 - Evenaar Alleen Leo Siebers wist zijn partij winnen. SVD1 - DOS 2 Leo Cuijpers won in 12 beurten mcii hoogste serie van 84 (gem. 16,67), ook Theo Kronenberg en Piet de H; waren hun tegenstanders de baas. HGL2 - DOS 3 Theo de Haart, Bert Suilen, Jac Verhi en Ad van Gerven waren de mensen, alle punten meenamen naar Oldtimer. OGO6 - DOS 4 Piet Barents en Frank Voermans won hun partij. Podium 2 - DOS 5 Piet Barents (als invaller) won ii beurten (gem. 1,71) en ook de vj krachten Theo Manders (met een h« ''ln ste serie van 11) en Harry behaalden de punten. Podium 3 - DOS 6 Hans Siroo en Jenny van de Ledeni laatste in een sterke partij) DOS de zege. 3-banden: L'67 I - DOS 1 7-0 Evenals DOS 2 wist ook het letdKoo geen punten te pakken tegen deze tegi epfi stander. DOS 2 - OBK 2-5 Alleen Louis Janssen wist zijn pai ppe te winnen en deed dat in 25 beun i 0 (gem. 0,64) met een hoogste serie vai Uitslagen KNBB: Tegelen A - DOS C1 Voor de 2e keer op rij een zware ned: 0 laag voor het hoogste team van DOS 'l Waope - DOS C3 In dit team begint het langzaam telopt )2( getuige de zeges van Sur Lubbers beurten, gem. 4,64) en Joyce Voesten Programma VBB: Maandag 29-09 DOS 1 - Evenaar 1 (3-banden) DOS 2 - BCY 1 (3-banden) SVD 3 - DOS 5 Dinsdag 30-09 OGO 3 - DOS 3 Evenaar 3 - DOS 6 Donderdag 02-10 DOS 1 -OGO1 DOS 2 - SNA 1 HGL 3 - DOS 4 Programma KNBB: Maandag 29-09 DOS C3 - De Meule Dinsdag 30-09 Tegelen B - DOS Cl Toernooien KNBB: Tijdens de finale 3-banden speelde Suritz Lubbers een goed los nooi. Hij eindigde als 5e met 6 punlc l en een algemeen gemiddelde van 0,31 Op zaterdag 27 en zondag 28 septert wordt de voorronde libre klasse gespeeld. Namens DOS spelen Fi$ nc Voermans en Bram en Jolanda Voesii |ffl| hun wedstrijden bij D'n Oldtimer,tt wijl Frits van der Waerden en Ha |„r Siroo bij 't Klötske aantreden. Aarni op beide dagen is 11.00 uur. Ion 71 uw ft'att V.O.P. 0 2-1 8"' 1.0 j-Jiaai U( 4,) laai lotei Uitslagen KNBB: K MARTIN-VOP Voor de winstpartijen zorgden Pi yl Volleberg met 28.57 gem. en Bi MI Dericks met 15.90 gem. C3 DE JORDAAN A-VOP Caspar Michels 3.29 gem.; Rolt Michels 2.66 gem. en Ed Strijboschll Til gem. zorgden voor de winst in Horst, C4VOP-T KLÖTSKE II Frank Janssen 2.17 gem.; Piet Demss 2.94 gem. en Ger Snijders 1.31 ga zorgden voor de winstpartijen. UITSLAGEN VBB VOP 1-HGL 1 Voor de winstpartijen tekenden Pi Volleberg met 25.00 gem. en Tk Voesten met 4.16 gem. Wilfnt Godschalk deelde de punten. Wilfrii speelde 5.85 gem. VOP 2-RLZ I Pierre Voleberg 2.25 gem.; Rolu Michels 2.77 gem. en Caspar Michs hielden de punten thuis. Caspar speel 3.12 gem. VOP 3-'T TREFPUNT 2 Voor de winstpartijen zorgden li '5-31 Voesten en Albert Hendriks met rtifw 1.37 en 1.40 gem. OGO 7-VOP 4 Nellie Dericks 2.94 gem. en Eikego W schalk 0.83 gem. zorgden vóór dew in Overloon. V.B.B. A-klasse: DOS 2-BCY 1 BCY 1 -OGO 2 L'67 1-OGO 1 VOP 1-HGL 1 DOS 1-DVM/STEEG 1 ANKER 1-SNA 1 SVD 1-DOS 2 P. Volleberg 11 brt. 25,00 gem. Cuijpers 12 brt. 16,66 gem. B-klasse: DOS 3-TREFPUNT 1 OGO 3-OGO 4 VOP 2-RLZ 1 HGL 2-DOS 3 SVD 2-TREFPUNT 1 OOO 1-OPM 1 SNA 2-PODIUM 1 M. Hoevenaars 8 brt. 6,87 gem. E.Hjiccp DVM/STEÈG 2-BIOS 1 RLZ 3-OGÖ 5 BCY 3-L '67 2 BCY 4-RLZ 2 OGO 6-DOS 4 BIOS 2-SNA 3 HGL 3-000 2 OBK 2-ANKER 2 VOP 3-TREFPUNT 2 R. Smits 11 brt. 4,27 gem. D-klasse: PODIUM 2-DOS 5 SVD 3-HGL5 PODIUM 3-DOS 6 OOO 4-L '67 3 DVM/STEEG '3-VOP 4 OGO 7-VOP4 LBC 1-HGL 4 3-6 gecorrigeerd. P. v.d Sterren 10 brt. 3,10 gem;1 Gerritsen 13 brt, 1,53 gem. Driebanden: DOS 2-OBK 1 3 L '67 I -DOS 1 L. Janssen 25 brt 0,640 gem. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard istc mk i: ms- 19JX (H Dinsi Zii 7-2 ot l). "or 5J 850 V. Sp. T [p ïtii lanr ursu l- !Cii Wi iikjt en u

Peel en Maas | 1997 | | pagina 14