Een onvergetelijke week op Texel I komt toch ook op zater dag 22 maart naar de Lions veiling in het Raay land college Opbrengst veiling voor Tesselhuus VEILING-REGLEMENT HALFVASTEN VEILING 1997' 22-3-1997 Gratis toegang en gratis parkeren De veiling is voor iedereen vrij toegankelijk en gratis. Ook kinderen zijn welkom. Komt u met de auto, dan vindt u tegenover het Raayland College volop gratis parkeerruimte. PEEL EN MA A" Donderdag 20 maart 1997 - Pagina 15 Hier had een lang verhaal kunnen staan over hoe mooi een vacantie in het Tesselhuus is voor de zieke kinderen. Het genot van deze kinderen is echter nauwelijks met een pen te beschrijven. We laten daarom de beelden voor zich spreken middels deze fotoserie. Hier is het allemaal om begon nen. 4. Een bezoek aan de zeehondjes is ook erg leuk. TeSse\buus Gezand terrasje- 5. In de duinen is het goed vertoeven.... 'laats: Raayland College Venray Zuidsingel 1 5802 EA VENRAY jnray REGLEMENT bestemd voor inbrengers van loederen. ;l) Inbreng van een artikel voor de veiling wordt ;eacht een opdracht tot verkoop in de veiling te ijn. Lions Club Venray is gerechtigd aangeboden ioederen zonder opgaaf van redenen niet ter vei- ing te brengen. 2) De inbrenger is per door hem ingebracht artikel :en bedrag van f 5,- inbrengkosten aan de veiling 'erschuldigd, welk bedrag ook bij niet verkoop liet gerestitueerd wordt. 3) De opbrengst van het ingebrachte artikel komt en goede aan de inbrenger minus 10% veilingkos- en voor het goede doel; het aan de inbrenger toe- tomend bedrag wordt zo spoedig mogelijk (nor- naliter binnen 4 weken) na de veiling ivergeschreven naar de door inbrenger opgegeven )ank-/girorekening. 4) Indien een artikel nog door inbrenger zelf naar veiling moet worden vervoerd dient dit te gebeuren op de dag van de veiling zelf tussen 10.00 11.00 uur; gepoetst en gereinigd. Artikelen die reeds onder beheer van Lions Club Venray zijn gesteld zullen door Lions Club Venray jervoerd worden. 5) Behoudens uitzondering worden geen zgn. pphoudprijzen' of minimale verkoopprijzen gehanteerd. Wenst men dat toch dan is de inbren ger een bedrag van f 30,- inbrengkosten (incl. de verplichte f 5,-) per artikel verschuldigd, welk bedrag ook bij niet verkoop niet gerestitueerd 'ordt. 6) De door ondernemers/inbrengers verschuldigde BTW wordt geacht in de verkoopprijs begrepen te ïijn, 7) Bij zgn. 'schenkingen' zijn de genoemde nbrengkosten niet van toepassing. 8) De ingebrachte goederen zijn voor rekening en risico van de inbrenger tot het moment van toewij zing aan een evt koper. Iedere aansprakelijkheid van Lions Club Venray terzake wordt uitdrukkelijk uitgesloten. 9) Lions Club Venray aanvaardt geen enkele ver- tntwoordelijkheid voor het in gebreke blijven van topers. Wel worden de naam en het adres van de in 'ebreke blijvende koper aan de verkoper meege teld. 10) Niet verkochte goederen dienen zondag 23-3- '997 tussen 10.00 en 11.00 uur door de inbrenger °Pgehaald te worden na contante betaling van de verschuldigde inbrengkosten. De betreffende nbrengers zullen zonodig door Lions Club Venray elefonisch ingelicht worden. Niet-verkochte goederen die op zondag 23-3- '997 om 11.00 uur niet zijn opgehaald door de inbrenger worden beschouwd als een schenking ton Lions Club Venray ten behoeve van het goede JOel waarvoor deze veiling wordt gehouden. REGLEMENT bestemd voor kopers van goede- 1) Een bieder is gehouden aan zijn bod, ook al geeft hij te kennen voor een ander te bieden. 2) De veilingmeester is, zonder opgaaf van rede nen, gerechtigd om een bod te weigeren of een goed niet te gunnen. 3) De voor rekening van koper komende veiling- kosten bedragen 15% van het geboden bedrag. Bij betaling is de koper dus verschuldigd 115% van het door hem geboden bedrag. 4) De betaling is contant. Betaal- en eurocheques worden, na legitimatie, geaccepteerd. 5) De gekochte goederen zijn vrij van omzetbe lasting (BTW). 6) Ondanks het feit dat aan de selectie en de omschrijving van de te veilen artikelen de aller grootste zorg is besteed, aanvaardt de Lions Club Venray geen enkele verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van de gekochte goederen. 7) Direct na toewijzing in de veiling zijn de gekochte goederen voor rekening en risico van de koper. Iedere aansprakelijkheid van Lions Club Venray terzake wordt uitdrukkelijk uitgesloten. 8) Ongeveer 30 min. (ivm administratieve ver werking) na toewijzing in de veiling en uiterlijk tot 1 uur na afloop van de veiling kan betaling plaats vinden in het veilinggebouw zelf. Daarna dient betaling plaats te vinden in overleg met de administratie. Bij betaling ontvangt de koper een betalingsbewijs. 9) De goederen kunnen, tegen afgifte van het bet alingsbewijs, worden afgehaald tot 1 uur na afloop van de veiling en verder op de zondag (23- 3-1997) erna van 10.00 tot 11.00 uur op dezelfde lokatie in het Raayland College, waar ook de vei ling zelf plaats vindt. 10) Goederen die op de zondag na de veiling om 11.00 uur niet zijn afgehaald worden beschouwd als een schenking aan Lions Club Venray ten behoeve van het goede doel waarvoor deze vei ling wordt gehouden. ALGEMEEN 1) De veiling wordt gehouden t.o.v. een notaris. 2) Bij een geschil beslist de notaris voor alle par tijen bindend. 3) Alle goederen worden bij opbod verkocht; de veilingmeester heeft, zonder opgave van redenen, het recht bepaalde goederen zowel bij opbod als bij afslag in veiling te brengen. 4) De veilingmeester heeft het recht fouten of vergissingen te herstellen en artikelen opnieuw in veiling te brengen. 5) Na aftrek van de directe kosten komen alle provisie en de netto-opbrengst van de horeca geheel ten goede aan het door Lions Club Venray gestelde ideele doel. 6) Medewerkers en familieleden van Lions Club Venray werken geheel belangeloos. De reis naar het Tesselhuus is voorde zieke kinderen een fraaie vakantie. De opbrengst van de Lions vei ling 1996 zal opnieuw ten goede komen aan het bieden van een week vakantie op Texel aan een groep zwaar gehandicapte kinde ren uit Limburg. In de loop der jaren heeft de Lions Club Venray al grote bedra gen beschikbaar gesteld voor dit doel. Het blijkt in een enorme behoefte te voorzien. Spierdystrofie De vakantie is in hel bijzonder bedoeld voor spierdystrofie-patiën- ten. Spierdystrofie is een degenera- tieziekte van de spieren. Het ziekte proces neemt langzamerhand toe en is niet te stoppen. Er bestaat tot op dit moment geen genezing voor. De maximale leeftijd voor patiënten is dan ook ongeveer 30 jaar. Tesselhuus Het Tesselhuus is een vakantie huis op het eiland Texel, speciaal voor dit soort patiënten. De contac ten van Lions Clubs met het Tesselhuus bestaan al jaren. Het tehuis is gebouwd en wordt gerund door de gezamenlijke servi ceclubs op Texel. De exploitatie is volledig ongesubsidieerd en het Tesselhuus is dan ook geheel aange wezen op financiering door particu- Vakantie Eén van de vaste activiteiten van de Lions Club Venray is al sinds een aantal jaren het bieden van een week vakantie aan een groep gehandicap te kinderen uit Limburg. De deelne mers wisselen regelmatig. De leden van de Lions Club Venray zorgen voor de financiën en het vervoer. Hel afgelopen jaar had de veiling zelfs zoveel opgeleverd dat er vol doende was voor twee groepen. In de afgelopen 10 jaar heeft de Lions Club Venray er al voor kun nen zorgen dal 100 kinderen van een week vakantie konden genieten. De totale kosten hiervoor bedroegen meer dan 140.000! De begeleiding van de kinderen gebeurt geheel door vrijwilligers, mensen die er graag een week per jaar voor over hebben om de kinde ren en hun ouders een vakantie te gunnen. Immers: hiermee worden ook de ouders en de vaste verzorgers van de patiëntjes de kans geboden eens een weekje volledig vrij te zijn. Het voorziet dan ook in een enorme behoefte. Een uitstekende besteding dus van de opbrengst van de veiling.

Peel en Maas | 1997 | | pagina 15