Venrayse flatbewoners tevreden over afvalinzameling Milieuvriendelijk verbouwen? Vraag subsidie aan! NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter woningwet - wet ruimtelijke ordening telefoon 0478-512772 Kennisgeving Raads commissies bespreken begroting 1997 werk aan de weg wet milieubeheer - wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 3 oktober 1996 - Paginal PEl GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie en Vakbalie Burgerzaken: maandag van 09.00 tot 17.30 uur. Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 17.00 uur. Vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Vakbalie Sociale zaken: maandag van 09.00-17.30 uur. Dinsdag tot en met vrij dag van-09.00 tot 13.00 uur. Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Resultaten enquête bekend Bewoners van Venrayse hoog- bouwcomplexen zijn niet alleen le spreken over de manier waarop de gemeente afval inzamelt, maar maken ook veelvuldig gebruik van de aangeboden voorzieningen. Bovendien staan veel burgers posi tief tegenover een mogelijke komst \an straatdepols. zodat ook ander afval zoals glas. blik en textiel gescheiden kan worden ingeza meld. Dit zijn de belangrijkste resulta ten van de afvalenquête die de gemeente deze zomer heeft gehou den. Een ruime meerderheid (59 9r) van de ondervraagden bewaart het gft-afval in de groene emmer van de gemeente. De meest genoemde reden om het groente-, fruit- en tuinafval niet te scheiden is de geringe hoeveelheid. Van de centrale verzamelcontai- ners -die bij w ijze van experiment bij verschillende hoogbouwcom- plexen in Venray staan-, wordt intensief gebrujk gemaakt. Ruim reden voor niet apart houden groenafval weinig groenafval emmer stinkt iets anders te veel moeite wordt vergeten verzamelc is te ver 52 procent brengt vaker dan een maal per week het gft-afval naar de centrale inzamelingsplaats. Ongeveer 80 procent van de respon denten is tevreden over de plek waar deze container staat opgesteld. Mensen die de plaats van de contai ner niet goed vinden, geven als apart houden gft-afval Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. het veranderen van een winkelpand aan de Grotestraat 23 te Venray tnv It's Electric B.V., B. van Bloklandtslraat 4 te Tilburg: het uitbreiden van een supermarkt aan de Veltumse Kleffen 48 te Venray tnv Schuitema Vastgoed B.V.. Postbus 325 te Amersfoort: het bouwen van bedrijfsruimte met Winkeldief had spullen verstopt Vrijdagavond omstreeks 19.50 uur verliet een bezoeker een waren huis in de Grotestraat, waarop het alarm afging. Personeel kon de man aanhouden. Hij had zonder af te rekenen een pak cassettebandjes en een paar sokken meegenomen. Hij werd aan de politie overgegeven. Bij het verlaten van het warenhuis ging het alarm opnieuw af. Het bleek dat de man onder zijn kleding nog vijf pakjes panty's en een aard appelschilmesje verstopt had. Hij bleek ook een valse naam opgege ven te hebben. In overleg met de Vreemdelingendienst is de man, een Pool, in afwachting van zijn uitzet ting, vastgezet. SNELLE SERVICE 1 PROFESSIONELE VERWERKING ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BEL VOOR MEER INFORMATIE kantoor aan het Keizersveld te Venray tnv Van Haren Autobeheer B.V.. Raadhuisstraat 38; het vergroten van bedrijfsruimte aan de Ysselsteynseweg 25 te Heide tnv Houbensteyn Holding B.V.. Ysselsteynseweg 69: het uitbreiden van de woning aan de Vlinderbloem I te Venray tnv P.J.P.J. Pluijm, Vlinderbloem I; het vergroten van de woning aan hel Grauwveen 18 te Ysselsteyn tnv P.H.M. Cox, Grauwveen 18: het vergroten van de woning aan de Sleutelbloem 36 te Venray tnv W.M.J. Cremers. Sleutelbloem 36. het bouwen van een loods aan de Metaalweg 5 te Venray tnv Maessen Recycling B.V.. Metaalweg 5: hel uitbreiden van de woning aan het Zandakker 13 te Venray tnv A.J.WB. van der Weiden. Zandakker 13: het plaatsen van een dakkapel aan de Westsingel 17 te Venray tnv M.A. Stoks. Patersstruat 23. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders heb ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouw vergunning verleend. het verbouwen van een berging lot garage aan de Vossestaart 8 te Venray ln\ G.J F.W Wismans. Vossestaart 8: het bouwen van een tuinbergmg/tuinmuur/carport aan de Hildegondishof 4 te Venray tn\ PG. van der Voorn. Veulenseweg 49: hel bouwen van een loods aan de Koepas 2 te Oirlo tnv L.L.A Geurts, Koepas 2: hel bouwen van een pluimveestal aan de Rouwkuilenweg 27 te Ysselsteyn tnv Pluimveebedrijf Scheepens-Van Engelen. Rouwkuilenweg 27: het bouwen van een berging aan de Ranonkel 2 te Venray tnv P.Mooren en E. Swinkels. Ranonkel 2: het bouwen van een berging met car port aan de Kempweg 8 te Venray tnv J. Dael. Kempweg X: het bouwen van een carport aan de Randenrade 78 te Oostrum tnv H.J.M. Joosten. Randenrade 78: het bouwen van een tuinkamer aan de Van Broekhui/enstraat 44 te Oostrum tnv H M.M. Cornelissen. Van Broekhui/enstraat 44; het aanbouwen aan de woning aan de Prins Hendrikstraat 25 te Venray tnv V. Brinkman. Prins Hendrikstraat 25. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang ie zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daar tegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toe gezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na idagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en weihouders heh- ben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouw- jtoestemming afgegeven. het plaatsen van een dakkapel en dakraam aan de Kattestaart 21 te Venray tnv W.T.L.M. Janssen. Kattestaart 21 Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestem ming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw- aanvraag medewerking te verlenen, het vergroten van de woning aan het Grauwveen 18 «e Ysselsteyn tnv P.H.M. Cox. Grauwveen 18. De op de bouwaanvraag betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 oktober 1996 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmelding Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse gelden de dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestemmingsplan ten behoeve van de volgende bouw melding. het bouwen van een tuinhuisje aan de Muurpeper 12 te Venray tnv R.J.P. van Kessel. Muurpeper 12. De op de bouwmelding betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 4 oktober 1996 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray. 3 oktober 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen, chef onderafdeling bouwbeheer redenen hiervoor aan dat ze hinder ondervinden van zwerfvuil en dat ze last hebben van stank- en geluids overlast. Behalve naar de huidige voorzie ningen heeft de gemeente de hoog- bouwbewoners ook gevraagd naar nieuw te plaatsen voorzieningen in Venray. Een grote groep onder vraagden (ongeveer 88 procent) zou hel een goed idee vinden wanneer er blik- en texlielcontainers in hel straatbeeld van Venray te zien zou den zijn. Hoewel de meerderheid van de hoogbouwbewoners tevreden is over de gescheiden afvalinzameling in Venray. vindt circa 40 procent van de ondervraagden dat hel bewaren en ophalen van gft-afval voor verbe tering vatbaar is. Als mogelijke tips om dit te verbeteren worden het vaker ledigen en schoonmaken genoemd. Aanleiding voor de enquête onder hoogbouwbewoners is een halfjaar durend experiment met het geschei den inzamelen van gft-afval. Daartoe zijn in hel najaar van 1995 bij verschillende hoogbouwcom- plexen verzamelcontainers geplaatst. Om de mening van de gebruikers te onderzoeken is een enquête gehouden onder 856 bewo ners. De respons bedroeg 48 pro cent. De resultaten van de enquête zullen betrokken worden bij de uit eindelijke keuze van een afvalinza melingssysteem voor alle hoog- bouwwoningen in Venray. (Voorbereidings- besluiten) Burgemeester en wethouders van Venray, maken ter voldoening aan hel bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 24 september 1996 in voorbereiding heeft verklaard een (herziening van het) bestemmingsplan: 1. Centrum', voor een terrein/perceel gelegen hoek Poststraat/Julianasingel te Venray. i.v.m. het vestigen van een winkel in dameskleding- en -accessoires 2. 'Buitengebied', voor een terrein/per ceel gelegen aan de Ysselsteynseweg 41 te Ysselsteyn, i.v.m. het vestigen van een hondenpension. Deze voorbereidingsbesluiten tre den in werking met ingang van 4 oktober 1996 en liggen voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. bij de publieksbalie. op maandag van 09.00 lot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 lol 13.00 uur. Venray. 3 oktober 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester drs. A.W.M. de Bever, secretaris De raadscommissies behandelen in de komende weken de begroting 1997. Belangstellenden kunnen de commissievergaderingen bijwonen. Deze vinden allemaal plaats in het gemeentehuis De data zijn als volgt: Donderdag 10 oktober. 18.00 uur Algemene zaken Maandag 7 oktober. 20.00 uur: Openbare werken Maandag 7 oktober. 18.00 uur: Milieu Woensdag 9 oktober. 19.00 uur: Cultuur. Maatschappelijke en socia le zaken Woensdag 9 oktober, 20.00 uur: Onderwijs, sport en sociaal-cultu reel werk Donderdag 10 oktober. 20.00 uur Financiële en economische zaken Maandag 7 oktober. 19.00 uur: Volkshuisvesting, ruimtelijke orde ningen grondbedrijf. Van 7 t/m 25 oktober worden er onderhoudswerkzaamheden uitge voerd aan de Gussenstraat in Venray. De werkzaamheden bestaan uit: het verwijderen van asfaltverhardin- gen: het aanbrengen van hetonst raatste nen ter vervanging van de asfalt, het herhestraten van de trottoirs: het aanbrengen van twee korte drempels; De weg zal worden afgesloten vanaf de Vicarieweg lol St. Catharinastraat. Het bestemmings verkeer kan in principe doorgang vinden. Aanwonenden worden voor het begin van de werkzaamheden per brief op de hoogte gesteld. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer M. Arens. tel. 523552. Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter Bij de bouw van nieuwe huizen wordt rekening gehouden met het milieu. Ongewoon is een milieuvriendelijke aanpak bij verbouwingen aan bestaande huizen. Toch vindt de gemeente het belangrijk dat ook bij een verbouwing van een bestaand pand rekening wordt gehouden met het milieu. Om het duurzaam bouwen te stimuleren, kunt u in aanmerking komen voor een subsidie. Op deze manier is het voorn aantrekkelijk bij het verbouwen of opknappen van uw huis te kiezen voor milieuvriendelijke toepassingen, li kunt hierbij bijvoorbeeld den ken aan subsidiegelden voor de isolatie van spouwmuren, dakisolatie, dubbele beglazing of hoog rendementsketels. In principe komen alle eigenaren van woningen en huurders in aanmer king voor een tegemoetkoming in de meerkosten (de extra kosten dit milieuvriendelijk bouwen met zich mee kan brengen). Een belangrijke voorwaarde is wel dat het gaat om een verbouwing aan een bestaande woning. Een tegemoetkoming in de kosten kunt u krijgen voor materialen die op de zogenaamde lijst van Duurzaam Bouwen-voorzieningcn staan. Bij dt Publieksbalie in het gemeentehuis zijn speciale aanvraagformulieren ver krijgbaar. Op het aanvraagformulier staat de lijst van Duurzaam Bouwen- voorzieningen afgedrukt. Bovendien kunt u aflezen welk subsidiepercenta ge de gemeente vergoedt. Milieumaatregelen (zoals het verwijderen van asbest) die algemeen gebruikelijk zijn. worden niet vergoed. Een subsidie-aanvraag kunt u lot 1 juli 1998 indienen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Publieksbalie van de gemeente, tel. 523536. Vergunningaanvragen. Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen ln de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: I de fase van het opstellen van het ont werp van hel besluit; 2. de fase van het opstellen van hel besluit: Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en dc Algemene Wel Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3,5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunnin gen krachtens dc Wet milieubeheer le verlenen aan: 1, E.Th.M. Messemaeckers. Vcnrodclaan 7. 5801 HT Venray voor het oprichten en in werking hebben op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer van een inrichting voor drukactivitciten. gelegen aan de Grotcstraal 49 le Venray; 2. Stichting Ziekenhuizen Noord- Limburg. Merseloscwcg 130, 5801 CE Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een alge meen ziekenhuis met poli's en func- tieonder/oekafdelingen. gelegen aan de Merseloseweg 130 te Venray. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van hel milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 3 oktober 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeente huis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie) Tot 31 oktober 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tol 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop hel ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking lol het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot hel mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tol het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: I Maatschap Hcndriks-Vollenberg. Puttcnweg 71, 5813 BB te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvatlende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wei milieubeheer voor een fok- varkens- en vleesvarkenshouderij, gelegen aan de Puttenweg 71 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 3 oktober lol 14 november 1996 in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478- 523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van dc terinz.agelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: e. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht: d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State. afdeling Bestuursrechtspraak. postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van dc Raad van State, postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wel milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van BestuurÏA.M.vB een aantal cate gorieën van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M v B-meldingen zijn binnenge komen van: 1. M.A.W.H. Peetors. Heidseschoolweg 4. 5812 AK te Heide voor het van toepassing wor den van het Besluit akkerbouwbe drijven milieubeheer op een reeds opgericht akkerbouw- of tuinbouw - bedrijf. gelegen aan de Heidseschoolweg 4 ie Heide: 2. Electro Gommans. Hoofdstraat 37. 5X0X AS te Oirlo voor het uitbreiden of wijzigen van een detailhandel, dan wel hel veranderen van de gebe zigde werkwijze in het kader van hel Besluit detailhandel milieubeheer, gelegefi aan de Hoofdstraat 37 te Oirlo; 3, Maessen Recycling B.V.. Metaalweg 5. 5804 CG te Venray voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van goederen in het kader van het Besluit opslag goede ren milieubeheer, gelegen aan de Metaalweg 5 te Venray; 4, Mevr. Thielen-Reintjes. Ro.smolenweg 4a. 5807 EM te Oostrum voor het van toepassing worden van hel Besluit tuinbouwbe drijven met bedekte teelt milieube heer op een reeds opgericht tuin bouwbedrijf, gelegen aan Rosmolenweg 4a te Oostrum; 5. G.P.C. van Staveren. Jaegerhofwq 2. 5814 AL te Veulen voor hel va toepassing worden van het Beslui herstelinrichtingen voor motorvo» tuigen milieubeheer op een reed opgerichte herstelinrichting voa motorvoertuigen, gelegen aan Jaegerhofweg 2 te Veulen. De melding kan worden ingezia van 3 oktober tot 17 oktober 1996» het gemeentehuis. Raadhuisstraat! te Venray, op maandag van 091 uur tot 17.30 uur en op de ove^ Ma Silv San werkdagen van 09,00 uur lot 13 uur (publieksbalie), De stukken kunnen gedurende de* weken ook, na telefonische afsprai (0478-523630). worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 3 oktober 1996 Burgemeester en wethouders vooi noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Openbare kennisgeving Burgemeester en wethouders vai de gemeente Venray, Gelet op para graaf 3.5.6 van de Algemene wc bestuursrecht, maken bekend dat zij ambtshalve ten behoeve van de wav plaats aan de Zuidsingel 6 te Venra een besluit tot het stellen van eet nadere eis. zoals bedoeld in voor schrift 7.10 van het Beslui Herstelinrichtingen voo Motorvoertuigen Milieubeheer, heb ben genomen. Deze nadere cis genomen ter voorkoming van ieden vorm van geluidsoverlast en houd voor de exploitant van de onderhavi ge inrichting de verplichting in ea muurtje ter plaatse van dc erfaf scheiding met een lengte van meter, een hoogte van 2.5 meiera een dikte van I meter te bouwei onder de daarbij gestelde voorwaar den Dit besluit plus de daarbij beho rende stukken liggen vanaf 3 okto ber 1996 vooreen ieder ter inzage i het gemeentehuis. RaadhuisstraatI te Venray. op maandag van 09.01 uur lot 17.30 uur en op de overig werkdagen van 09.00 uur tol 13.01 uur. De stukken kunnen ook na tele fonische afspraak (0478-523536) q de donderdag van 16.30 uur to 19.30 uur worden ingezien hij dl publieksbalie Gemeentewerken Tegen dit besluit kan gedurendi zes weken met ingang van de dag n publikatie van dit besluit beroej worden ingesteld door: eve a. degenen die bedenkingen hebbfl pel( ingebracht tegen het ontwerp van hi besluit; b. de adviseurs die gebruik hebbfl gemaakt van de gelegenheid advie uit le brengen over het ontwerp het besluit: c. degenen die bedenkingen hebbfl legen wij/igingen die bij hei neinfl van liet besluit ten op/ichte van h( ontwerp daarvan zijn aangebracht: d belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verwetfl geen bedenkingen le hebben ingfl bracht tegen het ontwerp van hfl besluit. Het besluit wordt van kracht mei ingang van de dag na de dag waarop de termijn afloopt voor hei indienen Pet van een beroepschrift, tenzij gedu rende deze termijn bij de voorzittel van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) if gedaan. Het besluit wordt dan niet kracht voordat op dat verzoek if beslist. Venray. 3 oktober 1996 Burgemeester en Wethouder* Venray. namens dezen, het hoofd van de afdeling V.R.O.M-

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18