Sfiont cvt Uefvuzty Drukshop blijft overeind in derby Veronica/ComputerWork schudt Keelkampers af Belangrijke zege voor 't Huukske ZVY Venray kansloos tegen koploper Ware schoonheid Het Vormsel (2) Zaalvoetbal in Venray Darten DC De Piëlhaas Ruitersport St. Jan Merselo Sjoelclub Venray SSf Cursus Katechese voor Volwassenen 'Kapelaan N De Wit o.f.m. overwerkt Internationaal Eurocamp PEEL EN MAAS Donderdag 21 november 1996 - Pagina Vrijdag 22 november Sporthal De Wetteling 20.30 't Trepke-Inter'80 21.30 Drukshop-De Bonte Koe 22.30 ZW Venray 2-ZVV Leunen Sporthal De Weert 21.00 Hento-Herberg De Peel 22.(30 ZVCBJ-ZVV Leunen 2 Zaterdag 23 november Sporthal De Weert 17.CM) ZW Venray 3-Whom 2 18.00 Hento-Beringe 2 (dames) 19.00 Herb.de Peel-Huukske (d) 20.00 Venrode 3-Roelanzia Sporthal Overloon OBR/Electro-ZVSV 3 Maandag 25 november Sporthal De Wetteling 20.30 't Huukske-ZVV Meyers 21.30 Veronica-'t Veldj (beker) 22.30 't Huukske 2-Veronica 2 Sporthal De Weert 19.30 De Bonte Koe-'t Brökske (beker) 20.30 ZW Leunen 3-MVC 2 Zaterdag a.s. wordt in café De Piélhaas weer het maandelijkse whiskeydarten gehouden ledereen die hieraan deel wil nemen kan zich tol 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Zondag jl. was voor onze landelij ke ruiters weer de eerste selectie wedstrijd dressuur die in Meerlo plaatsvond. Jan Janssen wist zich met Grey Fellow in de prijzen te rij den. Hij werd tweede in de klasse Z2 met 190 en 191 punten. Onze ponyruiters gingen naar Sevenum voor de eerste selectie wedstrijd springen. Hiervan waren de uilslagen: Kim v. Schijndel met Beaty kl. BB le: Petra v. Dijck met Judith kl. DL le en met Leto kl DM ook le. 't Trepke/Harold Lenssen grijpt weer mis 't Trepke/Harold Lenssen-Druk- shop 4-5. Doelpunten: I.Mark Pelzer 1-0: 5. Geert Vullings 1-1II. Ron van der Zanden 1-2; 21. Henri Willems 2-2. 29. Ron van der Zanden 2-3; 34. Jan Eeren 2-4: 42. Ron van der Zanden 2-5: 44. Patrick van Duijnhoven 3-5; 48. Patrick van Duijnhoven 4-5. Scheidsrechter: Brummer (Wegberg. Duitsland). Toeschou wers: 40. 't Trepke/Harold Lenssen: Tho massen; Van Duijnhoven. Holthausen. Jacobs. Pelzer. Roffers, Swinkels. Velthuyzen en Willems. Drukshop: Marcel van der Zanden: Eeren. Henk Ponjee, Mark Ponjee. Verhaegen. Vullings en Ron van der Zanden. Door Henk Willemssen In de Venrayse derby tegen 't Trepke/Harold Lenssen trok Drukshop aan het langste eind (4-5). Door deze zege klom Drukshop op naar de middenmoot terwijl 't Trepke/Harold Lenssen dieper in de degradatiezorgen verzeild raakte. Uitblinker was Drukshop-speler Jan Eeren die in alle vijf treffers een groot aandeel had Vier keer gaf hij de beslissende pass en eenmaal trof Eeren zelf het doel. Beide teams waren door een serie nederlagen afgezakt naar de onderste regionen van de tweede klasse A. 'l Trepke/Harold Lenssen heeft het ver trek van het trio Danny Fasen. Jos van Gerven en Edwin Sengers naar 't Huukske niet goed weten op te van gen. Vlak voor het verstrijken van de overschrijvingstermijn raakte 't Trepke in één klap zijn drie beste spelers kw ijt en slaagde er niet meer in waardige vervangers in huis te halen. Na twee jaar op rij meegestre den te hebben om de titel is klassebe- houd dit seizoen het hoogst haalbare. Drukshop heeft zich na de promotie in 1994 telkens weten te handhaven op dit niveau. Het team van coach Cor Creemers speelt al een aantal jaren in vrijwel dezelfde samenstel ling. Dat was vrijdagavond in de derby tegen 't Trepke ook goed te zien. De Drukshop-spelers vonden elkaar makkelijker en opereerden meer als een team. 't Trepke. gecoacht door Huub Jacobs en ex- speler Gert-Jan Wismans. had na zeven nederlagen op rij dringend behoefte aan een succesje, 't Trepke/Harold Lenssen begon hoop vol want al na acht seconden scoorde Mark Pelzer de openingstreffer: 1-0. In de vijfde minuut vond Jan Eeren Geert Vullings die de gelijkmaker binnenschoot: 1-1 Nadat 't Trepke- speler Patrick van Duijnhoven uit een vrije trap de lat had geraakt kwam Drukshop op voorsprong. Na een mooie aanval passte Jan Eeren naar topscorer Ron van der Zanden: 1-2. Drukshop had het beste van het spel maar vlak voor rust kwam 't Trepke/Harold Lenssen steeds drei gender opzetten. Gorden Velthuyzen Trof de paal en even later verraste Henri Willems uit een vrije trap Drukshop-doelman Marcel van der Zanden: 2-2. Vlak na rust bracht het spitsenduo Jan Eeren/Ron van der Zanden de stand op 2-3. Uit een corner van Marcel Verhaegen schoot Jan Eeren 2-4 binnen. En acht minuten voor tijd leek de derby definitief beslist toen wederom Jan Eeren zijn maatje Ron van der Zanden vond: 2-5. De slotminuten werden plotseling hec tisch nadat Marcel Verhaegen de doorgebroken Mark Pelzer had gestuit. Verhaegen moest voor twee minuten naar de kant en Patrick van Duijnhoven schoot de toegekende vrije trap binnen. 3-5. In dezelfde minuut moest Drukshop met nog slechts twee spelers verder nadat ook Geert Vullings een tijdstraf kreeg. In die fase ontbrak het bij 't Trepke/Harold Lenssen aan de rust en ervaring om dit voordeel uit te buiten. Sterker nog: Jan Eeren ging alleen met de bal aan de haal en Patrick van Duijnhoven restte niets anders dan aan de noodrem te trek ken. Ook hij moest voor twee minu ten gaan zitten waardoor Drukshop overeind bleef Twee minuten voor tijd kwam 't Trepke door een doel punt van Patrick van Duijnhoven nog terug tot 4-5 maar meer stond Drukshop niet toe. Vrijdag (morgen) slaat opnieuw een Venrayse derby op hel programma In sporthal De Wetteling bindt Drukshop om 21.30 uur de strijd aan tegen De Bonte Koe. Venrayse debutant verstevigt koppositie Veronica/ComputerWork- De Keelkampers 4-0. Doelpunten: 21. Leon Vievermans 1-0: 38. Eric van den Munckhof 2-0; 48. Leon Vievermans 3-0; 49. Robert Pawiroredjo 4-0. Scheids rechter: Verhoef (Heerlen). Toeschouwers: 80. Veronica/ComputerWork: Sijbers; Van Haren, Linskens, Van den Munckhof, Pawiroredjo, Swinkels en Vievermans. Door Henk Willemssen Veronica/ComputerWork deed uitstekende zaken aan kop van de ranglijst in de hoofdklasse A. De Venrayse lijstaanvoerder wees ach tervolger Keelkampers overtuigend terug (4-0) terwijl titelconcurrent Postert twee punten moest inleve ren. In sporthal De Wetteling manifes teerde Veronica/ComputerWork zich maandagavond wederom als een serieuze kanshebber voor de titel. Maar in uitwedstrijden gaat het het Venrayse team duidelijk minder voor de wind. Het coachesduo Henk Baartman/Edward Linskens wijt dit aan de andere speelstijl van de meeste Zuid-Limburgse tegenstan ders. Voor eigen publiek spelen deze ploegen fysiek harderen schijnen de arbiters daar ook meer te tolereren. Het enige manco van Veronica/ ComputerWork in de topper tegen Keelkampers was een schrijnend gebrek aan doeltreffendheid. De Venraynaren waren tegen de num mer twee op de ranglijst heer en meester maar weigerden dit in de score tot uitdrukking le brengen Vooral het aanvalstrio Van Haren. Linskens en Pawiroredjo mocht zich dit aanrekenen. "De bal moet in het netje, daar draait het om bij voet bal", verklaarde Edward Linskens. "Maar de laatste lijd hebben we dui delijk moeite met scoren. We creëer den op zijn minst tien uitstekende kansen waarvan we zelfs vijfmaal vrij voor de keeper verschenen. Dat moet gewoon meer opleveren" Veronica/ComputerWork. dat het moest stellen zonder Peter Philipsen die zondag op het veld een teen had gekneusd, opende pas vlak voor de pauze de score. Leon Vievermans rukte op vanuit de achterste linie en met Norbert van Haren als tussen station bracht Vievermans het Venrayse team aan de leiding: 1-0. Naast de sterk spelende Leon Vievermans was Mark Swinkels. die verdedigend een foutloze partij speelde, de grote uilblinker bij Veronica/ComputerWork. Na rust bleef het door de krappe marge van 1-0 heel lang spannend Twaalf minuten voor tijd mocht Eric van den Munckhof aanleggen voor een vrije trap nadat Robert Pawiroredjo tussen twee tegenstanders in ten val was gekomen. Het schot van de Veronica-aanvoerder zou naast hel doel zijn verdwenen ware het niet dat een Keelkampers-verdediger de bal toucheerde: 2-0. "Hel duel werd door een lucky goal beslist. Het was de verdienste van de ploeg dat we zoveel kansen kregen Maar omdat ze niet benut werden zakte het tempo en lieten we ons verder terug zakken". aldus Edward Linskens. In de slotfase drong Keelkampers met een 'vliegende keeper' nog aan maar de solide keepende Wilbert Sijbers hield zijn doei schoon. De thuisclub kreeg ruimte voor de counter en uit een pass van Mark Swinkels liet Leon Vievermans 3-0 aantekenen. In de laatste minuut pikte topscorer Robert Pawiroredjo toch nog zijn doelpuntje mee. Vanaf halverwege de eigen helft schoot de Brabander de bal in het verlaten doel: 4-0. Stand hoofdklasse A: Veronica/ComputerWork 8-19 Erka Parket 9-16 Keelkampers 9-15 Posten 7-14 VTV/Vaals 9-14 Brach/Kia 9-13 't Kesjotje 9-12 Kolonia 9-8 ZVM/Continue 7-7 Arcan Filmclub 7-6 ZW Spee 9-3 PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Zaterdag jongstleden was er een open sjoeltoernooi in Landgraaf bij SV Altijd Raak. Uitslagen: DB I Rietje Goumans. gem. 132: DB 6. Annv v.d. Heyden 120; DB 9. Cisca Jacobs 116; DC 3. Cora v.d. Voort 120; DD 4. Regine Sanders 110; HE I. Wim Jacobs 111HE 4. Sjeng Goumans 105; HE 6. Nico v.d. Voort. Op dc vrije bakken behaalde Anny v.d. Heyden nog een tweede plaats. NVZV/'t Huukske klopte maan dagavond in Roosendaal hekken sluiter ZVB/Tupumaros met 5-6 Door deze belangrijke overwinning klom 't Huukske weer uit de bedreigde zone. De Venrayse debutant in de eerste divisie ging slecht van start. Binnen vijf minuten keek 't Huukske al tegen een 2-0 achterstand aan. Coach Leon Verhorevoort: "We had den aanvankelijk moeite met de gladde zaal en het spelletje dat zij speelden Hun verdedigers waren individucel en aanvallend sterk". Rob van Eist scoorde na tien minu ten tegen: 2-1 Door treffers van Danny Fasen en John van de Wijst, ging 't Huukske met een 2-3 voor sprong de rust in. Na de pau;'e kwam Tupamaros weer op gelij ke hoogte; 3-3. Het Venrayse team n am door Fred Jeuken en Danny Fasen tot twee keer toe de leiding (3-4 en 4-5) maar de Bredase tegenst ander wist telkens langszij te komen. Zeven minuten voor tijd s.coorde John van de Wijst de winner treffer 5-6. "Een heel nuttige belangrijke zege", vond coa Verhorevoort. "Hel was door spanning een onrustig en hectis due',Beide teams moesten numel punten pakken. De arbiter lci( he-el strak maar correct. In dc sloj se. hebben we de wedstrijd ru? u itgespeeld en geen doelrijpe ki sen meer weggeven". Stand eerste divisie C: Marco Fit Meyers Geleen Tonny Freriks SB/van der Venne Lions/Nefkens Grausbouw Fermonia Boys BZC/Ad v iesburo Konica Primeur 't Huukske Roosteren Lotox Sport Maastricht Tupamaros Ui inh ed 'refl ooi -rie 9. eiJ: 10- DO! efl 00 id Arbiter besteelt Venrays team in Weert gn- oelc int Van Seggelen-ZVV Venray 7-3. Venrayse doelpunten: Adri Derksen (2x) en Theo Wilmsen. ZW Venray-SZ't 4-9. Venrayse doelpunten: 37. Peter Seuren 1-8: 44 John Kessels 2-9: 47. Frans Cournans 3-9; 49. Gerard Bameveld 4 Scheidsrechter: Wefels (Venvay). Toeschouwers: 25. ZW Venryy: Arts: Barneveld. Cournans, Derksen, Kessels. Seuren en Wilmse n. Door tv/ee nederlagen heeft ZW Venray dc rode lantaarn in de eerste klasse A. vaster in handen gekregen. Dat het gehavende Venrayse team maanc'j.-jgavond 'kansloos zou zijn tegen koploper SZV (4-9) iel te verwachten. Maar de 7-3 nederlaag bij 'net eveneens laaggeklasseerde Van Seggelen was veel harder aan- ge komen. Dc Venrayse eersteklasser voelde z.'.ch zaterdag door de zwakke arbi trage bestolen in Weêrt. Na een 2-1 achterstand bij de rust raakte scheidsrechter Beckers uil Maastricht in de tweede helft volle dig de weg kwijt ZW Venray kreeg in totaal 22 minuten tijdstraf aan cïe broek Coach Gerard Loef fen probeerde zijn woede zorgvuldig te ree las; formuleren. "Laat ik het zo zegg de scheidsrechter heeft door or 1 rechte tijdstraffen zijn stempel oj wedstrijd gedrukt". De ZVV-co; w il het er echter niet bij laten zit en zal de KNVB ervan op de hoe stellen "Er was geen enkele w klank cn er werd nooit K gespeeld Hoe kunnen wij nog i weastrijd winnen als we drie k "n met slechts twee spelers op het ev< staan", vroeg Loeffen zich af. or na afloop kregen we een coni j^J1 ment dat we ons nog zo correct li den gedragen". Maandagavond verloor I Venray de ongelijke strijd tegen I tijd taanvoerder SZV uit Susteren mefkil' 9. Naast Thijs Verdonschot ontl ook doelman Twan van Soest v )ol wege een ellcboogblessure U ts, Arts nam dc ondankbare taak zich het Venrayse doel te verd< cei gen. Na een 0-6 ruststand liep S iud na zes minuten in de tweede helft en naar 0-8 Daarna vond SZV hel vi letjes en bleef hel Venrayse u jar een monsternederlaag bespa? je Door treffers van Peter Seuren. J( |S Kessels. Frans Cournans en Get Barneveld kreeg de stand nog draaglijk aanzicht: 4-9. rjje itei "Wie trouwt een wijf om het lijf, verliest het lijf en houdt het wijt.' Die mooie spreuk hoorde ik*onlangs van iemand die zijn zilveren huwelijksfeest vierde. Zijn vrouw lachte en kende hem natuurlijk al. Ze had hem tenslotte al 25 jaar als man "gehouden". Achter die spreuk zit meer. We moeten daar- De Sacramenten Werden door Het Doopsel kind van God en lid van onze geloofsgemeenschap Op woensdag 20 november start voor het dekenaal Venray een cursus Katechese voor volwassenen. Bedoeling van de cursus is kennis bijbrengen over ons geloof en een gelovige toelichting op vragen die bij ons leven. Over dag en uur kan nog worden gediscussieerd, maar je moet een start maken: dat wordt dus 20 november om 20.00 uur in het zaaltje van de Vredeskerk, Whistlerstraat I Deze cursus is bedoeld voor iedere geïnteresseerde boven 16 jaar. De deelnemers komen wekelijks zo'n anderhalf uur bij elkaar, vanaf 20 november tot eind mei. begin juni. Inleider is pastoor J. de Bruin, de pas toor die in de pastorie van de Vredeskerk weer op krachten komt na een ongeval. De kosten zullen zo laag mogelijk gehou den worden; waarschijnlijk zo'n f25,- alles bij elkaar! In verband met de zorg voor de koffie is het fijn als pastoor de Bruin weet wie allemaal komen: doet U even een briefje in zijn brievenbus met Uw naam, adres en telefoonnummer en zoiets als "ja, ik doe mee aan de katechesecursus". Ik durf het gebeuren van harte bij U aan te bevelen en hoop dat het zaaltje le klein is. Veel plezier toegewenst, J. Coenen, pastoor-deken bij niet letten op het woord "wijf. Dit betekende vroeger gewoon: 'vrouw' En sprak geen minachting uit. De spreuk zelf zou betekenen: "Wie trouwt om het lijf, komt bedrogen uit. Maar die zit wel aan de vrouw vast"Zo is het ook. Dat geldt niet alleen voor de man. ook voor de vrouw, lijkt me. Bijkomstigheden Er zit nog meer in de spreuk. In het huwelijk gaat het om de per soon. Het draait niet om het lijf. hel bezit, de status, de baan. maar om de mens zelf. Al die bijkomstighe den tellen wel mee. Zeker als je ver liefd bent. De Canadese schrijver Leacock moet gezegd hebben: "Menige man die verliefd is op een kuiltje in een wang, begaat de fout het hele meisje te trouwen". Maar als het goed is, komen al die zaken, van een mooi huis tot een mooi lijf, Bereikbaarheid dekenale pastorie Het opgeven van misintenties kunt u van maandag t/m vrijdag van 9.30-10.30 u., behalve op donder dag. Wilt u de deken zelf spreken, bel dan gerust op. Is hij niet thuis, geef dan uw telefoonnummer: hij bell u zo spoedig mogelijk terug. in de loop der jaren niet meer op de eerste plaats. Je bemerkt dat het om hem of haar gaal Dan wordt de liefde steeds echter. Ik vind dat altijd zo mooi bij een oud stel: rim pels en puk kels, een gebo gen rug of een slepende voet maar zij zijn wel gek op elkaar. Een rusti ge hart Nog sterker. De schoon heid ver dwijnt niet, maar wordt steeds die per. In het oud-testamenlischc boek Jezus Sirach wordt ook gesproken over schoonheid van de vrouw, ove rigens veel minder dan over de schoonheid van de man. Die schoonheid is lijfelijk, maar ook veel meer. Hoort U maar: "De zon die opgaat aan de hoge hemel van de Heer: zo is de schoonheid van een goede vrouw (Jezus Sirach 26,16 Niet de schoonheid van een mooie vrouw, maar van een goede vrouw. Goedheid maakt een mens pas echt mooi. Dan straalt het er van af. Een zacht karakter maakt mooie,v dan een zachte huid. Een zuiver g/-mocd maakt mooier dan witte tanden. Een rustig hart geeft meer schoonheid dan harmonieuze vormen. Mooi. als je zoiets kunt zeggen op een zilve ren bruiloft. Dirk Braakman Pastor Laurentiusparochie Oudorp/St. Pane ras. Bereikbaarheid van de geestelijkheid van de Grote Kerk in zeer dringende gevallen In zeer dringende gevallen, wan neer geen geestelijke direkt bereik baar is. kunt u gebruik maken van een oproepsysteem: u kunt deken Coenen, fJanwel Kapelaan Bouman bereiken, door de receptie van hel ziekenhuis te bellen (522222). Vanuit de receptie wordt dan via een oproepsysteem een der geestelijken benaderd. Een doordeweekse dag Met alle kinderen van wat toen do derde en vierde klas heette - tegenwoordig groep 5 en 6 - van de parochiescho len ging jc naar de kerk. De bis schop was gekomen orn het vormsel toe te dienen. Je ouders of familie waren er niet bij. Eon kerkmeester en zijn echtgenote waren peter en meter voor lederee.u. Je moest ook een vormnaam kiezen, tenzij het voor iedereen de.-zelfde naam was: voor de meisjes Maria en voor de jongens Jozef. Je herinnert je er niet zo veel meer van of het moet die kaakslag zijn. "Plechtige communie". Hoe anders is he\ nu. Het vormsel wordt in de meeste bisdommen gevierd bij het afsluiten van de basisschool, op hel mome.tu waarop vroeger de her nieuwing van de doopbeloften werd gedaan, uok wel "plechtige commu- In het weekeinde 9/10 novem ber moesten we tot onze spijt bekend maken dat kapelaan de Wit ernstig overwerkt is. Na over leg met zijn huisarts heeft hij besloten om naar zijn ordegenoten te gaan in Venlo om daar op ver haal te komen. Over een maand of zes zullen we dan evalueren hoe we Deo volente verder gaan. We vinden dit natuurlijk heel erg voor kapelaan de Wit en we wensen en bidden hem genezing en sterkte toe. Wat de invloed hiervan is op de voorlopig geclusterde parochies wordt momenteel beke ken. Ook zijn we in overleg met het bisdom. Intussen is het natuurlijk goed als kapelaan de Wit iets van ons hoort; voor wie wil schrijven of bellen hier zijn adres:Kapelaan H. de Wit o.f.m. Huize Manresa, Leutherweg 107 of Postbus 312, 5915 CC Venlo, 5900 AH Venlo. tel: 077-3522941. Samenstelling priesterteam Deken J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275 Kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 571215 Kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664 nie" geheten. Voor veel mensen is het vormsel misschien wel het moeilijkste van dc zeven sacramen ten Het is eigenlijk het tweede gedeelte van het doopsel en wordt dan ook genoemd: de doop met de Geest. Samen met de "eerste com munie" - die tegenwoordig meestal plaatsvindt tussen doop en vormsel in - vormen deze twee sacramenten de initiatiesacramenten. De sacra menten van het begin, waardoor je volledig gaat behoren tot de geloofs gemeenschap. de kerk. "Dopen met dc geest" Het vorm sel. dopen met de Geest, opdat wij gaan leven in de Geest van Jezus Die uitdrukking "leven in de geest" van gebruiken we wel meer. Soms neem je een beslissing in de geest van die en die. of doe je iets in de geest van iemand die gestorven is en die veel voor je betekend heeft of voor wie je veel respect had. Maar "geest" kan ook nog iets anders betekenen. Je kent ze wel, van die mensen die met hun verhalen of ideeën anderen razend enthousiast kunnen maken. Het vuur slaat over op anderen en de meest idealistische plannen worden verwezenlijkt. Zo raken we door het vormsel vol van de heilige Geest en worden we gevormd tot mensen die de "kerk in de geest van Jezus" kunnen voort zetten en die in staat zijn het leven in zijn Geest uit te dragen. Riek van Slratum-Joosten Studente theologie. Het Vormsel wordt in onze "St.- Petrus-Bandenkerk toegediend op vrijdag 22 november in de Avondmis 19.00 uur Dc bisschop van Roermond. Mgr. F Wiertz komt zelf voor dit belangrijke sacra ment. U allen bent van harte wel kom! Een 50-tal jongens en meisjes van de scholen Kruudwis. Landweert St.-Petrus Banden en Vlaswei willen het sacrament ontvangen. Alvast een mooie viering toegewenst en profi ciat, van Harte... Van 3 t/m 11 augustus 1997 vindt een internationaal Eurocamp plaats in FRANKRIJK te Croissy bij Annecy. Dit is voor jong-volwassen bedoeld die openstaan om God, anderen en zichzelf te ontmoeten in een ontspannen vakantiesfeer. De kosten bedragen: Fl. 225,- exclusief reiskosten die we zo laag mogelijk zullen houden. Info bij: Zr. Henri- An of Zr .M.Anna-Francisca, Hoofdstraat 20. 6461 Cr Kerkrade, tel.:045-5452221 Melissa Engels. Robin Orost 2É Lieke van Well. Stefanie Bronswijk Jarno Hendriks van de Ween Myrthe Hanen. Gillian Schotborg. Van harte welkom in on geloofsgemeenschap, en we hope) dat jullie je er thuis zullen voelei Langzaam leer je deze "groep va Bëv Jezus" ontdekken. Eerst je oudert Dan familie, buren en mensen rondfen om je. Daarna via de school en hopelijk! - de kerk. En mocht je gaandeweg denke dat die geloofsgemeenschap wj actiever kon zijn op een of ande 'NY gebied: neem dan je verantwoorde Iijkheid en doe er wat aan! Van hart welkom en proficiat! Gingen ons door de dood voor naar het eeuwig Vaderhuis en: ssei Atï len: .1-/ len ke 1-F en: Piet Rongen. 67 jaar: Hefltj, Kleijn. 80 jaar; Jan van Ham. 4 jaar: Bep Linskens. 87 jaar. Leven voor altijd. Wanneer de zo 1, de laatste maal in 't menscnlcve ;en ondergaat dan wacht een nieuw -S'( dageraad met Licht en Leven di en: nooit meer doven zal dan komt mei na een pelgrimstocht op aarde thui waar God verlangend wacht zij r, kind vol tederheid te drukken aa |q zijn Vaderhart. COLOFON INFO OVER DE ST. PETRI'S J BANDENKERK EN HET DEKE NAAT VERSCHIJNT OM DEI-, VIER WEKEN. REDAKTIE-ADRES: NIESSEN- STRAAT 9, 5801 RN VENRAY en- OF DEKEN COENEN, EIND STRAAT 6 VENRAY OPDRACHTGEVER: KERKBEf^ STUUR ST. PETRUS BANDEN nn :h 3 sse on >cs itei e v rits TW •Ve ■Ati ne Ch len Jv lisl tan N Istr )1 1 di en- L

Peel en Maas | 1996 | | pagina 10