Bekendmakingen gemeente Venray Inzameling KCA-afval in april woningwet wet ruimtelijke ordening Meer bekend makingen op pagina kerkelijke diensten wet milieubeheer Wet geluidhinder Bekendmaking gemeente Nood voorzieningen i.v.m. varkenspest Woensdag 30 april Oranjefeesten 1997 Zaalvoetbaltoernooi Verkoop groen- en restst roken PEEL en maas Donderdag 17 april 1997 - Pagina 11 Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb- ien in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver- jnning verleend, het bouwen van een berging en carport aan de Kogeldistel 18 te Venray tnv H.G. Mulder, Rozemarijn 13 te Venray; het bouwen van bedrijfsgebouw hal K aan de Keizersveld 22 te Venray tnv Toon Kateman Gevelbeheer, p/a Langstraat 55 te Venray; het verbouwen van de woning aan de Merseloseweg 65 te Venray tnv J.L.M. Janssen, Merseloseweg 65; het uitbreiden van de woning aan de Zwanebloem 32 te Venray tnv N.F. Bethlehem, Zwanebloem 32; het uitbreiden van de woning aan de Kroonkruid 30 te Venray tnv F.H.W. Kersten, Kroonkruid 30; het bouwen van een berging en garage aan de Mackenhof I te Venray tnv G.M. Penders, Mackenhof I; het bouwen van een machine- loods/bijproduktensilo's aan de Vredeweg 7-9 te Vredepeel tnv Vreba Melkvee BV, Vredeweg 6 te Vredepeel; het bouwen van een bijkeuken en carport aan de Veenmos 17 te Ysselsteyn tnv W.H.M. Bouten, Veenmos 17. die menen door de afgifte van een tf'meer van deze vergunningen recht sreeks in hun belang te zijn getroffen, unnen op grond van de Algemene Vet Bestuursrecht daartegen bij het ollege van burgemeester en wethou- ers van Venray een gemotiveerd ezwaarschrift indienen en wel bin- en 6 weken na de dag, waarop de eschikking is toegezonden of uitge- Ét. Die termijn wordt in ieder geval in cht genomen, wanneer een bezwaar- ichrift binnen 5 weken na dagtekening an deze publikatie wordt ingediend. louwtoestemming op I bouwmeldingen II Burgemeester en wethouders heb- lp in de afgelopen week voor llnderstaande bouwmeldingen bouw- oestemming afgegeven, het bouwen van een tuinhuisje aan de Heidse Peelweg 33 te Ysselsteyn tnv W.B.M. Rops, Heidse Peelweg 33; het bouwen van een tuinhuisje aan de Kruisstraat 7a te Venray tnv R.J.T.J. Geurts, Kruisstraat 7a; het bouwen van tuinhuisje aan de Bauwververstraat 30 te Venray tnv J.S.M. Tiggeloven, Blauwververstraat 30. j die menen door de afgifte van een if meer van deze bouwtoestemmin- en rechtstreeks in hun belang te zijn straffen kunnen op grond van de Igemene Wet Bestuursrecht daarte- enbij het college van burgemeester wethouders van Venray een gemo veerd bezwaarschrift indienen en binnen 6 weken nadat de beschik- is toegezonden of uitgereikt. )ie termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvragen medewerking te verlenen, het bouwen van een serre aan de Dr. Kortmannweg 8 te Venray tnv A.A.M. Poels, Dr. Kortmannweg 8; het vergroten van de woning aan de Serenadestraat 22 te Venray tnv P.B.M. Giliam, Serenadestraat 22; het vergroten van het woonhuis aan de Kaardebol 12 te Venray tnv H.H.J. Cruijs, van Broekhuizenstraat 37; - het vergroten van het fietsenhok aan de Zandakker 19 te Venray tnv P.W.B.J. Jeuken, Zandakker 19; het vergroten van de berging aan deTormentil 7 te Venray tnv J.M.A. Gubbels.Tormentil 7; het bouwen van een carport aan de St. Antoniusstraat I2A te Venray tnv H.T.M. Franssen, St. Antoniusstraat I2A; het veranderen van 2 woningen tot één woning en de bouw van een garage aan de Kleindorp 12 te Merselo tnv F.J.G.M. Janssen, Dorperveld 13 te Merselo; - het bouwen van een garage/ber ging en carport aan de Oude Oostrumseweg 49 te Venray tnv B.W.H.M. Barents, Oude Oostrumseweg 49; het uitbreiden van de woning en de bouw van een garage/berging aan de Vingerhoedskruid 20 te Venray tnv H. van de Haar, Vingerhoedskruid 20; het vergroten van de woning en het bouwen van een garage aan de Steegse Peelweg 15 te Leunen tnv R.H.W.J. Hendriks, Steegse Peelweg 15; - het bouwen van een carport aan de Zevenblad 7 te Venray tnv RA. den Breems, Zevenblad 7. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 april I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel lÖaWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel I8a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. - het bouwen van een tuinhuis aan de Wolfskers 7 te Venray tnv J.T.M. Limburg, Wolfskers 7; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Penningkruid I00 te Venray tnv J.H.J.M. van der Leeuw, Penningkruid I00; het bouwen van een tuinhuis aan de Akelei 18 te Venray tnv W.R. de Graaff, Akelei 18; het bouwen van een tuinhuisje aan de Kaardebol 35 te Venray tnv M.W.M. Stiphout, Merseloseweg I4I te Venray; het bouwen van blokhut aan de Kaardebol 15 te Venray tnv RJ.J. Martens, Kaardebol 15. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 april I997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afde ling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. het bouwen van een garage aan de Ellerbecklaan 2 te Venray tnv J.W. Kempen, Ellerbecklaan 2; het bouwen van een garage/ber ging aan de Ellerbecklaan 5 te Venray tnv J.M. Kaanen, Ellerbecklaan 5; - het vergroten van de varkensstal len aan de Horsterweg 19 te Leunen tnv Maatschap Philipsen, Horsterweg 19; - het veranderen van een raam in deuren aan de Kempweg I6I te Venray tnv RJ.F. Colsen, Kempweg 161 het bouwen van een serre aan de Kruidenlaan I32 te Venray tnv H.J.M. Loonen, Kruidenlaan 132; het bouwen van een serre aan de Dr. Kortmannweg 8 te Venray tnv A.A.M. Poels, Dr. Kortmannweg 8; - het bouwen van een biggenstal en uitbreiding van 2 stallen aan de Eijkenhofweg 5 te Veulen tnv Maatschap Wismans, Eijkenhofweg 5; het bouwen van een woonhuis aan de Ossendijk 110 te Ysselsteyn tnv J.A.M. van Haperen, Ossendijk 110; het vergroten van de woning aan de Stationsweg 40 te Venray tnv J.H.M. Bardoel, Stationsweg 40. Venray, 17 april I997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen p- Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en 'ichtingen is verplicht om krachtens iWet milieubeheer een milieuver- inning aan te vragen. In de milieuver- inning worden milieuvoorschriften pgenomen in het belang van de ischerming van het milieu. Ie procedure kent 2 fasen: de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; de fase van het opstellen van het besluit; ij iedere fase wordt de beslissing op sn aanvraag ingevolge de Wet milieu eheer en de Algemene Wet Htuursrecht bekendgemaakt loofdstuk 13 Wet milieubeheer en deling 3.5 van de Algemene Wet estuursrecht). I Besluiten Burgemeester en wethouders van ||e gemeente Venray maken bekend |F zij in afwijking van de ontwerp- lieschikking een vergunning krachtens jpWet milieubeheer hebben verleend M. van de Winkel, Loobeek 15817 AH te Smakt voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshouderij annex akker bouwbedrijf, gelegen aan de Loobeek I te Smakt. 'svergunning wordt onder oplegging >n voorschriften en/of beperkingen 'Let belang van de bescherming van milieu verleend, fetbesluit en alle overige op de aan- 'faag betrekking hebbende stukken '8en ter inzage van 17 april tot 29 ,e' I997 in het gemeentehuis, aadhuisstraat I te Venray, op maan man 09.00 uur tot 17.30 uur en op e overige werkdagen van 09.00 uur °t 13.00 uur (publieksdiensten). De jukken kunnen ook, na telefonische spraak (0478-523630). op elke don- Er<Jagvan 16.30 uur tot 19.30 uur [orden ingezien. «durende een periode van zes «ken met ingang van de dag na de an de terinzagelegging foepstermijn) kan bij de afdeling 5«uursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-G raven hage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een mel ding is binnengekomen van: I. Nertsfokkerij Martens B.V., Postbus 6I84, 5960 AD te Horst voor het'bouwen van een bedrijfs ruimte, gelegen aan de Lollebeekweg 22 te Castenray. De melding kan worden ingezien van 17 april tot I mei I997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: IM. Kocak, S. van Leeuwenstraat 58, 5652 SH te Eindhoven voor het van toepassing worden van het Besluit horecabedrijven milieube heer op een reeds opgericht horecabedrijf, gelegen aan de Langstraat 21 -A te Venray. De melding kan worden ingezien van 17 april tot I mei I997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 17 april I997 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de fictieve ver gunning geheel wensen in te trekken van: I. G. van Hoof, Haag 24, 5815 CB Merselo voor de fictieve milieu vergunning voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Haag 24 te Merselo. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Timmermannsweg 64 te Ysselsteyn. Het ontwerp van het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 17 april I997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). Tot I mei I997 kunnen de stukken ook, na telefoni sche afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Venray, 17 april 1997 Burgemeester en Wethouder voor noemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat Gedeputeerde Staten van Limburg bij besluit d.d. 18 maart I997.VWM/ML, no. CA 1645 97/I6I55V, hogere grenswaarden als bedoeld in artikel 66 van de Wet geluidhinder hebben vastgesteld, ten behoeve van drie bedrijfswoningen aan de Spurkt 5b en 8 en de Metaal weg IDe vastgestelde verhoogde grenswaarden ten gevolge van het industrieterrein Smakterheide bedraagt ter plaatse van die woningen respectievelijk maximaal 53,52 en 54 dB(A). Het besluit en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 april I997 geduren de zes weken ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Binnen die periode van zes weken kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen het besluit bezwaar maken door indiening van een gemotiveerd bezwaarschrift bij Gedeputeerde Staten van Limburg, Postbus 5700, 6202 MA Maastricht. Venray, 17 april 1997 Burgemeester en wethouders voor noemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M.de Bever, secretaris Vestiging voorkeursrecht Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken op grond van artikel 4, lid I van de Wet voor keursrecht gemeenten (verder aan te duiden met Wvg) bekend, dat zij krachtens het bepaalde artikel 8a Wvg op 8 april I997 hebben besloten aan de gemeenteraad van Venray een voorstel te doen om gronden, gelegen in de gebieden Leunen, Oostrum en Merselo aan te wijzen als gronden waarop de artikelen 10 tot en met 24, 26 en 27 Wvg van toepassing zijn. Ons voor elk gebied genomen besluit en bijlagen, waaronder het voorstel aan de raad, de kadastrale kaarten en lijsten met aangewezen percelen, de namen van eigenaren cq. rechthebbenden op een beperkt recht, liggen met ingang van de datum van inwerkingtreding van het voor keursrecht voor iedereen ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat l,op de afdeling Publieksdiensten, geopend op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 13.00 uur (m.u.v. zon- en feestdagen); buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478- 523534). Ons voorstel aan de gemeenteraad treedt in werking op 10 april I997, zijnde de dag na de publicatie ervan in de Staatscourant. Bezwaar- en beroepsmoge lijkheid: Ons voorstel aan de gemeenteraad wordt ingevolge artikel 9a Wvg aange merkt als een besluit, zodat daartegen op grond van de Algemene wet bestuursrecht (verder aan de duiden met Awb) bezwaar en beroep open staat. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen een termijn van zes weken een bezwaarschrift indienen. Deze termijn vangt aan op 10 april. Het bezwaarschrift moet worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Venray, Postbus 50,5800 AM Venray, moet voorzien zijn van een dagtekening en van de naam en het adres van de indiener.Verder die nen aangegeven te worden het besluit waartegen bezwaar gemaakt wordt en de gronden van het bezwaar. Degene(n) die een bezwaarschrift heeft/hebben ingediend, kun/kunnen tevens op grond van artikel 8:81 Awb de president van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist Kenbaar maken zienswijze met betrekking tot ontwerp- raadsbesluit In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot aanwijzing van gronden, kunnen vorenbedoelde belanghebbenden op grond van arti kel 4:8 Awb hun zienswijze schriftelijk of mondeling naar voren brengen omtrent het ontwerp-raadsbesluit gedurende vier weken na heden. Voor het mondeling naar voren brengen van zienswijzen kan telefo nisch een afspraak worden gemaakt met afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478-523534). Schriftelijke zienswijzen moeten wor den gericht aan de gemeenteraad van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray Venray, 9 april 1997 Burgemeester en Wethouders van Venray drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris Gezien de afzetproblemen als gevolg van de varkenspest is de gemeente ten alle tijde bereid nood voorzieningen toe te staan. Dat gebeurt in de vorm van gedoogsitu aties. De gewenste noodvoorzienin gen dienen echter wel schriftelijk te worden aangevraagd (per brief of fax). U kunt uw brief richten aan gemeente Venray, college van b. en w., Postbus 500, 5800 AM Venray of faxen naar nr. 0478-523222. Evenals vorige jaren zal ook in 1997 het Oranjezaalvoetbal toernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koninginnedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt verzocht onderstaand inschrijfformulier in te leveren bij de publieksbalie van de gemeente Venray, t.a.v. mw. M. Cleven afd. BMD, t/m maandag 21 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. Van Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team 20,-. r^TschrnffY nffnrmnlier Oran ieznal voetbal tnernnni i9„22- Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi 1997 met 1 team: naam van het team:_ kleur shirts/broek: naam kontaktpersoon: woonplaats: telefoon: In de maand april komt de chemokar weer bij u langs om chemisch afval op te halen. Hieronder kunt u zien op welke dagen en waar de chemokar stopt. Als het u niet lukt het afval mee te geven, kunt u dat ook kwijt bij het milieustation aan de Acaciastraat. Dit is op werkdagen geopend van 13.00 tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 14.00 uur. Smakterheide Landweert - maandag 21 april 11.05 - 11.15 uur 11.20 - 11.30 uur 11.35- 11.45 uur 11.50 - 12.00 uur 12.05- 12.15 uur 12.20- 12.30 uur 12.30- 13.00 uur 13.05- 13.15 uur 13.20- 13.30 uur 13.35 - 13.45 uur 13.50- 14.00 uur Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 Locatie 10 Locatie 11 14.05 - 14.15 uur Locatie 12 14.20 - 14.30 uur Locatie 13 14.35 - 14.45 uur Locatie 14 14.50- 15.00 uur 15.00- 15.15 uur Locatie 15 15.20 - 15.30 uur Locatie 16 15.35 - 15.45 uur Locatie 17 15.50 - 16.00 uur Locatie 18 16.05 - 16.15 uur Locatie 19 16.20- 16.30 uur Locatie 20 16.35 - 16.45 uur Locatie 21 16.50 - 17.00 uur Locatie 22 17.05 - 17.15 uur 17.15- 18.00 uur Spurkterweg (nabij Spurkterhof) Hoek Maasheseweg - Zandbleek Hoek Dr. Kortmannweg - Mackenhof Maasheseweg 33 Hoek Bosweg - Maasheseweg Hoek Willemstraat - St. Odastraat pauze De Seilier 8 Hoek Boterbloem - Christoffelkruid Boterbloem 27 Hoek Honingklaver - Herik Honingklaver nr. 18 Honingklaver nr. 38 Gentiaan 25 Hoek Boterbloem - Edelweiss Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 10.50- 11.00 uur 11.05 - 11.15 uur 11.20- 11.30 uur 11.35 - 11.45 uur 11.50 - 12.00 uur 12.05- 12.15 uur 12.15- 12.30 uur 12.35 - 12.45 uur 12.50 - 13.00 uur Locatie 10 13.05 - 13.15 uur Locatie II 13.20 - 13.30 uur Locatie 12 13.35 - 13.45 uur Locatie 13 13.50 - 14.00 uur Locatie 14 14.05 - 14.15 uur Locatie 15 14.20 - 14.30 uur Locatie 16 14.35 - 14.45 uur Locatie 17 14.50- 15.00 uur 15.00- 15.15 uur Locatie 18 15.20 - 15.30 uur Locatie 19 15.35 - 15.45 uur Locatie 20 15.50 - 16.00 uur Locatie 21 16.05 - 16.15 uur Locatie 22 16.20 - 16.30 uur Locatie 23 16.35 - 16.45 uur Locatie 24 16.50 - 17.00 uur Locatie 25 17.05 - 17.15 uur Locatie 26 17.20 - 17.30 uur 17.30- 18.00 uur pauze Aronskelk nr. 6 Aronskelk nr. 35 Kruidenlaan nr. 6 Kruidenlaan nr. 36 Bolderik nr. 12 Hoek Akelei - Balsemien Akelei nr. 96 Akelei nr. 140 pauze Avondlocatie I 18.00 - 18.45 uur Hoek Kruidenln nr. 80 - Christoffelkruid Avondlocatie 218.45 - 19.30 uur Hoek St. Odastraat Nieuweind Landweert - dinsdag 22 april Locatie I 10.35 - 10.45 uur Hoek Kogeldistel - Kamperfoelie Kamperfoelie nr. 56 Kamperfoelie nr. 30 Look 4 Klaproos nr. 28 Klaproos nr. 70 Kaardebol pauze Hoek Koningskaars - Luzerne Hoek Kroonkruid - Morgenster Hoek Lathyrus - Kruisdistel Lupine nr. 20 Hoek Kruidenlaan - Kroonkruid Hoek Marjolein - Knopkruid Hoek Marjolein - Lenteklokje HoekWalstro - Wasbloem Hoek Zwanebloem - Zevenblad Hoek Wijnruit - Penningkruid pauze Hoek Penningkruid - Silene Hoek Kruideniaan - Klaproos Hoek Pinksterbloem - Pastinaak Pinksterbloem nr. 16-18 Hoek Vingerhoedskruid - Teunisbloem Hoek Wijnruit - Vossenstaart Hoek Sleutelbloem - Ridderspoor Hoek Rozemarijn - Reseda Hoek Ranonkel - Reigersbek pauze Avondlocatie I 18.00- 19.00 uur Klaproos 21 (school Kruudwis) Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Wijnruit 45a Heide en Leunen - woensdag 23 april Locatie I 12.35 - 12.45 uur HoekVolen -Ysselsteynseweg Locatie 2 12.50 - 13.00 uur Hoek Heidseweg - Meester Driessensstraat Hoek Groenenweg - Meester Driessensstraat Hoek Spiekert - Heidseweg Hoek Scheiweg -Teeuwenhofweg Hoek Albionstraat - St. Catharinastraat Rondeveld 33 Hoek Meester de Haanstraat - Loenerveld Hoek Reet. Nabbenstr. - Weth. Reintjesstr. pauze Hoek Steegse Peelweg - Vullingsstraat Vullingsstraat 30 Hoek van Megenstraat - Trijnesstraat Gussenstraat - Weipas Vicarieweg 44/46 Hoek Gussensiraat - Vicarieweg Hoek Brienshoekweg - Molenhofweg Hoek Leunseweg - Molenhofweg Hoek Past. Strijkersstraat - Verkleijstraat Avondlocatie 118.00 - 19.00 uur Leunen (ScApolloniastraat bij brievenbus) Avondlocatie 2 19.15 - 20.00 uur Heide (Heidseweg nabij school) Leunen Oirlo Castenray - donderdag 24 april Locatie I 12.35 - 12.45 uur HoekVeulenseweg - Overbroekseweg Hoek Horsterweg - Hoogriebroekseweg Hoek Zandhoek - Pauwweg Hoek Pastoor Gerardsstr. - Gertrudisstr. Hoek Gertrudisstraat - Oirloseweg Haalakker 11 Hoek Haalakker - Deputé Petersstraat Hoek Meerloseweg - Boddenbroek Hoek Gunhoekweg - Oirloseweg Hoek Hogeweg - St. Machutusstraat pauze Hoofdstraat 43 Hoek Castenrayseweg - Molenhoek Klein Oirlo 4 Hoek Tunnelweg - Roffert Castelostraat 18 Hoek Lollebeekweg - PasLVerheggenstr Hoek Lollebeek - Vliegert Horsterweg tegenover nr. 40 Avondlocatie I 17.45 - 18.45 uur Castenray Matthiasstraat (nabij kerk) Avondlocatie 2 19.00 - 20.00 uur Oirlo Pastoor Gerardsstraat 4 Omgeving ziekenhuis Merselo Vredepeel - vrijdag 25 april Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 13.05- 13.15 uur 13.20- 13.30 uur 13.35 - 13.45 uur 14.05 - 14.15 uur 14.20 - 14.30 uur 14.35 - 14.45 uur 14.50- 15.00 uur 15.00- 15.15 uur Locatie 10 15.20 - 15.30 uur Locatie 11 15.35 - 15.45 uur Locatie 12 15.50 - 16.00 uur Locatie 13 16.05 - 16.15 uur Locatie 14 16.20 - 16.30 uur Locatie 15 16.35 - 16.45 uur Locatie 16 16.50 - 17.00 uur Locatie 17 17.05 - 17.15 uur Locatie 18 17.20 - 17.30 uur Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 12.50- 13.00 uur 13.05- 13.15 uur 13.20- 13.30 uur 13.35 - 13.45 uur 13.50- 14.00 uur 14.05- 14.15 uur 14.20- 14.30 uur 14.35 - 14.45 uur Locatie 10 14.50 - 15.00 uur 15.00- 15.15 uur Locatie II 15.20 - 15.30 uur Locatie 12 15.35 - 15.45 uur Locatie 13 15.50 - 16.00 uur Locatie 14 16.05 - 16.15 uur Locatie 15 16.20 - 16.30 uur Locatie 16 16.35 - 16.45 uur Locatie 17 16.50 - 17.00 uur Locatie 18 17.05 - 17.15 uur Locatie I Locatie 2 Locatie 3 Locatie 4 Locatie 5 Locatie 6 Locatie 7 Locatie 8 Locatie 9 12.35 - 12.45 uur 12.50 - 13.00 uur 13.05- 13.15 uur 13.20- 13.30 uur 13.35 - 13.45 uur 13.50- 14.00 uur 14.05- 14.15 uur 14.20 - 14.30 uur 14.35 - 14.45 uur Locatie 10 14.50 - 15.00 uur Locatie 11 15.05 - 15.15 uur Locatie 12 15.20 - 15.30 uur Locatie 13 15.35 - 15.45 uur 15.45 - 16.00 uur Locatie 14 16.05 - 16.15 uur Locatie 15 16.20 - 16.30 uur Hoek Merseloseweg - Hoopweg Hoek Werckenslaan -Venrodelaan Biezenvenneke 9 Hoek Merseloseweg - Aan de Dril Hoek Merseloseweg - Beek Hoek Grootdorp - Kleindorp (kerk) HoekVeldstraat - Grootdorp Hoek Haag - Weverslo Hoek Weth. Pubbenstr, - Past de Botstr. Hoek Coppelenberg - Past.Vercoulenstraat Dorperveld 21 Kruising Kleindorp Kruising Beekweg - Kleindorp pauze Vredeweg 5 Twistweg 5 Avondlocatie 116.30- 17.15 uur Vredepeel Johan van Stalbergweg 17.15 - 18.00 uur Pauze Avondlocatie 2 18.00 - 19.00 uur Merselo Kleindorp tegenover de kerk Avondlocatie 3 19.15 - 20.00 uur Hoek Merseloseweg-VanVenrodelaan openingstijden milieustation: ma. t/m vr.: 13.00 - 18.00 uur Kennisgeving Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend dat de uitgiftekaar- ten groen- en reststroken voor de wijken Centrum, Landweert I en II, Maasheseweg en Vlakwater definitief zijn vastgesteld. De kaarten liggen voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Raadhuisstraat I te Venray. De openingstijden van de publieksbalie zijn op maandag van 09.00 tot 17.30 uur, van dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur en op vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Degenen die in aanmerking komen voor de aankoop van een groen- of rest- strook zullen hierover binnen enkele weken door ons worden bericht. Venray 17 april Burgemeester en wethouders voornoemd, drs.J.FH.A.B.Waals, burgemeester drs.A.W.M. de Bever, secretaris

Peel en Maas | 1997 | | pagina 11