»60; SLA UW SLAG: 4 boeken voor 25, Bekendmakingen gemeente Venray vrijdag 21 maart zaterdag 22 maart 6 boeken voor 25, zondag 23 maart 8 boeken voor 25, woningwet wet ruimtelijke ordening Parkeercontrole op koopzondag 23 maart Woensdag 30 april Oranjefeesten 1997 Zaalvoetbaltoernooi Bekendmaking gemeente Venray Wet milieubeheer en de wet verontreiniging oppervlaktewa teren TAXATIES I faücrotnuK wet milieubeheer boekhandel van den munckhof bv PEEL en maas Donderdag 20 maart 1997 - Pagina 9 INGEKOMEN BOUWAANVRAGEN. Ter voldoening aan het bepaalde in tikel 41 van de Woningwet treft u inderstaand aan een overzicht van de de afgelopen week bij burgemees- er en wethouders van Venray ingeko- nen bouwaanvragen. .het uitbreiden van de keuken aan de Menuetstraat 18 te Venray tnv RM.A. van Lin, Menuetstraat 18; het uitbreiden van de woning aan de Vogelwikke I I te Venray tnv W.M.J. Schreurs,Vogelwikke I I het verbouwen van het pand tot 2 winkels aan de Grotestraat 15 te Venray tnv V.O.F. Santecraem Bloemsierkunst, Grotestraat 15; het bouwen van een autobedrijf aan de Keizersveld 2 te Venray tnv Autobedrijf Hansen B.V., Mgr. Geurtsstraat 2 te Maashees; ■het bouwen van een carport aan de Foxtrotstraat 13 te Venray tnv J.G.M. Smits, Foxtrotstraat 13; het bouwen van een carport aan de Foxtrotstraat 7 te Venray tnv R.P.T. Hendriks, Foxtrotstraat 7; het bouwen van een woning aan De Leng te Oirlo tnv R.C.M. Achten, Gertrudisstraat 9 te Oirlo; het bouwen van een garage aan de Pastoor Verheggenstraat 31 te Castenray tnv RJ.A. Snellen, Pastoor Verheggenstraat 31 ■het bouwen van een woning met garage aan de Hoofdstraat te Oirlo tnv C.G.RWillemssen, Look 30 te Ven ray; het bouwen van een woning met garage aan de Hoofdstraat te Oirlo tnv M.H.J. Willemssen, Castenrayseweg IA te Oirlo; ■het vergroten van de woning aan de Randenrade 60 te Oostrum tnv H.J.M. Op den Camp, Randenrade nray, 20 maart 1997 rgemeester en wethouders van Venray, lamens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, Jh. van Velzen BOUWVERGUNNING VERLEEND. Burgemeester en wethouders heb- len in de afgelopen week voor iderstaande bouwplannen bouwver- unning verleend. het bouwen van een restaurant aan deVenloseweg 9 te Venray tnv AC Restaurants en Hotels BV, Merwedeweg 4 te Breukelen; het bouwen van een kantoorgebouw aan de Noorderhof 10 te Venray tnv P.P.A. Peters en T.M. Peters, Venrayseweg 17 te Overloon; het uitbreiden en renoveren van een varkensbedrijf aan de Timmermannsweg 128 te Ysselsteyn tnv VOF Willems, Timmermannsweg 128; jhet bouwen van 30 woningen aan de Annie Romeinstraat te Venray tnv Janssen en de Jong Plancoördinatie, Postbus 131 te Son en Breugel; uitbreiden van de verblijfsruimte aan de Kattestaart 3 te Venray tnv RJ.H. Relouw, Kattestaart 3; Zij die menen door de afgifte van !en of meer van deze vergunningen echtstreeks in hun belang te zijn etroffen, kunnen op grond van de Jgemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waar op de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 20 maart 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen BOUWTOESTEMMING OP BOUWMELDINGEN. Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouw- toestemming afgegeven. -het bouwen van een berging aan de Kaardebol 47 te Venray tnv H.R. Talen, Goudsmidstraat 24 te Venray; Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daarte gen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Venray, 20 maart 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen PROCEDURESTART ARTIKEL l8aWROT.B.V. BOUWMELDINGEN. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel dingen. -het plaatsen van een tuinhuisje aan de Heidse Peelweg 33 te Ysselsteyn tnv W.B.M. Rops, Heidse Peelweg 33; De op de bouwmeldingen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 maart 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 20 maart 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen BOUWVERGUNNING AANGEVRAAGD. Burgemeester en wethouders zijn Zondag 23 maart is het koopzondag in het winkelcentrum van Venray. Zoals (ie laatste jaren gebruikelijk, is het parkeren op deze koopzondag gratis.® I ktekstv:Tegen foutparkeren zal wel worden opgetreden® I ktekstm: parkeercontroleurs en de politie Venray zulten komende zondag regule- end en zonodig verbaliserend optreden bij onder meer verkeersgevaarfijk arkeergedrag.Aanleiding hiervoor is dat in voorgaande jaren het parkeerge- van de bezoekers tot overlast heeft geleid. Evenals vorige jaren zal ook in 1997 het Oranjezaalvoetbal- toernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koninginnedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt verzocht onderstaand inschrijfformulier in te leveren bij de publieksbalie van de gemeente Venray, t.a.v. mw. M. Cleven afd. BMD, t/m maandag 21 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. Van Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten bedragen per team 20,-. Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi '997 met I team: voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, -het verbouwen van de woning aan de Merseloseweg 65 te Venray tnv J.L.M. Janssen, Merseloseweg 65; -het veranderen en vergroten van een woning aan het Nassauplein 13 te Venray tnv Mevr. Bekkers, Nassauplein 13; -het bouwen van een berging/garage aan de Julianasingel 51 te Venray tnv A.H.M. Creemers, Julianasingel 51; -het uitbreiden van de keuken aan de Menuetstraat 18 te Venray tnv P.M.A. van Lin, Menuetstraat 18; De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 21 maart 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 20 maart 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen iging voorkeursn Vestiging recht Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken op grond van artikel 4, lid I van de Wet voor keursrecht gemeenten (verder aan te duiden met Wvg) bekend, dat zij krachtens het bepaalde artikel 8a Wvg op I I maart 1997 hebben besloten aan de gemeenteraad van Venray een voorstel te doen om gronden, gelegen in het gebied Smakterheide II aan te wijzen als gronden waarop de artike len 10 tot en met 24, 26 en 27 Wvg van toepassing zijn. Genoemd besluit met voorstel en bijlagen, waaronder de kadastrale kaart en lijst met aangewezen perce len, de namen van eigenaren c.q. rechthebbenden op een beperkt recht, ligging met ingang van de datum van inwerkingtreding van het voor keursrecht voor iedereen ter inzage in het Raadhuis, Raadhuisstraat l,op de afdeling Publiekszaken, geopend op maandag van 09.00-17.30 uur, dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 13.00 uur (m.u.v. zon- en feestdagen); buiten deze tijden na telefonische afspraak met de afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478-523534). Ons voorstel aan de gemeenteraad treedt in werking de dag na de publi catie ervan in de Staatscourant. Bezwaar- en beroepsmoge lijkheid: Ons voorstel aan de gemeenteraad wordt ingevolge artikel 9a Wvg aange merkt als een besluit, zodat daartegen op grond van de Algemene wet Bestuursrecht (verder aan de duiden met Awb) bezwaar en beroep open staat. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen een termijn van zes weken een bezwaarschrift indienen. Deze termijn vangt aan de dag na de dagtekening van de Staatscourant waarin het besluit bekend gemaakt is. Het bezwaarschrift moet worden ingediend bij burgemeester en wet houders van Venray, Postbus 50,5800 AM Venray, moet voorzien zijn van een dagtekening en van de naam en het adres van de indiener.Verder die nen aangegeven te worden het besluit waartegen bezwaar gemaakt wordt en de gronden van het bezwaar. Degene(n) die ene bezwaarschrift heeft/hebben ingediend, kun/kunnen tevens op grond van artikel 8:81 Awb de president van de Arrondissementsrechtbank te Roermond verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijl de spoed, gelet op de betrokken belan gen, dat vereist Kenbaar maken zienswijze met betrekking, tot ontwerp- raadsbesluit In het kader van een zorgvuldige voorbereiding van het door de raad te nemen besluit tot aanwijzing van gronden, kunnen vorenbedoelde belanghebbenden op grond van arti kel 4:8 Awb hun zienswijze schriftelijk of mondeling naar voren brengen omtrent het ontwerp-raadsbesluit gedurende vier weken na heden. Voor het mondeling naar voren brengen van zienswijzen kan telefo nisch een afspraak worden gemaakt met afdeling Economische Ontwikkeling (tel. 0478-523534). Schriftelijke zienswijzen moeten wor den gericht aan de gemeenteraad van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray Venray, 12 maart 1997 Burgemeester en Wethouders van Venray drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs.A.W.M.de Bever, secretaris Inbraak in bedrijfsauto In de nacht van woensdag op don derdag werd ingebroken in een bedrijfsauto die geparkeerd stond aan de Veltumse Kleffen. Door ver nieling van een ruit was toegang verkregen. Ontvreemd werden alle in die bedrijfsauto aanwezige gereedschappen. De servicemonteur, een 23-jarige inwoner, die die morgen naar Berlijn moest vertrekken moest die reis uitstellen. Kennisgeving van de besluiten. Het Dagelijks Bestuur van het Zuiveringschap Limburg maakt, gelet op artikel 7b, tweede lid, van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren juncto artikel 14.3, tweede lid, Wet milieubeheer mede namens het colle ge van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray, bekend dat bij besluit van 14 maart 1997 respec tievelijk 19 maart 1997 onder een aantal voorschriften aan de NV Nederlandse Gasunie te Groningen zijn verleend: -een vergunning ingevolge de Wet ver ontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van grondwater, afkomstig van de grondwatersane ring ter plaatse van het meet- en regelstation Venray, Steegse Peelweg ongenummerd te Venray, op het oppervlaktewater genaamd Aanvoerleiding Rouwkuilen (inge schreven onder nummer V96- I I 10); -een verguning ingevolge artikel 8.17 van de Wet milieubeheer voor het tijdelijk oprichten van een grond waterzuiveringsinstallatie voor een termijn van 3 jaar en 3 maan den gelegen aan de Steegse Peelweg ongenummerd te Venray (ingeschreven onder nummer 96.9785). De besluiten en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 21 maart 1997 tot en met I mei 1997 ter inza ge en wel: -op het kantoor van genoemd zuive ringschap, Maria Theresialaan 99 te Roermond op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur (afdeling Vergunningen Handhaving): -ten gemeentehuize van de gemeente Venray, Raadhuisstraat I te Venray (publieksdiensten) gedurende de kantooruren op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en dins dag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur, alsmede na tele fonische afspraak elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Ingevolge de artikelen 20.1 eerste lid en 20.6 van de Wet milieubeheer staat tot het einde van de beroepster mijn beroep open bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Een besluit wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorzie ning. Een besluit wordt alsdan niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het beroepschrift moet in twee voud worden gezonden aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een verzoek tot voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Venray/Roermond, 20 maart 1997 Nieuwe dumpplaats ontdekt In een kazemat langs het Defensiekanaal, op de grens van Ysselsteyn en Deurne werden 41 oude buitenbanden van auto's en een brandstoftank aangetroffen. Het gedumpte spul zal door personeel van de gemeente worden opge ruimd. SNEUE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN WET MILIEUBEHEER Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1.de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2.de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I .F.G.M. Arts, Timmermannsweg I 10, 5813 AR te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensmesterij en schapen houderij, gelegen aan de Timmermannsweg 110 te Ysselsteyn; 2.A.J.M. Classens, Veulensewaterweg 23, 5814 AK te Veulen voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor het veranderen/uitbreiden van de inrich ting en/of veranderen van de wer king van de inrichting en het in werking hebben van de veranderingen van een schapenhouderij, gelegen aan de Veulensewaterweg 7 te Veulen; 3.M. Bennenbroek, Veulensewaterweg 17, 5814 AK te Veulen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een vleesvarkens- en fokzeugenhouderij, gelegen aan de Veulensewaterweg 17 te Veulen. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 20 maart 1997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieks diensten).Tot 17 april 1997 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na tele fonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen het zij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. BESLUITEN. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp-beschikking vergunning krachtens de Wet milieubeheer heb ben verleend aan: I.N.V. Nederlandse Gasunie, Postbus 19, 9700 MA te Groningen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een gasdrukregel- en meetstation, gelegen aan de Steegse Peelweg ongenummerd te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 20 maart tot I mei 1997 in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a.degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b.de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c.degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d.belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019,2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning (waaronder een schorsingsver- zoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019,2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B. -meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de ver gunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A.M.v.B.-melding is binnengekomen van: I.L.P.M. Thoone, Meerselsepeel 3, 5813 AG te Ysselsteyn voor het uitbreiden of wijzigen van een akkerbouw- of tuin bouwbedrijf met opengrondsteelt, dan wel het veranderen van de werking daarvan, gelegen aan de Meerselsepeel 3 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van 20 maart tot 3 april 1997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 20 maart 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, BOEKENMARKT - BOEKENMARKT - BOEKENMARKT - BOEKENMARKT M grotestraat 68 5801 bh venray tel. 0478-582727 BOEKENMARKT - BOEKENMARKT - BOEKENMARKT - BOEKENMARKT

Peel en Maas | 1997 | | pagina 9