Gymnastiekvereniging St. Christoffel 75 jaar Pro Ecclesia voor Hub Nabben Clubkampioenschappen atletiek geslaagd Oranje verslaat sterk Russich team Thema-avond 'Voorlichting uitgaansdrugs' Pensioen- belangen Nierstichting Finse scholieren naar Raayland College Arbeids ongeschikten Platform Limburg Vijf jaar Chic en Choc in Venray ra PEEL EN MAAS Donderdag 10 oktober 1996 - Pagina 7 HOE HET BEGON? In 1919 is vanuit het toenmalige patronaatsgebouw o.l.v. pater Nielen begonnen met de turn- sport. Het heeft echter geduurd tot 1921 voordat men over ging tot de officiële oprichting van gym nastiekvereniging St. Christoffel. In de crisisjaren van de jaren der tig had ook de gymnastiekvereni ging zwaar te lijden onder de armoede en spanningen die er in die tijd heerste. Het heeft dan ook tot 1948 geduurd aleer de dames wer den toegelaten tot de vereniging. Het was ook die tijd dat het vaandel werd overgedragen aan de heren J. Keyzers en J. Berghmans. Laatstgenoemde heeft dit "vaandel" meegedragen tot en met 1991 Door de tijd heen ontwikkelde de turnsport zich naar een steeds hoger nivo. waardoor de toenmalige Wilhelminazaal niet meer voldeed aan de te stellen eisen en een leslo kaal aan de Schoolstraat werd omgebouwd tot gymzaal. Hier werd nog met een oude potkachel gestookt, hetgeen regelmatig tot overmatige rookontwikkeling leid de. Dit duurde nog tot I960 voordat de huidige accommodatie aan de Langeweg in gebruik kon worden genomen. Dit leidde meteen tot de doorbraak naar een hoger nivo, het geen in 1964 resulteerde in de eerste Limburgse kampioen geleverd door G.V. St. Christoffel in de persoon van Gerda Janssen. Twee jaar later ging dezelfde titel naar Jacqueline van de Kerkhof, ter wijl Marij Litjens tweede werd. Door deze prestaties streefden de dames de heren voorbij wat tot op heden nog zo gebleven is. Na het instellen van het turnpl.an in 1986 is er weer een stijgende lijn waar te nemen in zowel het dames als herenturnen. Dit is er mede de oorzaak van dat dit tot een explosie ve groei heeft geleid van onze ver eniging. Dit blijkt ook uit het huidi ge ledenaantal van ca. 470 leden dat wij op dit moment hebben. Gymnastiekvereniging St. Chris toffel is een grote gymnastiekver eniging waar iedereen terecht kan. Van kleuter (3 jaar) tot maakt niet uit welke leeftijd. Zolang het lichaam het maar toestaat om de oefeningen mee te doen. De moge lijkheid bestaat om een uurtje in de week te turnen, door de recreanten, maar er worden meer uren geturnd door de wedstrijdgroepen. Deze tur nen van 3 uur tot 6 uur in de week. Om die reden is het ook belangrijk om over een goed kader te beschik ken, hetgeen G.V. St. Christoffel tot op dit moment goed lukt. Dit blijft uiteraard wel een aandachtspunt. Behalve turnen zijn wij ook actief op het gebied van de wandelsport. (Vroeger was dit zelfs een aparte tak van onze vereniging). Elk jaar nemen we met een grote delegatie deel aan de Venrayse Avondvierdaagse. Bij verschillende evenementen in de gemeente Venray wordt gymnastiekvereniging St. Christoffel gevraagd acte de presén- ce te geven bij verschillende activi teiten, zoals de intocht van St. Nicolaas, Koninginnedag en recent nog bij de Ronde van Nederland. Verder namen wij regelmatig deel aan Circus Mök en verzorgden wij optredens in het Schuttersveld en Beukenrode. Dit jaar bestaat gymnastiekvereni ging St. Christoffel 75 jaar. Een reden om het hele jaar door activiteiten te organiseren in het kader van dit jubileum. Verschillende activiteiten werden georganiseerd om gelden bijeen te krijgen om de geplande activiteiten voor onze leden te kunnen financie ren. Zo hadden we in januari een regionale wedstrijd op het D en E nivo meisjes/dames om zich te klas seren voor de Limburgse finale in Landgraaf. Dit was een groot succes zowel organisatorisch als voor wat betreft de deelname van onze eigen vereniging. Verschillende meisjes/dames hadden zich geplaatst voor de Limburgse finale. In juni hebben we een sponsorloop en gardenfate georganiseerd. Ook dit was een zeer groot succes. En niet in de laatste plaats vanwege de medewerking van heel veel ouders en vrijwilligers die van alles in elkaar geknutseld hadden om deze aan de man te brengen. Eind juni hadden we onze inmid dels traditionele clubkampioen schappen. Als extra presentje kregen alle deelnemers een clubtas aange boden. Op 16 juni van dit jaar werd ook weer de recreada georganiseerd waar we met twee bussen naar toe geweest zijn. We waren dan ook veruit de grootste vereniging die deelnam. Dit was een dag met spel len, acrogym en turnonderdelen. Een vermoeiende dag voor zowel de deelnemers als hun begeleiders. Maar waar we wel met voldoening op terug kunnen kijken. In september hebben we nog een sportvossenjacht gehouden voor de jeugd van 6 t/m 14 jaar. Voor de kleuters hadden we een poppenkast voorstelling in petto. Ook deze beide activiteiten mogen als zeer geslaagd beschouwd worden. Het sportieve hoogtepunt van ons jubileumjaar moet echter op 13 oktober onze "Christoffeldag" in de schouwburg worden. Op deze dag zullen al onze leden tijdens twee uitverkochte voorstel lingen hun beste kunnen laten zien. Hiervoor hebben zij al wekenlang geoefend. Het beloofd daarom een bonte mengeling van spel en show te worden. Temeer daar deze dag in het teken staat van "Droomland". Als laatste grote activiteit is op 2 november de grote receptie, welke wordt gehouden in wijkcentrum De Kiosk in het Brukske. Iedereen is hier van harte welkom. Aansluitend is er een feestavond voor genodig den en leden van onze vereniging. V. Onder prima weersomstandig- ieden, heeft Atletiekvereniging fenray - Regio het baanseizoen 1996 afgesloten met de traditione le clubkampioenschappen. De wedstrijden werden onder een goede belangstelling gehouden op de atletiekbaan en leverde een nieuw clubrecord op bij het ver springen. Juniore Mijke Schonenberg sprong 5.12 meter ver en dit resultaat droeg bij aan haar clubkampioenschap in de categorie meisjes C. Daarnaast werden diverse persoonlijke records verbeterd. (Uitslagen op sportpagina van dit blad.) De clubkampioenschappen bestond bij de wedstrijdatleten uit een meerkamp van vijf onderdelen en bij de Lopersgroep uit loop wed strijden over 3000 en 1500 meter. AV Venray - Regio kan terugzien opeen zeer geslaagd baanseizoen. Si'De competitieploegen presteerden ;goed met vier finaleplaatsen. Het sooiste succes was weggelegd voor Jmiannenploeg die kampioen werd 'valdistrict Zuid (Noord-Brabant en ~"i Limburg) en het recht op promotie verwierf. Verder behaalden de vrouwen- >loeg en de jongens D-ploeg ver dienstelijke plaatsen in de finales. De meisjes AB bereikten in de lan delijke competitie een prima vijfde plaats (van 74 verenigingen) en ook de finale. Individueel was het grootste suc ces weggelegd voor Katja Broers met haar Nederlandse titel op de 800 meter in 3.12.58 min. Het sei zoen kenmerkte zich door het beha len van veel nieuwe club- en per soonlijke records door de atleten in de diverse categorieën. Begin november start het winter seizoen 1996/1997 met de deelname aan de Limbra-cross-compelitie en indoorwedstrijden waaronder de nationale kampioenschappen. De wedstrijden die door de vereniging worden georganiseerd zijn: de Leukermeerloop op 10 november en de Vlakwatercross 1997 op zondag 26 januari 1997. Van deze Vlakwatercross zal ook de Bedrijvenloop Venray deel uitma ken. Inlichtingen over AV Venray - Regio kunnen worden verkregen bij de ledenadministratie, tel. 0478- 582842 en speciaal over haar Lopersgroep. inclusief de begin- nersgroep tel. 0478-585479 of 589486. Het Kringbestuur van de LVB Kring Venray nodigt u uit tot het bij wonen van een thema-avond op 25 oktober. Deze wordt gehouden in :aal De Gelderkoel, Hcidseweg 72 e Heide. iel. 0478-584721 Aanvang 20.00 uur. Programma: 1. Opening door de ■Kringvoorzitster Mariet Volleberg- Keijsers; 2. Voorstellen programma ndster, CAD instituut voor versla vingszorg; 3. Inleiding over middelen; 4. Uitgaansdrugs: hasj en wiet, XTC en aanverwante, smart drugs, alcoholische frisdranken; 5. Video 'Drugs herkennen'; 6. Pauze; 7. Redenen van gebruik door jonge ren (evt. video 'House, nou en...'); 8. Vragen, discussie...; 9. Sluiting. Daar het onderwerp momenteel erg actueel is en velen onder u opgroeiende jeugd heeft, was het Kringbestuur van mening u deze avond niet te mogen onthouden, daar het uw belang kan dienen. Hopelijk mogen wij velen van u op deze avond ontmoeten. In Hotel Wilhelmina te Venlo (t.o. station) wordt op 24 oktober om 14.00 uur de najaarsvergadering van 'ie Nederlandse Bond voor 'ensioenbelangen afdeling Noord- Limburg gehouden. j Na het huishoudelijk gedeelte, Ijnet actuele informatie over AOW en pensioenen, zal om ongeveer 15.00 uur dhr. A. Steverink spreken over wat er zo allemaal fout kan gaan als er niets of iets niet goed geregeld wordt per testament, ledereen is van harte welkom, ook niet-leden. Info: mevr. H. Claessen-Coenen, tel. 077-3512454 en dhr. G. v. Bergen, tel. 0478-582440. voor al uw drukwerk: trouwkaarten geboorte- kaarten ketting- formulieren folders drukkerij van den munckhof De collecteweek van 1996 is voorbij en de telling van het opge haalde geld is gedaan. Het resultaat is verbluffend en de Nierstichting wil de collectanten vanaf deze plaats dan ook hartelijk bedanken voor de voortreffelijke inzet. De Nationale Collecte bracht dit jaar in Venray en kerkdorpen ƒ7.540,50 op. Tellen we hier nog bij een bedrag van ongeveer 6.000,- aan giro- en bankopdrachten, dan komen wij uil op een totaal van ƒ13.540.50. Dit is een bedrag waar wij van zijn allen trots op zijn. De Nierstichting hoopt van ganser harte dat zij het komende jaar weer een beroep op u (de collectanten) mogen doen. Helaas hebben zij nog steeds te weinig mensen om in heel Venray en kerkdorpen te collecteren. Als u iemand kent die wil helpen, geef u dat dan alstublieft even door aan mevr. A. Geurts-v.d. Kruys, Blauwververstraat 39, 5801 RL Venray, tel. 0478-585015. De Nierstichtingcollecte is altijd de laatste week van september. Namens de Nierstichting Nederland nogmaals bedankt! PEEL EN MAAS 'n abonnement waard Onder invloed In de nacht van zaterdag op zon dag hield de politie een zogenaamde rijdende alcoholcontrole. Een 32-jarige bestuurder van een personenauto moest de blaastesten ondergaan. Dat rechtvaardigde een rijverbod van vijf uur. Op hem werd het snelrecht toegepast. Dat bete kende een transaktie van ƒ650,-. Als voor de gestelde datum niet betaald is, zal hij zich voor de rechter moe ten verantwoorden. Afgelopen zondag ontving Hub Nabben (64) uit Heide de pauselij ke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice Ongeveer 40 jaar geleden kwam Nabben vanwege zijn werk naar Heide. Eerder had hij zich al ver dienstelijk gemaakt in het bestuur van de Katholieke Jonge Boeren. In zijn nieuwe woonomgeving zette hij zich bijna direct in om middels jaar lijkse dorpsfeesten middelen te ver zamelen om in het nieuwe rectoraat een kerk te kunnen bouwen. Later ging men verder met gelden bijeen te brengen om de kerk ook in stand te kunnen houden: daartoe hielp hij een paar keer mee een internationale motorcross te organiseren. Weer later werd hij vice-voorzittcr van het RK schoolbestuur van MLK de Essel in Venray en zette hij zich als penningmeester in voor de ouders van geestelijk gehandicapten in het dekenaat Venray. Tien jaar geleden uitte de toenma lige rector Cox een noodkreet in het parochieblad, omdat men niemand in het dorp kon vinden om de finan ciën van het bestuur te behartigen. Ondanks zijn drukke werk als direc teur van Landbouwbelang meldde hij zich spontaan als lid van het kerkbestuur. Na het overlijden van de rector brak voor het dorp een moeilijke lijd aan: ieder keer kwa men er andere priesters uil Venray om te assisteren. In de woelige tij den was hij als vice-voorzitter, pen ningmeester en secretaris de con stante factor in het dorp Zes jaar geleden werd hij lid van het kerkkoor. Ook assisteerde hij in de H. Mis bij het uitdelen van de H. Communie. Gezien zijn inzet en verdiensten werd de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice bij zijn afscheid als kerkmeester uitgereikt. Venray loopt uit voor zaalvoetbalinterland Nederland-Rusland 5-1 Doelpunten: 20. Marco van Wijnen 1-0; 31. Mikhail Kochtcheev 1-1; 34. Pascal L.angenhuijsen 2-134. John Keur 3-1; 36. Joop Ludwig (strafschop) 4-140. Harry Zwiers 5-1Scheidsrechters: Van Eekelen (Roosendaal) en Eljilali (Tholen). Tijdwaarnemer: Math van den Bekerom (Venray). Toeschouwers: 450. Gele kaart: Anton Biloro (Nederland). Nederland: Michel Wentzel (Bunga Melati); John Keur (Bunga Melati), Hank Leatemia (Schoenenreus), Pascal Langenhuijsen (Bunga Melati) en Joop Ludwig (Hindstore); Anton Biloro (Ford Genk), Marco van Wijnen (Schoenenreus), Ferry Moleman ('t Hoornsche Veerhuys) en Glenn Zeelig ('t Hoornsche Veerhuys). Harry Zwiers (SCL/Hummel Eagles) verving in de 35e minuut Ferry Moleman; Hjalmar Hoekema ('t Hoornsche Veerhuys) en reserve doelman Tom Sier (Kras Boys) kwamen niet in actie. Door Henk Willemssen Een bomvolle sporthal De Wetteling genoot dinsdagavond van de eerste zaalvoetbalinterland die ooit in Venray werd gespeeld. Het Nederlands team, in voorbereiding op het wk in Spanje, versloeg ver rassend het favoriete Rusland met 5- I. De organiserende zaalvoetbalver eniging Veronica/ComputerWork kan tevreden zijn. Bijna 400 toe schouwers bevolkten de tribune ter wijl in de hal nog ruim 50 zitplaat sen voor sponsors en genodigden waren gecreeërd. In de voorverkoop gingen al 325 tickets *van de hand. Eens te meer een bewijs dat het zaalvoetbal leeft in Venray. "Het doel was promotie van het zaalvoet bal én van de plaats Venray. Ik denk dat dat wel geslaagd is", stelde Veronica-voorzitter John van den Munckhof tevreden vast. "Daarbij hebben we goede medewerking gehad van de KNVB. de gemeente en de verenigingen Rooyse VK en Jumpers die vrijwillig uren hebben afgestaan om dit te organiseren". Zo'n vijfmaanden geleden werden de eerste contacten met de KNVB gelegd. De Venrayse zaalvoetbal scheidsrechter Math van den Bekerom had hierin bemiddeld waarna Veronica/ComputerWork en Wittenhorst de organisatie van de beide oefenduels met Rusland op 8 oktober (in Venray) en 9 oktober (in Horst) op zich namen. Oranje train de onder leiding van bondscoach Ron Groenewoud op maandagavond In het kader van de internationalisering op scholen voor voortgezet onderwijs, die sinds enkele jaren wordt gestimuleerd door het Europees Platform, zal de komende week een aantal leerlingen uit Kauhajoki, Finland samen met hun begeleiders Venray bezoeken. In mei van dit jaar zijn 24 leerlingen van het Raayland College te gast geweest in Kauhajoki,' een Fins stadje,zo'n 400 km ten noorden van Helsinki, hetgeen een groot succes was. De sleutel tot dit succes ligt onder andere in de manier waarop de leerlingen worden ondergebracht tijdens een dergelijke uitwisseling. Elke leerling verblijft in het gezin van zijn of haar buitenlandse 'partner'. Het verblijf in een gastgezin blijkt de beste manier om de cultuur en gewoonten van een ander land te leren kennen. Zo konden de Venrayse leerlingen ervaren dat negen van de tien woningen in Finland zijn eigen sauna heeft. Het Raayland College heeft inmiddels ook dergelijke uitwisselingsprojecten lopen met scholen in Engeland, Frankrijk en Tsjechië. De Finse leerlingen zullen van 11 tot 18 oktober te gast zijn in Limburg. Op het Raayland College zullen ze enkele lessen bezoeken, Van gedachten wisselen met leerlingen, decanen en mentoren, en een gezamenlijke sport middag hebben met de Venrayse scholieren. De Finnen zullen tijdens de rest van de week onder meer ontvangen worden op het gemeentehuis, ken nis maken met Venray en haar omgeving en de Nederlandse leerlingen ver gezellen tijdens een excursie naar het Teylers Museum in Haarlem. Tevens zullen zij een bezoek brengen aan Amsterdam en Maastricht. Uitwisselingen als deze dragen niet alleen bij tot wederzijds begrip voor andere volkeren en culturen, een van de doelstellingen van internationali sering binnen het onderwijs; het geeft scholieren ook de kans om over de grenzen van het eigen land te kijken waar het bijvoorbeeld een toekomstige werkplek betreft. Kort glodenis Finland lid geworden van de Europese Unie eri daarmee zijn ook de grenzen van dit land open gegaan; en dinsdagmiddag in De Wetteling. Het lag in de bedoeling dat het Russische team dinsdagochtend een training zou afwerken maar de Russen arriveerden pas rond elf uur bij hotel Wieënhof. waar Oranje eveneens was ondergebracht. Op maandagavond had Rusland, de nummer twee van Europa, nog een wedstrijdje in België afgewerkt. Het Venrayse zaalvoetbalpubliek kon tevens kennis maken met enkele internationale spelregels. Zo bestond de wedstrijd uit twee maal twintig zuivere speelminuten. De eerste helft duurde ruim een halfuur terwijl het tweede gedeelte zelfs in totaal 41 minuten in beslag nam. De speciale-fifa-wedstrijdbal, die nau welijks stuitert en vrijwel direct 'dood' valt, leverde vooral voor de Nederlandse zaalvoetballers in het begin problemen op. Nieuw waren ook de shut-outs. Vanaf de zesde overtreding in één helft mag de tegenpartij een strafschop nemen op twaalf meter van het doel. Oranje mocht in totaal vier keer aanleggen en Rusland zelfs zes maal zonder dat dit overigens een doelpunt ople verde. De technisch vaardige Russen waren voor de pauze de betere ploeg. Beide teams speelden in vaste blokken van vier spelers die allen gelijktijdig wisselden. Dankzij enkele knappe reddingen van doel man Michel Wentzel hield Oranje lang stand. Op slag van rust schoot Marco van Wijnen Nederland op een 1-0 voorsprong. Ook na de her vatting domineerde Rusland en Mikhail Kochtcheev scoorde halver wege de verdiende gelijkmaker 1- IEen minuut knalde Izotov uit een shut-out onhoudbaar tegen de onderkant van de lat. Doelpunt of niet? Scheidsrechter Van Eekelen, die het verste van het doel verwij derd was, keurde de treffer resoluut goed. Maar arbiter Eljilali, die vrij wel op de doellijn stond, had tot grote ontzetting van de Russen niet gezien dat de bal de achterlijn zou zijn gepasseerd. Even later scoorde Bunga Melati-speler Pascal Langenhuijsen 2-1. In dezelfde minuut betekende een vloeiende Nederlandse aanval via Joop Ludwig naar doelpuntenmaker John Keur 3-1. Via een strafschop van Joop Ludwig en een treffer van invaller Harry Zwiers in de allerlaat ste minuut liep Oranje uit naar een royale 5-1 overwinning. "Een geflatteerde zege", vond ook bonds coach Ron Groenewoud. "Hoewel we nog vroeg in de voorbereiding op het wk zijn. ben ik tevreden over ons spel. Vooral over de wijze waar op de kansen benut werden. De zege was ook verdiend hoewel 2-1 of 3-1 een betere uitslag zou zijn geweest", vond bondscoach Groenewoud. Gerrit Bongers Op woensdag 2 oktober is Gerrit Bongers op 62-jarige leeftijd overle den. Hij was van september 1959 tot juli 1995 docent klassieke talen aan het voormalige Boschveldcollege. In juni 1995 nam hij afscheid van zijn school en ging hij met de VUT. Vrij snel daarna openbaarde zich de fatale ziekte, die deze bekwame en gewaardeerde docent velde. In 1959 begon hij als docent klas sieke talen zijn loopbaan aan het toenmalige RK Lyceum voor Jongens. Met grote accuratesse en plichtsgevoel heeft hij in die 36 jaar zijn taak als docent en begeleider uitgevoerd. Gerrit Bongers was een begenadigd docent, die geliefd was bij zijn leerlingen. Jarenlang was hij de sectieleider, die in de onderwijs raad door zijn bezonnen oordeel en helder geformuleerde analyse het onderwijs aan het Boschveldcollege gestalte gaf. Voor zijn collega's was hij de eer lijke en betrouwbare, fijne vriend, die met een groot inlevingsvermo gen en echte belangstelling iedereen volgde en door zijn levenservaring in zuivere bewoordingen die bemoe diging schonk, die hij alleen kon geven. Als deken van de Broederschap van het Boschveldcollege heeft hij vele jaren op zijn geheel eigen specifieke wijze als de 'wijze nestor' leiding gegeven. In zijn persoonlijk leven heeft hij vele tegenslagen en ingrijpende pro blemen het hoofd moeten bieden. Door de vele beproevingen was hij een gelouterd en wijs man, mild in zijn oordeel over anderen en geliefd bij zijn leerlingen en collega's. Vals muntje van 5 gulden Een Venrayse had tijdens het win kelen vrijdagmiddag, ergens een 'muntje' van vijf gulden teruggekre gen. Bij onderzoek bleek dat geen muntje van vijf gulden te zijn maar een vervalsing. Het muntje is welis waar lichter van kleur en bleek met een koperlaagje te zijn overgespo ten. Droogmolen met wasgoed gestolen In de nacht van donderdag op vrij dag werd een inschuifbare droog molen, achter een woning aan de Laagriebroekseweg, met vijf spij kerbroeken en een spijkerjack gestolen. De waarde van de droog molen bedraagt ƒ150,- en de kleding heeft een waarde van ƒ400,-. Inbraken in woningen In de nacht van zondag op maan dag is in verschillende woningen in Maashees ingebroken. Een bewoner van een woning aan de Gildelandt in Maashees werd wakker van gestommel in zijn woning. De inbreker heeft waar schijnlijk de bewoner eveneens gehoord, aangezien hij er vandoor ging. In de keuken bleken kastjes doorzocht te zijn. Er wordt niets vermist. Uit een woning aan de Goeijstraat en een woning aan de Gildelandt verdween geld. Op dinsdagmiddag 15 oktober houdt het Arbeidsongeschikte Platform Limburg weer haar maan delijkse voorlichtingsmiddag in Venlo over de verplichte (her;) beoordeling WAO. Iedereen die een aankondiging en/of oproep heeft gekregen of een oproep verwacht van zijn/haar Bedrijfsvereniging is van harte welkom op deze bijeen komst. Voor 1996 staan de mensen op het programma van 41 t/m 45 jaar. De voorlichting wordt gegeven in het gebouw van de Volksuniversiteit, Leutherweg 8, van 13.30 tot onge veer 16.00 uur. U krijgt uitleg over de herbeoordelingsprocedure; de wijze waarop de mate van arbeids ongeschiktheid wordt vastgesteld; de rechten en plichten; de functie duiding. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen en er zijn geen kosten aan verbonden. Chic en Choc bestaat vijf jaar. Deze accessoires winkel in de Grotestraat heeft in de achterlig gende periode een goede naam verworven in Venray. Het assorti ment is in die vijfjaar sterk uitge breid en mag gerust compleet genoemd worden. Compleet omdat Chic en Choc voor groot en klein iets heeft. Een leuk product voor een redelij ke prijs is hel uitgangspunt van Chic en Choc. Door regelmatig beurzen te bezoeken blijft het assortiment de trends geheel volgen. Dat assortiment is zeer breed. Neem bijvoorbeeld de zilver- en doublécollectie met ringen, oorbel len, colliers, bedels en armbanden. Verder zijn daar de ruim 200 model len horloges van merken zoals Davis Ia Montre, Patrick Arnoud en Boy Londen. Ook beschikt Chic en Choq over een leuk assortiment kin derhorloges. Voor kinderen zijn er ook acces soires zoals haarspelden, elastiekjes, armbandjes etc. Chic en Choq beschikt tenslotte over een goed assortiment lederen tassen in de prijsklasse tot 200 gul den. Ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan houdt Chic en Choq een speciale muntenaktie. De munten kunnen voor leuke kado's worden ingewisseld. Loop dus gerust eens binnen bij de jarige Chic en Choq, Grotestraat 4 te Venray. drukkerij van den munckhof f

Peel en Maas | 1996 | | pagina 7