Kom naar de Infodag Wonen van de Rabobank: zaterdag 22 maart 5 Regionale Voorleesdag Side Story voor viool en saxofoon The West Jules Deelder met theatershow in Venray That's It in De Bonte Koe Joekskapellen festival Expositie Veulense kunstschilder Geslaagd Lowland in de Jera NARCISSEN- BRUNCH PANNENKOEKEN Beurs voor zomerkinder- kleding en baby artikelen Oud papier Vandorst in 't Podium Popworkshops Postzegel ruilbeurs Snuffelmarkt voor Jacqueline Eibers Soundmix- Playback Vierlingsbeek 'EEL EN MAAS lgi.PEELEW Donderdag 6 maart 1997 - Pagina 3 Op zaterdag 8 maart vindt in iesloten kring in de ontvangstruimte *an de Bibliotheek Venray een egionale Voorleesronde van de lationale Voorleesdag plaats. Elf ;inderen van de groepen 7 en 8 van 'verschillende basisscholen lezen dan een fragment voor uit een kin derboek. Bij de voorronden, die plaats vonden op de scholen, kwa- -m*nien zij als beste voorlezer uit de bus. De elf kampioenen strijden op ute 8 maart om de titel: 'Regionaal ÏÏf/oorleeskampioen 1997'. Het is inmiddels de vierde keer Wat landelijk de Nationale Voorleesdag wordt georganiseerd. In heel Nederland hebben ruim 55.000 kinderen aan een schoolron- de meegedaan. In Limburg hebben |I0 scholen hun winnaar opgege ven, wat resulteert in tien regionale voorleesronden. In Venray gaan deelnemers uit de volgende plaatsen van start: Broekhuizenvorst, Middelaar, Mook, Venray en Venzelderheide. Het geheel wordt gepresenteerd door Sies Liebrand en begint om 14.00 uur. Een jury zal een eerste, tweede en derde prijs bekend maken. De eerste prijswinnaar gaat door naar de Provinciale Voorleesdag, die op 8 april in de Stadsschouwburg in Sittard gehou den zal worden. De voorleeskam- pioenen van alle provincies treffen elkaar tenslotte op 14 mei tijdens de Nationale Voorleesdag. De jury zal bestaan uit mevr. Ans Bistervels (directeur BX De Landweert in Venray), mevr. Liene Dijkzeul (kinderboekenauteur) en mevr. Elly Jacobs (bibliothecaris). Liene Dijkzeul zal tijdens twee intermezzo's over haar werk als kin derboekenschrijfster vertellen. In de pauze is er gelegenheid tot het kopen van boeken bij een stand van boekhandel Van den Munckhof BV uit Venray. in de schouwburg Deze week o.a. Het programma in de schouw burg kent deze week een zeer gevarieerd programma met als iitsmijter Jaap van Zweden en he Amsterdam Saxophone juartet. Deze bijzondere muzika- e combinatie speelt vrijdagavond The West Side Story. Vanavond, donderdag is er eerst nog cabaret. Reinder van der Naait brengt al weer zijn derde cabaret- programma, Wallebakken, op het toneel. Zijn eerste twee program 's waren zeer goed ontvangen en ook Wallebakken wordt omschreven s absurd, hilarisch en niet te mis- :n. De afstand tussen Romeo en Julia en een viool en saxofoon lijkt even groot. In de West Side Story gaat het dan om Maria en Tony, twee werel den die zelden of nooit samenko- nen geldt voor beiden. Jaap van j^j Sweden en het ASQ hebben diverse pummers uit deze musical bewerkt met succes uitgebracht op cd. Tijdens hun optreden worden ook maimers van Gershwin en Duke Ellington gebracht. Zondagavond brengt Toneelvereniging Oirato het blijspel "Joost mag het weten", waarover U vorige week al meer heeft kunnen lezen in deze krant. Op dinsdag 11 maart staat "Closer than ever" op het programma. Closer than ever heeft als ondertite ling "24 mensen, 24 verhalen, 24 songs". Het programma wordt gebracht door Henk Poort, Marjolein Keuning, Alberto ter Doest en Doris Baaten, die vijfjaar geleden samen speelden in Les Miserables. Op donderdag 13 maart speelt Fred Delfgaauw de produktie "Mozart". Een programma, oor spronkelijk uit 1990 dat dit jaar op veler verzoek opnieuw in het Nederlandse theaterprogramma is opgenomen. Het verhaal draait om de verhouding tussen Mozart en Salieri, die Mozart zou hebben ver giftigd. Delfgaauw laat dit tragische en comische gevecht op muzikale en beeldende wijze zien. Rotterdamse dichter gast bij Literair Café Venray Regio In samenwerking met cultureel centrum De Beejekurf Venray orga niseert het Literair Café Venray Regio een bijzondere literaire avond met als gast de Rotterdamse theater maker en dichter Jules Deelder (52). Deze vindt plaats op vrijdag 14 maart in de schouwburg te Venray, aanvang 20.00 uur. Zijn theaterprogramma heet Deelder Zingt. Deelder Zingt Ja, j Deelder Zingt! De auteur hult zich n nevelen. Feit is dat Deelders lodiumact de opgewonden voor- lracht behelst van een spraakwater- zal, waarvan de zinnen over de lip ten golven alsof er zojuist een sluis s opengezet. Deelder slaat zijn jehoor om de oren met dicht- en ijmwerk, kleurrijke verhalen, punti- !e verzinsels en ruige moppen. Vleer dan een halve eeuw geleden werd deze veelbesproken dichter geboren in 's werelds grootste lavenstad. Met de taal als uitgangs- )unt laat Jules Deelder zijn stem oren. Onnavolgbaar maar verstaan- Jaar. En alles uit het blote hoofd. Deelder is niet langer de mascotte 'an gesubsidieerde jongerencentra n de VPRO. De vlotte Rotterdammer is een cultfiguur ïeworden met een eigen spraakma kend personalety-programma bij feronica. De nachtburgemeester 'an Rotterdam, zoals deze nachtdra- 'er ook wel eens wordt genoemd, rok met zijn eerdere theatershow )eelder Leeft, twee seizoenen lang 'olie zalen. En de huidige theater- how Deelder Zingt is al even suc- esvol. De plat-Rotterdamse tongval ehoort onveranderlijk tot zijn han- elsmerk, dat verder is gebaseerd op en strak achterover gekamd kapsel al als een glimmende badmuts zijn chedel omspant, een scherp gesne en zwart pak, een sikje tussen kin n onderlip en meestal een indruk wekkende vlinderbril. De BV Deelder draait als een That's It! Sinds een jaar of drie •ynoniem voor soul, funk, swing en tanverwante artikelen, is ontstaan >p de Venrayse muziekschool en ■estaat uit Sjoerd Gellings, zang; >ans Kalberg, toetsen; Monique 'erhoeven. bas; Jan Voermans, 'turns; Ad Weiten, gitaar. Alle vijf muzikant in hart en nie- «n en met heel wat ervaring achter 'e kiezen, opgedaan in diverse indere bands. Het met zorg gekozen repertoire larandeert een swingende avond vol Tote discohits, leuke swingnum mers en af en toe een ballad. Dat eze formule werkt bleek al uit eer- 'er succesvolle optredens o.a. ook n Venray. Zondag 9 maart, aanvang 20.00 >ur, entree ƒ5.-. trein. Hij trekt met zijn theatershow al vanaf september door het land, maakt tussen de bedrijven door tele visieprogramma's, treedt op bij allerlei literaire en commerciële bij eenkomsten, breidt zijn oeuvre jaar lijks met minimaal één boek uit, houdt zich aanbevolen voor het inspreken van reclame-boodschap pen, neemt cd's op en heeft ook nog tijd om sprookjes op eigentijdse Deelderiaanse wijze te bewerken. Kortom: deze tv-persoonlijkheid, theatermaker, schrijver én dichter maar bovenal ook Rotterdammer, oorlogskind, jazzfanaat, Sparta-fan, volksjongen, dandy en humorist mag niet worden gemist. Jules Deelder. schouwburg Venray, vrijdag 14 maart, aanvang 20.00 uur. Kaartjes zijn dagelijks aan de kassa van de Beejekurf ver krijgbaar en voor aanvang van het optreden. De entree bedraagt 25,-. Donateurs van het Literair Café Venray Regio krijgen op vertoon van hun donateurskaart zoals gebruikelijk ƒ5,- reductie. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Joekskapel Heisa organiseert met halfvasten, zondag 9 maart, haar eerste joekskapellenfestival. Gezien de enthousiaste reacties van de deel nemende joekskapellen belooft deze middag veel muziek-plezier. De aanvang is om 14.00 uur in gemeenschapshuis De Gelderkoel te Heide. De toegang is gratis. Voor meer informatie bel nr. 0478- 587141. De deelnemende joekskapellen zijn (in alfabetische volgorde): Eige Wies uil Venray, Hoe zit dat now uit Bakel, Niks aparts bv uit Uden, Noeët tuus uit Leunen, Op tied muuj uit Castenray, Platvuut uit Merselo, Schabberjoeks uit Ysselsteyn, Tumult uit Vortum-Mullem en Um te baöke uit Venray. Vanaf zaterdag 8 maart houdt de Veulense kunstschilder Had Verheyen een expositie in Galerie Odin. Molenstraat 29, 5988 EN Helden. De expositie is geopend vanaf zondag 9 maart tot en met zondag 6 april. De openingstijden zijn als volgt: vrijdag van 18.00 tot 21.00 uur. zaterdag van 14.00 tot 18.00 uur en zondag van 14.00 tot 18.00 uur. Tevens is het mogelijk om de expositie te bezoeken na het maken van een telefonische afspraak met Had Verheyen, tel. 0478-585988. De in het Noord-Limburgse dorp je Veulen woonachtige Had Verheyen werd op 21 november 1947 geboren in het Brabantse Neerkant. Van beroep is hij kunst schilder/musicus. Had heeft onder andere exposities gehouden in Zwitserland, Duitsland en op tal van plaatsen in Nederland. Hoewel zijn leven als musicus genoeg stof tot schrijven geeft (hij bespeelde de pedal-steelgitaar in o.a. de Ruud Hermans Band en begeleidde in die hoedanigheid o.a. vedetten als Vince Gill, Lynn Anderson, Don King en vele anderen) beperkt hij zich voor dit moment even tot de kunstschil der. Had Verheyen volgde circa zes jaar lessen aan de 'Romantische School der Schilderkunst' van mees ter Peter Dillen. Daar leerde hij de belangrijkste facetten van de schil derkunst, van opzet tot voltooiing. Van lieverlede veranderde zijn stijl van verfijnde werken naar een meer zwierige en lossere stijl waarbij ook het paletmes dikwijls ter hand wordt genomen. Zijn liefde gaat vooral uit naar het stilleven en het landschap, waarbij door zijn kleurgebruik werkstukken ontstaan met een heel eigen karakter. Mareille Rutten uit Oirlo is aan de Hogeschool Eindhoven geslaagd voor de studierichting bedrijfskader. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 21 februari t/m 2 maart kwamen bij de politie de volgende aangiften binnen. VERLOREN Schuifpassant; armband, zwart rubber, gouden sluiting met gouden ringetje; diverse bankpasje van ABN/Amro en Rabo; handtas met leesbril, envelop met 60,giropas, kentekenbewijs, 2 paspoorten, damesportemonnee en sleutel; damesportemonnee met ƒ125,- en OV jaarkaart; herenportemonnee met ƒ100,-, Rabopasje en lidmaat schapskaart; herenportemonnee met verschillende jaarkaarten en pasjes; herenportemonnee met diverse pas jes en legitimatiebewijs; damespor temonnee, Cartoon expresse stoffen met pasjes; beurs met giropas en rij bewijs; buzzer, merk Maxer; hals ketting, goud met naamplaatje; hor loge, CartierTank; identiteitsbewijs: kentekenplaat bromfiets; koffer Polissport; OV jaarkaart; 2 paspoor ten; regenbroek; rijbewijs; sleutels van fiets. GEVONDEN Schakelarmband, heren met four- met schakel; fiets; dameshorloge, donker cijferblad, zilver en goud kleur; herenhorloge digitaal; porte monnee met ƒ210,-, bankpasjes, pasje bieb enz.; trouwring, Disere Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leun se weg. Op zaterdag 8 maart zal de Noord-Brabantse rockformatie Lowland optreden in de Jera. En zoals jullie gewend zijn van de Jera is ook deze band weer een top-act die elke zaal plat krijgt. De vijf heren van Lowland uit Langenboom hebben inmiddels al een hele podiu mervaring opgebouwd. Ze staan garant voor een avond stevige muziek vermengd met het nodige bloed, zweet, bier en snaren. Waarschijnlijk vanwege dit feit noe men ze zich dan ook 'de band met ballen'. Het repertoire van Lowland bestaat uit covers van bands als Dog Eat Dog, Body Count, Live, Urban Dance Squad en Therapy. De Jera gaat op zaterdag 8 maart open om 20.00 uur en is te vinden aan de Peterjanssenweg 12 in Ysselsteyn. Winkeldiefstallen Twee jongen van 13 en 14 jaar werden vrijdagmiddag in een super markt in het Brukske betrapt toen zij enkele pakjes batterijtjes mee wil den nemen zonder die te betalen. Zij werden aan de politie overgegeven die hen na verhoor de mededeling deed dat ze naar het Halt-bureau moeten voor het ondergaan van een alternatieve straf. De jongens wer den aan hun ouders overgedragen. Een 19-jarige Venrayse werd zaterdagmiddag betrapt in een warenhuis in de Grotestraat toen zij zonder te betalen twee pakjes kin derbestek en een pakje pantys mee wilde nemen. Zij werd aan de politie overgegeven, die haar na verhoor de rekening presenteerde voor het beta len van een transactie van 220 gul den. Voor al uw vragen die met een eigen woning te maken hebben. Als u op zoek bent naar een huis, of in het bezit bent van een huis, kom dan langs op de Infodag Wonen. Op die dag kunt u bij ons terecht met de meest uiteenlopende vragen die met een eigen woning en een hypotheek te maken hebben. Vragen over hoeveel u maximaal aan hypo theek kunt krijgen bijvoorbeeld. Of hoe het kopen van een huis precies in z'n werk gaat. Of hoe u de overwaarde van uw huis kunt gebrui ken voor de studie van uw kinderen. De advi seurs van de Rabobank staan voor u klaar en vertellen u graag wat er allemaal bij een eigen huis komt kijken. Van verschillende hypotheekvormen en verze keringen tot en met fiscaal advies. Dus u bent van harte welkom op 22 maart bij Rabobank Huis Hypotheek advies in Danscentrum Janssen, Raadhuisstraat 6 Venray, van 10.00 tot ,16.00 uur. Met of zon der huis. Met de hypotheek adviseurs van de Rabobank sta je er niet alleen voor. Rabobank Meerlo-Wanssum, Venray-Oostrum, Zevenrode zondag 16 maart Aanvang 11.30 uur vohv.: 32,50 knd: 5-12 jaar 15,00 met uw kortingspas 2de brunch gratis vanaf 8,50 0478-589393 Leunseweg 20 Venray Peuterspeelzaal Robbedoes te Oirlo, organiseert wederom een tweede hands kinderkledingbeurs en wel op zondag 9 maart van 11.00 tot 13.00 uur in zaal De Ruif, Hoofdstraat 43 te Oirlo. De toegang is gratis. Wilt u zomer-kinderkleding (t/m maat 182) en andere kinderbeno digdheden, zoals buggy, autostoel tje, box, ed. (met uitzondering van speelgoed) te koop aanbieden, dan kunt u die spullen inleveren op vrij dagavond 7 maart.van 19.00 tot 21.00 uur bij de peuterspeelzaal, Hoofdstraat 28 (tegenover de Rabobank) te Oirlo. Tweedelige set jes gaarne met naald en draad aan elkaar bevestigen. In gezamenlijk overleg bepalen wij de verkoopprijs en de verdeel sleutel is als vanouds, namelijk 70% voor u en 30% voor de peuterspeel zaal. Artikelen, die niet retour geno men worden, gaan naar een kinder tehuis in Polen. Opbrengst en/of spullen ophalen op 9 maart van 14.30 tot 15.00 uur bij De Ruif. Voor meer inlichtingen kunt u bel len met 0478-571961 en 571497. LANDWEERT I II Op woensdagavond 12 maart halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goed gebundeld aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewer king. WIJK ZUID Tafeltennisvereniging Red Stars haalt iedere eerste vrijdag van de maand oud papier op in wijk Zuid (tussen Zuidsingel, Prins Bernhardstraat en Nassauplein) tus sen 18.00 en 20.00 uur. Wij verzoe ken u vriendelijk uw oud papier voor 18.00 uur buiten te zetten in dozen, zakken of gebundeld. Ook kunt u oud papier brengen bij de container van Red Stars. Kiosk la, links van de tafeltennishal (nabij Foekepot), alwaar u eveneens oude spullen kunt brengen. Openingstijd: dinsdag van 18.00 tot 20.00 uur. Nadere info bij Jac Linders, tel. 588411 of Peter Bouwmans. tel. 589134. Legale inklimming Maandagmiddag zagen passanten dat een jongen via een bovenlicht in een woning aan de Kempweg naar binnen was gegaan. Zij alarmeerde de politie. De politie stelde vast dat de jongen daar thuis hoorde en omdat zijn ouders niet thuis waren en hij geen sleutel bad, naar binnen was geklommen. Er was dus niets aan de hand Zondag 9 maart is er een optreden van Vandorst in café 't Podium. Vandorst is de band, gevormd rond het unieke stemgeluid van zangeres Anneriek van Dorst. Ieder bandlid heeft haar/zijn sporen ruimschoots verdiend in de vaderlandse en inter nationale muziekscene. Vandorst zijn verder: André Duet (gitaar), Martin Zand Scholten (basgitaar) en Roland Zeldenrust (drums). De songs van Vandorst zijn expressief, afwisselend en bestaan voor 99% uit eigen composities. Vooral live komt Vandorst zeer tot zijn recht, zoals te zien en te horen was bij Leidsekade Live, op het Oeral Festival op Terschelling, het Appelpopfestival in Tiel en vaak als voorprogramma van De Dijk. Vandorst brengt pop met een soul volle ondergrond, die raakvlakken heeft met het werk van Tina Turner, Soss Jordan en Sheryl Crow. Anneriek heeft een fascinerende stem die eerder ondermeer te horen was in de Bob Color Band en Go Douwn Mozes. De andere bandle den hebben veel gewerkt met Hans Dulfer en Margriet Eshuys. Kortom een beloftevolle band die garant staat voor kwaliteit. Zondag 9 maart, aanvang onge veer 21.00 uur en de entree is ƒ5,-. De Muziekschool Venray start in maart '97 met Popworkshops. POP 'door de jaren heen' onder leiding van Hans Kalberg op dins dag om 20.30 uur: Band-coaching onder leiding van Jan Voermans op vrijdag om 19.00 uur en POP voor gevorderden onder leiding van Ad Weiten op woensdag om 20.15 uur. Een workshop bestaat uit tien les sen waarna een optreden in De Bonte Koe als afsluiting volgt. De workshop 'Band-coaching' is gericht op bandleden die professio nele instructie en begeleiding zoe ken; uiteraard ook bedoeld voor niet-muziekschool leerlingen. Aan ieder workshop afzonderlijk kunnen maximaal zes leerlingen deelnemen; kosten ƒ100.- per per soon. De workshops worden gege ven in het 'Mannenhuis' ingang Gasstraat 5. Opgave via inschrijffor mulier verkrijgbaar bij de adminis tratie van de Muziekschool, Grote Markt 1indeling in volgorde van aanmelding. Om aan de workshops deel te nemen hoeft men niet reeds leerling van de Muziekschool te zijn. Diefstal beurs Zaterdagmorgen werd op de gemeentewerf aan de Acaciastraat een brandweeroefening gehouden. Een onbevoegde heeft kans gezien uit de kantine een portemonnee, die in een handtas zat, weg te nemen. In de portemonnee zaten ƒ70,- en enkele bankpasjes. Op zondag 9 maart is er een post zegelruilbeurs in De Kamenij, Jeroen Boschstraat 19 in Helmond. De entree is ƒ1,50 per persoon. Jeugd tot 12 jaar gratis entree, Er is ook een jeugdhoek aanwezig. De beurs is van 10.00 tot 16.00 uur. Tijdens de ruilbeurs zijn er tegen billijke prijzen consumpties ver krijgbaar. Op zaterdag 22 maart organi seert het Katholiek Vrouwen Gilde Venray een Snuffelmarkt, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan Jacqueline Eibers. Zij werkt onder de arme bevolking van Divinolandia in de deelstaat Minas Gerais in Brazilië. Voor deze Snuffelmarkt, die gehouden worden in zaal In den Engel te Venray zoekt het KVG allerlei goede, gebruikte en hand zame artikelen om te verkopen op deze Snuffelmarkt. Een uitzonde ring geldt hierbij voor zware meu bels, kleding en schoenen. Hebt u iets om te verkopen voor dit goede doel? Ruimt u toch uw huis en kasten weer eens op en is wat u opruimt te goed om weg te gooien? Belt u dan met: mevr. L. Stoks, tel. 586659 of mevr. H. Darmstadt, tel. 583937. Ook voor informatie kunt u bij hen terecht. De voorjaarsfeesten in Vierlingsbeek worden dit jaar gehouden van vrijdag 25 t/m woens dag 30 april (Koninginnedag). Voor de dertiende maal in succes sie zal de zeer bekende Soundmix- Playback Show deel uitmaken van het programma. De show vindt plaats op zondag 27 april, 's middags om ongeveer 13.30 uur in het feestpaviljoen staande op het Vrijthof in Vierlingsbeek. Er wordt gewerkt in twee leeftijdscategorieën. Ook dit jaar wordt de show weer begeleid door een vakkundig juryteam. Naast schitterende trofeeën zijn er ook nog geldprijzen te verdienen. Iedere deelnemer ontvangt een her innering, een rapport en een jurybe oordeling. Inschrijfformulieren worden u na telefonische aanvraag toegezonden. Zij die tot de deelnemers willen behoren adviseren wij om maar meteen te bellen om teleurstelling te voorkomen. Bellen kan tussen 18.00-19.00 uur. tel. 0478-631864. Sluitingsdatum telefonische aan vraag 11 april a.s. WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar rfeyeKcta, ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel. R.E. Gabelcr. Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: B. v. CASTEREN-v. GILS Langstraat 106, let. 585289 zo: H. SCHRAV EN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon. E. de Muinck Keizer. A. Coenen. F. Schmeetz, J. de Vocht. M. v.d. Acker en P. Henkes: G. v.d. WEUER Patersstraat 60, tel. 588800 vrijdag 18.00 tol zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzcr en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE BURGGRAAF Stationsweg 5, tel. 584877 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P. WASSER, tel. 584504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 «f586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling W. de VOCHT en V. GEURTS DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers. mevr. Van Eerten. mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren M. VERMAZEREN, tel. 0478- 532273 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIERST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: T. TIGGELOVEN Blauwververstraat 30, tel. 582411 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur INFORMATIECENTRUM GEESTELIJKE GEZOND HEIDSZORG Tel. 0478-527066 maandag-donderdag 09.00-17.30 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Ttel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres. Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip- Advertentietarieven Op aanvraag verkrijgbaar Aanleveren advertenties Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur

Peel en Maas | 1997 | | pagina 3