Kom naar de Infodag Wonen van de Rabobank: zaterdag 22 maart Opnieuw Babypop in Leunen Ars Musica verzorgt Passieconcert in nieuwe outfit CD-Tour Free Easy in De Bonte Koe Noord-Limburgse mannenkoren luiden lente in! Die Fidelen Rosentaler naar Kampioens festival Geslaagd Oud papier Goederen gezocht voor Snuffelmarkt KVG Vlooienmarkt NARCISSEN- BRUNCH PANNEKOEKEN De Volle Maan pUPEEL EN MAAS Donderdag 13 maart 1997 - Pagina 3 Op zondag 16 maart zal, na het ucces van vorig jaar, wederom popfestival georganiseerd rorden, dit onder de naam labypop '97. Ook dit jaar wordt lit evenement weer georganiseerd loor de Stichting Jong Leunen ,eeft, die ook verantwoordelijk is roor de Leunse Fuif die ieder jaar veer veel bezoekers trekt. Babypop '97 wordt dit jaar geza- nenlijk geopend door Utility Kick m The Great Cornholio, die een antal sets met elkaar af zullen wis- elen. Het viertallige Utility Kick. net leden uit Leunen. Venray en leide. speelt covers van bands als he Ramones. Mucky Pup, NOFX n Therapy? Ook spelen zij eigen ummers die gebaseerd zijn op de ""(hardere punk. Het .eveneens viertallige The Great Cornholio speelt nummers van bands als Green Day en de leideroosjes, alsook covers van iederlandse bands als De Kast van 'an Dik Hout. Zij waren, ook in amenwerking met Utility Kick, met arnaval te vinden in OJC Dingus, kaar zij gezamenlijk een zeer gezel- ige avond verzorgd hebben. Derde band op het programma is lobby's Watching TV. Deze uit fenray. Lottum en Vierlingsbeek fkomstige band maakt sinds 1992 wingende bluesrock. Begonnen iet het coveren van nummers van luesrock-artiesten als Chuck Berry, klaagt de band zich nu aan de wat inbekendere, maar zeker niet min er swingende covers met een dui- elijke eigen stijl. Grote voorbed en van nu zijn o.a. Michael Katon, 'en Years After en de Black Crowes. )ok wagen zij zich langzaam maar eker aan het spelen van eigen num- lers. Een welkome afwisseling van het kat hardere werk is de tweemans Kaja. Sinds februari 1996 heb ben de twee meiden .lanine, die de zang verzorgt, en Karlijn, die akoe stische gitaar speelt en de tweede stem zingt, al menig optreden ver zorgd in jongerensozen en op fees ten. Naast een aantal eigen nummers spelen zij hoofdzakelijk covers van bands en artiesten als K's Choice, Alanis Morissette en the Cranberries. De vijfde band is geen onbekende voor de Stichting Jong Leunen Leeft, aangezien deze ook gespeeld heeft op de allereerste Leunse Fuif. En dan hebben we het over Mark. Met een bezetting van twee gitaris ten, waarvan één de leadzang voor zijn rekening neemt, een bassist en een drummer, maken zij goede vlot te muziek en zorgen zij voor een zeer goede stemming. Zij hebben een gevarieerd repertoire, dat loopt van bands als The Scene tot The Rolling Stones. Als grote klapper zal als laatste de feestformatie Splish-Splash! optre den. Deze band heeft de muzikale wortels liggen in de jaren '50. en hebben dan ook een bezetting van authentieke (semi-) akoestische ins trumenten. Zelf beschrijven zij hun eigen stijl muziek als een Roll-pop- ska mix. Hun live-optreden is een wervelende en spetterende show. waarbij vele fratsen en capriolen uit worden gehaald, zoals het zingen van een 4-stemmig acapella lied voor het mooiste meisje van de avond. Komt dit dus zien! De deuren gaan om 14.00 uur open, waarna om 14.30 uur Utility Kick zal beginnen te spelen, totdat Splish-Splash! rond 22.00 uur met hun optreden begint. Het festival vindt plaats in gemeenschapshuis De Brink te Leunen, en de gehele dag zal weer een zeer gezellig eve nement worden. Dus als je zin hebt in een gezellige dag, kom dan naar Babypop '97 op zondag 16 maart in Leunen. Verkeersongevallen met gewonden Vrijdagmiddag omstreeks 12.30 ur lette een 22-jarige bestuurder an een personenauto uit Castenray nvoldoende op en afremmende ersonenauto bestuurd door een 37- arige inwoonster van Oploo. Dit ebeurde op de Leunseweg bij de ruising 'In de Wieën'. Bij de bot- I ing die volgde schoof de auto door inkwam in botsing met een perso- anauto, bestuurd door een 47-jari- inwoner van Horst. De bestuur- er uit Oploo moest voor :handeling van nekklachten naar et ziekenhuis worden vervoerd, 'erder bleef de schade beperkt tot nateriële schade. Vrijdagmiddag omstreeks 16.40 ur lette een 23-jarige bestuurder uit fenray bij het afslaan van de lorsterweg naar de Laagriebroekse- reg onvoldoende op het verkeer op et fietspad. Een 17-jarige bromfiet- ;r uit Gennep botste tegen de 'laande auto, kwam ten val en liep schillende kneuzingen en schaar dden op. Hij wenste zich niet Ider medische behandeling te stel- liefstal aanhangwagen Een bedrijf uit Opheusden deed lifte van diefstal van een open langwagen waarop een aggre- it stond. De wagen werd gesloten riaf een afgesloten terrein van een impstation aan de Zuiderbergweg Oostrum. De diefstal vond plaats de nacht van donderdag op vrij- ig. De waarde is niet bekend. Inbraak in woning Tijdens de afwezigheid van de swoner van een woning aan de eigersbek in Land weert werd er 'gebroken. Het is niet vast te stel- nhoe de 'bezoekers' in de woning jn gekomen. Ontvreemd werd een Memonnee met daarin ƒ100,-, ispoort, rijbewijs en enkele pasjes, e35-jarige bewoner deed hiervan gifte. Diefstal schoenen Een 13-jarige jongen deed aangif- ivan diefstal van een paar schoe- öiuit het kleedlokaal van sporthal eWetteling. De diefstal vond don- erdag plaats. Brand in berm Woensdagavond werd de brand weer gealarmeerd door een ver keersdeelnemer die rijdende op de A73 ter hoogte van het Keizersveld gezien zou hebben, dat er bij een daar gevestigde garage brand zou zijn uitgebroken. Hij gaf zijn waar nemingen via de autotelefoon door. Toen de politie ter plekke arri veerde bleek dat in de berm afge werkte olie in brand was gestoken. De brandweer hoefde niet m actie te komen. Diefstal uit garderobe Twee 15-jarige scholieren van het Raayland College aan de St. jozef- weg deden aangifte van diefstal uit de garderobe van die school. Van de een werd zijn trainingspak ter waar de van 200,- gestolen, van de ande re een zwarte jack met oranje voe ring, een zg. bomber. Poging tot inbraak woning In de vroege donderdagmorgen ontdekte de 27-jarige bewoner van een woning aan de Harpstraat dat de voordeur open stond. Door force ring was toegang verkregen maar er kon niet worden vastgesteld of het 'ongewenst bezoek' ook binnen is geweest. Gaatjesboorder had pech In de nacht van dinsdag op woensdag bleek een gaatjesboorder in actie te zijn geweest bij een woning aan de Mgr. Hanssenstraat. De inbreker heeft geen kans gezien, door de zeer deugdelijke vergrende ling, binnen te komen. De schade bleef beperkt. Plassen langs openbare weg In het kader van de overlastbe- strijding nabij een uitgaanscentrum in Leunen werd in de nacht van zaterdag op zondag van 00.00 tot 04.00 uur gecontroleerd. Het bleek ook nu, dat als de politie duidelijk aanwezig is, er minder problemen zijn. Toch deelde de politie zg. 'mini-proces-verbalen' uit aan bezoekers, die langs de openbare weg dan wel in tuinen aan het urine ren waren. De opgelegde boete bedraagt voor iedere overtreder 100 gulden. Na enkele jaren verkoopacties en "ede dankzij een aantal sponsors, ¥efl het Groot Vocaal Ensemble rs Musica een mijlpaaltje bereikt. (it mijlpaaltje is de aanschaf van euwe koorkleding. Tijdens een 'neen op 23 maart in de Paterskerk "Hen de leden, 45 dames en 27 fren. zich met gepaste trots presen- 'en in de nieuwe kleding. 0p 23 maart zal in de Paterskerk 'n Passieconcert worden gegeven, lijdensverhaal wordt gezongen een cantate van de componist 'hn Henry Maunder 1858-1920). eze Engelse componist schreef :ze cantate, 'From Olivet to alvary', in 1904 en verhaalt op een invoudige en ingetogen manier de atste dagen van Christus' leven op ll"de. Van de intocht in Jerusalem Ien met zijn dood op de alvarieberg. Voor zover wij kun nen nagaan is het de eerste keer dat deze cantate in Nederland uitge voerd wordt. Solisten zijn Lenne Wouters, sopraantje. Jos Leermakers. tenor en Aard Vogels. bariton- Het strijkkwartet bestaal uit leden van het .studentenorkest van de Technische Universiteit van Eindhoven, Quadrivium, Hans van Eijnden, de repetitor van Ars Musica bespeelt het orgel. De diri gent van Ars Musica, Cees Wouters, heeft de algehele leiding. Het concert vindt plaats in de Paterskerk aan de Leunseweg te Venray en begint om 15.30 uur. De toegangsprijs is ƒ10,-. Die Fidelen Rosentaler zullen zaterdag 15 maart om 23.00 uur het Kampioenenfestival van topklassers afsluiten met een spetterende show van dit orkest. Hel festival wordt gehouden in het Sportcentrum Nederweert. Tijden dit plusminus anderhalf uur durend optreden zullen zij een gedeelte van hun schitterend reper toire ten gehore brengen waar de muzikale spetters vanaf vliegen. U bent van harte welkom. Info: 0478-546418. Geslaagd aan de TU te Eindhoven voor wiskundige informatica Mukesh Sanichab. woonplaats Venray. Aan de RK Hogeschool te Nijmegen is Judith Janssen uit Oostrum geslaagd voor lerares basisonderwijs. Geert en John Kemmelings slaag den voor leermeester horeca aan het SVH Onderwijscentrum te Zoetermeer. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 3 t/m 9 maart werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Bankpasjes ABN/Amro en Rabobank: fototoestel, kleinbeeld, volautomaat in zwart hoesje: dame sportemonnee, klein vierkant model met bankpasjes en ƒ30.-; damespor temonnee. opdruk Amerikaanse vlas met bankpasjes en wat geld: dame sportemonnee. reliefopdruk met hertje, met 3 bankpasjes; halsket ting, goud met naamplaatje; scha kelhanger met camee in roze en beige; rijbewijs cat. A-B; speelgoed poppetje, beige rood geruite stof; OV-jaarkaart. GEVONDEN Afstandsbediening van Panasonic Car Audio; omafiets, vrij nieuw; knipportemonnee, koperen beugel met ƒ70,- en consumptiebonnen; Nederlands rijbewijs; 5 sleutels aan metalen ring: telefoon PTT Boston in zwart etui. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. BASKETBALL-VERENIGING Zaterdag 15 maart is het weer de derde zaterdag van de maand en wordt er weer papier opgehaald door Basketbal Vereniging Jumpers '76 in de wijk begrensd door: Prins Bernhardstraat, Julianasingel. Raadhuisstraat, Dr. Kortmanweg, Industrieweg, Nieuwe Maasheseweg en de Oostsingel. Wij verzoeken u vriendelijk het papier gebundeld of in dozen, voor 10.00 uur buiten te zetten. Het Katholiek Vrouwen Gilde zoekt goede, gebruikte artikelen uit huis, tuin en keuken om die te ver kopen op de jaarlijkse Snuffelmarkt voor Jacqueline Eibers op zaterdag 22 maart. Deze markt wordt gehouden van I 1.00 tot 16.00 uur in zaal In den Engel. Heelt u speelgoed, glaswerk, por selein. Ip's, cassettebandjes, boeken, vazen, schilderijen, apparaten, tas sen. snuisterijen, etc. over? Belt u dan met mevr. L. Stoks, tel. 586659 of met mevr. H. Darmstadt, tel. 583937. De LVB afd. Castenray organi seert op zondag 16 maart een gran dioze Vlooienmarkt. U bent van harte welkom in gemeenschapshuis De Wis aan de Matthiasstraat. De zaal is open vanaf 10.30 uur. Aanvang verkoop met opbod vanaf 11.00 uur. Entree vrij. Struisvogels doodgebeten Zondagmiddag werden in een weiland aan de Hoogriebroekseweg twee dode struisvogels, zg. Nando's aangetroffen. Uit het onderzoek is gebleken dat een hond binnen de omheining is kunnen komen, de vogels opgejaagd heeft en ze later heeft doodgebeten. De eigenaar van de struisvogels is een fokker aan de Hoogriebroekseweg. De politie is op zoek naar de eige naar van de hond om hen de reke ning van de waarde van de struisvo gels te kunnen presenteren. Voor al uw vragen die met een eigen woning te maken hebben. Als u op zoek bent naar een huis, of in het bezit bent van een huis, kom dan langs op de Infodag Wonen. Op die dag kunt u bij ons terecht met de meest uiteenlopende vragen die met een eigen woning en een hypotheek te maken hebben. Vragen over hoeveel u maximaal aan hypo theek kunt krijgen bijvoorbeeld. Of hoe het kopen van een huis precies in z'n werk gaat. Of hoe u de overwaarde van uw huis kunt gebrui ken voor de studie van uw kinderen. De advi seurs van de Rabobank staan voor u klaar en vertellen u graag wat er allemaal bij een eigen huis komt kijken. Van verschillende hypotheekvormen en verze keringen tot en met fiscaal advies. Dus u bent van harte welkom op 22 maart bij Rabobank Huis Hypotheek advies in Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 Venray, van 10.00 tot 16.00 uur. Met of zon der huis. Met de hypotheek adviseurs van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Rabobank Meerlo-Wanssum, Venray-Oostrum, Zevenrode zondag 16 maart Aanvang 11.30 uur volw.: 32,50 knd: 5-12 jaar 15,00 met uw kortingspas 2de brunch gratis vanaf 8,50 0478-589393 Leunseweg 20 Venray Breeding Fear en Flesh Merchants Breeding Fear is een Duitse speedmetal band die al enkele cd's op haar naam heeft. De Flesh Merchants uit Den Haag zijn even eens jongens die ruimschoots hun sporen hebben verdiend in de harde metal. Beide bands treden aanstaan de zaterdag op in De Volle Maan. Een recensie van Breeding Fear's cd 'The Chase is on' in Aardschok: 'bol van baggervette speedcore' en 'een feest van uitbundigheid', en 'ik kan niet wachten ze vanaf het podi um te horen' (Gerrit Bremer). Nou Gerrit. op naar De Volle Maan. The Flesh Merchants doen in kwaliteit niet voor hun Duitse colle ga's onder. Zij hebben al een optre den in de roemruchte Marquee Club in Londen achter de rug en bassist Mick Welling heeft twee jaren deel uitgemaakt van de Amerikaanse groep DRI. Aanvang optreden Flesh Merchants 21.15 uur. Breeding Fear 22.15 uur. Het optreden is uiterlijk om 00.00 uur afgelopen; entree ƒ5,-. Henk Kraus Quartet Een kwarteeuw na z'n vakdebuut maakt trompettist Henk Kraus nog steeds geen geheim van zijn grote bewondering voor Chet Baker. 'Chet is m'n hele leven lang al een muzikaal voorbeeld voor me geweest. Z'n toon, de manier waar op hij z'n melodische verhaal vertel de - en een timing had die man'" Dat hele erfgoed doet Henk Kraus met z'n Quartet nu herleven: in A Tribute to Chet Baker. Een mild- swingend. concertant programma voor jazzclubs, festivals en theaters. Qua sound zonder meer vergelijk baar met de sfeer en de feeling die Baker uitstraalde. Daarenboven inhoudelijk gegrond op een reper toire-opbouw 'zoals Chet 'm zelf gekozen zou hebben': mainstream- stukken evenzeer als materiaal uit het bebop- en latin-idioom. Dat geeft aan dat de groep een doel nastreeft, dat ook Chet Baker aan sprak: heel bewust een brug slaan tussen de wat meer traditionele en de moderne jazz. Met z'n Quartet was Henk Kraus in de afgelopen jaren een veelge vraagde gast op tal van festivals en in veel clubs binnen en buiten Nederland. Speciaal voor het con cert in Venray wordt hel Henk Kraus Quartet aangevuld met de talentvol le, soepel-swingende vocaüsie Heiwig Hagelaar. Zondag 16 maart, 16.00 uur, entree ƒ7.50. Brandjes Vrijdagavond rukte de brandweer uit voor het blussen van een berm brandje langs de Smakterweg- Metaalwcg. De schade bleef beperkt en vermoedelijk is de brand opzette lijk gesticht. De erfafscheidjng bij een woning aan de Bazuinstraat, bestaande uit coniferen, werd door vandalen opzettelijk in brand gestoken. Nederlandse Top rythm en blues formatie Augustus '93 hebben zanger Jos Veldhuizen, pianist/organist Frank Pistorius, drummer Arno Willemsen en gitarist Jan-Willem Berkhout Flavium verlaten om een nieuwe formatie te voren. Free Easy genaamd. Na een succesvolle tijd bij Flavium was het moment gekomen een nieuwe uitdaging aan te gaan. Om de band te completeren is bas sist André de Boer aangetrokken. In de driejaar na de oprichting heeft de band een gedegen live-reputatie weten op te bouwen, hetgeen in april 1996 resulteerde in een platen contract bij platenmaatschappij Silvox. De debuut-cd van Free Easy. getiteld 'Message from a small World', zal vanaf 15 november in de winkels liggen. Dit is dan gelijk het startsein voor een uitgebreide cd- promotietour die zal doorlopen tot eind maart. Gedurende deze tour zal de band zijn uitgebreid met een bla zerssectie bestaande uit Ewoul Derksen op tenorsax en Louis Peters op trompet. Het repertoire van Free Easy bestaat voornamelijk uit op Amerikaanse leest geschoeide rythm blues, waaronder veel eigen werk en een enkele terugblik op de Flaviumperiode. Jarenlange studio- en podiumervaring en een flinke dosis enthousiasme staan garant voor een kwaliteitsoptreden, die je niet mag missen. Dus rythm blues op zijn best in café De Bonte Koe. Zondag 16 maart, aanvang 20.00 uur. entree ƒ5.-. Vaste bezetting Free Easy CD- Tour, aangevuld met twee blazers Zondag 16 maart muzikaal 'Neusje van de zalm' in Venray! Drie Noord-Limburgse mannen koren zullen op zeer muzikale wijze de lente inluiden! Zij doen dit op zondag 16 maart om 16.00 uur in de schouwburg van Venray. Het Venrays Mannenkoor onder leiding van Hans Noyens opent het programma met werken van onder andere Saint-Saëns, Bruckner en Brahms en andere moderne werken van bijvoorbeeld Friml en Gershwin. Met soliste Margriet van Reisen en pianist Paul Huyts zeer de moeite waard. De Koninklijke Zangvereniging Venlona uit Venlo onder leiding van Ger Withag vervolgt het programma met liederen van de hand van onder andere Tsjaikowski. Gallus, Schubert. Verdi en Offenbach. Met pianobegeleiding van Gerald Wijnen en de tenor Cor Jaeger en bariton Gerard Driessen zullen ook zij een uiterst muzikale bijdrage leveren. Na de pauze completeert het Horster Mannenkoor het muzikale treffen van onder andere frisse meesterwerken van Hand!. Andriessen. Meulemans en Rein. Tenslotte brengen de drie koren gezamenlijk nog hel werk 'Landerkennung' van Grieg. Als geheel dus een muzikale deli catesse bij het begin van de lente. Eenieder is welkom. De entree is gratis en de organiserende vereni ging. Venrays Mannenkoor rekent dan ook op een volle zaal. Zeker een middag om van te genieten! Inbraak in woning In de nacht van donderdag op vrij dag is door forcering toegang ver kregen tot een woning aan dc Rorfert. Ontvreemd werden handgc- reedschappen. Dode struisvogel Zondagmorgen werd in een wei land onder Oirlo een dode struisvo gel aangetroffen. De eigenaar kon niet worden achterhaald maar de vogel is op de voorgeschreven wijze afgevoerd. Vredesboom uit tuin gestolen Een 58-jarige Vcnraysc deed maandagmorgen bij de politie aan gifte van diefstal van een Ginkgoboom uit haar tuin aan de Maasheseweg. Deze Ginkgoboom is een notenboom, die, omdat die boom de atoombommen van Nagasaki cn Hiroshima overleefde, de naam Vredesboom heeft gekre gen. Deze boom, als symbool van de vrede, wordt sinds enkele jaren geplant op alle Duitse soldatenkcrk- noven. De boom heeft een waarde van 1(K),-. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.F,. Gabeler. Th. Lankveld. H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 zo: J. WITTGEN Langstraat 106. tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmcctz. J. de Vocht. M. v.d. Acker en P. Henkes: za: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 585900 zo: M. v.d. ACKER Aronskelk 76, tel. 585900 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: *s morgens van 10.00 tot I 1.00 uur 's middags van 17.CK) tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzcr en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 R. KEU ZE R Van Beurdenweg 10, Ysselstevn tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKEN VERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Patcrslaan 2. tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 lot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST V ENR AY-YSSELSTEY N Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: S. BILLET, tel. 581458 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek. J.M. van Winden. W.H. de Vocht. R.C'. Goedegebuure. V. Geurts. R. Eclderink en G. Gelling G. GELLING en R. EELDE- RINK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 vanaf vrijdag 12 uur lot maandag 8 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis en mevr Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur. INFORMATIECENTRUM GEESTELIJKE GEZOND HEIDSZORG Tel. 0478-527066 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties. Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Spor' en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3