Sfiont ut 1/e*VKzy OPEN EEN VESTIGING BIJ UW KLANTEN THUIS Bowlen Red Caps Venray Biljarten JBC Venray'80 Trefpunt Peel Maas. Thuis op internet. Midgetgolf Buitenlust Tennisclub Rodhe Volleybalclub Phoenix'75 Tennis vereniging Ysselsteyi Red Stars V Tennis 5 PEEL EN MAAS Donderdag 17 april 1997 - Pag Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A: Sigma's/RBV-Magic Line 29-6 B.T. Jamin-Strikers 23-12 SVCB/Gommans-Pinhunters 12-23 Treffers-Red Arrows 17-18 Pinhunters 4e Periodekampioen Weer een wisseling van de wacht aan de kop van de ranglijst. B.T. Jam in, vorige week verdrongen, stelde tegen de Strikers, die toen de kop overnamen, orde op zaken door het rechtstreekse duel ruimschoots te winnen met Theo Goossens als beste van het team met een 232- game en 594-serie. Bij de Strikers kon alleen Leo van Rijt met 3 pers. punten overtuigen. De Pinhunters bereikten, zonder tot echt hoge sco res te komen, tegen S.V.C.B./ Gommans dezelfde score en behaal den daarmee de vierde periodetitel. Er viel een 200-game te noteren voor Pinhunter Eric Billekens (201) en voor Mike Berghammer van SVCB (200). Het aloude duel tussen de Sigma's en Magic Line werd overtuigend door eerstgenoemd team gewonnen. Bij de Sigma's scoorden 3 spelers een 600-serie: Joos Peeters was met 612 de beste van de klasse, Harrie Peeters kwam tot 609 en Leo van der Rijt tot 602. 200-games waren er voor de Sigma's Joos Peeters (202 en 219), Harrie Peeters (217) en Leo van der Rijt (209 en 224) terwijl bij Magie Line Han Rooijakkers tot 201 kwam, Bert Tax tot 204 en John Koekkelkoren tot 204. De Red Arrows hielden aan hun match tegen de Treffers net een puntje meer over, maar behalve de 233-game van Cyriel Winters (Treffers), de hoog ste van de avona bij de heren, en de 188-game en 542-serie van Red Arrow Marlies Thijssen, de beste bij de dames, waren er weinig hoogte punten. Uitslagen poule B: Hit Miss-The Nitwits 21-11 Altijd Raak/MSp.-ScoresZTexc. 24-8 Sch.bedr. Arts-Club Up 29-3 Van Dijck-BLS/Close Ene. 8-24 De Scores konden hun stunt van vorige week tegen Van Dijch niet herhalen in hun wedstrijd tegen kop loper Altijd Raak, dat in Gerard Stroecken met zijn 235-game en 592-serie de beste speler van deze klasse in zijn midden had. Bij de Scores zette Serge D'amore een mooie 225-game neer. Het Arts team komt er weer aan en onder lei ding van Fien Jenniskens, met 211 en 586 de beste dame van de klasse, werden maar 3 puntjes afgestaan aan tegenstander Club Up, die Math Verhagen die punten zagen behalen. Hit Miss blijft ook nog in de race al was de winst op de Nitwits, met Marij de la Roy als beste, niet erg overtuigend, getuige de eindscore van 2228 tegen 2221, maar de pun ten tellen nu eenmaal, hoe ze ook worden behaald. Het Plusmarkt van Dijck-team zit in een dip, want B.L.S./Close Encounters had weinig moeite om, vooral door Marijke den Burger en Marcel Jeurissen, die ieder 3 pers. punten pakten, de Plusmarkters op een dikke neder laag te trakteren. Uitslagen Trio-league: Flying Strikers-Sigma's/RBV 28-1 Crash-Treffers '94 26-3 Hit Miss-Bokual Mijling 10-19 B.T. Jamin-Dream Team 9-20 We-Je-Be-Alacarte 20-9 DE prestatie van de avond werd geleverd door Frank Broeseliske van Bokual/Mijling, die in 2 games een aaneengesloten serie van 16 strikes produceerde; 6 in de eerste en 10 in de tweede game. Hij ein digde met 7-spare in de extra beurt en zette een nieuw baanrecord op baan 5 neer met 287. Uiteraard was hij hiermee de beste in de game bij de heren, maar ook de serie bracht hij met 660 op zijn naam. Dat Bokual van Hit Miss won, mag dan ook niet verrassend worden genoemd. De Sigma's, de nummer twee op de ranglijst, werden vernie tigend verslagen door de Flying Strikers, die in Chris Roberts (game 242, serie 589) hun beste man had den. Crash, met Stan Rietkerk (game 201) in goede doen, nam de tweedee pllats weer over via winst op de Treffers '94. Hekkensluiter B.T. Jamin kon, ondanks 3 pers. punten van Henk Janssen ,niet tot winst komen tegen het Dreamteam, waarin Piet Minten ook goed was voor 3 pers. punten. Het middenmo tersduel werd in het voordeel van Wc-Je-Be beslist, mede dankzij een 225-game van Piet van Dijck en 3 individuele punten van Leo Wijnands; bij Alacarte pakte Francis van Arkel haar drie puntjes. Jeugd Uitslagen Huisleague: Flying Pins-Dreamteam 2-27 Bloempjes-Kingpin 12.5-16.5 Ninc+Onc-The Ravers 1-28 Strikers-De Zwabbers 9-20 Het Kingpin-trio blijft het goed doen. Door de winst op de Bloempjes, waarin Raymond Klaassens toch 3 puntjes afpikte van Inge Lenssen, blijft de koppositie met ruime voorsprong'op nummer twee behouden. Die tweede'plaats is in handen van de Strikers, die toch veel punten inleverden tegen de Zwabbers, waarin Mariska van Dinther weer eens de beste bij de meisjes was met haar 186-game en 507-serie. De Ravers, met Dave Tijsscn, die met 468 de hoogste jon gens-serie scorde, rukten van de zevende naar de vijfde plaats op door Nine+One maar one point te gunnen, gescoord door Ursula Cornelissen. Ed van Hese was met zijn 191-game de grote man bij het Dreamteam, dat de Flying Pins dui delijk de baas was. Inge Lenssen tweede bij dubbels in Utrecht Samen met haar Oosterhoutse partner Amelia van Gils behaalde Inge in de Juniorenklasse een mooie tweede plaats. Niet alleen die twee de plaats, maar vooral haar score (65§ in 4 games) stelden haar zeer tevreden. In het individuele klasse ment bereikte zij een 22e plaats in dit drukbezochte toernooi (120 deel nemers) Bedrijvenbowling Uitslagen 3e klasse laatste ronde: Jan Linders-Franke RVS 0-4 AMS-Raedts/Knops 1.5-2.5 Edah 1 -Ford van Haren 1 0-4 In een zinderend duel veroverde Franke R.V.S. de titel in deze klasse en verwees het Supermarkt-team naar de promotie/degradatieronde. A.M.S. eindigde als derde, Ford van Haren 1 als vierde en Edah 1 zal op 1 mei a.s. voor klassebehoud moe ten strijden tegen de nummer twee van klasse 4. Bouwbedr. Raedts/ Knops degradeert rechtstreeks naar de vierde klaase. Uitslagen 4e klasse laatste ronde: Rabo Zevenrode 1-VvGI 4 2-2 Wismans-Kersten Wanssum 1 1-3 Rabo Venray, heren -NLW 2-2 Rabo Zevenrode 1 had aan het gelijkspel tegen Vine. v. Gogh 4 genoeg om de kampioensvlag te hij sen. De ploeg van Agr.bedr. Wismans mag, ondanks de neder laag tegen Kersten, toch een poging wagen een klasse hoger te komen. Voor het team van het Noord Limburgs werkvoorzieningschap viel het doek in de vierde klasse en Kersten wanssum mag proberen zich te handhaven. Honk en softbal Zondag is er een handschoen van een pupil of aspirant aangetroffen bij de kantine. Ben ie je handschoen kwijt, kun je deze komen halen bij Richard Draaisma, Mastbos 7 te Venray. De oefenwedstrijden zitten erop. Voor de honkbal senioren 1 beteken de dat een jaarlijks terugkerend toernooi in Maastricht, de Limburg Cup. Nadat om 10.00 uur de loting was gehouden konden de wedstrij den tussen Limburgse teams begin nen. Meer hierover volgende week. De softbal senioren 1 moesten thuis aantreden tegen de Stags uit Etten-Leur. Ook hierover meer vol gende week. De honkbal senioren 2 kregen in en tegen Helmond klop. Na de reguliere twee uur stond het liefst 19-1 voor de thuisspelende partij. Het verschil kwam zowel tot uitdrukking aan slag als in het veld. Aan slag is door Red Caps slechts een honkslag geproduceerd, terwijl in het veld beginnersfouten werden gemaakt. Vermeld moet echter wor den dat Red Caps met een jeugdige werper begon, die nog geen senio ren ervaring had. Mulo daarentegen had de keuze uit meerdere 'fast' pitchers. Uitslagen: hb2: Mulo-Red Caps 19-1 Programma zaterdag 19 april: pup: Red Caps-Red Sox a.11.00 asp: Phantoms-Red Caps a.14.30 Programma zondag 20 april: asp.: Red Caps-Cheetahs a. 11.00 asp. Cheetahs-Red Caps a.12.30 sbl: Nuenen 2-Red Caps a.11.00 sb2: Red Caps-PSV a.11.00 hbl: Red Caps-Orioles a.14.00 hb2: Nuenen 3-Red Caps v. 10.30 Onze vereniging is dringend op zoek naar leden en kader. Wil je lid worden van een vereniging, waar je zowel in een team speelt, als indi vidu bezig bent? Kom dan eens kij ken op een van onze oefenwedstrij den. Iedere week kun je hier dfe tijden zien, waarop Red Caps Venray speelt. Ons veld ligt achter hotel Wieënhof. Informatie: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl Mixed Hockey TAV dub IAA Venray Uitslagen: Jongens: Al: Venray-Weert BI: HCAS 1-Venray B2: Venray-Oranje Zwart 3 Cl: Venray 1-Oirschot 1 C2: HOD-Venray Dl: Venray-MEP Meisjes: Al: Horst-Venray BI: Venray-HCAS Cl: Heeze-Venray Dl: Geel Zwart-Venray Mini's: J8D1Venray 1-Venray 2 J6E1Venray-Venlo J6E2: Blerick-Venray M8D1: Venray 2-Helden M8D2: Venray 3-Venlo Heren: 1: Geldrop-Venray 2: Venray-HCAS Vet.A: Eersel-Venray Vet.B: Heren-Uden Dames: 1Venray-Cranendonk 2: Valkenburg-Venray Programma zaterdag 19 april: Jongens: Al: Venray-Racing BI: Best-Venray B2: EMHC-Venray Cl: Nuenen-Venray C2: Venray-Deurne Dl: Uden 1-Venray 2 Meisjes: Al: Oedenrode-Venray BI: Venray-Weert ClVenray-Oirschot Dl: Venray 1-Nuenen Mini's: J8D1: Helden-Venray J8D2: Venray 3-Venlo J6E1: Venray-Weert 2 J6E2: Venray-Blerick 3 M8D1: Weert-Venray 2 M8D2: Blerick 2-Venray 3 v.09.00 Programma zondag 20 april: Heren: 1: Venray-Horst 2: Heerlen-Venray 3: Venray-Mierlo 4 Vet.A: Venray-Venlo Vet.B: Best-Venray Dames: 1Boekel-Vénray 2: Venray-Nuenen 2-3 2-0 1-2 6-2 6-1 1-9 2-0 3-1 2-1 1-7 12-0 1-14 10-2 2-0 1-10 3-0 2-1 2-3 1-1 4-0 1-1 a.16.00 v.11.00 v. 14.30 v.10.15 a.13.00 v. 10.00 v. 12.45 a. 14.30 a.11.30 a.11.30 v.09.00 a.10.20 a. 10.20 a. 10.20 .45 a.14.30 v. 10.00 a.12.45 a.16.00 a.12.45 a.11.00 Dames 1 - Cranendonck 4-0 Middenmoter Cranendonck kwam maar biet tien speelsters opdraven tegen koploper Venray. De dames van Venray hadden het toch niet zo gemakkelijk met deze man-meer situatie. Bij afwezigheid van de keepster van Dames 1, verdedigde Lizette Iding uit meisjes BI het Venrayse doel. Al na enkele minuten behoedde ze Venray voor een ach terstand door een schitterende red ding te verrichten. Hierna begon Venray het initiatief te nemen, en het was Noortje Pelser die als eerste scoorde. Niet lang hierna werd een schot van Rianne Jansen door een Cranendonck-speelster van richting veranderd waardoor de bal in het doel verdween: 2-0. Na de rust behield Venray het overwicht, alhoewel Cranendonck ook enkele malen in de Venrayse cirkel kon komen. De thuisploeg echter, benutte de kansen. De 3-0 kwam op naam van Stephanie Welschen en Janneke Wijdeveld bepaalde door haar treffer de eind stand op 4-0.' Venray heeft in de res terende drie duels aan 4 punten genoeg om kampioen te worden. Geldrop - Heren 1 3-0 Na de 6-3 overwinning vorige week op Deurne moesten de hoc keyers van Venray afgelopen week end aantreden tegen Geldrop. Geldrop had met één punt achters tand op de koploper nog kansen om kampioen te worden. Venray echter kan niet meer promoveren of degra deren. Er staat dus niets meer op het spel voor de Venrayse hockeyers en dat was dan ook precies het verschil wat vanaf het begin van de wedstrijd duidelijk was: Geldrop moest en wilde winnen. Er was nog een ander verschil wat wellicht meespeelde. De twee topscoorders Thijs Peters en Sander Min deden beide niet mee. Vorige week tegen Deurne waren ze nog goed voor de volledi ge productie van Venray (Sander 2x, Thijs 4x). De keeper van Jongens BI, die de gehele wedstrijd de geblesseerde eerste keeper Piet Hein verving, behoedde Venray voor een grotere nederlaag. Komende zondag speelt Venray thuis tegen Horst. Een onvervalste streekderby. Aanvang 14.30 uur. D.O.S. Persoonlijke Kampioen schappen VBB: Tijdens de finale driebanden 2e klas behaalde Joyce Voesten voor het 2e jaar op rij het kampioen schap. Zij verloor slecht 1 partij. Will Berden beeindigde het toernooi met een 6e plaats. Clubkampioenschappen: Vanavond wordt de laatste rónde gespeeld van het driebanden. De clubkampioen wordt dan ook van avond bekend. Op maandag 21 april gaan we ver der met de clubkampioenschappen libre. Aanvang 19.30 uur. Aan de deelnemers het verzoek tijdig aan wezig zijn. Toernooien KNBB: Tijdens de finale Ladycup behaal de Silvia Nouwens een 7e plaats. Zij behaalde 2 matchpunten. Voor een eerste finale die zij speelde een prima prestatie. Uitslagen bandstoten KNBB: DOS 1-VOP 5-2 Sef Peeters en Ad van Gerven behaalden de punten. DOS 3-Vriendenkring 5-2 De zege kwam tot stand door winst partijen van Frank Voermans en Joyce Voesten. Programma bandstoten KNBB: Dinsdag 22 april: DOS 1-Tegelen B DOS 2-Tegelen B DOS 3 is vrij. V.O.P. Uitslagen KNBB: AlVOP-BC Tegelen B 2-5 Winst was er alleen voor Henk Kamerman die zijn partij met 1.26 gem. won. Al: DOS-VOP 5-2 Ook in deze wedstrijd won alleen Henk zijn partij met 1.25 gem. A2: VOP-BC Tegelen A 2-5 Albert Hendriks won zijn partij met 0.66 gem. BI: De Poedelhaters-VOP 5-2 Ook in deze wedstrijd maar één winstpartij van onze kant namelijk Wilfned Godschalk die 2.22 gem. speelde. Pers. kampioenschappen VBB Van 17 t/m 19 april wordt door onze verengiing de finale in de 2e klas libre van de VBB georgani seerd. Wilfried Godschalk vertegen woordigd onze vereniging in deze finale. Op bovengenoemde dagen nemen vier leden van onze vereniging deel aan de voorwedstrijden in de 4e klas. Joyce Voesten en Suritz Lubbers spelen hun wedstrijden bij OGO en Nellie Dericks speelt samen met Henk Kamerman bij SVD. Tijdens de finale in de kaderklas zijn onze leden René Dericks, Piet Volleberg en Jan Zanders als le, 2e en 4e geëindigd. V.B.B. Finale kaderklasse pers. kampioenschappen In het afgelopen weekend zijn de finalewedstrijden in deze klasse gespeeld. Kampioen is geworden R. Dericks van VOP. Hij behaalde 16 (het maximale aantal) matchpunten met een algemeen moyenne van 42.105 (hoogste serie 143). De tweede plaats was eveneens wegge legd voor een speler van VOP, namelijk P. Volleberg. Hij behaalde 10 matchpunten en een algemeen moyenne van 26.132. Beide spelers speelden kader 57/2. De derde prijs was voor G. v. Asten van BCY die in de spelsoort 38/2 7 matchpunten behaalde en uitkwam op een alg. moyenne van 19.322. De organisatie was in handen van HGL en het evenement vond plaats in lokaliteit De Klomp in Venray. Finale 2e klasse driebanden pers. kampioenschappen Deze finalewedstrijden zijn ook het afgelopen weekend gespeeld. Joyce Voesten van DOS was met 10 matchpunten en een alg. moyenne van 0.390 de kampioene. Nummer twee was K. Westkamp van HGL, die uitkwam op 8 matchpunten en een alg. moyenne van 0.447. Op basis van procentueel moyenne was P. Gerrats van DVM/Steeg de num mer 3; hij kwam uit op 6 matchpun ten met een alg. moyenne van 0.406. De organisatie was in handen van BCY in Ysselsteyn en de wedstrij den vonden plaats in lokaliteit De Herberg te Ysselsteyn. Programma pers. kampioenschappen Voorrondewedstrijden libre 4e klasse worden gespeeld bij: OGO Overloon op 17, 18 en 19 april in café De Lantaarn; OPM Merselo op 14, 15 en 17 april in café Den Tommes; SNA Oostrum, op 17, 18 en 19 april in café De Karklingel en SVD Overloon op 17,18 en 19 april in café Duivenbos. De finalewedstrijden libre 2e klas se zijn in lokaliteit Halfweg op don derdag 17, vrijdag 18 en zaterdag 19 april. De organisatie berust bij VOP Venray. De voorrondewedstrijden libre 5e klasse worden gespeeld bij OOO Oirlo op 21, 22 en 23 april in café De Terp; Trefpunt Geysteren op 21, 22 en 23 april in café 't Trefpunt; DVM/Steeg Venray op 21, 22 en 23 café De Volle Maan. Hier zijn ze dan! De spelers van SNA uit Oostrum, die kampioen werden in de competitie driebanden van de Venrayse Biljart Bond. V.l.n.r.: H. Lenssen, J. Magermans, E. v.d. Venne en T. v.d. Venne. Op 7 april heeft de wedstrijdcom missie voor onze vereniging het eer ste clubtoernooi doubletten van 1997 georganiseerd. Hieronder volgt de uitslag: 1. W. Broers en J. Wikkers; 2. J. Bergman en R. Bergman; 3. E. Zeelen en F. v.d. Berg. Op zondag 13 april hebben drie van onze teams meegedaan aan de eerste wedstrijd van de Nationale Competitie in Landgraaf. Er volgen nog twee wedstrijddagen. Op 27 april in Asten en op 25 mei in Sittard. Ook op andere plaatsen in het land is het zomerseizoen weer begonnen. Hieronder volgen de voor ons bereikbare wedstrijden. 16 april dobl. Bij Le Carreau in Tilburg, 50+ toernooi bij de Valkatties in Nijmegen; 20 april tripl. bij Cloeck en Moedigh in Sint Oedenrode, doubl. bij PC Oisterwijk, PV Boxmeer, PV 't Lover te Asten en Bre-da Boules in Breda; 23 april doubl. 50+ toernooi bij JBC Epetanque in Epe; 30 april doubl. bij PC Oisterwijk; 4 mei tripl. bij Le Carreau in Tilburg, doubl. bij JBV Amicale Cuijk en bij PV 't Lover in Asten; 5 mei tripl. en doubl. in het Philips de Jongnpark in Eindhoven; 8 mei doubl. bij 't Kós Krék in Asten; 10 mei vogel- parktoernooi voor dames, jeugd en andere deelnemers in Oisterwijk (aparte wedstrijden, alles tripl.), 12 uur sextetten bij JBV 't Zwijntje in Apeldoorn; 14 mei doubl. in Loon op Zand, bij de Valkatties in Nijmegen en bij Maboul in Ede; 17 mei Dag en Best bij Amité in Best (doubl. en tripl.); 18 mei doubl. bij SV Swift in Helmond en bij PV DOB in Oudenbosch. U wilt goed zakendoen en dus zou het mooi zijn als uw producten of diensten daar waren waar uw klanten zijn. Wat dacht u van Trefpunt? Trefpunt is namelijk de enige Internet-marktplaats die specifiek gericht is op Venray en omgeving. Steeds meer mensen komen er net zo vaak als ze in een winkelstraat komen. Vanuit huis lopen ze naar binnen om te zoeken en te vinden, van gemeente-informatie tot de laatste aanbiedingen van deelnemende bedrijven. Al vanaf een paar tientjes per maand kan uw bedrijf op op Trefpunt staan, 24 uur per dan, 7 dagen per week bij uw klanten thuis. Waardoor er voortaan ook bij u virtueel gewinkeld kan worden. Als u meer wilt weten, neem dan contact op met Trefpunt Peel Maas, tel. 0478-582727 of email: peelenm@tref.nl Voor meer informatie over presentatie op internet en de speciale aanbieding kunt u terecht bij Peel en Maas Grotestraat 68 Venray, tel. 0478-582727, fax. 04780-510916, E-mail: peelenm@tref.nl Met gemiddeld bijna negen slagen minder dan de bezoekende club, bond ons eerste team Heeze 1 aan de zegekar en ook dit was in feite van te voren al verwacht. Alleen in de derde ronde werd het nog even spannend of onze jongens nog een rondje af moesten geven. Met een nipte voorsprong van één slag behaalden wij ook hier de volle winst. Beste speler was Harrie Lenssen met 91 slagen óver vier ronden, doch ook de anderen speel den een puike partij; gemiddeld genomen werd er royaal onder de honderd gespeeld, per persoon dus per ronde 11 banen in éen keer en de andere zeven in maximaal twee sla gen. Voor Buitenlust 3 gold eigenlijk hetzelfde. Ook zij wonnen hun wed strijd, alleen in de tweede ronde werd een gelijkspel afgedwongen door de bezoekers uit Maasbree, de Pool 1 en met gemiddeld negen banen in een keer raak, en dus de resterende negen banen in maximaal twee slagen, mochten ook zij tevre den terugkijken op deze wedstrijd. Beste speler was hier onze nestor van de vereniging, Gerard Arts met 102 slagen over deze vier doorgan gen. Heeze 2 kwam eveneens naar Venray op bezoek bij ons tweede team en ook zij konden niet echt overtuigen; alleen in de derde ronde werd, zeer frappant, met slechts een slag gewonnen, doch alle andere ronden waren zonder meer voor onze spelers dikke winstpartijen. In feite speelden zij stuk voor stuk een goede wedstrijd, met als uitblinkers Huub Straatman met 97 slagen, Jan Litjens 98 en Liesbeth v.d. Kerkhof 100 slagen. Gewoonweg goed afge werkt. Voor Buitenlust 4 stond de uit wedstrijd in en tegen Nuth 2 op het programma en helaas konden zij hier geen ronde in winst omzetten. We weten dat deze baan niet voor iedereen even makkelijk is, doch een dergelijk groot verschil in hole slagen hadden we niet verwacht. De gemiddelden lagen allemaal dicht bij elkaar, maar geen echte uitschie ter. Voor deze week uiteraard op don derdagavond de.onderlinge compe titie en voor het weekend wederom de Bondswedstrijden. Ons eerste team ontvangt Cuyk 1 en dit is een niet te onderschatten tegenstander. We zullen alles op alles moeten zet ten om de volle winst thuis te behouden. Buitenlust 2 gaat op bezoek bij de Financiën 1, en ook al is dit team niet sterker geworden, de baan is hetzelfde gebleven, dus opletten geblazen. Heeze 2 ontvangt onze spelers van het derde team en ook zij weten hoe moeilijk het zal worden om hier winstpunten te behalen... tot slot het vierde team dat thuis speelt tegen Cuyk 2 en zij hoeven zich niet zonder meer gewonnen te geven. Doch daarover volgende week meer. Uitslagen van behaalde resultaten van TC Rodhe in het weekend van 12 en 13 april. gjl7j3kl: Rodhe 1-Winbled. 1 0-5 gl8+3kl: Rodhe 1-Meijel 2 0-5 gl8+3kl: Dennenm. 1-Rodhe 2 5-0 hl8+3kl: Bosdael 1-Rodhe 1 2-4 g35+hkl: Rodhe 1-Origin-B. 4-1 g35+3kl: Helios 1-Rodhe 2 2-3 g35+4kl: Rulec 4-Rodhe 3 2-3 n35+lkl: Rodhe 1-Lottum 1 1-5 g6kl: Rodhe l-'t Root 5 1-7 h6kl: Topspin 1-Rodhe 1 1-5 h7kl: De Mast 2-Rodhe 2 6-0 g35+4kl: Rodhe l-Doomakkers3-2 g35+4kl: Rodhe 2-Arcen 2 5-0 Vanaf heden is er weer racketwis selen op de dinsdagavond vanaf 19.00 uur. Alle seniorleden kunnen hieraan deelnemen.. Bij tennisclub Rodhe, gelegen aan de Smakterveldweg in de wijk Landweert, zijn nog mogelijkheden om lid te worden. Wil men uitslui tend recreatief een balletje slaan dan bestaat de mogelijkheid om een lid maatschap als parklid aan te vragen. Wil men ook deelnemen aan de door de KNLTB georganiseerde activitei ten dan word je KNLTB-lid van TC Rodhe. Voor aanmeldingen en informatie kan men terecht bij de secretaris dhr. H. Thuijls, tel. 588481 of loop een keer 's avonds binnen in ons gezellig paviljoen en laat je ter plekke infor meren. Bovendien bestaan er mogelijkhe den om in de wintermaanden op overdekte kunstgrasbanen te tennis sen. U kunt deze banen huren. Heeft u belangstelling voor een bepaald uur, informeer dan snel. Er zijn nog enkele uren vrij. Inmiddels is ook bekend gewor den dat de mogelijkheid bestaat om een buitenbaan per uur te huren. Athos 4 - Dames 1 2-2 15-12 15-13 9-15 5-15 Athos begon overtuigend en de traag op gang komende Phoenix- dames hepen daardoor achter de fei ten aan. Door zich te laten horen en veel betere samenwerking trok Phoenix de derde set naar zich toe. De winning mood werd goed vast gehouden en de vierde set ging met gemak naar de Venrayse dames. Een welverdiend punt. Dorpencompetitie Zie voor de uitsl 'Dorpencompetitie' elders iri blad. Programma zaterdag 19 ap lc:TV LVH 2-TVY j 2a: TVY 2-TV LVH 1 2a: TVY 1-TV LVH 2 Programma zondag 20 apr^' lc: TVY-TV LVH 2 KNLTB-competitie Uitslagen zaterdag: Mix 18+-Arcen 3 Grubbenvorst 4-Mix 35+ Helden 2-Heren 1 Heren 2-Venlo 2 Zondag: Velden 2-Heren 1 Programma zaterdag 19 api mf Bevo3-Mix 18+ 13 Mix 35+-Lottum 1 1,P Heren l-'t Bronshout 1 lj Rodhe 1-Heren 2 1!, Programma zondag 20 april Heren 1-Grensmeppers 2 Pinkstertoemooi 2e Pinksterdag, maandag 19 spelen we weer het jaarl Pinkstertoemooi. Alle seni leden kunnen zich hiervoor ops middels de inschrijfkaarten. Di| tot 4 mei. l\ ik rg' ii)o1 ii iubl Jongens en Meisjes v 't Red Stars kampioei Red Stars heeft het afgelc weekend al twee kampioenen! nen verwelkomen. Zowel het ee jongensteam als het eerste mei; örl team werd kampioen, respectii 'S1 lijk in de klasse Landelijk A ie'< Landelijk C. Jeroen Reé"L Stephan v.d. Donk en Rayrc \m Larmené lieten na de inhaal» strijd op vrijdagavond al de cod rentie achter met meer dan 20 c ten. Met coach Nick van Sind stelden zij dit seizoen met i macht de eerste plaats veilig. Onder begeleiding van a Martien Gielen speelde het et meisjesteam zaterdag gelijk lt Furst Kantoors 1, waarmee de! rer ste wedstrijd over twee we rer slechts een formaliteit is gewon rer Dus ook voor Marjo van Bredert rer Marcia v.d. Munckhof, Sa nio, Koenen en Sheila Verblakt een: idet delijke en terechte eerste p! det Gefeliciteerd! jdet Het eerste damesteam zette zi se: dag de eerste stap naar de derde: ni' in de eredivisie. Met 4-3 werlpro eerste confrontatie ier Cosmos/ i'TVV gewonnen. Dani ni' Poels won haar beide enkelsj Marusha Bonsen en Wilmie 5 wonnen elk één partij. Voor Wi! was dit haar laatste wedstrijd i Red Stars, zij stopt met tafelten sen na een lange en succesvolle: rière. Marusha Bonsen speell return tegen Cosmos nog n waarna ook zij bij Red Stars zal' trekken om bij Spaarne te gaan: len. Volgend seizoen zal Dani gezelschap krijgen van Mariëlle Gooi en Petra Staps, die overkocer. van Hotak. P. De heren van Red Stars 1 verlo hun wedstrijd tegen De Korenbt 3 met 4-6. Ronald werd vooi gelegenheid vervangen door li Nelissen, die flink van zich af maar toch alle partijen ver Anders was dat voor Patrick Zwi V die in de voetsporen van Ronald! ?e' en drie wedstrijden won. Gertf.^ Loeffen tenslotte won één pa zorgde voor de 'vier'. Uitslagen: Heren: Red Stars 1-De Korenbeurs 3 Red Stars 3-OSDO 1 Red Stars 4-Panningen 1 Red Stars 6-Asterix 1 Red Stars 7-TTC 2 Red Stars 8-Looping 3 Red Stars 9-Maasbree 1 TCS 1 -Red Stars 2 Helden '67 1-Red Stars 5 Koningslust 3-Red Stars 10 Dames: Red Stars 1-Cosmos/TTVV Red Stars 2-Hoonhorst 2 Red Stars 4-JCV 2 SPS/Never Desp. 1-Red Stars 35 Jongens: Red Stars 1-STI/Westa 1 Red Stars 3-Maasdal 1 Red Stars 6-Asterix 1 Red Stars 7-Panningen 1 Shot (W) 2-Red Stars 2 TTC J-Red Stars 4 Panningen 2-Red Stars 5 Meisjes: Koningslust 1-Red Stars 2 Dorpenkompetitie Uitslagen zaterdag: pla: TV LVH-TV 't Lobke pi a: TV Ysselsteyn-TC OiCa plb: TV 't Lobke-TV Ysselstyeni plc: TV Ysselsteyn-TV LVH 1'lil p2a: TV LVH 2-TV Yssesltcyn p2a: TC OiCa-TV LVH 1 Uitslagen zondag: pla:TC OiCa-TV LVH plb: 't Lobke-TV Merselo p2a: TV Ysselsteyn-TC OiCa Inhaalwedstr. 5 april: P2A: TV Ysselst. 1 -TV Ysselst.' 2 TV LVH 1-TV LVH 2 p2a: TV Swolgen-TV Ysselst. 58C 2b: TV Merselo 1-TV Merseloi Tal' p2b: TV Oi/Ca-TV LVH 2 irl Cal

Peel en Maas | 1997 | | pagina 16