Venray's racebaan" Gemeente draagt niet bij in kabel buitengebied Extra vergadering fractieleiders over grondverkoop Vollenberg Zaalvoetbalinterland in Venray Open dag bij twee groenlabelstallen Uit de raad van Meerlo-Wanssum Uit de raadsvergadering van Vierlingsbeek Hondencentrum Happy Tail geopend Zaterdag weer brand bij Rank Biodynamische therapie en cursus ontspanningsmassage te Holthees Wijziging commissiesa menstelling Huurders verenigen zich 6300 Gulden voor harmonie St. Catharina Rabobank Zevenrode verkoopt eerst Op Maat Hypotheek PEEL EN MAAS Donderdag 12 september 1996 - Pagina 7 Vanavond vergaderen de frac tievoorzitters van de Venrayse raadsfracties over de verkoop van 11 ha industrieterrein aan drie BV's van transportondernemer Vollenberg uit St. Anthonis. De extra vergadering wordt belegd naar aanleiding van de perspubli caties over malafide praktijken van directeur H. Vollenberg. De politiek wil weten wat voor vlees ze in dé kuip heeft en uitleg over mogelijke financiële risico's. Met de grondverkoop op zich had de commissie voor grondzaken en ruimtelijke ordening maandag geen problemen. Het gaal om veel geld en om een bedrijf waarvan de directeur geen onbezoedeld blazoen heefl. Directeur H. Vollenberg van trans portbedrijf VIT werd in april aange houden. De transportondernemer werd verdacht van een miljoenen fraude rond het faillissement van bedrijven. Eén van die bedrijven was het March-formule 1 team. Vorige week ging hel college akkoord met de verkoop van indus- triegrond op Smakterhcide. In totaal is met de verkoop een bedrag van zes miljoen gulden gemoeid. In het regionaal dagblad verschenen ver volgens artikelen waarin de achterm onden van de transporteur in relatie tot de risico's voor Venray werden belicht. OPENBAAR Wethouder Bert Kersten toonde zich. namens het college, niet geluk kig met de publicaties. Ze vormen echter geen aanleiding om de ver koop niet te laten doorgaan. Volgens Kersten is de constructie juridisch correct, heeft de gemeente in het contract voldoende zekerheden ingebouwd en is de zaak ook econo misch haalbaar. De plannen van Vollenberg. een logistiek centrum, zorgen bovendien voor een opwaar dering van Venray op de logistieke landkaart. Het college stelde voor deze week nog de fractievoorzitters te informe ren over de achtergronden. De frac ties gingen daarmee akkoord. De extra commissievergadering van vanavond is openbaar en begint om 20.00 uur. KORTING Alleen bekeken door de bril van ruimtelijke ordening en grondzaken was de commissie tevreden met de verkoop. Het bedrijf is een aan winst, er is veel grond verkocht en er komt werkgelegenheid bij voor lager geschoolden. De korting van de ongeveer 30% op de normale grondprijs zorgde voor vragen van onder meer CDA en Samenwerking, maar wethouder Kersten en grond zakenman Peter Hermsen wisten die korting voldoende te beargumente ren. Omdat de gemeente een Hink deel van de grond die nu verkocht wordt pas onlangs heeft aangekocht is er geen renteverlies. Dankzij de grote oppervlakte van de percelen hoeft er minder infrastructuur (wegen, verlichting, riool) te wor den aangelegd. Dat rechtvaardigt de korting op de reguliere grondprijs. ZVV Veronica/Computerwork is erin geslaagd om voor het eerst een zaalvoetbalinterland naar Venray te halen. Op dinsdag 9 oktober spelen in sporthal De Wetteling de nationale elftallen van Nederland en Rusland tegen elkaar. De Venrayse zaalvoetbalvcreni- ging was al enkele maanden bezig met het binnenhalen van deze wed- strijd. De wedstrijd geldt als voorbe reiding op het WK in Spanje, dat in november wordt gehouden. "Toen we hoorden dat er wedstrij den gespeeld gingen worden zijn wc daar meteen ingesprongen" aldus voorzitter John van den Munckhof van ZVV Veronica/Computerwork. "Ook moest er hier veel geregeld worden in verband met de zaalhuur j door andere verenigingen maar die hebben goed meegewerkt. Datzelfde geldt ook voor onze sponsor en de Rabobank Venray-Oostrum. Zonder j hun bijdrage zouden we de wed strijd niet naar Venray hebben kun nen halen". Het Nederlands team wordt beschouwd als een van de (vele) favorieten voor de titel. Hetzelfde geldt voor Rusland. Dat team werd tijdens hel laatste EK tweede en is dus een "tegenstander van formaat". De wedstrijd in Venray begint om 20.30 uur. Wanneer de kaartvoorver- koop stam op 20 september. Kaarten zij verkrijgbaar bij de Heeren van Aemstel aan het Schouwburgplein. De entree bedraagt 5 gulden. SCHEIDSRECHTER Deze week is ook bekend gewor den dat de Venrayse scheidsrech ter Math van den Bekerom is aan gewezen als scheidsrechter voor het wereldkampioenschap. Math v.d. Bekerom is sinds enige tijd officieel FIFA zaalvoetbalscheids rechter. Of v.d. Bekerom de inter land in Venray zal fluiten, is nog niet bekend. Venrayse racebaan is de nieuwe benaming van de Kulutweg, die aanwonenden aan deze weg heb ben gegeven. Aanleiding hier toe is de gewijzigde voorrangsrege ling op deze weg. Sinds eind vorige week heeft het verkeer dat op deze weg rijdt, voor rang op de zijwegen. Verder zijn er fietsstroken 'aangegeven die deze week rood gemarkeerd werden. Volgens de buurtbewoners wordt de situatie er niet veiliger op. De weg is tamelijk breed en nodigt uit tot snel rijden, ondanks het feil dat de weg optisch smaller lijkt door de lijnen. Verder kent het weggedeelte enkele onoverzichtelijke bochten. Bij de oude regeling moest het ver keer in ieder geval vaart minderen om het verkeer van rechts voorrang te geven. De maatregel is genomen in het kader van het fietspadenplan van Venray. Daarin is de Kulutweg als belangrijke fietsweg aangemerkt. Volgens verkeersdeskundigen draagt een optische versmalling bij tot een langzamer rijgedrag. De buurtbewoners zijn die mening dus niet toegedaan. Indien de kernen Veulen, Vredepeel en Smakt op het kabel net van Mega Telediensten wor den aangesloten, zal de gemeente Venray daar in ieder geval niet financieel aan bijdragen. Dat liet burgemeester YVaals maandag avond in Smakt weten. Momenteel worden de mogelijk heden van aansluiting op het kabelnet bekeken. Aansluiting van Smakt op het kabelnet in Holthees stuit op diverse problemen. Holthees valt onder het kabelnet van het Brabantse PNEM. Dat houdt volgens Waals in dat het Limburgse Smakt de Brabantse regionale televisie kan gaan ontvan gen en niet hel Limburgse program ma. De gemeente Venray is overi gens wel in gesprek met MEGA om alle mogelijkheden te bekijken. Waals gaf aan dat eind deze maand het Venrayse kabelnet geheel uit glasvezel bestaal. "Dan gaan we naar 'de witte vlekken kijken" aldus Waals. De burgemeester ziel wel diverse mogelijkheden voor aansluiting op het kabelnet. Daarbij onderstreepte hij dat dit met name voor het bedrijfsleven belangrijk is. "Over vijf tot tien jaar maken ook alle agrariërs gebruik van de Electronic Highway" aldus Waals. Financiële mogelijkheden ziet Waals bij de Stichting CAI in ruste. Verder zou aansluiting van Smakt "prijstechnisch" mee kunnen vallen omdat de "backbone" van Limburg, de zg. ruggegraat van het glasvezel net. vlak langs Smakt loopt. "De gemeente Venray betaalt in ieder geval niet mee aan de aansluitings- kosten" Voordat de raad van de gemeente Meerlo-Wanssum maandagavond aan de behandeling van de agenda kon beginnen, verleende de voorzit ter eerst het woord aan de represen tant van scoutinggroep De Meulenberg uit Blitterswijck. Namens de leden van die scouting groep liet hij weten dat de groep 10 jaar geleden en door medewerking van de raad van Meerlo-Wanssum een eigen huisvesting had verzorgd. Ook was veel aan kwaliteitsverbete ring gedaan. Thans zijn 120 kinde ren met veel enthousiasme lid van deze jeugdbeweging, die nog steeds groeiende is. zeker nu ook aan de kinderen van 7 tot 10 jaar de gele genheid wordt gegeven toe te treden tot scouting. In het jubileumjaar heeft de scou ting een wens; uit Wasosz Polen waar de gemeente Meerlo-Wanssum vriendschapsbanden mee onder houdt, het volgend jaar kinderen uit te nodigen om naar Blitterswijck te komen. Door spel en veel van het mooie van de gemeente te laten zien kunnen de vriendschapsbanden die al,bestaan met die stad, uitgebreid worden. Scouting ontbeert het aan middelen om de jeugd te laten over komen. Burgemeester Hahn was geroerd door hel initiatief. Hij verklaarde dat toestemming niet nodig is en de gemeente graag medewerking ver reent. 'Advies en ondersteuning is vanzelfsprekend". Ook zal naar wegen gezocht worden om het ini tiatief financieel te ondersteunen. AGENDA Bij de ingezonden stukken was het voorstel in te stemmen met de begroting van het gewest. Daar waren de fracties van de PK en GP 94 niet zo gelukkig mee. Zij vroe gen opheldering omdat de gemeente Venray een ander standpunt had dan de andere gemeenten. Venray zag de bijdragen aan de instandhouding van de Maasveren niet zo zitten ter wijl Meerlo-Wanssum uit het oog punt van toerisme en recreatie dal wel ziet zitten. Wethouder Beterams haalde aan. dat voor wat betreft de Volksgezondheid ook Venray op een andere golflengte zit. dan de gemeente Meerlo-Wanssum. Als de begroting in het gewest aan de orde komt zal de gemeente Meerlo- Wanssum hun standpunt nog bepa len. De Jaarrekening over 1995 werd vastgesteld en daaruit bleek dat het batig rekeningsaldo ƒ335.406,- aan de algemene reserve werd toege voegd. De baten bedroegen ƒ29.609.823,-, de lasten ƒ29.274.417. Wethouder Beterams merkte nog op dat hel komend jaar het collectief vervoer en het vervoer voor gehan dicapten zal worden gesubsidieerd zodanig dat legen betaalbare prijzen die groepen van de samenleving gebruik kunnen maken van dal ver voer. In de praktijk voor lichaamsgerichte psychotherapie te Holthees werk Leo Oome als biodynamisch therapeut en verzorgt hij vanaf 16 september op maandag- en donderdagavond een cursus ontspanningsmassage. Biodynamische therapie is een lichaamsgerichte psychotherapie die door middel van massage en expressieoefeningen de uitwisseling tussen lichaam en geest (psyche) verbetert. Door de massage wordt het zelfherstellend vermogen van je lichaam en psyche geoptimaliseerd onder andere door verbetering van de werking van hei maag-darmkanaal en de ademhaling. Door de therapeutische benadering wordt je levensenergie ilitgenodigd je gehele lichaam te doorstromen door het loslaten van energieblokkades en spanningen in spieren, weefsel en darmkanaal. Energie-blokkades door spierspanning wordt grotendeels veroorzaakt doordat jij je aanpast aan je omgeving. Hierdoor verlies jij het contact met hetgeen eigenlijk het beste voor je is. Wanneer jij je langdurig (b.v. door opvoeding, werkdruk, weinig sociale ruimte) of plotseling intensief (b.v. door geweld, ongeval, schokkende gebeurtenis) moet aanpassen, ontstaat er een (chronische) spierspanning die vaak leidt tot lichamelijke klachten zoals migraine, spierpijn, buikpijn, gewrichtspijn of psychische klachten zoals zwaarmoedigheid, lusteloosheid, stress, onevenwichtigheid. Geblokkeerde energie veroorzaakt pijn. Stromende energie doet leven. Leven is jezelf kunnen uitdrukken en genieten. De weldadige biodynami sche therapie laat je aan den lijve ervaren wat het betekent als jij je weer thuis voelt in je lijf, jij je weer kunt uitdrukken, jij je weer voelt teven. In de cursus van twaalf avonden leer je hoe je op biodynamische wijze door massages jezelf en je huisgenoten en vrienden kunt'helpen ontspan nen. Voor informatie bel je 0478-636287, Leo Oome, biodynamisch thera- peut. V Doordat Mea van Vughrr die namens de PvdA tot op heden zit ting had in de commissie Culturele, Maatschappelijke en Sociale zaken, stopt, zijn er in diverse commissies wijzigingen voorgesteld. Mea van Vught l^an haar werk zaamheden niet meer combineren met haar commissielidmaatschap. Zij wordt in de eerder genoemde commissie opgevolgd door Bert Linskens uit Oostrum. Linskens zit momenteel voor de PvdA in de commissie Openbare Werken, maar kan beide commissies niet combine ren. In die commissie zal hij worden opgevolgd door Henk Bisschops uit Venray. In verband met de voorgenomen uitverkoop van de woningen van Woningbeheer Limburg, hebben de huurders in de wijk Landweert in Venray die hun woningen te koop aangeboden hebben gekregen zich verenigd in de belangenvereniging 'huurders Woningbeheer Limburg. Venray'. De vereniging zal de vinger aan de pols houden bij de afwikkeling van de verkopen en zal aan belan genbehartiging doen door als collec tief op te treden naar Woningbeheer Limburg i.v.m. het geconstateerde achterstallige onderhoud en de daar mee samenhangende prijsstelling van de woningen waarvoor ondanks de lage prijsstelling opvallend wei nig belangstelling bestaat. Tevens geeft zij de mogelijkheid van een korting bij het afsluiten van een hypotheek. Diefstal personenauto Woensdagavond werd tussen 22.00 en 23.30 uur vanaf de par keerplaats van het tenniscentrum aan de Kempweg een personenauto, merk Lancia, ontvreemd. De eige naar, een 48-jarige inwoner van Oostrum zit met een schadepost van ongeveer ƒ50.000,-. Explosieven gevonden Tijdens graafwerkzaamheden door een wegenbouwfirma werd aan de Energieweg een nog intact zijn de granaat aangetroffen. Een landbouwer aan de Eijken- hofweg haalde ook zo'n oorlogssou- venier naar boven. Beide projectie len werden in afwachting van de ruiming door de EOC veilig gesteld. Voor de aanvang van de raadsver gadering werd het overleden oud- raadslid Rein Broeren uit Vortum- Mullem door de voorzitter herdacht. De heer Broeren bereikte de leeftijd van 92 jaar en was raadslid van 1982 tot 1992. Het was een markan te persoonlijkheid die de eerlijkheid hoog in zijn vaandel had geschre ven. wiens eerlijk en open antwoord steeds gewaardeerd werd. mede omdat hij sprak met kennis van zaken. De raad ging op de ingeslagen weg door om. daar waar mogelijk, verpachte gemeentegrond te verko pen. Zo ondervonden diverse voor stellen geen hinder. Voor een bedrag van ƒ4.- per m3 werd 14.900 m3 rivierklei aan het Waterschap De Maaskant verkocht. VRAGEN Het woonrijp maken van bestem mingsplan 't Helder te Overloon was voor alle fracties aanleiding om vra gen te stellen. Alle fracties waren het er over eens dat indien er grote bedragen mee gemoeid zijn, dat meerdere aannemers een kans moe ten krijgen. Voor de stelpost groen voorzieningen werd er door de frac ties met klem op aangedrongen dat ook hier de plaatselijke bedrijven een kans moeten krijgen om in te schrijven. In dit geval kan de opdracht niet worden teruggedraaid omdat 'de huisaannemer' al voor dat werk is gevraagd. Voor de uitbreiding van de open bare verlichting van de 'Maashese Rivièra' stelde de raad een bedrag van 25.000,- beschikbaar. Aan het project 'De gezonde school' en genotmiddelen werd de gevraagde subsidie van ƒ1.500,- goedgekeurd. Voor de vervanging van het meu bilair van de basisschool te Overloon werd het bedrag van 27.665.- goedgekeurd. HERVORMDE KERK Er waren nogal wat vragen bij de verschillende fracties omtrent de aankoop van de Hervormde kerk in Vierlingsbeek, voor de symbolische prijs van één gulden. Dit gebeurde onder voorwaarde dat aan het gebouw een passende bestemming zal worden gegeven. In de begroting van dit jaar had de raad reeds een bedrag gereserveerd van ƒ450.000,- voor een opknapbeurt van dat gebouw. Het college stelde voor, een passende bestemming aan dat gebouw te geven. Gedacht werd aan een trouwzaal ten behoeve van het sluiten van wettelijke huwelijken, wellicht in combinatie met kerkelij ke huwelijken. Ook wordt gedacht het gebouw te bestemmen voor ten toonstellingen en andere culturele doeleinden. Vanuit de raad kwamen ook vra gen of er gedacht was aan het feit dat verenigingen binnen Vierlingsbeek ook van een gedeelte van dat gebouw gebruik zouden wil len maken. Nu stelde de raad een bedrag van ƒ42.653,- beschikbaar voor het opstellen van een plan van aanpak. De raad kreeg de verzekering dat ze steeds op de hoogte worden gesteld van het verloop. RONDVRAAG De Maaskantfractie was blij ver lost te zijn van de duivenpoep rond het gemeentehuis. Die fractie vroeg ook naar de stand van zaken rond het recreatieve wandelpad Groeningen-Vierlingsbeek. Die fractie werd op haar wenken bediend, want het plan komt binnen kort aan de orde. Het college wil de mogelijkheid onderzoeken in hoeverre het kabel net kon worden uitgebreid, nu velen hoge kosten krijgen door de plaat sing van nieuwe schotels. In onze regio is een nieuw hon- •dencentrum van start gegaan. In dit centrum staan het welzijn van de hond en het op een hondvrien- delijke manier omgaan met de hond hoog in het vaandel geschre ven. Drie hondenvrienden en collega instructeurs, Petra Hendrix, Hans Thijssen en Hetty Kosters, hebben de handen ineengeslagen om een centrum te realiseren waar verschil lende activiteiten rondom de huis hond gecombineerd worden. Zij vinden het van groot belang dat er een centrum ontstaat waar de hondebaas in de toekomst een aantal diensten onder één dak kan vinden en steeds te maken heeft met dezelf de bekwame mensen. PRAKTISCHE OPVOEDING Een van de activiteiten is het de bazen leren opvoeden van hun hond tot een gehoorzame huisgenoot. In een aantal cursussen, aangepast aan de leeftijd van het huisdier, wordt ingegaan op praktische zaken die Het Anjerfonds heeft harmonie St. Catharina van Leunen, Veulen en Heide een subsidie toegekend van 6300 gulden. Het geld is bedoeld voor instrumenten voor de nieuwe leerlingen van de muziekvereniging. Per I januari van dit jaar kon de har monie 26 nieuwe leerlingen inschrijven. Die moesten natuurlijk ook instrumenten hebben, waarvoor het gezelschap een beroep deed op het Anjerfonds. Dit fonds steunt cul tuurbeoefening in Nederland. Zaterdag 14 september staat een deel van Rank Xerox weer in brand. Die dag worden de wed strijden voor bedrijfsbrandweren op het fabrieksterrein gehouden. Tien bedrijfsbrandweerkorpsen uit Brabant en Limburg moeten proberen een geënsceneerde brand te blussen. Publiek is van harte welkom. Aan de wedstrijden doen de korp sen van onder meer Philips Light uit Weert, NedCar Born. Heineken Den Bosch, Bavaria uit Lieshout en CeHaVe uit Veghel mee. De eerste ploeg moet al 's morgens om half negen aan de spuit, de laatste brand- bestrijders komen om vier uur 's middags in actie. Om zes uur reikt algemeen directeur Kauffeld van Rank Xerox Manufacturing de prij zen uit. Publiek kan gratis de wedstrijden bijwonen. Zij kunnen via de hoofd ingang naar binnen. van direct nut zijn in de thuissituatie van de baas. Aan de orde komen bij voorbeeld wandelen zonder trek ken, komen bij de baas, het loslaten van iets wat de pup in de mond heeft, veilig in en uit de auto en een busrit met restaurant bezoek. Het leren zitten, staan, liggen en derge lijke wordt niet vergeten. Hierbij vinden de instructeurs het minder van belang dat de hond precies recht zit, maar des te meer dat de hond voldoende opgevoed is om uit te groeien tot een aangename huisge noot. Ook het sociaal omgaan met andere honden verdient aandacht. Tijdens de lessen, op hèt omheinde terrein, wordt daarom ruim tijd ingeruimd voor het samen spelen van de honden. Bij de methodes die gebruikt wor den om de hond dit alles te leren wordt er zeer bewust voor gekozen om geen dwang en geen straf te gebruiken en het gebruik van de cor rectieketting (sïipketting in de volksmond) zoveel mogelijk te beperken. De hond wordt door belo ning en door enthousiasme van de baas gestimuleerd om dat te doen wat er van hem verlangd wordt. Door op deze manier te werken zal de hond met kwispelende staart de opdrachten voor de baas gaan uil- voeren en ontstaat er een zeer hech te baas-hond relatie. Vooral het samen plezier hebben staat voorop. De cursussen gaan zeer regelmatig van start en worden zowel door de week als op zaterdag gegeven. SAMENWERKING HONDENSPORT Vaak vinden de honden en bazen het zo leuk om samen bezig te zijn. dat er behoefte bestaat om na het opvoeden van de hond voor 'Huisgebruik", verder te gaan in de hondensport. In de lessen van het hondencentum is ook tijd inge ruimd om kennis te maken met de verschillende takken van honden sport zoals Gedrag en Gehoorzaamheid (G.G.), Behendigheid, Flyball en Speuren. PENSION Daarnaast is er in het hondencen trum een pension wat ook op een hondvriendelijke manier is opgezet. Ruime verwarmde en in de zomer gekoelde kennels en een ruime speelweide garanderen ook hier weer een voor de hond zo aange naam mogelijke manier van verblijf tijdens afwezigheid van de baas. Omdat dit pension ook gerund zal gaan worden door dezelfde ervaren honden mensen ontstaat er zelfs de mogelijkheid om wanneer de hond kleine onhebbelijkheidjes heeft ont wikkeld een opvoedingsadvies te vragen voor de thuissituatie. AdVIES Voor advies bij problemen met de hond zoals onzindelijkheid, veel blaffen en dergelijke kan men even eens bij het hondencentrum terecht. Ook advies bij de aanschaf en opvoeding van een hond en infor matie over andere verenigingen en activiteiten op hondengebied rekent het centrum 'Happy Tail" tot zijn taken. Voor verdere informatie en advies kan men telefonisch contact opne men met Hondencentrum 'Happy Tail' onder nummer 0478-541804. Twee verkenshouderijen aan de Kempkensberg openen op dins dag 17 september hun nieuwe varkensstallen. Het gaat daarbij om de stal van de familie Coopmans aan de Kempkensberg nr. 4 en de stal van Maatschap Dobbe aan de Kempkensberg 9. Beide stallen zijn sprekende voor beelden van streven naar een opti maal bedrijfsresultaat binnen de strengste milieu-eisen. Het bedrijf van Rob en Marian Coopmans werd in 1993 overgeno men van de oduers van Marian. Als j eerste werden de zeugenstallen gerenoveerd. Voor de vleesvarkens- stallen was nieuwbouw echter aan trekkelijker. Om deze investering rendabel te maken is gebruik gemaakt van de aanwezige produk- tierechten waardoor het aantal vleesvarkens is gestegen van 1000 naar 1120. De nieuwe stal is ammo- niakemissie-arm en voldoet aan de nieuwste welzijnseisen voor var kens. Meest opvallende is dal de stal niet is uitgevoerd met een ventilatie- plafond maar met kanalenventilatie. Voor de mestafvoer is de stal voor zien van een rioleringssysteem dat de mest naar de kelders afvoert. Om de ammoniakemissie terug te drin gen is de stal voorzien van een koel- deksysteem. Door deze koeling ont staat minder ammoniak. Het maatschap Dobbe (Wim en Johan Dobbe) heeft een melkvee- en varkensbedrijf. Hel bedrijf is geves tigd op twee lokaties aan de Kempkensberg. Voor de verdere ontwikkeling was aanpassing van de bestaande stallen noodzakelijk en de realisering van een nieuwe vleesvar- kensstal. Die stal biedt bovendien nog plaats voor 300 biggen. De nieuwe stal is anders dan de stal van Coopmans. Mest wordt afgevoerd met zg. spoelgoten en de stal is voorzien van een ventilatieplafond. De diverse hokken in de stal zijn voorzien van een droogvoersysteem. Door deze investering is een groei mogelijk en verantwoordlijk. Wie een kijkje in deze moderne stallen wil nemen kan daar dinsdag 17 september terecht van 10.00 tot 16.00 uur. Hypotheekadviseur José de Weert van de Rabobank Zevenrode heeft afgelopen week de eerste OpMaat Hypotheek verkocht. Het betreft een nieuwe hypotheekvorm welke een aantal voordelen biedt. 'Ik verwacht dat in de toekomst een derde van onze totale hypotheekproductie uit de OpMaat Hypotheek van de Rabobank zal bestaan. Het is uit fiscaal oog punt heel erg aantrekkelijk, waarbij je kunt stellen dat deze vorm zoveel mogelijk biedt dat ieder naar behoefte bediend kan worden. En dat is nu juist waar we veel aandacht aan willen beste den', aldus mevr. De Weert. Manager Jan Hendrix van Rabobank Zevenrode felici teeri Helga van Dijck en Bart Marcellis met de eerst OpMaat Hypotheek.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 7