berden Venray wil verder met Ronde van Nederland Inbraak in gemeentehuis Eerste tegenvaller begroting R.K. Basisschool "de Vlaswei" bestaat 15 jaar Jong Nederland helpt de natuur Venray's Mannenkoor laat van zich horen op 24 oktober halve prijs Zangvereniging Venrode presenteert korentreffen Spanning en sensatie op circuit De Peel Geen uitzondering voor McDonalds Welfare tentoonstelling Zorgcentrum Het Schuttersveld Grote nationale vogelshow vv Drum- showband Theobaldus op concours in Goirle PEEL EN MAAS agln; PEEL EN MAAS Donderdag 17 oktober 1996 - Pagina 7 Afgelopen weekend werd er ingebroken in het gemeentehuis van Venray op de Raadhuisstraat waarbij goederen zijn ontvreemd ter waarde van enkele tienduizenden guldens. De toegang tot het gemeentehuis werd ver schaft door een ruitte vernielen en vervolgens het gebouw te doorzoeken. De buit bestond uit een telefoontoestel, geluidmeetapparatuur en een draagbare radio. Tevens werden beschadigingen aangericht aan kantoor- yjneubilair. De politie stelt een onderzoek in en zoekt getuigen. Venray krijgt kwart miljoen minder van Rijk Het Rijk heeft een gat geschoten in de Venrayse begroting. Dankzij een wijziging in de criteria van het Gemeentefonds, de voornaam ste inkomstenbron van gemeen ten, krijgt Venray bruto een half miljoen gulden minder. Doordat de gemeente een deel van de kor ting kan compenseren blijft er netto ongeveer de helft over. Dat gat moet het college in de begro ting voor komend jaar nog zien te dichten. Ook voor 1998 en verder moet Venray rekening houden met jaarlijks minder geld van het Rijk'- Het gaat om de vorig jaar inge voerde systematiek waarbij uitkerin gen uil het Gemeentefonds gekop peld worden aan de ontwikkeling van de rijksuitgaven. Bezuinigt het Rijk dan krijgen de gemeenten auto matisch ook minder. Dal is voor 1996 en 1997 het geval, zo heeft de rijksoverheid onlangs laten weten. Voor dit jaar wordt de verlaging geschat op 480.000, voor 1997 op 450.000 gul den. De bezuinigingen van het Rijk hebben voor een deel te maken met de bijstandsuitkeringen. De gemeenten fungeren daarvoor voor 90% als doorgeefluik. Dat betekent concreet dat Venray de 10% die ze zelf bij moet lappen, nu bespaart. Door deze en andere compensatie blijft de netto-korting beperkt lol ongeveer een kwart miljoen. In de bespreking van dc begroting in de commissie financiën hadden de fracties van Samenwerking en D'66 gevraagd naar de hoogte van de uitkering uit het Gemeentefonds. Het CDA vroeg wanneer het college die tegenvaller dacht te dekken. De "Vlaswei" werd op 16 oktober 11981 in gebruik genomen. Gezeten lop boerenkarren maakten dc eerste |!eerlingen de tocht van de TJrsuIaschool aan de (thans) [Raadhuisstraat naar de nieuwste ■wijk van Venray, "Landweert". Deze ■eerste leerlingen, hun kopjes in de ■hal in keramiek vereeuwigd, zijn nu plweer tussen de 19 en 27 jaar. J In Landweert stonden nog weinig Ihuizen. de straten rondom de school Iwarcn nog niet klaar, maar het |onderwijs kon beginnen! In het plaatselijk streekblad "Peel lei» Maas" werd een wedstrijd uitge- jShreven om aan een naam voor de fchool te komen. De keus viel op I'Dc Vlaswei", de plaats waar vroe- tjhet vlas te drogen werd gelegd. Hzn'n plek staat nu de school. riet kunstwerk op dc gevels werd fonitworpen en uitgevoerd door Piet ■Hermans. We zien het als fleurige ■blikvanger op de voorgevels. In de ■structuur ontdekken we vogels, vis- Isen en bloemen. De voorbeelden Jzijn gemaakt door kinderen van de ■school. De ronde vorm is de zon, die lieven mogelijk maakt en warmte en licht schenkt. Dit laatste is te zien aan de kleuren die gebruikt zijn: geel en rood. De laarsvorm symboli seert samen met de zon de beide componenten die de basisschool vormen. Nu is de wijk bijna volgroeid en lelt de school zo'n 240 leerlingen. We durven te zeggen, dat de Vlaswei haar plaats heeft bewezen als school waar in een goede sfeer hard gewerkt wordt. Het is nuttig, dat de leerlingen naast kennis vergaren ook leren samen feest te vieren. In alle groepen wordt gewerkt aan een project met als thema "school/feest". De resultaten hier van zijn te zien op donderdag 17 oktober tussen 18.30 en 20.00 uur. Dan houdt de school voor ouders met hun kinderen open huis. Op vrijdag 18 oktober wordt er een speurtocht gehouden in de wijk. Zo'n 60 tal ouders heeft hieraan meegewerkt. Als afsluiting is er een feestelijke maaltijd met alle kinde ren. En natuurlijk is er nog een ver rassing. De Vlaswei hoopt nog lang bij te mogen dragen aan de vorming van de leerlingen in Landweert. In samenwerking met het Natuur Historisch Genootschap Op zaterdag 2 november zal er [door de leden en leiding van Jong ■Nederland Venray een hele happe ning plaatsvinden. Ze zullen zich lop deze dag gaan bezighouden Imet het schoon maken van poelen. HDit zal in samenwerking gebeuren ■niet het Natuur Historisch "^Genootschap (NHG). Het is de bedoeling dat we de latuur een handje helpen aldus B.ndré van Houdt, woordvoerder an de vereniging. Op een vergade ring ergens in Limburg had hij van dit project gehoord. Hel bleek in -imburg een groot succes te zijn. Dit gaf Van Houdt de aanleiding 83m dit project naar Venray te halen, /e willen de kinderen erop wijzen at we zuinig moeten zijn op de latuur. Doordat we met de leden een poel schoon gaan maken worden zij nauwer bij dc natuur betrokken, Met het schoonmaken wordt bedoeld dat Ie rommel die op het water drijft er vanaf wordt gehaald en dal wild- troei rondom de poel terug iesnoeid wordt. Verder zal de omge- 'ing rondom de poel opgeruimd vorden. Dit zal kunnen leiden dat alamanders en padden zich beter huis gaan voelen in deze poelen en iat de populatie van deze dieren :aat stijgen. Omdat Jong Nederland dit niet illeen kan, hebben zij de hulp inge- oepen van het NHG. Deze reageer de enthousiast toen ze dit hoorden en stelden toen een plan op. De oudere groepen zullen aan dit gebeuren een helpende hand geven terwijl er voor de jongste leden een natuurtocht wordt gehouden. Dit zal echter op 16 november gebeuren omdat dan de leiding al hun aan dacht op de kinderen kan vestigen. Dat er binnen de vereniging alles aan gedaan wordt om de leden en hun ouders erop te attenderen dat er wat gaat gebeuren is al duidelijk te merken. De hal van hel clubgebouw is geheel ingericht naar dit thema. Enkele groepen zijn bezig met het maken van dingen die in het clubge bouw opgehangen worden. Zo wor den de leden enthousiast gemaakt om mee te doen aan dit project. Autobrand Vrijdagmiddag omstreeks 17.30 uur zag een Venrayse bestuurder van een personenauto, al rijdend op de Henseniusstraat, dat er rook onder de motorkap vandaan kwam. De gealarmeerde brandweer kon niet voorkomen dat het motorge deelte volledig uitbrandde. De auto had de Venraynaar gehuurd. Na positief oordeel sponsors en organisatie De organisatie van 'Venray etappeplaats Ronde van Nederland' krijgt van de sponsors en het landelijk comité een vol doende. Het is de bedoeling dat ook in 1997 de Ronde van Nederland Venray aandoet. De organisatie is nog op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor voor het evenement. Organisatiecomité cn de gemeen te Venray hebben die intentie uitge sproken tijdens de evaluatiebijeen- komst voor sponsors en medewerkers. Tijdens die bijeen komst. vrijdagmiddag in de raads zaal van het gemeentehuis, werden de resultaten bekend gemaakt van een onder de sponsors van het eve nement gehouden enquête. Venray krijgt een ruime voldoende -gemid deld een 7.4- voor de organisatie van de finish van de etappe en de omlijstende activiteiten. Uitschieter in positieve zin was voor de onder vraagden de Venray Lunch en meer in het bijzonder presentator Kees Mijnten. Hel minste waardering oogstte de wielerkrant. De bio scoopdia had bijna niemand gezien... Voor het comité waren de reacties uit het Venrayse, samen met die van de sponsors en de complimenten vanuil de landelijke organisatie, reden om ook in 1997 te willen tekenen voor een aankomst. Wethouder Kersten zegde toe in het college opnieuw een bijdrage te wil len bepleiten. De gemeente zal wel de kosten in de gaten houden. Dit jaar heeft de gemeente meer uitge geven dan de begroot. De over schrijding zit met name bij de afde ling openbare werken. Volgens Bert Suilen, die namens de gemeente zit ting heeft in het comité, is het niet vreemd dat bij een eerste keer wat extra werkzaamheden moeten gebeuren. Een deel van de over schrijding ziet hij dan ook als een investering voor komende jaren. De garantiesubsidie van 47.000 gulden kan de gemeente waarschijn lijk helemaal in de knip houden. "Sponsoren hebben in geld en in natura behoorlijk in de bus gebla zen. Dankzij hen en niet te vergeten de vele vrijwilligers verwachten we binnen de begroting te kunnen blij ven". Op donderdag 24 oktober staan de deuren van zaal In den Engel open voor alle mensen die belangstelling hebben voor het Venray's Mannenkoor. Op die avond vindt namelijk, na hel grote succes van de vorige keer, weer een 'open repeti tie' plaats. De aanvang is om 20.00 uur. Doel hiervan is om alle mensen, die interesse hebben in de zang kunst, de kans te geven een kijkje te nemen hoe zoiets in verenigingsver band plaatsvindt. Deze speciale editie van een repe titie is één van dc acties waarmee het VMK de aandacht van potentiële nieuwe leden wil trekken. Deze zijn gewenst om tot een structurele gemiddelde verjonging van het koor te komen. Dit zal echter niet ten koste gaan van onze groep oudere leden. Hoewel het koor momenteel 107 enthousiaste zangers telt, wil men toch blijven werken aan de toe komst. De verjonging is één van de actie punten voortvloeiende uit de beleidsnota 1995, welke begin vorig jaar door de leden werd geaccep teerd. Onder de enthousiaste leiding van de voorzitter Wim van Osch is daar in de loop van 1995 en 1996 door het dynamische bestuur vorm aan gegeven. In het afgelopen voorjaar vond de verhuizing plaats van café De Volle Maan naar zaal In den Engel, een plek waar het zich uitbreidende koor nu weer volop de ruimte heeft. Ook vond vernieuwing plaats van het repertoire van het koor geduren de de afgelopen twee jaar. Het koor staat onder de uiterst deskundige muzikale leiding van Hans Noyens en tweede dirigent Jac Janssen. Tijdens de schitterende concertreis WIJ ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar McDonalds werkt hard aan een nieuwe vestiging. Over enkele weken staat ook Venray op de kaart van plaatsen waar een res taurant met de gouden boog ligt. McDonalds wordt momenteel gebouwd op de hoek van de Maasheseweg en de A73, tegen over hotel Asteria. Die komst wilde de restaurantke ten graag aankondigen via ver plaatsbare tijdelijke billboards. Het bedrijf had de gemeente gevraagd om deze sandwichborden op wielen te mogen plaatsen op industrieter reinen Keizersveld en Smakterheide. Het college heeft dat verzoek dinsdag afgewezen. Volgens wethouder Driessen van openbare werken wil de gemeente juist af van allerlei afwijkende bor den en wegwijzers voor bedrijven. "McDonalds mag, net afs alle ande re bedrijven, via de gebruikelijke weg adverteren", zegt Driessen. "Daarvoor zijn de grote billboards aan de invalswegen en de driehoeks borden van de VVV. Bovendien kunnen ze via de media aandacht vragen. We willen ons geen gekke dingen op de hals halen door voor McDonalds een uitzondering te maken op de regel van uniforme bewegwijzering". Bijna net zo snel als dat Mc Donalds is met zijn hamburgers wordt momenteel de Venrayse vesti ging uit de grond gestampt. Dinsdagmorgen begon men met de ruwbouw en in de loop van woens dag was die al bijna gereed. vorig jaar naar Slowakije en Praag en in het jongste voorjaar hij het succesvolle concert met orkest Da Capo en onder andere Marco Bakker in de schouwburg, kon men van diverse nieuwe ingestudeerde nummers genieten. Liederen in alle talen, waarvan meerdere vlotte en moderne num mers uit onder andere operettes en musicals als Maske im Blau en Porgy and Bess werden enthousiast ingestudeerd en ten gehore gebracht. Tevens liet men in septem ber jl. tijdens een concert voor het jubilerende Inalfa in het Odapark weer eens zien dat men liederen uit bijna alle werelddelen beheerst. Momenteel bereidt het koor zich voor op het grote 'Proms'-concert samen met Harmonie Euterpe en Design op 9 november aanslaande in de sporthal en een feestelijk con cert in de schouwburg op 21 decem ber. samen met het wereldberoemde Russisch 'Smölny's'-koor uit St. Petersburg. Daarnaast werd tijdens de afgelo pen winter en lente in het kader van het 85-jarig bestaan de 'Kerkdorpentour' gehouden. Een muzikale rondgang door de gemeente, waarbij in alle kerken van het dekenaat een H. Mis door het VMK werd opgeluisterd. Na de dienst werden dan in het plaatselijk café nog enkele vlotte nummers ten gehore gebracht. O.a. de 'Zilvervloot', 'Ein Bier', en andere bekende nummers waren menige zaterdagavond of zondagochtend wel ergens in de gemeente te horen. Verder wil men het gezicht van het Venray's Mannenkoor in die mate veranderen dat het uitnodigt om bij hen te komen zingen. Diverse nieuwe leden zeggen nu: 'Dit had ik jaren eerder moeten doen!' Men wordt als nieuw lid al snel geaccepteerd door de mede leden. muzikaal onder de arm gegre pen en. waar nodig, b.v. door middel van een stemvormingscursus bijge schoold. Het VMK wil de drempel tot toe treding zo laag mogelijk maken. Dat kan door de verbeterde culturele uit straling en een gezamenlijk uitnodi gend beleid. Men wil iedereen de kans bieden om bij het koor te komen zingen. Het geslaagde 'Opstoekmatinee' voor carnaval was hiervoor al een opstapje. Naast het zingen en de optredens ontbreekt het uiteraard niet aan gezelligheid! Talrijke leuke happe nings vinden in de loop van het jaar plaats. We denken onder andere aan het kwartaaltoepen, de jaarlijkse feestavond, bezoek van St. Nicolaas, Heringschellen, opluisteren van recepties, enz. Vooral om de sfeer van de vereni ging en de muzikale kwaliteiten te kunnen proeven wil het Venray's Mannenkoor eenieder, maar vooral de twintigers, dertigers en veerti gers. van harte uitnodigen om op 24 oktober om 20.00 uur in zaal In den Engel aanwezig te willen zijn. Regenpak postbode gestolen Een 24-jarige Venrayse postbode deed aangifte van diefstal van zijn PTT regenpak, dat in zijn fietstas zat. De diefstal vond plaats toen hij zijn bestellingen aan de Wolfkers- Wijnruit deed. De waarde van het pak bedraagt ƒ100,-. dekbedden verschillende soorten synthetisch en dons dekbedovertrekken MEUBELEN GEGARANDEERD 7 GOEDKOOPSTE IN KWAUTEITS MEUBELEN VENRAY, GROTE MARKT 12 In het laatste weekend van okto ber wordt weer de jaarlijkse Welfare tentoonstelling gehouden in Zorgcentrum Het Schuttersveld aan de Bergweg in Venray. Met veel plezier en de nodige inzet is gewerkt aan het vervaardi gen van talloze handwerkstukken. Om maar iets te noemen: truien, sokken, sloffen, mutsen, dassen, gehaakte en geborduurde kleedjes en tafellakens, verschillende wens kaarten, klein haak- en borduur werk, schorten, kussens, knuffels en poppen. Er is teveel om op te noe men. Alleen al komen kijken naar wat mensen, vaak met een leeftijd van meer dan 80 jaar, kunnen maken, maakt en bezoekje aan onze ten toonstelling meer dan de moeite waard. Er zal, met de feestdagen alweer in het verschiet, vast en zeker wel iets voor u bij zijn. Gedurende de hele tentoonstelling is ook de Dagverzorging van het Zorgcentrum aanwezig met een- eigen kraam waar door henzelf gemaakt handwerk te koop wordt aangeboden. Op zaterdagmiddag is er tevens en demonstratie van hand- angertechniek van Seniorservice Venray. Ook is er weer een enveloppen- spel, loterij en boelkraam (verkoop van tweedehands spulietjes). De opbrengst is wederom voor een goed doel. Dit jaar is gekozen voor de Stichting Kruisen en Kapellen in de gemeente Venray. De trekking van de loterij is 's zondags om 16.00 uur en wordt tevens bekend gemaakt in de eerst volgende Peel en Maas. De tentoonstelling is op: vrijdag 25 oktober van 19.30 tot 21.30 uur; zaterdag 26 oktober van 14.00 tot 16.30 uur en op zondag 27 oktober van 10.30 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur. Komt u ook? U bent van harte welkom. EDELSMID PI ETER MOOREN voor al uw sierraadre- paraties en nieuw werk in opdracht. Ook voor originele trouwringen of het vermaken van oude trouwringen en tevens het adres voor briljant en andere kleurstenen Bel voor afspraak na 18.00 uur 582296 Op zondag 20 oktober presenteert Zangvereniging Venrode een koren- treffen in zaal Roelanzia te Ysselsteyn. Dal gebeurt samen met Le Rossignol uit Lottum, Deurne's Gemengd Koor uit Deurne en Mannenkoor Cor Meibion uit Wales-Engeland. Na afloop is er een gezellig samenzijn. De entree is gratis en het concert begint om 20.00 uur. ledereen is welkom om dit concert bij te wonen. Vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 oktober organiseert Volière Vereniging De Vogelvriend te Venray een grote nationale vogelshow. 50 inzenders tonen hier vele soorten kieurkanaries. postuurkanaries, tropische vogels O.a. uit Australië en Afrika. Uit dezelfde werelddelen zijn te zien 5S zullen aanwezig zijn waaronder de mooiste zangvogels. De informatiestand op deze show zal u meer informatie bieden over vogelliefhebberij en het kweken van vogels in het algemeen. Op deze show met ongeveer 500 vogels is het een mooie gelegenheid om met deze hobby kennis te maken. De voge{tentoonstelling wordt gehouden in zaal De Volle Maan. Merseloseweg 96 te Venray. Openingstijden: vrijdag 18 okt. van 20.00 tot 22.00 uur; zaterdag 19 okt. van 10.30 tot 21.00 uur en zondag 20 okt. van 10.30 tot 15.30 uur, Alle klassen strijden om kampioenschap Op zondag 20 oktober staat het onlangs geheel vernieuwde circuit de Peel te Venray geheel in het teken van de strijd om hel kampioenschap in maar liefst zes verschillende klas sen. Tijdens deze races ter afsluiting van het huidige seizoen, moet nog in alle deelnemende groepen de kam pioen bekend worden. Deze felbe geerde titel wordt uitgereikt aan de coureur die dit seizoen in zijn klasse op circuit De Peel de meeste punten bij elkaar gereden heeft. Tevens ver zorgt de spectaculaire saloon-stock car 1300 een gastoptreden op de Venrayse piste. Bijzonder spannend is de strijd om het kampioenschap in de klasse van de hotrods. Deze auto's zijn gebouwd op een buizenframe en voorzien van een zeer lichte en toch stevige carrosserie die vervaardigd is uit kevlar. Ook aan de motoren worden grote wijzigingen aange bracht. zodat deze krachtbronnen in staat zijn om zeer hoge topsnelhe- den te halen. Doordat de technische regelgeving strikt gecontroleerd wordt, zijn alle wagens voor wat betreft de motorisering bijna iden tiek aan elkaar. Het enige onder scheid wordt zodoende gemaakt door de wegligging van de auto en de stuurmanskwaliteiten van de cou reur. Hierbij is het vooral Hansi Wambach uit Posterholt die de meeste kans op de kampioenstitel heeft. Zorfder twijfel vormen de saloon stockcars de meest spectaculaire groep van het hedendaagse auto speedway. In deze klasse is namelijk alles toegestaan is, behalve het zich tegen de rijrichting in begeven. Hierdoor is geen enkele rijder zeker van zijn plaats, doordat hij steeds weer het risico loopt met een forse duw van zijn positie weggedrukt te worden. Aangezien crashes en koprollen in deze groep regelmatig voorkomen, zijn de veiligheidsvoor zieningen voor zowel het publiek als de deelnemers groot. Tevens zijn deze saloon-stockcars geheel bepantserd, zodai de auto's goed bestand zijn tegen de ruwe rijstijl. Door de opzet van deze groep is het bijna onmogelijk om een potentiële kampioen aan te wijzen. Naast Louis Haagen uit Baarle-Nassau. hebben ook de regionale favorieten Barry Maesen en Rob Strijbos (bei den uit Ysselsteyn) nog kansen op de titel. Spannend zal de strijd om het kampioenschap zeker ook worden bij de formule-Toyota's. Deze ranke boliden zijn allen voorzien van een Toyota-16-kleppen motor, zodat de onderlinge verschillen niet groot zijn. Hierdoor zullen de sluurmans- kwaliteiten van de deelnemers moe ten uitmaken wie de titel mee naar huis mag nemen. Naast de vele Duitse rijders, zijn het echter vooral Gerry van Uden uit Heesch en zijn teamgenoot Jos Bovee uit Ysselsteyn die de grootste kansen op de kampioensbeker hebben. Bij de klasse van de stockrods is ook nog alles mogelijk in de strijd om het kampioenschap. Deze groep van wagens met 1310 CC-motoren staat garant voor veel onderlinge strijd, doordat ook hier weer de kwaliteit van de coureurs doorslag gevend is. Opvallend bij de stock rods is verder de grote regionale deelname. Hierbij zijn het vooral Erik Roeffen uit Grubbenvorst, Roald Severens uit Horst en Prosper Ottenheym uit Baarlo die alles zul len geven in hun strijd om het kam pioenschap. Ook in de sprint 1300 zal de strijd om de titel weer hevig zijn. Bij deze kleine, maar fel opgevoerde auto's heeft Jan van Eek uit Posterholt de meeste kansen op de titel. Verder zullen de altijd weer ver bazen snelle achteruitrijders hun onderlinge kampioen in een specta culaire strijd gaan bepalen. Hierbij zijn het vooral Alex Wisselink uit Zelhem en Jan Biemans uit Sint Odiliapeel die goede kansen op deze beker toegedicht moeten worden. De wedstrijden op circuit De Pee! beginnen om 13.00 uur. De baan is gelegen aan de Middenpeelweg tus sen Ysselsteyn en Vredepeel." Zondag 20 oktober zal de drum- showband van het St. Theobaldusgilde met de nieuwe show op concours gaan. Dit con cours dat wordt georganiseerd door de drumfanfare SOS te Goirle, onder auspiciën van de Bosche Bond van Muziekgezelschappen zal worden gehouden in de sporthal van Goirle. Er zullen zeventien gezel schappen voor het voetlicht van de jury treden, waaronder majorette- en tamboerkorpsen. Het concours begint om 10.30 uur en de prijsuitreiking zal plaats vin den om ongeveer 17.30 uur. De Overloonse band is als laatste aan de beurt en wel om ca. 17.00 uur. Het vertrek bij het Gildehuis is om 13.00 uur. Inbraken in woningen ln de nacht van zondag op maan dag werd ingebroken in een woning aan het Hoefblad. Toen de 33-jarige bewoner maandagmorgen beneden kwam, ontdekte hij dat alle laden en kasten open stonden evenals de ach terdeur. Voor zover hij kon nagaan werd er niets ontvreemd. Kennelijk heeft de dader naar geld gezocht. Dat was echter niet aanwezig. Een 50-jarige Venraynaar ontdek te dat een raam van zijn woning aan de Eikenlaan was geforceerd. Uit de woning werd een geldbedrag van ruim ƒ600,- gestolen. Door forcering van de achterdeur was toegang verkregen tot een woning aan het Kroonkruid. Ook hier waren alle laden en kasten doorzocht. Ontvreemd werd een geldbedrag van ƒ2.100,-. De bena deelde is een 40-jarige Venraynaar. elke week nieuws

Peel en Maas | 1996 | | pagina 7