Gezinsviering Kerst in Beeld PEEL EN MAAS Donderdag 19 december 1996 - Pagin Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindsiraat 6. tel. 581275: kapelaan H. Bouman. Dr Poelsstraal 4. tel. 511664. Priester in erjistig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindsiraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor overl. ouders Neeteson-Custers; Gertruda van Meijel-Truijen. 19.00 H. Mis jrd Martin Peters (coll): Toon Hermans (uil Ysselsteyn); mevr. Wismans-Laumen: Sef Linders (coll): Maria Pouwels-Wismans: Tony Dircks-Smits (coll): overl. ouders Vullings-Martens. dochter Henny en zoon Gerrit en overl. ouders Janssen-Stiphout. Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.30 Latijnse hoogmis overl. ouders Lodewijk Truijen en overl. fam. Dina Stevens-Jenneskens (coll). 11.00 H. Mis voor Lambertus van Haren en Wilhelmina van Haren-van der Hoogen; overl. lam. De Vilder-Rulle; overl. fam. Clephas-Hannen (coll); Martha van Valkengoed-van Bijlevelt; Sraar Hendriks (buurt); Jan van Ham; Lien Philipsen (coll). Maandag: 9.00 H. Mis Herman Bexkens: mej. Grada Broers; Piet van Noort (coll); Giel van Well (coll). Dinsdag: Kerstavond. 9.00 H. Mis Geen H Mis. 19.30 H. Mis, Gezinsmis voor Jan en Anny Schwachöfer: opa Dijkmans en Marianne: Wim Driessen en overl. fam.: overl. ouders Van Rijt-Janssen en overl kinderen; Maria Peeters- Min. 21.15 H. Mis. Jongerenmis voor overl. ouders Van Dijck-Cox en overl. fam.; Peter Cremers (coll); Randy Timiniau; Cornelia Jacobs- Schuiling (coll); Jacob van Dijck en zoon Marinus. 23.00 H. Mis, Nachtmis voor Jan Ruijten (coll); overl. ouders Laurensse-Maassen. dochter Riek en zoon Jacques. Woensdag: Kerstmis: geboorte van de Heer. 9.30 H. Mis Feestelijke H. Mis le Kerstdag voor P Janssen-Oudenhoven en fam overl. ouders Janssen-van Gerven en overl. kinderen; Huub Stoef en overl. fam.; Marie Minten-Delauw en overl. ouders: pastor Joos Arts; jrd. Jef Creemers en overl. fam.: Jan Verhaegen en overl. fam. 11.00 Feestelijke H. Mis verzorgd door Venrays Mannenkoor; voor overl. ouders Belerams-Heesen en zoon Wim; Riek Beelen-Beerkens; Herman Bexkens; overl. fam. De Vilder-Rutte; Gonnie Voermans- Franssen; Sraar Spee; Willy Beerkens-van Meijel; voor de overl. en leden Venrays Mannenkoor; Jo van Oers; overl. ouders Janssen- Hilberts en overl. fam.: Jacqueline Oudenhoven-Aarts: fam. Van Es- Barends en kinderen en Helm. 14.30 'Kindeke Wiegen', een Kerstmis voor de allerkleinsten- Donderdag: 2e Kerstdag: H. Stefanus, eerste martelaar. 9.00 H. Mis voor Rie Janssen-v.d. Kaay (coll): Maria Hanssen-Verhofstad (coll); Giel Arts (coll): Martin Peeters: Dina Stevens-Jenneskens (coll). 11.00 H. Mis opgeluisterd door drumband MMSK St. Petrus Banden; Miranda Ponjee (coll); jrd. Teng Geurts (coïï); Theo Derks (coll); jrd. Henny Frederix-Vink en overl. ouders Frederix-Wijnen; Henk v.d. Voort en overl. fam.; voor de overlevende en overl. leden MMSK St Petrus Banden. Vrijdag: H. Johannes, apostel en e\angelist. 9.00 H. Mis voor Piet van Noort (coll); Giel van Well (coll). Dienbeurten: za 19.00: Gijs, Lock, Rowan. Bert: zo 9.30: L. Truijen. P. Vosbeek. Joost. Luendric. Simone. Anne: zo 11.00: Stefan, Leon, Job, Martijn. De lijst van de misdienaars met Kerstmis komt nog. Lectoren: za. 19.00: J. Truijen; zo 11.00: A. Noyens; wo 11.00: W. Bistervels; do 11.00: G. de Groot. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: G. v. Loenen; lector: T. Blom. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen; lector: H. de Jong. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: Kerstavond. 19.00 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel Voorganger: Jos Korff; lectoren: zr. Hélène. zr. Jacinta, P. Wittenbols. 20.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog; lectors: L. Straetmans, H. de Jong. Woensdag: Kerstmis. 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff; lector: mevr. T. Blom van Brakel. Vertrek bus om 9.45 vanaf St. Servatiuskapel. Donderdag: 2e Kerstdag. 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: G. v. Loenen; lector: zr. Jacinta. Vertrek bus 9.45 vanaf St. Servatiuskapel. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties ma l/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pas torie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Volkszang; Riek en Piel Stoks-v.d. Wiel (coll); Thei Verschuren: Sjaak Bexkens; Grad Schols (coll); overl. ouders Vlemmings-Vermeulen (coll): jrg. Hendrina Engels en Frans Hendriks. Zondag: 4e Adventszondag. 8.30 Overl. fam. Swinkels. 10.30 M.m.v. Zangers van St. Frans: overl. ouders Smits; A. Schellekens (coll): Toon Relouw (coll): Jacobus Naus: Joop Colsen. Maandag: 9.00 Kerstviering De Bongers 19.00 Voor de parochie Dinsdag: 9.00 Kerstviering Foekepot. 10.00 PI. Kerstcommunie voor zieken en thuiszittenden. 17.00 Biechtgelegenheid. 18.30 Gezinsmis: overl. ouders V.d. Putien-Dirkx en zoon Ber: Harry Clephas; Antoinette Botde- Jeurissen; overl. fam. V.d. Bosch; Lien Philipsen; overl. fam. Koenen- Kleuskens; overl. ouders Lucassen- Maassen, dochter Betsie en pater Florentius. 23.00 Antoon Lucassen en overl. fam.; Jan Theeuwen. Woensdag: Hoogfeest van Kerstmis. 8.30 Dageraadsmis Evert Fischer. 11.00 Herdertjesmis Sef Claessens; Lien Philipsen: jrg. ouders Jenniskens-Elbers: Jacobus Naus: overl. fam. Arts-Janssen; Piet Koenen en overl. fam. Koenen- Baltussen. Vandaag is de kerk open van 14.00 tot 16.30 uur voor het bezichtigen van de kerststal. Donderdag: 2e Kerstdag; St. Stephanus. 8.30 Voor wereldvrede. 11.00 Frans de Bruin; Jacqueline Jacobs (coll): Joop en Toos Colsen- v.d. Wiel; Stef Peeters. Vrijdag: Feest van St. Johannes de evangelist. 19.00 Albert v.d. Boogaart. V redeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. In ernstig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Overl. Hendrika Huisman; Elisabeth Geurts; Dien Willems-v.d. Broek, Jan v. Soest (coll); Wim Pelzer (coll): Toos Siebers (coll); Anton Alders en overl. fam.; ouders Franssen-v. Gerven en Grada Huijbers; Jan v. Cuijck en overl. ouders Pelzer-Verpoort. Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.30 Mannenkoor Vredeskerk: voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze gezamen lijke parochie van Vredeskerk en Paterskerk. Dinsdag: Vooravond van Kerstmis. 21.00 Nachtmis voor Toon Willems; Leo Snijders en zoon Harry; overl. ouders Appels-den Boer; Cato Linders-Strijbosch; Marga Evers (coll. Woensdag: Hoogfeest van Kerstmis. 9.30 Hoogmis voor overl. fam. Van Rossum-Janssen; André v. Lin (coll); Jan en Pierre Hendriks; Marie Kroh-Hout en Maureen (coll). Donderdag: 2e Kerstdag: St. Stephanus. 9.30 Hoogmis voor Gerrit de Haart en kleinzoon Johnny: ouders Flinsenberg- Erkelens. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Truus Vandevenne-Vermeulen, Pierre Vandevenne. Huub van de Venne: uit dankbaarheid voor een 82-jarige; uit dankbaarheid voor een 90-jarige; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans; overl. fam. V.d. Berg-Philipsen. 10.00 Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Herenkoor). Maandag: 9.00 Tot bijz. int. Dinsdag: Kerstavond. 9.00 Geen H. Mis. 19.00 Kerstgezinsviering, thema: Licht in de duisternis: Ties Claessens en Truus Claessens- Drabbels; Mia Houba; Toon Muller; Piel Philipsen; Tiny Cremers- Philipsen; Noud Cremers; Jo Janssen; Sjaar Poels; Sanne v.d. Brink; Petronella Camps-v.d. Voort; uit dankbaarheid; overl. ouders Camps-Willems (Koor Harmony en versterkt Jeugdorkest). 22.30 Peter Haans: Jan van Leeuwen: overl. ouders Linders-Hendriks; Hendrik en Jo Jeucken en overl. fam. (Gem. Koor en Harmonie). Woensdag: Kerstmis. 10.00 Piel Litjens; overl. ouders Boveen- Bartels en zoon Chretien: Annie Theeuwen-Derks; Harrie Thuyls (Koor Harmony). Donderdag: 2e Kerstdag. 8.30 Voor hel geestelijk en tijdelijk wel zijn van de parochie. 10.00 Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Vrijdag: 8.30 Uitstelling van hel Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, schepper van alle leven. 9.00 Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel. Rik Op den Camp, Frank Janssen: zo 8.30: Gebr. Gloudemans, Frank Frederix; 10.00: Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven. Erna Gooren, Laura Op den Camp: di 19.00: Susan Janssen. Dianne v.d. Mortel. Renee Bartram. Danielle Wijnen: 20.30: Roel van Haeren. Frank Janssen. Merijn Gloudemans. Frank Frederix; wo 10.00: Mieke v. Bracht, Linda Custers, Brandy v. Dyck. Geertje de Kleijn; do 8.30: Bart Direks. Rik Op den Camp. Noud v.d. Mortel. Luuk Gielens; 10.00: Judith Philipsen. Susan Janssen, Maud Lepsi, Susan Frederix. Willen de misdienaars als zij niet kunnen dienen, zich bij de pastoor persoonlijk afmelden - op lijd - en niet zelf voor een plaatsvervanger zorgen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Herenkoor; Toon Classens; Jan Geerets; overl. fam. Duijkers-Rambags; Marie en Sjang v. Kuyck en overl. ouders Van Kuyck-Verrijdt. Dinsdag: Kerstavond. Dames- en herenkoor; Jan Thielen; overl. fam. Luyckx-Maes; Jan Geerets; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen. Woensdag: Kerstmis. 11.00 Gezinsviering, speciale dienst voor de ouders met hun kinderen. Deze dienst is samengesteld door groep Gezinsliturgie: Leonardus Willemssen; Wilhelmina Linders en Jan Wilms. Donderdag: 2e Kerstdag. 10.30 Hoogmis. Misdienaars: di 21.00: Sandra en Wilma; wo 11.00: Marian en Sjekky: do 10.30: Rianne en Annet. Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 511454. Contactadres 'Zorggroep': mevr. Ans Kunen, tel. 571454 bgg mevr. Lien Heidens, tel. 571532. Parochie Leunen 4e Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 De Woorddienst is een Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. Lsm. Mathijs Litjens en echtgen., overl. ouders Heesen- Voesten: overl. fam. Martens-Ewals (V): overl. fam. Claessens-v.d. Weijer: gest. jrd. Miche*l Loonen en Marie Loonen-\ Rens; Elly Loonen en Elly v. Berlo; gest. jrd. Cornelis Kuenen en echtgen. Zondag: 10.00 De Woorddienst is een Boeteviering als voorbereiding op Kerstmis. Hgm. uit dankbaarheid (V.B.); Wim Heidens en Drika Heidens-Smits; weekd. Wim Loonen (5) en Fien Loonen- Duijkers; gest. jrd. Teng Noijen; jrd. Petronella v. Bavel-Potters. Maandag: 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam.; voor genezing van een zieke (W). Dinsdag: Kerstavond. 19.00 Gezinsmis, thema: De ster achterna: lsm. Harry Geurts: Susanne v. Hees: Sjeng Philipsen en Door Philipsen- Verdijk. 22.00 Nachtmis m.m.v. het Dameskoor en de Blaaskapel, lsm. Harrie Heesen; Harry v. Dijck; Dien v. Osch-Vullings en Jan Verheijen: Henri Direks en Antonetta Direks- Derckx; Teng, Anna en Toon Verheijen en overl. fam.; Jan Holtackers; Otto Stevens; Ber van Ooi, Wim van Ooi en overl. fam. Woensdag: Kerstmis. Vanaf 9.00 ziekencommunie aan huis. 10.00 Hgm. Dien v.d. Berg-Vermeulen; Maria Rouwet-stijns; gest. jrd. Harry Asselberghs. 11.15 In deze mis zingt het Dameskoor kerstliede ren; lsm. Teng de Mulder: Piet de Louw; Toon Hendrickx. Van 14.30 tot 16.00 uur is de kerk open voor een bezoek aan de kerststal. Donderdag: 2e Kerstdag: H. Stefanus, eerste martelaar. 10.00 In de Hoogmis speelt een koper kwartet enkele kerstliederen; hgm. overl. fam. Claessens-Gussen; Nel van Dijck; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; Henricus Leijssen en dochter An. Van 14.30 tol 16.00 uur is de kerk open voor een bezoek aan de kerststal. Vrijdag: 19.00 Lsm. Frans Baltussen. Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: Dennis v.d. Heuvel en Jop Janssen; zo 10.00: Ineke Voermans en Jeanne Theunis: ma en vr: Groep 2; di 19.00: Joep Jenneskens en Linda Houben: 22.00: Sanneke v.d. Oetelaar en Inge Smits; wo 10.00: Jop Janssen en Kai Croqué: 11.15: Annelies Heidens en Suzan van Dijck; do 10.00: René Geurts en Mark Weijs. Lectoren: za 19.00: Jan Jenniskens: zo 10.00: Jan Reintjes; di 22.00: Jan Jenniskens; wo 10.00: Annie Reintjes; 1 1.15: Lies v. Bavel: do 10.00: Jan Reintjes. Gedoopt: Marly Hendrix, Breevennenweg 2; Björn Jacobs, Tatralaan 6, Venray. Rectoraat Heide Zondag: 4e Zondag van de Advent. 9.30 Hoogmis ggjt. Jan v. Dijck en Petronella v. Dijck- Wismans; Dora Camps (buurt). Misd.: Sanne. Ivo, Koen. Roel. Caroline en Rian. Dinsdag: Kerstavond. 19.00 H. Mis voor Maria Heesen-v. Soest en Sef Michels. Misd.: Sanne. Inge. Gerard. Simone, Rob en Marjan; 18.30 oefenen. Woensdag: Hoogfeest van Kerstmis; geboorte van de Heer. 9.30 Hoogmis voor Jan Janssen; zwd. Dora Camps. Misd.: Ivo, Gemma, Roel. Roy, Margjeen Rian; 9.10 oefenen. Donderdag: 2e Kerstdag; Feest van de H. Stefanus, eerste marte laar. 9.30 Hoogmis overl. ouders Achten-Cox. Misd.: Mariëlle, Gijs, Chiel, Koen. René en Caroline. Rectoraat Veulen 4e Zondag van de Advent. Zaterdag: 19.00 Boeteviering. Hgm. fam. Clephas-Wismans en zoon Wim. Zondag: 10.30 Boeteviering. Hgm Johan Geurts en Wilhelmina Geurts- Ambrosius; Nelly Fleurkens- Janssen: voor de parochie. 15.00 Doopviering Teun Philipsen. Dinsdag: Kerstavond. 20.00 Gezinsmis en tevens Nachtmis van Kerstmis: Harry Weijs: Marlie Weijs; Harry Hendrikx; Beren Wim v. Ooi en overl. fam.: Teng Jenneskens; overl. fam. Van Dongen-Franken. Woensdag: Hoogfeest van Kerstmis. 10.30 Hgm. voor de parochie. Donderdag: 2e Kerstdag. 10.30 Hgm. fam. Geelen-Boonen: mndd. Ser Thissen. 14.00 Doopviering Geert Rasing. Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders; zo: Tom Derks en Lilian Derks: di: Sjef Classens. Nico Knapen. Willem Classens. Martijn Nuyten en Richard Classens; wo: Roy Smets en Moniek Classens; do: Eric Wismans en Richard Classens. Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Jacobus en Simonetha van Osch-van Vegchel. Misd.: Yvonne Poels en Linda Hoedemakers. Zondag: 10.00 Jgt. Peter Joh. Michels en Arnoldina van Vegchel. Misd.: Linda Engels en Janneke van Rheden. Dinsdag: Kerstavond. 19.00 Gezinsmis voor Kerstmis. Misd.: Paul Koppes en Andy Stevens. 22.00 Nachtmis; jgt. Martinus Gerrits en echtgen. Misd.: Jeroen Peeters en Johan Hoedemakers. Woensdag: Hoogfeest van Kerstmis. 10.00 Voor de parochie Misd.: Angela v. Tilburg en Jolanda Willems. Donderdag: 2e Kerstdag. 10.00 Teng van Hoof. Misd.: Johan Loonen en Richard Engels. Kerk poetsen: mevr. Van Enckevort en Franssen-Arts. Rectoraat Vredepeel Zaterdag: 10.00 Harrie Arts, tevens Boeteviering. Zondag: 10.00 Boeteviering; H. Mis voor de parochie. Dinsdag: Kerstavond. 22.00 Plechtige Nachtmis; M. Jansen (ver jaardag). Woensdag: Kerstmis. 10.00 Dageraadsmis voor de parochie, gezongen door Kerk- en Dameskoor. Donderdag: 2e Kerstdag. 10.00 Gert Fleuren. Misdienaars: za: Grard en Ronnie; zo: Karin v.d. Z., Niek; di: Karin v.d. H.. Ellen, Anke en Nicole; wo: Anita, Luc, Leonie en Luutze; do: Mark en Ronnie. Lezers: za: Anneke Ermers: zo: Lies v.d. Heuvel; di: Josien Claessens: wo: Jan Classens; do: Maria Lenkens. Rectoraat Smakt 4e Zondag van de Advent. In de St. Jozefkerk. Zondag: 10.00 Hoogmis en boete viering voor: vader en moeder Mulder: vader en moeder Koopmans en zoon Leo: Harrie Janssen: Seijkens-Fleurkens; overl. ouders Smits-Voesten: fam. Van Dijck: Wim Smits en Dien Smits- Zegers. Lector: Th. Reijnders. Dienb.: Linda Jansen en Eefje Koopmans. In de St. Jozefkapel. 14.00 Doopviering Peter van Duuren. Dinsdag: Vigilie van Kerstmis. 20.00 Kerstviering overl. fam. V.d. Winkel-v. Dijck: overl. fam. Coppus: Herman v.d. Berg: overl. fam. Jansen-Derrix; Christ v. Veggel en Tiny Kremers-v. Veggel. Lector: O. v.d. Meer. Dienb.: Linda Jansen. Woensdag: Kerstmis; geboorte van Christus. 10.00 Hoogmis voor vaderen moeder Kersten; Sraar en Corry; Jeu Custers; overl fam. Koopmans-Hofmans: Harrie Janssen; Van Duuren. Lector: Th. Reijnders. Dienb.. Bernadette Geurts en Petra Koopmans. Donderdag: 2e Kerstdag. 10.00 Hoogmis Piet ERmers; Harrie Janssen. Dienb.: Eelje Koopmans en Lieke Koopmans. PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 22 december zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray. ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Kerstavond. 24 december zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray. ds W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 22.30 uur. Vanaf 22.15 uur is er samenzang. Er is geen kinderopvang en er wordt geen kindernevendienst gehouden. le Kerstdag, 25 december zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray, ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst m.m.v. de kinderen en leiding van de Kindernevendienst. Aanvangstijd is 10.00 uur. Tijdens deze dienst is er kinderopvang maar er wordt geen kindernevendienst gehouden. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Hoe past u in de Koninkrijksregeling in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen collecte. Oecupienische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Er is geen dienst op zondag 22 december. Op 24 december is er een eucha ristieviering van de oecumenische basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaar dencentrum Het Schuttersveld. Bergweg te Venray (zijn-gang gebruiken). Tijd: 22.30 uur. U bent van harte welkom. Rehohoth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V'. zondag 22 decem ber om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. H. v.d. Beid, Oud- Alblas. Woensdag, le Kerstdag: 10.00 uur ds. T. Ouwerkerk. Ridderkerk; 14.30 uur ds. N.P.J. Kleyberg. Veencndaal. Donderdag, 2e Kerstdag: 10.00 uur ds. P, Teeuw, Veenendaal. 's Middags is er kinderoppas. Zondagsschool om 16.10 voor 4-12- jarigen. Dinsdag 24 dec.: 19.30 uur: Kerstavond voor jong en oud. Er wordt gezongen, verteld. Er is een aardigheid voor de kinderen. De geboren Zaligmaker slaat in het middelpunt. Bijbelgemeente Venray Zondag 22 december: speciale kerstdienst in Deume. Zondag 22 dec. is er geen viering in Venray. maar is er een gezamenlijke dienst met de christelijke gemeente 'De Levensboom' in Deurnc. Deze dienst wordt gehouden in de Fatimaschool, Hogeweg 6 in Deume. Het gospelkoor Joyful Gospel Choir zal aan deze dienst medewerken. Er is kinderopvang. Kerstavond: dinsdag 24 dec.: thema: God met ons? Kerstnachtviering om 19.30 uur in wijkgebouw 't Stekske Landweer! Aan deze speciale viering met kaarslicht zal het gospelkoor Joyful Gospel Choir medewerking verle nen Een dienst met vertrouwde en minder bekende kerstliederen. U bent van harte welkom om ook na de viering een kopje koffie te drin ken bij het eten van kerstbrood. In deze dienst zal R. Lammers voor gaan. Eerste Kerstdag: 25 dcc.: Gezinsviering Venl. Woensdag 25 dec. zal er geen vie ring worden gehouden in Venray, maar is er een gezamenlijke dienst met de Bijbelgemeente Venlo/Blerick om 10.00 uur. Deze dienst wordt gehouden in het gebouw: Bij bel gemeen te Venlo, Burgemeester Coenengrachtstraat le Blerick (achter de Aldi). Inf. tel. 586(H)!. Dinsdagavond 24 december, op Kerstavond, is er een gezinsviering om 18.30 uur in de Paterskerk. Iedereen is van harte welkom. Op dinsdag 24 december om 19.30 uur is in de Grote Kerk een kerstviering voor gezinnen met kin deren van de basisschool. Op woensdag 25 december, le Kerstdag, is er traditiegetrouw 'Kindeke wiegen' voor de aller kleinste kinderen. Hel is een mooie gelegenheid om even een frisse neus Fe halen en onze kerststal te bewon- deten. Dit begint om 14.30 uur in de Grote Kerk en duurt ongeveer een half uurtje. Knutselen voor Kerstmis Na het kerstspel op 24 dec. en kindeke wiegen op 25 dec. kunnen de kinderen een klein knutselwerk of kleine tekening bij de kerststal neerleggen, maak er iets moois van. Het blijft de hele kersttijd bij de kerststal in de Grote Kerk liggen. Werkgroep Gezinsviering. öccde fofo Het was Martin Poels die omi reeks 1908 in het pand van zi vader Henricus Poels. gelegen mi den in de Grotestraat een slagerij winkel opende. Henricus Poels w herbergier en uitbater van het log ment in die 'Dry Croone'. Reeds de 17e eeuw werd dit logeme genoemd. Martin Poels voelde me voor een bedrijf in een grote sta Hij vertrok in 1912 na Roermond en vestigde zich daar l slager. Zijn broer Henricus (in Venri beter bekend als Driekus Poels) na de zaak van hem over. Na een gro dige verbouwing en m.oderniserii werd de slagerij en winkel weer lit opend. We zien op deze foto linl Driekus Poels met zijn knee Sjang. Hel is een opname van 1920. De winkel werd toen nog ve licht met één gaslamp boven toonbank. De koelcel rechts acht werd gekoeld (alleen in de zome met ijsstaven. die men zelf moe gaan halen bij de Coö Zuivelfabriek aan de Leunscwe Pas in 1926 deed de elektriciteit zi intrede in Venray. In maart 19! plaatste Poels zijn eerste elektriscl koelcel, en werd ook de gaslan vervangen door de elektrische gloe lamp. De zaak werd later overgenomt door zijn zoon Sjef. en daarna kwa het bedrijf in handen van slagt Scholten. Momenteel is op de2 plaats gevestigd de schoenenza; van Van Haren. Vermeldenswaard is nog dat des fraaie foto werd gemaakt door t bekende Venrayer Frans Beerkens. Jan v.d. Putten Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote belekeni die de Venrays Kloostergemeenschappen voc 5 Venray en omgeving hebben, wil d Stichting 'Gedenkteken Klooster: komen lot oprichting van een mont ment. Door middel van een financiël^ bijdrage kunt u dit doel onderstel nen. Men kan dit doen door ee bedrag over te maken op Rabobanj Venray. rek.nr. 17.39 67.760: girq rek. van de bank 10.68.514 t.n.q Gedenkteken Kloosters Venray. OEZ^JAARC.KTIJDK Sa#JjufU* '1/oöx ee* ca*Hfeieet 6*Ucrieun Cottage" grenen meubelen woondecoraties r~<S>-1 De enige echte Gottage dealer Kerkstraat 47, Tegelen, tel.: 077-3731573 Vernielingen Een 40-jarige Venraynaar en een 35-jarige plaatsgenote deden aangif te van vernielingen van de radio- antenne van hun aan de Maijolein geparkeerde personenauto's. Een 36-jarige Venrayse deed aan gifte van het met een scherp voor werp kapot steken van een band van haar fiets die voor een woning aan de Kruisstraat stond gestald. De ver nieling vond plaats dinsdagmorgen tussen 11.15 en 12.00 uur. Een bewoonster van de Athoslaan deed aangifte van vernielingen van de kabel van de voor haar woning aangebrachte kerstboomverlichting. Een 66-jarige inwoner van Merselo deed aangifte dat in de nacht van dinsdag op woensdag drie bij de oprit van zijn woning aan de Haag staande ascania's (sierbomen) met een lengte van 2.60 meter waren afgezaagd. De bomen bleven op de oprit achter. Inbraken Vrijdagavond werd tussen 18.00 en 19.30 uur ingebroken in een woning aan het Sparveld in Leunen. Toegang was verkregen door force ring van een raam. De woning bleek doorzocht te zijn en er werden sie raden en geld ontvreemd. Tussen zaterdagavond 19.00 en zondagnacht 01.30 uur is door for cering van de achterdeur toegang verkregen tot een woning aan de Moostdijk in Ysselsteyn. Ont vreemd werden een jas en muzie- kapparatuur. De juiste waarde kon niet worden medegedeeld. Vernieling aan auto Een 39-jarige Venraynaar deed aangifte van het feit dat een buiten spiegel van zijn aan de Mgr. Nolensstraat geparkeerde personen auto was gesloopt. De vernieling vond plaats in de nacht van zaterdag op zondag. PTT brievenbus gestolen Een 45-jarige Venraynaar deed aangifte van diefstal van de groen PTT brievenbus bij zijn woning aan de Mozartstraat. Lichtmast vernield De kantonnier van de Provincial Waterstaat deed aangifte van vemit ling van een lichtmast langs de A7i De lichtmast werd vernield doe ijzer en plaatwerk dat van ee vrachtauto was gevallen. De licht mast lag tegen de vangrail. Op d plaats van de vernieling bleef ee gedeelte van de lading achter. D bestuurder heeft niets gemerkt of opzettelijk doorgereden. Vallende lading Dinsdagavond kwam om 20.5; uur bij de politie een melding bin nen van een bestuurster van een per soncnauto die op de A73 over eei pallet gereden was waardoor di voorband van haar auto was ver nield. De politie vond de resten v niet alleen dat pallet maar ook enk le houten balken. De vrachtau waar de lading vanaf is gevallen k nog niet worden achterhaald. Papierafval in brand gestoken Donderdagavond moest de bran v/eer in actie komen voor het blus sen van een brandje bij de basis school aan de Boterbloe Landweert. Daar was een containe met papierafval in brand gestoken Door de snelle ontdekking werd uit breiding voorkomen en bleef d< schade beperkt. De politie hoopt d brandstichters te kunnen opsporen. Niet leuk meer... In de nacht van zondag op maan dag, omstreeks 00.50 uur, schrok ken de bewoners van een boven een cafetaria aan het Henseniusplein gelegen woning, toen met een bier glas de ruit van de woonkamer werd vernield. Getuigen zagen drie man nen weglopen richting een café aan de Patersstraat. Daar Kon de politie de mannen, in de leeftijd van 26 en 28 jaar aanhouden. Zij ontkenden de ruit te hebben ingegooid. Later, tij dens het verhoor op het politiebu; reau. bekende een van hen dat hij het glas 'voor de lol' naar de ruit had gegooid. Hij verklaarde voor de schade op te zullen komen. Nadat proces-verbaal was opgemaakt kon het drietal naar huis.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 24