Deze week in de schouwburg Twee gerenommeerde lands in de Bonte Koe Voor de tiende keer martlappen in De Bonte Koe )JC Dingus ommelmarkt ti Landweert Oud papier De koerswinst in veilige haven dankzij het AEX GarantFund. Rabobank 'Bewegen op muziek' Dansavond Luikse Markt 't Podium SURPRISE MENU Inschrijftijden peuterspeelzalen Rommelmarkt /veiling Oirlo Uitslag prijsvraag Synthese Vlooienmarkt in Geysteren Young Sound 30 jaar! I BV ienjaar geleden namen Wilbert m ten en Johan van Krey het initia- om dit smartlappenfeest, wat iddels uitgegroeid is tot een rmVenrays spektakel, te organi- n. Het mooie en unieke is wel edereen hieraan mee kan doen, nu wel of niet kunt zingen, ije favoriete Nederlandse smart en zing deze met begeleiding het enige en echte Bonte Koe irtlappenorkest. p woensdag 9 april is de eerste 'e party van start gegaan. Als je geweest bent heb je zeker wat list-Veel rook en lichtjes en toffe tiek. Tevens werden op deze ndde prijzen uitgereikt aan de "aars van de vragenlijst over jongerenwerk. eb je de party gemist, dan niet e"rd. Op woensdag 23 april is volgende space party. Het café Dingus zal weer in space-stijl den aangekleed en er is lekkere •gende muziek. dereen is welkom in de leeftijd 13 t/m 16 jaar. De entree 'agt maar ƒ1,- en de prijs van «ank is speciaal aangepast, tor de goede orde: er wordt deze 'dgeen alcohol geschud en alle 'en drugs zijn ten strengste ver in. "s tot ziens op woensdag 23 'tussen 19.00 en 22.00 uur. Pzondag 20 april wordt in wijk- ,rum 't Stekske de traditionele tuelmarkt georganiseerd. Vaog 10.00 uur. einde 14.00 uur. ?2e rommelmarkt is, in tegen- lln? tot bijna elke andere rom- ttarkt in de omgeving, vrij toe- |e ijk voor iedereen. j*l 'rommel' staat netjes gesor- d °P een nieuwe eigenaar te t'en. Echt leuke spullen worden opbod verkocht. Loop vrij blij- 'binnen, de koffie is er altijd 20 april in wijkcentrum 't Jke aan de Kruidenlaan in weert. Het Smartlappenorkest zal dit jaar bestaan uit Edwin Kainama (key board), Gerard Schutte (bas), Hans van Els (drums) en Cor van de Cry se (accordeon). De presentatie zal dit jaar weder om in handen zijn van niemand minder dan Bruno Lucassen, die nu ook al weer negen jaar zijn stempel drukt op dit gebeuren. Heb jij zin om aan deze dag mee te doen, dan kun je je opgeven bij De Bonte Koe. Geef je naam, je lied en eventueel de tekst door aan de mensen achter de bar, en je hoort van ons over je optreden op smart- lappendag, of bel even 510137. DE WIEËN e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in de buurt De Wieën. In verband met Koninginnedag, 30 april, is het ophalen van oud papier in de maand april één week vervroegd naar 23 april. Daarom worden de bewoners van de straten Zandakker, Schutsboom, Vendel, St. Antoniusstraat, St. Franciscuslaan en de Kruisstraat gevraagd om a.s. woensdag, 23 april om uiterlijk 18.30 uur oud papier gebundeld of in dozen aan de straat te zetten. MOLENKLEF, BIEZENVENNEKE, AAN DEN DRIL e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in Molenklef, Biezenvenneke, Aan den Dril, Werckenslaan en de aanliggen de straten. In verband met Koninginnedag, 30 april, is het ophalen van oud papier in de maand april één week vervroegd naar 23 april. Daarom worden de bewoners van deze buurten en straten gevraagd woensdag 23 april uiterlijk 18.30 uur, oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. De papiercontainer van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg, nabij kruising Veltumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zaterdag geopend van 08.30 tot 17.30 uur. EN MAAS leze week staan de Barbier van villa, Laura Figi en Jungle 0k op het schouwburgpro- pjma. frijdag 18 april speelt De meropera van Warschau De bier van Sevilla. Deze komische van Rossini is al vele malen lolkt maar de oorspronkelijke miêre werd in de 19e eeuw een sco omdat het publiek duidelijk est wennen aan "de spot" van isini en het feit dat in de opera de gerij als machtsfactor naar buiten am. )e Kameropera van Warschau ut al zes jaar naar Nederland en cht o.a. Die Zauberflöte. De irstelling begint om 20.00 uur. aura Fygi's muzikale loopbaan ten ware triomftocht. Van haar cd's die ze uitgebracht heeft er twee met goud bekroond. In 12 ontving zij een Edison en haar zijn in 24 landen uitgebracht, ar optreden op het North Sea zfestival en haar theatertournee's 1994 en 1996 zijn ware beleve- sen. Haar stembanden worden als weel omschreven en bij haar optreden in Venray op zaterdag 19 april wordt ze omringd door diverse rasmuzikanten. Aanvang 20.00 uur. Zondag 20 april is er om 14.30 uur een voorstelling van het ballet gezelschap Opus One. Opus One brengt voor jong en oud het bekende Jungle Book. Lcuira Fygi, een mooie verschij ning met een fluwelen slem. Day. De band heeft met veel live optredens de afgelopen periodeeen solide live-reputatie opgebouwd. Meerman is een groep rondom Kees Meerman, oud drummer/zan ger bij Herman Brood and his Wild Romance. Met diverse andere bands speelde hij in het voorprogramma van o.a. The Kinks The Cars en Foreigner. Zijn echte doorbraak als zanger kende hij in Duitsland toen hij de titelsong "Here comes your miracle" vertolkte van de tv-krimi Schwartz, Rot, Gold. Dat was in 1990 en sinds 1991 toert hij met een eigen band. lp vrijdag 18 en zondag 20 li spelen twee gerenommeerde nds in de Bonte Koe. Vrijdag laf 22.00 uur is dat Into Seven [foto) en zondag vanaf 20.00 r is de band Meerman in de ito Seven is een twee jaar oude d die melodieuse popmuziek leid waarbij sfeer, passie en lamiek belangrijke ingrediënten men. De band is geïnspireerd iro.a. De Beatles, the Doors en 'd Bowie. nd vorige maand bracht Into n hun debuut cd uit: Beautiful Donderdag 17 april 1997 - Pagina 3 Wie in aandelen belegt, behaalt op lange ter mijn het hoogste rendement, maar moet af en toe ook een koersdaling incasseren. De Rabobank biedt het AEX GarantFund mei 97/02 aan, dat wel uitzicht biedt op die fraaie winsten, maar waarbij het risico van een koersdaling tot een minimum beperkt is. Het AEX GarantFund is ontwikkeld door de Robeco Groep en heeft een looptijd van 5 jaar. Gedurende die periode profiteert u van de koersstijgingen van de AEX, de belangrijkste index van de Amsterdamse beurs. Maar nu komt het... zodra de AEX stijgt, wordt op van tevoren vast- Venray-Oostrum Sevenrode gestelde koersniveaus de koerswinst veilig gesteld door zogenaamde "KoersKliks" En ook al gaat het daarna wat minder op de beurs, die winst kan u niet meer ontgaan. Bovendien betaalt u, als particuliere belegger, over uw winst geen inkomstenbelasting. Intekenen op het AEX GarantFund kan slechts tot en met 5 mei aanstaande. Het aantal parti cipaties is gelimiteerd en de toekenning vindt plaats op volgorde van binnenkomst. Informeer dus snel bij uw financieel adviseur van de Rabobank. Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. De waarde van uw beleggingen kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst Symbiose unit sport, organiseert dit jaar wederom de applicatie 'Bewegen op muziek'. Deze appli catie wordt deze keer gegeven in ouderencentrum De Kemphaan te Venray, Kennedyplein 1 en start op zaterdagochtend 19 april. De tweede bijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdagochtend 26 april en de derde bijeenkomst op zaterdagoch tend 3 mei van 09.30 tot 12.00 uur. Deze applicatie is in eerste instan tie bedoeld voor leid(st)ers/train(st)ers die leiding geven aan 50+ers of die daarvoor belangstelling hebben. Tijdens deze applicatie wordt aandacht besteed aan de wijze waarop bewegen op muziek binnen de reguliere gym/sportles toegepast kan worden. Naast veel praktijk komen de vol gende theoretische onderwerpen aan de orde: 1Muziektheorie (aandacht voor maat, ritme, temp BPM en muziekanalyse); 2. Didactiek (prak tische tips voor lesgeven op muziek); 3. De geluidsapparatuur (waarop letten bij aanschaf en gebruik); 4. De muziekkeuze en het gebruik van de muziek. Voor meer informatie kan men tot en met vandaag contact opnemen met Symbiose unit sport, de heer Math Wilms, tel. 046-4525988. Fanclub Onbekend organiseert op vrijdag 18 april een gezellige dans avond in zaal In den Engel, aanvang 20.00 uur. De muziek wordt verzorgd door orkest De Rotonde Boy's. Tijdens deze dansavond is er een grote lote rij met als hoofdprijs een reischeque ter waarde van ƒ260,-. De avond is voor iedereen toegan kelijk. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 7 tot 14 april kwamen bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN OV-jaarkaart; schakelarmband, goud met inscr.; schakelarmband met veiligheidsslotje, zilver met zwart gevlochten leder, twee groene hartjes; bril aan ketting in lederen etui; fototoestel Canon, oud model; portemonnee met 2 pasjes Rabobank, ƒ80,- en cheques post bank; herenportemonnee met ABN- pas en klantenkaart; klapportemon- nee met gjropas; envelop met VGZ-kaart en ƒ130,-; tasje, Nike met Rabopas, treinkaart, ƒ120,- en sleutels; div. sleutelbossen. GEVONDEN Buzzer met opschrift Telecom; dwergpapegaai; papegaai, vrij klein met rode snavel; bankbiljet en klein geld in witte canvas portemonnee; ring; kinderfiets BMX, groen met roze bescherming; Union herenfiets Savoy; damesfiets Viking; zwart oranje kinderjack, opschrift Fresh Funky, fox, reu. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Op zondag 20 april organiseert Tafeltennisvereniging Red Stars een Luikse Markt. Deze vindt plaats in de eigen tafeltennishal van 10.00 tot 15.00 uur. Om 12.00 uur worden er een aantal mooie spullen per opbod verkocht. De entree is gratis. De tafeltennishal is gelegen aan de Kiosk la (wijk Brukske), links van basisschool De Foekepot. Parkeergelegenheid aanwezig. Try-out optreden van de band My Sister Susan Op zondag 20 april om 21.00 uur speelt in café 't Podium te Venray de band My Sister Susan. Dit zal het eerste optreden zijn van deze nieu we, uit Venray en Eindhoven afkom stige band. De groepsleden speelden eerder in bands als Kachuk Whop en Samson's Barber. De band speelt voornamelijk eigen werk, aangevuld met enkele door de mangel gehaalde covers van o.a. Abba, welk het best te omschrij ven is als Engelstalige rammelende punky-popmuziek. In de band spelen Michel Geelen (zang en gitaar), Debbie Muijsers (bas) en Rogier van Lieshout (drums). Het repertoire van de band is geheel van de hand van Michel. Ook maakte men reeds enkele demo-cassettes. Deze werden door Michel geheel in z'n eentje (dus alle instrumenten en zangpartijen) opge nomen. Motorrijder gewond Dinsdagavond omstreeks 18.30 uur wilde een 16-jarige bromfietsbe stuurder op de Albionstraat de weg oversteken. Hij liet een afdraaiende bestelauto voorgaan maar hij had de daarachter rijdende motor, bestuurd door een 26-jarige inwoner niet opgemerkt. Gevolg: botsing. De motorbestuurder moest voor behan deling van de opgelopen verwondin gen naar het ziekenhuis worden ver voerd. (4-gangen diner) 37,50 Met uw kortingspas 2de menu gratis ZAALACC OMOD AT I F. voor vergaderingen, diners of feesten 0478-589393 Leunseweg 20 Venray De laatste week van de maand is er op de peuterspeelzalen gelegenheid uw peuter in te schrijven. U kunt uw peuter inschrijven vanaf de leeftijd van 2 jaar. De inschrijfkosten bedra gen ƒ15,-, s.v.p. gepast. Vanaf 2,5 jaar worden de peuters geplaatst. Plaatsing gebeurt op volgorde van inschrijving. Donderdag 24 april kunt u van 15.30 tot 16.30 uur inschrijven op: peuterspeelzaal De Paddestoel, Beukenlaan 6a, tel. 586498 en peuterspeelzaal De Blokkendoos, Kruidenlaan 161, tel. 510585, van 16.00 tot 17.00 uur op peuterspeelzaal De Mierenhoop, Hubenhof 67, te!. 586446 en van 18.00 tot 19.00 uur: peuterspeelzaal De Hummeltjeshoek. Bachstraat 14a, tel. 583077. Op zondagmiddag 20 april orga niseert muziekvereniging 'Ons Genoegen' uit Oirlo weer haar jaar lijkse rommelmarkt en bijbehorende veiling. De muziekvereniging heeft ook deze keer weer allerlei spullen bij elkaar gebracht. Spullen die voor velen nog zeer waardevol kunnen zijn, zoals klein meubilair, huishou delijke apparaten, boeken en allerlei snuisterijen. De rommelmarkt zal plaatsvinden in en rondom gemeen schapshuis De Linde aan de Hoofdstraat te Oirlo. Buiten staan verschillende marktkramen opge steld voor de vele spullen waartus sen iedereen vrij kan rondneuzen. Binnen staan de meer waardevolle zaken, alsook de zaken die per opbod verkocht worden. De vrije verkoop van de spullen start om 13.00 uur. Voor die tijd zul len de spullen niet te bezichtigen zijn. Vanaf 13.30 uur zullen er aller hande, meer waardevolle, zaken geveild worden, zoals klein antiek en zaken tussen kunst en kitsch. De veilingmeesters Joep Verstappen en Jan Nelissen zullen de hamer in de handen nemen om deze verkoop te leiden. De opbrengst van de veiling en ook van de vrije verkoop is bestemd voor muziekvereniging Ons Genoegen. Zij hoopt met de opbrengst te zijner tijd enkele nieu we muziekinstrumenten te kunnen kopen om de vele leden allemaal van een goed instrument te voor zien. De rommelmarkt en veiling is voor iedereen vrij toegankelijk. Tijdens deze middag zal er ook een kleine loterij worden gehouden met voor iedereen bruikbare prijzen. Vorige week hebben de win naars van de prijsvraag rond het behoefte-onderzoek aan open jon gerenwerk in Venray hun prijzen in ontvangst kunnen nemen. Door het enquêteformulier in te vullen konden de jongeren waardebon nen van 100, 75, 50 en 25 gulden winnen. Het door Synthese uitgevoerde onderzoek bestond onder meer uit een schriftelijke enquête onder 1000 jongeren in de gemeent. Iets meer dan 300 jongeren reageerden en stuurden het formulier terug. Onder hen werden de vier prijzen verloot. De winnaars zijn: 1. Frank Eekhout; 2. Marciano Karjasemita; 3. Pieter Dols, allen uit Venray; 4. Debbie Kuypers uit Castenray. Op zondag 20 april organiseert het Kon. St. Willibrordusgilde uit Geysteren weer zijn jaarlijkse vlooi enmarkt. De markt vindt plaats in het gildehuis, zaal Kleeven aan de Nieuwlandsestraat. Het publiek mag binnen om 13.30 uur en het duurt tot ongeveer 16.00 uur. De gildebroeders hebben voor deze markt veel mooie en ook waar devolle spullen bij elkaar gehaald, zodat er voor elk wat wils is. Of u nu antiquiteiten zoekt of meubilair, elektrische apparaten of snuisterijen of zomaar wat gebruiksvoorwerpen, u kunt daar voor in Geysteren terecht. Veel spullen zijn uitgestald op tafels en die kunt u dan rechtstreeks 'van de tafel' kopen. Daarnaast wor den de mooiere spullen bij opbod verkocht en dat is in Geysteren altijd een belevenis apart* Het is dus niet alleen handel waarmee het Kon. St. Willibrordusgilde u verwent, maar ook sfeer en gezelligheid. Even is het gilde nu in een andere sfeer. Want dit jaar wordt het gilde- leven toch vooral bepaald door het gildefeest, dat de vereniging - die intussen 525 jaar bestaat - viert van 6 t/m 8 juni a.s. Diefstal auto Op klaarlichte dag werd dinsdag tussen 08.25 en 16.35 uur een op een parkeerplaats aan de ST. Antonius straat staande groene Audi 80 met het kentekennummer ID-FT-67 van een 42-jarige Venrayse gestolen. Winkeldiefstal Toen donderdagmiddag een 38- jarige vrouw van Roemeense natio naliteit een aan de Grotcstraat gele gen warenhuis verliet, ging het alarm over. De vrouw keerde terug en vroeg wat er aan de hand was. Ze werd door personeel naar het kan toor gebracht en aan de politie over gegeven, die bij de vrouw een porte monnee aantrof, waarvan het alarm in werking was gegaan. Ze verklaar de de portemonnee op 8 april te heb ben gekocht, daarvoor een kassabon te hebben ontvang, maar die thuis had laten liggen. Het onderzoek in deze winkeldiefstal is nog niet afge sloten. Wat een contrast! Van kerkzang tot uitvoering van een avondvullend programma! Zanggroep Young Sound uit Overloon heeft grootse plannen voor haar jubileumjaar. In 1997 viert de zanggroep haar 30-jarig bestaan. Na een start als kerkkoor vormen zij nu een groep, die zich toelegt op het zingen van populaire muziek. De feestelijke afsluiting van het jubileumjaar zal de uitvoe ring van het avondvullend program ma 'Contrast' zijn in mei 1998. De afgelopen jaren kenmerkten zich door grote contrasten, namelijk de start als een jongeren kerkkoor en het uitgroeien tot zanggroep Young Sound en ook de afwisseling van periodes van hoge ledenaantal len met kleine, maar enthousiaste groepjes. Op dit moment telt de groep 50 mannen en vrouwen, waarvan de leeftijd varieert van 14 tot 44 jaar. De laatste jaren hebben zij zich toe gelegd op het zingen van populaire muziek. Daarbij worden zij begeleid door een combo met drummer, key boardspeler, pianist en gitaristen voor de begeleiding van de zang groep. Dit betekent dat ook het repertoire verder veranderd is. De leiding van de groep is de laat ste dertig jaar in handen geweest van verschillende dirigenten. Sinds 1991 heeft de dirigente. Katinka van Kempen en heel de zanggroep in de regio op verschillende plaatsen naam gemaakt. Zo hebben zij ver schillende keren met veel succes gezongen op het korenfestival in Venray. Ook in andere plaatsen is deelgenomen aan festivals. Daarnaast hebben zij zelf ook een aantal concerten georganiseerd in Overloon. Zelfs is er een paar keer buiten een zomerconcert gegeven in samenwerking met de blaaskapel Freunde Echo. Veel optredens wer den met andere koren uit Overloon en omgeving georganiseerd. Een concert samen met het koor Logeko met als thema 'Andrew Lloyd Webber' was een hoogtepunt voor beide koren. In de kerk is een aantal jaren gele den nog Jesus Christ Superstar opgevoerd. Daarnaast zingen zij ook nog een aantal gospels. Zo is de zanggroep, in 1967 opge richt door pater Ludovicus als jon gerenkoor, veranderd van jongeren koor, in jongerenkerk en daarna in zanggroep Young Sound. Al deze veranderingen hebben er toe geleid dat de groep nog steeds enthousiast elke donderdagavond repeteert. In contrast met wat de groep tot nu toe liet zijn, zijn ze nu druk bezig met de voorbereiding van een avondvullend programma. Allereerst moeten allen nummers ingestudeerd worden. Het belooft een mooie avond te worden, met veel zang en muziek. Over deze avond hoort u binnenkort meer. Autobrand Zondagmorgen omstreeks 09.50 uur zag de 24-jarige bestuurder van een personenauto uit Kloosterhaar, rijdende op de A73 ter hoogte van Castenray, dat er rook onder de motorkap vandaan kwam. Hij stopte maar kon de beginnende brand niet blussen. Dat deed wel de gealar meerde brandweer, maar de auto, een Opel Kadctt, moest gezien de schade worden weggesleept. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M, van Tiel. R.E. Gabeler. Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-vin Gils: za: Dkt. V.d. Vei, n Langstraat 106, tel. 58. "8 zo: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Sehmeetz, J. de Vocht, M. v.d. Acker, P. Henkes en G. v.d. Weyer: za: J. de VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 581878 zo: G. v.d. WEYER Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 'S middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tol maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselsteyn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. HAMMINGA, tel. 511132 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY' Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling R. EELDERINK en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. tel. 0478- 513727 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 uur PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3