Kom naar de Infodag Wonen van de Rabobank: zaterdag 22 maart Q /teyetula, VVV Venray brengt wandelboekje uit Concert en huldiging Jubilarissen bij St. Oda Schrijver en uitgever Martin Ros in Venray Drie kunstenaars in galerie 6De Lichting' Dansen voor singles Geslaagd Oud papier PAASBRUNCH SURPRISE PAASMENU Bibliotheek- nieuws Bioscoopnieuws Dubbelconcert in Gryphus Snuffelmarkt voor Jacqueline Eibers Tentoonstelling over Limburgse schrijvers bibliotheek Venray Passie concert door het Groot Vocaal Ensemble Ars Musica 10 EEL en maas Donderdag 20 maart 1997 - Pagina 3 Sinds dit jaar is het boekje Wandelroutes in en rond Venray' jj de VVV/ANWB Venray ver- rijgbaar. Het boekje is mede tot and gekomen door enkele ithousiaste vrijwilligers. Ook de andelsport vereniging 'De 2 atuurvrienden' uit Merselo en e Jeugdnatuurvvacht afdeling ais 'enray hebben hierin een steentje ijgedragen. toast de nieuw beschreven routes aan er ook een aantal bestaande ewegwijzerde routes in. In totaal eft u in het boekje 13 wandelroutes 8n met tevens een korte beschrij- jng van het betreffende wandelge- d voor de prijs van 7,95. Voor actieveling heeft de VVV een enray-pakket samengesteld. Dit -staat uit: een info-gidsje van - 'enray. het fietsboekje 'Fietsroutes ien rond Venray'. een set topogra- sche kaarten van Venray en omge ving en het wandelboekje. Dit alles voor de prijs van 25.-. Voor meer informatie over wandelen en Fietsen kunt u zich wenden tot de VVV- ANWB Venray. Grote Markt 23 Venray, tel. 0478-510505. Zondag 23 maart zullen de drum- and en fanfare St. Oda gezamenlijk n concert verzorgen in Merselo. it concert wordt speciaal aangebo- :n aan de twee jubilarissen die de :reniging die avond gaat huldigen. :ng Arts' en Michel Janssen zijn ;ide al 60 jaar lid van St. Oda. oten leren deden zij bij Meester vssen na school. Teng begon zijn iizikale loopbaan door op 12-jari- leeftijd elke woensdagmiddag iar Oostrum te fietsen om bij dmond v.d. Venne in zijn werk- aats op een stoel 'trommelen' te ren. Hij was 20 jaar land de enige timmer. Toen er versterking kwam erdTeng eerste paukenist van St. da. Totaal 30 jaar aktief als muzi kant. Michel kreeg op 13-jarige leeftijd een alto.en zijn oudere broers leer den hem daarop blazen. Beginjaren 50 ging hij over op de bas. mis schien wel een familietrekje, twee broers van hem bespeelden hetzelf de instrument, ook zijn zoon is dit voorbeeld gevolgd, In 1970 mest hij om gezondheidsredenen stoppen. Beiden, inmiddels ereleden, zijn nog altijd trouwe aanhangers van St. Oda. De jubilarissen ontvangen een oorkonde en bijbehorend insigne van de Federatie van Katholieke Muziekbonden in Nederland. Het concert begint om 19.30 uur in zaal 't Anker en is voor iedereen vrij toe gankelijk. U bent van harte welkom. Literair Café en Adelbertvereniging presenteren: samenwerking met de delbertvereniging Venray orga- iseert het Literair Café Venray egio op vrijdag 21 maart een bij- nder literaire schrijversavond gast de uitgever en schrij- er Martin Ros (60). Bij het grote publiek is Martin is vooral bekend geworden met radiorubriek 'van boeken en iden bezeten' in de Tros euwsshow. Tijdens dit radio-pro- amma op de vroege zaterdagmor- n bespreekt hij gedurende een 'artier vier of vijf boeken. Ros is kop de tv aktief, onder meer in tboekenprogramma 'Ik heb al een lek' van Aad v.d Heuvel. Martin Ros is bekend als schrijver in'Jakhalzen van het Derde Rijk' lals ondertitel meekreeg: 'onder lig van de collabo's. 1944-1945'. boek verscheen bij zijn eigen beiderspers waarvan hij hoofdre- cteuris. Hij werd in 1937 geboren Hilversum. Daar volgde hij het Symnasium om vervolgens geschie- inis te gaan studeren. Na enkele iren als journalist te hebben werkt begaf hij zich in 1964 in de tgeverij. Als hoofdredacteur van 'Arbeiderspers lanceert een diri- srde hij de bekende reeksen Privé omein, Open Domein, Crime de la Crime, Klassieke Curiosa en Synthese. Ros is verder redacteur van het literaire tijdschrift Maatstaf, de Vestdijkkroniek en het Jaarboek voor het Democratisch Socialisme. Hij publiceerde tal van artikelen en essays in het NRC-Handelsblad, Algemeen Dagblad, Vrij Nederland, De Groene en Hp-De Tijd. In Hervormd Nederland houdt hij wekelijks een literair dagboek bij. Ros vertaald werk van onder meer Octave Mirbeau, Restif de la Bretonne en Hans Werner Richter. Hij is verder auteur van histori sche documentaires als Bloednacht Mayerling en Vuurnacht, Toussaint Louverture en de slavenopstand op Haïti. Dit laatste boek was in Amerika een groot succes dat zelfs werd verfilmd. Verder schreef Martin Ros Heldenlevens (over beroemde wielrenners) en het auto biografisch boek Liefde en ouder dom. In de literaire wereld staat hij bekend als Nederlands Recordhouder lezen. Martin Ros, vrijdag 21 maart in het restaurant van Beukenrode aan de Beukenlaan te Venray, aanvang 20,15 uur. Muzikale omlijsting strijkkwartet Adagio Venray. De entree bedraagt ƒ15,-; donateurs krijgen ƒ5,- korting. )p zondagmiddag 23 maart is er 13.00 tot 17.30 uur open huis in ilerie 'De Lochting' in Venray. dens de openingsmiddag zullen- kunstenaars Xavier Albers uit 'sterbeek, Theo v.d. Werff uil Wert en Lisa Frenhoff-Kopp uit inten aanwezig zijn. Zij willen lag met de bezoekers over hun rk praten. let werk van Xavier Albers '52) kenmerkt zich door een Ihousiast kleurgebruik. In de mpositie zijn meestal geometri- ie tekens of patronen te herken- 1 Hijzelf noemt het geometrische fracties. Inhoudelijk mogen die ps niet overschat worden, ze inen meer als een reden om een ildende compositie op de bouwen zegeven meteen een apart soort mning tussen de geometrische leen de schijnbaar schilderachti- wanorde. lieo v.d. Werff 1950), beeld de- uwer, werkt de laatste tien jaar une:|oral in natuursteen. Voor het hak- maakt hij studies in klei. Zijn angrijkste inspiratiebron is de is in al zijn verschijningsvor- a De belangrijkste kenmerken bet beeldhouwwerk van Theo Werff zijn het heel precies en vastleggen in steen van een ?ante beweging of een ontroeren- gestalte. Hij had reeds verschil de solo-exposities en ook nam hij aan groepstentoonstellingen en adhouwsymposia. «*sa Frenthoff-Kopp (1947) uit ten schildert en beeldhouwt en reedt de laatste tien jaar naar '1 via exposities. Op deze expo- laat zij met name een aantal Pturen zien. De meest opvallen en de wachters, bij de ingang de galerie. Daarnaast toont zij bijzondere wandreliefs waarbij parafine en bijenwas proberen onderliggende kleuren niet prijs te geven. Hoe dunner de waslaag des te vlugger schemeren de onderlig gende kleuren door. Bij heel nabije beschouwing kan men de kunstwer ken ruiken. Het zijn stille, medita tieve monochrome taferelen. De houten beelden zijn het afgelopen jaar gemaakt, meestal vanuit het thema 'vrouwen'. Zij bewerkt boomstammen met een kettingzaag, bewust primitief en ruw gevormd, helemaal in tegenstelling met ronde, zachte vrouwelijke vormen. De ver roeste nagels verwijzen naar Afrikaanse beelden, maar ook naar de ellende die vrouwen aangedaan wordt. Het is opnieuw een expositie vol kleur en vorm, die een bezoek aan de galerie zeker de moeite waard maakt. De expositie duurt tot en met 5 mei. Galerie 'De Lochting'. Laagheidseweg 16 Venray (richting Overloon). Open op zaterdag en zondag van 13.00 tot 17,30 uur en op telefonische afspraak. Tel. 0478585173. Diefstallen Namens de stichting Peuterspeelzaal werd aangifte gedaan van diefstal van hun huis- ladder aan de Bachstraat. De dief stal vond vrijdag plaats. In de kamer van een kamerhuur der van een woning aan de Paterslaan werden een gouden hals ketting, een hanger met een dia mantje en een gouden horloge gestolen. Wanneer de diefstal pre cies heeft plaatsgevonden kon niet worden medegedeeld. Vrijdag 28 maart is er weer een gezellige ontmoetingsavond voor single's en alleenstaanden vanaf 21 jaar bij Partycentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 in Venray. Aanvang 21.00 uur. Toegankelijk voor leden en niet- leden. Info: 0478-510500. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 10 tot en met 16 maart kwamen bij de politie aangif te gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN diverse pasjes van ING-bank, Postbank en Rabobank; kleinbeeld fototoestel in zwart hoesje; halsket ting hanger van clown en icoon met een 'T'; klein hondje, lijkt op een poedel; Maltherzer leeuwtje teefje 7 jaar oud, naam Tasja maar luisterd niet; identiteitsbewijs; kat (Pers; antieke ring-oorbel (erfstuk), 2 rech te stukjes; OV jaarkaart; paspoort; registratiebewijs Knauw Sudwind; rijbewijs; edelsteen (groeidiamantje die uit ring is gevallen?); leren por tefeuille met daarin o.a. ƒ30,0, rabo- pasje. buskaart, identiteitskaart, kentekenbewijs voor caravan, rijbe wijs; telefoonkaart en werkvergun ning; damesportemonnee met daarin o.a. pasje van de postbank, rabo- bank en 30,-; herenportemonnee met daarin o.a. 2 bankpasjes, lid maatschapskaart en pasjes van post bank en rabobank. GEVONDEN de volgende Fietsen: mountainbike zwart overgespoten; geel geverfde damesfiets zonder zadel: rose geverfde omafiets; Gazellefiets merk Pietbelle; meisjesFiets met terugtraprem; Mercury damesfiets; herencitybike merk Peugeot; Raleigh Rapide raceFiets; SpartaFiets Florida Sunline; special mountain bike groen; paarse meisjes moun tainbike: herenfiets merk Union met drie versnellingen; identiteitskaart; koffer Samsonite aktentas; jaar kaart; sjaal, 2 kleuren grijs. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Aan de Hogeschool Nijmegen is Femke de Bruijn uit Venray geslaagd voor lerares basisonder wijs. MOLENKLEF, BIEZENVENNEKE, AAN DEN DRIL e.o. Iedere laatste woensdag van de maand verzamelt Atletiekvereniging Venray-Regio oud papier in Molenklef. Biezenvënneke. Aan den Dril. Werckenslaan en de aanliggen de straten. De bewoners van deze buurten en straten worden daarom gevraagd iedere laatste woensdag van de maand uiterlijk 18.30 uur, oud papier in dozen of gebundeld aan de straat te zetten. Op woensdag 26 maart zal het papier opgehaald worden. De papiercontainer van AV Venray-Regio is geplaatst aan de Weg in den Berg, nabij kruising Veltumse Kleffen/Kulutweg en is iedere zaterdag geopend van 08.30 tot 17.00 uur. 36-jarige Venraynaar zwaaide met pistool in disco In de nacht van zaterdag op zon dag werd de politie gealarmeerd toen een 36-jarige inwoner in een discotheek aan het Gouden Leeuwterrein met een pistool stond te zwaaien. Toen de politie arriveerde bleek de man vertrokken te zijn, maar kon worden gelokaliseerd in een shoar mazaak in het centrum. Bij het ver laten van die zaak werd hij aange houden. Bij fouillering bleek de man niet alleen een geladen pistool bij zich te hebben maar ook enkele grammen cocaïne. De man werd naar het politieburo overgebracht waar hij voor nader verhoor en onderzoek werd ingesloten. Voor al uw vragen die met een eigen woning te maken hebben. Als u op zoek bent naar een huis, of in het bezit bent van een huis, kom dan langs op de Infodag Wonen. Op die dag kunt u bij ons terecht met de meest uiteenlopende vragen die met een eigen woning en een hypotheek te maken hebben. Vragen over hoeveel u maximaal aan hypo theek kunt krijgen bijvoorbeeld. Of hoe het kopen van een huis precies in z'n werk gaat. Of hoe u de overwaarde van uw huis kunt gebrui ken voor de studie van uw kinderen. De advi seurs van de Rabobank staan voor u klaar en vertellen u graag wat er allemaal bij een eigen huis komt kijken. Van verschillende hypotheekvormen en verze keringen tot en met fiscaal advies. Dus u bent"van harte welkom op 22 maart bij Rabobank Huis Hypotheek advies in Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 Venray, van 10.00 tgt 16.00 uur. Met of zon der huis. Met de hypotheek adviseurs van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Rabobank Meerlo-Wanssum, Venray-Oostrum, Zevenrode beide Paasdagen Aanvang 11.30 uur vobv.: 37,50 knd: 5-12 jaar 17,50 (4 gangen diner) 37,50 Voor de kinderen: "eieren verven" Met uw kortingspas 2de brunch of Paasmenu gratis 0478-589393 Leunseweg 20 Venray Bij het veertigjarig beslaan van de bibliotheek Venray (7 oktober 1995) heeft het gemeentebestuur de biblio theek een map met foto's aangebo den. Deze foto's van Joop Wismans zijn het verslag van een verkenning van Venray waar het detail minstens net zoveel zegt als het opvallende en het zomaar zichtbare. Vanaf 14 maart zijn de foto's te bezichtigen in de ontvangstruimte van de biblio theek. Daar is tevens tot 2 april een tentoonstelling van het letterkundig centrum Limburg over Limburgse schrijvers. Tot eind maart staat reli gie centraal in de bibliotheek. Dit in verband met het thema van de boe kenweek 'mijn God'. Op de afdeling voor volwassenen is een tentoon stelling ingericht over religie waar onder andere ook religieuze voor werpen te zien zijn uit het boeddhis me. hindoeïsme en katholicisme. Op de jeugdafdeling is een tentoonstel ling ingericht van jonge kunste naars. Tot 3 april zijn de kunstwer ken te zien van de leerlingen van de basisschool De Kruudwis. 25 Mei 1977 werd in Amerika 'Star Wars' uitgebracht, gevolgd door 'The Empire Strikes Back' en 'Return of the Jedi'. Deze trilogie betekende een ommekeer in de wereld van de special effects. Nu. 20 jaar later, is de Star Wars Special Edition in de hele wereld opnieuw een daverend succes. Ter ere van het opnieuw uitbrengen van 'Star Wars' zijn de negatieven schoongemaakt, bijgekleurd en aangepast met de technologie van nu. Het Digitale Stereo Surround geluid maakt de film zoals deze 20 jaar gelden was bedoeld! Samen met ons zal een hele nieuwe generatie 'Star Wars' voor het eerst op het grote doek kunnen bewonderen en zullen alle andere fans kunnen beleven met hoeveel zorg George Lucas de origi nele versies aangepast en verbeterd heeft. Speciaal voor iedereen die alle drie de versies nog een keer opnieuw of voor het eerst wil bele ven hebben wij een abonnement (Luxor Theater Venray). De prijs. ƒ33.-. Dus vanaf 20 maart t/m 9 april: 'Star Wars'; vanaf 10 april t/m 23 april: The empire strikes back: vanaf 24 aprit-t/m-7 mei: Return of the Jedi. 20 Jaar 'Star Wars': See it again, for the First time! Zie het inderdaad zoals u dat alleen in de bioscoop ziet. P.S.: voor meer informatie kunt u tijdens openingsuren naar de kassa of aan de snoepverkoop gaan. kantoorboekhandel van den munckhof b.v. grotestraat 68 venray In het Vierlingsbeekse jongeren centrum Gryphus vindt op zaterdag 22 maart een concert plaats van twee bands; Phlegmatic en Peter Pan. De Vierlingsbekenaren Stef v. Rans en Michel Rouwens spelen met Phlegmatic een thuiswedstrijd. Samen met Jenny Volleberg, Marcel Volleberg en Fons Jozephs vormen zij sinds een jaar deze band. Covers van onder andere Smashing Pumpkins, Ash. No Doubt, Dog Eat Dog en K's Choice worden afgewis seld met een aantal eigen nummers. Lekker in het gehoor liggende lied jes leunend op een stevige basis van bas en drums en voorzien van vette gitaargeluiden. Peter Pan is een nieuwe gitaarsen satie uit Eindhoven. De naam van dit trio uit de Lichtstad mag dan onschuldig in de oren klinken, de muziek van het drietal een stuk min der lief: tijdloze elektrische gitaar muziek, punk en vuige rock roll. Muziek die in de verte doet denken aan Kyuss en Motörhead. Peter Pans bijdrage aan de cd Bijna Boven 2, een verzamelaar mei talentvolle Brabantse bands, is hiervan het overtuigende bewijs. Koning Decibel mag tevreden zijn over de prestaties van deze onderdanen uit het Rijk der Lawaai. Hij ziet dan ook vol verwachting uit naar het debuutalbum van Peter Pan dat eer daags verschijnt. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het concert begint om 21.30 uur, de entree bedraagt ƒ7,50. Dit concert is mede mogelijk gemaakt door Stichting Brabant Pop. Op zaterdag 22 maart organiseert het Katholiek Vrouwen Gilde de jaarlijkse snuffelmarkt voor Jacqueline Eibers die werkt onder de bevolking van Divinolandia in Brazilië. Een van de activiteiten van het KVG voor Jacqueline is deze snuffelmarkt. De markt wordt gehouden in zaal In Den Engel van 11.00-16.00 uur. U vindt er diverse goede gebruikte artikelen zoals boe ken. cassettebandjes, platen, speel goed, glaswerk, servies, snuisterij en. keukenartikelen, babyspullen, postzegels, meubeltjes etc. Ook kan men nog goederen aan bieden. Belt u dan mw. L. Stoks. tel. 586659 of mw. H. Darmstadt, tel. 583937. Inbraak in bedrijf Een op Keizersveld gevestigd bedrijf kreeg voor de tweede keer in korte tijd ongewenst bezoek. In de nacht van maandag op dinsdag is door forcering toegang verkregen tot dat bedrijf en net als de eerste keer werd nu de complete compu terapparatuur gestolen. Het schade bedrag kon nog niet worden mede gedeeld. Inbraak in basisschool Oirlo In de nacht van maandag op dins dag is door forcering toegang ver kregen tot de basisschool H. Maria in Oirlo. Ontvreemd werd de com plete computerinstallatie ter waarde van ƒ3.600,-. Uit sporen viel op te maken dat er twee daders zijn geweest die zich per fiets hebben verplaats. Mogelijk heeft iemands iets verdachts gezien. In de openbare bibliotheek te Venray wordt een bijzondere expositie gehouden over Limburgse schrijvers. Dat gebeurt op initiatief van de biblio theek in samenwerking met het Literair Café Venray Regio. De tentoonstelling is samengesteld door het Letterkundig Centrum Limburg. De expositie bestaat uit 36 pane len met daarop onder andere materi aal. boekonlwerpen en handgeschre ven teksten van Limburgse schrijvers. Bovendien liggen veel boeken, gedichtenbundels, novelles en romans van deze schrijvers ter inzage. Zo zijn er gedichtenbundels te zien van Vivianne Franssen en Jan Roeven, romans van Bert Spoelstra en Harry Seip en het grote geschie denisboek over de mijnstreek van Jon Erkens. Een bijzonder interes sant boek is van de hand van Wim Meulenkamp over Follies (bizarre bouwwerken in Nederland en België). Het is e en bijzonder interessante expositie die een goed beeld geeft over de Limburgse schrijvers. De expositie is inmiddels gestart en duurt tot 31 maart. De opening stijden van de openbare bibliotheek Venray zijn: ma. 14.00-18.00 uur; di en woe van 11.00-18.00 uur, vr. van 14.00-21.00 uur en za. van 11.00- 14.00 uur. WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar Na enkele jaren verkoopakties en mede dankzij een aantal sponsors, heeft het Groot Vocaal Ensemble Ars Musica te Venray een mijlpaal tje bereikt. Nieuwe koorkleding kon worden aangeschaft. Met gepaste trots presenteert het koor zich tij dens een Passie-concert in de Paterskerk aan de Leunseweg op 23 maart. In de cantate 'From Olivet to Calvary' van de Engelse componist J F. Maunder 1858-1920) wordt het lijdensverhaal gezongen. Solisten zij Lenne Wouters, sopraantje. Jos Leermakers. tenor en Aard Vogels, bariton. Muzikale begeleiding door een strijkkwart uit het studentenor kest Quadrivium van de TU Eindhoven. Hans v. Eijnden. repeti tor van Ars Musica bespeelt het orgel. Het concert in de Paterskerk aan de Leunseweg te Venray begint om 15.30 uur en de toegangsprijs is ƒ!().-. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabeler. Th. Lank veld. H. Schraven. J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: Zaterdag en zondag: Gezamenlijk door J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils, tel. 585289 Weekenddiénst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, J. de Vocht. M. v.d. Acker en P. Henkes: P. CORVER Kennedvplein 8, tel. 581393 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tol 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DÖNGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur lot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tol 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 581383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W H. de Vocht. R.C. Goedcgebuure, V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling V. GEURTS en R. GOEDEGE- BUURE DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis, mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tol vrijdag 12 uur waargenomen door: H. v. EERTEN Volen 2A, Heide Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. tel. 582411 INFORMATIECENTRUM GEESTELIJKE GEZOND HEIDSZORG Tel. 0478-527066 maan- donderdag 09.00-17.30 uur PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3