Bekendmakingen gemeente Venray Bomenlijst Toegangs verbod verdachte bedrijven varkenspest Verkoop groen- en reststroken Discotheek De Steeg PEEL EN MAAS Donderdag 17 april 1997 - Pagina Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581273: kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor ouders Hub Schols-Vosters en overl. fam.; ouders Geurtjens-Vermazeren en fam. 19.00 H. Mis Marian Hendriks, Frans Hendriks en Josephina Hendriks-Ariens: overl. fam. Custers-Claassen; Harrie Minten; Maria Pouwels-Wismans; Anna Maria Seykens; Leonardus Michels; Hendricus Versleijen; Jan Arts; jrd. Sraar Poels en bijz. int. Zondag: 4e Zondag van Pasen. 9.30 Latijnse hoogmis Marie Truijen-Jansen; overl. fam. Van Dijck-Fleurkens; een dierbare overl.; jrd. echtp. Wilhelm A. Gommers-Sengers. 11.00 H. Mis Ferdie Dobbelaer; Lien Philipsen (coll); uit dankbaarheid en om Gods rijkste zegen; Cor Janssen; Antonius Scheepers (coll); ouders Bloemen- Verhaegen en ouders Huiskes- Betting en de heer en mevr. Hoefnagels; ouders V.d. Water- Houwen en dochter Martha; overl. fam. Thijssen-Kleine Staarman en fam. Thijssen Kleine Staarman- Tagage. Maandag: 9.00 H. Mis voor in het oorlogsgebied om de vrede. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor roeping tot priesterschap. Woensdag: 9.00 H. Mis voor de psychische zieken om een snel her stel. Donderdag: 9.00 H. Mis voor mej. Gerada Broers; overl. ouders Piet en Nelly Janssen-Muis. Vrijdag: H. Marcus, evangelist. 9.00 H. Mis ouders Swinkels- Borghs en overl. fam. Dienbeurten: za 19.00: Maartje, Elena, Bram, Bert; zo 9.30: L. Truijen en P. Vosbeek; 11.00: Leon, Eomer, Martijn, Simone. Lectoren: za. 19.00: W. Bistervels; zo 11.00: J. Truijen. Vincent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. Rongen. Lector: F. Blom. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. Rongen. Lector: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. 11.00 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. Rongen. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: Geen Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmengroep. Donderdag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 18.00 M.m.v. Vocalise; Pieter v. Lieshout (coll); jrd. ouders Hendriks-Arts; Toon Jenneskens; jrd. Teng Verschuuren; Antoon Bovee; Piet v. Kessel; Hein v. Lierop. Zondag: 8.30 Overl. fam. Pouwels- Maessen. 10.30 Hoogmis m.m.v. Zonnelied; Jacobus Naus; Lien Philipsen en overl. fam. en uit dank baarheid; Twan Peeters; Jan Brekelmans. 12.00 Doop Max Looman, Bergkwartier 37. 12.30 Doop Rosa Manders, Nicolaashof 7. Maandag: 19.00 Jgt. Antoon Lensen; overl. van onze parochie. Dinsdag: 2e Dinsdag van de St. Antoniusnoveen. 19.00 Elisabeth Sanders-v.d. Heijden; overl. ouders Jansen-Hermans. Woensdag: 19.00 Jacobus Naus; Joop Colsen. Donderdag: 19.00 Overl. fam. Wint v.d. Munckhof; fam. Peters-Arts; Joos v.d. Bekerom; Lies Janssen- Hesen (coll). Vrijdag: 19.00 Geertruida Goorts- Verhaagen (coll). Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ilia t/m vr van 09.30 lot 10.30 uur. lel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Voor overl. ouders Piel Wismans en Toos Sanders (coll); Piet v. Tilburg. Zondag: 9.30 Hoogmis m.m.v. Herenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamenlijke parochie Venray- Zuid; overl. ouders Huisman-Paulus en overl. kinderen; Martien Janssen (coll); ouders Flinsenberg-Erkelens. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. Presentatie van de kinderen die hun Eerste Communie doen op 27 april en 4 mei; overl. ouders Lemmens- Stevens; Huub v.d. Venne; overl. ouders Broeren-Kersten; Cor Thielen en zoon Toon; overl. ouders Broemans-Bovee; Bert Daniels en overl. fam. (Koor Harmony). Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans. 10.00 Overl. ouders Jans-Verheggen (Gem.koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag: 9.00 Voor 'n zieke (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven. 9.00 Voor vrede in de wereld. 15.00 Uit dankbaarheid bij 50-jarig huw. Van Bracht-de Lauw. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Laura Op den Camp, Annemie Moraal, Danielle Wijnen; zo 8.30: Noud v.d. Mortel, Rik Op den Camp, Merijn Gloudemans, Frank Frederix; 10.00: Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Dianne v.d. Mortel, Renee Bartram; vr 15.00: Mieke van Bracht. Parochie Oirlo 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor); Overl. ouders Zanders-Keijsers; Lies Steeghs- Nelissen (namens bekende (L); Piet Martens en overl. fam. Martens-van Kempen; overl. ouders Chepers- Woker; Jan Custers; Haij Versleijen; Marinus Steeghs (verjaardag). Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); pater Jan v.d. Sterren, Lambert v.d. Sterren; Jan Verheijen; Johan Klein Kiskamp. Dit weekend in de H. Missen collec te voor de priesteropleidingen. Woensdag: 9.00 H. Mis Hendrikus Thielen en Anna Geurts. Vrijdag: 9.00 H. Mis pastoor Schoren. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Jan Geerets; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; Marie en Sjang van Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt; jrd. Gerard Weijs en Mina van Lipzig. Na deze dienst zullen de misdie naars collecteren voor de opleiding van priesters in ons bisdom. Woensdag: 18.00 Overl. fam. Gooren-Dinghs. Misdienaars: za 19.00: Tim G., Gijs, Peggy, Yvonne Classens; wo 18.00: Marian en Loes. Maandag 21 april om 20.00 uur Algemene Parochievergadering in De Wis. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 511664. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kunen, tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel. 571532. Parochie Leunen 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. In deze Gezinsmis zullen de kinderen van groep 4, die op Hemelvaartsdag hun Eerste Communie doen, zich aan onze parochiegemeenschap voorstellen. Lsm. Susanne v. Hees; Martin Jenniskens; weekd. Dien Vogelsangs-Bonants (4); mndd. Teng Houben. Zondag: 10.00 Hgm. Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; overl. fam. Claessens-Gussen; Anny Willemssen-v. Staveren (buurt); gest. jrd. Piet Kusters. 14.00 Doopviering Sacha Janssen. 14.30 Doopviering Wessel Verheijen. 15.00 Doopviering Tim, Anne en Mieke Reintjes. 15,30 Doopviering Lueki Pijpers. Maandag: 19.00 Gest. jrd. Gerard Voermans. Dinsdag: Geen avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. pater Martin Loenen; gest. jrd. Antoon Voesten, Martinus Nijssen en hun echtgen. Donderdag: 19.00 Gest. jrd. Peter Johannes Buijssen, echtgen. en overl. kinderen. Vrijdag: H. Marcus, evangelist. 19.00 Lsm. Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen- Loonen. Misdienaars: za 19.00: Joep Jenneskens en Linda Houben; zo 10.00: Jop Janssen en Kai Croqué; weekb.: Groep 1 Lectoren: zo 10.00: Goen Reintjes. Gedoopt: Lotte Brok, Albionstraat 23. Rectoraat Heide Zondag: 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. 9.30 Hoogmis ggjt. voor de overl. ouders Geurts- Gellings en jgt. voor Helm Claes. Misd.: Gijs, Sanne, Chiel. Koen, René en Roel. Na de Hoogmis kerk deurcollecte voor de priesteroplei ding. Donderdag: Gedachtenis van de H. Fidelis van Sigmaringen, pries ter en martelaar. 18.30 H. Mis voor Dora Camps. Misd.: Joost en Elke. Rectoraat Veulen 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. Zaterdag: 19.00 Hgm. Bep v.d. Heuvel. Zondag: 10.30 Hgm. als gest. jgt. Johan Burgers, Bernardina Weys en zoon Hubert; Nelly Fleurkens- Janssen. Dinsdag: 2e van de 9 dinsdagen t.e.v. St. Antonius. 8.00 H. Mis t.e.v. St. Antonius t.i.v. offeraars. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Misdienaars: za: Richard Classens en Willem Classens; zo: Martijn Nuyten en Roy Smets. Lectoren: za: Antoon Classens; zo: Martijn Nuyten. Parochie Ysselsteyn 4e Zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Kinderwoorddienst; mndd. Toon Hermans; Toon Jaspers. Zondag: 10.00 (Lat./Ned. gezan gen); Louis Arts (fam. Arts); jrd. gezusters Mulders; P. Fleurkens; uit dankbaarheid (M). In dit weekend wordt een tweede collecte gehouden voor de priester opleiding in ons bisdom. Maandag: 19.00 D. Jansen- Koppens (buren). Woensdag: 19.00 Tom v. Lipzig (buurt); ouders Jansen-Koppens. Vrijdag: 19.00 Louis Arts (vrien den). Misdienaarsbeurten: za 19.00: D. Scheepens en M. Verheijen; zo 10.00: F. Crienen, N. Pouwels, D. v. Soest, Ds. v. Soest; ma: R. Poels en J. v. Hees; wo en vr: A. Cox en R. Oomen. Doopschema: (mei) Op de zonda gen 11 en 25 mei kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toege diend. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Lei v. Dijck; jgt. Teng v. Hoof; jgt. Gerardus de Mulder, Mechtilda Aarts en Anneke de Mulder. Misd.: Yvonne Poels en Linda Hoedemakers. Zondag: 10.00 Jgt. Cornelis Ewals en Wilhelmina Emonts; overl. fam. Jessen; tot zekere int. Misd.: Linda Engels en Janneke v. Theden. Woensdag: 19.00 Grad Ewals (bej.bo); Bertha de Rijck-v. Rijswijck; Grada Arts-Janssen; pas toor Jessen; jgt. Maria Claes. Kerk poetsen: mevr. Claassen en Van Hoof. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Grad Hendrix. Zondag: 10.00 Fam. Lenkens- Ermens. Maandag: 19.00 Fam. Huys-v. Enckevort. Donderdag: 19.00 H. Mis. Misdienaars: za: Grad en Mark; zo: Anke en Nicole. Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Maria Lenkens. De Vastenactie heeft ƒ1.702,55 opgebracht. Hartelijk dank hiervoor. Rectoraat Smakt Zaterdag: 14.00 40-jarig jub. Janssen-Rutten. 17.00 Doopviering (Weijenberg). in de St. Jozefkerk. Zondag: 4e Zondag van Pasen; Roepingenzondag. 10.00 Hoogmis voor Herman Janssen; Gerardus Johannes Kersten; vader en moeder Mulder; overl. fam. De Hoog- Coppes; overl. ouders Van Huet- Bongers; Mina Ermers-Verstegen (buurt); Miet Maria en Martinus Kooien (53-j. jub.); ca. 12.30 uur Gezongen H. Mis (bedevaart Amsterdam); 14.30 Doopviering van Anke Seijkens. Lectr.: Ólga v.d. Meer. Dienb.: Bernadette Geurts en Petra Goumans. In de St. Jozefkapel t.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor fam. Noyen; bijz. int.; overl. echtgen. fam. Raijmakers. In de St. Jozefkerk. Donderdag: 15.00 H. Mis voor overl. en lev. leden MBvO. Op zondag 27 april is de hoogmis om 10.30 uur. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 20 april zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop is er koffie drinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Gebruik onderwijs om Jehovah te loven. in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 20 april om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. W.J. Teunissen. IJsselmuiden. 's Middags is er kinderoppas. Na de middagdienst om 16.10 uur is er zondagsschool voor de kinderen van 4-12 jaar. Bijbelgemeente Venray Zondag: 20 april. Wegens omstandigheden i.v.m. het wijkgebouw zal er deze zondag geen dienst worden gehouden in wijkgebouw 't Stekske (Landweert). Inf. tel. 586001. denk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeenschappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenkteken Kloosters' komen tot oprichting van een monu ment. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. 'Plassers betrapt' N Naar aanleiding van de vele klachten door buurtbewoners en de dorpsraad van Leunen, is in overleg met het openbaar ministe rie, in de nacht van zaterdag op zondag voor de tweede maal een 'pias-controle' gehouden nabij De Steeg. Plassen blijft duur want negen 'plassers' kregen een trans actie van 100 gulden aangeboden. Vier personen kregen eveneens een transactie van 100 gulden aam geboden omdat ze te luid stonden te schreeuwen op de openbare weg. Vier bestuurders van een fiets kregen een transactie van 40 gul den aangeboden omdat hun frets geen licht had. Oliespoor De brandweer moest zaterdag avond omstreeks 22.00 uur in actie komen voor het verwijderen van een oliespoor op de Horsterweg. Deze bleek veroorzaakt te zijn door de lijndienst van de Hermesgroep. Uit het onderzoek is gebleken dat een bout van de carter was afgebroken en dat de carterolie een oliespoor had gemaakt. De chauffeur had reeds gemerkt dat hij een oliespoor had achtergelaten dat van zijn bus afkomstig was. Winkeldiefstallen Maandagmiddag werd een 30- jarige Venrayse bij een supermarkt aan de Kiosk betrapt nadat ze eerst enkele bananen had afgewogen en het prijskaartje op de zak had geplakt, zij er vervolgens nog enke le bananen bij deed. De dame werd aan de politie overgegeven. Na ver hoor kreeg ze in het kader van het snelrecht een dagvaarding aangebo den. Dezelfde middag werd in een supermarkt in De Bleek een 19-jari- ge Venrayse betrapt toen zij mascara en een zak drop wilde meenemen zonder die te betalen. Dit alles ter waarde van ƒ11,64. Ook zij werd aan de politie overgegeven. Zij moest dezelfde procedure onder gaan; verhoor en dagvaarding in ontvangst nemen. Dinsdagmorgen werd een 43-jari- ge Venraynaar door personeel betrapt in een supermarkt in Landweert. De man stak een pakje sigaretten in zijn zak en rekende dat niet af. Ook hij kon na verhoor en opmaking van proces-verbaal in het kader van het snelrecht een dagvaar ding in ontvangst nemen. Vliegende storm boven Venrai Een felle noord-westen storm woei de van zaterdagmiddag 15 februa; 1935 tot zondagmorgen met orkaai kracht over het Noord-Limburgs land. Later in de avonduren ging krachtige wind nog vergezeld va hevige regenbuien. Ruk- en wervel winden wisselden elkaar af en k werd voor de mensen onmogelij hun huis te verlaten. De St. Petrus Bandenkerk kond storm niet doorstaan. Een van vier rijtorentjes die tot 12 mele hoog zijn werd van zijn plaat gerukt, kwam door zijn val tereck op het portaaldak en richtte ernstig schade aan het dakwerk. Ook vee andere gebouwen, waarondt Paterskerk en klooster, de Venrays gestichten en de kerk te Oostruu kregen het zwaar te verduren. Op donderdag 13 juni 1935 volg de de aanbesteding voor het bouwet van een nieuw hoektorentje Hoogste inschrijver was J. Houwei - uit Oirlo voor ƒ3.000,-. Aan de laag ste inschrijver. Piet Vollenberg ui Venray werd het werk voor ƒ1.990,- gegund. We zien op de foto (gemaakt o; 30 juli 1935) de werklieden bezig met de voltooiing van het torentje Op de foto zien we ook de blinde muur in de Schoolstraat die destijds i' de tuinafscheiding vormde vandt panden gelegen in de Grotestraat. Jan v.d. Putten Truc met kratten Bij de inlevering van kratten met lege flessen bij Albert Heijn werd een slimme truc gebruikt. Als de krat op de band wordt gezet, wordt deze automatisch voor het statiegeld aangeslagen. Door een touw aan het krat te binden en die terug te trek ken, kon dezelfde krat weer op de band worden gezet. Zo werden er drie kratten ingeleverd maar voor 23 kratten statiegeld uitbetaald. Nadat de truc was ontdekt zijn er maatre gelen genomen zodat dit niet meer mogelijk is. De 'vindingrijke' inle- veraars zijn meer dan 200 gulden rijker geworden. Diefstallen uit auto's Woensdagmiddag werd tussen 13.00 en 13.30 uur door forcering toegang verkregen tot een aan de Akkerweg geparkeerde groene Volkswagen van een 21-jarige Venraynaar. Uit de auto werden de radio en cd-speler ter waarde van ƒ800,- ontvreemd. Een getuige heeft een goed signalement van de dader aan de politie kunnen doorgeven. Donderdag werd aangifte gedaan van inbraak in een aan de Paterslaan geparkeerde personenauto van een 23-jarige Venrayse. Ook hier was door forcering toegang verkregen het ontvreemd werd de autoradio- cassettespeler ter waarde van ƒ600,- Auto liep brandschade op Maandagavond omstreeks mid dernacht werd de brandweer gealar meerd voor een 'autobrand' op een parkeerplaats aan de Veltumse Kleffen. De auto bleek niet in brand te staan. Wel waren daar geplaatste vuilnisbakken opzettelijk in brand gestoken. Daardoor had de auto van een 26-jarige Venraynaar behoorlij ke schade opgelopen. Helm gestolen Vanaf een kapstok van het Raayland College aan de Zuidsingel was ten nadele van een 17-jarige inwoonster van Overloon haar bromfietshelm met een waarde van ƒ100,- gestolen. Bij diefstal kleding betrapt Personeel van een aan de Grotestraat gelegen kledingzaak betrapten dinsdagmiddag tussen 12.00 en 12.30 uur twee mannen die kleding wilden meenemen zonder die te betalen. Toen het tweetal zich betrapt voel de renden zij er vandoor, achterna gezeten door personeel. De kleding werd weggegooid. Zoekactie ook door de politie heeft nog resultaat gehad. Het signalement van de man nen is bekend. In de wijken Centrum, Brukske, Landweert en Maasheseweg e.o. zijn de bijzondere monumentale bomen geïnventariseerd. De betreffende eige naren van de bijzondere bomen zijn daarvan op de hoogte gebracht en na een periode van vier weken waarin zij daarop hebben kunnen reageren, wordt de lijst definitie door burge meester en wethouders vastgesteld. Indien u geen brief heeft ont vangen heeft u in het vervolg geen kapvergunning meer nodig wanneer u een boom wilt verwij deren. Voor geïnteresseerden ligt de com plete bomenlijst per wijk bij de publieksbalie van de gemeente ter inzage. Nadat de lijsten definitief zijn vastgesteld zal ook het betreffende wijkorgaan daarvan een exemplaar ontvangen. In verband met de bestrijding van de varkenspest wijst de gemeente erop dat op grond van artikel 25 van de Gezondheids- en welzijnswet voor dieren de toegang tot verdachte en besmette bedrijven voor eenieder verboden is. Verdachte en besmette bedrijven zijn aan het ter plaatse aan gebrachte bord herkenbaar. De desbetreffende ondernemer weet - via het ministerie van Landbouw - of hij van dit verbod is uitgezonderd. Dit toegangsverbod geldt zowel voor personen als ver voermiddelen. Bezorgers van bood schappen, tijdschriften e.d. dienen zich hier ook aan te houden. Het toegangsverbod komt er in feite op neer dat men zonder toe stemming van de betrokken onderne mer géén toegang tot zijn bedrijf heeft. Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat de uitgifte- kaarten groen- en reststroken voor de wijken Centrum, Landweert I en II, Maasheseweg en Vlakwater definitief zijn vastgesteld. De kaarten liggen voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie, Raadhuisstraat I te Venray. De openingstijden van de publieks balie zijn op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, van dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Degenen die in aanmerking komen voor de aankoop van een groen- of reststrook zullen hierover binnen enkele weken door ons worden bericht. Venray 17 april Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M.de Bever, secretaris Bekendmaking De burgemeester van Venray maakt hierbij bekend voornemens te zijn aan de heer A.J.L. van Dijck, St. Catharinastraat 16, 5809 AM Leunen, een exploitatie-vergunning te verle nen als bedoeld in artikel 2.3.1.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Venray (APV) voor de discotheek De Steeg op het adres St. Catharinastraat 14a-16 te Leunen. De aanvraag voor die vergunning ligt gedurende vier weken, na de datum van deze bekendmaking, op de afdeling OOV, kamer 327 (tel. 523431), van het gemeentehuis voor belanghebbenden ter inzage. Belanghebbenden kunnen geduren de die termijn hun zienswijze schrifte lijk of mondeling naar voren brengen. Werkzaamheden Lollebeekweg op gedeelte van Horsterweg tot Steegkamp In de periode van 21 april t/m 16 mei worden werkzaamheden aan een gedeelte van de Lollebeekweg in Castenray uitgevoerd. Het werk zal bestaan uit enkele asfaltreparaties, het aanbrengen van een slijtlaag op een gedeelte van de weg, het vervangen van asfalt door klin kers ter hoogte van het pleintje, omvorming van het pleintje, in samenwerking met de dorpsraad, diverse herstraatwerkzaamheden nabij de kruising, Het doorgaand verkeer zal plaatse lijk worden omgeleid vanaf 12 mei. Werkzaamheden Oostsingel parallelweg Woensdag 16 april is gestart met de werkzaamheden voor de herin richting van de parallelweg Oostsingel. Het gehele werk wordt in twee fasen uitgevoerd in 1997 het gedeelte van Stationsweg tot nabij huisnr. 32 en in voorjaar 1998, na realisatie van de bouwlocatie alhier, het resterend gedeelte tot de Oude Oostrumseweg. Deze week is begonnen met het vellen van de bomen in het trottoir. In de periode van 21 april t/m 18 juli zullen vervolgens diverse werk zaamheden plaatsvinden leggen nieuw riool en verwijderen oud riool asfaltverharding vervangen door klinkers ophogen van enkele kruisingen tot zgn. verkeersplateau's kabel en leidingwerkzaamheden De gehele weg zal vanaf 21 april worden afgesloten van Stationsweg tot nabij huisnr 32.Verwacht wordt dat de werkzaamheden omstreeks 18 juli afgerond zijn. Het doorgaand fietsverkeer zal worden omgeleid via de Mgr. Nolenstraat en Kolkweg. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen M. Arens, tel. 06- 53103762. Vernielingen aan auto's In de nacht van vrijdag op zatei- dag werd een in de Ouverturestrar geparkeerde personenauto van e« [fl 25-jarige inwoner van Ysselstej bekrast. In dezelfde straat werd in dezelfö nacht een personenauto van een 23 jarige Venraynaar niet alleen bekras maar er werd ook een leuze in lis )f plaatwerk aangebracht. De auto a geheel moeten worden overgespo ten. Ook werd de personenauto Vi r een 22-jarige Venraynaar bekras Deze stond eveneens Ouverturestraat. Zakkenroller weer actief Zaterdagmiddag sloeg tusse 15.15 en 15.30 uur een zakkenrolls weer toe in De Bleek. Deze kee was een 21-jarige Maasbrese dam:n de dupe. Uit haar tas werd haarpoi lfl tefeuille gerold met daarin persoon lijke bescheiden, rijbewijs, kente kenbewijs, identiteitskaart i, creditcard en ƒ55,-. Ruiten ingegooid Zaterdagavond kwam bij de poli- tie een melding binnen dat enkek r knapen ruiten in aan het gooien waren, van de voormalige depen- - dance van de Huishoudschool aan de Oostsingel. De politie trof ds vandalen niet meer aan. Motorrijder botste tegen vangrail Donderdag omstreeks 16.15 - reed een 32-jarige motorrijder ui|| Westervoort op de oprit van i; Maasheseweg naar de A7i Mogelijk reed hij met een te ho; snelheid zodat hij geen contro meer had over de motor, en botst tegen de vangrail. De motor wei totaal vernield terwijl de motorrijdi voor behandeling van verschillen! verwondingen naar het ziekenhui moest worden vervoerd. Oud zeer laaide op Oud zeer laaide op en eerde gedane beledigingen kwamen w« naar boven, toen een 40-jarig Venraynaar geconfronteerd wer met een 32-jarige plaatsgenoot# de Merseloseweg. Woorden haddc niet het gewenste effect. Plotselii gooide de 32-jarige een hamer m de 40-jarige, die door de hamer het gezicht werd getroffen. De mJ werd voor behandeling naar EHBO vervoerd. De politie even later de hamergooier aanho den. Die werd zware mishandeli11 ten laste gelegd en na verhoor voor verder onderzoek ingesloten. Onder invloed Bij een routinecontrole, in d nacht van vrijdag op zaterdag, hk de politie op de Deurneseweg, om? reeks 03.25 uur, een bestuurder vi een. personenauto. Dit was eenï jarige inwoner van Ysselsteyn, D verkeerde zodanig onder invloi van alcohol dat hem een rijverlx van acht werd opgelegd. Confoc de huidige voorschriften werdz? rijbewijs ingevorderd. Tevens zalt een dagvaarding in het kader vi het snelrecht krijgen uitgereikt. Inbraak in Muziekschool In de nacht van donderdag op vri dag is door forcering van een raï toegang verkregen tot de dependa ce van de Muziekschool in de voc malige school van Jerusalem aant Heuvelstraat. Uit het pianoloh werden muziekinstrumenten waarde van vele duizenden guldfl gestolen. Een inventarisatie mc< nog worden opgemaakt.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 20