Oproep over deportatie 1944 Verkeersmaatregelen "Ronde van Nederland" vrijdag 30 augustus 1996 wet milieubeheer - wet milieubeheer r a woning wet Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter Verkeersmaatregelen in verband met vellen wilgen Zes dagen kermis in Venray PEEL EN MAAS Donderdag 1 augustus 1996 - Pagina 12 GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Pubtieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur). In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en' 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burge meester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten van de woningen Annie Romeinstraat 3, 7, 11,12, 20 en 24 te Venray, t.n.v. Janssen De Jong Plancoördinatie b.v., Postbus 6393 te Eindhoven; - het renoveren van buitenkozij nen van de Petrus Bandenschool aan de Dr. Poelstraat 6 te Venray, t.n.v. Stichting Katholiek Pri mair Onderwijs Venray, Postbus 227; - het bouwen van een tuinhuisje aan de Pr. Bemhardstraat 21 te Venray, t.n.v. de heer A. Schee pers, Pr. Bemhardstraat 21 het verbouwen van een berging tot garage aan de Vossestaart 8 te Venray, t.n.v. de heer G. Wismans, Vossestaart 8; *- het vergroten van een varkens stal aan het Volen 6 te Heide, t.n.v. Maatschap Derikx-Ver- kijulen, Volen 6. Bouwvergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouw aanvragen medewerking te verle nen. - het bouwen van een woning met garage, Oeldershof 6 te Oirlo, t.n.v. de heer A. Bos, Dionisius- straat 10a; het bouwen van een woning met garage, hoek Wilhelminasstraat/ Oranjestraat te Venray, t.n.v. de heer H. Pellens, Wilhelmina- straat 43. De op de bouwaanvragen betrek king hebbende stukken liggen met ingang van 2 augustus 1996 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burge meester en wethouders worden ingediend. Venray, 1 augustus 1996 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, chef onderafdeling' bouwbeheer, De Stichting Deportatie oktober 1944 Noord- en Midden-Limburg is in samenwerking met de (oorlogs)historicus dr. A. Cammaert bezig met de uitgave van een historisch boek over de razzia's en deportatie in oktober en november 1994 in een gebied tussen Venray en Wessem enerzijds en de Peel en de Maas anderzijds. In het boek worden uitsluitend de namen van alle gedeporteerden ver meld die in oktober of november 1944 groepsgewijs zijn opgepakt en naar Nazi-Duitsland zijn weggevoerd om er dwangarbeid te verrichten. Ook de namen van personen die tijdens het oppakken of tijdens de reis zijn gedood of dodelijk verongelukt worden opgenomen. Een en ander houdt in dat ook de namen van opgepakt onderduikers en evacués zullen worden vermeld in het historisch boekwerk. De gemeente hecht er waarde aan dat de namenlijst correct en volledig is. Daarom staat hieronder een lijst van namen van gedeporteerden afge drukt zoals die thans bekend zijn bij de stichting. Wanneer u opmerkt dat een familielid of bekende (onder meer onderduikers en evacués) niet op de lijst voorkomt, of u constateert dat iets niet correct is, verzoeken wij u dit onmiddellijk door te geven. Dit kan tot uiterlijk 9 augustus bij de de heer Th. Jeuken van de gemeente, tel. 0478-532060 (dagelijks tussen 09.00 en 12.00 uur). VENRAY Rooy van K. Strijbos Toon Seykens Hendrik Strijbos Thei Heide Verkoeyen Fr. Versteegen Grad 16-10-1944 Vullings Harrie Vollenberg Joos Dijck van P.J. Weys Petran Willemse Sef Rongen Chr. Weys Wim Willemsen Sjaan Seijkens A. Willemse Grad Wismans Handrie Vousten M. Zuidervaart Guus Voesten W. Veulen 17-10-1944 Oirlo 10-10-1944 Berg van de jan 17-11-1944 Kusters G. Droesen J. Classens Sjang Kusters H. Hendrikx Jan Faessen Chris Kusters J. Rongen Fr. Fleuren Wim Nabuurs J. Spee Gerlach Gommans Jan Thissen G. Spee J. Janssen Ben 16-10-1944 Spee Teng Janssen L.C.M. Ooi van A. Spee R Janssen Piet Ooi van Fr. Spee Petrus Lambertus Linskens Joost Thissen P. Mulder Jan Leunen Pas van de Petran Evacués uit Oirlo 16-10-1944 Peters Thei Meerlo-Wanssum 17-10-1944 zie ook onder evacués Meerlo Asselberghs Jac bij Meerlo, Swolgen 17-11-1944 Asselberghs Theo en Horst Bisterveld Ger Bouten Gerrit Claessens Thei Bomm Grad Klein Oirlo Drabbels Ties Bruyn de Martin 17-11-1944 Duijf Jeu Bruyn de Mathijs Classens Jan Kemmelings Gradje Bruyn de Petran Classens Piet Nelissen Antoon Bruyssen Ben Classens Thei Nelissen Ger Claessens H. Classens Wiel Nelissen Leo Cornel issen H. Fleuren Jan Nelissen Sjaak Croymans Piet Philipsen Gen Nelissen Leo Ewals Jan Vollenberg Jan Nelissen Selm Geurts Ben Vollenberg Theng Verstappen Toon Groetelaars Theo Wismans Thei Holtackers Jean Wanssum Jacobs Martin Castenray 10-11-1944 Janssen 05-10-1944 Muyzers Jenniskens Bert Daniels Wim 17-11-1944 Jenniskens Bert Peeters Piet Claessens Jan Jenniskens Helm Peeters Sef Jenniskens Piet Wiersma Bart Swolgen Jenniskens Sjang 10-10-1944 Evacués uit Oirlo Jenniskens Sjeng Emonts Jeu opgepakt in Swolgen Koenen Jan Heidens Lei 17-11-1944 Koenen Jos Josten Jeu Achten Karei Kusters W.M. Peeters Grad Arts Toon Lauw de Engel 17-11-1944 Arts Wim Marcellis Mathijs Beuken van de Grad Rutten Lowie Martens Antoon Dinghs Theng Swinkels Petran Martens Piet Friesen Theng Meijel van Martinus Geerets Jan Horst Meijers Theo Geurts Thei 17-11-1944 Michels Martin Heidens Thei Evacués uit Oirlo Munck de Antoon Peeters Jan Custers Teng Osch van Jac Peeters Chris Claessens Albert Peeters Marius Rambags Jan Claessens Fons Philipsen Hendrik Roelofs Toon Claessens Ties Rooy van H. Roelofs Low ie Tussen 12 en 21 augustus 1996 worden er 61 wilgen aan de Laagriebroekseweg, 10 wilgen aan de Beemdweg en 5 wilgen aan de Kraakse Pas geveld. Met de wilgen aan de Laagriebroekseweg bedoelen we de wilgen die in de enkele rij staan gezien vanaf de Horsterweg richting de Locht. De wilgen verkeren in een slechte staat; ze hebben de water merkziekte. Dat is te zien aan tak ken in de kroon die ineens van onder tot boven afsterven. De ziekte verspreidt zich gemakkelijk naar de andere wilgen in de buurt. Vandaar dat het zieke gedeelte van deze laanbomen nu geveld wordt. De overblijvende wilgen zullen zolang mogelijk gespaard blijven. Volgend voorjaar zullen langs de Laagriebroekseweg nieuwe knotwilgen geplant worden. Tijdens de werkzaamheden op de Laagriebroekseweg is de weg dagelijks tussen 8.00 uur en 16.30 uur afgesloten voor alle verkeer. Het verkeer wordt omgeleid over de Beemdweg. De afsluiting van de Laagriebroekseweg geldt niet voör bestemmingsverkeer, maar dit moet wel rekening houden met oponthoud. Verkeer afkomstig van de Weideweg en Molenhofweg kan via de Locht en de Beemdweg de Horsterweg bereiken. Tijdens de werkzaamheden op de Beemdweg en Kraakse Pas moet ook rekening gehouden wor den met tijdelijk oponthoud. Voor nadere informatie over de werkzaamheden en/of verkeers maatregelen, kunt u contact opne men met de publieksbalie via tele foonnummer 523536 (dagelijks van 9.00 tot 13.00 uur te berei ken). Op vrijdag 2 augustus geeft wethouder Driessen om 16.00 uur het startsein voor de kermis in Venray. De kermisattracties zijn daarna elke dag (van zaterdag 3 tot en met woensdag 7 augustus) geopend van 10.00 uur tot 01.00 uur. Alleen op zondag is de kermis open vanaf 13.00 uur. In verband met de kermis is het gemeentehuis op maandag 5, dinsdag 6 en woensdag 7 augustus ge-opend van 09.00 tot 13.00 uur. 's Middags is het gemeentehuis voor het publiek gesloten. Op vrijdag 30 augustus 1996 is Venray de finishplaats van de 5e etappe van de "Ronde van Nederland". Op deze dag zal het wielerpelo- ton om ca. 16.00 uur vanaf Overloon Venray binnenkomen op de Over-loonseweg en vervolgens gaan de renners via Spurkt, Metaalweg, Maasheseweg, Nieuwe Maashese-weg en de Noordsingel naar de Raadhuisstraat. Er moeten dan nog 3 rondes door Venray gereden worden via het parcours Raadhuisstraat, Julianasingel, Oude Oostrumseweg, Paterslaan, Langstraat, Weg in den Berg, Kempweg, Westsingel, Noord-sin gel. Na de 3e ronde is de finish om ca. 16.30 uur in de Raadhuisstraat bij het gemeentehuis. In verband met deze wielerronde is het noodzakelijk dat op vrijdag 30 augustus 1996 de volgende ver keersmaatregelen genomen wor den: 1. AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: De Raadhuisstraat van Tuinstraat tot Julianasingel 2. In verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat wordt DOODLOPENDE WEG VAN 07.00 TOT 19.00 UUR: -Stationsweg vanaf de Bongerd straat tot aan apotheek "De Burggraaf'; -Dr.Poelsstraat vanaf Mgr.Nolensstraat; -Julianasingel van Wilhelmina- straat tot Raadhuisstraat; 3. AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 15.00 TOT 17.00 UUR: Het fietsparcours Venray-kom: -Raadhuisstraat - Julianasingel - Oude Oostrumseweg - Paterslaan- Langstraat - Weg in den Berg - Kempweg - Westsingel - Noord- Vrijdag 30 augustus Vendrodi 30 aoüt 5e ETAPPE ÉTAPE FINISH /ARRIVÉE VENRAY singel. Het afleidingsparcours ploeglei ders en volgers: -Akkerweg - Landweertweg - Stationsweg - Mgr. Nolensstraat Wilhelminastraat In verband met de afsluiting van de parcourswegen zijn de volgen de aanvullende verkeersmaatrege len noodzakelijk: 4. AFGESLOTEN VOOR ALLE VERKEER VAN 15.00 TOT 17.00 UUR: -Noordsingel vanaf MOBIL-tank- station; -Oude Oostrumseweg vanaf de Oostsingel, uitgezonderd bestem mingsverkeer; -Oude Oostrumseweg van Pr. Bea- trixstraat tot Julianasingel -Leunseweg vanaf de Zuidsingel; -Leunseweg vanaf de Beukenlaan; 5. DOORLAATPOSTEN VOOR HET VERKEER: Verkeer van en naar het centrum kan tussen 15.00 en 17.00 uur gebruik maken van de volgende doorlaatposten waar het parcours overgestoken kan worden: Voor bewoners/bezoekers Molen klef/Biezen venneke: -kruising Westsingel - Hoender straat; hier kan de Westsingel over gestoken worden; Voor bewoners/bezoekers Vlak water /Biezenvenneke: -kruising Merscloseweg - West singel; hier kan de Westsingel overgestoken worden; Voor bewoners/bezoekers Kulut, plan Hardeweg, Westeinde: -kruising Kulutweg - Weg in den Berg - Vcltumse Kleffen; hier kan de Weg in den Berg overgestoken worden; Voor bewoners/bezoekers Berg- kwartier: -kruising Vogezenlaan - Weg in den Berg - Haammakerstraat; hier kan de Weg in den Berg overgesto ken worden. Voor bewoners/bezoekers Bruk- ske, Venray-Oost, Venray-Zuid en Landweert; -kruising Westsingcl - Langstraat - Zuidsingel; hier kan de Langstraat overgestoken worden; -kruising Overloonseweg - Noord singel - St.Jozefweg; hier kan de Noordsingel overgestoken worden. Voor bewoners/bezoekers Cen trum, Venray-West; Bewoners en bezoekers van het centrum en Venray-West kunnen op vrijdag 30 augustus gebruik maken van de route Langeweg, Kempweg, Helfrichstraat, Whist- Ierstraat, Westsingel en de door laatpost West-singel-Zuidsingel. 6. BEREIKBAARHEID ZIE KENHUIS; Bezoekers van het ziekenhuis kun nen gebruik maken van de route Zuidsingel-doorlaatpost Zuidsin gel/Westsingel-Westsingel-Whist- lerstraat-Helfrichstraat-Kempweg- Langeweg-Merseloseweg- doorlaatpost Merseloseweg/West- singel. Extra omleidingsroute naar het ziekenhuis; Om bij calamiteiten op het parcours de bereikbaarheid van het ziekenhuis te garanderen wordt er nog een éxtra omleidingsroute naar het ziekenhuis aangegeven via Deurneseweg-Kickweg- Handrik-Pas-Merselose-weg. 7. PARKEERVERBODEN: Omdat het gehele fietsparcours en afleidingsparcours van de volgers autovrij moet zijn zal hier de gehe le dag een parkeerverbod worden ingesteld. 8. STOPVERBODEN IN VER BAND MET WIJZIGING BUS ROUTE: In verband met de afsluiting van de Raadhuisstraat en Julianasingel zal de busdienst worden omgeleid via de Oude Oostrumseweg - Prinses Beatrixstraat - Pr. Bemhardstraat. Hiervoor zal voor beide zijden van de Oude Oostrumseweg en Prinses Beatrixstraat een stopverbod wor den ingesteld van 07.00 tot 19.00 uur. 9. PARKEREN: Voor bezoekers van de wielerron de en het showprogramma wordt er op Keizersveld een groot par keerterrein ingericht waar men gratis kan parkeren en gratis gebruik kan maken van de bus pendeldienst naar het centrum. Voor nadere informatie omtrent de verkeersmaatregelen kunt u kontakt opnemen met Openbare Werken, de heer W. Sassen of R. Boereboom, telefoon 523333. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrichtingen is verplicht om krach tens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning worden milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1. de fase van het opstellen van het ontwerp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofdstuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunnin gen krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Gebr. Van Kempen, Scheiweg 25, 5809 EH te Leunen voor een nieu we, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkensfokkerij, gelegen aan de Scheiweg 25 te Leunen; 2. W.A.J. Egelmeers, Haag 18, 5815 CB te Merselo voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 sub a en c van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een varkenshouderij en land- bouwproduktiebedrijf, gelegen aan de Óssendijk ongenummerd te Merselo; 3. Dhr. Verheijen, Van Broekhuizen- straat 40, 5807 AL te Oostrum voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieube heer voor een varkensfokkerij en - mesterij, gelegen aan de Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum. Dit onder oplegging van voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 1 augustus 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 29 augustus 1996 kunnen de stukken ook, na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hierbij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkin gentermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ont werp van het besluit van gedachten te wisselen hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daarte gen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenom schreven wijze en degenen die aan tonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: 1. Numac Co-Maintcnance B.V, Lollebeekwcg 77, 5811 AJ te Castenray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een repa ratie-, constructie- en assemblagebe- drijf ten behoeve van de machinein- dustrie, gelegen aan de Lollebeekwcg 75-77 te Castenray; 2. Dicrenartsenpraktijk Ysselsteyn, Pottcvcnweg 6, 5813 BJ te Ysselsteyn voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een die renartsenpraktijk. gelegen aan de Ringweg 25 te Ysselsteyn. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in afwijking van de ontwerp beschikking vergunning krachtens de Wet milieubeheer hebben ver leend aan: 1. Van Kempen Veehouderij Leunen B.V., Scheiweg 15, 5809 EH te Leunen voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een pluimvee houderij. gelegen aan de Steegse Peelweg 45 te Leunen. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stuk ken liggen ter inzage van 1 augustus tot 12 september 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook, na telefonische afspraak (0478- 523630), op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij tic afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp, van het besluit; b. de adyiscurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht legen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrecht spraak, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het tref fen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-meldingen Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal cate gories van bedrijven vrijgesteld van de vergunningplicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen algemene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er A.M.v.B.-meldingen zijn binnenge komen van: 1. Boomkwekerij H. Jakobs, Spurkter- dijk 18, 5807 EE te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit opslag propaan milieubeheer op een reeds opgerichte inrichting waar propaan wordt bewaard, gele gen aan de Spurktcrdijk 18 te Oostrum; 2. Boomkwekerij H. Jakobs, Spurkte- rdijk 18, 5807 EE te Oostrum voor het van toepassing worden van het Besluit akkerhouwbedrijvcn milieu beheer op een reeds opgericht akker bouw- of tuinbouwbedrijf, gelegen aan de Spurkterdijk 18 te Oostrum; 3. H. Poels, Deurncscwcg 111, 5813 AA te Ysselsteyn voor het uitbreiden of wijzigen van een tuinbouwbedrijf met bedekte teelt, dan wel het veran deren van de werking daarvan in het kader van het Besluit tuinbouwbe drijven met bedekte teelt milieube heer, gelegen aan de Dcurnesewcg 111 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden inge zien van 1 augustus tot 15 augustus 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie). De stukken kunnen gedurende deze weken ook, na telefonische afspraak (0478-523630), worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray, 1 augustus 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer,

Peel en Maas | 1996 | | pagina 12