Speelgoedmarkt Speel-o-theek Venray werkt aan veiligere spoorwegovergangen woningwet wet ruimteli ke ordening Landbouw- weg bij Kleindorp niet meer openbaar Kennisgeving telefoon 0478-512772 wet milieubeheer - wet milieubeheer L SJ Jubilarissen bij Scheidsrechtersvereniging Horst Venray PEEL EN MAAS GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van.09.00 tot 13.00 uur. Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. De beveiliging van de overwegen Pelgrimslaan. Meerloseweg en Roland in de gemeente Venray zal worden verbeterd. De bestaande knipperlichtinstallaties worden beveiligd met automatische instal laties met halve overwegbomen. Tevens worden de overwegen aan de Pelgrimslaan en Roland ver breed. De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het verbreden van de Pelgrimslaan en Roland (naar 5 meter, ter hoogte van de overweg), het plaatsen van lichtmasten, het vervangen van de bestaande instal latie en het aanbrengen van belij ning. De werkzaamheden aan de Pelgrimslaan zullen plaatsvinden van zondagavond 8 september tot dinsdagmiddag 20 september en op 26 september van 9.00-16.00 uur. De werkzaamheden aan de Meerloseweg worden op donder dag 12 september van 8.30-16.00 uur uitgevoerd. Aan de overweg Roland wordt gewerkt van maandag 9 septem ber 8.00 uur tot woensdagmiddag 11 september en op 24 september van 9.00-16.00 uur. Tijdens de werkzaamheden geldt dat de wegen op de genoemde tij den zijn afgesloten voor alle ver keer. Geprobeerd wordt de overlast Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen het vernieuwen van de gevel en hel aanbouwen van een keuken aan de Wethouder Reintjesstraat 33 te Leunen tnv L.J.A.G. Haegens. Wethouder Reintjesstraat 33: het veranderen van een winkelpui aan de Passage 3 te Venray tnv C.J.A. Boelens. Steenstraat 80 te Boxmeer; het vergroten van de woning aan de Whistlerstraat 26 te Venray tnv P.J.M. Mooren. Mambostraat 41 het bouwen van een zeugenstal en een opfokstal aan de Twistweg 10 te Vredepeel tnv Maatschap Van Hoof- Fleuren. Twistweg 10; het plaatsen van een assenteller/straatkast aan de Oirloseweg te Oirlo tnv Holland Railconsull. Postbus 2855 te Utrecht; het bouwen van een garage aan de Frans Michelsstraat 17 te Venray tnv T.W. Claessens, Frans Michelsstraat 17; het bouwen van een woning aan De Leng te Oirlo tnv R.M.C. de Mulder. Dionisiusstraat 6a; het uilbreiden van bedrijfsruimte aan Spurkt 3 te Venray tnv Nelipak Holding B.V., Postbus 37; het plaatsen van een dakkapel aan de Etnalaan 29 tnv G.G.J. Vossen. Etnalaan 29; het bouwen van een garage/carport aan de Westher Thienweg 15 te Oostrum tnv L.P.T.P. Siebers. Wester Thienweg 15; het plaatsen van een sirene aan de Dillingstraat (nabij nr. 17) te Ysselsteyn tvn Ministerie van Binnenlandse Zaken. Postbus 20011 te Den Haag. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een veldschuur aan de Loobeek te Smakt tnv G.H. Verstegen, Aan de Dril 4; het verbouwen en uitbreiden van de woning aan het Mastbos 10 te Venray tnv A.A.J. Versteegh, Mastbos 10; het aanbouwen van een keuken aan de Isabellahof 23 te Venray tnv C.P.A. Kroon, Cunerahof 4; het bouwen van een bedrijfsgebouw aan het Keizersveld 40 te Venray tnv J.A.Kengen. Rumbastraat 12; het bouwen van een garage/carport en een keuken/bijkeuken aan de Hoenderstraat 62 te Venray tnv H.A.M. Daniels, Hoenderstraat 62; het plaatsen van een assenteller/straatkast aan de Oirloseweg te Oirlo tnv Holland Railconsult, Postbus 2855. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij hel college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het verbouwen van de woning aan de Schutsboom 3 te Venray tnv R.D. tot een minimum te beperken. Het verkeer zal gedurende deze periode worden-omgeleid. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer R. Boereboom. tel. 523589. Bradley, Schutsboom 3; het aanleggen van een personen auto's-parkeerterrein aan de Witte Vennenweg I te Oostrum tnv Frans Maas Logistics Venray B.V.. Postbus 5062; het verbouwen van kantoorruimte tot woning aan de Kolkweg te Venray tnv J.J. Wijn. Kolkweg 11; het bouwen van een garage/berging aan de Tamboerijnstruat 1 te Venray tnv A.G.M. Wilms, Tamboerijnstraat 1: het vergroten van de woning aan de Whistlerstraat 26 te Venray tnv P.J.M. Mooren, Mambostraat 41 het bouwen van een garage aan de Frans Michelsstraat 17 te Venray tnv T.W. Claessens, Frans Michelsstraat 17. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 oktober 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Ingekomen verzoek voor ingebruikneming Burgemeester en wethouders zijn voornemens medewerking te verlenen aan het verzoek van J.P.M. van Dijck, Beekweg 40 te Venray voor het vestigen van een gordijnen-atelier aan de Beekweg 40 te Venray. De op het verzoek betrekking hebben de stukken liggen met ingang van 18 oktober 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de vakbalie gemeentewerken. Gedurende deze ter mijn kunnen eventuele bezwaren schrif telijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Wet Geluidhinder Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend. dat Gedeputeerde Staten bij beschikking d.d. 2 oktober 1996 een hogere grens waarde als bedoeld in artikel 83, eerste lid van de Wet geluidhinder hebben vastgesteld en wel ten behoeve van; een woning met praktijkruimte aan de Timmermannsweg 26a te Ysselsteyn, tot maximaal 52 dB(A). Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene Wet bestuursrecht tegen deze beschikking bij Gedeputeerde Staten van Limburg. Postbus 5700, 6202 MA te Maastricht, een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop deze beschikking is bekendge maakt. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmelding. het bouwen van een berging aan de Kempweg 150 te Venray tnv Tennisclub Venray. p/a Akkerweg 22' De op de bouwmelding betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 18 oktober 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Venray, 17 oktober 1996 Burgemeester en wethouders Venray, namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer De gemeenteraad heeft bij besluit van 24-9-1996 nr. R 644 besloten tot onttrekking aan het openbare ver keer van een onverharde landbouw- weg, gelegen nabij Kleindorp in Merselo. kadastraal bekend gemeente Venray Sectie AB nr. 9. Het besluit ligt vanaf vandaag gedurende zes weken ter inzage bij de Publieksbalie in het gemeente huis van Venray. Als gevolg van de Algemene Wet Bestuursrecht bestaat voor belang hebbenden gedurende zes weken vanaf datum van bekendmaking gelegenheid om bezwaar in te die nen. Het bezwaar kan worden inge diend bij de gemeenteraad van Venray. Voor informatie over dit besluit kunt u zich wenden tot de Publieksbalie van maandag t/m don derdag van 9.00 - 17.00 uur en op vrijdag van 9.00 - 13.00 uur. Venray. 17 oktober 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter drs. A.W.M. de Bever, secretaris i (Uitwerkingsplan St. Antoniusveld) Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op het bepaal de in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaal de in artikel 2, lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray, de terinzageleg- ging bekend van het voor-ontwerp "Bestemmingsplan St. Antoniusveld - Uitwerkingsplan 1996". Het uitwerkingsplan beoogt in het gebied tussen globaal de huidige St. Antoniusveldweg en rijksweg A73 de bouw mogelijk te maken van 71 woningen, waarvan 53 vrijstaand en 18 geschakeld en/of aaneenge- bouwd. Het voor-ontwerpplan en de ove rige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 18 oktober 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie in het gemeente huis. Raadhuisstraat 1 te Venray. Gedurende die termijn van twee weken bestaat voor een ieder gele genheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerpplan schriftelijk ken baar te maken aan burgemeester en wethouders van Venrav. postbus 500. 5800 AM Venray. Venray, 17 oktober 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd. drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemees ter drs. A.W.M. de Bever, secretaris PEEL EN MAAS 'n abonnement waard SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN BEL VOOR MEER INFORMATIE Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krach lens de Wel milieubeheer te verlenen aan; l. Maatschap Franken, Kempkensberg 30, 5813 AE Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij en land- bouwproduktiebedrijf. gelegen aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 17 oktober 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 14 november 1996 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop hel ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: 1. Maatschap van Hoof-Fleuren. Twistweg 10, 5816 AE te Vredepeel voor een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfok- bedrijf. gelegen aan de Twistweg 10 te Vredepeel; 2. W.M.G. Janssen, Rouwkuilenweg 11, 5813 BH te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omval lende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het houden van scharrelkippen. gelegen aan de Rouwkuilenweg 11 te Ysselsteyn; 3. P.J van Dijck. Peelweg 39. 5813 AD te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een var- kensmesterij en bloembollenteeltbe- drijf. gelegen aan de Peelweg 37/39 te Ysselsteyn; 4. P. Smits Dakbedekkingen, Veldstraat 22, 5815 CX te Merselo voor hel oprichten en in werking hebben op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer van een dakdekkersbedrijf. gelegen aan de Veldstraat 22 te Merselo; 5. P Reintjes, Leunseweg 22 5809 AA te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een tim merfabriek/meubelfabriek. gelegen aan de Leunseweg 22 te Leunen; 6. Maatschap Wcijs. Steegse Peelweg 51. 5809 ED te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij en var- kensmesterij, gelegen aan de Hoogriebroekseweg 2 te Castenray. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 17 oktober tot 28 november 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478-523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht. d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot hel treffen van een voorlopi ge voorziening (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Hel verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in hei belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray matten bekend dat er A.M.v.B - meldingen zijn binnengekomen van: 1. M.A.W.H. Peeters, Heidseschoolweg 4, 5812 AK te Heide voor hel van toepassing wor den van het Besluit akkerbouwbe drijven milieubeheer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouw bedrijf. gelegen aan de Steegse Peelweg 18a te Leunen: 2. A.C.P.M Bosgoed. Lorbaan 6, 5814 AE te Veulen voor het oprichten van een propaantank in het kader van het Besluit opslag propaan milieube heer. gelegen aan de Lorbaan 6 te Veulen; 3. MEGA-Limburg. Postbus 1215, 6040 KE te Roermond voor het uit breiden of wijzigen van een gas- drukregel- en meetstation, dan wel het veranderen van de werking daar van in het kader van het Besluit gas- drukregel- en meetstations milieube heer, gelegen aan de Heidseweg 8 te Heide; 4. W.M.M. de Mulder. Deumeseweg 91, 5812 AP te Heide voor het van toepassing worden van het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer op een reeds opgericht tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Deumeseweg 91 te Heide: 5. Mts. Hermans-Clabbers, De Hoef 2. 5809 EM te Leunen voor het van toepassing worden van het Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer op een reeds opgericht tuinbouwbedrijf, gelegen aan De Hoef 2 te Leunen. De melding kan worden ingezien van 17 oktober tot 31 oktober 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie). De stukken kunnen gedurende deze weken ook. na telefonische afspraak (0478-523630). worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 17 oktober 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de moge lijkheid tot intrekking van de milieuver gunning. Hiervoor geldt een bijzondere procedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuursrecht staat beschreven. Nadat het bevoegd gezag haar voornemen tot intrekking heeft aangegeven, wordt het ontwerp- besluit genomen. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning gedeeltelijk wensen in te trekken van: I Maatschap Franken, Kempkensberg 30. 5813 AE te Ysselsteyn voor de milieuvergunningen nrs. 30 en 90.8418 voor een varkensfokbe- drijf, gelegen aan de Deumeseweg 90 te Heide. De intrekking geldt ten behoeve van de uitbreiding van de inrichting aan de Peelweg 43 te Ysselsteyn. Het ontwerp van het besluit en alle rele vante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 17 oktober 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeente huis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.(X) uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09 00 uur tol 13.00 uur (publieksbalie). Tot 31 -son Üiarli V,'"i Op is o (CELI ieter geb' 199 •ieter T :eh «bn oktober 1996 kunnen de stukken ook. Petro telefonische afspraak (0478-523630) elke donderdag van 16.30 uur tot 19. idwa uur worden ingezien. Henc Gedurende een periode van twee wek l"sei met ingang van de dag na de dag waai >825 het ontwerp van het besluit ter inzage '1- gelegd, kan een ieder schriftelijk gen tetta tiveerde bedenkingen indienen bij College van Burgemeester Wethouders bedenkingentermij Deze kan hierbij verzoeken zijn soonlijke gegevens niet bekend maken. Er bestaat geen mogelijkheid het inbrengen van mondelinge bedt igU| kingen of een mondelinge gedacht wisseling. Alleen degenen die bedenkingen hebh|j)45 ingebracht op de bovenomschrei wijze en degenen die aantonen daan redelijkerwijs niet in staat te geweest, zijn later tot het instellen beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en Wethouders van gemeente Venray maken bekend dat in belang van de bescherming van milieu de milieuvergunning gel intrekken van 1. M. Bouten, Beekweg 44a. 5804» te Venray voor de milieuvergunti gen nr. 1091 en 752 voor een kensfokkerij. gelegen aan Beekweg 44a te Venray. De int king geldt ten behoeve van de breiding van de inrichting aan Peelweg 37/39 te Ysselsteyn. Het besluit en alle relevante stukken, gegevens liggen ter inzage van 17 her 1996 tot 28 november 1996 in gemeentehuis. Raadhuisstraat Venray. op maandag van 09.00 uur 17.30 uur en op de overige werkdt van 09.00 uur tot 13.00 uur (publiek lie). De stukken kunnen ook, na telt nische afspraak (0478-523630). op donderdag van 16.30 uur tot 19.30 worden ingezien. Gedurende een periode van zes wei met ingang van de dag na de dag van terinzagelegging beroepstermijn) bij de afdeling Bestuursrechtspraak de Raad van State een beroep: worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hel ingebracht tegen het ontwerp besluit: b. de adviseurs die gebruik he gemaakt van de gelegenheid a< 1 uit te brengen over het ontwerj hel besluit: c. degenen die bedenkingen hebi a&' legen wijzigingen die bij het neti van het besluit ten opzichte vanl ontwerp daarvan zijn aangebracht d. belanghebbenden aan wie rede kerwijs niet kan worden verwt geen bedenkingen te hebben ir bracht tegen het ontwerp van besluit. Het beroepschrift moet (in tweevo worden gericht aan de Raad van Stt 50 e^j afdeling Bestuursrechtspraak, postl 'on J 2(K)19. 2500 EA s-Gravenhage Na afloop van deze termijn wordt pva jjoi Br hi voor Dan wij i tbc doel icob; 11 o oersl vergunning van kracht, tenzij vóórd w datum beroep is ingesteld en een iSer e zoek tot het treffen van een voorin P5^ voorziening (waaronder een schorsit verzoek) is ingediend. Het verzoek, het treffen van een voorlopige voor ^on ning moet worden gericht aan de vc zitter van de afdel Bestuursrechtspraak van de Raad State. Postbus 20019. 2500 EA Gravenhage. Het besluit wordt niet der van kracht dan nadat op dat vera is beslist. Venray. 17 oktober 1996 Burgemeester en Wethouder noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. jullie wam mijn pen. Va/ic weie hetei Wij; gebc doch JIELII Op zaterdag 26 oktober houdt de Speel-o-theck haar jaarlijkse Speelgoedmarkt, in wijkgebouw T Schöpke Veltumse Kleffen Venray. De verkoop is 13.00 t/m 14.30 uur. Verkocht wordt alleen tweede hands speelgoed. U kunt het speelgoed inleveren bij de Speel-o-theek ingang biblio theek) aan de Merseloseweg op zaterdag 19 oktober van 11.00 t/m 14.00 uur. en op donderdag 24 okto ber van 14.00 t/m 17.00 uur. Van de opbrengst is 2/3 deel voor u en 1/3 deel voor de SOT. Als u speelgoed te koop aanbiedt, vragen wij u vriendelijk om zelf een lijst te maken met de naam van het speelgoed en de prijs die u er voor wilt ontvangen. Als u niet weet welke prijs u moet vragen, zet dan een vraagteken achter de naam van het speelgoed, er zal dan door ons en prijs worden vastgesteld. Auto gestolen Tussen dinsdagavond 20.00 en woensdagmorgen 07.30 uur werd een op een bedrijfsterrein van een garagebedrijf aan de Paul Burgmanweg geparkeerde perso nenauto Alfa 75, rood van kleur, gestolen. De waarde van de auto bedraagt ƒ15.000,-. De sleutel van de auto was veilig opgeborgen, zodat de politie aan neemt dat de dader middels force ring van het portier in de auto is gekomen. De SOT houdt het recht om speel goed dal vuil of kapot is te weige ren, ook nemen wij geen knuffeldie ren aan voor de verkoop. De opbrengst en het niet verkoch te speelgoed kan opgehaald worden zaterdag 26 oktober tussen 15.15 en 15.45 uur in wijkgebouw 't Schöpke Veltumse Kleffen 63b Venray De speelgoedmarkt is open voor iedereen. Heeft u nog vragen, dan kunt u bellen naar de SOT tijdens de uit leenuren op woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur. tel. 0478-580615. U kunt ook bellen naar Annemie tel. 0478-510138 of naar Paula tel. 0478-510402. Maar liefst zeven leden van Scheidsrechtersvereniging Horst Venray herdenken dit jaar het feit dat zij minimaal 25 jaar actief zijn geweest, en nog steeds zijn, als voetbalscheidsrechter. In deze lijd van een alsmaar teruglopend aantal scheidsrechters is deze groep met haar jarenlange ervaring er mede verantwoordelijk voor. dat nog vele wedstrijden onder neutrale leiding gespeeld kunnen worden. Het betreft de volgende jubilaris sen: Cor Christ. Venray; Hans Hafmans, Sevenum: Sjaar Janssen. Holthees; Louis Kunen. Castenray; Coen van Meyel, Griendtsvcen; Verheyen, Oostrum en Jo Wij nar Tienray. Op grond hiervan bi Scheidsrechtersvereniging H< Venray deze zeven leden een ree tie aan. waarbij eenieder in de g genheid gesteld wordt om het feliciteren met hun bereikte rest ten en daar waar nodig met hen I nis te maken en wel op vrijdag oktober van 19.30 tot 21.00 uul clublokaal Trefhove, Wittebrug» 7 te Horst (accommodatie Wittenhorst). Vallende lading Dinsdagmiddag omstreeks 14.40 uur hield de politie op de A73 een vrachtauto aan omdat de laadklep van de vrachtauto, beladen met kie zel, verbogen was, waardoor kiezel van de vrachtauto viel en gevaar voor het verkeer opleverde. Zo kreeg een bestuurder van een perso nenauto uit Baarlo de schrik van zijn leven toen een steentje tegen de voorruit van zijn auto kwam en de ruit kapot ging. De bestuurder van de uit Nistelrode afkomstige vrachtauto, een 21-jarig inwoner uit die plaats, kreeg van de politie proces-verbaal wegens vallende lading. De bestuur der van de personenauto stelde de bestuurder van de vrachtauto even eens aansprakelijk voor de schade. Vernielingen aan personenauto's Zaterdagavond werd een aan Raadhuisstraat geparkeerde nenauto van een 29-jarige Venr n naar met een scherp voorw bekrast. Vijf personenauto's, staande een garagebedrijf aan Raadhuisstraat, werden in de van vrijdag op zaterdag met scherp voorwerp bekrast. Een 63-jarige Venraynaar ontd te zaterdagmorgen dat'zijn vi woning aan de Tuinstraat geparke de personenauto was opengebrol Uit de auto werd een verrekij ontvreemd. Met de in de auto ai wezige spuitbus met autolak, bekleding en interieur bespoten, was de dader gelukt de deurvergrfc deling te forceren om zo toegang a de auto te verkregen. Dat Sa 361C lang. amel öseoÉ uidsir 102 E 04] Zog. bijzo maai H01V li gebo 1996 zoon •n Wij; gebc ILO Mile 13 o Ze i< Lian Tot; larië Ma rssels 8913 EKJ J LEI Ver zom Dar iru Kri Ven tel. ti .30 i.: 0'

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20