TENNISSEN VIA HET NET 2 Cursisten Vrije l^cademie exposeren in Odapark REGIOKALENDER Van operette tot amateur schouwburg Ook in de bibliotheek telt uw mening mee! Doet u mee? Ventiel uit Venray speelt 'Overspelen' van Fay Weldon UW Oud papier Country-line dansen Omroep Venray programma- in lo Dansavond in Leunen Danceparty in OJC Gryphus Straatfestival zondag 15 juni Waardering voor Noisy Stuff SURPRISE MENU Feed-Back in de Jera Samson's Barber op 4 april in De Bonte Koe Solistenkoor Rimsky Korsakow Conservatorium uit St. Petersburg s4$e*ui<i ^,w3 02-04-19.97 14:25 Paginal (1,1) :el en maas Donderdag 3 april 1997 - Pagina 3 Loow jomend weekeinde zijn in het apark aan de Merseloseweg dpresentaties te zien van cur- eukejien van de Vrije Academies in ïgrunray, Venlo en Roermond. De sentaties vormen de afsluiting de Oriëntatiecursus ademie voor Beeldende nsten. Een aantal van de expo- iten zal dan ook het komend ^oljaar gaan studeren aan een 3cr"e nstacademie. slat )e Oriëntatiecursus is opgezet om 264n rlingen voor te bereiden op een J90n;ntuele gang naar een nstacademie. In het afgelopen rhebben zij aan 2- en 3-dimen- !32n nale opdrachten gewerkt om zo euka i stuk eigenheid te ontdekken, ers i arbij stonden zaken als materiaal- oor i inning, ideevorming, concept wikkeling en probleemstelling rde); to* Jaarlijkse open dag in Nederlandse en Duitse (glas)tuinboow onder het ito 'Kom in de kas/Geh in die Gartnerei'. Publiek kan vanaf 11.00 uur Nederlandse en tien Duitse tuinbouwbedrijven bezoeken. Er is een -ts- en een autoroute door de grensstreek. T/m 14 april; Tentoonstelling figuratief expressionisme in museum De Wieger in Jer9" urne. Getoond wordt de collectie van de familie Smithuis, met daarin 5r-« uratieve stromingen in de Nederlandse kunst tussen 1910 en I960. iersi iseum De Wieger ligt aan de Oude Liesselseweg 29 in Deume. Geopend n dinsdag t/m zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Zaterdag 19 april: 'Dagje Peel', dagprogramma van Natuurhistorisch Museum De Peel. in d menwerking met Nationaal park 'De Groote Peel*. Programma bestaat {S- J rondleiding door park en museum, inclusief een lunch. Kosten 20 gele- •)l'(l n voor volwassenen, 10 gulden voor kinderen t/m 15 jaar. Voor info: useum Asten, Barbara Bastijn (0493) 69 18 65, De Groote Peel, Jo /acy. OPDRACHT De opdracht voor de eindpresen tatie luidde "plaats het thema "nest" in een ruimere context". De visie van de cursisten op dit thema heeft geleid tot een aantal verrassende objecten en creaties. Voor de presentatie is gebruik gemaakt van een aantal in het Odapark aanwezige elementen zoals bomen, de ruimtelijke werking van een zandverstuiving maar ook het Theehuis en enkele van vorige ten toonstellingen overgebleven stella ges. De opening van de expositie is zaterdag 5 april om 14.00 uur door Paul van Dijk, directeur van de Academie voor Beeldende Kunsten van de Hogeschool Maastricht. Die dag is het Odapark tot 18.00 uur open. Op zondag 6 april is het park geopend van 13.00 tot 18.00 uur. n de Peel en Maas Regiokalender vindt u een korte opsomming van enementen en activiteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze iactionele kolommen geen Uitgebreide aandacht kunnen schenken. Zondag 6 april; Heijmans, (0495) 64 14 97, Vanavond (donderdag) kan men de Schouwburg genieten van fraai stukje operette. Het iziektheater van Wroclaw engt dan "Der Graf von xemburg" )er Graf von Luxemburg was de ede grote operette van Frans lar. Het verhaald draait om een ur.liustandshuwelijk" tussen een loudi laf en een zangeres. De graaf r en! ift geld nodige en de zangeres indz titel. Ze trouwen zonder elkaar >85n zien en worden natuurlijk ver- 9.O0E d. let Muziektheater van Wroclaw laat al meer dan veertig jaar en lieui :ft zich onder moeilijke omstan- 'oonl PEEL EN MAAS WEEKBLAD LANDWEERT I II arage )p woensdagavond 9 april halen jinm Zangers van St. Frans oud papier lerm inLandweert I II. U kunt uw euted papier vanaf 18.00 uur goed aapi lundeld aan de straat zetten, 'ast bedankt voor uw medewer- LANDWEERT III deti laandag 7 april halen leden van nf jartvereniging DOS wederom het ke® Ipapier op in Landweert III. Men ari vriendelijk verzocht om het ipier goed gebundeld om 09.00 aan de straatkant gereed te zet- digheden weten op te werken tot een theater van naam in Polen, en sinds 1993 ook in West Europa. Aanvang 20.00 uur. Zondag 6 april staat in het teken van lokaal talent. Zondagochtend speelt het jeugdorkest van Euterpe om 11.30 uur het Zondagochtendconcert. 's Avonds om 20.00 uur is het de beurt aan amateurtoneel Tosjopa. Dit gezelschap brengt het blijspel "Kei kepot". Vanaf begin maart is de country- dansclub The Red Valley Country Dancers gestart met een nieuwe beginnersgroep. Belangstellenden kunnen zich nu nog aanmelden. Er wordt wekelijks les gegeven van 19.30 tot 21.00 uur op de zondag avond. De mogelijkheid bestaat om na 21.00 uur mee te blijven dansen met de gevorderden. De groep gevorderden heeft iede re zondag les heeft van 21.00 tot 22.30 uur. Naast het linedansen worden er ook koppeldansen geleerd. Als je geen partner hebt dan is dat geen enkel bezwaar omdat in groepen gedanst wordt. Bij de koppeldansen wordt er voor een danspartner gezorgd. Gezelligheid is een van de belangrijke uitgangspunten tijdens de lesavonden. De lessen worden gegeven door een ervaren dansle- raar. Belangstellenden zijn van harte welkom elke zondag in gemeen schapshuis De Wis, Matthiasstraat 2 te Castenray. Informatie kan ingewonnen wor den bij o.a Wim van Bracht, tel. 0478-512861, en tijdens de weke lijkse lesavond. In april 1997 houdt de bibliotheek Venray een groot klantenonderzoek onder haar lezers en bezoekers via een in te vullen enquêteformulier. Voor u dé kans om uw wensen, opmerkingen en tips kenbaar te maken. Weekendprogrammering De programmering van Omroep Venray ziet er in het weekend als volgt uit: Zaterdag: lO.OOu Zaterdagmorgen Zonder Zorgen 12.00u Weekendkalender 14.00u Nonstop Muziek 17.00u Cindy FM 18.00u Venrayse Top 10 19.00-20.00u Takkeherrie. Zondag: lO.OOu Wisselende programma's (Heilige Mis, Rond de Tafel 11.00u Praatcafe of Peelgrass (2- wekelijks) 12.00u Verzoekjes op Zondag 14.00-17.00u Stopwatch. 'n Wandeling dur 't Rooise land Aanstaande donderdag hebben we een heel nieuw programma. De Stichting Kruisen en Kapellen heeft in de afgelopen winter een aantal corpussen gerestaureerd. Deze zijn op Goede Vrijdag op hun kruishout teruggehangen aan de Kruisstraat in Venray en aan de Veulenseweg in Leunen tegenover de Antonius- en Barbarakapel. We gaan donderdag natuurlijk ook wandelen. We gaan naar Ospel, naar de Groote Peel waar Jan Michels, gids van de Groote Peel en het IVN-Geysteren-Venray, ons de komende weken vertelt welke vogels we er zien, hoe het gebied ontstond en wat men doet om het zo te houden. (Donderdag 19.00-20.00 uur, herhaling maandag 18.00-19.00 uur). WAAR ZIJN DE TROUBADOURS GEBLEVEN? De hele maand april is dit pro gramma gewijd aan artiesten uit Brabant. De gastenlijst ziet er als volgt uit: 3 april: Peter Aarts; 10 april: Ger Gedaon; 17 april: Ger Coppens; 24 april: Marie-Christien Verstraten. Presentator Oscar Hovens ont vangt donderdag (vandaag) Peter Aarts uit Deurne. Enkele luisteraars deden het verzoek Peter naar de stu dio te halen van Omroep Venray. Van hem verschenen twee lp's en een cd. (21.00 uur). Minderhedenprogramma's De Griekse werkgroep Apollo hield zaterdag 22 maart hun jaarlijk se Griekse feestavond. In het pro gramma van vrijdag 4 april om 18.00 uur een uitgebreid verslag. Ook de Surinaamse gemeenschap in Venray verzorgt tussen 18.00 en 19.00 uur weer een eigen program ma met daarin informatie en muziek. Omroep Venray is via de kabel te ontvangen op 102.6 en in de ether op 90.2. De studio van Omroep Venray is gevestigd aan de St. Antoniusstraat la te Venray, tel. 0478-512362, fax 0478-513656, World Wide Web: WWW.EASY.NL/LOV, E-mail: lovenray@dds.nl Op zaterdag 5 april wordt er in Leunen in gemeenschapshuis De Brink een gezellige dansavond gehouden, die bedoeld is voor jong en oud. De muziek zal die avond verzorgd worden door het Venrayse dans- en amusementsorkest Force Fields. Aanvang van deze avond onge veer 20.15 uur; zaal open om 19.30 uur. Entree ƒ5,- p.p. In het Vierlingsbeekse jongeren centrum Gryphus vindt op zaterdag 5 april een danceparty plaats. Circus Maximus. Circus Maximus, een wervelend circus waarin de dj's van dienst trak teren op 'een avond vol hiphop, Britpop. triphop, techno, heftige gitaarklanken en andere vrolijke dansmuziek. Het geheel zal worden opgeleukt met een sfeervolle aan kleding en een hele serie lampen en lichteffecten. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. De entree bedraagt ƒ5,-. Op zondag 15 juni is er op de St. Ursulastraat nabij het Wijkcentrum 'Den Hoender' een straatfestival. Het straatfestival bestaat uit diverse onderdelen namelijk: een Luikse markt, ook is er een kindermarkt, de sjoelclub, de volksdansgroep, de judovereniging en de Mini-golfclub houden er demonstraties. De hand werkgroep laat een overzichtsten toonstelling zien van de door haar gemaakte werkstukken. Er worden diverse spelen geplaatst. Ook de sui kerspin wordt niet vergeten. Vanaf 13.00 uur tot en met 17.00 uur kan eenieder het straatfestival op de St. Ursulastraat bezoeken. Ook is het mogelijk om een kraam te huren voor de Luikse markt. De kinder markt is gratis. Inlichtingen straatfestival en voor een kraam te huren Luikse markt: A. v.d. Voorn, St. Luciastraat 7 5801 GF Venray, tel. 0478-588359. Vrijdag 28 maart heeft de uit Meerlo-Wanssum afkomstige rap- metal formatie Noisy Stuff een eer ste plaats weten te scoren tijdens de finales van de Exit Live Prijs 1997. Na het succes op de voorrondes op 21 maart, waar de band een eer ste plaats veroverde, wisten ze op energieke wijze tijdens de finale in het welbekende Landgraaf op een tweede plaats te eindigen. De publieksjury koos de uiteinde lijke nummer 1 (de rockband Cameron uit België) met Noisy Stuff op een gedeelde eerste plek. Door een deskundige jury werd de doorslag gegeven en kreeg Noisy Stuff 1 punt minder. Vanwege dit succes zijn de vier jongemannen uit Meerlo-Wanssum uitgenodigd om in juni tijdens het befaamde Bunkerpot in Landgraaf op te treden. Ook won de band al met de voorrondes een studiotijd van 20 uur. Restaurant-zalencentrum fojfojf (4-gangen diner) 37,50 Met uw kortingspas 2de menu gratis 2AALACCOMODATIE voor vergaderingen, diners of feesten 0478-589393 Leunseweg 20 Venray Na Rowwen Hèze heeft het Horster kerkdorp America weer een nieuwe publiekstrekker in de forma tie Feed-Back. Feed-Back werd begin 1994 opgericht door drie jonge Americanen. Het toenmalig hoogtepunt was de Kleine Prijs van Tegelen, waar ze zeer enthousiast werden ontvangen. Onder het motto 'Hoe meer zie len, hoe meer vreugd' werd Feed- Back halverwege '95 uitgebreid met een solo-gitarist en een bassist en was de bezetting ontstaan waarin men nu nog steeds speelt. In 1996 werkte Feed-Back met veel succes een reeks optredens in diverse sozen in de regio af. Het belangrijkste optreden tot nu toe was als voorprogramma van het onlangs ter ziele gegane Normaal. Maar na 5 april zal dit zeker veran deren. Feed-Back treedt op zaterdag 5 april op in de Jera in Ysselsteyn. De Jera ligt aan de Peter Janssenweg 12 en is open vanaf 20.00 uur. P.S.: Het programma van de vijfde Jera Open Air is bijna rond en ziet er als volgt uit: Pussyfoot, Utility Kick, Lithium en Pigmeat. Een vijf de, nog nader te bepalen band volgt nog. Samson's Barber werd in novem ber '93 opgericht door Stijn Bus (zang/gitaar) en Michiel v.d. Berg (drums). Al vrij snel was Samson's Barber als driemansformatie te zien en te horfen op podia in en rond Venray. Na een 25-tal optredens waarin de band stevige rock a la Lemonheads ten gehore bracht, vond er in november '95 een line-up wisseling plaats. Korneel Jeuken (bas) en Michiel v.d. Toorn (gitaar) werden de nieuwe Samson's Barber- leden. Na een oefenruimteperiode van een aantal maanden waarin oud materiaal werd bewerkt en nieuw materiaal werd geschreven, ging Samson's Barber in april '96 als viermansformatie de planken op. Van het Lemonheads-geluid is tegenwoordig weinig overgebleven. Samson's Barber maakt broeierige gitaarrock in het schemergebied tus sen fluweel en prikkeldraad, waarin zowel Bettie Serveert als donkere soulgeluiden doorklinken. Als covers zijn nummers van David Bowie en bluesveteraan Roy Buchanan te horen. Samson's Barber heeft in het afgelopen jaar een flink aantal goed bezochte optredens gegeven en in het voorprogramma van o.a. Treble Spankers en Ceasar gestaan. Verder heeft de band meerdere prijzen gewonnen in verschillende talenten jachten en zijn er nummers van de band te vinden op een tweetal verza- mel-cd's. Afgelopen zomer heeft Samson's Barber een demo opgeno men die geproduceerd werd door Bart-Jan Baartmans. Samson's Barber. Bonte Koe, vrij dag 4 april, aanvang 20.00 uur, entree ƒ5.-. Alle sloten vernield Een klusjesman moest maandag middag in actie komen om een bewoonster van een woning aan de Cellostraat toegang te verschaffen tot die woning. Alle sloten waren vernield en zullen moeten worden vervangen. Het schadebedrag is niet bekend. Een baan gereserveerd, maar nog geen tegenstander? Gooi even een balletje op bij Trefpunt. Want Trefpunt Peel Maas biedt u vanaf 1 juni een compleet overzicht van' alle activiteiten bij u in de buurt. Van de weekaanbieding van uw slager tot en met een electronisch prikbord waarop u uw oproepen kwijt kunt. Natuurlijk kunt u via Trefpunt Peel Maas ook het wereldwijde web op en profiteren van uw eigen e-mailadres. Wat en waar u ook zoekt, u betaalt altijd het lokale telefoontarief. U hebt al een aansluiting vanaf ƒ26,95 per maand. Als u meer wilt weten, bent u hartelijk welkom bij de Rabobank. Trefpunt Peel Maas Thuis op internet. Informatie: Rabobank Venray-Oostrum 0478-530200 Rabobank Zevenrode 0478-530300 Uniek concert in Oostrum De Aostrumse Zangkompeneej is er in geslaagd het solistenkoor van het conservatorium uit St. Petersburg, dat momenteel een concertreis maakt door Europa, naar Oostrum te halen. Dit koor geeft in een aantal plaat sen in Limburg en in de Achterhoek, Gelderland concerten. Op zaterdag 12 april zal dit koor optreden in de parochiekerk te Oostrum. Het gemengd koor 'Nieuwe Russische Stemmen' bestaat uit eindexamenstudenten van de solis tenopleiding aan het wereldberoem de 'Rimsky Korsakow' Conservatorium van St. Petersburg, Rusland. Iedere student aan deze studier ichting is reeds ver geschoold in zijn of haar gekozen muzikale richting. Naast zanglessen krijgen deze stu denten taalonderwijs en spraakles sen in diverse vreemde talen, o.a. Italiaans en Duits, die nodig zijn om de veelheid aan opera's en concert liederen te kunnen zingen. Dit vocaal ensemble bestaat uit ca. 40 studenten en wordt steeds vernieuwd met nieuw jong talent. Het koor staat sinds 1962 onder lei ding van professor Piotr Rossolowski, docent koorleiding en sedert 1977 decaan van het conser vatorium van St. Petersburg. Begunstigd met een uitgelezen stemmenpotentieel, een fantastische zangtechniek en de meesterlijke koorleiding, bezit dit koor een bijna onnavolgbare harmonie en homoge ne klankkleur, wat tot uitdrukking komt bij haar concerten. De Russische studenten zijn zeer armlastig. De concertreizen moeten zij zelf bekostigen. Studiebeurzen of subsidies bestaan er nog niet in deze nog jonge democratie. Zij hebben echter deze concerten nodig om zich zelf verder te ontplooien. Financiële ondersteuning ontvangen alleen die artiesten die reeds roem vergaard hebben en het Russische culturele erfgoed wereldwijd uitdragen. Om deze studenten toch enige financiële armslag te kunnen geven komen alle opbrengsten van de concerten, die zij geven tijdens hun toernee door Europa, volledig ten goede aan de leden van het koor. De persoonlijke verzorging van de koorleden en hun begeleiding wor den tijdens hun verblijf in Oostrum volledig verzorgd door de leden van de Aostrumse Zangkompeneej, aan gevuld met een aantal Oostrumse supporters van dit koor. Dit is de enige manier om voor deze studen ten, dit soort concertreizen mogelijk te maken. De Aostrumse Zangkompeneej is bijzonder verheugd en trots dit geweldige muzikale gezelschap in Oostrum te kunnen verwelkomen. Op zaterdag 12 april vindt het concert in Oostrum plaats in de parochiekerk. Deze kerk bezit een goede akoestiek en zal zonder meer bijdragen aan een bijzonder concert in onze regio. Het programma bestaat uit twee delen. Het juiste programma is op dit moment nog niet bekend. Echter meerdere scènes uit diverse opera's met solistische medewerking van diverse studenten zullen worden uitgevoerd en ook zullen Russische volksliederen wou den gezongen. Het concert begint om 20.00 uur. De toegangsprijs bedraagt ƒ10,- per persoon. Nogmaals, de opbrengst komt geheel ten goede aan de leden van het koor uit St. Petersburg! Er bestaat gelegenheid voor dit concert kaarten te reserveren en af te halen tot uiterlijk 4 april en wel bij P. Bom, Henri Dunantstraat 35, Oostrum, tel. 0478-583444. Voorverkoop: Rabobank Oostrum, Bakkerij Herman Verheijen Oostrum. Op zondagmiddag 6 en 27 april speelt de Venrayse Amateurtoneel Vereniging Ventiel het toneelstuk 'Overspelen' (oorspronkelijk 'Action Replay') van de Engelstalige schrijfster Fay Weldon, in respectievelijk café Het Podium en De Volle Maan. Het stuk speelt in de Nederlandse bewerking in Amsterdam in 1952 en beschrijft de onderlinge relaties tussen drie vrou wen en drie mannen, studenten. In dit stuk komen ook de voor Fay Weldon zo typische en herkenbare thema's aan de orde als: de aard en de effecten van bepaalde machtsver houdingen, vooral die in de relatie tussen man en vrouw. De laag inge schatte sociale positie van de vrouw in het algemeen. De vaak nogal vrij gemakkelijke toegang, die de man heeft tot allerlei machtstructuren, en dan met name de sociale, politieke, economische en niet te vergeten, de psychologische. Met name in de persoonlijke en sexuele relaties benadrukt Fay Weldon steeds weer de ongelijkheid tussen beide sexen. Sexuele 'oor logsvoering', een belangrijk thema in haar toneelstukken, zoals 'I love my Love* en 'Action Replay' ('Overspelen'), het stuk dat Ventiel op zondag 6 april in 'De Garage' in Venlo op de planken zal brengen, wordt behandeld en beschreven met een flinke dosis humor. Maar Fay Weldon blijft meestal scherp, uiterst snedig en recht voor zijn raap. Haar gebruik maken van beelden en beeldspraken versterkt en benadrukt datgene, wat zij te vertellen heeft. Zo zegt Victor, een hoofdpersoon in 'Little Sisters': 'Ik viste Elsa uit mijn typistenafdeling, ze spartelde en kronkelde nog wat, maar lag toen stil, de benen netjes uit elkaar'. Door in een verder geheel identie ke scene slechts een enkel woord te gebruiken verandert opeens de gehele situatie, de hele context, het geheel van onderlinge relaties, waarbinnen de personages zich bevinden en bewegen. Dit principe. dit fenomeen, zorgt steeds weer opnieuw voor niet in eerste instantie of uitsluitend komische situaties, maar tegelijk en vooral, waar het Toneelvereniging Ventiel in eerste instantie om te doen is, tot 'heel aangrijpend toneel' De voorstellingen beginnen op beide dagen om 14.30 uur. Wij hopen ook u, als liefhebbers en beoefenaars van het amateurtoneel, als gast en toeschouwer te mogen begroeten. Inbraak in café In de nacht van maandag op dins dag is door vernieling van een raam toegang verkregen tot een café aan de Patersstraat. De Flipperkast, de gokkast en het voetbalspel waren opengebroken en vernield. Het geld was er uit genomen. De totale scha de bedraagt ƒ9.000,-. De inbraak vond plaats tussen 02.30 en 10.30 uur. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils. za: R. GABELER Allegrostraat 43, tel. 582824 zo: M. van TIEL Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz. J. de Vocht. M. v.d. Acker, P. Henkes en G. v.d. Weyer: E. de MUINCK KEIZER Pr. Hendrikstraat 26, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor sp (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. PETERS, tel. 583478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling E. RUYMBEEK en R. EELDE RINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur INFORMATIECENTRUM GEESTELIJKE GEZOND HEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigmgsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3