Bekendmakingen gemeente Ven ray u TAXATIE Huurverhoging tijdig bekend maken woningwet wet ruimtelijke ordening gemeente krant venray Kennisgeving KUNST EN CURIOSA Hotel Asteria, 23 febr. a.s. TAXATIES I fiekrooyuh AMid wet milieubeheer - wet milieubeheer R PEEL EN MAAS Donderdag 16 januari 1997 - Pagina 14PEE Colofon Voor meer informatie over de bekendmakingen op deze pagina kunt u bellen met de afdeloing publieksdiensten van de gemeente Venray, tel. 0478-523544 of 523536. Geopend: maandag van 09.00- 17.30 uur. dinsdag t/m donderdag van 09.00-17.00 uur en vrijdag van 09.00-13.00 uur. Bezoekadres: Raadhuisstraat I 5801 MB Venray. Postadres: Postbus 500, 5800 AM Venray. Fax: 0478-523222. Alle andere informatie over de gemeente vindt u in de gemeen tekrant Venray die elke maand huis aan huis wordt verspreid. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aarr een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingeko men bouwaanvragen. -het bouwen van een garage en het veranderen van twee woningen aan het Kleindorp 12 te Merselo tnv F.J.G.M.Janssen, Dorperveld 13; het uitbreiden en renoveren van een varkensbedrijf aan de burgers Timmermannsweg 128 te Ysselsteyn tnv Willems V.O.F., Timmermannsweg 128; het bouwen van een berging en carport aan de Oude Oostrumseweg 40 te Venray tnv J.F.H.M. van Dijck, Oude Oostrumseweg 40; het bouwen van een werktuigen berging aan de Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn tnv W.P. Peeters, Heidse Peelweg 62; het uitbreiden van een woning aan de Bolderik 20 te Venray tnv J.J. Dircks, Bolderik 20. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwver gunning verleend. het bouwen van een garage aan de Boshuizerweg 4 te Oostrum tnv J. Drentje, Boshuizerweg 4; het vergroten van een loods aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn tnv J.G.M.E. Peeters, Timmermannsweg 51 het vergroten van de Woning aan de Akelei 11 te Venray tnv H.J.M. Janssen, Akelei 11; het bouwen van een woning met praktijkruimte aan de Timmermannsweg 26a te Ysselsteyn tnv J.P.M.Michels, Lovinckplein 14. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen recht streeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethou ders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel bin nen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitge reikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaar schrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning Wet geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray, maken bekend.dat met ingang van 20 januari 1997 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van een verzoek als bedoeld in artikel 66 van de Wet geluidhinder tot vaststelling van een hogere waarde voor de ten hoogste toelaatbare geluidsbelasting van de gevels van de hierna aangedui de woningen, in verband met de zonering van een gedeelte van het industrieterrein Smakterheide. De te vragen hogere waarde bedraagt maximaal 54 dB(A) en heeft betrekking op de woningen Metaalweg I, Spurkt 5b en 8 te Venray. Het ontwerp-verzoek en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in het gemeentehuis, bij de afdeling publieksdiensten. Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schriftelijk opmerkingen ten aanzien van het ontwerp kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500,5800 AM Venray. Mondelinge opmerkingen kunnen worden ingebracht tijdens een openbare zitting op donderdag 30 januari 1997, aanvang 16.30 uur, in het gemeentehuis. Venray, 16 januari 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs.J.F.H.A.B. Waals, burgemeester - drs.A.W.M.de Bever, secretaris aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verlenen, het herbouwen van arbeidsthera- pie aan de Kerkdijklaan (locatie Stationsweg 46) te Venray tnv Vincent van Gogh Instituut, Postbus 5; het bouwen van een woning aan de Oeldershof 19 te Oirlo tnv F.G. van den Broek, Castenrayseweg 26; het bouwen van een serre en het vergroten van de garage aan het Knopkruid 53 te Venray tnv A.A.M. Pelzer, Knopkruid 53; het bouwen van twee mestdroog- tunnels aan de Castenrayseweg 2a te Oirlo tnv Gebroeders Classens, Castenrayseweg 2a; het bouwen van een berging en carport aan de Oude Oostrumseweg 40 te Venray tnv J.F.H.M. yan Dijck, Oude Oostrumseweg 40; het vergroten van de woning aan de Kattestaart 3 te Venray tnv RJ.H. Relouw, Kattestaart 3. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 17 januari 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Procedurestart artikel l8aWRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijn de herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouwmel- ding. het bouwen van een tuinberging aan de Julianasingel 47 te Venray tnv J.A. Boekelman, Julianasingel 47. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 17 januari 1997 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 16 januari 1997 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling bouwen en milieu, C.Th. van Velzen Comité in brief aan Woningstichting Comité Nul Is Genoeg afdeling Horst/ Sevenum heeft Woningstichting Noord-Limburg gevraagd tijdig aan de huurders kenbaar te maken welke huurver hoging de woningcorporatie dit jaar wil doorvoeren. HUURVERHOGING Vorig jaar is in de gemeente Horst de huur gemiddeld met 4.2c/r geste gen. Woningstichting Noord-Limburg maakte het stijgingspercentage (daar bij overigens uitgaande van het gehele woningbezit en daarmee uitkomend op een percentage van 3.85#bekend in haar overleg met comité Nul Is Genoeg in maart 1996. Hel comité wijst Woningstichting Noord-Limburg op het feit dat verschillende woning corporaties in Nederland de voor 1997 voorgenomen huurverhoging al bekend te maken onder haar huurders. Reden om de Woningstichting te vra gen dat ook te doen. Daarnaast hoopt hel comité dat de Woningstichting in staat is om al vóór I april aan alle huurders door te geven wat in hun geval de huurverhoging per I juli 1997 zal betekenen. WAO VAN SOEST B.V. Taxaties Advies onwerend goed Onafhankelijk rustpunt hij onroerend goed transakties Kruitweg 13, 5801 XR Venray Telefoon 0478-586408 MUTATIES Steeds als nieuwe huurders een huurwoning van Woningstichting Noord-Limburg betrekken, wordt de nieuwe huur van die woning meteen opgetrokken naar de zogenaamde huurmarktwaarde. In de meeste geval len betreft het een forse huurverho ging. Het comité Nul Is Genoeg wil een duidelijker beeld krijgen van de mate waarin sprake is van deze huur- siijgingen hij - wal de Woningstichting noemt - 'mutaties' en in het algemeen de huurprijzen bij Woningstichting Noord-Limburg. Daaróm heeft het comité aan de Woningstichting gevraagd een over zicht te geven van de 'mutaties' in Horst en Venray over de periodes van vóór en na de huurverhoging per 1-7- '96. OVERLEG In de brief van het comité aan de Woningstichting wordt tenslotte ook gevraagd op zo spoedig mogelijke ter mijn met elkaar in overleg te treden over de komende huurverhogingen. Op die w ijze hoopt het comité in een vroegtijdig stadium invloed uil te oefenen op het huurverhogingsper centage. Dat dient, aldus het comité, 'dit jaar weer méér op te schuiven in de richting van de NUL!' Bijtende hond Dinsdagmiddag omstreeks 17.00 uur was een 55-jarige Venraynaar aan het wandelen in de bossen van Vlakwater. Hij was in gezelschap van twee kinderen. Plotseling kwam er een hond aanlopen en om de kin deren te beschermen probeerde de man de hond weg te jagen. Dat lukte niet. Wel zette de hond zijn tanden in de arm van de man. De eigenaar van de bijtende hond bood bij de confrontatie zijn verontschuldiging aan en beloofde zijn hond in de toe komst aangelijnd te houden. Hij was bereid voor de eventuele schade op te komen. Inbraak in bedrijf In de nacht van maandag op dins dag was door forcering van een raam toegang verkregen tot een bedrijf aan de Metaalweg. Uit het op de eerste etage gelegen kantoor werd een computer met randappara tuur gestolen. De waarde is niet bekend. Doorgereden na aanrijding In de nacht van zondag op maan dag werd een aan de Zwanenbloem geparkeerde personenauto van een 30-jarige Venraynaar door een ander motorvoertuig aangereden. Gezien de schade in het plaatwerk moet de bestuurder de aanrijding hebben bemerkt. Die is er echter zonder zijn identiteit bekend te hebben gemaakt vandoor gegaan. Mogelijk dat er getuigen zijn die de politie op het spoor van de ver oorzaker van de aanrijder kunnen zetten. Die worden verzocht contact op te nemen met de politie. Bestuurster verleende geen voorrang Dinsdagmorgen om 12.00 uur ver leende een 32-jarige bestuurster van een personenauto uit Venray, toen zij vanaf de Ursulastraat de Hoender straat wilde oversteken geen voor rang aan een 40-jarige fietsster. Die kwam ten val en liep verschillende verwondingen op waarvoor zij zich onder medische behandeling moest stellen. Diefstal loonzakjes Uit een geldkist staande op een kantoor in de Grotestraat werd dins dag tussen 08.00 en 09.45 uur een twaalftal loonzakjes gestolen. De totale inhoud was ƒ102,75 Ruiten vernield In de nacht van dinsdag op woens dag werden van een bedrijf op het Keizersveld twee ruiten vernield. Spiegel van auto geslagen In de nacht van dinsdag op woens dag werd een buitenspiegel van de personenauto van een 34-jarige Venrayse vernield. De auto stond op de parkeerplaats op 't Liene. Een getuige heeft gezien dat een bestuur der van een andere auto de spiegel er opzettelijk vanaf heeft geslagen. Aan de hand van het signalement hoopt de politie de dader aan te hou den. I* SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Zandakksr 24 5801 DV Venray Tel. 0478-512772 Fax 0478-512788 Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuver gunning aan te vragen. In de milieuver gunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen; 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. L.W. Smits, Past. Jacobspeel 5, 5813 AH te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een rundveehouderij, gelegen aan de Past. Jacobspeel 5 te Ysselsteyn; 2. V.O.F. Willems-Kusters, Rouwkuilenweg 25, 5813 BH te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimveehouderij, gelegen aan de Rouwkuilenweg 25 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 16 januari 1997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieks diensten). Tot 13 februari I997 kun nen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478-523630) op elke don derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedu rende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkin gen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Maatschap Willemsen-Kersten, Matthiasstraat 3, 58II AN te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugen- en opfokberenhoude- rij, gelegen aan de Matthiasstraat 3 te Castenray; 2. Turning Technic, De Hulst 3, 5807 EW te Oostrum voor een vergun ning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een metaalbewerkingsbedrijf, gelegen aan De Hulst 3 te Oostrum; 3. J.A.J. Hendrix,Ysselsteynseweg 41 5813 BK te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieu beheer voor een hondencen trum/hondenpension met hon dentraining, gelegen aan de Ysselsteynseweg 41 te Ysselsteyn; 4. Maatschap van Ass, Kiekweg 21, 5801 JB te Venray voor een nieu we, de gehele inrichting omvatten de vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fokzeugenhouderij en landbouwproduktiebedrijf, gelegen aan de Kiekweg 21 te Venray; 5. N.V. Waterleiding Maatschappij Limburg, Prins Bisschopsingel 2. 621 I JX Maastricht voor een ver gunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieu beheer voor het wijzigen van een pompstation, gelegen aan de Breevennenweg I I te Leunen; 6. Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46,5803 AC te Venray voor een wijzigingsvergunning op grond van artikel 8.1 lid I onder b van de Wet milieubeheer voor een centrale magazijnvoorziening (deellokatie I.26) en een arbeids- therapievoorziening (deellokatie 1.27), gelegen aan de Stationsweg 46 te Venray. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 16 januari tot 27 februari I997 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maan dag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke don derdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State. afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaron der een schorsingsverzoek) is inge diend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer.Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veranderingen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunsti ge gevolgen hebben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er meldin gen zijn binnengekomen van: 1. Gebroeders Classens, Castenrayseweg 2A. 5808 AG te Oirlo voor de bouw van twee mestdrooginstallaties bij de legkip- penhouderij, gelegen aan de Castenrayseweg 2A te Oirlo; 2. F.J.M. Vergeldt, Zeilbergseweg 10, 5813 AK te Ysselsteyn voor de bouw van een garage en een ber ging/opslag bij een vleesvarkens houderij en akkerbouwbedrijf, gelegen aan de Zeilbergseweg 10 te Ysselsteyn; 3. Autobedrijf Strijbosch, Langstraat 110. 5801 AG te Venray voor een tijdelijk verkooppunt i.v.m. sane ring van het tankstation, gelegen aan de Langstraat I 10 te Venray. De meldingen kunnen worden inge zien van 16 januari tot 30 januari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden inge zien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergun- ningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.- meldingen zijn binnengekomen van: 1. P.A.J. Michels, Timmermannsweg I27, 5813 AM te Ysselsteyn voor het oprichten van een melkrund- veehouderij, gelegen aan de Timmermannsweg I27 te Ysselsteyn; 2. Bouwbedrijf Joos Hoex, Stationsweg I97, 5807 AB te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit houtbe- werkende bedrijven milieubeheer op een reeds opgericht houtbe- werkend bedrijf, gelegen aan de Stationsweg 197 te Oostrum. De meldingen kunnen worden inge zien van 16 januari tot 30 januari I997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescher ming van het milieu de vergunningen gedeeltelijk wensen in te trekken van: 1. Maatschap Van Dijck, Moostdijk 13, 5813 AV Ysselsteyn voor de milieuvergunning nr. 93.2238 voor een varkensmesterij, gelegen aan de Moostdijk 13 te Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Ringweg 10 te Ysselsteyn; 2. P.C.M. van de Zanden, Twistweg 12a, 5816 AE Vredepeel voor de milieuvergunning nr. 741 voor een kuikenmesterij, gelegen aan de Drabbelsweg 2 te Veulen. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Strateris 32 Nederweert. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 16 januari 1997 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). Tot 30 januari 1997 kunnen de stukken ook, na tele fonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van twee weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde beden kingen indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van mondelinge bedenkingen of een mon delinge gedachtenwisseling. Alleen degenen die bedenkingen heb ben ingebracht op de bovenomschre ven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instel len van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: I. J. Reijnders en C. Reijnders- Willemsen, Lollebeekweg 33,5811 AJ te Castenray voor de milieuvergun ning nr. 92.2928 voor een pluimvee houderij, gelegen aan de Lollebeekweg 33 te Castenray. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Matthiasstraat 3 te Castenray; Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: 2. G. Hendriks, Timmermannsweg 26,5813 AN te Ysselsteyn voor de milieuvergunning nr. 168 voor een varkensmesterij, gelegen aan de Timmermannsweg 26 te Ysselsteyn. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Nederweerterdijk 33 te Meijel. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 16 januari tot 27 februari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksdiensten). De stukken kun nen ook, na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 16 januari 1997 Burgemeester en Wethouder voor noemd. namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu,

Peel en Maas | 1997 | | pagina 14