Zaterdag 20 september: RABOBANK INFODAG HYPOTHEKEN Roemeens klassiek en Brits gek De kamelentochten van Arita Baaijens Winter- dnderkleding beurs en baby artikelen Orgelconcert in de Grote Kerk Tdinrt01' Weelanenu: f37.50 STO^E^U REINIGING VAN: Oud papier UW Weelanenu: f37.50 Bot door de neus in de Koe Inschrijftijden peuter speelzalen Snuffelmarkt Speelgoed- markt Cabaret tegen racisme Wereldwinkel Venray C /jyettda, *sm pEEL EN MAAS donderdag 18 september 1997 - Pagina 3 Banatul', het filharmonisch irkest dat haar basis heeft in de loemeense stad Timisoara, geeft vrijdag 26 september een concert de schouwburg. Op het pro- ramnia staat onder meer de legende symfonie van Antonin )vorak, 'Uit de nieuwe wereld'. i i Programma schouwburg Peuterspeelzaal Robbedoes te Qirlo organiseert weer een tweede- lands kinderkleding (en carnavals- deding) beurs en wel op zondag 21 icptember van 11.00 tot 13.00 uur nzaal De Ruif, Hoofdstraat 43 te )irlo. Wilt u winter- en carnavalskleding l/mmaat 182) en andere kinderbe- lodigdheden, zoals campingbedje, ietsstoeltje e.d. (met uitzondering fan speelgoed) te koop aanbieden, lankunt u die spullen inleveren op rijdagavond 19 september van 9,00 tot 21.00 uur bij de peuter- peelzaal, Hoofdstraat 28 te Oirlo tegenover de Rabobank). \veedelige setjes gaarne aan elkaar «vestigenWij kunnen slecht maxi mal 50 stuks per persoon accepte- ii In gezamenlijk overleg bepalen vij de verkoopprijs en de verdeel- leutel is als vanouds, namelijk 70% -oor de aanbieder en 30% voor de leuterspeelzaal. Artikelen, die niet retour geno- nen worden, gaan naar een kinder huis in Polen. Opbrengst en/of spullen ophalen p2I september van 14.30 tot 15.00 urbij De Ruif. Voor meer informatie kunt u bel li met 0478-571961 of 0478- 71497. Verloren en gevonden voorwerpen ln het tijdvak van 8 t/m 14 sep- imber kwamen bij de politie aan- ifte gedaan van vermissing van de olgende goederen: VERLOREN Diverse bankpasje Rabobank, ostbank, Europasjes; portefeuille inet bankpas en 220,-; portemon- rmet bankpas en 20r; etui met jcpasjes, telefoonkaart, ponspas- jstrlppenkaart; portemonnee met 10,-; herenportemonnee met ikpasjes; herenportemonnee met (ïopas, schoolpas, bibliotheekpas, ïppenkaart en pasfoto's; heren- imonnee met bankpas, foto's en geld; portemonnee, met Kipling et 35,-; schakelarmband met tam; bromfietscertificaat; gehoor- iparaat, merk Danavox; dameshor- ge, Hema analoog, zilverkleurig okje; Prisma herenhorloge, ana- og, zilverkleurig met zwart band- Nederlands paspoort; rijbewijs; tuffel pluche nijlpaard; trouwring it/rood/geel goud; verrekijker, jntax 8x20; verzekeringsplaatje GEVONDEN Bankpas BBL; portemonnee met a.500 BFr en kleingeld; lederen mt, 48, inh. sleutels, aansteker, im en shag; jongensjack, C&A, i. 158, kaki/blauw/oker, opdruk illection; portemonnee, Lowe jpine met wat buitenlands geld; 5, ongev. 8-10 weken oud. (lichtingen omtrent de verloren ievonden goederen tijdens kan- "tren op het politiebureau aan de iseweg. 1 Op zondag 21 september wordt Tide kerk van Sint Petrus Banden Venray een orgelconcert gege ten door Jan Verschuren. Het Bncert begint om 16.00 uur. De Fgang is gratis. Op het één uur durende program- staan werken van E. Gigout, F, fndelssohn, J. Bijster, C. I'batre, C. Franck. J. Brahms, C. r, L Vierne en M. Dupré. JHet orgelconcert wordt georgani- JN door het Orgelcomité Venray de Orgel kring Gregorius van li Verschuren (35) werd geboren pint Anthonis. Daar begon hij op njarige leeftijd piano te spelen bij Jtsgenoot Cees Luyckx. Later 'deerde hij orgel bij Hubert Houët vervolgens bij Reitze Smits in 'ven. Momenteel studeert hij ver- aan het Utrechts hservatorium. Jan Verschuren °nt thans in Leiden. afloop van hel concert wordt gratis koffie en thee geschonken, 'sdan gelegenheid tot kennisma- 'g met de organist, het orgel, plcomité en Orgelkring. Jp zondag 12 oktober begint om 00 uur in de kerk van Sint thonis een promenadeconcert dat |dt afgesloten in de kerk van l°o. Dan musiceren Jeroen van :ef uit Cuijk en het Gouds merkoor. Het orkest van Timosoara heeft een respectabele leeftijd. De historie gaat terug tot 1871 toen het orkest als Societatea Filarmonica werd opgericht. In het verleden waren grote musici en componisten aan het orkest verbonden. waaronder Johannes Brahms en Bela Bartok. Ook nu nog is het Banatul Philharmonisch Orkest, zoals het sinds 1947 heet, één van de beste orkesten van Roemenië. Er worden wekelijks meerdere concerten gege ven, waarbij het repertoire zich uits trekt van muziek uit de renaissance tot heden. Het Roemeense orkest was drie jaar geleden ook al eens in Nederland te gast. Dirigent en muzi kaal leider is Remus Georgescu. Op het programma staan drie wer ken van Slavische componisten. Voor de pauze staat Roemeens werk centraal. Van Enescu wordt de eerste suite gespeeld. Van Silvestri voert Banatul drie Roemeense dansen uit. Na de pauze volgt een uitvoering van één van de bekendste werken van de Tsjechische componist Antonin Dvorak, de negende symfo nie, getiteld 'Uit de nieuwe wereld'. Die nieuwe wereld was Amerika, waar Dvorak successen vierde als dirigent en componist. MUM Jango Edwards' 'roots' liggen op straat. Bekend werd het jaren gele den tijdens de Festival of Fools. Edwards bleef hangen in Nederland en vond Jango z'n weg van de straat naar de theaterzalen. Woensdag 1 oktober komt de clown naar Venray met z'n nieuwste programma, geti teld 'MUM'. Daarin keert hij terug naar z'n wortels. Via 26 jaar 'clow ning' belandt Jango bij z'n eigen 'mum' en de rest van de Edwards- familie. In 'MUM' maakt Jango Edwards naast het gebruikelijke arsenaal van kostuums en requisie- ten gebruik van moderne audio- en video-technieken. De voorstelling begint zoals gebruikelijk om 20.00 uur. Hoenderstraat 2, Venray tel. 512038 WUke' p,0Wee" J"" Deze week Eigengemaakte tomatensoep ■Speem/arkemkotelef met mosterdsaus De kuisgemaakte Kaneel-parfait Opening literair seizoen vrijdag 26 september De schrijfster Arita Baaijens en de columnist/journalist Jo Wijnen ope nen vrijdag 26 september het nieu we literaire seizoen van het Literaire Café Venray-regio. De eerste literaire avond vindt plaats in conferentiecentrum De Witte Hoeve in Venray en begint om 20.30 uur. De lezing wordt muzikaal opgeluisterd door Sonja Huisman (piano/zang). Arita Baaijens en Jo Wijnen heb ben enkele dingen gemeen. Beide zijn bijzondere mensen die hun ervaringen met een fijne pen op een verrassende wijze aan het papier toevertrouwen. En de twee hebben veel gereisd en daarover gepubli ceerd. WOESTIJNNOMADE Arita Baaijens zegde zeven jaar geleden haar baan op en koos voor een onzeker bestaan als woestijnno made. 's Winters trekt ze met haar kamelen door de uitgestrekte woe stijn van Egypte op zoek naar spo ren van oude beschavingen. Haar debuut in 1993, 'een regen van eeu wig vuur", gaat over de kamelen tochten, die zij gedurende de eerste drie jaren in de woestijn ondernam. De critici waren uiterst positief over dit boek dat behalve een reisverslag met prachtige natuurbeschrijvingen ook een pure liefdesroman is. REIZEN Na de middelbare school studeer de ze biologie in Amsterdam. Tussendoor woonde ze enige tijd in Israël en maakte ze lange reizen door Midden-Amerika. Ze werkte korte tijd in Wageningen voor het Instituut voor Toegepaste Voorlichtingskunde waar ze cursus sen aan milieu-organisaties gaf. In Zwolle was ze een jaar lang verbon den aan de Milieufederatie Overijssel en in Velsen werkte ze vijfjaar aan het opzetten en uitvoe ren van het milieu-educatie beleid van deze gemeente. Die baan zegde ze op waarna ze aan haar woestijn- avontuur begon. Over haar liefde voor de woestijn zegt ze: 'Daar ontkom je niet aan jezelf. Je leeft met extremen. Leven en dood, haat en liefde. Je hebt daar geen grijstinten. Ik voel dat alles in me tot leven komt, dat ik er alles uit moest halen wat er in zit. In de woe stijn moetje alle krachten aanspre ken'. Arita publiceert regelmatig foto reportages en artikelen over haar reizen en over ontwikkelingsproble matiek in diverse tijdschriften zoals Onze Wereld, Internationale Samenwerking, Opzij en De Volkskrant. Snel Betrouwbaar KLEDING (VLOER-)KLEDEN DEKENS/DEKBEDDEN (VITRAGE-) GORDIJNEN TROUWJAPONNEN ETC. KLEDINGREPARATIES FOURNITUREN Julianasingel 3. 5802 AS Venray Tel. 0478-582025 COLUMNIST Baaijens wordt ingeleid door Jo Wijnen. Hij geniet thans grote bekendheid door zijn dagelijkse column op de voorpagina van Dagblad De Limburger. Zijn dage lijkse filosofietjes, impressies, sfeer tekeningen en natuurbeschouwin gen roepen zeer veel lezersreacties op. Wijnen was onder andere adjunct-hoofdredacteur van het Dagblad voor Noord-Limburg en recentelijk waarnemend hoofdre dacteur van Dagblad De Limburger. Daarvoor was hij correspondent van de VNU-dagbladen in Washington en Brussel en reisde hij in die func tie met de grote der aarde over de hele wereld. Als geen andere is Jo Wijnen de Man die op zijn eigen wijze Arita Baaijens kan inleiden. Over deze vrouw en haar kamelen tocht schreef Wijnen destijds ook een column. BASKETBALL-VERENIGING Zaterdag 20 september wordt er weer papier opgehaald door Basketbal Vereniging Jumpers '76 in de wijk begrensd door: Oostsingel, Prins Bernhardstraat, Julianasingel, Raadhuisstraat, Maasheseweg en de Nieuwe Maasheseweg.Wij verzoeken u vriendelijk het papier gebundeld of in dozen, voor 09.45 uur buiten te zetten. DE WIEËN e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in de buurt De Wieën. Daarom worden de bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, St. Antoniusstraat, St. Franciscuslaan en de Kruisstraat gevraagd om a.s. woensdag, 24 september om uiter lijk 18.30 uur oud papier gebundeld of in dozen aan de straat te zetten. MOLENKLEF, BIEZENVENNEKE, AAN DEN DRIL e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in Molenklef, Biezenvenneke, Aan den Dril, Werckenslaan en de aanliggen de straten. Daarom worden de bewoners van deze buurten en stra ten gevraagd woensdag 24 septem ber uiterlijk 18.30 uur, oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Op woensdag 25 september zal het papier opgehaald worden. De papiercontainer van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg, nabij kruising Veltumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zaterdag geopend van 08.30 tot 17.30 uur. BRUKSKE De Aktiviteitenvereniging Brukske Aktief haalt zaterdag 27 september weer oud papier ophalen in het Brukske. Als u zorgt dat uw oud papier tussen 1 1.00 en 13.00 uur gebundeld aan de straat staat, zorgen wij er voor dat het opgehaald wordt. PEEL EN MAAS WEEKBLAD Wie wel eens een huis heeft gekocht of verbouwd, weet er alles van: je wordt over laden met adviezen van vrienden, familie en kennissen. Voor de argeloze toehoorder krijgt zoiets dan al gauw iets van een spannend avontuur. Toegegeven, er moet van alles worden geregeld. Maar zo inge wikkeld als het soms wordt voorgespie geld, is het nou ook weer niet. Als je je maar door de juiste mensen laat voorlich ten. En dat is nu precies waar het tijdens onze infodag hypotheken om draait: des kundig advies en doelgerichte informatie. U bent op zaterdag 20 september van harte welkom tussen 10.00 en 13.00 uur op onze kantoren in Leunen en Venray. De advi seurs staan dan voor u klaar om u uitvoerig te informeren en uw vragen te beantwoorden. Met de adviseurs van Rabobank Huis Hypotheekadvies sta je er niet allleen voor. verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel.(0478)530216 tel.(0478)530 343 Êetcafé "De Barnes" Maasheseweg 93, 5817 AA Venray Tel. 0478-580001 Deze week (Sappaccio vcm de Ossekaas (Coedota Bleu gei/wld met een pittig belegen koas met gekookte koi Dame BIancke «Dedef weekend Bmnck voot* ƒ24.50/ eeseyve^en gewenst. 'Funny Bone Thru Nose' heeft niet alleen een wat vreemde naam -wie noemt zich nou 'grappig bot door neus'?-, de groep heeft ook muzikaal een hoog Rivella-gehal- te. Vrijdag opent deze groep uit het hoge noorden (er gaat immers niets boven Groningen) het muzi kale seizoen in café De Bonte Koe. De stijl is funky, de groep bestaat uit acht leden en het imago is dat van een prettig gestoorde formatie. In de biografie probeert Funny Bone Thru Nose de lezers bijvoorbeeld wijs te maken dat ze in 1802 zijn opgericht, het jaar waarin Ludwig van Beethoven definitief doof werd. Of er enig oorzakelijk verband bestaat tussen beide gebeurtenissen wordt niet vermeld. Deze groep staat vrijdag als eerste geprogrammeerd in het nieuwe muziekseizoen van café De Bonte Koe. Net als voorgaande jaren belooft het café een afwisselende programmering met voor de liefheb bers van elk muziekstijl wat interes sants. Het optreden begint om 22.00 uur en de toegangsprijs bedraagt vijf gulden. Tijdens het optreden worden gratis mosselhapjes geserveerd. Zondag 21 september staat het café in het teken van de Kinky Koe, de dj draait dan de wat meer avant- garde-pop uit heden en verleden. De laatste week van de maand is er op de peuterspeelzalen gelegenheid uw peuter in te schrijven. U kunt uw peuter inschrijven vanaf de leeftijd van 2 jaar. De inschrijfkosten bedra gen ƒ15,-, s.v.p. gepast. Vanaf 2,5 jaar worden de peuters geplaatst. Plaatsing gebeurt op volgorde van inschrijving. Er is voor sommige groepen een wachtlijst. Donderdag 25 september kunt u van 15.30 tot 16.30 uur inschrijven op: peuterspeelzaal De Paddestoel, Beukenlaan 6a, tel. 586498 en peu terspeelzaal De Blokkendoos, Kruidenlaan 161, tel. 510585, van 16.00 tot 17.00 uur op peuterspeel zaal De Mierenhoop, Hubenhof 67, tel. 586446 en van 18.00 tot 19.00 uur: peuterspeelzaal De Hummeltjeshoek, Bachstraat 14a, tel. 583077. Politie waarschuwt... Woensdagmiddag omstreeks 14.30 uur werd aangebeld bij een flat aan de Westsingel. De bewoon ster werd geconfronteerd met een man van klein postuur met een ring baardje die haar de verheugende mededeling kwam doen dat ze een prijs, namelijk een pannenset had gewonnen. Wel moest de vrouw een bedrag van ƒ300,- betalen voor de bezorgkosten. De pannenset was het veelvoud waard. De vrouw trapte daar niet in en stelde de politie van haar bevindin gen in kennis. Die vraagt of er mis schien meer inwoners zijn die door de man zijn benaderd. Poging inbraak woning In de nacht van donderdag op vrij dag is een poging ondernomen in te breken in een woning aan de Touwslagerstraat. Het hang- en sluitwerk, van deugdelijke kwaliteit, heeft mogelijk kunnen voorkomen dat de dader in de woning kon komen. De schade bleef gering. Evenals voorgaande jaren organi seert Dansvereniging Amusement weer een grote Snuffelmarkt op zon dag 21 september van 10.00 tot 17.00 uur in zaal In den Engel te Venray. Entree 2.50 vanaf 12 jaar; onder 12 jaar gratis onder begelei ding. Op zaterdag 11 oktober houdt de Speel-o-theek haar jaarlijkse speelgoedmarkt, in wijkgebouw 't Schöpke Veltumse Kleffen Venray. De verkoop is 13.00 t/m 14.30 uur. Verkocht wordt alleen tweede hands speelgoed. U kunt het speelgoed inleveren bij de Speel-o-theek ingang biblio theek) aan de Merseloseweg op vrij dag 3 oktober van 18.00 t/m 20.00 uur, en op donderdag 9 oktober van 14.00 t/m 17.00 uur. Van de opbrengst is 2/3 deel voor u en 1/3 deel voor de SOT. Als u speelgoed te koop aanbiedt, vragen wij u vriendelijk om zelf een lijst te maken met de naam van het speelgoed en de prijs die u er voor wilt ontvangen. Als u niet weet welke prijs u moet vragen, zet dan een vraagteken ach ter de naam van het speelgoed, er zal dan door ons een prijs worden vastgesteld. De SOT behoudt het recht om speelgoed dat vuil of kapot is te weigeren, ook worden geen knuffel dieren aangenomen voor de ver koop. De opbrengst en het niet verkoch te speelgoed kan opgehaald worden zaterdag 11 oktober tussen 15.15 en 15.45 uur in wijkgebouw 't Schöpke Veltumse Kleffen 63b Venray. De speelgoedmarkt is open voor ieder een. Heeft u nog vragen, dan kunt u bellen naar de SOT tijdens de uit leen op woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur, tel. 0478-580615. In de strijd tegen racisme en vooroordelen zet de Werkgroep Mondiale Vorming het cabaret duo Turkish Delight in. Maandag 6 oktober verzorgt het duo twee programma's in de schouwburg. Het optreden maakt deel uit van een project in het kader van het Europees Jaar tegen het Racisme. Aan liet project 'Vooroordelen' werken tien basisscholen en scho len voor speciaal onderwijs mee. Ongeveer 500 leerlingen gaan aan de slag met de Vooroordelenkoffer. Voor de scho lieren die meedoen geven Inci Pamuk en Nilgun Yerli, samen Turkish Delight, maandagmiddag een voorstelling. Met de nodige humor stellen zij de (wederzijdse) vooroordelen van Nederlanders en allochtonen in ons land aan de kaak. 's Avonds geeft Turkish Delight een tweede voorstelling, die voor iedereen toegankelijk is. Dankzij subsidies kost een kaartje 's avonds maar vijf gulden. De ^voorstelling begint om 20.00 uur^ Zuid-Amerikaans aardewerk Sinds een paar maanden verkoopt de Wereldwinkel aardewerk uit El Salvador van een productiegroep - een familie van zeven man - die wel heel creatief is geweest. Van het boerenbedrijfje alleen kon het gezin niet meer leven. Ze gingen naar de stad en kochten twee boeken over de Maya-Cultuur. Ze konden zo begin nen. De te prepareren klei was ruim voorhanden, er werden mallen voor de schalen en vazen gemaakt en ver der werd ook nog gewerkt met een schopschijf. Indien mogelijk werd gebruik gemaakt van de met koeien- mest gestookte 'openlucht oven'. Alle producten worden met natuur lijke verfstoffen beschilderd. De afbeeldingen zijn in allerlei terra nuances en hebben betrekking op de jacht en op offerceremonies. Wereldwinkel Venray betrekt deze artikelen van de alternatieve han delsonderneming Esperanza, wat in het Spaans hoop betekent. Esperanza steunt en animeert meer van deze kleinschalige projecten. Uiteraard gelden hier weer de regels van de rechtvaardige handel, dat wil zeggen dat de producent een eerlijke prijs heeft gekregen en dat er conti nuïteit is in de afname van de pro ducten. Voor meer informatie kunt u met de Wereldwinkel bellen, tel. 0478- 588571 of kom vrijblijvend een kijkje nemen. Het adres is: Henseniusstraat 3a. De Wereldwinkel is geopend: maandag van 12.00 tot 18.00 uur; dinsdag t/m donderdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur; vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Vlag uit, winkel open! Motor beschadigd Een 44-jarige medewerkster van een bedrijf aan de Maasheseweg deed aangifte dat haar motor, die gestald was op het bedrijfsterrein, was beschadigd. Er waren krassen op de tank aangebracht en de rich tingaanwijzer was vernield. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 zo: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen, F. Schmeetz. J. de Vocht. M. v.d. Acker, P. Henkes en G. v.d. Weyer: P. CORVER Kennedy plein 8, tel. 581393 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 'S morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17,00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12,00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonisehe afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 511132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden. W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling G. GELLING en H. van WINDEN DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 513727 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur Diefstal auto Een 52-jarige Venraynaar ging dinsdagavond naar het zwembad aan de Kempweg. Hij parkeerde daar zijn Toyota Carina op de par keerplaats, maar toen hij na een ver kwikkend bad op de parkeerplaats terugkeerde, om 21.20 uur, was zijn auto verdwenen. De auto had een waarde van ƒ20.000,-. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tfel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3