ar na zoekt: C SLA UW SLAG: vrijdag 21 maart 4 boeken voor 25, zaterdag 22 maart 6 boeken voor ƒ25f zondag 23 maart 8 boeken voor ƒ25. Amba PRINT, van den munckhof bv mm hair SHOP onn\ n.a Adecccr Adeccoi boekhandel auto Verkoopleider aankomend bedrijfsleider (M/V) Auói De betere rij-opleiding voor Venray e.o. BEN BRUINING Kansen in tijdelijk werk ir randstad uitzendbureau L7\ Groene Kruis Noord-Limburi Oproep (wijk) ziekenverzorgenden en Oproep verpleegkundigen m/v BOEKENMARKT - BOEKENMARKT - BOEKENMARKT - BOEKENMARKT)! peel en maas Donderdag 20 maart 1997 - Pag Auto Arena is de officiële Volkswagen- en Audi-dealer voor Noord-Limburg met vestigingen in Venlo, Venray en Helden en maakt deel uit van Pon Holdings. Auto Arena is een sterk groeiende en professionele organisatie met momenteel 85 medewerkers. Niet alleen de consument kan rekenen op een veelzijdige dienstverlening en een uitstekende service, ook de zakelijke rijder komt ruimschoots aan bod met een compleet dienstenpakket. Voor 'n spoedige indiensttreding zijn wij op zoek naar een verkoopleider die zijn sporen in de autobranche ruimschoots heeft verdiend en op zoek is naar een nieuwe uitdaging. Bij bewezen geschiktheid kan de verkoopleider op korte termijn doorgroeien naar de functie van bedrijfsleider voor onze vestiging in Venray. Profiel U beschikt over aantoonbare commerciële kwaliteiten en initiatief. U beseft dat onze klanten blindelings moeten kunnen vertrouwen op onze service. U draagt bij aan een uitstekende werksfeer en weet uw collegae mede te motiveren en te begeleiden. U beschikt derhalve over goede contactuele eigenschappen en een sterke teamgeest die' anderen stimuleert. U heeft enige jaren aantoonbare commerciële en leidinggevende ervaring en bent in staat te functioneren op HBO-niveau. U heeft een sterke persoonlijkheid en gaat actief, gedreven en doelgericht te werk. U heeft visie. Uw leeftijd is van ondergeschikt belang. U bent woonachtig in de regio Venray of bereid daarheen te verhuizen. Als bedrijfsleider bent u verantwoordelijk voor de exploitatie van de vestiging. In overleg met de directie stelt u jaarlijks het plan van aanpak op voor de vestiging en de plaatselijke markt. U rapporteert rechtstreeks aan de directie. Wat bieden wij? Wij bieden u een verantwoordelijke en zelfstandige functie met ruimte voor eigen ideeën en initiatief. Als vestigingsleider maakt u deel uit van het managementsteam van Auto Arena. Vanzelfsprekend zijn de arbeidsvoorwaarden passend bij de zwaarte van de functie. Reacties Gelieve uw reactie vóór 28 maart te richten aan Auto Arena, Postbus 3033, 5902 RA Venlo. t.a.v. de directie. Vanzelfsprekend wordt uw reactie vertrouwelijk behandeld. Een geschiktheidsonderzoek behoort tot de selectieprocedure. Venray Schoolstraat 29 5801 BN Venray Telefoon (0478)58 67 70 Personeelsdiensten Tcicfa*(047ai5i 1575 JMHttfei Heftruckchauffeur m/v Voor verschillende bedrijven in Venray en omgeving. Gevraagd wordt een heftruckdiploma, ruime ervaring als heftruckchauffeur en een flexibele instelling voor wat betreft de werktijden. Wil je meer.weten? Kom dan snel bij ons langs! Slijpers m/v Kandidaten met ervaring in de metaalbranche die als metaalslijper willen werken. Ervaring is een pré maar, ook gemotiveerde krachten die het vak nog willen leren zijn van harte welkom. 1 let betreft werk voor onbepaalde tijd in dagdienst. Interesse? Kom dan bij ons langs! Kozijnmonteur m/v Voor de productie en montage van kunststof- en aluminium kozijnen. Je gaat ook kozijnen plaatsen bij klanten thuis. Representatieve kandidaten met een lts-opleidingen met montage-ervaring genieten de voorkeur. Voor IOU doen wij ïTI6Gr dan jé verwacht! VERKEERSSCHOOL Pinksterbloem 12 Venray - Door onze speciale lestechniek slaagt u sneller, ons slagingsper centage is hoog. - Onze auto's hebben airco, dus altijd fris achter het stuur. Geen last van de warmte. - Voordelige lesprijs. Complete cursus van 20 lessen examen ƒ1275,-. Ook spoedcursus. - Nieuwe theoriecursus start 1 april, ook bromfietscursus. - Motorcursus vanaf 799,-, les sen op BMW 650 of Virago 250 - Altijd bereikbaar via autotelefoon 06.53.177.204 of 0478-58 53 88 kantoorboekhandel van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 DE BETERE KANTOOR BOEKHANDEL HERKEN JE ZO SMITS NIEUW Ons dienstenpakket hebben wij weer uit gebreid met de volgende werkzaamheden: Kunstmest zaaien d.m.v. een rijenbemes- ter voor in prei en andere land- en tuin- bouwgewassen. Wortelen zaaien, en eventueel andere tuinbouwgewassen. Wortelen rooien met een klembandrooier. Uw adres voor bovenstaande en alle werk zaamheden t.b.v. de land- en tuinboüw: Hendrix Smits loonbedrijf Lollebeekweg 60 Grootdorp 35 Castenray Merselo Tel 0478 571792 tel 0478 546280 Salarisadviseur m/v Voor een jong, dynamisch bedrijf te Venray zijn wij op zoek naar een salarisadviseur. Deze persoon dient in het bezit te zijn van het MBA-diploma en SPD. Ervaring met computers is een pré. Ben je leergierig en beschik je over communicatievevaardig- heden, reageer dan snel op deze full-time functie!! Informatie bij Nicole Bolhaar, tel. (0478) 58 95 95, Venray, Poststraat 10. Algemeen medewerker m/v Voor een bedrijf in Wanssum zijn wij op zoek naar een kandidaat die alle voorkomende werkzaamheden wil verrichten op een bedrijf waar compost gemaakt wordt. De gechikte kandidaat heeft ervaring op een loader en* vindt het niet erg om vuile handen te krijgen en zwaar werk te verrichten. Ben jij tussen de 18-30 jaar en wil je in aanmerking komen voor deze vacature, neem dan contact met ons op. Informatie bij Maartje van Bree, tel. (0478) 51 16 86, Venray, Poststraat 10. Algemeen medewerker varkensfokbedrijf m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Venray zijn wij op zoek naar een kandidaat die alle voorkomende werkzaamheden verricht in een varkensfokbedrijf. Het betreft een baan voor lange tijd, full-time in dagdienst. Ervaring in deze branche is een pré. Ben jij die aanpakker met technische feeling die wij zoeken en ben je tussen de 20 en 30 jaar neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Maartje van Bree, tel. (0478) 51 16 82, Venray, Poststraat 10. Medewerker Paprika-kweker m/v Voor een paprika-kweker in de omgeving van Venray zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker tussen de 16 en 21 jaar. De werkzaamheden bestaan uit het oogsten en sorteren van paprika s. Het betreft fulltime werk voor de periode april tot mei. Van mei tot september zullen de werkzaamheden part-time in de middag-uren plaatsvinden. Voor meer informatie kunt U contact met ons opnemen. Informatie bij Marleen Vorstermans, tel. (0478) 51 16 86, Venray, Poststraat 10. AMBA IS HET ADRES VOOR: - al uw inlijstwerk - olieverfschilderijen - aquarellen - exclusieve posters - spiegels - grote collectie poppen - luxe cadeau artikelen - restaureren en schoonmaken van schilderijen - opdrachten voor het aquarelleren van uw bruids boeket, portret, huisdier, woning etc. - verzorgen van schilderscursussen Kunsthandel lijstenmakerij Patersstraat 24a Venray Tel. 0478-589695 pe: Stadscentrum De Bleek 70 Venray Wie zoekt, kent de Young Hair Shop kappers niet Wie de Young Hair Shop kappers kent, zoekt niet. Op maandag vanaf 12.00 uur, op koopavond en zaterdags vanaf 8.30 uur geopend. In Den Gezellig eetcafé Waar u terecht kunt voor lekkere koffie, gebak of een vers gebakken broodje. Probeer ook eens onze prijsvriendelijke kaart voor de grote trek. In de sfeervolle kleine en grote zalen kunt u terecht voor uw dineetjes, familie of personeels feesten en vergaderingen. Met speciaal voor u gereserveerde parkeergelegenheid. 22 MAART SNUFFELMARKT t.b.v. Braziliëproject van Jacqueline Eibers eetcafé Grotestraat 107, Venray Poststraat 1Venray tel. 581797 De Stichting Het Groene Kruis Noord-Limburg vraagt op korte termijn voor de dienst Patiëntenzorg, Rayon 2, werkgebied Venray (vak.nr. 97/11) Funktie-eisen: - In het bezit van diploma ziekenverzorgende (voormalige applicatiecursus) of het diploma A-verpleegkundige - Bij voorkeur woonachtig in bovengenoemd werkgebii - Bezit van rijbewijs en auto strekt tot aanbeveling Salaris: Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform CAO Thuiszorg. Inlichtingen over deze funktie kunt u inwinnen bij mevr. P. van Vlokhoven, Rayonmanager Rayon 2, tel.: 0478-512412. Uw sollicitatie (met duidelijke vermelding van het vak.nr.) zien wij met belangstelling vóór 2 april tegemoet. U kunt uw sollicitatie richten aan: Stichting Het Groene Kruis Noord-Limburg Postbus 3265, 5902 RG Venlo t.a.v.: Afd. Personeelszaken - Alle soorten parketvloeren - Laminaat vloeren - Onze showroom is geopend op dinsdag t/m vrijdag van 13.00-18.00 - Op zaterdag van 10.00- 15.00 uur Verder op afspraak St. Leonardsweg 5A 5861 BN Wanssum Telefoon 0478-532658 Telefax 0478-532923 D Voor al uw zwart/wit copieën op A4 t/m Afiet én kleurcopieën op A4, A3 Patersstraat 2 5801 AV Venri Tel. 513102 Fax 514184 grotestraat 68 5801 bh venray tel. 0478-582727 ai Jf

Peel en Maas | 1997 | | pagina 6