(Leuke voorstellingen in de schouwburg Selectie Dizzy Jazzdance naar voorronde Telekids VSO/MLK- Jongerensoos Os Stekske bestaat vijf jaar g.Nationaal Oorlogs- en erzetsmuseum 50 jaar Tentoonstelling honderd jaar Ballonzuil en andere luchtvaart herinneringen Geslaagd Dansen in De Wis De Volle Maan Korenavond Ysselsteyn Voorbereiding carnavalskrant van start OJC Dingus Verloren en gevonden voorwerpen Expositie in het ziekenhuis Nanaray in De Bonte Koe Café De Koets weer open!!! Bibliotheek- nieuws Jeugddisco in 't Schöpke Grote rommelmarkt in Meerlo Nellie Wilson in Gryphus peel en maas Donderdag 10 oktober 1996 Pagina 3 Herman Finkers komt met drie voorstellingen naar Venray Op 10, 11 en 12 december komt erman Finkers met zijn pro- ty bi^gramma "Geen spatader veran- ïlruinjderd" naar Venray. Finkers is als jeleifxtra trekker opgenomen in het ichouwburgprogramma. De iartverkoop van deze trekker jint op zaterdag 12 oktober van 10.00 tot 17.00 uur in de schouw- irg. Telefonisch kunnen kaarten onaf maandag 14 oktober gere- irveerd worden. Robert Long komt vandaag, 10 iktober naar Venray met zijn voor telling "Nu". Nu is een reprise van iet vorig seizoen. Robert Long 'ordt begeleid door een vijfkoppig irkesl o.l.v. Peter van der Zwaag. Astrid Seriese geeft op vrijdag 11 iktober een concert in de schouw- jiten nu cht, jmi- et le- burg onder het motto "Into Temptations". Zij neemt haar publiek mee op de weg langs de goede en mider goede invloeden die een rol spelen in ieders leven sinds de verboden vrucht van Adam en Eva. Nummers van Tom Waits, Kurt Weill, Mahalia Jackson, Ray Charles en Metallica worden door Astrid Seriese op geheel eigen wijze vertolkt. Voor de komende dagen staat ver der de Staatsopera Talarstan met de opera "Tosca" van Puccini op het programma. Voor de humor wordt gezorgd door Annie (Berini) en de Formica's en door Marijke Boon en Harry Piekema met "Vogelkijken voor beginners, korte verhalen en Zondag 13 oktober wordt een lannende dag voor de meisjes van A-selectie van DiZzy Jazzdance. hele groep is uilgenodigd om lee te doen met de voorronde van iv-programma Telekids. Vanity Lans, één van de meisjes in de groep, schreef een brief naar ïlekids. De groep danste afgelopen imer in de schouwburg tijdens de lorstelling 'The dream of the dol phin' op muziek van de film De klei ne zeemeermin. Dit was één van de meest succesvolle dansen van de show. We zijn heel erg benieuwd wat ze er bij Telekids van vinden. Wie weet worden we wel uitgeko zen. We wensen alle meisjes in ieder geval heel veel succes en plezier aanstaande zondag. Het is alweer vijfjaar geleden dat 1 enleeerste soos-avond voor leerlin- tn en oud-leerlingen van het SO/MLK-onderwijs werd georga- seerd. Een avond voor jongeren «f 12 jaar. die sindsdien elke uut «file vrijdagavond van de maand 3 uur tornden is. Een soosavond waar ngeren elkaar kunnen ontmoeten, ungen en aan activiteiten kunnen redoen. Die VSO/MLK-jongerensoos staat nu al vijfjaar en dat is vol- ns de vrijwilligers reden voor een iin feestje. Dit feestje wordt vierd op vrijdag 18 oktober, vanaf .00 uur. Het feest is bedoeld voor die jongeren die wel eens de SO/MLK-jongerensoos hebben zocht in de afgelopen vijfjaren, 'luurlijk ook voor alle ouders en andere betrokkenen bij de VSO/MLK-jongerensoos. Niet te vergeten de vrijwilligers en oud- vrijwilligers die deze activiteit al die jaren mogelijk hebben gemaakt. Er zal af en toe een officieel woordje gesproken worden, maar de avond staat vooral in het teken van ontspanning en leuke activiteiten. Er zullen demonstraties verzorgd wor den door verenigingen die open slaan voor VSO/MLK-jongeren. Muziek en kleine voordrachtjes zul len zeker niet ontbreken. Alle geïnteresseerden zijn wel kom vanaf 19.00 uur in wijkcentrum 't Stekske, Kruidenlaan 161 te Venray en worden ontvangen met koffie en cake. Het programma duurt tot ongeveer 22.30 uur. ,95» ,95 ï,1 •,95 S ;,oc >,95 lateu- Zaterdag 12 en zondag 13 oktober I het museum ruim aandacht sleden aan zijn 50e verjaardag. H een halve eeuw geleden werd jonnen als een lokaal initiatief, is iddels uitgegroeid tot een natio- il en zelfs internationaal erkend iseuni. Onder het motto: 'Oorlog ort in een museum' trachten ituur. directie en medewerkers de ik, die de grondleggers van het iseum zich stelden, jongere gene- ies te doordringen van de ver lokkingen van oorlog, discrimi- tie en racisme, voort te zetten. idat het helaas nog steeds noodza- ijk is dat te doen. tiet behulp van fondsen, subsi nten, sponsors, particulieren en H erheden is het museum de laatste en fors uitgebreid, vernieuwd en anderd. In 1996 - het jubileum- r- vonden al verschillende cve- nenlen plaats in het kader van de ring van 50 jaar museum. Op 12 13 oktober hoopt het museum -arin een hoogtepunt te bereiken de onlangs gereedgekomen nieu- i expositiehal officieel geopend irdt en een reeks van festiviteiten latsvindt voor de relaties van het iseum. de vrienden en de bevol- ig van Overloon. wij nodigen u uit zondag 13 Jober tussen 16.00 en 20.00 uur He komen kijken naar de veran- 54i2sfin8en- die de laatste jaren zijn irgevoerd. Die dag zal tevens de iciële Dodenherdenking plaats- iden, alsmede een grootse taptoe. Daarbij bent u allen vanzelfspre kend uitgenodigd. Zaterdag 12 oktober vindt de officiële opening van de nieuwe expositiehal plaats in besloten kring. Zondag 13 oktober is het pro gramma als volgt: 10.00 uur Hoogmis in de R.K. Theobalduskerk in het kader van de Dodenherdenking. 11.00 uur Officiële Dodenherden king bij het monument voorde kerk. 11.30 uur Koffiedrinken in hei gemeenschapshuis. 13.30 uur Taptoe Overloon 1996. Een grote laptoe m.m.v. showband Nieuwkuijk, MMSK St. Petrus Banden uit Venray, Showband Oefening en Volharding uit Nuenen. Drumfanfare Deurne en natuurlijk Drum-showband Theobaldus uit Overloon. De taptoe vindt plaats op het sportpark en bij slecht weer in de Raaijhal en is gratis toegankelijk. Aansluitend wordt alle belangstel lende de gelegenheid geboden 'ach ter de muziek aan' naar het museum te gaan, alwaar onder het genot van hapjes en drankjes, die daar ver krijgbaar zijn, de nieuwe hal. maar ook de recente uitbreidingen en ver anderingen te bekijken. Bovendien zal in de nieuwe hal de Hop Swing band vooreen muzikale noot zorg dragen. Deze gezellige open middag sluit om 20.00 uur. Het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum is gelegen aan Museumpark 1 te Overloon. fveite Kempen, wonend te nray. behaalde onlangs het docto- il economie met als specialisatie anciering. Zij studeerde aan de iversiteit Maastricht, innemieke Stals is geslaagd voor doctoraal examen communica- wetenschappen aan de Katholieke iversiteit van Nijmegen. ton de Landbouw Universiteit te BtNigeningen slaagde voor zoötech- k met specialisme veevoeding van Osch uit Castenray. Maandag 14 oktober is er weer een gezellig 50+-bal in gemeen schapshuis De Wis te Castenray. Aanvang 20.00 uur. Museum 't Freulekeshuus Naar aanleiding van de spectacu laire landing op 18 januari 1871 van de ballon 'La Poste-de-Paris' nabij Merselo, verscheen een uitgebreid verslag hierover in het Boxmeersch Weekblad van 21 januari 1871. Maar het waren niet alleen de Boxmeerse krantenjongens, die in het luchtruim tuurden op zoek naar spectaculaire bewegingen. Ook de verslaggever van Peel en Maas tuur de vanaf het prille begin van deze krant *1879) tot aan de Tweede Wereldoorlog voortdurend het luchtruim boven Venray af of daar geen bewegingen plaatsvonden, die in aanmerking kwamen voor ver melding in zijn blad. Wij laten hier enkele van deze berichten volgen, die dateren uit een tijd, toen het nog gebruikelijk was in de krant te vermelden, dat er 'wederom een opmerkelijke bewe ging in het luchtruim had plaatsge vonden'. Uit Peel en Maas van 8 februari 1902: Op I februari vertoonde zich boven de gemeente tijdens een hevi ge storm een luchtballon. De lucht ballon kwam van Berlijn en daalde bij Antwerpen. Uit Peel en Maas van 1 januari 1904: Op 28 december 1903 ver toonde zich boven Venray een lucht ballon. Er zaten vier Duitsers in. Uit Peel en Maas van 16 juli 1904: 12 juli vertoonde zich boven Venray, een ballon, die achter de Hansenberg bij Overloon nederdaal de. De inzittenden waren drie heren en een dame, die 's morgens 10 uur dezelfde dag uit Barmen (D) waren vertrokken. Uit Peel en Maas van 24 decem ber 1908: Tussen Handerik en Merselo landde een luchtballon, bemand met vijf Duitse officieren. Uit Peel en Maas van 21 oktober 1993 Luchtreclame): Verleden zaterdag cirkelde boven Venray een vliegmachine, welke reclamebiljet- ten uitstrooide voor de Mercedes sigaret. Deze moderne wijze van reclame maken viel buitengewoon in de smaak, vooral van de school gaande jeugd. Wie weet, of binnen afzienbaren tijd, nu er in Voerendaal een vliegveld is aangelegd. Sinterklaas niet boven Venray's plei nen en straten zal komen vliegen, bonbons uitwerpende voor de klei nen en rijksdaalders voor de groot- en. Meer interessante documenten, platen, foto's, boeken, postzegels en curiosa over de luchtvaart zijn te zien op de wisseltentoonstelling, die tot en met 1 december 1996 is inge richt in museum 't Freulekeshuus, Eindstraat 8, Venray, tel. 0478- 583880. Het museum is elke woens dag-, zaterdag- en zondagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur open. Muziek blijft een grote rol spelen in café De Volle Maan in Venray. Het voortreffelijke optreden van Caesar eind september en de geslaagde vijfde African Dance Party afgelopen zaterdag zijn hier sprekende getuigen van. Tijdens het Beesifeest, iedere tweede zaterdag van de maand, krij gen beginnende bands en/of acts de gelegenheid een of twee sets ten gehore te brengen. In september was dat Interstellar, deze maand, zaterdag 12 oktober KPA uit Tegelen. KPA mag zich de beste band van Tegelen noemen nadat zij onlangs in cultureel cen trum De Baandert De Kleine Prijs van Tegelen wonnen. De band speelt punk, in de sfeer van Greenday en Offspring. Frank Schreurs werd ook nog eens uitge roepen tot de beste zanger van De Kleine Prijs. Beslist de moeite waard. Zaal open 21.00 uur, geen entree. Zaterdag 26 oktober een optreden van The Firebirds, elementaire rock roll en surfklassiekers. Zaal open 21 .,00 uur. entree ƒ5.- voorverkoop, 7,50 dagkassa. Zaterdag 12 oktober organiseert de gemengde zangvereniging Viva ce uit Ysselsteyn een Korenavond in gemeenschapshuis Smelehof, aan vang 20.00 uur. Aan deze avond werken naast Vivace o.l.v. dhr, J. Wilmer meer: gemengde zangvereniging Melodia uit Kronenberg o.l.v. dhr. E. Cruisberg; het Grenslandmannen koor Siebengewald o.l.v. dhr. J. Wilmer en de gemengde zangver eniging Animato uit Zeilberg o.l.v. L. Jonkers. Een greep uit het zeer afwisselen de programma van deze avond: Het lied van de vrijheid; De twaalf rovers; Steal away, negro spiritual; The drunken Sailor, bew. A. Maessen; Somewhere my love, M. Jarre/P.F. Webster; La Montanara; Otsje Nasj, Onze Vader, Russ. Orth. liturgie; Jiigerchor, C.M. von Weber; Medley The Panthom op the opera, A.L. Webber/Elojeski. Ook bewerkingen van oud- Nederlandse liedjes zullen ten geho re worden gebracht. Kortom, voor liefhebbers van koorzang is een bezoek aan deze avond zeker de moeite waard. Na het optreden van de koren is er nog een gezellig samenzijn o.l.v. music-mann dhr. Fleuren uit Sevenum. Bouwen en wat daaraan voorafgaat De opzet van de cursus is om wat achtergrond informatie te geven over ruimtelijke ordening, de wetge ving en het bouwen in het bijzonder. Er zal in een vijftal bijeenkomsten een aantal begrippen, de mogelijk heden en het hoe te handelen bij het verkrijgen van een bouwvergunning de revue passeren. Uw vragen op dat gebied zullen zoveel als mogelijk worden beant woord. Aan de hand van diverse plannen en bestektekeningen zal een en ander worden verduidelijkt. In de lessen zal achtereenvolgens behandeld worden: Een korte duik in de geschiedenis van de woningwet!ten).^ De ruimtelijke plannen van het Rijk, de Provincie en de Gemeente, waarbij aandacht voor bestem mingsplan Buitengebied en woon- bouwing, de woningwet, bouwbe sluit en bouwverordening. Eveneens komt aan de orde wat een architect doet en waarop uzelf dient te letten, wat de welstandscommissie, een aannemer en een installateur doet en aan welke voorschriften men zich heeft te houden. Ook zal aandacht besteedt worden aan de uitvoering van een bouwplan. Deze cursus van 5 dinsdagavonden start op 29 okto ber bij de Volksuniversiteit, tel. 0478-580185. Vastelaovesvereniging De Piël- haas is al weer volop bezig met de voorbereidingen van de carna valskrant. De redaktie denkt al weer volop na over de onderwer pen die dit jaar in de krant een ludiek plekje kunnen krijgen. Ook worden de (potentiële) adverteerders benaderd worden om weer te adverteren in deze kleurrijke krant. De redaktie van de Piëlhaaskrant is overigens nog op zoek naar schrijvend talent. Geïnteresseerden, die een komische bijdrage willen leveren aan deze krant, kunnen con tact opnemen met Christ van den Munckhof, overdag bereikbaar onder lel. 582727. Pak je agenda er alvast bij en schrijf op dat op zaterdag 12 okto ber er weer een Swingus In Dingus plaats zal vinden. OJC Dingus is gestart met een nieuwe serie swing- avonden. Wij hebben jullie te bie den: veel swingende muziek, o.a. Smashing Pumpkins, Bush, Pearl Jam, Nine inch nails. Blur, Oasis en Sonic Youth. We hebben een prach tige dansvloer, lekker drinken voor als je dorst hebt en een dak boven je hoofd. Jullie hoeven alleen voor aanwezigheid te zorgen, dan doen we de sfeer samen Dus: Zaterdag 12 oktober vanaf 20.00 uur, entree gratis. In het tijdvak van 23 september tot en met 7 oktober werd bij de politie aangifte gedaan van vermis sing van de volgende goederen: VERLOREN Bankpasjes Rabo. Europas; brom fietscertificaat; herenportemonnee met pasjes; damesportemonnee met twee bankpasjes en kleingeld; damesportemonnee met Rabopas en kleingeld; damesportemonnee, enveloppemodel met 75,-, spaar kaart Mobil en Edah; damesporte monnee vouwmodel met identiteits bewijs en enkele pasfoto's; damesportemonnee, half rond model met studentenjaarkaart; hals ketting met hanger met tandje; bromfietshelm merk Kabers; dameshorloge; herenhorloge merk Delma, bruin leren ban met goud kleurig klokje; herenhorloge, Pulsar goud/zilverkleurig; Nederlands en Marokkaans paspoort; regenpak; polstas met geld, treinkaart, bank pasjes, paspoort en toiletartikelen; tennisracket in zwarte hoes; video band in witte doos van Videocorda. VERMIST Welsch temer, zwart/bruin, roep naam Sas;bastaard hond 3-4 mnd., witte streep over borst; Yorkshire terrier, grijze kop, bruine vacht. GEVONDEN Armband, double met fantasiever siering; diverse bankpasjes; woor denboeken Ned.-Frans en Frans- Ned. in plastic tas; leesbril; collectebus voor kansarme kinde ren; herenfiets, Gazelle, oud model; herenfiets, Union, handrem en ver snelling; een paar bruine leren hand schoenen; terrier, soort Boomer, reu, groen riempje; jas van zijde, merk Fong Leng. bordeauxrood, 3 strepen blauw, groen en blauw; kat, rode halsband met belletje; div. lidmaat schapskaarten; portemonnee met 3 pasfoto's en ƒ311,65; telefoontoestel Pocketline Jazz; wieldop van Opel. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leun se weg. In de maanden oktober en novem ber exposeren Netty van Hameren- Clabbers en haar dochter Dorien Oostdam-van Hameren voor de eer ste keer samen in het St. Elisabeth ziekenhuis. Zij zijn geen onbeken den in de ziekenhuizen. Netty werk te vroeger op de centrale sterilisatie afdeling in Venlo, terwijl haar dochter Dorien nu röntgenlaborante in Venray is. Netty van Hameren heeft pas op latere leeftijd het schilderen en teke nen weer opgepakt. Samen met haar dochter Dorien Oostdam is Netty destijds begonnen met aquarelleren bij Theo Selen, bij wie zij een cur sus 'stillevens in aquarel' volgden. Na een paar jaar stapte Netty over naar Gerda v.d. Sterren bij wie zij met name stillevens met bloemen schilderde. Netty is een echte per- fectioniste en dat komt tot uitdruk king in haar aquarellen die wat betreft kleur en compositie in per fecte harmonie zijn. Dorien is naast haar werk altijd bezig geweest met tekenen en schil deren. Zij heeft eerst de opleiding LO-tekenen gedaan en daarna bij diverse kunstenaars les genomen. Momenteel is zij al een paar jaar bezig met modeltekenen bij Han Reijnders en experimenteert zij met allerlei technieken, vaak in combi natie met elkaar. In tegenstelling tot haar moeder houdt Dorien meer van het snellere werk, waarbij het een en ander aan de verbeelding van de toeschouwer wordt overgelaten. Sedert medio 1993 is in Noord- Limburg en omstreken een nieuwe band actief. Na twee avonden drin ken, sigaren en sigaretten is gekozen voor de naam Nanaray. De leden van Nanaray hebben ervaring opge daan in talrijke bands in de regio en ver daarbuiten, o.a. in: Kleur, Hoezo, Chickweed, No Parlez, Gone to the Dogs. Beat a Retreat en Nico en het Huwelijk. Het repertoire van Nanaray bestaat uit covers van o.a. Toto, The Scene, De Dijk, John Hiatt, Marillion, Pearl Jam, Tom Petty, Bette Midler en Melissa Etheridge. Zondag 13 oktober, aanvang 20.30 uur, entree ƒ5,-. Op donderdag 17 oktober is het dan weer zover, dan gaan vanaf 21.00 uur de deuren van feestcafé De Koets weer voor iedereen die zin in feest heeft open. Het moest er van komen, allerlei zaken heb ben ertoe geleid dat het café aan een drastische renovatie toe was. Zo is de milieuwet tegenwoordig zo streng dat ook De Koets wat aan de geluidsisolatie moest doen wat ook op alle fronten gelukt is. Zo zijn er overal geluidswerende ramen geplaatst en is er een geheel nieuw dak op het pand gekomen met natuurlijk weer de nodige (geluids)isolatie. Ook de toiletten waren aan een grondige beurt toe. Deze zijn tot aan de grond toe afgebroken en weer opnieuw opgebouwd met natuurlijk de tegenwoordige eisen en interieur. Ook zijn er een aantal vierkante meter bij gekomen zodat er voor de gasten van De Koets wat meer bewegingsruimte is. Verder zijn er nog wat kleine vernieuwingen bij gekomen die iedereen maar zelf moet komen bekijken en vooral zelf uitproberen. Het oudbruine, de sfeer, de muziek en dat 'alles mag niks moet gevoel' blijft natuurlijk zoals ieder een van feestcafé De Koets gewend Een keuze uit de nieuwe romans: Benitez, Sandra: Herinneringen van de zee. Een klein Mexicaans vissersdorp aan de Stille Oceaan staat op de grens van traditie en moderniteit. Green, George Dawes: De holbe woner van New York. Een zonder linge man, die woont in een grot in New York, gaat op zoek naar een moordenaar nadat er een lijk voor zijn deur is gedumpt. Hoffman, Eva: Verloren in taal: leven in een nieuw land. Autobiografie van een Joodse vrouw die op 13-jarige leeftijd van Polen naar Canada emigreerde en daardoor te maken kreeg met de problemen van een dubbele identi teit. Landerz, Majella: Het land van het grote licht. Een Belgische onderwijzeres wordt verliefd op een illegale Marokkaan in Brussel en volgt hem naar zijn geboorte land. Lindquist, Hakan: Ik heb een broer gehad. Een 14-jarige jongen begint een zoektocht naar de raad sels rond het leven en de dood van zijn onbekende broer. Mitchell, Margaret: Verzonken Laysen. Een jonge, knappe zende linge gaat werken op een Japans eiland, maar wordt belaagd door verschillende mannen. Roberts, Nora: Zijden prooi. Op zoek naar een moordenaar van jonge vrouwen dreigt een vrouwe lijke psychiater zelf het slachtoffer te worden. Van Lustbader, Eric: De Tanjian. Een Amerikaan met een Japanse achtergrond raakt betrokken bij geheime organisaties die vanuit een verborgen stad de macht wil len grijpen. De openingstijden: maandag van 14.00-18.00 uur; dinsdag en woensdag van 11.00- 18.00 uur; donderdag van 14.00- 18.00 uur; vrijdag van 14.00- 21.00 uur en zaterdag van 11.00 tot 14.00 uur. Voor de wat oudere jeugd start wijkvereniging Veltum op zaterdag 12 oktober weer met een serie van drive-in-disco's in wijkgebouw 't Schöpke. Ditmaal met medewer king van drive-in-discotheek Atlantico. Deze alcoholvrije disco avonden staan gepland voor elke tweede zaterdag van de maand van 19.15-22.00 uur. Deze zijn toegan kelijk voor de jeugd vanaf zo'n 9 jaar. De entree bedraagt ƒ1,50 voor leden van de wijkvereniging en 2,50 voor de niet-leden. Carnavalsvereniging De Vöskes houdt zondag 13 oktober een grote rommelmarkt in zaal 't Brugeind in Meerlo. De bezoeker kan wederom rekenen op een keur van artikelen zoals huishoudelijke arti kelen, tv-muziekapparatuur. lam pen, computerboeken, porselein, speelgoed en veel meer waarde volle dingen. Om 13.00 uur gaat de zaal open voor het kopen van kleine spullen. Om 14.00 uur start de opbod ver koop, waarbij de waardevolle spullen de hamer passeren. Doel is uiteraard om de kas te spekken, maar ook om overbodige goederen een tweede leven te geven. Op deze manier komt er ook minder afval op het stort terecht. In het Vierlingsbeekse jongeren centrum Gryphus vindt op vrijdag 11 oktober een concert plaats van Nellie Wilson. Nellie Wilson is een gemengd combo uit Den Haag. De band begon enkele jaren geleden met het spelen van akoestische country western, echter de elek trische gitaar kreeg steeds meer de overhand. Anno 1996 staan de drie dames en twee heren garant voor een set stevige gitaarrock. Sterke songs met fraaie meerstemmige dameszang en een uit vroeger tijden overgebleven country accentje. De leden van Nellie Wilson waren/zijn tevens actief in bands als Hallo Venray, Dakota Love Beach, Paradogs en De Abba's. Gryphus is geopend vanaf 21.00 uur. Het con cert van Nellie Wilson begint om 22.30 uur. De entree bedraagt ƒ5,-. Zondagmiddag 13 oktober wor den in Gryphus vanaf 14.30 uur video-opnamen vertoond van Op De Töffel '96. Tijdens dit festival, dat plaatsvond op 23 juni jl., speelden onder andere De Heideroosjes, Metal Molly en The Treble Spankers. De beelden worden geprojecteerd op een groot beeld scherm. Ook zijn er foto's van het festival te aanschouwen. De video en foto's zijn tevens te koop. Geopend vanaf 14.00 uur, entree gratis. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van M. van Tiel, R.E. Gabeler, Th. Lankveld, H. Schraven, J. Wittgen en B. van Casteren-van Gils: za: L. BRUINTJES Langstraat 106, tel. 583558 zo: J. WITTGEN Langstraat 106, tel. 586082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, E. de Muinck Keizer, A. Coenen, F. Schmeetz, D. Vercauteren. J. de Vocht en M. v.d. Acker: A. COENEN Patersstraat 60, tel. 588800 vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur. Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur Weekenddienst voor de patiënten van dkt. Keijzer en dkt. Van Dongen: van vrijdag 17.30 tot maandag 08.00 Dkt. Van DONGEN Past. Jeuckenstraat 6, America tel. 077-4641707 Alleen na telefonische afspraak in het weekend ZIEKENVERVOER Tel. 077-575757 ONGEVALLEN Tel. 06-11 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 van vrijdagavond 18.00 uur tot vol gende week vrijdag. Openstelling: zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur zondag van 10.00 tot 11.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: DE MONNIKSKAP Paterslaan 2, tel. 580140 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26 tel. 581336 of 586457 E.M. Ruymbeek, J.M. van Winden, W.H. de Vocht. R.C. Goedegebuure, V. Geurts, R. Eelderink en G. Gelling R. EELDERINK en E. RUYMBEEK DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 zaterdag en zondag van 13.30 tot 14.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van mevr. Raaymakers, mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis. mevr. Tiggeloven en mevr. Vermazeren 4. RAAYMAKERS Horst, tel. 077-3986538 vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 8 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van mevr. Van Eerten, mevr. V.d. Reis en mevr. Tiggeloven worden vanaf maandag 8 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door: R. v.d. REIS Kuluutsheuvel 16, Overloon tel. 0478-641327 Afspraken maken 's middags tussen 18.00 en 19.00 uur, tel. 582411 PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redaktie Bert Albers Christ van den Munckhof Frits Hovens Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Op bovenstaand adres Telefonisch, uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Advertentietarieven: Op aanvraag verkrijgbaar. Aanleveren advertenties. Uiterlijk woensdag 10.00 uur. Aanleveren kopij: Sport- en vererugmgsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 3