Nieuw bij Fransol Zonweringen: shutters Roomijs Roomi Jongerengroep Venray Plusmarkt van Dijck naar finali Sanering Endepoel PEEL EN MAAS Donderdag 27 maart 1997 - Pagin Grote Kerk Deken: J. C'ocnen. Bindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. Bonman, Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, lel. 522222. Opgeven misintenties: Bindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 en 19.00 GEBN H. Mis: 21.00 H.Mis Voor Willy Bcerkens-v. Meyel: Tony Direks.Smits (coll.); Sjaak Dirkx; ouders Janssen- Wijnhoven en zoon Antoon en doch ter Nora; Dora Theeuwen-Welvers; overl. fam. Schwachöfer-Dijkmans; Wim Driessen en GerenRuud: Henk v. Veghel 6w-dienst: leden en overl. leden van buurtvereniging De Eendracht: overl. ouders Wiel de La Roy en Annie v.d. Akker en overl. ouders de La Roy-Collaris; Mark I atimer; ouders Kersten- 1 iche loven. Zondag:9.30 Verrijzenis van de Heer, Ie Paasdag; Latijnse Hoogmis oor Peter Muysers en overl. fam. Muysers-Janssen en een bijzondere intentie: een dierbare overledene; overl. ouders Janssen-v. GErven en overl. kinderen: Michiel ARts (coll.): overl. fam. v.d. BRand- Vervoort; Harrie Rongen (coll.); ouders v. Kessel en zonen Jan en Teng; Mies Janssen-Gooscns (verj.); jaard. ouders Frans Swinkels- Marcellis; Jan Gerrits; Til Janssen- Pelzcr en overl. fam.; Herman Verhagen; echt. Janssen-Theeuwen; overl. fam. Jakobs-v, straaten voor een ernstige zieke. 11.00: H.Mis Gezinsmis; Henk Klcijn (coll.); jaard. Sjoerd de Jong; fam. Truijen-Hendricx; Cor Janssen; Lien Philipsen; Maandag: Onder het octaaf van pasen. 2e Paasdag; 9.30 H.Mis voor Jan v. Ham (coll.); vooreen bijzon dere intentie: 11.00: H.Mis voor Piel en Nelly Janssen-Muis. Dinsdag: Onder het octaaf van pasen 9.00 H. Mis voor een bijzon dere intentie; fam. Peters: ouders de Bruijn-v.d. Voort; Woensdag: Onder het octaaf van pasen 9.00 H. Mis voor overl. fam. Boutcn-Hagens; Donderdag: Onder het octaaf van pasen 9.00 H. Mis uil dankbaarheid. Vrijdag: Onder het octaaf van pasen 9.00 H. Mis voor Jac. Backus. Dienbeurten: kinderen die moeten dienen: kijk op jullie lijst van de dienbeurten. Lectoren: zo.Ie paasdag 9.30: J. Truijen; ma 2e paasdag 11.00: W. Bistervels. Vintent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 20.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen; lector/lectricc: P. Wittenbols, zr. Helene. zr. Jacinta. 18.30: Liturgieviering in de St. Annakapel. voorganger W. den Hartog: lectrice L. Hartmans. dr. de Jong. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de Si. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog: lectoi/irice: L. Hartmans. Maandag: 10.00: Liturgieviering in de St. Annakapel: voorganger G. v. Loenen: lectrice: zr. Jacinta. 09.45 vertrek bus vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de Sl. Annakapel. Woensdag: GEEN viering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de Sl. Annakapel. Stiltecentrum: Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Donderdag: 16.45-17.15: yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woulering. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie 2iekenhüis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10,30, Leunseweg 5 of lel. 580202, Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Like dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 09.00: plechtige Paascommunie zieken en thuiszit- lenden: 17.00-18.00: gelcgehcid om te biechten: 21.00: Paaswake m.m.v. Zangers van Sl. Frans: Gerrit Duijkers; T0011 Relouw; Riet en Piet Stoks-v.d. Wiel (coll.); Alexandra ARts (coll.); Truus v. Kaathoven- Cox (coll.); jrg. Gerrit v, Meijel; overl. ouders Lucassen-Maassen; dochter Betsic en Pater Florentius; Riek Willems-Vousten en overl. ouders; Piet v. Lieshout (coll.); Zondag: Eerste Paasdag 8.30 voor de parochie; I 1.00: m.m.v. Zangers v. Sl. Frans; Jacobus Naus; Hermanns Schollen; Joop Colsen (coll.): Evert Fischer: Liza Hoes- Kouwcnberg: Sraar v.d. Bosch; Lien Philipsen: overl. Martin v.d Brand: Antoon de Lange en Willy Moriaan- Lange. Maandag: Tweede Paasdag: 08.30: ouders Janssen-Maurus en fam. Kusters-Beterams: 11.00: m.m.v. Zonnelied: Jo Naus (coll.); jrg. Toon Verstegen en overl. fam. Verstegen- Janssen: Marlijn Wismans en overl. fain.; Harry Dechnar en overl. fam.; 12.30: doop Sjuul Bindels, Wilgenstr. 13; Dinsdag: 19.00 fam. Jansscn- Krijns; ledje Roelofs; Martinus Meijer; Woensdag: 19.00 Jacobus Naus; Anna Nijsen (coll.); Mia Ruyl- Jonkcrs; past. Jacques Haenen; Toon Ballissen: Sjeng Wilms en overl. kinderen: Donderdag: 19.00 jig. Simon Gieling; Vrijdag: 19.00 Huberdina pala-v. Rooij (coll.). Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woulering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5,111a t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur., tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10:30 uur. Zaterdag: GEEN Kinderwoorddienst. 19.00 Paaswake m.m.v. Herenkoor Vredesklerk; voor papa en moeke Vermeulen, dochter Truus, schoond ochter Marion en Martinus Hout: Martinus Tijssen (coll.); Greet den Holder en overl. fam.; Marga Evers (coll.); Leo Klokke en Gustaaf Baus; Jan Hendrix en overl. fam. Hendrix-Maassen: Wim Swinkels (coll.); Sjeng Zanders en dochter Ria (coll.); Wim en Antonet Jakobs- Hanen; Jan nellissen; Martien Peeters, Johanna Gerrits en overl. kinderen; jgt. Jan v.d. Heuvel en overl. fam. Tijssen-Pelzer: Zondag: Pasen; 9.30 Hoogmis m.m.v. herenkoor Vredeskerk; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamenlijke parochie van Vredeskerk en Paterskerk. Maandag: Tweede paasdag; 09.30: Hoogmis m.m.v. Crescendo; tot bij zondere intentie. Parochie Oostrum Zaterdag: Paaszaterdag; 19.00 Paasgezinsmis, Christus, het licht van de wereld; Erna v. Rattingen- Soulimans, Sanne v.d. Brink, Martien Cremcrs en zoon Martien, Hendrik en Jo Jeucken en overl. fam. (koor Harmony); Zondag: Eerste paasdag: 8.30 Mie Slaaks-Hermans; 10.00: overl. ouders Derickx-v. Rooy; overl. ouders Linders-Hendriks; Wim Janssen en dochter Nelly en overl. fam.: overl. ouders Camps-Willems: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Sef v.d Brandt en Louisa Weijs; Maandag: Tweede paasdag; 8.30 tot bijzondere intentie; 10.00 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie (herenkoor); Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort; Woensdag: 9.00 voor een zieke (met rozenkransgebed); Donderdag: 9.00 jaardienst Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag; Vrijdag: Eerste vrijdag van de maad; 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om God eerherstel te brengen, schepper van alle leven; 9.00 Piet Fleurkens. uit dankbaar heid en tot bijzondere intentie: Misdienaarsbeurten: za 19.00: Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven. Laura op den Camp. Suzan Nellen, kaarsjes uitdelen en aansteken: Mieke v. Bracht. Linda Custers (0111 18.30 in de sacristie aanwezig zijn); paaszondag 8.30 Jos Euwes, Luuk Gielens, Roel v. Haeren en Noud v.d. Mortel; 10.00 Dianne v.d. Mortel, Rianne Rijshouwer, Danielle Wijnen. Parochie Oirlo Zaterdag: Paaswake: 19.00 Intenties: overl. ouders Sleeghs- Lucassen; overl. ouders Peeters- Sanders: Wijnhoven, Achten en zoon Jan; Willem Claessens; Gcrtruda Ewals en Maria Baten: Lies Steeghs-Nelissen, namens petekind; opluistering: Herenkoor. Zondag: 10.00 Eerste paasdag; Hoogmis, intenties: overl. fam. Slevens-Steeghs; Miel Janssen; Pelr v, Rijswijck: Maria Baltussen en zoon Mathieu; overl. fam. v. Rijswijck-Bouwmans; Rinus Linskens; Jan Tijssen en overl. fam. Tijssen-Leeuw; opluistering: Dameskoor; Maandag: Tweede paasdag: 10,00, intenties: overl. fam. Nelissen- Verheijen; overl. ouders te Plate- Maasscn: Johan Klein Kiskamp: overl. confraters: uit dankbaarheid: tol bijzondere intentie: opluistering: Herenkoor. Woensdag: 9.00 voor de weldoe ners van de parochie; Vrijdag: 9.00 H. Mis Eerste vrijdag van de maand; toegewijd aan het Allerheiligste Hart van Jezus. Voor roepingen tot het priesterschap en het religieuze leven. Lectoren: za 19.00: Paaswake, Theo Hellegers en Monique Gerritsen; Eerste paasdag: Ine Classens; Tweede paasdag: Nelly Custers. Acolyten: za 19.00: Paaswake, Bart Pluk. Bas Custers, Tom Houwen. Hans Mandei s en Niels Arts; Misdienaars: zo 10.00 Eerste paas dag, Robert Steeghs. Remco en Vincent Verstappen; ma 10.00 Tweede paasdag: Ymke en Bram de Koning. Anne-Mieke Steeghs en Will Vissers. Kollektanten: za 19,00 L. Nelisscn: zo 10.00 A, Pouwels, ma 10.00 G, Peters; Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Paaswake; Sjaan Willemsen (namens ouderenbond); jrd. Gerardus Dinghs en Henrica Friesen; Zondag: 11.00 Eerste paasdag: Marie en Sjang v. Kuyck en overl. ouders v. Kuyck-Verrijdt; Maandag: 10.30 Tweede paasdag: Hoogmis; Woensdag: 9.00 H.Mis; Misdienaars: za 19.00: Wilma, Sandra, Marjolein en Thijs (18.00 oefenen): zo I 1.00 Marian. Yvonne Claessens, Gijs en Niels; ma 10.30: Peggy D., Boy en Loes; woe 18.00 Sjekky, Tim G., Gijs en Rianne; Kapelaan Bonman is bereikbaar onder tel. 511664. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kuncn, tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel. 571532. Parochie Leunen Hoogfeest van pasen: de Verrijzenis van de Heer: Zaterdag: Tussen 10.00-13.00 kan men wijwater afghalen in het kerk portaal van de nieuwe kerk; 19.00 Paaswake met zegening en wijding van de Paaskaars en het nieuwe Doopwater; Ism. Sjeng Philipsen en Door Philipsen-Verdijk: Mathijs v. Kempen en Johanna Lochtens: Willem Bal en Denise Bal-Buray; Gerrit Bouten en overl. fam.; Joos Gommans; weekd. Dien Vogelsangs-Bonants (1); gest. jrd. Nelly v. Dijck; Zondag: Paaszondag 10.00 Hgm. Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; Harry Geurls; weekd. Anny Willemsen-v. Staveren (6); jrd. Harrie Heesen; Maandag: Tweede paasdag 10.00 hgm. uit dankbaarheid v.w. een 80- jarige: Teng Michels en overl. fam. Michels-Nabuurs; Piet Timmermans. Agnes Timmermans- Koenen en José Timmermans; Mathieu Vervuurt en Jacques en led Vervuurt; Dinsdag: GEEN avondmis. Woensdag: 19.00 Lsm. Grada Heldens-Direks; Donderdag: 19.00 Lsm. Harry Martens en echtgen., zoon Toon en kleinzoon Harrij; Piet Janssen en echtgen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (v.w. offerblok); Ism. Ben Buijssen (v.w. de buurt); Misdienaars: za 19.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar 18.30 in de kerk zijn voor te oefenen); zo 10.00 Ineke Voermans en Jeanne Theunis; 2e paasdag: ma 10.00 Kai Croaué en Jop Janssen; weekbeur ten. Groep 2; dinsdag GEEN avond mis. Lectoren: za 19.00: mw. Annie Reinljes; zo 10.00 dhr. Harry Bovée; ma 10.00 dhr. Jan Reintjes; Overleden: Op maandag 15 maart 1997 overleed geheel onverwacht Dien Vogelsangs-Bonants, Blankenberg 16 in de leeftijd van 83 jaar. Na een plechtige uitvaartdienst in onze parochiekerk op 19 maart 1997 legden we haar te rusen op ons R.K. Kerkhof in Leunen. Rectoraat Heide Zaterdag 29 maart Paaswake om 21.00 uur. Misdienaars: Gijs, Sanne, Inge, Marielle, Simone en Rian. Zondag: Paaszondag Verrijzenis van de Heer Hoogfeest; 9.30 Plechtige Hoogmis jgt. Harrie Willems en Maria Willems-Gubbels en overl. fam.; overl. ouders Geurts- v.d. Broek; jgt. Ger v. Kempen- Friessen: jgt. Sef Janssen: overl. ouders v. Lierop-v. Hooven en overl. kinderen en over. ouders Smits v.d. Hoogen: misdienaars: Gijs, Ivo, Gerard. Koen, Roel en Roy. Maandag: Tweede paasdag: 09.30 uur Hoogmis uit dankbaarheid; mis dienaars: Sanne. Inge. Simone. Rob. Caroline en Rian. Donderdag: 18.30 H. Mis voor Dora Camps; misdienaars Frank en Manon, Rectoraat Veulen Hoogfeest van Pasen; Zaterdag: 20.00: Paaswake; hgm. Jacobuw Ewals en Maria Ewals- Holtackers: jgt. Ser Thissen: Zondag: 10.30 Paaszondag; Hgm. Johan Geurls en Wilhelmina Geruts- Ambrosius: Anny Nelissen-Janssen overl. ouders; Harry Weys; Christian Erben; voorde parochie: Maandag: Tweede paasdag: 10.30 hgm. als gest. jrd. Hubertus v. Rijwijck en Anna Verheyen en dochter Drini: Dinsdag: 8.30 H. Mis voor de over ledenen; Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand; 8,00 H, Mis t.e.v. H.Hart t.h.i. Misdienaars: za: Richard en Steffan Mulders; zo: AnnelieReintjes. Tom Derks, Roy Smets en Nico Knapen: ma: Willem en Sjef Classens: Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 20.00 (Kinderkoor- en samenzang): tijdens deze dienst: wijding van het doopwater en her nieuwing doopbe I ofte n Zondag: Hoogfeest van Pasen (van nacht wordt de klok een uur VOOR UIT gezet!); 09.30: plechtige hoog mis: R. de Boer-v. Staveren overl. Advertentie Peel en Maas 20 April 1935. IIS Vanaf heden verkrl|gbaar ons machinaal haroiJ an hygiënisch verpakt ROOMIJS. lala biizomlan! Neemt proel en oordeelt! Mogen wii mei de Pa»cken voor uw Pudding zorgen Ze wordt U thuis bezorgd. Ons Ijs Is verkrijgbaar bl|de venters en tevens bl) Th. Wintels, Hensenlusstraat S. Claassens, Groote straat P. Custers, Markt M. Goumans, Stationsweg Met beleefde' aanbeveling, Ce^p. Zuivelfabriek „Venray" Op 12 december 1934 werd in bestuursvergadering van de Ci Zuivelfabriek Venray besloten toi aanschaf van een installatie voor bereiden van roomijs. In het voor van 1935 kwam de installatie in gebn en werd begonnen met de verkoop het verpakte roomijs onder de nu naam 'Sneeuwklokje'. Aanvanke werd het ijs via het bekende ijscokar je: maar al snel kwamen dc ijconsei tors (diepvriezers) op de diverse kooppunten. In 1940 kwam er verbod tol het vervaardigen van roon wat gehandhaafd bleef tol na de oorl De productie en verkoop van melt werd wel toegestaan. In 1952 u besloten met de ijsproductie te siopj en is met Sibema-ijs gaan verkop Vanaf 1962 nam Sibema Sitiurdi verkoop zelf ter hand. Op de foto een van de eer 'Sneeuwklokje' roomijs-venters, bekende verschijning in het Venrji straatbeeld van" toen. Hel is Heni Goumans. Hij probeert zijn roomijs 3. 5 en 10 cent aan de man te breng Naast hei ijscowagentje stapt heel p mantig: Maria PijIs, Situatie: Hofstr anno 1936. Jan v.d. Putten fam.: Lien Philipsen; 11.15: jrd. Jan Dobbe, Jongerenkoor! Maandag: Tweede paasdag 10.00 (ouderenkoor): Louis ARts (Oud. Ver.); Woensdag: 19.00 D. Jansen- Koppens (Kaartclub); Vrijdag: 19.00 voor onze overleden parochianen. Misdienaarsbeurten: za 20.00:R. Poels, Th. Vogels, M. en S. Claessens; zo 09.30: Acolieten!; 1 1.15: D. Scheepens en Fr. Crienen; ma. 10.00: E. Spr.berg, R. Oomen, A. Cox en L. Oomen; wo en vr.: M. Verheijen en N. Pouwels. Gedoopt: Jana Cuppen (Grauwveen); Jodie Peeters (H.Peelweg); Roy Swinkels (Meerselsepeel). Wijwater: mogelijkheid tot afhalen aan de pastorie (zaterdagmiddag van 15.00 tot 15.30 uur). Spreuk van de week: Doopschema: Op de zondagen en kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toegediend. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 20,00 Paaswake; Zondag: 10.00 Hoogfeest van Pasen; voor de parochie; jgt. Antoon Weert s; Maandag: 10.00 Paasmaandag: M. Jansen; Donderdag: 19.00 voor vrede. Misdienaars: za: Grard, Karin v.d. Z.; zo. Niek. Mark. Anke en Nicole; ma. Anita en Ellen; Lezers: za: Josien Claessens; zo: Tonnie v. Hoof; ma: Lies v.d. Heuvel. Rectoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zaterdag: Paaszaterdag; 19.00 Plechtige avondmis voor: zr. Elisa Fleurkens; Louis Hesemans- Douven; overl. ouders Wijenberg- Bonants; mw. Hendrikx; Herman v.d. Berg: vader en moeder v. Dijk, Ser en Annie en Sjaak; vader en moeder Jenneskens; Zondag: Hoogfeest van pase; 08.30 H.Mis voor: zr. Elisa Fleurkens; Louis Hesemans-Douven; fam.Ebus-Schrijvers; overl. fam. Bongaerls-Kersten; Harrie Janssen; 10.00: Plechtige Hoogmis voor: Arnoldus Reijders; Louis Hesemans-Douven; Mina Ermers- Verstegen (KBO); fam. v.d. Broek: overl. ouders Flinsenberg-Cremers; om kracht en sterke; L, Koppers; Lectrice; Thea Reijnders; dienbeur ten: Bernadetle Geurts en Petra Goumans; 15.00: Gebedsdiendst; Maandag: Tweede paasdag 10.00 hoogmis voor Louis Hesemans- Douven: uit dankbaarheid tot St. Jozef; lectrice: Th. Reijnders; dien- beurten: Eefje Koopmans en Susan Geurts; In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: Octaaf van Pasen 9.30 H. Mis voor: Harrie Janssen; Louis Hesemans-Douven; fam. v. Duuren. r Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Stille Vrijdag: In deze dienst zal ds. W, Weersma om 19.30 uur voor gaan in de dienst in Het Zonnelied. Er is hier geen kinderopvang moge- lijk. Ie Paasdag zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray. ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Met medewerking van diverse gemeente leden. Aanvangstijd is 10.00 uur- Tijdens de dienst is er kinderopvang maar er wordt geen kinderneven- dienst gehouden. Aangeziend e kerk in BI i tiers wijck momenteel wordt opgeknapt is hel niet mogelijk om daar dienst te houden. De kerk is gesloten. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Op 27 maart (Witte Donderdag) is er om 20.30 een viering met lege handen. Neem iets of iemand mee die u dierbaar is zodat we kunnen delen in de geest van Christus; op 28 maart (Goede Vrijdag) is er om 20.30 een meditatieve dienst. De paasdienst is op zaterdag 29 maart om 22.30. Alle diensten worden gehouden in de kapel van het Schuttersveld. Gelieve de zij-ingang te gebruiken. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. vrijdag (goede Vrijdag) 19.00 kand. G. J. Blankers; zondag om 10.00 en. 14.30 uur. Voorganger: kand. Snoek, Putten, 's Middags is er kinderoppas. Na de middagdienst om 16.10 uur is er zondagsschool voorde kinderen van 4-12 jaar. Maandag Tweede paasdag: 10.00: voorganger: ds. L. Groenenberg (Oud-Beijerland). Bijbelgemeente Venray Vrijdag (Goede Vrijdag): Thema: U bent hartelijk uitgenodigd voor een bijzondere paasdienst in 't gebouw 't Stekske in Landweert. Het gospelkoor 'Joyful gospel choir' zal meewerken aan deze dienst met een mime-jongeren- groep. De dienst in een sfeervolle verlichting zal in het teken staan van het thema: 'Lam van God dat de zonde der wereld wegneemt'. De dienst begint om 19.30 uur. Na afloop is er koffiedrinken! Informatie: tel. 0478-586001 Zondag 30 maart: Er zal geen paasdienst worden gehouden in 't Stekske. U wordt uitgenodigd voor de paasdiensts in de Bijbelgemeente Venlo; burg. Coenengrachtstraat. De dienst begint om 10.00 uur en het gospelkoor 'Joyful gospel choir' zal meewerken! Inf. 0478-586001. Gezinsviering Pasen in de Grote Kerk De gezinsviering van Pasen is niet op zaterdag, maar op zondagmorgen 30 maart om 1 1.00 uur. Het thema van deze viering is: Water.... een teken van leven. Deze paasviring is heel speciaal, wan tmet het water dat in deze mis wordt gewijd, wor den twee kindjes gedoopt. Om deze viering feesteli jk af te sluiten willen we iedereen uitnodigen voor kffie en limonade met een snee paas- brood. We hopen dat er, net als voorafgaande jaren, weer heel veel kinderen en grote mensen 'aanwezig zullen zijn in deze paasviering. Tot zondg 30 maart in de Grote Kerk. Werkgroep Gezinsviering. Hallo allemaal, Het is alweer bijna Pasen, nog een paar dagen en we mogen vieren dat Jezus voor ons is opgestaan. Maar eerst is hij voor ons gestorven: hij is gekruisigd om de dingen die wij fout hebben gedaan! En dat is wel zo iels belangrijks dal wij daar ook als Jongerengroep terdege bij stil willen slaan. We willen daarom gezamenlijk naar de Goede Vrijdag viering gaan. We komen bij elkaar om 18.50 uur bij de Paterskerk (Leunseweg 5). Na dc viering gaan we voor een kop koffie/thee naar Deken Coenen (Eindstraat 6). We willen de avond om ongeveer 22.00 uur afsluiten. Heb jij het idee dat je de enige bent in je omgeving die nog gelooft en die Pasen als iets meer ziet, dan een gezellig feest met paaseieren en een paashaas? Kom eens kijken bij onze jongerengroep! Je zult ontdek ken dat er nog veel meer jongeren zijn die bezig zijn met het geloof. Ben je geïnteresseerd? Loop eens binnen op vrijdagavond of bel naar GertJan (0493314082) of Els (0485 - .384334). Brisantgranaat Dinsdagmorgen werd bij het bouwklaarmaken van een bouwter rein op het St. Antoniusveld een bri santgranaat van Duitse makkelijk met een doorsnede van 10,5 cm aangetroffen. Dat oorlogstuig werd in afwachting van de ruiming veilig gesteld. Fransol: voor alle soorten binnen- en buiten zonwering Venray - Fransol Zonwering is gespecialiseerd in alle soorten zonwe ringen, voor zowel buiten als binnen. Het bedrijf richt zich op een groot werkgebied: Noord-Limburg, het Land van Cuijk, Oost-Brabant en het Duitse grensgebied en is er voor parti culieren, bedrijven en bedrijfsprojec- ten. Fransol is officieel dealer van de topmerken Velux en Harol (gespecia liseerd in veranda- en serre-zonwe ring). In buitenzonwering heeft Fransol zonneschermen (knikarmschermen, uitvalschermen en markiezen), sereens (vlakhangende zonwering), serre-screens/terrasdaken, rolluiken (onder andere Harol 8+, Heroal), bedrijfsrolluiken en garagedeuren. Wat betreft de binnenzonwering heeft de zaak het volgende assortiment: lamellen (stof, pvc), jaloezieën, rol gordijnen en horren (rolhorren en (schuif)hordeuren). Verder design zonwering en (nieuw!) shutters. SHUTTERS Shutters, ofwel verstelbare louvre- luiken zijn in de VS en vele tropische landen een al ruim honderd jaar oud zonweringssysteem. Sinds kort zijn ze ook in Nederland geïntroduceerd. Shutters geven elke intererieur een extra dimensie. Er zijn vele installatie mogelijkheden. Ook worden ze com pleet gescharnierd geleverd, inclusief bronzen haak- en knopset. Shutters kunnen zeer eenvoudig worden, geïn stalleerd en geleverd. Ze zijn ook leverbaar in deuren- en patiodeuri Shutters zijn isolerend; ze kunn gesloten worden voor gehele privj of gedeeltelijk geopend voor privi met lïchtbeheersing. Vele kleur; beitsen, modellen en twee verschill; de louvre-typen zijn leverbaar. Ze[c sen zowel in een klassiek als modi interieur en zijn gemakkelijk in oral houd. S SERVII )f Fransol werkt samen met zonv ringsfabrikanten dit tot de groots van Europa behoren: uitsluitend k# litatief hoogwaardige producten tec III scherpe prijzen. Uiteraard met gar tie. Fransol zorgt voor een afwerk: |jj die tot in de puntjes is verzoij Daarnaast heeft het bedrijf, ook w: fg, dankzij de samenwerking, sin levertijden. Fransol hanteert sped: 1 actieprijzen in zonnescherm Uiteraard kan het alle reparatie onderhoudswerk aan zonnescherm verrichten. Een prima tip van Frans U£ rolluiken. Twee in het oog springen u" voordelen: inbraakpreventie en iso! tie. AIBETALL' Uniek is dat men bij Fram Zonweringen zonwering op afbeial kan kopen. Voorbeeld: een terras-k karm-scherm vanaf ƒ30,- per mar. AF Fransol komt vrijblijvend meten adviseren. De zaak ligt aan Stationsweg 13 te Venray. tel. 04i 515010. Plusmarkt van Dijck in Venray heeft de finaleronden bereikt van de verkie zing Plusmarkt van het jaar. Hierbij gaat het om de beste Plusmarkt van Nederland van het jaar 1996/1997. Nadat er vier voorrondes werden gehouden onder alle 120 Plusmarkten in Nederland, kwamen er uiteindelijk 20 finalisten uit de bus, die nu met elkaar de strijd aanbinden. In de cqni- petitie werden de winkels beoordeèld door controleteams,waarbij onder meer werd gelet op het interieur en het exterieur van de Plusmarkt, de versaf- delingen, het personeel en de presen tatie van de aanbiedingen uit de fol der. Zo is er bekeken of alles er netjes uitziet, of dc winkelwagentjes naar behoren functioneren en schoon zijn, of zowel de afdelingen als het perso neel voldoen aan de hygiënische eisen, of er voldoende producten wor- Rectificatie In ons artikel over de sanering van de Endepoel schreven wij dat de activiteiten van sloperij Robben aan de Endepoel inmiddels waren voort gezet op industrieterrein Smakter- Iteide. Dat is echter onjuist. De onderne mer op Smakterheide is een andere dan de ondernemer destijds in de Endepoel. ui den aangeboden, of het persor klantvriendelijk en vakbekwaam is, er voldoende kassa's geopend zijn relatie tot de klantenstroom etc.O:5( hadden de beoordelers een aantal cc trolepunten op het programma ge/a die tevoren niet in de winkel beke; waren. Dhr. v. Dijck van de gelijkn mige Plusmarkt is trots op hel rev w taat dat zijn ploeg behaald heeft. '1 hebben een fantastisch team dat iedf 6) dag weer vol enthousiasme en ener; het de consument naar de zin maal 01 Dal we hiermee vervolgens de bereiken, is natuurlijk een prachli prestatie van al onze medewerk» (sters)'. OP ALLE FRONT! De Plusmarkt werd op alle Ironie zo goed beoordeeld, dal deze bij dc! beste Plusmarkten behoort. Tijdensi landelijke finale die nu plaatsvin! worden deze 20 Plusmarkten opniea grondig bekeken. Uiteindelijk mo« 12 Plusmarkten door naar de final feestavond op zaterdag 3 mei. Hi: worden de uiteindelijke winnaar eni nummers twee en drie van Verkiezing Plusmarkt van het js bekend gemaakt. De winnaar nu zich een jaar lang Beste Plusmaii noemen. De verkiezing Plusmarkt van jaar wordt jaarlijks georganiscci v door de Sperwer Groep, de leven'31 middelenorganisatie waarbij all \j Plusmarkten zijn aangesloten. D competitie dient om het kwaliteit» veau steeds verder te verhogen ervoor te zorgen dat Plusmarkt bfl staat voor een continue topkwaliteit Hel 10.000ste nest kastje van de JNW-Venray wordt uitgereikt aai' Marleen van der Weide, leerlinge van groep 7 van de basisschool P< Landweer! in Venray. Het pakketje wordt uitgereikt door Leo Swinkels de maker van bijna al die 10.000 pakketjes.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 22