3 MAANDEN GRATIS SURFEN* Natuur op luchtmachtbasis in oude glorie hersteld Fiscaal in zicht Initiatiefgroep draagt fakkel over tijdens Venray-forum Venrayse rijschoolhouders op verkeersveiligheiddag tuping Royal show bij Frans Lemmers Woninginrichting Het Venray-forum: voor iedereen toegankelijk Vierlingsbeek geeft flink geld uit Arbeidskostenaftrek vast bedrag en kostenaftrek tegelijk? Drie Brabantse kunstenaars exposeren in Theehuis Loopgroep De Barrier |a'7 21-0b-1997 1R-.16 Paginal (1,1) °a9 [L EN MAAS Excl. telefoonkosten iid' ieuwe stuurgroep presenteert vervolgstappen lens het tweede Venray- i'ni op zaterdag 31 mei in het leentchuis presenteert de iatiefgroep Venray iferentie van 10.00 tot 12.00 het resultaat van haar vverk- nheden sinds het eerste ray-forum op 8 januari jl. Met iresentatie van deze resultaten e installatie van de stuurgroep dt de initiatiefgroep haar laaamheden af. De initiatief- cp is er in geslaagd de nieuwe irgroep samen te stellen, de nciering rond te krijgen en uten te maken. Tijdens het um zal de nieuwe stuurgroep voor het eerste presenteren. Inemers hebben gedurende forum de gelegenheid om te reageren op de plannen en kun nen hun ideeën kenbaar maken. Na afloop kunnen deelnemers napraten onder het genot van een hapje en een drankje. Jan Houben, voorzitter van de Initiatiefgroep Venray Conferentie: "De initiatiefgroep kan met een gerust hart haar werk overdragen aan de nieuwe stuurgroep. Onze uit daging was te achterhalen hoer Venray zich kan onderscheiden en profileren en hoe we dat voor elkaar kunnen krijgen. Door samenwer king met betrokken partijen en orga nisaties hebben we nu antwoord op deze vragen. Gemeente en gemeen schap kunnen verder werken aan het initiatief'. Diefstal sleutels ijdens een bijeenkomst in het aurant van het Vincent van ih Instituut aan de Noordsingel. ,at( gelegenheid van de Dag van de pleging. werd uit de jassen van e medewerkers een sleutelbos een agenda gestolen. Juist door diefstal van de sleutelbossen zijn ieer gedupeerd. [Wil bestuurder zich t melden? politie verzoekt de bestuurder ien vrachtauto, die donderdag- ei omstreeks 19.15 uur met zijn chtauto een spoorboom op de r, Hanssenstraat ramde zich te den. Eventuele getuigen worden verzocht contact op te nemen de politie. Die bestuurder reed if er niets was gebeurd door Portefeuille teruggevonden Vorige week vrijdag werd een 35- jarige inwoonster uit Merselo geconfronteerd met een zakkenrol ler. Toen zij in een winkel in de Grotestraat haar tas even bij de kassa neerzette, werd uit haar tas haar portefeuille met portemonnee gerold. Die portefeuille werd in de Eindstraat teruggevonden. Alleen i-et geld, 60,- was verdwenen. Lift bleef vastzitten De brandweer moest maandag middag in actie komen om twee per sonen die vastzaten in de lift van wooncomplex Alfridahof te bevrij den. De brandweer klaarde de klus in korte tijd. Op zondag 1 juni wordt in en Jpd het gemeenschapshuis De aij te Blerick, een verkeervei- jeidsdag gehouden. De rijscho- uit de kring Venlo, waaronder 1 Venray valt, stellen zich deze voor aan het publiek. Van JO tot 16.00 uur is er het nodige ktakel op het gebied van ver- rsveilighcid te zien. kunnen rijbewijsbezitters mee- aan een herhalingslest van )tig minuten Na afloop krijgt de lobilist tekst en uitleg en wordt eventuele fouten gewezen, ik bestaat er de gelegenheid om iheus theorie-examen af te leg iodat ook de theoretische ken- ns bekeken wordt. Beide tes- :ijn gratis en geheel vrijblijvend personen die "de mist in gaan" n daarna bijvoorbeeld aan een herhalingscursus deel kunnen nemen. Verder staan er lesvoertuigen en vrachtwagens opgesteld, is Veilig Verkeer Nederland, de EHBO. de politie, de brandweer en het Lotusteam aanwezig. Dat laatste team bootst ongevallen na om zo de samenwerking tussen hulpverle ningsinstanties op de proef te kun nen stellen. De politie is overigens met een motor op rollenbank en een adem analyse apparaat aanwezig. Voor de kinderen is er een groot springkussen en kunnen zij zich laten schmincken of laten tracteren bij de stand van McDonald. Op de verkeersveiligheidsdag wordt verder een prijsvraag gehou den. De autorijschoolhouders uit Venray heten U zondag van harte welkom in Blerick. :n bed is een investering voor in; een mens brengt gemiddeld Iderde van zijn leven slapend )r. Vandaar ook dat een goede 'htrusl de basis is voor een goed jetioneren overdag. Daarnaast dt in een bad naast slapen ook iierd, gelezen en het ontbijt itligd. Al deze activiteiten verei- weer een andere houding, from is het zo belangrijk dat uw jdeze houding goed ondersteund, tot en met 14 juni presenteert :ns Lemmers op de slaapafdeling grote Auping Royal Show waar- het nieuwste model van Auping jfdt gepresenteerd; de Auping ival. Dit model heeft onder andere verstelbare spiraal en de moge- kheid tot een bijbehorend matras El geïntegreerde klimaatregeling, fder is dit bed uit te breiden met Ie extra accessoires zoals een landsbediening. Kortom; een bed in te wonen! Tijdens deze show kunt u bij Frans Lemmens Woning ook terecht voor deskundig advies en heeft u de mogelijkheid Tol proefslapen in de slaapstudio. U vindt Frans Lemmens Woninginrichting aan de Patersstraat 31 te Venray. Voor meer informatie kunt u bellen met 0478- 585552. Snorfietser kreeg geen voorrang Maandagmiddag omstreeks 17.15 uur verleende een 23-jarige bestuur ster van een personenauto op de kruising Leunseweg-Eikenlaan geen voorrang aan de snorfiets, bestuurd door een 30-jarige inwoner. Bij die botsing kwam de snorfietsbestuur- der ten val en moest voor behande ling van onder andere een heupfrac tuur naar het ziekenhuis worden ver voerd. 0p zaterdag 31 mei presenteert de initiatiefgroep fenray Conferentie tijdens het tweede Venray-forum van 0.00-12.00 uur in het gemeentehuis haar vorderingen inds het eerste Venray-forum van 8 januari. Bent u geïnteresseerd in de ontwikkelingen omtrent de romotie van Venray Dan bent u van harte welkom bij >t forum. U kunt zich inschrijven bij de VVV of bij het emeentehuis in Venray. U kunt zich ook per telefoon, ix of e-mail aanmelden bij het secretariaat van de initia- Vfgroep: tel. 0478-584535; fax; 0478-513132; e-niail: cterink@plex.nl. Deelname is gratis. Het programma van het Venray-forum luidt: -presenta- e van de huidige stand van zaken; - presentatie en instal- Uie van de nieuwe stuurgroep; - gelegenheid tot reage ren. In 1993 is, in opdracht van de Koninklijke Luchtmacht gestart met een natuurontwikkelingspro ject op de voormalige vliegbasis de Peel. Dit Defensieterrein is inmiddels in gebruik bij de Groep Geleide Wapens De Peel (GGW De Peel). Dit project omvat 20 ha ver schraalde terreinen met drassige gebieden en poelen. 38.5 ha Toekomstig schraal grasland en 20 ha bestaande heidevegetatie. De ecologische uitgangssituatie is in 1992 vastgelegd en in 1995 is de inrichting van de terreinen afgrond. Om de natuurlijke processen te vol gen is een monitoringsprogramma gestart. In dit kader is onder andere de vegetatie meerdere malen per jaar geïnventariseerd en zijn soorten en aantallen vogels, insecten en rep tielen in kaart gebracht. Aan de hand van de resultaten van dit programma kunnen de effecten van de ingrepen beoordeeld worden en kunnen even tueel aanvullende maatregelen wor den getroffen. Met het totale project is een bedrag gemoeid van zo'n 800.000 gulden maar inmiddels groeit er dan ook iets moois op de GGW de Peel. Wat hier tot stand is gebracht vormt een relatie met nabijgelegen natuur gebieden zoals bijvoorbeeld de Stippelberg. Uiteindelijk kunnen ook flora en fauna in de omgeving van de GGW de Peel gaan profite ren van de ontwikkelingen die op dit Luchtmachtterrein in gang zijn gezet. On 21 mei werd bij de GGW de Peel het rapport van de monitoring aan de Commandant GGW de Peel overhandigd. Ook werd de speciale voorlichtingsfolder 'Natuurlijk GGW DP' gepresenteerd. Dat de gemeente Vierlingsbeek ophoudt te bestaan is al langer bekend, minder bekend zal zijn dat de raad toch nog enkele zeer belang rijke besluiten moet nemen, voor die opheffing. In de donderdag gehouden raads vergadering waren er niet veel woorden voor nodig om twee zeer belangrijke besluiten te nemen. Voor de uitvoering van de eerste fase revi talisering kom Vierlingsbeek werd 3,8 miljoen beschikbaar gesteld. Dat bedrag is bestemd voor het onder deel Spoorstraat, eerste fase Vrijthof en Kloosterstraat. De fracties hadden veel lof voor dat plan, vooral de Maaskantfractie weer er op dat het voortraject vijf tien jaar had geduurd. De fractie hoopte dat het nu niet lang meer gaat duren, want de tijd gaat drin gen. PROVINCIALE WEG De raad had ook weinig moeite nodig voor hel beschikbaarstellen van een bedrag van ƒ1.560.00,- voor vervanging van de betonplaten van de Provinciale weg Vierlingsbeek- Limburgse grens door een asfalt-, laag. De betonplaten worden kapot geslagen zodat die kunnen worden gebruikt als fundering voor de asfaltverharding. De bermen wor den aangevuld met grond uit de Sambeeksedijk. De weg wordt opgebouwd uit een fundering van 30 cm zand en 20 cm betonpuin. Aanvankelijk was het de bedoeling, en dat werd in de commissieverga dering naar builen gebracht, om het fietspad aan één zijde te laten ver vallen, maar dat werd door de des kundigen en het college ontraden. Nu bleken alle fracties voor het ver beteren van de fietspaden aan beide zijden te zijn. De PK-fractie stelde duidelijk dat ook nu weer was gebleken in de twee aanbestedingen, door meerdere aannemers, dat het werk aanmerkelijk goedkoper kon worden uitgevoerd. Eerst zullen de fietspaden worden verbeterd en dan de weg. De werkzaamheden zullen nog voor de bouwvakvakantie aan vangen. SCHAARTVEN Veie woorden, stemmingen over amandementen en een schorsing voor beraad waren er nodig, eer dat het voorstel van hel college over het Schaartven met de kleinst mogelijke meerderheid werd aanvaard. Hel raadslid Bouten, exploitant van het Schaartven. mocht niet aan de beraadslagingen en stemmingen deelnemen. Voor de wijzigingen van het bestemmingsplan waren er enke le bezwaren ingediend, de fracties waren nogal verdeeld in hun oor deel. De Overloonse fractie was tegen het voorstel, evenals de CDA- fractie. De Maaskant-fractie had nogal wat bedenkingen. Wethouder Litjcns begreep de zorg van de omwonenden en van de raad. maar hij verklaarde dal het hem pijn deed, zoals er nu door de woordvoerders van de fracties werd gesproken. De raad had de weg ingeslagen om recreatie mogelijk te maken van het Schaartven en had zelfs de exploitatieovereenkomst goedgekeurd. De wensen van de bezwaarmakers zullen in de uitvoering worden mee genomen. zo zal nachtrecreatie maar in zeer beperkte mate mogelijk zijn. Kwaliteit van het kamperen wordt gewaarborgd zoals dat ook zal gaan omtrent de parkeervoorzie ning. In de tweede termijn stelde de Overloonse fractie, dat die fractie gekozen had voor kleinschalige recreatie, maar dat dit nu volgens hem uil de hang gaat lopen. De Maaskantfractie constateerde uitein delijk dat de orde en netheid bij het Schaartven is toegenomen. De frac tie gaai toch haar goedkeuring geven. Wethouder Litjcns stelde nadruk kelijk dat een bedrijfswoning nodig is omdat dan dag en nacht toezicht mogelijk is. De amandementen: schrappen bedrijfswoning en nachtrecreatie verbieden haalden het niet evenals een verbouwing tot maximaal 200 m2. De verplaatsing van de natuur- camping voor 40 plaatsen iets ver der in de bossen haalde een krappe meerderheid. Dal verkreeg ook het voorstel van het college. OPENSTELLING GEMEENTEHUIS Vanaf 26 mei zal het gemeente huis nog maar drie dagdelen per week open zijn. op maandagmor gen. woensdagavond en vrijdagmor gen. Buiten die tijd is het gemeente huis aan hel Vrijthof alleen op afspraak toegankelijk. De beperkte openstelling komt omdat de meeste ambtenaren reeds op hun nieuwe werkplek in Boxmeer aan de slag zijn gegaan. Overigens, de burge meester, de beide wethouders en de gemeentesecretaris zijn nog wel de hele week op het gemeentehuis aan wezig. Het moge bekend zijn dat de Tweede Kamer op 28 mei aanslaan de beslist of de beide gemeenten. Boxmeer en Vierlingsbeek met ingang van I januari 1998 worden samengevoegd. Daaraan twijfelde donderdagavond in Vierlingsbeek geen enkel raadslid. Mensen die inkomsten uit arbeid genieten, hebben recht op aftrek van verwer vingskosten. "Vroeger" was dat het 4%- of maximaal 800-for- fait zonder bewijsstukken en alleen meer als dat meerdere werd aange toond. Door invoering van "Oort" en verhoging van het percentage en het maximum is het aantal belas tingplichtigen dat aan kostenaftrek toekomt enorm geslonken. Het Gerechtshof Leeuwarden slaat nu een enorme bres in deze onoverko melijk lijkende muur. Weer was toetsing aan internatio naal recht dodelijk voor nationale regelgeving. De wetgever moet gelijke gevallen gelijk behandelen. Doet men dat niet, dan is sprake van discriminatie. Inbreuken op dat beginsel zijn alleen toegestaan bij "objectieve en redelijke" rechtvaar diging. Het optrekken in de jaren na 1993 van het forfait is in kamerstukken verdedigd als een soort subsidie voor werkenden. Aan die doelstel ling wordt de wetgeving dan ook gekoppeld in de toetsing of gediscri mineerd wordt. En ja, er is dus spra ke van discriminatie. De verhogingen 1993 en 1994 bedroegen tezamen ƒ1.050. Een dame die ƒ2,362 aan kosten had over 1994 voelde zich gediscrimi neerd door de nieuwe maatregel. Anderen (zonder kostenaftrek) kregen zomaar 1.050 extra belas tingvrij aan de voet. Zij kreeg in feite niets, want door de aantoonbare kosten had ze de aftrek toch al. De rechter van het Gerechtshof te Leeuwarden was het met haar eens. De wetgever wilde werkenden extra aftrek geven. Deze dame werd dat bedrag onthouden, ze werd dus gediscrimineerd. Een objectieve en redelijke rechtvaardiging was daar voor niet te vinden. De Inspectie is het met deze uit spraak niet eens en gaal ermee naar de Hoge Raad. Het laat zich raden waarom. De uitspraak heeft invloed op iedereen die in de jaren na 1992 nog aftrekbare kosten heeft gehad waarvan de aanslagen nog niet onherroepelijk zijn geregeld. Voorbeelden geef ik ter verduidelij king. Iemand met in 1994 1.900 arbeidskosten heeft niets afgetrok ken. Conform deze uitspraak had hij af mogen trekken: 2.086 (zoals gebeurd zal zijn) èn ƒ864 1.900 - /- 1.036). Stel de kosten waren 2.500, dan is het tweede (extra) bedrag dus 1.464. Mijns inziens vergal de rechter te constateren dal het forfait sowieso geïndexeerd wordt. De f 1.0.36 uit 1991 zou in 1996 ƒ1.085 zijn geweest. Het "gal" tussen het forfait 1996 2.507 en ƒ1.085 bedraagt 1.422. Ik denk dus dat iedereen die in 1996 meer dan 1.085 aan kosten aannemelijk kan maken recht heeft op aftrek van 2.507 èn het meerde- Een maandelijkse rubriek over fiscale actualiteiten. re. Wie al boven de 2.507 zat. trekt dus 1.422 extra af. De Inspectie zal de hausse aan bezwaarschriften wel aanhouden totdat de Hoge Raad gesproken heeft. Een aanvulling op uw aangifte inkom stenbelasting 1996 kan het overwe gen waard zijn. Zeker nu. door de inbreuken op Oort. toch weer meer aftrekbaar lijkt te zijn. De conclusie is wederom dal poli tiek en wetssystematiek slecht samengaan. Met een andere motive ring van de maatregel was de wer king conform bedoeling geweest. Ook de heer Vermeend moet alert blijven met zijn motiveringen. Een maatregel met verkeerde argumenten door de Kamer loodsen, blijkt funest. Wie weet. doet u er uw voordeel mee. Mr. T.C. van Zwieten Rühl Haegens van Aar Accountants en belastingadviseurs Kantoren te Boxmeer. Venray, Reuver en Venlo Tel. (0485) 57 64 64 Maak nu van de mogelijkheid gebruik om Internet gratis* te verkennen. Trefpunt Peel Maas biedt u 3 maanden gratis toegang tot Internet. Natuurlijk kunt u via Trefpunt Peel Maas ook het wereldwijde web op en profiteren van uw eigen e-mailadres. Wat en waar u ook zoekt, u betaalt altijd het lokale telefoontarief. Na die drie maanden kost een jaarabonnement slechts 26.95 per maand en heeft u onbeperkt toegang tot het net. Trefpunt Peel Maas. Thuis op internet. Naam: Adres: PC en woonplaats: Tel.: Deze bon opsturen naar Trefpunt Peel Maas Antwoordnr. 1001. 5800 VB Venray. Een postzegel is niet nodig. Diefstal asperges Een inwoner deed aangifte van diefstal van circa 125 asperges van een aspergeveld aan de Hiept. Ook was een plastic bak meegenomen. Totale schade voor dc teler bedraagt ƒ600,-. Portemonnee gestolen Woensdagmorgen werd uit een jas van een 15-jarige leerling van het Raaylandcollege aan dc St.Jozefweg zijn portemonnee gestolen. Daarin zaten persoonlijke bescheiden en enkele pasjes. Dankzij buurman In de nacht van dinsdag op woensdag om even na middernacht zag een inwoner licht branden in de auto van zijn buurman aan de Gerbrandystraat. Hij zag een hem onbekende man in die auto. Op zijn vraag wat dat moest, ging dc onbe kende man er vandoor. De schade bleef nu beperkt tot de forcering van de auto. Controle Diepeling Door het heerlijke zomerweer is Intergarde begonnen met controle op het zwemmen en parkeren bij dc grindafgraving dc Diepeling. Er werd nog niemand verbaliseerd. Wil taxichauffeur zich melden? Dat vraagt de politie, maar ook andere eventuele getuigen van dief stallen van vlaggen en vlaggenstok. die plaatsvond in de nacht van zon- dae op maandag. Een medewerker van een elektro- zaak aan de Wilhelminastraat werd in die nacht gewekt door herrie op straat. Toen hij ging kijken zag hij een jongen en meisje wegrennen, ieder met een vlag. terwijl de jon gen ook een vlaggenstok bij zich had. Toen een taxibus arriveerde ging het tweetal in die taxi en die reed daarna weg. Later ontdekte de medewerker dat er drie vlaggen en een vlaggenstok van de zaak waren gestolen. De derde vlag werd in de buurt teruggevonden. De politie zou graag in contact komen met de taxichauffeur die het tweetal met vlag heeft vervoerd. Ook andere getuigen kunnen zich melden. Controle visserijwet Dinsdag werd door de politie weer een controle gehouden op de naleving van de Visserijwet. Ook deze keer werden dc vissers aan de Ballonzuil en het Wanssums Ven gecontroleerd op de vereiste ver gunningen en ook deze keer was alles in orde. Vanaf zondag 25 mei aanstaande wordt in het theehuis werk geëxpo seerd van drie kunste naars. te weten Anna Rcinders (Tilburg): Hans v.d. Berkmortel (Helmond) en Willem v.d .Velden (Helmond). Anna Rcinders wisselt het tekenen en schilderen af met grafische technie ken. In haar werk staat steeds de mens centraal. De gespletenheid van de mens. maar ook de een heid. Het levenspatroon van mensen, zoals het op Anna Rcinders over komt, kent angsten en eenzaamheid, maar meer nog dan dat. romantische en vooral erotische gevoelens. Humor speelt hierbij een grote rol. Anne Rcinders werkt niet volgens een voorgeschre ven patroon. De meeste werken lij ken bijna toevallig te zijn ontstaan, zonder een voorat vastgelegd idee. Mensen vallen uit elkaar en worden soms wel. soms niet weer in elkaar gezel en vormen zo weer een of twee nieuwe mensen, volledig of onvolledig. Het is vooral werk waar in Anna Rcinders zich blootgeeft, maar waarin ook wat sluiers zijn ingebouwd. Kenmerkend voor het werk van Hans v.d. Berkmortel zijn de krach tige en snelle lijnvoering en een puur en primair kleurgebruik. Zijn stijl is soms ingetogen, dan weer rustig. Na zijn studie nam hij het eerste het beste vliegtuig en vertrok naar Zimbabwe, trok er rond. schil derde en leefde. Daar leerde hij rijk dom kennen door armoede te erva ren en besefte dat hij 'niets' wist. Hij leerde ook de Afrikaanse vrouw kennen: krachtig, statig en monu mentaal. Hij schildert alleen vrou wen en paarden -beide uit passie- en zegt daarover: 'Mijn paarden draven rustig en elegant, m'n vrouwen kun- Bijna 5 jaar beslaat nu loopgroep de Banier. Het is een recreatieve groep waarin mensen hardlopen op diverse veaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kunnen er wekelijks drie trainingen gevolgd worden. Deze trainingen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo mag lopen. Na een gezamenlijk inlopen, rekoefeningen en dc loopscholing gaan wc over tot de kern van de training. Voor dc één betekend dit 10 keer 600 meter, terwijl een beginnend loper blij is wanneer hij 5 keer 2 minuten kan lopen aan een stuk. Dit dan ook nog met een lange pauze. Nieuwe groepsleden worden snel in de groep opgenomen en krijgen in de eerste weken extra aandacht van de trainer op het gebied van techniek maar ook op het genied van kleding en blessure preventie. Naast aeze interval trainingen is er ook de mogelijkheid om één lang stuk te lopen de zogenaamde duurtraining. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf ceteafc "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Banier" Zaterdag Van 16.30 tot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht u interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent u van harte welkom. Voor meer informatie kunt u ook bellen met Piet Dupont telefoon 589880. nen nog wel eens op hol slaan'. En dan de bronzen Willem v.d. Velden. Een schepper die geraakt en geïnspireerd raakt door iets; een voorval, muziek, een gedicht, soms slechts één woord. En dan is het onontkoombaar. Er treedt een ruste loosheid op en zijn handen moeten beelden gaan maken die in zijn hoofd langzaam vorm hebben gekregen. Alleen. In zijn atelier, ver weg van alle drukte. Alleen Met zijn ideeën en muziek. En langzaam maar héél zeker komen die beelden tevoorschijn. Realistisch, statig en anatomisch perfect. Enkele van zijn beelden zijn momenteel in het Theehuis te zien. Op het terras vóór het Theehuis prijkt een grote vogel, en het lijkt wel of hij zijn vleugels al heeft uitgeslagen om zo het park in te vliegen. Door verschillende gemeenten en bedrijven in Nederland is werk (ook waterpartij en) van hem aangekocht en heeft hi j bewegende heelden gemaakt die staan in Hong-Kong. Singapore. Frankrijk en Australië. De tentoon stelling van deze drie Brabantse kunstenaars duurt t/m 22 juni en is te bezoeken op woensdag, donder dag. vrijdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. Botsing tussen perso nenauto en motor Maandagmiddag omstreeks 15.50 uur was het niet verlenen van voor rang op de kruising bij dc Paterskerk oorzaak dat cr een botsing ontstond tussen een personenauto bestuurd door een 36-jarige inwoner en een motor, bestuurd door een inwoner uit Tilburg. Bij dc botsing kwam dc motorrijder ten val. hij moest voor behandeling van onder andere een gebroken rechter sleutelbeen naar het ziekenhuis worden vervoerd.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 7