De Cirkel komt... als u belt NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Ophalen Kiuisvuil met feestdagen Raad stelt nieuwe verordening kinderopvang vast woningwet wet ruimtelijke ordening Kapvergunning verleend voor linden Andere openingstijden balies in december Deel parallelweg Oostsingel verplicht fietspad Uitwerkingsplan St. Antoniusveld vastgesteld Extra koopavonden: ook betaald parkeren wet milieubeheer De nieuwe huisvuil- kalender komt eraan Laad- en losstrook in Whistlerstraat vervalt jmeencepraat j.0-1 IEL EN MAAS Donderdag 19 december 1996 - Pagina 21 EMEENTEHUIS VENRAY aadhuisstraat 1 el: 0478-523333 ax: 0478-523222 orrespondentie-adres: ostbus 500 800 AM VENRAY peningstijden: Publieksbalie en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van 09 00 tot 13.00 uur Raadsvergadering like laatste dinsdag van de liaand. aanvang 19.00 uur. Bft)p eerste en tweede kerstdag ■Hrdt geen huisvuil opgehaald, t gebeurt ook niet op nieuw- irsdag. De vervangende dagen lan vermeld op uw huisvuilka- ider. Ter herinnering noemen ze hier nog even: test-afval (zak) n plaats van woensdag 25 decem- r wordt opgehaald op zaterdag december. n plaats van donderdag 26 remher wordt opgehaald op erdag 28 december. JFT-afval (container) n plaats van woensdag I januari rdt opgehaald op zaterdag 4janu- )oordat niet iedereen op de aaldagen huisvïlffaanbiedt. komt huis\ uilaujo vroeger dan gebrui- ïjk. Wij verzoeken u daarom uw svuil op tijd buiten te zetten om voorkomen dat u dc wagen mist aar niet vroeger dan 7.30 uur), lurgemeester en wethouders van nray maken bekend dat de raad 17 december dc Gewijzigde rordening Kinderopvang heeft iigesteld (nr. RI66). Deze veror- ting treedt in werking met ingang t woensdag I januari 1997. )eze verordening ligt vanaf van- ig voor een ieder ter inzage op gemeentehuis bij de publieksba- \an de houders van een kinderop- ig-\ergunning wordt de verorde- ig in januari 1997 toegestuurd Inzameling grof huisvuil in Venray van start Met ingang van 1 januari 1997. over enkele weken dus, wordt in de gemeente Venray ook het Grof Huishoudelijk Afval, zeg maar grof vuil, apart ingezameld. De gemeente heeft voor de inzame ling van dit afval, afgekort (>HA, een afspraak gemaakt met het kringloophedrijf De Cirkel uit Helden. Dit bedrijf gaat wekelijks langs in Venray hij mensen die een oud bankstel, gasfornuis, kleding of een oude fiets kwijt willen. Tenminste als ze tevoren geheld hehhen. want hel ophalen gebeurt op afroep. NVat er daarna met de spullen gebeurt vertelt Bert Hermkens, mede-directeur van het kringloophedrijf. Wat is De Cirkel voor een bedrijf? "We zijn 'n kringloophedrijf. Dat betekent dal we zoveel mogelijk van de ingezamelde spullen proberen opnieuw te gebruiken, We zijn in 1988 gestart, eigenlijk als een soort project voor werklozen. Eerst haal den wc alleen glas op bij bedrijven, sinds 1991 ook koelkasten. Dat gebeurt ook op afroep. Koelkasten en diepvriezers halen we nu in het hele gewest Noord-Limburg op. waar ongeveer een kwart miljoen mensen woont. Jaarlijks zijn dat zo'n 5000 koelkasten. Daarnaast zamelen we in een aantal gemeenten al Grof Huishoudelijk Afval in. In totaal hehben we in 1996 zo'n 900 tot 1000 ton verwerkt. Daar komen nu Venlo en Venray bij. waardoor dat aantal zich in 1997 denk ik ver dubbeld" En wat halen jullie dan precies op? Met andere woorden wat is Grof Huishoudeli jk Afval? "Wij hanteren zelf een indeling in zes groepen. Je hebt bruingoed, dat zijn electrische apparaten als radio's en televisie's. Dan heb je witgoed. Daaronder vallen wasmachines, drogers, gasfornuizen, koelkasten en diepvriezers. Alles wat in de slaapkamer staat aan bedden, matrassen, nachtkastjes en dergelij ke is een derde groep Kleingoed is is wat je in elke kamer en keuken in en op kasten aantreft. Servies hoort daar bijvoorbeeld bij. Verder onder scheiden we kleding en een groep diversen, dat is alles wat niet in de eerste vijf groepen past. Een fiets hoort bij de diversen thuis". Hoe gaat de inzameling in z'n werk? "Dat is heel eenvoudig. Als iemand iets heeft aan te bieden uit de zojuist genoemde groepen, belt hij of zij ons op. Dat kan elke werkdag tijdens kantooruren. We maken dan een afspraak en leg gen de regels uit. In principe vra gen we om het afval aan de straat te zetten. Als het door twee men sen te tillen is, nemen we het mee". Wordt er ook weieens iets geweigerd? "Wc gaan in principe soepel om met de regels, zeker in hel begin. Maar er wordt weieens wat gewei gerd ja. Een koelkast die van binnen niet is schoongemaakt bijvoorbeeld. Als we aangeboden afval niet mee nemen, krijgen de bewoners in elk geval een kaartje met daarop de reden van weigering. Het kan ook zijn dal we het afval eenmalig mee nemen. Ook dan krijgen de bewo ners een briefje in de bus. Daarop de mededeling dat we volgende keer zo'n soort afval niet kunnen accep teren. In hel algemeen raad ik de men sen aan om ook bij twijfel gewoon te bellen." Wat gebeurt er met het ingeza melde grof vuil? "Alles gaat naar onze centrale opslagruimte. Die ligt in Blerick. op hel terrein van AVE. Daar wordt het gesorteerd, eventueel gerepareerd en opgeslagen in hel magazijn of gaal het naar de divrse verwerkers. Ongeveer 659f van het aanbod kan worden hergebruikt. Dat geldt voor hout. alle metalen, schuimrubber, glas en papier. Tien lot vijftien pro cent kan weer worden verkocht in dc kringloopwinkel. De rest. zo'n Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde artikel 41 van de Woningwet treft fnderstaand aan een overzicht van in de afgelopen weck bij hurge- lestcr en wethouders van Venray Bekomen bouwaanvragen. het plaatsen van een reclamezuil aan de Langstraat 49 te Venray tnv J. van Haren, Langstraat 49. het bouwen van een serre aan de Maasheseweg 76 te Venray tnv P.M.J.M Jacobs. Maasheseweg 76. het wijzigen van 15 patiowoningen aan de L.andweertweg te Venray tnv Smits Bouwbedrijf Someren B V.. Dorser 2 te Someren: t houwen van 30 koopwoningen aan de Annie Romeinstraat te Venray tnv Janssen en De Jong Pluneoördinatie B V Postbus 131 te Son en Breugel: het plaatsen van een rólstoellift aan de Bindstraat 20 te Venray tnv Gebr. J. en L. van Haren. Aan de Dril 19; het uitbreiden van een varkensstal aan de Peel weg 43 te Ysselsteyn tnv Maatschap Franken. Kempkensbcrg 30. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb- n in dc afgelopen weck voor derstaundc bouwplannen bouw- igunning verleend, het vergroten van de woning aan de Dopheide 44 te Ysselsteyn tnv M.J. Tennissen B.V.. Lovinckplein 5: het vergroten van woningen aan de Dopheide 30. 32. 40. 42. 46. 48. 50 en 52 te Ysselsteyn tnv M.J. Teunissen B.V.. Lovinckplein 5; het ged. vernieuwen/veranderen/ver groten van een ligboxenstal aan de Puttenweg 52 te Ysselsteyn tnv Maatschap Romme. Puttenweg 52; het vergroten en veranderen van een woning aan de Vecnmos 7. 9 en 11 en Dopheide 4. 6. 8. 10. 20 en 22 te Ysselsteyn tnv Bouwbedrijf T. Teunissen V.O.F.. Jan Poelswcg la; het houwen van een transformator huisje aan De Omloop te Venray tnv Mega Limburg. Postbus 1215 te Roermond: het houwen van een tuinhuisje aan Het Erf 4 te Venray tnv T.H. Clabbers. Het Erf 4: het overkappen van een terras aan de Florishof 17 te Venray tnv E.A.E. Arts-Kellenaers. Florishof 17; het bouwen van een carport aan hei Rondeveld 8 te Leunen tnv H.A.M Liljens. Rondeveld 8; het bouwen van een carport aan hei Rondeveld 10 te Leunen tnv PM. Berden. Rondeveld 10; het verbouwen van de garage tot speelkamer aan De Vlies 12 te Veulen tnv H.J.P. Bouwcriks. De Vlies 12; het bouwen van een magazijn aan de Ripseweg I te Vredcpeel tnv D.G.W. T. dienstkring Volkel. Postbus 41 te Volkel; het bouwen van een serre aan de Zandhoek 15 te Oirlo tnv H.W.P. Steeghs. Zandhoek 15. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij hei college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. het vergroten van de woning aan de Akelei II te Venray tnv H.J.M. Janssen. Akelei 11 het bouwen van een woning met garage aan de Spurkt te Venray tnv G.P.H.van de Ven-Janssen. Energieweg 6; het plaatsen van een reclamezuil aan de Langstraat 49 te Venray tnv J. van Haren. Langstraat 49 De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 20 december 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bi j de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray. 19 december 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer 35%, moet uiteindelijk worden gestort." Uw bedrijf gaat in Venray een kringloopwinkel openen? "Dat klopt Begin februari openen we onze tweede en derde kringloop winkel. in Venray en in Venlo. in Venray wordt de winkel gevestigd in de Henseniusstraat. in het voormali ge pand van Amos automaterialen. Die lokatie is trouwens lijdelijk. De bedoeling is dat de winkel op ter mijn deel gaat uitmaken van het op te richten kringloopcentrum." Wat wordt er verkocht in de kringloopwinkel? "In principe alle bruikbare ingeza melde spullen Alleen zullen we geen kleding verkopen. De door ons ingezamelde kleding wordt door De Winkel van Sinkel verkocht. Dal hebben we met elkaar en met de gemeente Venray afgesproken, Gezien de ruimte waarover we beschikken zal het accent bij ons meer liggen op kasten, koelkasten en dergelijke. Het assortiment van de Kringloopwinkel en de Winkel van Sinkel bijt elkaar niet." Hei pand aan de Henseniusstraat. waar de krinloopwinkel van De Cirkel wordt gevestigd. Burgemeester en wethouders van Venray hebben een kapvergunning verleend voor 2 monumentale lin den op Antoniusveld en 47 linden aan de Oostsingel/parallelweg. De bomen op Antoniusveld moe ten gerooid worden in verband met de nieuwbouw, die in 1997 start. Tijdens de planontwikkeling zijn de mogelijkheden onderzocht om beide bomen in te passen in de woonomgeving. Dat bleek niet mogelijk in verband met slede- bouwkundige gevolgen. Bij handha ving van deze bomen zou namelijk de gewenste bebouwingsstructuur onderbroken worden, zodat er een gat valt in de bebouwingswand langs de Stationsstraat. Dit is in strijd met de Wet Geluidshinder en de door Gedeputeerde Staten ver leende hogere grenswaarden. Daarnaast waren ook problemen te verwachten als gevolg van toe komstige werkzaamheden in de omgeving van de bomen. Wanneer de bebouwing ter plekke klaar is. zullen nieuwe bomen geplant worden. De bomen aan de Ooslsingel/Parallelweg staan boven op de riolering. Dit geeft problemen in verband met wortelingroei. waar door er lekkkages ontstaan en de afstroming niet meer gewaarborgd is. Daarnaast heeft de bestrating veel last van omhoogkomende wortels, wal gevaren oplevert voor de weg gebruiker. Daarnaast is het trottoir te smal voor deze grote bomen. Tegelijk met de herinrichting van de w eg. waarbij het riool en de ver harding worden vervangen, zal deze rij bomen daarom gerooid worden. Deze bomen zijn momenteel nog niet volgroeid. Wanneer ze nu ger ooid worden kunnen de bomen aan de overkant van de weg nog volledig uitgroeien en het groenbeeld van de straal over nemen. Daardoor is herbeplanting niet nodig. Bezwaren tegen de verleende ver gunning kunnen tot uiterlijk 6 weken na publicatie worden inge diend bij hel college van burge meester en wethouders. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de publieksbalie. tel. 523536. In verband met de feestdagen gel den vooreen aantal dagen in decem ber en januari aangepaste opening stijden: 19 december: tot 16.00 uur 24 december: tot 13.00 uur 27 december: gehele dag gesloten 31 december: tot 16.00 uur. Op 2 januari is het gemeentehuis pas geopend vanaf 10.30 uur in ver band met de nieuwjaarsreceptie. Aangiftes Tussen 24 december (vanaf 13.00 uur) tot en met vrijdag 27 december kan geen aangifte geboorte worden gedaan. Kinderen geboren op 20, 21 en 22 december dienen te worden aange geven op 23 en 24 december. Geboorten van 23 december die nen uiterlijk op 30 december te wor den aangegeven. Alle kinderen geboren op 24, 25. 26. 27, 28, 29 december dienen op maandag 30 of dinsdag 31 decem ber (tot 16.00 uur) te worden gemeld bij de afdeling Burgerzaken. S.v.p. paspoort. Europese identi teitskaart of rijbewijs meebrengen. Graag ook eventueel trouwboekje. Burgemeester en wethouders van Venray hebben besloten om een deel van de parallelweg van de Oostsingel in twee richtingen aan te wijzen als verplicht fietspad voor (brom)fietsers. Het gaat om een deel van 20 meter vanaf de aansluiting met de Oude Oostrumscweg tot het punt ter hoogte van het pand Oostsingcl 38. Het fietspad zal worden gemar keerd met borden en door een ver smalling van het weggedeelte. Dit besluit ligt voor eenieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeen tehuis (geopend op maandag van 9.00-17.30. op dinsdag t/m donder dag van 9.00-17.00 uur en op vrij dag van 9.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethou ders van Venray. Postbus 500. 5800 AM Venray. Burgemeester en wethouders van Venray hebben op 17 december 1996 het "Bestemmingsplan St. Antoniusveld - Uitwerkingsplan 1996" vastgesteld. Het uitwerkingsplan beoogt de realisering van 7Ï woningen, waar van 53 vrijstaand en 18 geschakeld en/of aaneengebouwd in het ooste lijk deel van het woongebied St. Antoniusveld. Het besluit lol uitwerking van het bestemmingsplan en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 20 december 1996 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeente huis. Gedurende die termijn van zes weken kan een belanghebbende tegen hel besluit tot uilwerking beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit inzake uitwerking treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien bin nen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dal verzoek is beslist. Het winkelcentrum Venray orga niseert op 19. 20 en 23 december koopavonden voor de kerstinkopen. Daarnaast is zondag 22 december 1996 koopzondag voor Kerstmis. Zoals gebruikelijk geldt voor de koopavonden (op vrijdag) en ook voor de extra koopavonden betaald parkeren. Alleen op de koopzondag is het parkeren gratis. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vra gen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgeno men in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: IGebr. Litjens. Teeuwenhofweg 4. 5809 EJ te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een loon bedrijf. gelegen aan de Teeuwenhofweg 4 te Leunen De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beper kingen in hei belang van de bescher ming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 19 decem ber 1996 tot 30 januari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478- 523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben Deze of begin volgende week valt bij alle inwoners van de gemeente de huisvuilkaiender in de brievenbus. Het is de derde keer dat de gemeente alle infor matie over afval en de inzame ling ervan op een handzame kaart heelt verzameld. De huisvuilkaiender hangt in veel Venrayse huishoudens op een goed zichtbare plaats en wordt regelmatig geraadpleegd. Het is een vertrouwde bron van informa tie geworden. Daarom is er aan de opzet van de derde huisvuilkaien der weinig gewijzigd. Ook in de uitgave van 1997 aan de ene kant de jaarkalender met daarop 'de zak en de bak'. In de oneven weken wordt de GFT-container geleegd, in de even weken haalt wordt de huisvuilzak opgehaald. De voornaamste wijziging ten opzichte van de voorgaande jaren bevindt zich aan de andere kant: onder het kopje 'Grof vuil' wordt beschreven hoe in 1997 opnieuw een deel van het huishoudelijk afval gescheiden wordt ingeza meld. Op afroep haalt kringloop- bedrijf De Cirkel ook het volumi neuze afval van huishoudens op (zie ook elders op deze pagina). De huisvuilkaiender 1997 is gedrukt in een oplage van 16.000 exemplaren. Heeft u geen kalen der ontvangen dan kunt u altijd gratis een exemplaar afhalen bij yjJe balie in het gemeentehuis. Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van hel besluit, e. degenen die bedenkingen hebben legen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht: d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State. afdeling Bestuursrechtspraak. postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachlens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer. Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veran deringen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heb ben voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding is binnengekomen van: I. W. Janssen, Hoofdstraat 46, 5808 AV te Oirlo voor het bouwen van een loods en een hygiënesluis en het verplaatsen van een silo. gelegen aan de Hoofdstraat 46 te Oirlo. De melding kan worden ingezien van 19 december 1996 tot 2 januari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook. na telefoni sche afspraak (0478-523630). wor den ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. A M V. B.V.. Paul Burgmanstraat I. 5804 BC te Venray voor het van toe passing worden van het Besluit her- stelinrichtingen voor motorvoertui gen milieubeheer op een reeds opge richte herstelinrichting voor motor voertuigen. gelegen aan de Paul Burgmanstraat I te Venray: 2. Maatschap Van Dijck. Ringweg 10. 5813 BP te Ysselsteyn voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Moostdijk 13 te Ysselsteyn: 3. J.W.PM. Nelissen. Rol ven 8. 5808 AL te Oirlo voor het oprichten van een inrichting voor het bewaren van propaan ingevolge het Besluit opslag propaan milieubeheer, gele gen aan de Roiven 8 te Oirlo. De meldingen kunnen worden inge zien van 19 december 1996 tot 2 januari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur lot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie). De stukken kunnen gedurende deze weken ook. na telefonische afspraak (0478-523630). worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 19 december 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Op 22 augustus 1996 besloten burgemeester en wethouders van Venray tot het instellen van een laad- en losstrook in de Whistlerstraat. Naar aanleiding van bezwaarschriften en nadere overwegingen hebben burgemeester en wet houders besloten tot intrekking van dit besluit. In overleg met betrokkenen is geconstateerd dat het vrijhouden van de goederen ingangen in de Whistlerstraat voldoende is om laden en lossen in deze straat mogelijk te maken. Wel zullen in de Whistlerstraat twee witte kruisen aangebracht wor den om de goedereningangen duidelijk aan te geven. Bovengenoemd besluit ligt voor eenieder lerinzage bij de publieksbalie in het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray. Postbus 500. 5800 AM Venray.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 21