3 MAANDEN GRATIS SURFEN \J7i van den munckhof b.v. Intratuin zamelt snoeisel Taxus voor goed doel in DIE KAN IEDEREEN IN Z'N ZAK STEKEN! i!v PEEL EN MAAS donderdag 29 mei 1997 - Pagn^iL- Grote Kerk Deken: J. Coenen. Bindstraat 6. tel. 581275: kapelaan H. Bouman. Dr. Poelsstraat 4. lel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, lel. 522222. Opgeven misinlenties: Bindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: Bezoek van de Heilige Maagd Maria aan Elisabeth9.00 H. Mis voor Wim Janssen en overl. ouders Voermans en Janssen: voor Anny v. Siplhout-Keijzers: dhr. en mw. Necteson-Custers: Harrie Mcssemaeckers: 19.00: H.Mis voor overl. ouders Wiel de la Roy-Annie v.d. Akker, overl. ouders de la Roy-Collaris: Mark Latimer: Theodora Flinsenherg-v.d. Bogaard: ouders Rongen-Engels: overl ouders Baarsen-v. Toon Zondag: Sacramenstsdag Heilig Sacrament van het Lichaam en Bloed van Christus 9.30 Latijnse hoogmis voor Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay: voor oud-bur gemeester Janssen en echlgen.: Gerda Janssen: een dierbare overl.: overl. medew. avond 4-daagse Venray: overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters en overl. kinderen en lam. 11.00: Kinderwoorddienst: voor Jan Bastiaans (koll.): Jan Ruijten: James Portier (koll.): overl. lam. Swachofcr-Dijkmuns en Wim Driessen: Ger en Ruud: An Tunnissen-Ponjee (kolk): jrd. Johan Janssen. Maandag: 9.00 H. Mis voor Theo Peters (kolk): Helena Cuijpers- Hermans. Dinsdag: HH Carolus Lwanga en gezellen, martelaren. 9.00 H. Mis voor ouders v. Osch-Hebben en zoon Sjef'; Woensdag: 9.00 H. Mis voor Ellen Janssen-Hendricx en tam. Donderdag: HH Bonifatius, bis schop en gezellen, martelaren. 9.00 H. Mis voor Henk Kleijn (kolk): Antoon Janssen en echtgen.: Christiaan Beclet en ouders Herman Beclet en Petronella Raemakers en Marie Beclewt. Vrijdag: HHart van Jezus. 9.00 H. Mis voor Mariel en Martha Goumans-Janssen; Jan OUdenhoven en echtenoten Godefrida van Tilburg en Gerarda v. Milk 14.30: Geestelijke huwelijksmis van Roel Creemers en Marike Verschuren. Dienbeurten: za 19.00: Stefan. Maartje. Bram en Rowan: zo 9.30: G Hoppenbrouwers en F. Mingels: zo 11.00: Leon. Marco. Martijn en Kevin. Lectoren: za. 19.00: A. Noyens: zo 11.00: W. Bistervels. Vineent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W d. Hartog: lectrice: zr. Hclenc. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de Si Annakapel. Voorganger: W. d. Hartog: Icctor/lficc: L. Slraetmans.. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. d. Hartog. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-1 1.45 Psalmengroep. Donderdag: 15.00-16.00 Cursus over zingeving. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Aanmelden en vragen: Peter Zandvliet, tel. 7581 Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering. Horstcrweg 57. Castcnray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misinlenties ma t/m vr 9.30-10.30. Leunseweg 5 of lek 580202. Misinlenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. F.lke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Gezinsmis m.m.v. jongerenkoor Veulen: Klazina v. Leeuwen-Tabben (kolk): Harry v. Dijck: Zondag: Sacramentsdag; 8.30 voor onze parochie Venray-zuid: 10.30: Volkszang: Jacobus Naus: Lien Philipsen en overl. lanv: ouders Appels-den Boer; Jan Arts en overl. fam.; Sef Claessens: Grad Schols (kolk); Maandag: 19.00 fam. Janssen- Krijns: Dinsdag: 8e di St. Anthoniusnoveen; 19.00 Klazina v. Leeuwen-Tabben (kolk): Woensdag: 19.00 Jacobus Naus: Donderdag: 19.00 Toon Jeuken. Vrijdag: 14.00: huw. Jacqueline Hendriks en Richard v.d. Zee. Kruidenlaan 94; 19.00: Hermanus Scholten. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering. Horstcrweg 57. Castcnray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misinlenties: Leunseweg 5. ma l/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. lek 580202. Misinlenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 voor ouders Abcn_Jansen: Theo Lensen: jrd. Hans Rouvroye: papa en moeke Vermeulen, dochter Truus. schoondochter Marion en Martinus Hout. Zondag: 9.30 Hoogmis m.m.v. Herenkoor Vredeskerk: Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamenlijke parochie Venray- Zuid: overl. ouders Janssen-Peters en zoons Gerrit en Piel: jrd. Jan Hcndrix. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 overl. ouders Sikes-Rutten en fam.: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam,; Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans: Antoon Janssen: 10.00: gest. jaard. Mathijs Claessens en Gertruda Claessen-Drabbels; overl. ouders Loonen-v. Rens en deken Loonen (koor Harmony): Maandag: 9.00 tot bijzondere intentie: Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort: Woensdag: 9.00 voor een zieke: Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid t.e.v. onze Lieve Vrouw; Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste. 9.00 uit dankbaar heid en tol bijzondere intentie: voor het behoud van het geloof in onze gezinnen: 15.0): voorliet bruidspaar Patrick Logisteren Christa Kupers: Misdienaarsbeurten: za 19.00: Suzan Nellen. Dianne v.d. Mortel. Rianne Rijshouwer en Danielle Wijnen; zo 08.30: Linda Custers. Anneke Denissen. Brandy v. Dijck en Susan Felder: 10.00: Jacqueline Engels. Linda Wijnhoven. Erna Gooren en Laura op den Camp. Parochie Oirlo Vrijdag: 14.00: pk huwelijksmis bruidspaar Voermans-Vergeldt: Zaterdag: 19.00 pk H.Mis b.g.v. 25-jarig huwelijksfeest echtpaar Bosch-Titulair (eigen muziek); Zondag: 10.00 Hoogmis Sacramentsdag: (Herenkoor): Nora en Thei Classcns-Wismans; overl. fam. Stevens-Steeghs: overl. fam. Classens-Versehuren; Harrie en Truus Rongen-v.d. Berg; Woensdag: 9.00 H. Mis voor ,de parochie) Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan verering H.Hart van Jezus; 9.00 H. Mis t.e.v. H.Hart en voor priesterroepin gen: Jan Verheijen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 jrd. Henriclle Baltissen-Clacsscns: Sef Kuncn: Woensdag: 18.00: jrd. Anna- Geradus en Martinus Philipsen: Misdienaars: za 19.00: Annel. Gijs. Marjolein en Thijs; wo 18.00: Tim J. en Loes. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 51 1664. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kuilen, tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel 571532. Parochie Leunen e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. overl. ouders Bouten-Verheijen. Anna. Gerrit en Wim Bouten: Dien Vogelsangs- Bonants (vw wijkver. d'n Tomp): weckd. Pierre Hcndrikx Ijrd. Frans Rongen en overl. fam.: Jan v. Cuijck en echtgen.: Zondag: 10.00 Hgm. Thea Simons- v. Grunsven; Wim Loonen en Fien Loonen-Duijkers; zesw.d. Herman Baltussen: jrd. overl. ouders Heesen-Vocsten; gest. jrd. Gerard Thijssen en Fien Thijssen-Hesen: jrd. Maria Asselberghs: Maandag: 19.00 Lsm. Mien Litjens-Lemmen en Piet Liljens: Frans v. Bavel en overl. fam.: Piet Janssen, echtgen. en overl. fam. Janssen-Martens: Dinsdag: HH Carolus Lwange en gezellen, martelaren; 19.00 Lsm. Lod Leijssen: Woensdag: 19.00 Lsm. Leo Loonen en echtgen.: Donderdag: HH Bonifatius, bis schop en gezellen, martelaren; 19.00 Lsm. overl. ouders Crooijmans-Pceters en zoon Antoon: Vrijdag: Hoogfeest HHart van Jezus; tevens eerste vrijdag van de maand; vanaf 08.45 uur Ziekencommunie aan huis; 19.00 Lsm. t.e.v. HHart (vw offerblok): Misdienaars: za 19.00: Annelies Heidens en Suzan v. Dijck: zo 10.00: Kai Croqué en Tim Voermans; weekbeurten: groep I. Lectoren: za 19.00: mcj. Goen Reintjes; zo 10.00: dhr. Jan Reintjes: Huwelijksafk.: Ronald Luijkx en Marloes v. Dongen, beiden uit onze parochie. 3e roep; Overleden: OP 20 mei 1997 over leed Pierre Hcndrikx. Vicariewcg 58, in de leeftijd van 74 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst op 24 mei 1997 in onze parochiekerk werd hij begeleid naar het crematorium 'Berkendonk' in Helmond. Rectoraat Heide Zondag: Sacramentsdag H. Sacrament van het lichaam en bloed van Chritus, hoogfeest. 9.30 Hoogmis Petronella Claes-Derikx (kolk): Hubertus Jans en Gertruda Jans-v. Els. kinderen en kleinkind: jgt. overl. ouders v. Meyel-Seijkens en zoon Leo: Dora Camps (kolk): Maria Heesen-v. Soest. Misd.: Gijs. Sanne. Koen. Rob. Roel en Roy. Donderdag: HH Bonifatius bis schop en gezellen, martela ren. 18.30 H.Mis voor Dora Camps; misd.: Joost en Frank. Rectoraat Veulen Sacramentsdag Zaterdag: 19.00 Hgm. Jacob Ewals en Maria Ewals-Holtackers; mnd. Ser Thissen; Ie z wd Teng Burgers: Harry Hendrix en overl. fam.: Zondag: 10.30 Hgm. overl. fam. Geelcn-Boonen: mnd. Piel Spreeuwenberg en Maria Spreeuwenberg-Philipsen; voor de parochie. Dinsdag: 8e v.d. 9 dinsdagen t.e.v. St. Antonius; 8.00 H. Mis ter ere van St. Antonius t.i.v. offeraars; Vrijdag: feest v. H.Hart, tevens eerste vrijdag van de maandS.OO H. Mis t.e.v. H.Hart t.z.i.; Ser Thissen, Hendrikus Thissen en fam.; Misdienaars: za: Richard en Moniek Classens; zo: Lianne Derks en Frank Classens: Huwelijksafk.: Mare Spreeuwenberg en Sonja Reintjes. eerste roep. Parochie Ysselsteyn e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Samenzang): Kinderwoorddienst: mndd. Louis Arts; Math v. Dijck; Lei Pouwels; Jacob Flinsenberg: ouders Vollenberg-Aerts en Theo: Zondag: 10.00 (Gregoriaanse hoog mis); Jep Hendrix (nichten en neven v.d. Heuvel): jrd. odrs. Marcellis- Deckers; jrd. H. Holthuijsen; An v. Deursen-Verslegen: M. v. Vegchel- Verheijen: Maandag: 19.00 A. v. Empel (ouderenver.): jrd. P. Verstappen- Vervoort echtgen.: Woensdag: 19.00 Tom v. Lipzig: J. Vogels (kaartclub): Vrijdag: 19.00 M. v. Vegehel- Verheijen (ouderenver.): Misdienaarsbeurten: za 19.00: N. Pouwels en M. Verheijen; zo 10.00: A. Cox. J. v. Hees. Jo Oomen en D. Scheepens; ma: E. Spreeuwenberg en D. v. Soest: ma woe 19.00: Th. Vogels en R. Hesselmans: Gedoopt: Myrna Michels en Rick Tielen. Kinderwoorddienst: Komend weekend vieren we Sacramentsdag, de instelling van de H. Eucharistie. De kinderen van groep 4 hebben 27 april jl. voor de eerste keer aan de Eucharistie deelgenomen. Het was een mooit feest. Weet u nog? Voor de kinderen die nog niet hun 'twee de' communie gedaan hebben, is het zaterdag een mooie gelegenheid om aan de Kinderwoorddienst deel te nemen om voor de tweede keer de communie te gaan. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 tol zekere intentie: overl. fam. Jessen: misd.: Johan Loonen en Richard Engels; Sacramentsdag: Zondag: 10.00 Jacqueline Kousemakers-Derksen (v.d. buurt): overl. fam. Jessen: misd.: Paul Koppes en Andy Stevens: Woensdag: 19.00 jgt. Karei v. Vegchel: Bertha de Rijck-v. Rijswijck: tot zekere intentie; Donderdag: 8.30: school mis! Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand en hoogfeest van het HHart; 8.30 Piet Janssen: Petrus Hub. Muysers Maria Cath. Steegs; Kerk poetsen: mevr. Hendrix- Flinsenberg en mevr. Eyssen-v. Dijck. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 voorde parochie: Zondag: 10.00 fam. Lenkers- Ermcrs: Maandag: 19.00 M. Jansen: Donderdag: 19.00 H.Mis. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand; 08.30: schoolmis. Misdienaars: za: Luc en Niek: zo: Karin v.d. H. en Anita; Lezers: za: Lies v.d. Heuvel: zo: Jan Classens. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zaterdag: Feest: bezoek van Maria aan Elisabeth: 15.00: huw. fam. Wijnhoven; Zondag: 2e Zondag na pinkste ren, Hoogfeest: Sacramentsdag. 10.00 In de St. Jozefkerk: hoogmis voor Vic Kersten: Rene Buijzen: overl. fani.Seijkens-Cuppen: Annie Bonants; Mina Ermcrs-Verstegen (buurt): Piel Poels (fam. Geurts- Verschuuren): Sjeng Jenneskens: overl. ouders Janssen-Huijbers: lec trice: Linda Jansen; dienbeurten: Linda Jansen: In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor een heid: uit dankbaarheid (fam. Bastiaans): tol zekere intentie. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 1 juni zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, mevr. ds. P. Kwast uit Veldhoven voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderop vang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er koffiedrinken. In de Ned. Herv. kerk te Blitterswijck zal ds. P. Kwast even eens voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is I 1.00 uur. Hier is geen kinderopvang en kinderneven dienst. Met ingang van deze zóndag beginnen de diensten in Venray om 09.30 uur en is er gedurende de maanden juni. juli en augustus om 11uur in Blitterswijck een dienst. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van eeii bijbeltoespraak met als thema Stel geloof in het goede nieuws in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantslraat 11. aan vang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag is er een eucharistieviering van de oecumeni sche basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de vie ring is: Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaar dencentrum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kinderen is er een kinderne vendienst. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedjc 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst. tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: evangelist J.A.J. Bals. Horst, 's Middags is er kinderoppas. Na de middngdienst om 16.10 uur is er zondagsschool voorde kinderen van 4-12 jaar. De catechisaties voor jongeren zijn op woensdag van 16.15 lot 17.00 uur: 6 t/m 12 jaar en van 17.00 tot 17.45 uur: 12 jaar en ouder. Bijbelavond: Dinsdag om 19.45 uur. Ds. C.M. Buijs zal de Psalmen gaan behandelen. Deze avond is Psalm I aan de beurt.Ook u bent welkom. raterskerl De kinderen van groep 4 hebben in de afgelopen weken de Eerste Heilige Communie gedaan. Jullie hebben een begin gemaakt en wij willen samen verder gaan. Gaan jul lie mee? Kom dan naar de gezins viering op 31 mei om 18.00 uur in de Paterskerk. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard ySte-na, WERELDS BESTE ORGANISER L&rtCL VAN DE MAKERS VAN DE SERIES 3 Uitgebreide agendafuncties Ingebouwde tekstverwerker en spreadsheet Bestanden uitwisselen met uw PC Zeer gebruiksvriendelijk Vanaf f 499,- grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 Intratuin. het groene warenhuis voor huis. tuin en balkon, zamelt vrijdag 6 en zaterdag 7 juni weer hel snoeisel van de Taxus baccata in. In de Taxus baccata zit baccatinc. Deze stof is de basis voor Taxol. een slof die van groot belang is voor de Excl. telefoonkosten Maak nu van de mogelijkheid gebruik om Internet gratis* te verkennen. Trefpunt Peel Maas biedt u 3 maanden gratis toegang tot Internet. Natuurlijk kunt u via Trefpunt Peel Maas ook het wereldwijde web op en profiteren van uw eigen e-mailadres. Wat en waar u ook zoekt, u betaalt altijd het lokale telefoontarief. Na die drie maanden kost een jaarabonnement slechts 26,95 per maand en heeft u onbeperkt toegang tot het net. Trefpunt Peel Maas. Thuis op Internet. Naam: Adres: PC en woonplaats: Tel.: Deze bon opsturen naar Trefpunt Peel Maas Antwoordnr. 1001, 5800 VB Venray. Een postzegel is niet nodig. bestrijding van eierstok- en borst kanker. Het Amerikaanse Nationaal Kankcrinsliluut noemt Taxus één van de belangrijkste ontdekkingen in de strijd tegen kanker in de laatste tien jaar. Voor de productie van dit kankerremmende middel is veel. héél ve,el baccatine nodig. En dat betekent dat er een grote behoefte is aan hel snoeisel van de Taxus bacca ta. Belangrijk is dat u uw Taxus bac cata zo laat mogelijk snoeit. Baccatine zit in de naalden van de heester. Daarom doet u ons veel ple zier met de lakken, die dunner zijn dan een halve centimeter, en het bij behorende groen. Het snoeisel kunt u het beste droog en broeivrij inle veren. Vorig jaar heeft Intratuin in mei en september deze actie ook gehouden. Er werd toen totaal onge veer I kg lijn materiaal door onze klanten ingezameld. Omdat het alleen om hel lljne snoeisel gaal. dal dunner moet zijn dan een halve cen timeter. kunnen we stellen dal deze actie zeer succesvol is geweest. Hel geld dat Intratuin krijgt voor het inzamelen van het snoeisel gaat vol ledig naar de Nederlandse Kankerbestrijding. Verder krijgen alle klanten, die het snoeisel inza melen. als dank een klein presentje van Intratuin. Heeft u vragen over het snoeien van de Taxus baccata. haalt u dan onze gratis folder over dit onder werp bij Intratuin op. öude fa* 1898-1938 40-Jarig Regeringsjubileum H.M. Koningin Wilhelmin; Nederland viert feest. Ook Ve is deelgenoot in deze feestvrei Maandag 5 september 193 avonds Taptoe door Venray's ha nie. Dinsdag 6 september 's mid feestelijke optocht door de si van ons dorp. met praalwagen groepen, afgewisseld met mui gezelschappen uit de hele genie Venray. Woensdagmiddag 7 septei om 14.00 uur grote kinderopi met bloemencorso voor de sef, gaande jeugd uit de hele genie* Op deze foto zien we in feestkle uitgedoste kinderen lopend doe met vlaggen en wimpels versi Grotestraat richting het leestlei aan de Leunseweg. Daar aangi men werden de kinderen getract op krentenbollen en chocolade een welwillend door de zuive briek 'Venray' verstrekte Daarna werd begonnen i diverse spelen, waarvoor leuke zen te winnen waren, 's Avondsi certeerden op de beide marktple de harmonie van Venray Oostrum. De diverse dansgelej heden werden goed bezocht. De deren op de foto zijn op enkelt niet te herkennen. Aan de kijke eer om uit te maken, wie wie is. Jan v.d. Putten 'j. tfwe IQC '0 Df Mari (047 'ide lom !De Truc ging niet doorft°P' Een 44-jarige inwoner Oostrum dacht goedkoop groei te kunnen halen bij een superm in het Brukske donderdagmidi Hij woog groente af, plakte prijskaartje op de zak en deei nog een schep ter waarde van bovenop. Maar personeel had gezien en aan de kassa werd de i aangehouden. Hii werd aan dep tie overgegeven die hem na verl een dagvaarding aanbood. Do n weet nu al wanneer hij vo. rechter zal moeten verschijnen daar te horen te krijgen hoe d zijn groente 's geworden. Geschopt en gestage Zaterdagmiddag tussen 15.30 16.00 uur fietste op de rond» Brukske tussen de Bach- en Griegstraat een 20-jarige inwc met achter op zijn fiets zijn vrii in, toen ze werden ingehaald t een scooter en een fiets. De scoo werd bereden door een inwoner op de duo zat zijn vriendin. De fi on' m zat zijn vriei vei werd bereden door een inwoner op die In ZIJ] in. Bij het inhalen werd eerst noemde fietser geschopt en gesus gen en in de struiken geduwd, bestuurder van de scooter beg hem vervolgens met een gebal vuist in zijn gezicht te slaan wi door hij vèrwondingen opliep I zijn linkeroog. Ook werd de 20-ja ge geschopt in zijn rug en zij. 0 de andere fietster schopte vervi gens de op de grond liggende jong man verschillende malen in zijn: en rug. De geschopte en f—1 vermoedt dat het motief gezot moet worden in de vroegere vrien schapssfeer. Het slachtoffer weigi de zich onder medische behand ling te stellen maar deed toi 0b, aangifte. Dp Jcntiteit van uc dJt zijn bekend, het onderzoek is n; lopende. De jongedames hadd geen aandeel in deze zaak. Ruit vernield Er werd aangifte gedaan van ve nieling van een ruit van een garag aan de Oude Oostrumseweg. Omd ook eerder ruiten waren vernie werd nu aangifte gedaan. Diefstal buitenlamp Namens het schoolbestuur van basisschool 'de Kemp' aan Kruitweg werd aangifte gedaan diefstal van de complete buitenlair van de school. De schade voor school bedraagt ƒ300,-. Inbraak woning Een 42-jarige inwoner deed aar gifte van inbraak in zijn woning ai I de Kruitweg. Uit de sporen vielo te maken dat de voordeur was opei) A getrapt. Alle laden en kasten ware doorzocht en de buit bedroe rs< ƒ3000,- aan Nederlandse en buiten landse valuta. Tevens waren enkel Travellercheques en een paspoo i meegenomen. De inbraak von plaats woensdag tussen 17.00 c 19.00 uur. Inbraak in bedrijven) aan de Moosdijk In de nacht van dinsdag i woensdag was door forcering toé] gang verkregen tot een bedrijf aa de Moosdijk in Ysselsteya Ontvreemd werden electrische ef handgereedschappen waarvan I waarde nog niet bekend is. Met ei daar gestolen tang was de deur val een andere, aan die weg gelegeil bedrijf opengebroken. Kennelijk^ de dader daar gestoord geworder want daar werd niets ontvreemd. I Eucharistievieringen il de Willibrorduskapel ij Geijsteren In de zomermaanden juni. juli augustus is er elke woensdagavo een eucharistieviering in de kal van de H. Willihrordus in de boss van Geijsteren. Op die traditierijl plek kan men biddend samenziji om vanuit hel leven ven elke dal) luisteren naar het woord van d Schrift en met elkaar het Brood ik Levens te breken en te delen De dienst heuint om 19.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 20