Nieuw huis op het oog? Wij regelen voor u de perfecte hypotheek! Qëjgg Peeltoernooi dit jaar in Overloon REGIOKALENDER Pygmee's anced speelt Bonte Koe! Dansen oor singles )JC Dingus Geslaagd Straatfestival wijkcentrum Den Hoender Ierse eet-info avond Jeugd-disco Veltum The Sparks in 't Podium Westerndag in Brukske Voorverkoop Jera Open Air 4 97 Omroep Venray programma-info Schiesser^ I EN MAAS donderdag 12 juni 1997 - Pagina 3 it Peeltoernooi Brabant burg, inmiddels uitgegroeid iet allergrootste toernooi van irland, zal dit jaar de komen- wee weekeinden gehouden den in Overloon, alwaar de nisatie in handen is gegeven Fanfare Vriendenkring uit rïoon. Het plaatselijke eenschapshuis is, na een jjpende verbouwing, zeer hikt voor dit jaarlijkse toer- waarbij de orkesten zich beoordelen als: 'een ïentopname', op weg naar oursen en/of concerten de ende tijd. ik dit jaar weer zullen orkesten gri it 40 in totaal. 13 drumbands en :ab laFaBra-orkesten) beoordeeld ont len door een zeer deskundige Voor de drumbandorkesten zal dit jaar gebeuren door Jos fels, terwijl de HaFaBra-orkes- beluisterd gaan worden door iert Nozy. De orkesten krijgen, een zeer uitgebreid schriftelijk rapport, een beoordeling mee welke kan zijn: of ruim voldoende, of goed, of zeer goed. Naast het uit voeren van een inspeelwerkje moe ten de orkesten twee concertwerken uitvoeren ter beoordeling. Een der beide werken moet op het repertoire van de betreffende afdeling voorko men, terwijl het ander werk een vrij- gekozen, danwel een z.g.n. publieksvriendelijke werk kan zijn. Een orkest welke driemaal op rij het predikaat zeer goed weet te verwer ven, ontvangt een speciale Peeltrofee. Tijdens het 31e toernooi te Overloon zullen ruim 2500 muzi kanten het podium bestijgen. Op de beide zaterdagen begint het toernooi om 18.00 uur met de drumbands, terwijl op de twee zondagen de HaFaBra-orkesten reeds vanaf 12.00 uur hun beste muzikale beentje zul len voorzetten. Een bezoek aan het toernooi is dan ook meer dan de moeite waard. Immers, het Peeltoernooi is niet zomaar een toernooi. De deelnemende orkesten hebben zich gedurende de laatste weken terdege voorbereid om een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten. Uw aanwezigheid daarbij, ter ondersteuning van de vele muzi kanten, is erg belangrijk. De Stichting Peeltoernooi en de plaat selijke organisatie: fanfare Vriendenkring, heten u van harte welkom op 14, 15, 21 en 22 juni aanstaande te Overloon. Van de Venrayse deelnemers spe len de volgende verenigingen op bijvermeld tijdstip: Drumband Kerk. Fanfare St. Oda Merselo, 14 juni om 20.00 uur; Drumband Kon. Harmonie Euterpe Venray, 21 juni om 17.00 uur; Drumband Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide 21 juni om 18.00 uur; Drumband fanfare De Peelklank Ysselteyn, 21 juni om 20.30 uur; Fanfare ons genoegen Oirlo 15 juni om 14.45 uur; Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide 15 juni om 15.20 uur; Fanfare Dorpsklank Castenray 15 juni om 16.30 uur; Kon, Harmonie Euterpe Venray, 15 juni om 18.30 uur; Kerk. Fanfare St. Oda Merselo 15 juni om 19.55 uur. igmee's Lanced uit Venlo werd :richt in 1992. Deze viermans latie spelt stevige wave-rock inspiratiebronnen gelden k Rose, Iggy Pop en Peral Jam. land speelt hoofdzakelijk eigen mers, maar wanneer ze het naar zin beginnen te krijgen spelen zelfs verkleed, ook covers van de Rolling Stones. Hun optre- jj zijn energiek en verrassend, ook blijkt uit de onlangs ver- inen lovende recensies uit de 'ground en de Music Maker, mee's Lanced speelde o.a. V en met: New Living Blues, jende Freesia's en de Julian land. e bandleden zijn: Edwin v. ick (gitaar en zang), John nen (gitaar), Michel Janssen gitaar, zang) en Clement Giesen ms en zang). fgmee's Lanced, zondag 15 juni, 'ang 20.00 uur, entree ƒ5,- in de te Koe. rijdag 20 juni aanstaande is er de laatste keer voor de zomer een gezellige dans- en ontmoe- savond speciaal voor alleen- iiden vanaf 21 jaar bij ycentrum Janssen, dhuisstraat 6 in Venray. Aanvang 10 uur. De eerstvolgende avond lt weer gehouden op vrijdag 1 [situs met de opening van de •ayse kermis. :ze avond die toegankelijk is iedereen wordt gehouden bj ycentrum Janssen aan de Ihuisstraat 6 in Venray. Aanvang 0 uur, info 0478-510500. allo jongelui! Hier even een chtje van OJC Dingus, en wel de ningstijden: woensdag zijn wij pend van 20.00-02.00 uur, met :iek van gabber tot Pink Floyd net een Happy Hour van 20.30- 10 uur. Een tappilsje kost dan 10. inderdag is er de bekende pul- zond. Een pul kost dan een ak. De tijden zijn van 20.00- )0 uur met muziek van Black bath tot Jantje Koopmans. nja hoor, terug van weggeweest: zletal Meeting, en wel op vrijdag dertiende. Met muziek van tallica tot de hardere speed- De aanvang is 20.00 uur en duurt tot 02.00 uur. De entree is aterdag is het café gewoon open 20.00-02.00 uur met diverse ngende muziek en de entree is hier vrij. Zondags zijn wij open van 00-22.00 uur. De muziek is dan rap tot gouwe ouwe. Wij hopen ie dan een keer te zien. iroetjes, OJC Dingus. ian het Brabants Concervatorium 'ilburg is geslaagd als Docerend sicus (klassiek piano) Marie .le Vranken. an de Hogeschool in Tilburg agde Marieke Oudenhoven voor res speciaal onderwijs, an de Hogeschool in Helmond agde Martine Oudenhoven voor ires basisonderwijs, (an Pedagogische Hogeschool de mpel in Helmond is Charlotte s geslaagd voor lerares basison wijs. Controle Diepeling strenger "ij ndanks dat de eigenaar van de erplas bij de Diepeling borden ft geplaatst en de beveiligings- nst Intergarde heeft ingehuurd, 1de de politie mede, dat ze inten- er rond die gevaarlijke plas gaat 'eilleren. Het 'lik op stuk beleid' worden toegepast en dat bete dat bij het zich bevinden op het :in direct een boete van 100 gul- betaald moet worden. Het fout teren wordt beboet met 80 gul- terwijl het wegslepen van de ongeveer 200 gulden gaat kos- Zondag 15 juni is er een Straatfestival op de St. Ursulastraat in en om Wijkcentrum Den Hoender. Van 13.00-17.00 uur kunt u er terecht en kan groot en klein er zich vermaken of snuffelen tussen de aangeboden koopwaar. U vindt er o.a. een Luikse Markt, ook is er een kindermarkt. demon straties van sjoelclub den Hoender, de volksdansgroep den Hoender, de judovereniging Erised en midget- golfclub Buitenlust houden er demonstraties. De handwerkgroep laat een overzichtstentoonstelling zien van de door haar gemaakte werkstukken. Ook worden er diver se spelen geplaatst waarbij de sui kerspin niet ontbreekt. Van 13.00- 17.00 uur kan iedereen gratis het straatfestival op de St. Ursulastraat/hoek Hoenderstraat bezoeken aanstaande zondag 15 juni. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 2-8 juni kwa men bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Autotelefoon Philips; bankpasjes ING, Rabo en Postbank; hanger met medaillon, klein grijs met iets roods en drukknop; hond (kruising) reu, kleur bruin; herenhorloge merk Seiko Analogg, zonder datum en secondewijzer, waarde 330,-; jas met vier brandgaten; map met papieren over 1996. GEVONDEN Smalle platte armband met gou den schakels van verschillend for maat; Buzzer van de PTT type Brooklyn 19; hond, ras Husky; jas merk Melka, lichtgrijs en aan twee kanten draagbaar; pet met zonne- klep, groen/geel met opdruk van dieren; pillendoos inhoud: oxazepan en pillen voor onder de tong; tele foontoestel PTT GSM Pascal in zwart lederen hoesje met venster; kanarie (met ringetje aan pootje); Ray Ban zonnebril. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Vrijdag 20 juni aanstaande orga niseren reisbureau Vice Versa en resto Etcetera gezamenlijk een avond die op culinair en informatief gebied in het teken staan van een bepaald land. Na het succes van de Mexico-avond wordt het deze keer een lerland-happening. U zult kun nen genieten van Ierse maaltijden en uiteraard onvervalst Iers Guinness bier. Reisbureau Vice Versa zal aanwe zig zijn met een videopresentatie over Ierland en zij kunnen u veel vertellen en laten zien over vakan ties naar Ierland. De avond begint om 18.30 uur; het is verstandig vooraf te reserve ren: tel. 0478-515155 of 511330. Aanstaande zaterdag 14 juni orga niseert wijkvereniging Veltum haar laatste disco-avond van dit seizoen voor de jeugd van Veltum (vanaf 9 jaar). Deze vindt plaats in wijkge- bouw 't Schöpke en duurt van 19.15 tot 22.00 uur. Alle jongeren van de wijk (en eventuele introducees) kun nen daar terecht en zich 'uitleven' op de muziek van drive-in-disco Atlantico. De entree bedraagt ƒ1,50 voor leden van de wijkvereniging en 2,50 voor niet-leden. Zondag 15 juni aanstaande speelt de 50- 60er jaren band The Sparks in café 't Podium te Venray. Deze uit Horst en Venray afkomstige bandis wellicht de oudste en meest bekende band die dit genre brengen. Aanvang 20.30 uur; entree ƒ5,-. Op zaterdag 14 juni wordt door AV Brukske Aktief in de wijk het Brukske een westerndag georgani seerd. Deze dag, die om ongeveer 21.00 eindigt, wordt om 14.00 uur met een daverende knal geopend door wethouder Kersten die dan het kanon zal afvuren. Een Westerngroep, die het leven in het wilde westen zoveel mogelijk nabootst, laat een aantal demonstra ties zien. De muzikale begeleiding wordt verzorgd door een orkest die de nodige countrymuziek ten gehore brengt. Ook zijn enkele standhouders uit genodigd die naast de verkoop van westernartikelen de kunst van het leerbewerken en het slijpen van messen laat zien. Tegen een geringe vergoeding kan met een rondrit maken op een huif kar met paarden. Voor de jeugd zijn er een aantal activiteiten gepland, waaronder het galghangen, hoefijzer gooien en schieten met waterpisto len. Als extra attractie is tot 19.00 uur een mechanische stier opgesteld waarop de ervaren en beginnende rodeo-rijders hun uithoudingsver mogen kunnen testen. Het terrein rond het wijkcentrum de Kiosk is in passende stijl met een aantal voer tuigen en een tippy aangekleed en er is een gezellig terras aanwezig. Wegpiraat actief Donderdagmiddag omstreeks 17.00 uur reed een personenauto, bestuurd door een 40-jarige inwo ner van Nijmegen op de Deurneseweg in de richting van Venray. Achter die auto reed een vrachtauto. Die bestuurder probeer de diverse malen de personenauto van de weg te duwen. Met veel stuurmanskunsten gelukte het de bestuurder van de personenauto op de weg te blijven. Het verkeerslicht ter hoogte van de afslag Venray stond op rood en de bestuurders moesten stoppen. De vrachtautobe stuurder kwam uit zijn cabine en bedreigde de bestuurder van de per sonenauto met een steeksleutel. 'Gelukkig' sprong het verkeerslicht op groen en kon een escalatie wor den voorkomen. Aan de hand van het kenteken hoopt de politie die wegpiraat proces verbaal aan te zeggen. In de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van evenementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Vrijdag 20 t/m zondag 22 juni: Dorpsfeest in Helenaveen met op vrijdag 20 juni Rob de Nijs Pur Sang, zaterdag 21 juni countrydag met intocht wandeldriedaagse. optreden van muziekvereniging Wiiona in countrystyle en een country avond met live-band. Op 22 juni is er de Helenaveense jaarmarkt, hobby markt, Friihshoppen en allerhande activiteiten, ook voorde jeugd. Zaterdag 21 en zondag 22 juni: Midzomer Jeneverfeesten in de Arcense watermolen. Zaterdag vanaf 20.30 uur een muziekavond met onder meer de weergekeerde West Coast- groep Static uit Venlo. Zondag begint om 13.30 uur het Frühschoppen. Laaktaler. Ook zijn er voortdurend rondleidingen door de watermolen, waar een graanbranderij is gevestigd. Er wordt tevens een nieuwe jenever mosterd gepresenteerd. De watermolen ligt aan de Schans 20a in Arcen. \De entree is gratis. Voor info; (077) 473 12 40 De aankoop van een nieuw huis is een belangrijke en spannende gebeurtenis. Er moet veel worden geregeld. Ook finan cieel. Hoeveel hypotheek heeft u nodig, welke vorm is het beste, hoe kan het fiscaal zo gun stig mogelijk worden opgezet? Allemaal vra gen waar de hypotheekadviseur van Rabobank Huis Hypotheekadvies een ant woord op heeft. Rabobank Huis Hypotheekadvies geeft u de zekerheid van: - een scherp tarief - een deskundig en op maat gesneden advies - een betrouwbare, solide partner - een persoonlijke service, nu en in de toekomst. Een hypotheek van de Rabobank: da's vertrouwd en goed! verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode tel. (0478) 530 200 tel. (0478) 530 343 Alweer voor de vijfde keer achter een organiseert jongerencentrum Jera uit Ysselsteyn haar Open Air Festival. En ook dit jaar is het weer gelukt een mooi programma samen te stellen. De festivaldag wordt geo pend door een regionale band, nl. Pussyfoot. Deze band legt zich voornamelijk toe op het spelen van rock- en punk covers en is op dit moment hard bezig alle Noord- Limburgse sozen plat te spelen. De tweede band is Utility Kick. Deze band is afkomstig uit Venray en omstreken. Zij spelen vooral covers van onder andere Sepultura, Metallica, Dog eat Dog, G'n'R. Ook zullen ze een aantal eigen nummer ten gehore brengen. Na dit regionale begin wordt overgeschakeld naar de grunch/rock band Lithium. Dit trio uit Noord-Holland, dat sinds '94 bij elkaar is speelt covers van een selec te groep bands zoals Nirvana, Black Crowes en Pearl Jam. Nu deze muziekstijl weer volop in de belang stelling staat werd het voor hun de hoogste tijd weer flink te gaan optreden. Als opwarmer voor de hoofdact van deze dag zal het duo Pigmeat het podium betreden. Pigmeat combineert Amerikaanse muzieksoorten uit de jaren '30, '40 en '50 zoals hillbilly, country en folk met elementen uit de Europese pop- en rockmuziek en verwerkt dit tot een eigen uniek geluid. Sinds de oprichting in 1989 hebben de heren 8 cd's uitgebracht vol met hun aan stekelijke muziek en dat het aanste kelijk is bleek wel op het Lowlands festival, waar men pas na een toegift van een half uur mocht vertrekken. Na deze vier bands wordt het podium vrijgegeven voor de afslui ter van het Jera Open Air '97: Skik. De geschiedenis van dit trio begint als ze zich aanmelden als Skik bij het straatfestival Muzem in Emmen en dan gaat het heel snel. Hun demo wordt in Hilversum uitstekend ont vangen wat al in 1995 resulteerde in hun eerste radio-optreden. De groep heeft dan pas 1 keer opgetreden voor publiek. Later dat jaar neemt Skik zijn eerste cd op, welke zoveel reakties oproept dat men 13 weken lang in de nationale albumlijst staat. Hun volgende beloning krijgen ze in februari 1997 als men van de stich ting Conamus de Zilveren Harp krijgt uitgereikt. Andere hoogtepun ten van Skik zijn o.a. optredens op Bospop. Lowlands en het Noorderslag Festival; verder ver zorgde met het voorprogramma van bands als Iggy Pop en Bon Jovi. Het succesverhaal is hier nog niet afge lopen want vorige maand stonden ze nog op de planken van het Pinkpop festival. Muzikaal laat zanger Daniel Lohues zich inspireren door de groten der popmuziek als de Rolling Stones, Beatles en Neil Young. In zijn liedjes toont hij zich iemand van alledag, dat hij dit met humor en inlevingsvermogen beschrijft. Dat hij dit in zijn streek taal (Drents) uitvoert maakt het alle maal alleen maar leuker. Met de aanstekelijke en overtuigende uit voering toont ook Skik zich dit jaar als waardige afsluiter van het festi val. Vanaf 9 juni gaan de kaarten voor het Jera Open Air Festival in de voorverkoop op de volgende plaat sen: Music World Venray, café 't Centrum Horst, de Muziekfontein Deurne en bij Jera in Ysselsteyn. Het festival vindt plaats op zondag 6 juli op het terrein langs de Jera. Kaarten hiervoor kosten in de voor verkoop ƒ12,50. OMROEP VENRAY KERMIS- TOER NAAR HEIDE Naast de autoscooter, schietsalon, het touwtrekspel en de snoepkraam zal ook Omroep Venray dit jaar op de kermis in Heide aanwezig zijn. Zaterdag 21 juni tussen 18.00 en 21.00 uur zal Omroep Venray vanaf het kermisterrein live radioprogram ma's verzorgen. Tijdens DE VENRAYSE TOP 10 en TAKKEHERRIE maak je kans op leuke prijzen met als klapper een reis naar Engeland!!! voor twee per sonen. Meedoen is heel makkelijk. Wat je moet doen is het volgende. Twee vragen goed beantwoorden en de slagzin afmaken; 1 In welk jaar viert Omroep Venray haar 10-jarig jubileum? 2 Hoeveel officiële kermissen zijn er in de gemeente Venray? 3 Maak op originele wijze de vol gende slagzin af: "De kermistoer met Omroep Venray. De antwoorden en slagzin schrijf je samen met je naam, adres en tele foonnummer op een ansichtkaart (maximaal 1 per adres). Inleveren kan alleen tijdens de kermistoer-uit- zending bij de medewerkers van Omroep Venray. De winnaar wordt tijdens de ker- misuitzending in Oostrum bekend gemaakt. Dit jaar is het dus helemaal ker mis op de'kermis van Heide. Tot ziens bij onze 'toer-studio' PETER WINNEN BIJ OMROEP VENRAY Net Even Anders is een program ma met (on-)bekende bijzondere Tijdelijk VOORDEEL van Schiesser Ondergoed voor mannen 100% Katoen. Singlet 2 stuks 24,- Slips 2 stuks 22,- T-shirts 2 stuks 29,95 Pyjama's v.a. 59,95 Grotestraat 27 Venray mensen, ieder op zijn of haar manier. In de nieuwe aflevering ex-wiel- renner PETER WINNEN uit Venray. Wie is Peter, welke hobby's ken nen we nog niet van hem, favouriete muziek: u hoort het woensdag tus sen 18.00 en 19.00 uur. Het pro gramma wordt volgende week tus sen 13.00 en 14.00 uur herhaald, ook weer op woensdag! 'N WANDELING DUR 'T ROOISE LAND Donderdag kijkt Liesbeth met Harrie Vriens hoe de St.Petrus Banden-kerk opgebouwd is. Als je de plattegrond bekijkt bestaat de kerk uit aaneengesloten rechthoeken met pilaren en steunberen. Door deze formule te perfectioneren kon den de bouwers steeds hogere ker ken bouwen. Daarnaast bekijken we de z.g. fratskopjes aan de muren en lopen nog een keer buiten om de kerk heen naar het zuidportaal, de vroegere librije. Vanuit de Ballonzuilbossen gaan we terug naar Ysselsteyn waar we begonnen zijn. Daar praten we met Leo Swinkels verder over de manier van tellen, het doel van het wildbe- heer, de combinatie van jager, wild- beheer, IVN-er en jeugdnatuur- wacht. Een van de conclusies van dit gesprek is dat het bijna ondoenlijk is om in de wirwar van projecten die overal lopen één lijn te krijgen. (donderdag 19.00 uur, herhaling maandag om 18.00 uur) TROUBADOURS BIG BENNY is 12 juni de gast in "Waar Zijn De Troubadours Gebleven?" Zijn nieuwe CD heet Gewichtig, een titel die in ieder geval letterlijk op Big Benny van toepassing is. Hoeveel kilo weegt 'ie eigen lijk Een week later (19 juni) komt Martin de Barbanson uit Heeswijk- Dinther. Martin zingt normaal gesproken in het Brabantse dialect als actief lid van de groep D'n Broellie. Desondanks staan er op zijn nieuwe CD ook liedjes in het Engels. U als luisteraar mag altijd reage ren tijdens de uitzending: Het tele foonnummer is 0478 512362. CD AMAZING TRUMPETS Het trompetten-duo Amazing Trumpets uit Venray brengen deze week hun allereerste (lange) CD uit. De schijf is getiteld "Savoir vivre" en telt maar liefst 13 nummers. Prachtig om een gezellige avond mee te maken! Het duo komt naar Omroep Venray en is a.s. maandag avond (16 juni, 19.00 uur) te gast in Venrodse Hutspot met Eric Tonnissen (weer terug!!!) en Rein Wortelboer. Uiteraard vertellen zij over de totstandkoming van de CD en u hoort er enkele nummers van. Omroep Venray is via de kabel te ontvangen op 102.4 en in de ether op 90.2. Uw post kunt u zenden aan Omroep Venray, Postbus 91, 5800 AB Venray of deponeren in onze brievenbus aan de St.Antoniusstraat la in Venray. Telefoon: (0478)512362 Fax: (0478)513656 World Wide Web: WWW.EASY.NL/LOV E-mail: lovenray@dds.nl HEEL EN MAAS 'n abonnement waard ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler. Th. Lankveld, H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 582824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen. F. Schmeetz, J. de Vocht. M. v.d. Acker, P. Henkes en G. v.d. Weyer: G. v.d. WEYER Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot volgen de week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12,00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. van GEMERT, tel. 580700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VEN RAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V Geurts, R. Eelderink en G. Gelling E. RUYMBEEK en R. EELDERINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOS TRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostruni tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerlen, mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478-532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maan dag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargeno men door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 INFORMATIECENTRUM GEESTE LIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur Dader inbraak aangehouden Dankzij een alerte getuige, die aan de politie meedeelde dat hij zaterdagmiddag omstreeks 18.20 uur een man had zien binnenklim men in de Volksuniversiteit aan de Oostsingel, kon de politie die man, een 27-jarige inwoner van Venlo, aanhouden. Hij had twee cassettere corders klaar staan om mee te nemen. De man verkeerde onder invloed van alcohol. Na verhoor en opmaking van proces verbaal werd hij heengezonden. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres, Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3