Bekendmakingen gemeente Venray woningwet wet ruimtelijke ordening Nieuwe gemeentegids op komst Bestemmings plan Jerusalem wet milieubeheer Toewijzing parkeerplaats Vergadering raads commissie Vestiging voorkeurs recht Overweg Witte Vennenweg gesloten Voorbereidings besluiten TAXATIES Collej bezoel wijkplatform Brukske Parkeerverbod Deputé Petersstraat EL EN MAAS donderdag 5 juni 1997 - Pagina 9 Ingekomen bouwaanvragen er voldoening aan het bepaalde in kei 41 van de Woningwet treft u lerstaand aan een overzicht van de Ie afgelopen week bij burgemees- en wethouders van Venray ingeko- bouwaanvragen. uitbreiden van de woning aan de Kogeldistel 16 te Venray tnv J. Claessens, Kogeldistel 16; bouwen van een garage/berging an de Mgr. Nolensstraat 2 te Venray tnv V.F.J.M. Weijs, Mgr. Nolensstraat 2; bouwen van een bedrijfsruimte aan de Bremmenkamp 14 te Oirlo F.J.T.M. Houwen, Bremmenkamp 14; t bouwen van een garage aan de Merseloseweg I57 te Venray tnv J. Gommans, Merseloseweg 157; bouwen van een woning aan De Vlies te Veulen tnv G.W.M. jenneskens, Drabbelsweg 7 te Veulen; bouwen van een woning aan De Vlies te Veulen tnvW.M.de Backer, Lorbaan 4 te Veulen; vergroten van de woning aan de Wagnerstraat 21 te Venray tnv F.M.Vermeulen, Wagnerstraat 21; plaatsen van 4 dakkapellen aan de Puttenweg 31 te Ysselsteyn tnv .A.W.P. Hendriks, Puttenweg 31 bouwen van een bedrijfsruimte aan de Lollebeekweg te Castenray N.F. Martens B.V., Postbus 6184 te Horst; bouwen van een serre aan de Veenmos 40 te Ysselsteyn tnv E.M.A. Stevens-van Grootel, Veenmos 40; bouwen van een serre/tochtpor- aal aan de Helfrichstraat 39 te Venray tnv J. Berhitu, Helfrichstraat 39; it vergroten van de woning aan de Knopkruid 39 te Venray tnvT.J.F.A. van de Kamp, Knopkruid 39; it bouwen van een carport aan de Zevenblad 35 te Venray tnv J. Tijssenraad, Zevenblad 35; it bouwen van een serre-tochtpor- taal aan de Castelostraat 32 te Castenray tnv P.J. Strijbos, Castelostraat 32; t bouwen van een garage aan de Kempweg 6 te Venray tnv K. Parlar, Kempweg 6; iray, 5 juni I997 Bouwvergunning verleend lurgemeester en wethouders heb- in de afgelopen week voor derstaande bouwplannen bouwver- nning verleend. t bouwen van een serre aar De Vlies 25 te Veulen tnv A.W.G.M. Jacobs, De Vlies 25; ;t vergroten van een kraamzeugen- biggenstal aan de Zuivelweg 3 te Leunen tnv W.J. Peeters, Zuivelweg 3; et wijzigen van de vergunning aan de Breevennenweg I I te Leunen tnv Waterleiding Mij. Limburg, Postbus 1060 te Maastricht; it bouwen van een garage/berging aan de Julianasingel 51 te Venray tnv A.H.M. Creemers, Julianasingel 51; -het bouwen van een rundvpestal aan de Spurkt 5c te Venray tnv G.M. Swinkels, Ambachtstraat 4a te Venray; -het bouwen van een paardenstal en loods aan de Spurkt 5c te Venray tnv G.M. Swinkels, Ambachtstraat 4a te Venray; -het bouwen van een garage/berging aan de Stationsweg I 18 te Oostrum tnv M.J.C. Pijnappels, Stationsweg I 18; -het uitbreiden van een keuken aan de Menuetstraat 18 te Venray tnv P.M.A. van Lin, Menuetstraat 18; -het bouwen van een carport aan de Foxtrotstraat 13 te Venray tnv J.G.M. Smits, Foxtrotstraat 13; -het bouwen van een carport aan de Foxtrotstraat 7 te Venray tnv R.P.T. Hendriks, Foxtrotstraat 7; -het uitbreiden van de woning aan de Vogelwikke I I te Venray tnv W.M.J. Scheurs,Vogelwikke 11 -het vergroten van de woning aan de Randenrade 60 te Oostrum tnv H.J.M. Op den Kamp, Randenrade 60; -het bouwen van een carport aan de Zandbleek 47 te Venray tnv W.J.J. Sassen, Zandbleek 47; -het bouwen van een dakkapel aan de Mambostraat 49 te Venray tnv P.A.M. Cox, Mambostraat 49; -Het bouwen van een terrasoverkap ping aan de Oostsingel 26D te Venray tnv A.W.M. van Aarssen, Oostsingel 26D; -het verbouwen van een pand tot 2 winkels aan de Grotestraat 15/Wilhelminastraat I b te Venray tnv V.O.F. Santecraem Bloemsierkunst, Grotestraat 15 te Venray; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt, in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. -het bouwen van een tuinhuisje aan de Honingklaver 36 te Venray tnv C. Raghoebarsing, Honingklaver 36; -het bouwen van een tuinhuis aan de Dopheide 8 te Ysselsteyn tnv W.G.P. Janssen, van Montfortstraat 5 te Ysselsteyn; De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 6 juni I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de balie Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaan vragen. -het bouwen van een woonhuis met berging aan de Grootdorp 81 te Merselo tnv F.C.A.G. van Driel, Look 12 te Venray; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 6 juni I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, -het bouwen van een carport aan de Tangostraat 2 te Venray tnv H.B.J.C. de Haas,Tangostraat 2; -het bouwen van een veranda aan de Wolfskers 19 te Venray tnv H.M.W. Oome,Wolfskers 19; -het bouwen van een fietsenstalling en buitenberging aan de Heidseweg 44 te Heide tnv Stichting Katholiek Primair Onderwijs Venray, Postbus 227 te Venray; -het bouwen van een woonhuis aan de Oeldershof 10 te Oirlo tnv W.J.F. Flinsenberg, Burggraaf 5 te Venray; -het bouwen van een carport en scheidingsmuur aan de Pastoor de Botstraat I I te Merselo tnv A.C.J.M. van Hoof, Pastoor de Botstraat 11 -het bouwen van een rioolwaterbuffer aan de Metaalweg 3 te Venray tnv Zuiveringschap Limburg, Postbus 314 te Roermond; -het uitbreiden met een verblijfsruim- te en een carport aan de Kattestaart 5 te Venray tnv A.J.T. Jacobs, Kattestaart 5; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 6 juni I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 5 juni I997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afde ling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen In november dit jaar komt er weer een nieuwe uitgave van de gemeente- gids van Venray uit. De gids omvat een actueel overzicht van instellingen, organisaties, verenigingen, clubs en belangengroeperingen die in Venray actief zijn. Onlangs heeft de gemeente alle geadresseerden in de gids een brief toegestuurd met het verzoek de gegevens in de brief te controleren en vóór I 3 juni aan de gemeente terug te sturen. Wanneer u geen brief heeft ontvangen, maar wel graag vermeld wilt worden in de nieuwe gids, belt u dan zo snel mogelijk (vóór 13 juni) met de voorlichter van de gemeente, Ingrid Molenaar, tel. 523321 Deze week start ook de acquisitie voor de gemeentegids. Namens de uitgever City Tourist Promotions uit Waalwijk zullen de heren C. de Leeuw en M. Spreeuwenberg bedrij ven en instellingen benaderen voor advertering in deVenrayse gemeente gids. Zij kunnen een brief van de gemeente overleggen waarin dit bevestigd wordt. Heeft u nog vragen over de gemeentegids, belt u dan met Ingrid Molenaar, tel. 523321. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray bekend, dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'Jerusalem'. Het plan voorziet in de bouw van circa 175 woningen in het gebied ten noorden van het gemeentehuis, begrensd door de Heuvelstraat, Gasstraat en Raadhuisstraat. Het voor-ontwerpplan en de overi ge daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 6 juni 1997 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdien sten in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken bestaat voor een ieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerpplan.schrif telijk kenbaar te maken aan burge meester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Op maandag 23 juni 1997, aanvang 19.30 uur, zal in het gemeentehuis een openbare informatie-bijeenkomst worden gehouden. Venray, 5 juni I997 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, drs.A.W.M. de Bever, secretaris. vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en ichtingen. is verplicht om krachtens Wet milieubeheer een milieuver- nning aan te vragen. In de milieuver- nning worden milieuvoorschriften igenomen in het belang van de ischerming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit; lij iedere fase wordt de beslissing een aanvraag ingevolge de Wet ilieubeheer en de Algemene Wet ïstuursrecht bekendgemaakt loofdstuk 13 Wet milieubeheer en deling 3.5 van de Algemene Wet estuursrecht). Besluiten. Burgemeester en wethouders van gemeente Venray maken bekend !t zij een vergunning krachtens de 'et milieubeheer hebben verleend m; F-RJ. Claessens, Peelweg 25,5813 AD Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een legpluimveebedrijf en opslag van agrarische produkten, gelegen aan de Peelweg 25 te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder opleg- ngvan voorschriften en/of beperkin- in in het belang van de bescherming m het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de invraag betrekking hebbende stuk- in liggen ter inzage van 5 juni tot 17 di I997 in het gemeentehuis, ladhuisstraat I te Venray, op maan- igvan 09.00 uur tot 17.30 uur en op overige werkdagen van 09.00 uur 13.00 uur (publieksdiensten). De tukken kunnen ook, na telefonische opraak (0478-523630), op elke don- !{rdag van 16.30 uur tot 19.30 uur «Jrden ingezien. Gedurende een periode van zes 'eken met ingang van de dag na de ag van de terinzagelegging eroepstermijn) kan bij de afdeling kstuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categoriein van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: I.Firma L. en P. Willems V.O.F., Timmermannsweg I28, 5813 AR te Ysselsteyn voor het oprichten van één of meer bassins voor het bewaren van dunne mest, gelegen aan de Timmermannsweg 128 te Ysselsteyn; 2.Mts. J.B.E. van Well-De Jong, Laagheidseweg 23, 5804 BJ te Venray voor het uitbreiden of wij zigen van een melkrundveehoude- rij, dan wel het veranderen van de werking daarvan voor de inrich ting aan de Laagheidseweg 23 te Venray; 3.F.J.T.M. Houwen, Bremmenkamp 14, 5808 AD te Oirlo voor het uit breiden of wijzigen van een akker bouw- of tuinbouwbedrijf met opengrondsteelt, dan wel het ver anderen van de werking daarvan voor de inrichting aan de Bremmenkamp 14 te Oirlo. De meldingen kunnen worden inge zien van 5 juni tot 19 juni I997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Bovengenoemde meldingen moet nog worden beoordeeld. Venray, 5 juni I997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp-besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de milieuvergun ningen gedeeltelijk wensen in te trek ken van: I .B.J.M. Verheijen, Janslust 2, 5812 AT Heide voor de milieuvergunningen nrs. 216 en 740 voor een varkens- mesterij, gelegen aan de Janslust 2 te Heide. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de St. Sebastiaanskapelstraat 9a te Weert. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 5 juni I997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). Tot 19 juni I997 kunnen de stukken ook, na telefoni sche afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aanto nen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Venray, 5 juni I997 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit van 29 mei I997 waarbij besloten is tot: het opheffen van de gereserveerde inva lidenparkeerplaats aan 't Liene op kenteken ND-94-LF en het toewijzen van bovengenoemde gereserveerde invalidenparkeerplaats op kenteken FR-LX-I6. Venray, 5 juni I997 burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Openbare Werken, ing. M.K. Hartzema. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de publieksba- lie in het gemeentehuis. Deze publieksbalie is open van maandag t/m donderdag van 09.00-17.00 uur en op vrijdag van 09.00-13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, postbus 500,5800 AM Venray. Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbedrijf De commissie volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en grondbedrijf vergadert op maandag 9 juni in het gemeentehuis. De vergadering is openbaar. Belangstellenden zijn van harte welkom. De aanvang van deze reguliere vergadering van de commis sie VROG zal zijn direct na afloop van de op die avond ingelaste gecombi neerde vergadering van de commis sies VROG, OW en Milieu. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda en mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3.Stand van zaken ruimtelijke plannen. a. Voor-ontwerp structuurplan 'Ruirrtte voor de toekomst'. b.Stand van zaken ontwikkeling plan Brabander. c.Voor-ontwerp bestemmingsplan 'Jerusalem'. 4. Ingekomen stukken. 5.a.Vaststelling verslag besloten cie- vergadering VROG/AZ van 14 april I997. b.Vaststelling verslag vergadering cie- VROG van 13 mei I997. 6-Gewestelijke zaken. 7.Raadsvoorstel tot vaststelling bestemmingsplan "Bedrijventerrein Smakterheide". 8.Raadsvoorstel tot vaststelling jaar rekening grondbedrijf I996. 9.Raadsvoorstellen tot het nemen van voorbereidingsbesluiten. I O.Lijst aandachtspunten cie-VROG. I I Rondvraag en sluiting. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken op grond van artikel 4, lid I van de Wet voor keursrechten gemeenten (verder aan te duiden met WVG) bekend, dat de gemeenteraad op 27 mei I997 krach tens artikel 8 WVG besloten heeft aan te wijzen als gronden waarop de arti kelen 10 tot en met 24, 26 en 27 WVG van toepassing zijn, de gronden gelegen inde gebieden Leunen, Oostrum en Merselo. De raadsbesluiten tezamen met de raadsvoorstellen en bijlagen, bevat tende de kadastrale kaarten en lijsten met aangewezen percelen en met de namen van eigenaren c.q. rechtheb benden op een beperkt recht, liggen met inzage van de datum van inwer kingtreding van het voorkeursrecht voor iedereen ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat Iop de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 09.00-17.30, dinsdag t/m donderdag van 09.00-17.00 en op vrij dag van 09.00-13.00 uur (m/u/v/ zon en feestdagen); buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478- 523534). De besluiten treden in wer king de dag na de bekendmaking ervan in de Staatscourant. De bekendmaking is opgenomen in de Staatscourant van 29 mei I997. Ingevolge de Algemene wet bestuurs recht (verder te noemen AWB) kun nen belanghebbenden tegen dit besluit binnen een termijn van zes weken een bezwaarschrift indienen. Deze termijn vangt aan op de dag na de dagtekening van deze bekendma king. Het bezwaarschrift moet wor den ingediend bij de gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray, moet worden voorzien van een dagtekening en van de naam en adres van de indiener.Verder dienen aangegeven te worden het besluit waartegen bezwaar gemaakt wordt en de gronden van het bezwaar. Degene(n) die een bezwaarschrift heeft/hebben ingediend, kan/kunnen tevens op grond van artikel 8:81 AWB de president van de Arrondis sementsrechtbank te Roermond ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Venray, 29 mei 1997 Burgemeester en wethouders van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, drs.A.W.M. de Bever, secretaris. Op dit moment vinden werkzaam heden plaats aan de spoorlijn Nijmegen-Venlo-Roermond ten behoeve van het gaan rijden met het nieuwe treinmaterieel DM 90, in de volksmond ook wel 'de Buffel' genoemd. Verder worden installaties aangebracht ten behoeve van het ver groten van de veiligheid van het trein verkeer. Als gevolg van deze zoge naamde ATB-apparatuur (ATB= Automatische Treinbeïnvloeding) kan falend menselijk handelen niet meer tot calamiteiten leiden. In de afgelo pen periode is reeds heel veel werk verzet en zijn benodigde installaties aangebracht.Alvorens deze in dienst te kunnen stellen moet de apparatuur uitvoerig worden getest en met de bestaande beveiliging deels buiten dienst worden gesteld. Dit gebeurt niet in één keer op het gehele baan vak, maar bloksgewijs. Het eerste 'blok' begint op 4 juni te Nijmegen en het laatste eindigt op 27 juni te Roermond. Binnen een dergelijk blok kunnen er geen treinen rijden, enerzijds omdat dit de werkzaamheden zou verstoren, anderzijds vanuit veilig heidsoverwegingen. Het vervoer van reizigers gedurende de betreffende periodes vindt plaats door bussen die aansluiten op pendeltreinen. Over de gevolgen hiervan voor de reizigers informeert ons bedrijfsonderdeel 'NS Reizigers' de betrokkenen. Het volledig scheiden van werkplek en treinenloop bleek niet mogelijk te zijn. Bij de grensgebieden tussen beide activiteiten kunnen overwegen buiten dienst zijn, terwijl er toch (pendel) treinen zullen rijden. In verband hier mee zullen maatregelen getroffen moeten worden met betrekking tot de overweg Witte Vennenweg. Van 9 juni aanstaande (vanaf 01.20 uur) tot 12 juni aanstaande (tot 05.30 uur) zal de overweg Witte Vennenweg geslo ten zijn voor alle verkeer. Omleidingsroutes zullen zijn aangege ven. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 27 mei 1997 in voor bereiding heeft verklaard een (herzie ning van het) bestemmingsplan: 1'Centrum', voor een terrein/perceel gelegen aan de Gasstraat 5 te Venray, i.v.m. het verbouwen/uit breiden van Party- Zalen- en Conferentiecentrum 'De Witte Hoeve'; 2. 'Centrum' voor een terrein/perceel gelegen aan het Schouwburgplein I te Venray, i.v.m. uitbreiding en upgrading van cultureel centrum 'De Beejekurf. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 6 juni I997 en liggen voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Venray, 5 juni I997 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, drs.A.W.M. de Bever, secretaris. I' SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakker 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Voor een reep chocolade In de supermarkt aan de Kruidenlaan werd een 15-jarige jongen betrapt toen hij een stuk chocolade ter waarde van ƒ1,99 zonder te betalen wilde meenemen. Hij werd overgegeven aan de politie die hem na verhoor doorverwees naar het Haltbureau voor het onder gaan van een alternatieve straf. Diefstal tennisracket Vijftien clubleden van TV Rodhe gingen vorige week woensdag na het tennissen naar de 'Hamburgergigant' aan de Maasheseweg" Bij het verlaten van dat pand bleek het racket van een 12-jarige speler verdwenen te zijn. Personeel heeft nog alles doorzocht maar niets kunnen vinden. In het kader van de periodieke bezoeken van het Venrayse college aan de dorps- en wijkraden zullen burgemeester en wethouders op dinsdag 10 juni een bezoek brengen aan wijkplatform Brukske. Het college wordt om 19.00 uur door het wijk platform ontvangen waarna een rond gang door het Brukske gemaakt wordt. Om 20.00 uur begint in wijk centrum 'de Kiosk' een openbare ver gadering van het wijkplatform met het college van B en W. Op de agenda staan onder meer de volgende gespreksonderwerpen: - verkeerssnelheid rondweg Brukske; - geluidsoverlast Deurneseweg; - stads wachten; - renovatie winkelcentrum. Belangstellenden, maar vooral natuurlijk de inwoners van de wijk Brukske, zijn van harte welkom bij deze bijeenkomst. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit waarbij besloten is tot: het instellen van een parkeerverbod aan de noordzijde van de Deputé Petersstraat, weggedeelte aansluiting met de Hoofdstraat en de Haalakker. Venray, 2 juni 1997 burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van de afdeling Openbare Werken, ing. M.K. Hartzema. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de publieksba lie in het gemeentehuis. Deze publieksbalie is open van maandag t/m donderdag van 09.00-17.00 uur en op vrijdag van 09.00-13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Venray, postbus 500,5800 AM Venray. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onroerend goed Alle soorten taxaties Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Insluiping in aanleunwoning Zondagmiddag tussen 14.00 en 17.00 uur hielden zich in en rond de aanleunwoningen bij het Schuttersveld drie donker gekleurde dames zich verdacht op. De dames zijn mogelijk in diverse woningen geweest. Een 90-jarige bewoonster mistte, na het vertrek van de dames, enig geld. Zij heeft van die diefstal aangifte gedaan. Inbraak in flat Zondagmiddag was door force ring toegang verschaft tot een flat aan de Kloosterhof. Een 70-jarige bewoner ontdekte bij thuiskomst zondagmiddag, dat de voordeur was geforceerd. Wat er precies ont vreemd is kon, hangende het onder zoek, niet worden medegedeeld. Portemonnee gestolen Zondagmiddag werd in de sport hal aan de Zuidsingel tussen 15.00 en 19.00 uur uit de kleding van een 29-jarige inwoner van Venlo zijn portemonnee gestolen. Naast pasjes en persoonlijke bescheiden zat in die portemonnee een geldbedrag van ongeveer ƒ1100,-. Bromfietser verleende geen voorrang Maandagmorgen omstreeks 08.40 uur verleende een 61-jarige brom fietser uit Oostrum, toen hij vanaf de Kempweg de Westsingel opreed, geen voorrang aan een personenauto bestuurd door een 42-jarige inwoner van Deume. De bromfietser werd bij de botsing dusdanig gewond, dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd en daar ter observatie moest worden opgenomen. Brievenbus gestolen Het afgelopen weekend werd een voor een bedrijf op het Keizersveld geplaatste gietijzeren brievenbus gestolen. De waarde van die brie venbus bedraagt ƒ500.-.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 9