HSV Het Alvertje 'AT B-«roep Schuhmacher '■•jSai t. Christoffel Rabobank Infodag Wonen Rabobank Bridgeclub Venray Dartclub De Piëlhaas Judotoernooi Erised Venray HBS Diana Rabobank Infodag Wonen Rabobank Bridge-instuif Wieënhof Loopgroep De Barrier Motorcrossers Regio Venray Lopersgroep Venray Paardenmarkt TV Powerman Saucony Venray Lopersgroep Peelrunners Rabobank Infodag Wonen Rabobank Triatlon Vereniging Regio Venray Schaak vereniging Venray Sjoelclub Venray De Treffers kampioen 2e klasse KLSB Spio De Roos Rabobank Infodag Wonen Rabobank Donderdag 20 maart 1997 - Pagina 21 7 april is de ledenverga- ifjng.Deze wordt gehouden in ons iibhuis 'De Karklingel' te Oostrum begint om 20.00 uur. Ook in 1997 wordt er weer een ugdviscursus gehouden. De data jn 23 april, 7 en 21 mei. ugdleden die hieraan mee willen af%n, moeten zich voor 1 april igeven via het blad uit het info- iekje 1997. Inlichtingen over deze irsus bij Pieter Kunen, tel. 077- 662920 en Antoon Langenkamp, 588877. «Leden die hun contributie voor kei 997 nog inet hebben voldaan, wil eill verzoeken dit zo spoedig moge- jam! kledoen. Visbootbezitters en vis- [adhouders dienen de contributie ior 1 maart te hebben voldaan. Verder zijn vergunningen ver- 'tO2 rijgbaar bij: Theeuwen, de ouskuilstraat 38 Wanssum; dieren- eciaalzaak LIAGRO aan de eerloseweg te Wanssum en bij ierengilde v. Grootel aan de itionsweg in Venray. foor de eerste keer hebben we i gewaagd aan het fietsen van een ik Pieterpad. Het deel van Venray in Roermond was aan de beurt uit te proberen. Deze 77 lometer gingen vrij goed. Deels Is je op de harde weg en deels in •veld of in de bossen. De afwisse- igvan terrein maakt het erg leuk voor iedereen ook redelijk te jen. Dit gaat zeker navolging krij- n. Voor de jeugd en de dames was Ivrij goed te doen want het tempo is niet al te hoog. eruin la hoor ook de dames zijn in onze alu- oep vertegenwoordigd, het zou- env nernog wel meer mogen worden. :uïgk isschien nu het voorjaar er aan (17i imt. Want in tegenstelling tot wat rtorp deren doen fietsen wij gewoon Ven »r tot eind juni om dan een 14; nierstop te pakken. In September ithet nieuwe seizoen dan weer in. Tijdens de trainingen kan ieder- toik n op zijn of haar eigen nivo te rk gaan. Het infietsen doen we zamenlijk en daarna fietsen we aantal herhalingen op een par- irs, iedereen op het eigen tempo, fietsen ook weer samen uit. lames en heren tussen de 12 en zijn welkom. Voor de komende weken kun je er kiezen uit een aantal mogelijk- Jrogramma voor de komende 23 Maart vertrek 10.00 voor •evïng Tienray. dag 30 Maart vertrek 10.00 voor jeving Ysselsteyn. 6 April vertrek 10.00 voor ;evlng Horst, vertrek is altijd van Zwembad iprank in Venray. ïsdag 22 April is de voorjaarsver- 'ering. Aansluitend een workshop ireparatie. Nadere gegevens vol- Inog. bje interesse kom dan naar een n de trainingen of bel met Eric ffers 511056 of Piet Dupont )ilet, eukef igkc s. gymnastiekvereniging Afgelopen zaterdag hadden de igens van de D-lijn hun derde en Isle wedstrijd in Oirsbeek. I.?.C.$From werden mooie resultaten De uitslagen waren als gt. Tussen haakjes de einduitslag irdrie wedstrijden. -at. 3D: 3e Marcel Kleuskens j; 2e Stefan v. Bracht (3e). wat. 4D:4e Bart Albers (3e); 3e ir Fransen (2e). H.5D: 7e Pim Lentjens (5e). it. 6D: 4e Freek v. Lier (4e). il 7D: le Roel Arts (le); 2e v. Kreij (2e); 3e Roy Tissen 4e Kevin Janssen (4e). meisjes aspiranten KI. B had- thuis een wedstrijd tegen GV ikracht uit Herten. Deze wed- |d werd door onze meisjes 'onnen met 17,60 punten tegen >40 punten voor Wilskracht. |epersoonlijke uitslagen waren: r:va Koenen; 9e Anouk Bakens; v.d. Ligt; 5e Myrthe istra; 3e Linda v. Meurs en Kim Putten; 2e Daisy Verbruggen en Lisanne Franssen. Wederom de onderlinge verschillen van - meisjes zeer klein. Ae meisjes K. 2 hadden een uit- str'jd tegen GV Jan v. Weert uit ïrt. Deze wedstrijd werd verlo kt 154,90 punten tegen 163,90 fen voor Jan v. Weert. De per uke uitslagen waren: 12e Ellen Urls; 10e Loes Rouwette en ne Niens; 9e Anke v.d. "gaard; 8e Saskia Grootemaat; .Anke Basten en 5e Abbey icculenberg. /an dames kl. 2 hadden eveneens wedstrijd tegen Jan v. Weert. (e wedstrijd werd met 124.80 JU11. len tegen 134,95 verloren tegen "spa y.-.Weert. Hier waren de per- f'tjk uitslagen: 10e Mieke envi (slechts twee toestellen '["d); 9e Esther Kersten; 8e "ke Roording; 7e Inge Roording £Anke de Bruyn. RAAT mocj2e jche Is de goedkoopste hypotheek wel de beste? Vraag het op de zaterdag 22 maart a.s. Danscentrum Janssen Venray De paren die in de laatste zes avonden, met een onderbreking van een avond voor de Paasdrive op donderdag 27 maart aanstaande, gaan uitmaken wie zich clubkam pioen mag noemen van dit seizoen, zijn bekend. Uit de rode groep pro moveren de heren Bender en Van Gaal samen met de heren Arts-Arts. Zij vormen samen met nog twaalf andere paren het selecte groepje dat nog kans maakt op de clubtitel. De paren in de andere twee groepen kunnen nog strijden om de hoogste eer in hun groep. Voor deze paren is die roem die ze in hun lijn kunnen behalen mogelijk nog zeker zo groot als die welke is weggelegd voor sommige doorwinterde bridgers in de gele lijn. Uit de groene lijn pro moveren de dames v. Gils- Kousemaker, dames Frankefort- Kuyer en de heren Delsing-Verheijen. Degradanten, die wij op deze plaats nooit noemen, succes gewenst met het terug ver dienen van een plaats in de hogere lijn. Volgende week, op witte donder dag spelen we onze Paasdrive. Volgens traditie starten we dan pas om kwart over acht en spelen drie spellen per ronde. De eieren, die u kunt winnen, uiteraard valt iedereen bij ons op dat soort dagen in de prij zen, dus ook zij die een keer wat minder speelden, zijn reeds besteld. Gekookt en gekleurd kunt u ze op het einde van de avond mee naar huis nemen. De uitslagen van afgelopen don derdag, vanwege de vrije avond speelde iedereen door elkaar. Geel: 1. ds. Gorree-Oroz, Z. ds. Frankefort-Kuyer, 3. ds. v. Mill- Philipsen. Rood: 1. hr. Bolwerk-Janssen, 2. ep. Peetjens, 3. hr. Vermolen-Vos. Groen: 1. hr. v. Lieshout-de Groot, 2. hr. Bender-v. Gaal, 3. ds. Cals-Poels. Programma: Vanavond eerste afvond kam pioenscompetitie. Do. 27 maqrt: 20.15 uur: Paasdrive. Zondag 23 maart wordt in café De Piëlhaas weer het maandelijkse whiskeydarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 13.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag whiskydarten 15 maart: Winnaarsronde: 1. Pascal Janssen, 2. Eduard Peeters, 3. Twan Swaghoven, 4. Giel Ronken, 5. Marco v. Boxtel, 6. Lou Janssen, 7. Sandra Xhofleer, 8. Erik Janssen. Verliezersronde: 1. Piet Xhofleer, 2. Frans Vermeulen, 3. Truus Cox, 4. Joh. v.d. Broek, 5. Anny Xhofleer, 6. Coby Janssen, 7. Frank Janssen, 8. Marcel v. Helden. Afgelopen zondag werd ook gedart door onze honoraire leden, de uit slag was als volgt: 1. Ton v.d. Broek, 2. Petra Bierens, 3. Piet Verhaegen, 4. Willy Swaghoven, 5. Lucas Cruys, 6. Stan v. Haren, 7. Fred v. Kessel, 8. Monique Siroen, 9. Jos Ponjee, 10. Marjean v. Lierop. 1997 Is een bijzonder jaar voor judovereniging Erised uit Venray. Dit jaar bestaat de judovereniging 10 jaar en tevens wordt voor het vijfde jaar het Herman Verhagen toernooi georganiseerd. In de loop van de tijd heeft dit toernooi zijn plaats gevonden op de toernooika- lender van de Limburgse afdeling van de Nederlandse Judobond. Er is weer sprake van een goede inschrij ving voor de wedstrijden die op zondag 23 maart plaatsvinden. Door 34 verenigingen is met 442 deelne mers ingeschreven. Deze zijn onder verdeeld in 67 poules. De wedstrij den zijn van 10.00 tot ongeveer 16.30 uur in sporthal De Berkel in Horst. Ook dit jaar wordt weer een spannende strijd om de prijzen in de diverse poules verwacht. De o.c. van afgelopen donderdag eindigde in een overwinning voor P. v. Ooi, de tweede plaats werd behaald door R. v.d. Veer. Het St. Joristoemooi te Leunen, zaterdag gehouden. Team behaalde en goede score, hoogste deelneemster W. v. Ooi. Het tweede zestal eindigde in de middenmoot. Hoogste schutter G. Jacobs. De tweede ronde omd e NHB-beker. Het eerste zestal wist zich te plaat sen voor de volgende ronde. Donderdagavond koppelwedstrijd, aanvang 20.00 uur. Zaterdag laatste afd. competitie. Alle zestallen heb ben een thuiswedstrijd, aanvang 19.00 uur. Zondag aspiranten wedfstrijd bij EHSVenlo. Ziet u door de bomen het bos ook niet meer? Kom dan naar de zaterdag 22 maart a.s. Danscentrum Janssen Venray De uitslag van 12 maart 1997. De top-vijf: 1. hr. Merkx-mw. Lepelaars 66.67 2. ep. Spreeuwenberg 66.32 3. ds. Frederiks-v. Ham 63,19 4. ds. v.d. Brink-v. Well 62.08; 5. ds. Vollenberg-Verschuiten 57.64%. Bijna 5 jaar bestaat nu loopgroep de Barrier. Het is een recreatieve groep waarin mensen hardlopen op diverse niveaus. Onder begeleiding van een gediplomeerd trainer kun nen er wekelijks drie trainingen gevolgd worden. Deze trainingen zijn voor alle leden van de groep te volgen omdat iedereen op zijn eigen tempo mag lopen. Twee keer per week is er een intervaltraining waar in tempo-lopen en rustig dribbelen elkaar afwisselen, omdat de snel heid voor iedereen persoonlijk in te vullen is kan iedereen hieraan mee doen. Naast deze interval trainingen is er ook de mogelijkheid om één lang stuk te lopen de zogenaamde duur- training. De trainingen zijn op: Maandag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Donderdag van 19.15 tot 20.30 vanaf eetcafe "de Barrier" Zaterdag Van 16.30 tot 17.30 vanaf Zwembad "de Sprank" Mocht u interesse hebben om een keer te komen meetrainen dan bent u van harte welkom. Voor meer informatie kunt u ook bellen met Piet Dupont telefoon 589880 Afgelopen zaterdag reed de MON jeugd hun wedstrijd op het circuit te Cuyk. Bij de PW 50cc wist Tommy de Bruiyb beide manches succesvol af te sluiten. Bij de 60 automnaten kwam de hoogste trede op naam te staan van Paul Eickmans, terwijl Nicky de Bruyn een dertiende stek veilig stelde. Bij de 60 versnellingen wist Jimmy v.d. Laar het volle pond voor zich op te eisen door beide manches winnend af te sluiten. Kevin Gielens windigde op de supersnelle baan op een 20e plaats. In de 80 A was de derde trede van het erepodium weggelegd voor Jimmy v.d. Laar. Bij de 80 hoog wist Niek v. Benthum beslag te leg gen op een prachtige achtste stek. Bij de veteranen kwam de vijfde plaats in het algemeen klassement in handen van Gerrit Hermsen, terwijl Peter Stiphout vijftiende werd in de daguitslag. Bij de nationale wed strijd die zondags verreden werd te Cuyk was de zestiende plaats in de eindstand voor Maarten ter Aa. In de klassen 125 senioren eindigde Peter Verstegen na twee manches op een 17e plats. Bij de blasters wist Joe Maessen de grootste beker voor zich op te eisen.Bij de 250 promotie legde Thijs Arts beslag op de 25e plaats. Bij de 125 promotie stelde Johan Verstegen na een fel gevecht de 16e plaats veilig. In de klassen 500 junioren reed Dirk ARts een sterke wedstrijd, hij eiste in de fina le-manche de vijfde plaats op. Ronald Driessen eindigde op een 21e plaats, terwijl Ben Bruining alg- meen 23e werd. Komende zaterdag is er een jeugdmotorcross te Boekei en zondags rijden daar de nationa- len. Ontspannen sporten op je eigen niveau, dat kan bij Lopersgroep Venray. En om te proberen 4 weken gratis om te proeven, gewoon doen dus!!! Trainingen: Beginnersgroep: Deze groep is aan de laatste week van hun begin nersprogramma bezig. Vanaf nu zijn zij in staat om 1 uur achter elkaar hard te lopen. En dan te bedenken dat deze groep gestart is met loopjes van 2 minuten.. De trainingen star-, ten op Dinsdag en Donderdag vanaf of op de atletiekbaan.Vertrektijd: 19.00 uur. Bostraining: Iedere zaterdag vanaf de Oude Barrier aan de Maasheseweg. Aanvangstijd: 16.30 uur.Wedstrijdgroep: zaterdag 22 maart: trainingsweekend Sportcentrum Papendal. Wedstrydagenda: - 30 maart: 6de wedstrijd "land van Cuijk" de Kippen-ren te Rijkevoort. 31 maart: 4de en afsluitende wed strijd van de crosscompetitie in Afferden. Informatie: Lopersgroep Venray is een onder deel van Atletiekvereniging Venray Regio.Heb je vragen over de lopers groep of wil je iets meer weten bel dan een van de onderstaande num mers: (wedstrijdgroep) Frank Rijshouwer tel. 586268 (overige groepen) Anja Gooren tel. 589486 Jos Manders tel. 585479 Bert Oostdam tel. 514214 Venrayse aangelegenheid diversloop Bij de 5de wedstrijd in de trim- competitie van het land van Cuijk werden er door de Venrayse lopers 2 hoofdprijzen en 1 tweede prijs mee naar huis genomen. Deze wedstrijd de "Diversloop" in Overloon kende 2 afstanden de 5 en de 10 km. Op de 5 km. waren de meeste lopers uit Venray vertegenwoordigt en hier werden ook de hoofdprijzen binnen gehaald. Bij de heren kwam Twan Lenssen na zijn overwinning van afgelopen week opnieuw als win naar over de streep in een tijd van 15.59 min. Ook de tweede plaats werd opgeëist door een van onze lopers, dat werd Mart van Rooij in een tijd van 16.49 min. Daar bleef het niet bij want ook bij de dames viel een overwinning te vieren. Marjo van Heijster werd hier eerste in een tijd van 20.50 min. Overige uitslagen: Heren 5km.: Frank Rijshouwer 19.30 min., Egbert Knol 20.10 min., John Coppus 20.17 min., Jan Philipson 22.33 min., Wim Harrewijn 22.40 min. Dames; Angelique v. d. Linden 23.32 min. Heren 10 km.: Jan Kirkels 38.34 min., Gé Peterink 43.08 min. Zaterdagmorgen 22 maart vindt er in Paardensportcentrum Sonwil aan de Buntweg 12 te Ysselsteyn weer de maandelijkse Paardenmarkt plaats. De markt wordt binnen gehouden en is open vanaf 07.30 uur tot ongeveer 12.00 uur. De toe gang is gratis. Dus als u een paard of pony te verkopen hebt kunt u hem zonder kosten op de markt te koop aanbie den. Ook andere artikelen die betrekking hebben op de paarden sport mogen hier te koop worden aangeboden zoals: trailers, koetsen, tuigen, zadels enz. De markt staat bekend als gezellig en in de kantine staat de koffie natuurlijk klaar! Zowel de handelaar als de particu lier zijn van harte welkom in Ysselsteyn. Eventuele inlichtingen: tel. 0478-541459. Afgelopen weekend ging de lan delijke competitie weer van start. De teamcompetitie is een serie van vijf geselecteerde wedstrijden waar in naast een klassement voor indivi duele atleten een klassement van teams wordt opgemaakt. Een team bestaat uit maximaal 20 deelnemers waarin per wedstrijd vier tijden opgeteld worden en zo een team uit slag geven. Aan het eind van het jaar wordt een totaal klassement opge steld. Dit jaar hebben zestien teams zich ingeschreven. Triathlon vereni ging Venray neemt dit jaar met een team van negen leden deel on der de naam TV Powerman Saucony Venray. Het TV Powerman Saucony Venray-team wordt naat de eigen vereniging ondersteund door de stichting Powerman Venray en Saucony. In een koud en nat Steenwijk namen voor TV Powerman Saucony Venray vijf leden tussen 150 deelne mers deel. Dave Rost was met een veertiende plaats het beste in een tijd van 55.09 min. Hennie Freriks werd 20e in een tijd van 56.45 min., Robert v.d. Kieft 58.40 min. Rob v. Wilgenburg 59.20 min. en Johan Snijders 59.55 min. noteerden scherpe tijden waardoor het team een verdienstelijke tiende plaats haalde. Inbraak bedrijf Maasheseweg In de nacht van woensdag op don derdag werd van het bedrijfsterrein van een metaalverwerkend bedrijf aan de Maasheseweg 500 kilo afval-aluminium gestolen. Om dat spul te vervoeren werd van het ter rein tevens een eenassige aanhang wagen gestolen. Trainingen: Donderdag: Intervaltraining, 19.00 uur. Zaterdag 22 maart: Pyramideloop. Dinsdag 23 maart: 18.50 uur Duurloop in Horst; Sevenum ver trekt om 19.30 uur. Donderdag 24 maart: 19.00 uur interval. Wedstrijden: Zondag 23 maart: Baanwedstrijden te Venlo. Zondag 23 maart: Halve marathon te Weert, tevens 5,27 en 10,54 km. Zondag 30 maart: 't Jasperloop te Someren, 3-6-9-12 en 15 km. Starttijd alle afstanden om 11.00 uur. Maandag 31 maart: Paascross te Afferden, 1-4-8 en 12 km. Starttijden tussen 10.15 en 12.00 uur. Mededeling Aanstaande vrijdag is onze jaar lijkse feestavond. Dit zal plaatsvin den in zaal Cox te Horst. Opgave hiervoor is nog altijd mogelijk. Zie hiervoor het Doorlopertje. Onze jaarvergadering zit er weer op. Op deze vergadering zijn enkele belangrijke dagen genoemd dit alvast in ieders agenda vermeld kun nen worden. Vaals-Venlo is op 29 juni. Opgave hiervoor is mogelijk bij Chris Beurskend. Op 20 septem ber gaan we weer massaal de 'poal' over richting Weeze. Hier vindt dan weer de jaarlijkse Estafetteloop plaats. Gaan we dit jaar weer met 10 ploegen of worden het er misschien meer? Of misschien lopen er wel enkele gesponsorde ploegen van de Peelrunners. Informatie hierover volgt. Op 23 maart is in Venlo de prijs uitreiking van de Dagblad Cross Cup. Tevens zijn er dan baanwed strijden. (1500 of 5000 meter). Opgave hiervoor kan vanaf 10.30 uur op de baan in Venlo. Iedereen moet een tijd opgeven die hij/zij denkt over die afstand te lopen. Met deze opgegeven tijd wordt iedereen ingedeeld in groepen van zijn/haar niveau. Peelrunners die in 1996 heb ben meegedaan vonden dit een erg leuke wedstrijd. Uitslagen: IJzerenmanloop te Weert: 3,5 km.: Koos Ummenthum 18,19; Riet Mulders 19,28; Sjanne Verdellen 20.05; Gerie Hermkens 20.45. 7 km.: Hans Hermkens 33,49; Geert Thielen 45.45. Diversloop te Overloon 5 km.: Joop Zanders 17.32, 3e plaats veteranen 1; Henk Dinghs, 18.12, 4e plaats Veteranenl; Hennie Meyer, 19.19 en Hans Hermkens 23.11. 10 km.: Piet Swinkels 38.49; Geert Duyckers 39.40; Andre Roelink 41.11 en Ge Peterink 43.07. Halve marathon: Sraar Smits 1.10.33, le plaats vete ranenl; Geert Emons 1.29.55, 4e plaats veteranen 1 en Piet Verrijth 1.39.59. Een hypotheek van de Rabobank, da's wel zo vertrouwd! Kom daarom ook naar de zaterdag 22 maart a.s. Danscentrum Janssen Venray Diversloop Overloon Vroeger heette het de Kleffenloop. De naam is veranderd maar de halve marathon is gebleven. Een van de eerste gelegenheden om te testen of de vorm van het seizoen op de echt lange afstand al begint te komen. Halve marathon Bij Vert Viersma zat dat al goed, getuige zijn nieuw persoonlijk record. Bert rondde het parcours van ca. 21 km. af in de fraaie tijd van 1.23.56 uur. Peter Gommans had iets meer tijd nodig namelijk 1.28.11 uur. Paul Hageman finishte in een tijd van 1.35.33 uur. Jos Hebben tenslotte liep zijn eerste halve marathon van het seizoen in 1.41.22. Tien kilometer Op de tien km. zagen we Ludy Verstappen al na 36.25 min. binnen komen. Peter Scheres kwam direct daarna over de meet in een tijd van 37.50 min. Marcel Martens waagde zich voor het eerst ook aan de grote afstand en deed dat niet onverdien stelijk in een tijd van 38.05 min. Marcel Meulendijks kwam daar vlak achter in 39 min. rond en Jan v. Ass sloot de rij Venrayse Triatleten na 43.45 min. Trainingstijden: Zaterdag: Mountainbike. Zondag: 09.00-10.00 uur Zwemmen in De Sprank; 10.15-11.30 uur Lopen Vlakwater. Dinsdag: 19.15-20.15 uur Zwemmen in De Sprank; 21.00- 22.00 uur Circuittraining. Woensdag: 19.00-20.30 uur Baantrainmg. De uitslagen van dinsdag 11 maart: P. Rouvroye-E. Habers 0-1 J. Louwerse-H. Meyer 1-0 E-J v. Nuenen-P. v. Genugten 0-1 H. v. Bommel-H. Coolen 1-0 K. Beeftink-C. Breukers 0,5-0,5 R. Keereweer-A. Antheunisse 0,5-0,5 Erwin Habers kreeg snel een zeer kansrijke stelling na een Boedapestergambiet en wikkelde af naar een eindspel met pluspion en paard tegen slechte loper dat hij op onberispelijke wijze wist te winnen. Harold v. Bommel ruilde de zwarte fianchettoloper, offerde een pion en kreeg prachtig spel. Zwart moest een stuk geven en overzag in een miserabele stelling mat op f8. Kees Beeftink en Gerard Breukers lever den langdurig strijd in de nietrokers- ruimte maar wisten geen beslissing te forceren. De wedstrijd tegen het hooggeklasseerde Tegelen op zon dag 9 maart, is nipt verloren gegaan met 3,5-4,5. Erik Bouwmans won weer en heeft dit seizoen een zeer fraaie score opgebouwd die zijn rating ongetwijfeld sterk zal doen stijgen. Ook Kees Krook won weer en bewees dat hij een onmisbare kracht is voor het team. Ton Coopmans, Erwin Hamers en Harry Coolen wisten remise te halen. Dinsdag 25 maart is er voor junio ren en senioren het traditionele paastoemooi met bonbons en wijn ï.p.v. de traditionele eieren. Ook onze sluimerende en ex-leden wor den hierbij uitgenodigd, met name Barry, Frans, Gerard, Ignaas, Jan en Sjeng. Iedere dinsdagavond vanaf 19.00 uur spelen de junioren, vanaf 20.00 uur de senioren in gebouw De Kemphaan, Kennedyplein 1, tel. 580257. Belangstellenden zijn wel kom. Zaterdag jongstleden open sjoel- toernooi in Schoten (Belgie). Uitslagen: 1. DE Will Baltussen, gem. 114.7; 2. DE Wilma Peeters, gem. 110.4; 5. HD Ben Rongen, gem. 119.1 In Nijmegen een 5-bakken toer nooi. In de finale speelden: Regne Sanders KL F 6e pl.; Jeroen Broers, jeugd le pl.; Sander Broers, jeugd 3e pl. Anny v.d. Heyden behaalde net geen finaleplaats in de KL B. Luchtbuks schietvereniging Uitslag: zaterdag 15 maart 1997: Bree 4,5 2-De Treffers 755-1007 Hoogste schutter: Frans van Soest 260 ringen Door het verlies van Wapen 2 eer der deze week, was al voor de voor laatste wedstrijd, het zeker dat het kampioenschap in de tweede klasse KLSB dit jaar binnen was. De Treffers behaalden voor de derde keer in haar historie een KLSB- kampioenschap. Na de vele tweede plaatsen gedurende de laatste jaren kon nu uiteindelijk afscheid geno men worden van het Zoetemelkgevoel. Mede gezien het feit dat onze tegenstander van dit weekeinde, het tweede team van schietvereniging Bree 4,5 (Maasbree) door omstandigheden niet compleet kon aantreden, was de wedstrijd van zaterdag slechts een formaliteit. Komende zaterdag staat alweer de laatste wedstrijd van dit seizoen op de kalender, tegenstander is dan de reservekampioen van dit jaar het tweede team van het Wapen (Velden). Daarna staat alleen nog het KLSB Bondstoernooi op de wedstrijdkalender. U merkt, deze sport biedt onge kende mogelijkheden om zowel uw persoonlijke prestatie alsook de teamspirit te kunnen ontplooien. Wilt u ook deze spanning iedere week van dichtbij meemaken, en lijkt deze sport iets voor u. Kom dan kennis maken met de Treffers, wij trainen iedere maandagavond in Café Hulsman, Henseniusplein. Inbraken in woningen Tijdens afwezigheid van de bewoners werd donderdag tussen 18.45 en 22.00 uur ingebroken in een woning aan de Bosweg. Ontvreemd werden een bedrag van F1.400,-, een portemonnee met enig geld en persoonlijke bescheiden, sieraden en een schrijfmachine. De totale waarde is niet bekend. Vrijdagavond omstreeks 21.00 uur hoorde een bewoonster van een woning aan de Ouverturestraat dat er aan de jaloezie werd 'gerom meld' waarna een raam werd geo pend. Omdat de vrouw de lichten in de woning aandeed is de inbreker er vandoor gegaan. Voor haar bleef de schade beperkt. In de nacht van zaterdag op zon dag is getracht in te breken in een woning aan de Mambostraat. De dader had de scharnieren van de achterdeur al verwijderd, maar is toen kennelijk gestoord. Er was lichte schade. Synchroonzwcninien Zaterdag 15 maart is de derde com petitiewedstrijd gehouden in Nederwecrt. De uitstag van de wed strijd luidt als volgt: Cat 1.: Karin v.d Heuvel 3e; Mclanie v. Sambeek 4e; Petra v. Benthum 17e. In een deelnemersveld van bijna 30 zwem sters een uitstekende prestatie! Cat. 2: MOniek Classen 16e; Amandine v.d Ven 21e; Cinderella Goemans 22e; Lotte Dupont 24e; Wendy Franssen 25e. Agegroup 2: Yvon Franssen 13c; Anne Janssen 22e; Lea Janssen 23c. Yvon heeft haar C2-diploma behaald tijdens de wedstrijd. Agegroup 3: Tane Elstak 5e; Judith Hendriks 8e; Janneke v. Berlo 1 le; Antoinette Nelissen 12e; Sandra Franssen 15e; Anneke Loeffen 17e; Miranda Franssen 18e; Maartje Kateman 21e. Fina Junioren: Christel v. Bracht lie; Silvia Jacobs 13e; Bregje Janssen 14e; Kelly Swinkels 15c; Audrey Janssen 16e; Anja v. Leuken 17e. Fina Senioren: Ingrid Franssen 4e; Anette Custers 5e; Monica Clephas 6e; Natasja Schuurmans 8e; Harriet Flinsenberg 9e; Sandra Hermans 11e. Ingrid heeft met dit puntenaan- tal de bronze prestatiemedaille van de KNZB behaald en Sandra heeft haar A-diploma behaald. Senioren aanstaande zaterdag droogtraining in gymzaal Coninxhof. Oefenen aanstaande zondag: Groep onder 13 jaar (A+B), groep onder 15 jaar, groep onder 17 jaar. Wat er nog meer geoefend wordt krijg je aanstaande zaterdag te horen. Wedstrijdzwemmen Zaterdag jongstleden was de dag van de laatste C-0competitiewed- strijd. Onder begeleiding van coaches Paul Hermans en Rien de Vries ging de reis naar Roermond. Er werden weer een aantal goede pr's gezwommen. Dit gold speciaal voor Sjuul Aben. Deze jongeman was zeer zeker 's morgens niet voor niets zijn bed uitgekropen. Met maar liefst 11 seconden verbeterde hij zijn persoonlijk record op de 100 m vrije slag. 100 m. rugslag dames: Sanne Vermeulen, 1.28.8. 100 m. rugslag heren: Michiel Hendriks 1.27.6, Stefan de Vries 1.17.7. 100 m. school m. 83 el: Nieneke Cuijpers 2.00.4; Riannc v.d. Bekerom 1.43.4; 100 m. school j. 83 el: Niels Beyer 1.27.6 2e plaats; Sjuul Aben 1.41.3; 50 m. vrij heren: Michiel Hendriks 0.31.3; 100 m. vrij m 81 el: Moniek v.d. Borg 1.26.1; 100 m. vrij j 81 el:Rik op den Camp 1.13.0; STefan de Vries 1.07.3 3e plaats; 100 m. vrij m 79 el: Sanne Vermeulen 1.17.9; 100 m. vrij j 79 el: Sjuul Aben 1.21.1; 100 m. school heren: Rik op den Camp 1.26.2; Stefan de Vries 1.33.4; 100 m. vrij m 83 el: Nieneke Cuijpers 1.41.4; 100 m. vrij j 83 el: Niels Beyer 1.11.2, 3e plaats. 100 m. school m 81 el: Moniek v.d. Borg 1.54.8; 100 m. school j. 81 el: Michiel Hendriks 1.31.1; 100 m. rug m 81 el: Rianne v.d. Bekerom 1.35.6; 100 m. rug j 81 el: Sjuul ABen 1.27.4; 4x100 m. wisselsl. estafette: Stefan de Vries, Rik op den Camp, Niels Beyer, Michiel Hendriks, 5.43.6. Waterpolo Trainingen: Heren: maandag en vrijdag 20.00-21.00 uur; jeugd/aspi ranten: maandag en vrijdag van 18.30-20.00 uur. Programma zaterdag 22 maart: Asp.-Njord V. a. 19.15 w. off.: P. Brands en E. Streefland Heren Jeugd-Nuenen a. 20.00 w. off.: P. Brands, E. Streefland en P. Nellen. Programma zaterdag: Heren 2-Hellas 2a. 17.17 w. off.: H. Jacobs, J. Bosch en D. Moorrees. Heren 1-De Rog la. 18.00 w. off.: J. Raedts, M. Bruynsters en M. Kappel. Schietvereniging Uitslagen: Sevenum 1-Leunen I 1129-815 Beste schutter: W. Koenen met 281 punten. Leunen 2-Velden 1 1000-1071 Beste schutter: J. v. Soest met 260 punten. Leunen 3-Meerlo 3 92-976 Beste schutter: J. v. Rhee met 255 punten. Deze mag u beslist niet missen! Loop daarom binnen tijdens de zaterdag 22 maart a.s. Danscentrum Janssen Venray

Peel en Maas | 1997 | | pagina 21