eUectatett y Ruimtewezens nemen macht over in Bliekersrijk CV De Keavers Holtus-Smakt Carnaval in Meerlo kan beginnen öccde fafo Gezinsviering Prins Fons I en prinses Marijke bij de Huibuuke Overloon Philipsen (verjaardag) en overl. lam. Zondag: 9.30 M.m.v. Chrisko; voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamenlijke parochie van Vredeskerk en Paterskerk. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Broekmans-Bovee; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans. 10.00 Lies en Herman Jeuken; Drika en Jan Volleberg; uit dank baarheid voor het welslagen van een operatie; overl. ouders Camps- Willems; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam. (Gem.koor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort; uit dankbaarheid en tot bijz. int.; voor 'n jarige. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe pingen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God. Schepper van alle leven. 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Roel v. Haeren, Frank Janssen, Merijn Gloudemans, Bart Direks; zo 8.30: Luuk Gielens, Jorn en Lars Kessels, Willem Verheijen; 10.00: Mieke v. Bracht, Linda Custers, Brandy v. Dyck, Susan Felder. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Da meskoor); overl. ouders Steeghs- Lucassen; Grad Theuws en Wilhelmina Theeuwen; Harrie Vriens; led Vervuurt. Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor); Ber en To Willems-Geurts (kaartclub); Petronella Custers- Litjens; Miel Janssen en overl. fam. Janssen-Jenniskens; jrd. Ted Peters en overl. fam. Peters-Goumans. Woensdag: 9.00 H. Mis Jan Custers en Wilhelmina Vergeldt. Vrijdag: 18.00 H. Mis voor de lev. en overl. leden St. Antoniusgilde. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Martin Duijkers (buurt); Anna Rambags-Smits, Piet Rambags en Sjaak en Ger Rambags; Thei Buddiger; Nella Classens- Janssen en Geert Classens; overl. ouders fam. Thielen-Tacken; overl. ouders Maes-Baeten en zoon Martien; jrd. Willem Classens en Petronella Rongen. Woensdag: 19.30 Overl. leden LVB afd. Castenray. Misdienaars: Rianne en Peggie. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 511454. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kunen, tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel. 571532. Mededeling: De werkzaamheden betreffende het plaatsen van vijf nieuwe ramen in ons kerkgebouw lopen ten einde. Nog drie glas-in- lood-ramen moeten geplaatst wor den waarna het geheel is afgewerkt. Er is dan weer een stuk noodzake lijk onderhoud aan het kerkgebouw gerealiseerd. Parochie Leunen 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Dien v.d. Berg-Vermeulen; overl. fam. Jilesen-v.d. Steeg; Frans Berkers- Swachöfer; Pierre Lucassen; Mathijs van Kempen en Johanna Lochtens; Ben Buijssen (buurt); Sjaak Classens; Teng Houben; weekd. Lod Leijssen (1); gest. jrd. Maria Elisabeth de Mulder. Zondag: 10.00 Hgm. Wiel Keijsers; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; jrd. Frans van Bavel. 14.30 Doopviering Willem Vullings. Maandag: 19.00 Lsm. t.i.v. fam. Claessens v.d. Weijer. Dinsdag: H. Thomas van Aquino, priester en kerkleraar. 19.00 Lsm. Wim Loonen (buurt); Harriët Weijs. Woensdag: Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Lsm. Eduard en Stans Dietz. Vrijdag: H. Johannes (Don)bosco, priester. 19.00 Lsm. Thei Heidens en overl. fam.; Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: Joep Jenneskens en Dennis v.d. Heuvel; zo 10.00: Annelies Heidens en Suzan van Dijck; weekd.: Groep 1. Lectoren: za 19.00: Jan Reintjes; zo 10.00: Goen Reintjes. Gedoopt: Felix Buenen, Past. Strijkersstraat 3; Martijn Janssen, Frans Michelsstraat 15, Venray; Joost Leenders, Rondeveld 3. Overleden: Op 13 jan. overleed thuis, voorzien van het Sacrament van de Zieken, Lod Leijssen, Overbroekseweg 14 in de leeftijd van 85 jaar. Na een plechtige uit vaartdienst op 17 jan. in onze parochiekerk legden wij hem te rus ten op ons RK Kerkhof in Leunen. Rectoraat Heide Zondag: 3e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis tot zekere int. en voor Teo Stevens (coll). Misd.: Gijs, Gerard, Koen, roei, Caroline en Margje. 14.00 Doopviering Teuntje Schrama. 14.45 Doopviering Lisanne Koppens. Donderdag: 18.30 H. Mis. Misd.: Elke en Frank. Rectoraat Veulen 3e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Hgm. Wim v.d. Goor en Hendrika v.d. Goor- Baltussen en zoons Leo en Jan: jgt. fapi. Verhoeven-Leyssen-Ewals; mndd. Ser Thissen; Jacobus Ewals en Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 10.30 Hgm. voor overl. fam. Van Staveren-van Son: Handrie Reintjes en Anna Lemmen; le zwd. Petronella Reintjes-Versteegen. Dinsdag: 8.30 H. Mis t.e.v. H. An- tonius. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders; zo: Martijn Nuyten en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 3e Zondag door het jaar (B). Zaterdag: 19.00 (Samenzang); Zwd. Toon Hermans; jrd. J. Hendrix; jrd. ouders Jenniskens-Arts. Zondag: 10.00- (Ouderenkoor); mndd. P. Fleurkens; jrd. E. Potten- Coopmans; jrd. Marh. Arts; Lies Koonings-Veron; overl. fam. V.d. Weijer-Martens. Maandag: 19.00 Jrd. P. Verstappen en echtgen.; overl. fam. Mulders- Maessen; bijz. int. Woensdag: 19.00 Grad Arts en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Jrd. J. Spreeuwen- berg; ouders Wismans-v. Vegchel en H. Geurts. Misdienaarsbeurten: za 19.00: M. Verheijen en Th. Vogels; zo 10.00: M. en S. Claessens, Fr. Crienen en E. Spreeuwenberg; ma: D. v. Soest en J. oomen; wo en vr: J. v. Hees en R. Poels. Spreuk van de week: Doopschema: (februari) Op de zon dagen 16 en 23 febr. kan in onze kerk het Heilig Doopsel worden toe gediend. Mededeling: Op zaterdag 1 febr. wordt tijdens de avondmis van 19.00 uur het H. Vormsel toegediend aan 33 kinderen van groep 8 door onze bisschop Fr. Wietrz. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jgt. Antoon Arts en Anna v.d.Zanden; jgt. Johannes v. Osch en Joh. Janssen; Ben van Meyel en zoon Henk. Misd.: Paul Koppes en Jolanda Willems. Zondag: 10.00 Jgt. Maria v.d. Hogenhof. Misd.: Johan Loonen en Richard Engels. Woensdag: 19.00 Jgt. Teng Emonts; jgt. Lamb. Lemmens, Cath. Hoedemakers en kinderen; jgt. Willem Gellings en Antonia Jilisen; pastoor Jessen. Kerk poetsen: mevr. Franssen-Arts en Van Kempen. Denkt u aan de Memisa-collecte op 1 en 2 febr. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Voor de parochie. Zondag: lO.OOTren Poels. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 Fam. Huys-v. Enckevort. Misdienaars: za: Karin v.d. H., Niek; zo: Anita-Luutze. Lezers: za: Josie Claessens; zo: Jan Classens. Rectoraat Smakt 3e Week door het jaar. In de St. Jozefkerk. Zondag: 10.00 Hoogmis voor Harrie Janssen; Guido Janssen; Arnoldus Reijnders. Lector: O. v.d. Meer. Dienb.: Linda Jansen. In de St. Jozefkapel t.e.v. de H. Jozef. Woensdag: Derde van de negen woensdagen voor het feest van St. Jozef. 9.30 H. Mis voor Harrie Janssen. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 26 januari zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema De tijd nemen om over geestelijke zaken te medite ren in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Oecumenische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag 26 januari is er een eucharistieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de viering is: Rentmeesters van de schepping. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencentrum Het Schutters veld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag 26 januari om 10.00 uur ds. A. Heij en om 14.30 uur kand. A. Snoek, 's Middags is er kinderoppas. Na de middagdienst om 16.10 uur is er zondagsschool voor de kinderen van 4 t/m 12 jaar. De catechisaties voor jongeren zijn op woensdag 22 jan. van 16.15 tot 17.00 uur: t t/m 12 jaar; 17.00 tot 17.45 uur: 12 jaar en ouder. Bijbelgemeente Venray PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4, tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: Bekering van de H. apostel Paulus. 9.00 H. Mis Wim Janssen; dhr. en mevr. Neeteson- Custers. 19.00 H. Mis voor Sef Linders (coll); Jan Aerts; Teng Geurts en overl. fam.; ouders Duijkers-Philipsen en overl. kinde ren; ouders Seuren-Linssen en overl. fam. Sraar Spee; Lia Coenen en •overl. fam.; Tonie Cox-Derikx; jrd. Harrie Minten. Zondag: 3e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis voor Marie Truijen-Jansen (coll); Michiel Arts (coll); overl. ouders V.d. Beuken- Schaeffers en zoon Pierre. I 1.00 H. Mis, Gezinsmis; presentatieviering van de communicanten; jrd. overl. ouders Lucassen-Janssen en overl. kinderen; jrd. Cornelia Jacobs- Schuiling (coll); jrd. Wim Jansen. Maandag: 9.00 H. Mis jrd. Herman Nagelhout. Dinsdag: H. Thomas van Aquino, priester en kerkleraar. 9.00 H. Mis voor Wiel Custers, ouders en schoonouders en overl fam.; overl. ouders Flinsenberg-Cremers; Drika Peeters-Janssen en echtgen. (fam. Janssen); Hub Schols-Vosters en overl. fam. Woensdag: 9.00 H. Mis ouders De Bruijn-v.d. Voort. Donderdag: 9.00 H. Mis voor Jan Schiks en Truus Schiks-Ramsteijn; ouders Kleuskens-Achten. Vrijdag: J. Johannes (Don) Bosco, priester. 9.00 H. Mis voor alle zieke parochianen en leden van onze kerk gemeenschap. Dienbeurten: za 19.00: Sylvia, Maartje, Elena, Nadine; zo 9.30: L. Truijen, P. Vosbeek, Eomer, Leon, Paul A., Ronny; 11.00: Stefan, Tom, Martijn, Thijs. Lectoren: za. 19.00: W. Bistervels; zo 11.00: Gezinsmis. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Vincentiuskapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog; lector: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lector: zr. Hélène. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatius kapel. 11.15 Liturgieviering in de Vincentiuskapel. Voorganger: W. den Hartog. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Dinsdag: 14.00-15.00 Spreekuur. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 15.00-16.00 Gespreks groep voor zingevende momenten. 16.45-17.15 Yoga en meditatie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Riek en Piet Stoks- v.d. Wiel (coll); Sjaak Bexkens; Sef Claessens; Annie Janssen-Grob (coll); Anna Croymans-v.d. Berg (coll); Evert Fischer; overl. ouders Relouw-Linders en fam; jrg. They Thuijls; Harrie Gooren (coll). Zondag: 8.30 L. Naus (Oostsingel); Jo Pouwels en overl. fam. 10.30 M.m.v. Zangers v. St. Frans: Jacobus Naus; Sef Claessens; jrg. Bert Schoenmakers; overl. ouders Ramaekers-Pouwels; Theo Feller (verj.d.). Maandag: 19.00 Peters-Arts. Dinsdag: 19.00 Ouders Madou- Claassens; Agnes v. Ass en overl. fam. Woensdag: 19.00 Jacobus Naus. Donderdag: 19.00 Marian v. Haperen en overl. fam.; tot bijz. int. en overl. fam.; jrg. Lee Vermeulen en overl. fam. Vrijdag: 19.00 Jan Mandigers. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Wou- tering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Wim Pelzer (coll); overl. ouders Van Bergen-Stiphout en zoon Jos; Toos Siebers (coll); Anton Alders en overl. fam.; Jan Hendrix en overl. fam. Hendrix-Maassen; Sjeng Zanders en dochter Ria: Bèr Zondag: 26 januari. Gastspreker H. de Haan. U bent hartelijk wel kom om de vieringen bij te wonen in wijkgebouw 't Stekske (Landweert). Zondags om 10.00 uur. Na afloop koffiedrinken. In deze dienst, waarin eenvoudige lie deren zullen worden gezongen zal evangelist H. de Haan voorgaan. Voor de kinderen is er iedere zondag een speciaal onderdeel in de dienst waar nieuwe liederen worden geleerd. Daarna kunnen za naar hun eigen kinderdienst met verhalen werkjes. Inf. tel. 586001 (R. Lammers). Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Donderdag 23 januari 1997 - Pagina ij In de gezinsviering van zondag 26 januari om 11.00 uur in de Grote- Kerk, worden de communicanten van de Petrus Banden school, de Kruudwis, de Landweert en de Vlaswei aan ons voorgesteld. De communicanten gaan zich voorbereiden op hun eerste H. Communie. Ze vertellen waarom ze de communie doen en zeggen hun naam. De titel van deze viering is heel toepasselijk: Wil jij er ook bij horen? Iedereen is van harte welkom in deze gezinsviering, want ook jij hoort erbij Gedurende enkele weken zal in d feestzaal van St. Servatius de eerst grote Venrayse revue "t Kan Nii Mis' voor het voetlicht wordei gebracht, dat was in december 1945 De revue behandelde de verwoes ting en wederopbouw van Venray. li het eerste gedeelte wordt de ver woesting behandeld, met tot slot di bevrijding. In het tweede gedeelti de terugkeer van de Venrayse inw& ners naar hunne haardsteden, en di wederopbouw. Ook wordt aandach besteed aan de hulpactie: Haarlen helpt Venray. De revue wordt uitgevoerd dooi toneelvereniging 'Hioob' met mede werking van het muziekensemblt "Euterpe1 en leden der turnvereni ging St. Christoffel. De revue werd in totaal twaalf maal opgevoerd. Bekende dorpsfi guren uit Venray's verleden herleef den weer in deze revue nl. Jan Toep.j Willemke, Flora Floerts, Dolf ej Karei en Scheie Maan. De mensen die deze revue voori op de planken brachten ziet u hiei op de foto. Het zijn vooraan: Harrie Pouwels l Bertha Fila, Dien Gooren, Jar: Gerrats, Joke Oudenhoven, Ne i Claessens, Sjaak Janssen, Bep Linskens, Engelbert Oudenhoven, Jaqueline v. Aarssen, Harrie Vollebergh, Nel Peeters, Gerril Thomassen. Rij 2: Gerrit Litjens, Dien Thomassen, Ger Janssen, Jos Peeters, Jacob de Bruyn, Marie Janssen, Antoon Jeuken, Wies Janssen, Piet Vermelfoort, Miep Laurensse, Herman Vollenberg. Jan v.d. Putten PEEL EN MAAS 'n abonnement waard i Carnavalsvereniging De Vöskes Het carnaval leeft volop in Maashees. En zeker het jeugdcarna val. Al wekenlang waren alle jeug dige Bliekerkes en Bliekerinnekes bezig met de vraag wie het jeugd- prinsenpaar 1997 van het Bliekersrijk zou worden. Want geschikte kandidaten waren er in overvloed. De spanning was dan ook te snij den toen hét moment van de opkomst aanbrak. Spanning sloeg echter om in angst, toen de UFO die in de voorbije dagen meerdere malen in het Land van Cuyk gesig naleerd is, dwars door het Bliekerspaleisdak op het podium landde. Nadat de rook enigszins opgetrokken was klommen er drie ruimtewezens uit het vaartuig. De bezoekers, die van Mars bleken te komen, mochten er dan wel eng uit zien, ze hadden zeker geen slechte bedoelingen. Ze wilden namelijk kennis maken met het aardse carna val. Over het voorstel van vorst Mare om dan maar meteen de func ties van prins, prinses en vorst op zich te nemen hoefde het drietal niet lang na te denken. Gesteund door de voltallige groep 8 van de Antoniusschool als raadsleden en nar werden de ruimtewezens geïn stalleerd als jeugdprins Joris (Verheijen), jeugdprinses Suzan (van Rens) en jeugdvorst Luke (Sijmons). De aansluitende Jeugdzittingsavond was van grote klasse en werd door de kersverse vorst Luke deskundig aan elkaar gepraat. In een uitstekend gevulde en zeer gezellige Kuituurbunker werd prins Fons I onthuld als nieuwe heerser van het Huibuuke-rijk. Nadat het twee inbrekers niet gelukt was om een kluis met een snijbrander te openen en ook twee vrienden er niet in slaagden de kluis van het cijferslot te ontdoen, moest er uiteindelijk zwaar gereedschap aan te pas komen om de nieuwe prins uit zijn benarde positie te bevrijden. Terwijl de span ning door presentator Eric Verhoeven naar een hoogtepunt werd opgevoerd, kwam tenslotte prins Fons I uit de rookwolken tevoorschijn. Het nieuwe prinsenpaar gaat door het dagelijks leven als Fons en Marijke van Mil. De nieuwe prins is werkzaam aks systeemontwerper auto matisering bij de Rabobank, terwijl de prinses als onderwijzeres verbonden is aan een basisschool. De prins wordt geassisteerd door zijn adjudanten Martien Arts en Frank van de Hoff. Prins Fons I is onder andere actief als penningmeester van residentie De Kuituurbunker en als voorzitter van de oudervereniging van de basisscholen. Prinses Marijke heeft onder andere als hobby het zingen bij jongerenkoor Young Sound. Als nieuw boerenbruidspaar werden Pierre Hendriks en An van de Wijst voorgesteld. Zij zullen op carnavals dinsdag in de onecht worden verbon den. De organisatie berust dit jaar bij de 'Bond voor Ouderen'. De kostumeringswedstrijd bij de enkelingen werd gewonnen door Wilbert van Perlo als 'De onweerst aanbare man', terwijl als tweede Berrine de Bruyn eindigde als 'Duvelin'. Bij de paren eindigden als eerste Anita en Hubert Jakobs als 'Kip en kippig', en als tweede Hetty Huisman en Anja Voesten als "Dalmatiërs'. In de categorie groepen gingen 'De Sterre' met 'Lot ma waeje' met de hoogste eer strijken. Als tweede ein digden 'De Piraten' met 'Gen wiend mar sturm'. verder en is er al weer heel veel gebeurd in ons Keaversriek. Op 12 januari hadden we ,ons Jeugdbal Onder luid applaus werd de nieuwe jeugdprinses onthuld; niemand min der dan prinses Susanne (Drost). Zij zal samen met jeugdvorst Peter (v.d. Heuvel) de Keaverkes en Keave-rin- nekes voorgaan met carnaval. Foto: Foto Hoedemaekers Foto: Foto Video Combi Geurts Huibuukeriek (Piet Weijmans) en Bep van Poelsen Bertus en Verstap-pes Drieka ut 't Vossenriek (Bep Weijmans-Poels). Getuigen: Sjaak van Deenen Ser en Nes van de lange ut Wanssum van ut transport (Sjaak Deenen)en Ria van Thy Janssen en Han van de hei ut de kieppekoi ut Well (Ria Deenen- Janssen). De organisatie is dit jaar in handen van de Vossenbuurt Op het traditionele druk bezocht Aldewieverbal bij de Vöskes in Meerlo werd door middel van een act met daarin de voorbereidingen voor een bruiloft van vroeger (anno 1920) en die van nu (anno 1997) met een vooruitziende blik door een waarzegster het boerenbruidspaar onthuld. Met opzwepende muziek en langzaam optrekkende mist kwam het boerenbruidspaar anno 1997 te voorschijn. Het boerenbruidspaar bestaat dit jaar uit: Piet van Anna en Weijmanse Koos ut 't Lonse en Vogel buurt. De verloving zal plaats vinden carnavalsmaandag om 14.11 uur in café Oud Meerlo. Carnavalsdinsdag zullen zij in het onecht verbonden worden. Om 15.00 uur wordt het boerenbruidspaar opgehaald met de fanfare. De trouwerij zal na jaren langè traditie dit jaar binnen plaats vinden in zaal 't Brugeind. De muziek wordt verzorgd door joeks- kapel Beter as niks. Aansluitend is er een boe ren- moesbuffet met daarna boerenmoes bal met een dans en amusementsor kest. Boerenbruidspaar In het Keaversriek wordt het boe renbruidspaar gevormd door Frans Koopmans en Jacqueline Voermans. Zij worden op carnavalsdinsdag middag in de onecht verbonden. Dit sprookjesachtige geheel zal beginnen om 13.30 uur. Na de samenkomst zal het bruid spaar aan huis worden opgehaald, waarna de trouwerij kan beginnen. Aansluitend zal dan de receptie beginnen. Het Boerenbal beeint om 20.30 uur. Jeugdprinses Susanne Keavers en Keaverinnen. Ondertussen zijn we al twee bals Pronkzittingen Vrijdag 24 en zaterdag 25 januari presenteren wij u weer onze Pronkzittingen. Daar geven weer diverse artiesten acte de presénce. Zaterdagavond is reeds uitverkocht. Voor vrijdag zijn nog enkele kaarten beschikbaar. Bent u niet in de gele genheid geweest om kaarten te bemachtigen: bel Jan Hoezen, tel. 636703!

Peel en Maas | 1997 | | pagina 18