Spant ch> *Vettn<zcf, Feestelijke opening schietsportcentrum de Versen Kennedy fietstocht t. Christoffel Bowlen Biljarten Darten DC De Piëlhaas ATB-groep Schuhmacher Atletiek Vereniging Venray-Regio Triatlon Vereniging Regio Venray Loopgroep De Barrier Atletiek voor gehandicapten Jeugdcursus HSV 't Alvertje Oostrum Spio Loopgroep De Barrier Lopersgroep Peelrunners H.S.V. De Roerdomp Broer en zus Keyzers goed op dreef in de North Sea Cup in Oostende (B) Duivensport p^JEL EN MAAS donderdag 29 mei 1997 - Pagina 17 )p 31 mei aanstaande wordt ietsportcentrum 'De Versen' de Sinnestraat hij Oirlo offi- el geopend. Wethouder Bert rsten van Venray en mr. P. ogeveen, voorzitter van de ninklijke Nederlandse uitters Associatie (KNSA), zul- om 11.00 uur samen deze ope- ig verrichten. Daarmee wordt i unieke schietaccommodatie cieel in gebruik genomen. )c Versen is gebouwd door de en van schietsportvereniging nington. Deze jonge vereniging, lericht in 1991. zag kans om een fessionele schietaccommodatie de grond te stampen. Of liever egd. in de grond te stampen, nl de overdekte schietbanen zit- grotendeels onder het maaiveld, genoeg alle schietsportdiscipli- zoals pistoolschieten, geweer- ietcn. zwarlkruiischieten etc. inen hier beoefend worden. Wat Versen' echt bijzonder maakt, is de sportschutter niet alleen op 25-meter baan maar ook op een •meter baan zijn trefzekerheid tonen. Een baan met een derge- e lengte is uniek voor de regio, is dan ook niet verwonderlijk schietsportverenigingen uit ive. Nijmegen. Venlo. Baarlo en fs Duitsland dankbaar gebruik ken van de 100-meter baan. SV Remington wist de bouw van ietsportcentrum 'De Versen' in "jaar te realiseren. Het resultaat de inspanningen si beter dan de este leden hadden durven te jen. Een goede reden voor een aelijke opening. Na de officiële ebruikneming is er 's middags 13.00 tot en met 17.00 uur voor publiek de mogelijkheid om een cje te nemen in de nieuwe ommodatie. Er zullen diverse lietdemonstraties worden gehou- i Daarnaast is het mogelijk om Ier deskundige begeleiding met l kleinkaliber wapen te schieten, luurlijk wordt er de nodige infor- lie betreffende de schietsport ver- ckt door mensen van SSV nington. Ook de innerlijke mens Venals andere jaren organiseert 'C Oost rum voorafgaand aan de nnedymars op 31 mei de medyfietstocht over nagenoeg zelfde parcours. Om het de deel- ners gemakkelijk te maken kan op drie verschillende plaatsen ;inrt en geëindigd worden, namc- bij: café Hulsman in Venray. e de Karklingel in Oostrum en e zaal 't Veule in Veulen. Op loemdc plaatsen kan zaterdag 31 i gestart worden tussen 09.00 en 00 uur. de eindcontrole sluit op posten om 15.00 uur. Natuurlijk Je route wederom geheel uilge- d en is er een routebeschrijving ir de deelnemers. Tijdens de stochl worden de controleposten gedaan waar wij de deelnemers versnapering aanbieden en waar Ier het genot van een kopje koffie benen even gestrekt kunnen wor- Het belooft een prachtige fiets te worden waaraan iedereen en nplete gezinnen kunnen mee- PEEL EN MAAS 'n abonnement waard iymnastiekvereniging De meisjes kl. II poule B zijn met e teams als eerste geïndigd in de mpetitie. Hierdoor moesten ze [dopen zaterdag een bcslissings- (Isirijd turnen in Tegelen tegen Concordia uil Helden en nnidas uit Tegelen. Onze meisje rden hier derde en plaatsten zich rmee niet voor de competitiefina- Dc persoonlijke uitslag was: fjc Koopmans 14e: Aletta luwenberg 13c: Bo Bakens llc: 'fic Mandeis 10e: Petra Goumans on Iris Kallen 6e. Afgelopen zondag werd in het 'ord-Hollandse Anna Paulowna «treden om het Nederlands kam- vnschap regioteams in de D-lijn igens. Ook de provincie Limburg is vertegenwoordigd. In zowel legoric 4D als 6D nam een team el. In het team van 4D waren drie igcns van ons vertegenwoordigd, t Limburgse team behaalde in zc klasse de tweede plaats. De rsoonlijkc uitslagen waren: treeI Kleuskens 9e: Peter Fransen ïen Stefan v. Bracht 21e. In de categoric 6D behaalde het mburgse team zelfs de eerste •als. In deze categorie waren geen igens van onze vereniging verte- iwoordigd. herder maken wij u er alvast op ent dat op 22 juni de clubkam- Wnsehappcn gehouden zullen irden. behoeft niets tekort te komen, voor eten en drinken is ruim gezorgd. Schielsportcentrum 'de Versen' is gemakkelijk te bereiken: vanaf de weg Venray Castenray. doormiddel van pijlen zal de route worden aan gegeven. Ook is er gezorgd voor ruime parkeergelegenheid. Voor ver dere informatie kunt u terecht bij de voorzitter van SSV Remington Venray Wim Hoeijmakers. tel. «478-584282. Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A Sigma's/Rest. Bowl. Venray Treffers 28.5 - 6.5 Strikers/Groeipunt SVCB/Gommans 25 - 10 B.T. Jamin - Pinhunters 24 - I I Mauic Line - Red Arrows 23.5 - I 1.5 B.T. JAMIN KAMPIOEN. B.T.Jamin schreef historie, want met het behalen van de titel door brak dit team de serie kampioem- schappen van de als sterke teams te boek staande Sigma's en Magic- Line. Het kampioenschap krijgt nog meer glans, als je weet. dat het team dit seizoen promoveerde vanuil Poule B. Hans Bonants. Els Willems. Wiel Feller. Geert Reijs. Henk Janssen en Theo Goossens zijn de spelers van de zo succesvolle ploeg, die in de voorlaatste ronde het kampioenschap al veilig stelde door winst op de Pinhunters Poule B. Altijd Raak/Masta Sport Plusmarkt van Dijck 12-20 BLS/Close Ene. - The Nitwits 15 - 17 Schildersbedr. Arts - W.D.O.B. 24 - 8 Scores/Texcar - Hit Miss 12-20 In deze poule stijgt de spanning meer en meer. want met nog een speeldag te gaan. maken nog 5 teams aanspraak op het kampioen schap. Altijd Raak heeft dat met een totaal aantal punten van 609 niet meer in eigen hand. want die zijn die laatste ronde vrij en deden slech te zaken, door van Plusmarkt van Dijck. de nummer 5 met 580.5 pnl. te verliezen. Hit Miss heeft de beste papieren met een puntentotaal van 596. gevolgd door Arts met 589 en Club Up met 582.5 punten. Uitslagen Trioleague d.d. 21 mei 1997. Born Losers - Hit Miss 21-8 Treffers '94 - Dream Team 3 - 26 Sigma's/R.B.V. - Crash 7 - 22 WeJeBe - B.T. Jamin 2 - 27 Alacarlc - The Flying Strikers I - 28 BOKUAL MULING KAM PIOEN. Het Bokual/Mijlingteam. dat in de laatse ronde vrij was. behaalde vori ge week al voor de tweede maal in successie de titel binnen. Nu ging het alleen nog om de verdere ere plaatsen en de laatste periodetitel. die behaald werd door hel Laarbruchteam van de Flying Strikers vóór hel tweede team van de Engelse basis in Duitsland, de Born Losers. Crash-speelster Fien Jenniskens was met een game van 234 en een serie van 546 de beste bij de dames, bij de heren scoorde Flying Striker Gary Gray met 214 de hoogste game en Bert van Elswijk van Dreamteam met 574 de hoogste serie. NATIONALE LEAGUE. In Ooslerhout traden de Sigma's/R.B.V. in de tweede klasse aan met een reële kans om het kam pioenschap te behalen en daarmee promotie naarde eerste klasse. Maar helaas werd de eerste wedstrijd al met 3-0 verloren van Mill. En omdat ook Waalwijk met 2-1 de baas bleef over het venrayse team. was de 3-0 winst op Oosterhout alleen nog maar genoeg voor de tweede plaats, met een punt achterstand op kam pioen Pentagram uit 's-Boseh. Leo van der Rijt scoorde over 6 games een totaal van I 192 pins en Ad van Hcmert kwam tol I 110. Jeugd Uitslagen Huisleague, laatste speeldag: The Ravers - Kingpin 8-21 Nine Gnc - Dreamteam 14 - 15 Strikers - Bloempjes 8-21 Zwabbers - Flying Pins 25 - 4 KINGPIN KAMPIOEN. Het Kingpinteam. dal al weken lang aan kop stond, zette in de laat ste wedstrijd de kroon op het werk door royaal te winnen van de Ravers. Kingpincaptain Inge Lenssen besloot het seizoen met een 500-scric. de hoogste bij de meisjes en teamgenoot Nicky Claessens scoorde precies 200. een persoonlijk record en tevens de hoogste game bij de jongens. De hoogste game bij de meisjes kwam met 191 op naam van Jacqueline Clerkx. De Strikers eindigden als tweede en de Bloempjes, die de laatste wedstrijd wel wonnen tegen die Strikers, kwa men teveel punten tekort om hoger te komen dan de derde plaats.x V.B.B. Persoonlijke Kampioenschappen 5e Klasse Onlangs zijn de finale-wedstrij den van deze klasse gespeeld en de kampioen daarvan is geworden E.Martens van 't Podium. Hij behaalde elf matchpunten en kwam uit op een algemeen moyenne van 1.843. De tweede plaats was wegge legd voor G. Hendriks van HGL die uitkwam op 10 matchpunten en een moyenne van 1.428. J. Voesten van VOP tenslotte legde beslag op de derde prijs; 9 matchpunten behaalde hij De wedstrijden vonden plaats in lokaliteit d'n Oldtimer en de organi satie van het sportieve gebeuren was in handen van de OBK uit Venray. Persoonlijke kampioenschap pen 6e Klasse In het afgelopen weekend zijn de finalewedstrijden van de 6c klasse gespeeld. Nummer I en de kam pioen is geworden: F. Voermans van DOS. Hij behaalde 12 matchpunten en een algemeen moyenne van 1.471. Een uitstekende tweede plaats was weggelegd voor R. Wels van HGL. Tien matchpunten ver gaarde hij bijeen en kwam uil op een moyenne van 1.107. Slechts één carambole kwam hij tekort in de beslissende partij tegen Voermans om nog een barrage-partij af te dwingen. Drie spelers kwamen uit op acht matchpunten en op basis van het procentueel moyenne was hel M. v. Abel van BIOS die de derde prijs in de wacht sleepte. Het sportieve gebeuren vond plaats in lokaliteit d'n Oldtimer en de organi satie geschiedde door DOS uit Venray. Programma Donderdag, vrijdag en zaterdag (29, 30 en 31 mei) zijn de finale wedstrijden 7e klasse. Gespeeld wordt in lokaliteit de Lantaarn. Vierlingsbeekseweg te Overloon en de organisatie is in handen van OGO uit Overloon. Persoonlijke Kampioenschappen VBB: Tijdens de finale libre 6e klas werd Frank Voermans kampioen. In de laatste partij tegen Rob Wels (HGL) hield Frank I carambole over en behaalde zo 12 punten. Zijn hoogste serie was maar liefst 19. Harry Bongaerts eindigde als gedeeld 3e met 8 matchpunten. maar moest op percentage genoegen nemen met de 4e plaats; Jolanda Voesten behaalde, evenals echtge noot Theo in de 5e klas. sléchts de 8e plaats. Tijdens de finale 7e klas libre die op 29. 30 en 31 mei bij OGO wordt gespeeld, gaat Jenny van de Leden proberen een ereplaats te behalen. Uitslagen handstoten KNBB: VOP - DOS I 5-2 Alleen Henk Hendriks wist zijn partij te winnen. Vriendenkring - DOS 3 5-2 Jolanda Voesten zorgde voor de punten. Programma bandstoten KNBB: Dinsdag 3 juni Tegelen B - DOS I Tegelen B - DOS 2 DOS 3 is vrij VOP Uitslagen bandstootcompetitie AI VOP-DOS 5-2 Pierre Volleberg 1.81 gem. en Gcr Snijders 0.93 gem. wonnen hun par tij-' Al VOP-'t Klötske 3-4 In slechts 7 beurten won René Dericks zijn partij met 21.42 gem. A2 DOS-VOP 2-5 Nellie Dericks 1.56 gein. en Fr. Janssen 0.94 gem. zorgden voor de winstpariijcn. BI VOP-de Poedelhaters 4-3 Wi I fried Godschalk speelde zijn partij gelijk met 2.06 gem. De winstpartij met 2.50 gem. was van Theo Dericks. C3 VOP-dc Jordaan 7-0 Piet Volleberg 6.66 gem: Caspar Michels 2.05 gem. en Eric v. Gerven 1.04 gem. zorgden voor de winst tegen de Jordaan B. Persoonlijke kampioenschap pen Van 29-31 mei wordt door OGO in Overloon de finale in de 7c kl. van de VBB georganiseerd. Van onze vereniging hebben Manuta Holleboom en Brenda v. Gerven zich voor deze finale welen te plaat sen. Zondag I juni wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse levensmiddelendarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan/ich lot 13.15 uur laten inschrij ven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 13.30 uur. Uitslag whiskey-darten van zater dag: Winnaarsronde: IPascal Janssen. 2. Giel Ronken. 3. Marco v. Boxtel. 4. Harry Xhoflcer. 5. Piel Xhoflcer. 6. Sandra Xholleer. Verliezersronde: I Rob S wag hoven2. Truus Cox. 3. Rene Janssen. 4. Albert Moorrees. 5. Marco Mallee. 6. Jos Houwen. Afgelopen weekend waren de bossen rond Well weer aan de beurt. Je kunt hier lekker bergop en ook weer bergaf rijden. Een mooie voor bereiding op komende zondag wan neer we ten zuiden van Tegelen gaan fietsen. Als je hier dicht in de buurt van de grens komt wordt het meteen wat heuvelachtiger, ledereen kan dan naar eigen kunnen en behoeft zichzelf afmatten of sparen zodat we aan hel einde bij de koffie toch nog "pap" kunnen zeggen. Het tempo passen we deze keer weer aan aan de minder snellen in de groep. Mede om deze reden: Dames en Heren tussen de 12 en 72 zijn welkom. Als je liever wat rustiger aan wilt beginnen dan kan dit ook op de dinsdag, avond deze training is korter en er is meer mogelijkheid om rustig aan te doen. Voor de komende weken kun je kiezen uit de volgende mogelijkhe den. Programma voor de komende weken. Zondag I Juni vertrek 8.00 voor richting Tegelen met Auto. Reiskosten maximaal f 6.00 pp. Zondag 8 Juni vertrek 10.00 voor omgeving Overloon. Zondag 15 Juni vertrek 10.00 voor omgeving Venray. Zondag 22 Juni vertrek 8.00 voor omgeving Groesbeek. Nieuw is de dinsdag avond van 19.00 tot 20.30 uur. Deze training is vooral geschikt voor mensen die een keer uil willen proberen wat het is om mee te doen in onze groep. Het vertrek is altijd van Zwembad de Sprank in Venray. Heb je interesse kom dan naar een van de trainingen of bel met Eric Steffers 511056 of Piet Dupont 589880 Wedstrijd 31 Mei: Tweede competitiewed strijd voor C/D-junioren in Roermond Mededeling: Voor de competitiewedstrijd van 31 mei aanstaande dienen de C/D-juni oren die hier aan deelnemen uiter lijk om 09.20 uur aanwezig te zijn op de baan om van hieruit gezamen lijk te vertrekken. Vertrek zal zijn om 09.30 uur. Aanvang van de wed strijd is om 11.00 uur en wordt gehouden op Sportpark de Wij her. gelegen aan de Jagcrstraai in Roermond. Trainer voor deze wed strijd is Lex Bicssels. Hel reisgeld is vastgesteld op ƒ6,- dit te voldoen bij vertrek. Vervoer zal worden ver zorgd door Bicssels, Linssen. Schlepers en reserve is Veugen. Richard Engels in overwin ningsroes AV-Venray atleet Richard Engels heeft de goede vorm te pakken. De 9-jarige A-pupil won Eerste Pinksterdag in Cuijk de Cityloop op een broortrcffclijke wijze: dit door het 800 nieter lange parcours af te leggen in de tijd van 2 min. 47 sec. waarmee hij 35 seconden voorbleef op de tweede aankomende. In de Loobeekloop te Holthees van afgelopen zondag leverde de jeugdatleel opnieuw een prachtige prestatie, deze wedstrijd opgenomen in de serie Land van Cuijk wist Richard wederom de overwinning voor zich op te eisen. Deze keer ging hij als eerste over de eindstreep na 1350 m. in de tijd van 4 min 47 sec. en liet al zijn concurrenten ruim 20 seconden achter zich. De over winnende tijd bleek maar 2 secon den verwijderd van het parcourre- cord. Kwart triatlon Weert Een aantal triatleten beet in Weert hel spits af van het triatlonseizoen met de kwart triatlon van Weert. Bij de senioren zagen we Peter Schcres en Frank Timmermans na 1.5 km zwemmen. 40 km fietsen en 10 km lopen binnenkomen op een elfde en twaalfde plaats in een tijd van resp. 1.56.07 en 1.57.05 uur. Ludy Verstappen maakte de klus af in 1.59.05 uur en Marcel Meulendijks in 2.08.05 uur. Junioren De juniroen waren eveneens suc cesvol. Uiteraard konden zij zich beperken tol een parcours dat een flink stuk korter was. Rik Goinmans bezette een vijfde plaats in 23.07 min. Serge Laumans werd zevende in een lijd van 24.03 m in. Vader Peter Gommans 'deed' dezelfde dag Luik-Bastenaken- Luik. N.B.:Iedere zondagmorgen star ten er nu twee fietsgroepen. De zogenaamde snelle groep en daar naast een groep voor dames, (vete ranen) en recreanten. Deze groep bepaalt zelfde afstand en liet tempo waarmee wordt gereden. Ontspannen fietsen staal voorop. Trainingstijden: Zondag: 09.00-10.00 uur Zwemmen De Sprank: 10.15-12.00 uur Duuriocht fietsen. Dinsdag: 19.15-20.15 uur Zwemmen in De Sprank. Woensdag: 19.00-20.30 uur Baantraining lopen. Wilt u lekker in de buitenlucht ontspannen iets doen aan uw condi tie. dat kan bij Lopersgroep Venray. Trainingen: Gevarieerde trainingen in en om de Venrayse bosgebieden. Dit vol gens de vier niveaugroepen die ingedeeld zijn op trainingstempo's én doelstelling van trainen. De trainingen voor alle groepen starten op Dinsdag en Donderdag vanaf of op de atletiekbaan. De tijd waarop de trainingen beginnen is 19.00 uur. Bostraining: iedere zaterdag vanaf de Oude Barrier aan de Maasheseweg. Aanvangstijd: 16.30 uur.Wedstrijdgroep z.aterdagtrai- ning: 15.15 uur verzamelen bij club gebouw 't Wisselpuni Wedstrijdagenda: - 8 juni: 10de loop in liefland van Cuijk" de "Amicitialoop" te Langenboom Uitslagen: Nieuw clubrecord Twan Lenssen Bij avondwedstrijden op de kunst- stofbaan in Deurne werd er een aan val gedaan op het clubrccord. Hel clubrecord 2000 nieter wat sinds 1996 op naam van Twan Lenssen staat in een tijd van 5.57.3 min. was liet belangrijkste doelwit. Voor het lopen van snelle tijden is een kunst- stofbaan een must vandaar dat hier voor Deurne uitgekozen werd. Met de wetenschap dal niet alleen Twan maar ook Mart v. Rooij onder deze tijd door kon duiken werd het ook nog eens een spannende wedstrijd. Twan wist in deze confrontatie uit eindelijk niet alleen Mart achter zich te houden maar scherpte ook zijn eigen clubrecord aan. Hij wist zijn tijd met 5 sec. aan te verbeteren tot een nieuwe clubrecordtijd van 5.52.8 min. Mart bleef steken op een tijd van 6.04.5 min.Overige uitsla gen 2000 m.: Jan Poels 6.25.4 min.. Jan Kirkels 6.40.0 min.. Jan Maessen 7.47.7 min. Angelique v.d. Linden liep hier de afstand 3000 meter en haar lijd was 13.04 min.Uitslag van de 9de loop in hefland van Cuijk" de "Loobeekloop" in Holthees over 5150 meter: Twan Lenssen 17.20 min.(2e). Jan Kirkels 19.45 min.. Frank Rijshouwer 20.52 min.. John Hendrix in zijn eerste lopersgroep- wedstrijd een mooie lijd van 21.03 min.. Egbert Knol 22.11 min. Informatie: Lopersgroep Venray is een onder deel van Atletiekvereniging Venray Regio. Heb je vragen over de lopers groep of wil je iels meer weten bel dan een van de onderstaande num mers: (wedstrijdgroep) Frank Rijshouwer tel. 586268 (overige groepen) An ja Gooren tel. 589486 Jos Mandcrs tel. 585479 Bert Oostdam tel. 514214. Atletiekvereniging AV Venray Regio start donderdag 5 juni aan slaande met atletiek voor verstande lijk gehandicapten. De trainingen zijn iedere week op donderdag van 19.00-20.00 uur op de atletiekbaan, gelegen sportpark De Wieën in Venray en worden gegeven door gekwalificeerde trainers. AV Venray Regio zal voortaan de mogelijkheid gaan geven om aan de sporters en sportsters op een gevarieerde wijze bezig te zijn met de verschillende onderdelen/nummers, zoals lopen, kogelstoten, verspringen, hoog springen enzovoorts. Atletiek is een individuele sport, waar je alles kunt uitvoeren op je eigen kunnen en niet direct rekening rekening hoeft te houden met medespelers. Dit is een groot voordeel voor deelnemers: hij/zij kan daardoor alles op zijn eigen tempo uitvoeren zonder hier- voor lastig gevallen te worden. Anderzijds is er. omdat met meerde ren getraind wordt, toch in zekere male sprake van een groepsgebeu ren. Informatie en aanmelding kan vanaf' heden geschieden bi j Ans en André Veugen. lel. 0478-515025. Synchroonzwemmen Op zaterdag 26 april jl. hebben zes kandidaten van SPIO het M-examen jurysecretariaat afgelegd. Allen zijn hiervoor geslaagd: Martien Classens. Monica Clephas. Anclte Custers. Sandra Hermans. Nalasje Schuurmans en Marie-Marline v.d. Ven. Aanstaande zondag oefenen: groep onder 13 jaar Bsolo Rianne. duet ten B-kampioenschappen, groep senioren. Eventuele andere dansen na overleg. Zondag zijn de Limburgse B-kam pioenschappen in Horst. We vertrek ken om 15.00 uur bij de Sprank.Zorg dat je op tijd aanwezig bent. met je haar in de gelatine. Denk aan zowel het zwarte badpak als het showbadpak. Degenen die nog geen rijgeld betaald hebben dit zaterdag s.v.p. voldoen aan Auctie. De volgende zwemsters worden ver wacht: Petra. Karin. Yvon. Mclanie. Corien. Lara. Celine. Evelien. Dorien. Rianne. Yvon. Anne. Lea. Miranda en Judith. Waterpolo Trainingen: Heren: maandag en vrijdag 20.00-21.00 uur: jeugd/aspi ranten: maandag en vrijdag van 18.30-20.00 uur. Uitslagen: Programma zaterdag: 23 April jl. is bij hengelsportver eniging 't Alvertje te Oostrum weer begonnen met hun jaarlijkse jeugd cursus hengelen. De cursus is ver deeld over drie middagen, en behan deld alle basisbegrippen die men moet weten om te kunnen vissen. Op de eerste middag wordt het theo retisch gedeelte behandeld, waar ondermeerde facetten zoals: visher- kenning: leef- en eetgewoontes van de vis: gedragsregels en het opdrachtcnpakkei behandeld win den. Op de tweede middag wordt de kinderen geleerd hoe ze haakjes moeten aanknopen: welke soorten materiaal er zijn en hoe ze een vis lijn op moeten bouwen. Op de derde middag wordt al het geleerde in de praktijk gebracht, door te gaan vis sen aan het viswater. Hier leren ze hoe ze visvoer moeten aanmaken, hoe ze het aas moeten bevestigen en hoe ze de vis moeten behandelen. Aan het einde van de cursus krijgen ze dan een heus diploma en de fel begeerde hengelsport-button waar aan men kan zien dal ze volleerde jeugd-sportvissers zijn. Voor deze cursus kan men zich opgeven bij: P. Kunen. Burg. v. Kcmpenstraal 26. 5971 AC Grubbenvorst. tel. 077-3662920. Bijna 5 jaar bestaat nu loopgroep de Barrier. Hei is een recreatieve groep waarin mensen hardlopen op diverse niveaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kun nen er wekelijks drie trainingen gevolgd worden. Deze trainingen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo mag lopen. Na een gezamenlijk inlopen en de rekoefeningen gaan wc over tol de kern van de training. Voor de één betekend dit 10 keer 600 nieter, ter wijl een beginnend loper blij is wan neer hij 5 keer 3 minuten kan lopen aan een stuk. Dit dan ook nog met een lange pauze. Nieuwe groepsle den worden snel in de groep opge nomen en krijgen in de eerste weken extra aandacht van de trainer op het gebied van techniek maar ook op het gebied van kleding en blessure preventie. Naast deze interval trainingen is er ook de mogelijkheid om één lang stuk te lopen de zogenaamde duur- training. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafé "de Barrier" Zaterdag Van 16.30 tot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" Voor hel jaarlijkse uitstapje mogen jullie allemaal 7 Juni vrijhouden. Het programma is voor 's middags I en 's avonds. Nadere gegevens vol gen nog op een van de trainingen. Mocht u interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent u van harte welkom. Voor nicer informatie kunt u ook bellen met Piel Dupont telefoon 589880 Trainingen: Donderdag: Intcrvaltraining. 19.00 uur te Horst. Zaterdag 31 mei: Schadijker bossen, aanvang 16,00 uur: Piramideloop. Dinsdagen: duurloop in bossen, aan- vagn 19.30 uur. Donderdag 5 juni: Dijkerheideweg Horst, aanvang 19.00 uur. Wedstrijden: Zondag I iuni: IJzerenmanloon te Weert: diverse afstanden, starttijd is om 10.00 uur. Zondag 15 juni: Halve marathon van Gennep, start is om 18.30 uur. Mededeling De trainingen op dinsdag begin nen de rest van de zomer om 19.30 uur. Langzamerhand zijn we begon nen met het maken van het doorlo- pertje. Wie nog copy heef t voor hel doorlopcrtje wordt verzocht om dit zo spoedig mogelijk in te leveren (o.a. Loopneus en de Estaléltev lam). De lestloop staat weer op het programma voor zater dag 7 juni. Hel is maar te hopen dat het dan beter weer is als op 5 april. Deze lestloop gaat onze Peelrunners geschiedenis in als de testloop met het slechtste (honde)weer. ()\er niet al te lange tijd wordt onze trainings iokalic aan de Tienrayseweg in Horst opgeleverd. In het volgende Doorlopcrtje zullen we hier zeer uigebreid op terugkomen. Uitslagen: Beegden: 5 km.: Johan Kleuskens 17.01: Joop Zanders 17.23. Ie nl veteranen I. Eersel: 10 Engelse mijl: Geen Duyckers. 1.05.24 Deelnemers en cursusleiders 1997: Ban Ans. Tim v.d. llekerom. Koen Claessens. Hos Ou. Roy Transsen. Jeroen Genets. Ruud Gerrats. Dove Gerritsen. Dennis Gerritsen. Manon Goosens. Lars Lenssen. Daan Verhei jen. Tom Vermeulen. Jidin Wevers. Rene Wijnhoven. Guido Jans. Ron Ou en de heide cursusleiders Rol) Swinkels en Toon Lun^enkamp. Jeugdvissen Zaterdag 31 mei is de Nationale Hengeldag. Voor de jeugd is er een wedstrijd waar iedereen prijs heeft en geen inleggcld. Alle jeugd kan meedoen, bijeenkomst 14.00 uur aan de Ballonzuil. Inlichtingen tel. 580526-580488-582235. De gemeentebeker werd gewon nen door L. v.d. Hoogcnhof met 7060 gr. 2e werd G. v. Ooyen met 5080 er. en 3e H. Hendriks met 4330 gr. Zondag I juni derde Koningswedstrijd op de Maas Woensdag 4 juni onderlinge wed strijd aan de Ballonzuil. bijeen komst 18.00 uur. Voor vergunningen kunt u ook terecht bij de secretaris II v.d. Heuvel. Klaproos I. tel. 51 1215: A. v. Mill. Tamboerijnstraat 2. tel. 513086 of Van Grootel Hengelsport. Stationsweg. Venray. Oostende-Maashees: Afgelopen weekend werd voor de kust van Oostende de tweede wedstrijd van e North Sea C'up gevaren. Moest van wege te weinig wind de eerste wed strijd van deze serie op de Grevelinge afgeblazen worden, daar en tegen blies het in Oostende af en toe zo hard dal van de 165 deelne mers er maar enkelen de vijf man ches vaarden. Surfstcr Anke Keyzers haalde drie maal de cinds treep en werd eerste dame in het raceboard klassement. Bas. die heel wat meer concurrentie had. haalde vier maal de finisch en behaalde een goede zevende plaats in het race- boardklassement. PDV De Zwaluw Wedvlucht: C'hantillv 19-5- 1997: Chr Gemis I 6 8*16 23 31 59 67 I 15 122 140 147 149; G Houdt: 2 14 17 78 81 8.3 133 138. M Baste lis: 3 48 71. J. Sijbors 4 58 63 86: J. Kei stens z'n: 5 57 I 18: C v. Vught 7 12 29 37 47 60 66 72 71 88 92 131 132: P v. Houdt: 9 26 64 75 93 109 110 112 129; Jac. v.d. Laar: 10 I I 24 43 99. p Smits: I 3 21 82 143. I Derks 15 53 102; J Gommans: 18 27 34 41 44 95 I 13 117 121 125 127 134: H Hermans 19 51 103: Voesten drt.: 20 22 25 «I 62 84 89 120 141: A Sijhers 28 45 108: H. I.itjens: 30 69 87 97 los 126; J Hci.chers 32 55 128 Haren-Stiphout: 35 74 11 I 139: M Loonen: 36 54 77 104 114: P. Loonen: 38 50 65 135 146: A. Gerven: 39 46 49 56 98. A v.d Munckhof: 40 52 79 144 Verdeuzeldonk: 42 70 76 85 130 137: II. Peters. 68 107: Cuppen Sieben: 80 136: J. Jansen: 90; p. Willems: 91J. Jansen K: 94; A vie Riet: 96. J Maas KM) 119 148; \5 v O sch 101 116 142 145. F. Peters 106: M v Ahel: 124 CC Peel en Maas Wedvlucht: ('hantillv 19-5- 1997: I Chr Gerrils Z.' 2. G v Houdt 3 e;. Lindens Y. -i Basten Z: 5. J. Sijbers Z; 6 J Kersten z'n Z: 7. C'hr. Gerrils Z; 8 C. v. Vught Z. 9 C. Donders H. I O.PM Cox Y PDV De Vredesduif Wedvlucht: ('hantillv: Snijders I 15 31: H. Ewalts": 2 3 7 9 10 II 12 18 22 23 27 29; J w Vermeulen: 4 5 16 33; A Hendrix 6 13 26 30 32. J Ewalts: X 12 19 20. W. Vermeulen: 14 21 28; comb, v d Heuvel 17: J Levssen 24 34. J Goumans 25.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 17