TAXATIERAPPORT Glasscheiding: we zijn er bijna NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY woningwet wet ruimtelijke ordening telefoon 0478-512772 Uitwerkingsplan St. Antoniusveld Extra x koop avonden: ook betaald parkeren Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter Honden- controles Afsluiting deel Spurkt Bijeenkomst over project 'rode kaart ongenode gasten' commissie vergaderingen vy PEEL EN MAAS Donderdag 21 november 1996 - Pagina If P GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van 09.00 tot 13.00 uur. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Onderzoek wijst uit dat je met glasbakken maximaal 909r van het eenmalig glas terug kunt verwach ten. In Nederland wordt momenteel zo'n 809E eenmalig glas via glas bakken ingezameld. Daarmee zijn we achter Zwitserland goede tweede op het gebied van glasscheiding. Marlies Ritter is eigenares van een telemarketing bureau, heeft zowel de Zwitserse als de Nederlandse nationaliteit en woont met haar zoon Lars in het landelijke Neeritter Glasscheiding staat bij haar hoog in het vaandel en ze is er dan ook vast van overtuigd dat we als Limburgers het streefgetal van 909'c halen. Maar dan moet er wel aan een aantal voorwaarden worden voldaan. "Het allerbelangrijkste is een goede bereikbaarheid van de ver schillende glasbakken. Dat betekent datje de dichtheid moet vergroten. Meer glasbakken dus op goede, schone locaties. Uit de tijd dat ik nog in Zwitserland woonde en werkte kan ik me nog goed herinne ren dat het er rond de glasbakken altijd schoon en opgeruimd uitzag, Zwitsers kennen op dat gebied een enorme discipline, die dan ook zijn vruchten afwerpt." MEER GLASBAKKEN Ook de overheid erkent dat vol doende glasbakken een stimulans betekent voor de burgers. Dat u niet te ver van huis hoeft om uw glas kwijt te kunnen. Om 90% inzame ling te krijgen moet er minstens per 650 inwoners een glasbak staan. Daar zitten we in Limburg nog niet aan. Hier wordt overigens hard aan gewerkt. Glasbakken, die ook schreeuwen om klein glas. U kent ze wel. Parfumflesjes, monsterflesjes, gla zen erêmepotjes. etc. Klein glas dal niet in de vuilnisbak hoort, maar in de glasbak. Als ook het Limburgs klein glas in de glasbak belandt, ligt die 90% binnen handbereik. VERENIGINGEN Ook in de horeca en bij verenigin gen valt nog veel winst te behalen. Daar is Marlies Ritter vast van over tuigd. Als voormalig eerste sport- verzorgsler binnen het Limburgs amateurvoetbal heeft ze menige Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het herbouwen van arbeidstherapie aan de Stationsweg 46 te Venray inv Vincent van Gogh Instituut. Stationsweg 46: het bouwen van een speelkamer aan De Vlies 12 te Veulen tnv H.J.P. Bouweriks. De Vlies 12: het verbouwen van een café/cafeta ria aan de Kennedystraat 25 te Venray tnv M.M. Verstegen-Thielen, Kennedystraat 25; het bouwen van twee woningen aan de Depute Petersstraat te Oirlo tnv Bouwbedrijf T. Teunissen B.V.. Jan Poelsweg la: het vergroten van de woning aan de Akelei 11 te Venray tnv H.J.M. Janssen. Akelei 11 Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het plaatsen van acht betonnen kolommen aan het Penningkruid te Venray tnv Gemeente Venray. Raadhuisstraat I hel aanbouwen aan de woning aan het Zandakker I3 te Venray tnv A.J.B.W. an der Weiden. Zandakker 13; het bouwen van een garage aan de Frans Michelsstraal 17 te Venray tnv T.W.CIaessens, Frans Michelsstraat 17; het plaatsen van erfafscheiding aan de Doormansiraal 31 te Venray tnv T.J.J. de Haart, Doormanstraat 31; het bouwen van een carport/berging aan de Haalakker 43 te Oirlo tnv H.M. Drabbels. Haalakker 43. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij hel college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmeldingen Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een garage aan de Florishof I te Venray tnv Y. Nicocaidis, Florishof I - het bouwen van een tuinhuisje aan de Hubertusstraat 8 te Venray tnv H.J.J. Op Heij, Hubertusstraat 8. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem- mingen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. hel bouwen van een speelkamer aan De Vlies 12 te Veulen tnv H.J.P. Bouweriks. De Vlies 12: het plaatsen van een transformator- huisje aan De Omloop te Venray tnv Mega Limburg. Postbus 1215 te Roermond. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 22 november 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray. 21 november 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer MAKELAARDIJ O.Z. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING EN UITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN BEL VOOR MEER INFORMATIE WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 5. lid 3 van de voor schriften van het bestemmingsplan 'Si. Antoniusveld'. de terinzageleg- ging bekend van het ontwerp-uit- werkingsplan 'Bestemmingsplan St. Antoniusveld - Uitwerkingsplan 1996" Het uitwerkingsplan beoogt in hel gebied tussen globaal de huidige St. Antoniusveldweg en Rijksweg A73 de bouw mogelijk te maken van 71 woningen, waarvan 53 vrijstaand en Het winkelcentrum Venray organiseert op 2,3 en 4 decem ber 1996 extra koopavonden voor Sint Nicolaas-inkopen. Op 19, 20 en 23 december 1996 zijn er koopavonden van wege de kerstinkopen. Daarnaast is zondag 22 decem ber 1996 koopzondag voor Kerstmis. Zoals gebruikelijk geldt voor de koopavonden (op vrijdag) en ook voor de extra koop avonden betaald parkeren. Al leen op de koopzondag is hel parkeren gratis. VJ 18 geschakeld en/of aaneenge- bouwd. het ontwerpplan en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met ingang van 22 november 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeente huis. Raadhuisstraat 1 ie Venray. Gedurende de termijn van twee weken bestaat voor belanghebben den gelegenheid eventuele beden kingen tegen het ontwerpplan (schriftelijk) kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray. Postbus 500. 5800 AM Venray. Venray 21 november 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris kleedkamer en kantine in Limburg van binnen gezien. "En daar wordt na de wedstrijd een stevig glaasje weggezet', lacht ze. De laatste jaren bespeurde Marlies een trendbreuk in het denken over inzamelen van glas bij sportverenigingen. 'Er wordt veel bewuster met glas omgegaan. Tot voor een paar jaar was het heel gewoon om eenmalig glas bij het grof huisvuil te deponeren. Nu zie je in veel kantines al een duidelijke splitsing. Er zijn ook relatief kleine glasbakken verkrijgbaar. Ideaal voor tal van sportverenigingen kantines en horecagelegenheden. En bij verenigingen sla je twee vliegen in een klap. Je draagt ais sporter, supporter of bestuurder bij aan energiebesparing en milieube scherming en je geeft een voorbeeld aan de jeugd, aan de toekomst. Ik betrap me er toch nog wel eens op dat ik bijvoorbeeld een potje crème in de vuilnisbak gooi. Dan moet ik mezelf bestraffend toespre ken. Het is tenslotte een kleine moeite die heel veel waard is.' In de maand november zal namens de gemeente Venray een controleur steekproefsgewijs con troleren of inwoners in het bezit zijn van een hond. De controle heeft te maken met de hondenbelasting die een hon- y^denbezitter verschuldigd is. y In verband met asfalteringswerk- zaamheden zal Spurkt tussen de Ambachtsstraal en de Metaalweg volgende week tijdelijk zijn afgeslo ten voor hel verkeer. De werkzaam heden starten komende maandag 25 november en duren tot en met don derdag 28 november. Voor meer informatie kunt u bel len met de heer M. Arens van de afd. Openbare werken, tel. 523552. Op dinsdag 26 november vindt om 20.00 uur in de kantine van SVV een bijeenkomst plaats over het pro ject 'De rode kaart voor ongenode gasten' Daarin wordt teruggeblikt op de afgelopen periode en worden nieuwe lijnen uitgezet voor de toe komst. De bijeenkomst is vooral bedoeld voor bestuurders van sport verenigingen. maar overige belang stellenden zijn natuurlijk ook van harte welkom. Het op initiatief van de gemeente Venray gestarte project wordt van wege de succesvolle resultaten uit gebreid naar andere sportaccommo daties in Venray. Doel van hel project, dat in december 1994 start te, is in en om de sporthal 'De Wctteling'. de diverse gymlokalen in Venray en hel sportpark 'De Wieën' enerzijds de sociale veilig heid te bevorderen en anderzijds de criminaliteit te verminderen dan wel beheersbaar te maken. r Commissie financiën De commissie Financiële en eco nomische zaken vergadert op woensdag 27 november om 19.ÖÖ uur in hel gemeentehuis. De verga dering is gesplitst in een openbaar en een besloten deel. De agenda luidt als volgt: 1. Opening. 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van 10 oktober 1996 en 12 november 1996 4. Economische en agrarische aangele genheden. 5. Nota inzake aanpassingen Algemene Uitkering 6. Nota inzake stand van z.aken Wet woz 7. Vierde algemene aanpassing begro ting 8. Diverse gewestraadsbesluiten 9. Ingekomen stukken en mededelin gen. 10. Rondvraag. 11Sluiting van het openbare deel van de vergadering. ergunmngaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit: 2. de fase van het opstellen van hel besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dal zij voornemens zijn een vergun ning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: I. Interchemiewerken "De Adelaar" BV. Horsterweg 26a. 5811 AC te Castenray voor een tijdelijke ver gunning op grond van artikel 8.17 van de Wet milieubeheer voor een periode van maximaal 2 jaar voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor de produktie en verhandeling van diergeneesmid delen. gelegen aan de Horsterweg 26a te Castenray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in hel belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 21 november 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 19 december 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur lol 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders 1= bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van hel besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staal te zijn geweest, zijn later tol het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dal zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: IMaatschap Franken. Kempkensberg 30. 5813 AE te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wel milieubeheer voor een varkensfokkerij en land- bouwproduktiebedrijf. gelegen aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn. De vergunning wordt onder opleg ging van voorschriften en/of beper kingen in het belang van de bescher ming van hel milieu verleend. Hel besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 21 novem ber 1996 tot 2 januari 1997 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478- 523630). op elke donderdag van 16.30 uur lol 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van dc Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit. c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opz.ichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot hel treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van dc Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dal verzoek is beslist. Meldingen Wanneer voor een inrichting reeds een vergunning is verleend kan voor veranderingen van die inrichting en van de werking daarvan in bepaalde gevallen worden volstaan met een melding krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer. Voorwaarde hierbij is dat redelijkerwijs moet worden aangenomen dat de veran deringen geen gevolgen hebben voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heb ben voorde omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu, die de inrichting veroorzaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een melding is binnengekomen van: I. Frans Maas Logistics Venray B.V.. Witte Vennenweg I, 5807 EJ te Oostrum voor het uitbreiden van hal Q. hel aanleggen van 2 laad-/los- plaatsen met daarboven een kantoor ruimte. gelegen aan de Witte Vennenweg I te Oostrum. De melding kan worden ingezien van 21 november tot 5 december 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende genoemde weken ook. na telefoni sche afspraak (0478-523630). wor den ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dal er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1J.F.G. van Bussel. Kruidenlaan 76. 5803 BC te Venray voor het uilbrei den of wijzigen van een horecabe drijf, dan wel het veranderen van de werking daarvan ingevolge het Besluit horecabedrijven milieube heer. gelegen aan Schoutenstraatje 20 te Venray: 2. Maatschap Versteegen-Linders. Mgr. Hanssenstraat 54. 5807 BE te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit akkerbouw bedrijven milieubeheer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouw bedrijf, gelegen aan de Mgr. Hanssenstraat 54 te Oostrum. De meldingen kunnen worden inge zien van 21 november tot 5 decem ber 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09,00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 21 november 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning Besluiten Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning gedeeltelijk intrekken van: I. Maatschap Franken, Kempkensberg 30, 5813 AE te Ysselsteyn voor de milieuvergunningen nr. 30 en 90.8418 voor een varkenst'okbedrijf, gelegen aan de Deurneseweg 90 te Heide. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 21 november 1996 tol 2 januari 1997 in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tol 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478- 523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van dc dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan hij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen hei ontwerp van hei besluit; b. de adviseurs die gebruik hebtx gemaakt van de gelegenheid advi uit te brengen over het ontwerp het besluit; c. degenen die bedenkingen hebtx tegen wijzigingen die bij het nen\c van het besluit ten opzichte van ontwerp daarvan zijn aangeurucli d. belanghebbenden aan wie redeli kerwijs niet kan worden verwetj geen bedenkingen te hebben Ini bracht tegen het ontwerp van I besluit. Hel beroepschrift moet (in tw$ voud) worden gericht aan de Raa van State. afdeltj Bestuursrechtspraak. postbi 20019. 2500 EA s-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt vergunning van kracht, tenzij vó deze datum beroep is ingesteld een verzoek tot hel treffen van etj voorlopige voorziening (waaromi*^ een schorsingsverzoek) is ina Het verzoek tot het treffi diend van een voorlopige voorzienig moet worden gericht aan de voor? ter van de afdelii Bestuursrechtspraak van de Ral van State. Postbus 20019. 2500 E 's-Gravenhage. Het besluit wof niet eerder van kracht dan nadat dal verzoek is beslist. Venray, 21 november 1996 Burgemeester en Wethouder voo noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Wet milieubeheer en d wet verontreiniging oppervlaktewateren Kennisgeving van de besluiten Het Dagelijks Bestuur van h jti Zuiveringschap Limburg maai Dei gelet op artikel 7b. tweede lid. vi 581 de Wet verontreiniging oppervlaki wateren juncto artikel 14.3. twee lid. Wet milieubeheer mede name het college van Burgemeester Wethouders van de gemeei Venray. bekend dat bij besluit van november 1996 respectievelijk I Ma november 1996 onder een aanl1 voorschriften aan de Provinc Jos He Limburg zijn verleend: Ma 'ergunning ingevolge de V Vie verontreiniging oppervlaktewate voor het lozen van verontrein grondwater, afkomstig van Vij grondwatersanering ter plaatse i5.( het terrein gelegen aan de Endefj Pet» 8-10 te Merselo. \ia de gemeentel Mei ke riolering en dc rioolwater/ui* y ringsinstallatie Venray op het opp< vlaktewater genaamd Smaktérv (ingeschreven onder nummer*V9 |^a een verguning ingevolge artikel 81 van de Wel milieubeheer voor I |jar oprichten en in werking hebben i i een grondwater/.uiveringsinstalla praf op het terrein gelegen aan Endepoel 8-10 te Merselo voor termijn van 1.5 jaar (ingeschrei V onder nummer 96.774). m De besluiten en andere ter zake ?ii BÖ de stukken liggen vanaf 22 novet Am ber 1996 tot en met 2 januari 195 L ter inzage en wel: "er op het kantoor van genoemd /tiiv ?®.n ringschap. Maria Theresialaan 99 Roermond op werkdagen van 09. MU. uur tot 12.00 uur en van 14.00 0 tot 16.00 uur (afdeli *^ni1 Vergunningen Handhaving): Ü£L ten gemeeniehui/e van de gemeei Venray. Raadhuisstraat I te Vein Je (publieksbalie) gedurende de k: w* tooruren op maandag van 09.00 u tot 17.30 uur en dinsdag tot en n vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 nu alsmede na telefonische afspra l vr elke donderdag van 16.30 uur I KA] 19.30 uur. Zi Ingevolge de artikelen 20.1 een lid en 20.6 van de Wet milieubehc is staat tot het einde van de beroeps» 31 mijn beroep open bij de afdeli; M Bestuursrechtspraak van de Ra zi; van State voor: ij Ren a. degenen die bedenkingen hebb Rut! ingebracht tegen het ontwerp vanl en besluit: Kam b. de adviseurs die gebruik hebb 580: gemaakt van de gelegenheid adu lel-1 uit te brengen over het ontwerp het besluit: c. degenen die bedenkingen hebt* tegen wijzigingen die bij het nem e, van het besluit ten opzichte van I ji ontwerp daarvan zijn aangebracht gt d. belanghebbenden aan wie rodel ty kerwijs niet kan worden verwei STA geen bedenkingen te hebben jn{ Ger bracht tegen het ontwerp van S Z( besluit. Win Een besluit wordt na afloop van Pete beroepstermijn van kracht, ten Kapi voor deze datum beroep is ingestt 586] en een verzoek wordt gedaan tot I Petei treffen van een voorlopige voorzi Met< ning. Een besluit wordt alsdan nj VJer van kracht voordat op dat verzoek \y beslist. ge Het beroepschrift moet in tweevo* en worden gezonden aan de Raad v J00 State, afdeling Besiuursrechtspraa Joha postbus 20019. 2500 EA 20 Gravenhage. l?1)' Een verzoek tol voorlopige voort Riis ning moet worden gericht aan '™g voorzitter van de afdeli °14 Bestuursrechtspraak van de Ra ?9st van State. J® Venray/Roermond. 21 noveriit 1996 in 1 PEEL EN MAAS 'n abonnement waant |8IN' H 'V, kei

Peel en Maas | 1996 | | pagina 12