4 I Kan ik met de nieuwe OpMaat Hypotheek ook Speciaal aanbod rond Verdi's Requiem Omroep Venray REGIOKALENDER Sinterklaas fotowedstrijd Kaarten in Den Hoender Oud papier Handwerk- tentoonstelling in Leunen r Alderwetse dansavond Kaarten in Den Hoender HOT komt met 'Verwarringen' Clemens v.d. Ven in De Bonte Koe Geslaagd Voorronde Regionaal Kabaal PEEL EN MAAS Donderdag 7 november 1996 - Pagin f" Schouwburg Venray: woensdag 27 november. 20.00 uur Naar een prachtig concert gaan en tegelijkertijd de verenigingskas spekken. Die mogelijkheid biedt de Venravse schouwburg koor-, orkest en andere muziekverenigingen. Het gaat om het Requiem van Giuseppe Verdi dat op woensdag 27 november wordt uitgevoerd door het Staatsphilharmonisch Orkest en Operakoor uit Moldavië en Roemenië. De verenigingen krijgen een korting van 10.- per door hen gereserveerde plaats. U dient dan wel via uw contactpersoon van de vereniging te bestellen. Peter de Neef. directeur van De Beejekurf: 'Zo snijdt het mes aan twee kanten. Enerzijds wordt het professionele podiumaanbod in Venray verbreed, anderzijds vloeit 20c/c van de opbrengst van de door de verenigingen verkochte kaarten terug in de verenigingskas. Zo wor den daar ook de mogelijkheden ver ruimd. Los hiervan hebben we mensen die van muziek houden hard nodig om in Venray een traditie van grotere concerten op te bouwen. SPECIALE GEBEURTENIS De Neef wil van het optreden van het Staatsphilharmonisch Orkest en Operakoor uit Moldavië in Roemenië tot een speciale gebeurte nis maken. 'Na afloop van de voor stelling bieden we de bezoekers van de voorstelling een gratis glas champenoise aan. Bovendien is er dan stemmige life-muziek. En wie weet. als er zoveel koorleden aan wezig zijn. misschien klinkt dan de laatste noot van de avond in het theatercafé. We hebben de bezoe kers aangegeven dat deze voorstel ling misschien een goede gelegen heid is om feestelijk gekleed naar de schouwburg te komen. We merken dat er mensen zijn die dal leuk vin den. We willen hen die kans graag geven. Het past in onze ideeën over een totaal avondje uit'. MEER DAN EEN KORTING Het speciale aanbod van De Beejekurf omvat meer dan een ver enigingskorting. Samen met Verlinden Juwelier. Brasserie De Zwaan en Music World, Venrayse centrumondernemers biedt De Beejekurf voor ieder tweede entree- bewijs een prachtige cd aan. Daarop onder andere fragmenten uit Verdi's Requiem. Hel is samen met het Requiem van Mozart één van de Een scene uit 'Schakels' met o.a. John Kraaijkamp sr. hoogtepunten in de traditie van klas sieke requiems. Ook daaruit zijn fragmenten op de cadeau-cd opge nomen. Peter de Neef: 'Het gebaar geeft aan dat de betrokkenheid van onder nemers uit de regio Venray bij de Venrayse schouwburg groeiende is. Brasserie de Zwaan en Music World geven bovendien op vertoon van een entreebewijs voor Verdi's Requiem van 6 november 1996 tot I januari I997 I09f korting op hel eindbedrag op één kassabon uit die periode. REGIONAAL PODIUM Peter de Neef: 'Ik denk dat we de muziekverenigingen en hun leden een mooi aanbod doen. Ik hoop dan ook dat de besturen hun leden zullen stimuleren kaarten aan kennissen en vrienden te verkopen. Ieder ver kocht kaartje levert uiteindelijk een tientje op. En nog was andere aan trekkelijke voordelen die in de tijd van geschenken geven goed van pas komen. Waar hel uiteindelijk om gaat is natuurlijk dat we op woens dag 27 november een unieke voor stelling hebben. En dat het jammer zou zijn als de liefhebbers van gro tere koor- en concertwerken die aan hun neus voorbij zouden laten gaan. We hopen dat ze ons signaal horen. We willen in Venray. vooruitlopend op de verbouwing van de schouw burg. beginnen een echte muziektra ditie op Fe bouwen. Programma komende week Vrijdag 8 nov.: Der Bettelstudent. Heerlijke operette met top-solisten o.a. uit Wenen. Schitterende decors, prachtige kostumering. Zaterdag 9 nov,: Schakels. Toneelstuk van Herman Heijermans met o.a. John Kraaijkamp sr. in glansrol. Dinsdag 12 nov.: Flairck 'De Gouden Eeuw'. Nieuw virtuoos muziekprogramma van hel al jaren aan de top slaande gezelschap. Woensdag 13 nov.: De Gelaarsde Kat door Jeugdtheater Hel Appeltje. Muziektheaterspektakel voor ieder een vanaf 4 jaar. Aanvang 14.30 uur. Donderdag 14 nov.: Benny Neyman Nieuw theaterconcert aan de hand van zijn nieuwe cd. De Neymanband staat o.I.v. Freek Dicke. Hitjungle Elke dinsdagavond tussen 19.00 en 20.00 uur gaat Omroep Venray terug in de tijd met muziek van lang geleden in 'De Hitjungle'. In elke aflevering gaat Laurens Beukens terug naar een bepaald muzïekjaar. Volgende week (12 nov.) wordt dat het jaar 1984. U hoort dan mis schien platen die u allang vergeten was of waar u goede herinneringen aan heeft. Laurens draait met afwisselende informatie over de muziek de platen aan elkaar. Als u een plaat uit 1984 graag zou willen horen, dan kan dat bij Omroep Venray. Stuur een brief met uw verzoek naar onderstaand adres onder vermelding van 'Hitjungle'. Een keer in de maand (de laatste dinsdag) moet de Hiljungle plaats maken voor een rechtstreekse uit zending van de gemeenteraadsver gadering. Praatcafé In dit nieuwe programma zoeken de makers naar de ideale combinatie tussen een goed gesprek, mooie muziek en een gezellige sfeer. De onderwerpen die ter tafel komen zijn divers als het leven zelf. Iedereen die van mening is dat hij of zij iets kan bijdragen aan 'Praatcafé', door nieuwe bijzondere of interessante zaken die voor veel mensen in Venray van belang kun nen zijn. kan dit via een brief of fax kenbaar maken. U kunt de rechtstreeks uitzending van 'Praatcafé' bijwonen: iedere zondagochtend van 11.00 lot 12.00 uur in café 't Podium aan de Kruisstraat in Venray. Dat is vlakbij de studio van de lokale omroep. De koffie staat klaar! Tijd voor koffie Ze zijn al een paar weken te horen in het programma 'Takkeherrie'; Harry en SjaakHarry en Sjaak zijn twee oude geadopteerde opa's die vijf minuten zendtijd hebben gekre gen van Nico en Paul. de presentato ren van Takkeherrie. In die vijf minuten vertellen ze over wat in en rond Venray gebeurt, en dat met een doos humor. Tijd voor koffie met smaak, en dat met Harry en Sjaak! Elke zaterdag avond rond half acht in Takkeherrie bij Omroep Venray. Verzoekjes op zondag Verzoekjes op zondag is een pro gramma wat u zelf samenstelt door te bellen naar Omroep Venray, elke zondag lussen 12.00 en 14.00 uur. Kent u iemand die zondags jarig is en wilt u hem of haar verrassen met een Verjaardagstaart, luister dan zondags naar 'Verzoek op Zondag' en bel op. Omroep Venray is via de kabel te ontvangen op 102.4 en in de ether op 90.2. De studio van Omroep Venray is gevestigd aan de St. Antoniusstraat la te Venray. tel 0478-512362. Kom weer kaarten in wijkge- bouw Den Hoender. We jokeren, rikken en kruisjassen. Het kaartconcours begint op don derdag 14 november en vier opvol gende donderdagen 21 en 28 nov., 12 en 19 dec. Van de vijf donderda gen mag u er één missen in de pun tentelling. Inschrijfgeld voor alle avonden te samen ƒ7,50, aanvang 20.00 uur. Tot ziens in wijkcentrum Den Hoender, St. Ursulastraat 2 te Venray, tel. 0478-587357. LANDWEERT I h II Op woensdagavond 13 novem ber halen de Zangers van St. Frans oud papier op in Landweert I II. U kunt uw oud papier vanaf 18.00 uur goedgebundeld aan de straat zetten. Alvast bedankt voor uw medewerking. Verloren en gevonden voorwerpen In hel tijdvak van 28 oktober tot en met 4 november werd bij de poli tie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Bankpasjes div. banken; halsket ting. breed met gouden hartje bezet mei diamanten; identiteitskaart; pas op naam mevr. Geurts; trouwring 92 aan elkaar gemaakte trouwringen met steentje); portemonnee met /110,-. ING-pas; herenportemonnee met ƒ70,- en Rabopas; herenporte monnee. zwart/rood met 20.- en Rabopas; klapbeurs met ID-kaart op naam Litjens; ID-kaart op naam Beerkens. GEVONDEN Fietsen: opafiets met postcode Nijmegen; crossfiets met hoog stuur: mountain bike geel/paars; damesfiets Eroba; herenfiets Gazelle; Gazelle damesfiets met 3 versn.: Gazelle herenfiets: Gazelle herenfiets 3 versn.: damesfiets Ricardo: damesfiets Rivel: floppy: creditcard Visa: horloge met meta len plaatjes en klokje met brede rand; horloge. Hema Analoog met metalen band: kentekenbewijs deel 1 en 2; grijsblauw kussen: porte monnee met ƒ425.- en 500DM: gele sportportemonnee met blauwe band: vrijwanngsbewijs. in mapje met kentekenbewijs; sleutel zwembad- kluis aan armband. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Op zondag 10 november orga niseert de hand werkgroep voor ouderen haarjaarlijk.se tentoonstel ling in zaal Martens. Alle zelfgemaakte werkstukken zijn te koop tussen 14.00 en 16.00 uur. Daarna vindt de trekking van de loterij plaats. De groep hoopt op een grote belangstelling. ...We hebben samen een prima inkomen. Mijn vrouw wil straks een paar aar stoppen met werken om voor de kinderen te zorgen. Dan willen we minder aan onze hypotheek betalen, kan dat? Jo, ÓQt kotl. Allebei net afgestudeerd en direct aan het werk. Mijn vriend wil meteen een huis kopen. Kan dat nu al? Want echt gespaard hebben we met. Ja, dat kan. ...We zijn op zoek naar een hypotheek waar we later weer uit kunnen putten. Voor de studiefinanciering van onze dochter bij voorbeeld. Kan dat? Ja, dat kan. U ziet het. Met de nieuwe OpMaat Hypotheek van de Rabobank kan eigenlijk alles. Het is een nieuwe hypotheekvorm, die opgebouwd is uit een lening en een verzeke ring. En afhankelijk van uw wensen kunt u dus sparen of beleggen voor uw eindkapi- taal. Zodanig dat u altijd maximaal fiscaal voordeel heeft. Uniek is dat u de OpMaat Hypotheek op ieder moment kunt aanpas sen aan uw wensen en omstandigheden. Meer weten? Ook dat kan. Bel met één van onze hypotheekadviseurs: verzekeringen - financiële planning - beleggen - betalen - lenen - sparen Rabobank Venray-Oostrum Zevenrode Meerlo-Wanssum tel. (0478) 530200 530300 538200 In de Peel en Maas RegiokaJender vindt u een korte opsomming van evenementen en aktiviteiten uit een wijdere regio, waaraan wij in onze redactionele kolommen geen uitgebreide aandacht kunnen schenken. Vrijdag 8 november: De metalband Transpunk staat op het podium van jongerencentrum De Roos in Deurne. De groep haalde dit jaar de tweede plaats bij de Grote Prijs van Nederland. In het voorprogramma speelt The New Creatures. Aanvang 21.00 uur, entree 7,50. Zaterdag 9 november: Presentatie van het boek 'Sporen die bleven'. Het boek handelt over de deportatie van mensen uit de regio door de Duitsers in de herfst van 1944. Het boek is geschreven door de historicus dr. Cammaert. De presentatie vindt plaats in De Turfhoeve in Sevenum. Het openbare gedeelte duurt van 15.30 tot 17.30 uur. Maandag 11 november: Jamsessie bij OJC Niks. De kans voor beginnende bands danwel solisten om podiumervaring op te doen. Voor apparatuur en instrumenten wordt gezorgd. Voor info: Mark Stroeken. tel. (077) 398 38 38 of OJC Niks, tel. (077) 398 31 20. Woensdag 13 november: Bij de Alliance Francaise in Asten spreekt Bernard Blier. Zijn lezing gaat over de stad Marseille en speciaal het Marseille van tegenwoordig. De lezing vindt plaats in het gemeenschapshuis te Asten aan de Kerkstraat 8 en begint om 20.15 uur. De toegang is gratis. Donderdag 14 november: 'Aangekleed....gaat uit!', tentoonstelling over vrouwenkleding in de periode 1850-1950 in Limburg. Te zien zijn zowel streekdrachten als mode. De tentoonstelling is te zien tot eind 1997 in het Limburgs Museum. Goltziusstraat 21 in VenTo. Voor info: (077) 352 21 12. Zaterdag 16 november: Hogeschool Venlo houdt een open dag. Medewerkers en studenten geven tekst en uitleg over de opleidingen HTS, HLO, HEO. PABO en Nationale Vervoersacadcmie. Zaterdag 9 november organiseert carnavalsvereniging De Huibuuke uit Overloon weer hun jaarlijkse, gezellige, alderwetse dansavond. Onder begeleiding van een uitste kend live dansorkest kunt u de polka, veleta. Engelse- en Weens wals, foxtrot, enz. dansen. Bovendien zal Dansschool Jeanne en Paul Janssen uit Venray haar medewerking aan deze avond verle nen. Zij zullen de nodige stijldansen demonstreren en wellicht kunt u ook met een van hen een dansje wagen. Uiteraard zijn ook de niet-dansers deze avond van harte welkom. Onder de gezellige klanken van een muziekje kunnen zij op deze avond gezellig bijpraten met kennissen, familie en vrienden. Deze alderwetse dansavond vindt plaats in het gemeenschapshuis te Overloon en begint om 20.30 uur. De toegangsprijs bedraagt ƒ5,- per persoon. Voor dit bedrag serveren wij ook nog enkele kleine hapjes. Kom weer kaarten in wijkgebouw Den Hoender. We jokeren, rikken en kruisjassen. Het kaartconcours begint op don derdag 14 november en vier opvol gende donderdagen 21 en 28 nov., 12 en 19 dec. Van de vijf donderda gen mag u er één missen in de pun tentelling. Inschrijfgeld voor alle avonden te samen ƒ7,50. aanvang 20.00 uur. Tot ziens in wijkcentrum Den Hoender. St. Ursulastraat 2 te Venray. tel. 0478-587357. Op 16 november gaat het stuk 'Verwarringen' van Het Overloons Toneel (HOT) in première. Het stuk bestaat uit vijf eenakters en deze zijn geschreven door Alan Ayckbourn. De vertaling is van Josephine Soer. Mei zorg is gekozen voor drie van de vijf. Ayckbourn schreef deze eenak ters zodanig dat ze ieder op zich gespeeld kunnen worden, maar ook in (alle) mogelijke combinaties met elkaar. Voor de pauze ziet u 'Moederfiguur' en 'Gezellig samen een borreltje'. Na de pauze 'Het Weldadigheidsfeest'. Ayckbourn ver pakt in dit stuk een overigens zachte waarschuwing. Het is een blijspel, maar overal zit een ernstige onder toon. Telkens merkje opnieuw hoe weinig mensen eigenlijk met elkaar te maken hebben. Hoe groot (soms) de eenzaamheid kan zijn. Toch doet de schrijver dat op zo'n geraffineerde en tegelijk komische wijze - zo ongelooflijk knap - dat hel allerminst een vervelend of belerend toneel is geworden. Het is gewoon heel fijn amusement, maar ondertussen zegt hij wel precies waar het op staat. Ayckbourn gelooft nu eenmaal (en terecht!) niet zo erg in toneel dat mensen op hun fouten wil wijzen. Daarom heeft hij datgene wat hij te zeggen heeft zo vrolijk verpakt. Maar het is voor ons allemaal her kenbaar. Hel gaat om onze menselij ke eigenschappen en gevoelens, zodat we smakelijk om onszelf kun nen lachen. Op 16 en 17 november is het stuk te zien in het gemeenschapshuis te Overloon. Aanvang 20.00 uur. Op 23 februari 1997 in de schouwburg te Venray. Ook wordt hel stuk nog opgevoerd in besloten kring. Kaarten verkrijgbaar bij het gemeenschapshuis, 't Kadohuus, Rabobank en het VVV-kantoor (bij de Post) te Overloon en aan de zaal. Voor Venray na 20 november aan de kassa van de schouwburg en bij de leden van Het Overloons Toneel. November 1996, voor Wilbert Jeuken een bijzondere maand. Na 9,5 jaar neemt hij afscheid van De Bonte Koe. Ongemerkt zal dit niet gebeuren. Wilbert's favoriete bands zullen deze maand nog een keer in de schijnwerpers staan. Als eerste zal komende zaterdag Clemens van de Ven met band de Koe op hol laten slaan. Samen met o.a. saxofonist Niels van Hoena en drummer Sjoerd van Bommel zal Clemens waardig afscheid nemen van zijn vrienden in De Bonte Koe Bart-Jan Baarlmans en Gerald van Benningen zullen Narrow Escape het volle geluid geven dat deze band verdient. Zondag 17 november treedt Max Tax op en niet zoals eerder aange kondigd Erwtje Ouweleenband. Erwtje is bereid geweest van datum te ruilen omdat Max Tax op 24 november de mogelijkheid heeft in de ArenA in Amsterdam op te tre den November in het teken van het afscheid en goede live-muziek. Alle optredens beginnen om 20.30 uur en de entree is steeds ƒ5.-. Paul Spee is aan de University of Hertfordshire/Business Unit Techniek Hogeschool Gelderland geslaagd als Master of Science in Manufacturing Management. Op zondag 10 november vindt in hel Vierlingsbeeks jongerencentrum Gryphus de eerste voorronde plaats van Regionaal Kabaal. Regionaal Kabaal is een talenten jacht voor popmuzikanten in het Land van Cuijk. Het popconcours is opgezet door vier jongerencentra - Balloon (Cuijk). De Wissel (Mill), Free Stone (Oploo) en Gryphus (Vierlingsbeek) - en toont de huidi ge muzikale stand van zaken in de regio. Twaalf bands, drie voorron des. één finale en één jury bepalen uiteindelijk wie een greep mag doen uit de rijk gevulde prijzenpot. Regionaal Kabaal wordt afgetrapt in het Vierlingsbeekse jongerencen trum Gryphus door FI5 Buck (vro lijke punk met invloeden van The Vandals. Bad Religion en The Exploited). MUFF (lo-fi-trio geïns pireerd door Folk Implosion en T- Rex). P Frame (akoestisch country en blues duo) en Ricocher (symfoni sche rock in de hoek van Marillion. Arena en Pendragon). De volgorde van optreden wordt door loting bepaald. De winnaar van deze voorronde gaat rechtstreeks door naar de finale op zaterdag 21 december in Cuijk. De andere twee voorrondes vinden plaats op vrijdag 22 november in Mill en zondag 8 december in Oploo. Gryphus is geopend vanaf 15.00 uur. De eerste band speelt om 16.00 uur. De entree bedraagt ƒ5,-. Wie heeft de oudste intocht-foto Op zondag 17 november zal St. Nicolaas zijn intocht doen in Venray. Een bijzondere intocht van wege het feit dat de oud-Venraynaar Piet Muis voor de 50e keer hier bij betrokken is als goedhei ligman. Hem zal o.a. in het gemeen tehuis een receptie en ontvangst worden aangeboden. In dat kader hebben het St. Nicolaasgilde en Peel en Maas besloten een fotowedstrijd te hou den. De vraag is wie de oudste foto van de intocht van St. Nicolaas in huis heeft. Wekelijks zullen wij de lezers van de inzendingen op de hoogte gaan houden. Met de inzen ding van deze week gaan we iets verder terug in de tijd. De foto van vorige week stamde uit 1986 en was nog een kleurenfoto. Met deze foto uit 1965 zitten we in het zwart-wit tijdperk. De naam van de inzender blijft tijdens de wedstrijd nog geheim. Voorlopig is dit de oudste foto maar wie weet komt U in een oude schoenendoos of in uw foto album een oudere foto tegen. Die foto kunt U inleveren op het redak- tie-adres van Peel en Maas. Grotestraat 68 te Venray. Uw foto ontvangt U retour. Veel succes. Voor de oudste foto's zijn aardige prijzen te winnen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënt van M. van Tiel. R.E. Gabel© Th. Lankveld. H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: H. SCHRAVEN Stationsweg 15a, tel. 581465 Weekenddienst voor de patiënt van P. Corver. G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenc F. Schmeetz, J. de Vocht, M Acker en dkt. Henkes: P. HENKES Helf'richstraat 2a, tel. 58220 mot niet en h vrijdag 18.00 tot zondag 24.001 jj,0 Voor spoedeisende gevallen kut op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11 :K)i 's middags van 17.00 tot 18.001 Weekenddienst voor de patiënt van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17 tot maandag 08.00 R. KEIJZER Van Beurden weg 10, Ysselste tel. 0478-541777 Alleen na telefonische afspraak het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN ST. ODA Passage 1, tel. 581255 van vrijdagavond 18.00 uur tot v gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van IO.OO. 12.00 uur en van 17.00 tot IS.0|naJ uur zondag van 10.00 tot 11.00 Verder alleen voor spoedgevallt (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VEN RAY-YSSELSTE YN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspra neemt waar: G. VALLEN, tel. 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTUI VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M Ruymbeek. J.M. van Wint W H. de Vocht. R.C. Goedegebti V. Geurts. R. Eelderink en G. Gelling R. GOEDEGEBUURE en W. de VOCHT DIERENARTSENPRAKTUI OOSTRUM W. LOON EN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostru 'a.1 tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raay makers. mevr. Van Eerten mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggelovt en mevr. Vermazeren A. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk v Muk mevr. Van Eerten. mevr. V.d. RefDat en mevr. Tiggeloven worden v maandag 8 uur lot vrijdag 12 ui ver cl waargenomen door: H. v. EERTEN Volen 2A, Heide tel. 0478-513727 Afspraken maken 's middags tuss 18.00 en 19.00 uur. tel.5824II PEEL EN MAAS 'n abonnement waant PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venra iw z om het De gen veel D tant gen tick den fcrb sch wel sch< ■Ir In Ven 101 i ged aan schi V daa reet de - vrij bel. win kor Bru! f.n 1 Hel sho\ del Ee leeft mee /e dert toni ter/ rerz heb! Het hela opdi Di .pul je lo net die vont Steei brac ulc en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof FYits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip, Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties: Uiterlijk woensdag 10.00 uur.| Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuwsl tot uiterlijk dinsdag 10,00 uutl fixei loc nee Mui enth dwn

Peel en Maas | 1996 | | pagina 4