ij&e cUea&fett Geslaagd Kap- vergunningen verleend Imkers Regio Venray houdt Bijenwacht Prijswinnaars GFT-enquête PEEL EN MAAS Donderdag 18 juli 1996 - Pagina 12 Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraai 6. iel. 581275: kapelaan H. de Wit ofm. Whistlerstraat I. tel. 582385: kape laan R. Woutering. Horsterweg 57. Castenray. tel. 571215 of 580202: kapelaan H. Bouman. Dr. Poels- straat 4. tel. 511664. Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misinteniies: Eindstraai 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H Mis overl. ouders Neeteson-Kusters; Wim Janssen. 19.00 H. Mis Jan Ver-stra len. ouders, broers en zussen (koll): ouders Antoon Janssen-Verdellen. Zondag: 16e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis overl. ouders Janssen-Muis; fam. Mulders- Janssen en overl. fam.: uil dankbaar heid. 11.00 H Mis Joop Noyens- Kleemans (koll): overl. fam. De Vilder-Rulle: jrd. Gonnie Voermans- Franssen; jrd. Herman en Lies Jeuken-Verhulsdonk: Jan en Drieka Volleberg-Gerrats: Agnes Kort- mann-Oehmen (koll). Maandag: H. Maria Magdalena. 9.00 H. Mis fam. Roex en fam Wolls: Bernard Loenen: Wilhelmina Tacken: Toos Bouten. Dinsdag: 9.00 H. Mis uit dankbaar heid Woensdag: 9.00 H. Mis voor het welzijn van de parochie- Donderdag: Feest van de H. Jakobus, apostel. 9.00 H. Mis Gerarda Broers: uit dankbaarheid en om Gods rijkste zegen bgv een 40- jarig huwelijk. Vrijdag: HH. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria. 9.00 H. Mis voor allen die op reis zijn. Dienbeurten: za 19.00: Gijs. Jacomyn. Erik. Steve: zo 9.30: W. v. Ham. F. Mingels: zo 11.00 Ties. Hoa. Paul A.. Bert V. Lektoren: za. 19.00: G. de Groot: zo 11.00: A. Noyens. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: Jos Korff; lektrice: T. Blom v. Brakel. Vertrek bus om 18.15 vanaf de Sl. Annakapel Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Jos Korff: lektor: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatius kapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45 Yoga en meditatie. Het Stiltecentrum is van 25 juli tot en met 9 augustus gesloten. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misinteniies ma t/m vr 9.30-10.30. Leunseweg 5 of tel. 580202. Misinteniies voor de hier navolgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Jrg. Toon Jennes- kens: Frans de Bruijn (koll); voor een ernstige zieke: Marie Bister- velts-Manders. Zondag: 8.30 Voor de parochie. 10.30 Ouders Janssen-Prast: René Thomassen (koll): jrg. Henk v.d. Heuvel. Maandag: 19.00 T.e.v. H. Geest en Celina Rojer; overl. ouders Mulder- Kok. Dinsdag: 14.00 .Gouden huw. Martens-v.d. Berg. Schouwburg plein 8. 19.00 T.e.v. H. Geest en Constan Rojer. Woensdag: 19.00 Ouders Derikx- Geurts en fam.: Elisa Palm en Jacob Palm. Donderdag: 19.00 Jacob Jacobs en overl. fam.: Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Vrijdag: 19.00 Jan Mandigerx: voor 'n ernstige zieke: Mathilde Wasscher en Constancia Snijders. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute ring. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel..580202. Opgeven misinteniies: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur. tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 Voor Wim en Antonet Jakobs- Hanen: overl. Hcndrika Huisman: Dien Willems-v.d. Broek: Jan Hendrix en fam.; Sjeng Zanders: Grad Kuslers (buurt). Zondag: 9.30 Voor hel geestelijk en tijdelijk welzijn van onze #beide parochies:*lol bijz. int. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus; overl. ouders Lemmens-Stevens: Toon Muller: Annie Theeuwen-Derks: overl. ouders Broeren-Kersten; Cor Thielen en zoon Toon: Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Mie Siaaks-Hermans; fam. Kessels-Verheijen. 10.00 Gest. jrd. Antoon-Verheggen en Hendrina van Hacren; GTel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. 16.00 Hit dankbaarheid voor 'n 90-jarige. Maandag: 9.00 Ben Valckx. Dinsdag: 9.00 Petronella Camps- v.d. Voort. Woensdag: 9.00 Mia Houben (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Uil dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw. Vrijdag: 8.30 Uilstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God. de schepper van alle leven. 9.00 Uit dankbaarheid voor 'n genezing. 11.00 Bruidspaar Wol- terink-Klabbers. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Frank Janssen. Tom Giclens. Arjan Kempen. Bart Direks: zo 8.30 Jacqueline Engels. Laura Op den Camp. Auke Reijnders. Locs Rouwette; 10.00 Susan Janssen. Maud Lepsi. Locs Kessels. Lieke ten Brummelhuis: 16.00: Rcnec Bartram. Danielle Wijnen; vr 11.00: Maud Lepsi. Locs Kessels. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis; overl. ouders Baltissen-lngepass en kinderen: To Willems-Geurts (kaart club): overl. ouders Dijl-Rongen en zoon Pieter: overl. ouders Smiis- Theuws; Jan Custers (vrienden). Zondag: 10.00 Hoogmis (Heren koor): overl. lam. verheijen-v.d. Sterren: Jan Verheijen: Gerardus Friesen en Johanna Kemmelings. Misdienaars: za: H. Manders. N Arts; zo: B. Custers. B. Pluk. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Leida Dinghs: overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen. Woensdag: 9.00 H Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd Durende Bijstand (zij die offerden). Misdienaars: za 19.00: Annet en Peggie. Parochie Leunen 16e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. uil dankbaar heid en voor Harry Geurts en overl. fam.: overl. ouders Bouten-Ver heijen en Anna. Gerrit en Wim Bouten: Leo Loonen en echtgen.: Teng van Vegchel: Pierre Lucassen: jrd. Wim Weijs. Zondag: 10.00 Hgm Mathieu Vervuurt. Piet Timmermans en Agnes Timmermans-Koenen en overl. kinderen Sjaak Vervuurt, led Vervuurt en José Timmermans: Piet Keijsers en Mane Keijsers-Hendrix: Jan Verheijen: Henricus Leijsen en dochter An. 11.15 Geen H. Mis. Maandag t/m vrijdag geen avond mis. Misdienaars: za 19.00: Ineke Voermans: zo 10.00: Linda Houben en Sanneke v.d. Oetelaar. Lektoren: za 19.00: Goen Reintjes: zo 10.00: Jan Reintjes. Rektoraat Heide Zondag: 16e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Herman Janssen en Petronella Janssen- Franssen; Theo Stevens (koll). Misd Gijs, Sanne. Simone, Ivo. Koen en Rian. Donderdag: Feest van de H. Apostel Jacobus. 18.30 H Mis tot bijz. int. Misd.: Niels en Gerard: 18.10 oefenen. Rektoraat Veulen 16e Zondag door het jaar Zaterdag: 19.00 Hgm. als mndd. Nelly Fleurkens-Janssen: Grad Claasens. Zondag: 10.30 Hgm. als jgt. Christian Erben; overl. fam. Van Staveren-s. Son: voor de parochie. Maandag: 8.00 H. Mis uil dank baarheid (N). Dinsdag: 8.00 H. Mis voorde over ledenen. Woensdag: 8.00 H Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Ser Thissen. V rijdag: 8.00 H. Mis voor de over ledenen Misdienaars: za: Ruud Bexkens. Richard Classens; zo: Tom Derks. Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 16e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (Duo-zang): jrd. F. Clacssens: Fr. Stiphout: ouders Thijssen-Dereks en Francisca Thijssen-v.d. Poel. Zondag: 9.30 (Ned. Gezangen): zwd. M. v. Ass-Claessens. 11,15 Mndd Gijs Broeders; mndd. M. Swinkels-Jeuken; jrd. M. Tonnaer- Franssen. Maandag: 19.00 Geestelijk welzijn van onze parochie. Woensdag: 19.00 M. v. Ass- Claessens (Oudcrenver): overl. fam. Mulders-Maesscn. Vrijdag: 19.00 Overl. parochianen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: H v.d. Hoff: zo 9.30: M. en E. Spreeuwenberg: 11.15: R. Poels en R. Hesselmans: ma: M. Claessens en D v. Soest: wo en vr: S. Claessens en J. v. Hees. Gedoopt en daardoor in de Kerk opgenomen: Laura Hooglugt. Moostdijk: Sara Matijsen. Moost- dijk; Sacha Marcellis. Moerslag en Ron Peters. Kievitswcg, Doopschema: (augustus) Op de zondagen 11 en 25 aug. kan in onze kerk hel Heilig Doopsel worden toe gediend. Parochie Merselo Zaterdag: P9.00 Jrd. Wilhelmus Arts en Lamberdina Lemmen: Bertha de Rijck-van Rijswijck, Misd.: Danny Willems. Zondag: 10.00 Voor de parochie. Misd.: Ingrid Willems en Patricia Arts. Dinsdag: 8.30 Jgt. Joh. Matthias v.d. Hogenhof. Woensdag: 19.00 Piel Janssen (koll): Sjeng Cox. Vrijdag: 8.30 Petrus van Helden; lev. en overl. fam. Janssen-Pubben. Kerk poetsen: mevr. Kersten en Arts-van Hoof. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Uit dankbaarheid (C). Zondag: Vredefeest. 10.00 Voor hel welslagen van het Vredefeest. Maandag: 19.00 M. Jansen. Donderdag: 19.00 Jgt. Thea v. Bakel-Peters. Misdienaars: za: Roel. Luc: zo Anke. Luutze Lezers: za: Jo Wijnands; zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt Zondag: 16e week door het jaar; 8e Zondag na Pinksteren. In de St Jozefkerk 10.00 Hoogmis voor ouders Philipsen en Piet v.d. Lee: Herman Janssen; fam. Versteegen- Kuijpers en Dora Versteegen v. Kempen: jrd. pater Piet Geurts. Lektor: Thea Reijnders. Dienb.: Geert Geurts. Woensdag: In de St Jozefkapel: t.e.v. de H. Jozef 9.30 H Mis voor bijz. int. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 21 juli zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray. dhr. Ph van Oostenbrugge uit Bergeyk voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kinderne- vendienst gehouden. In de Nederlands Hervormde Kerk te Blitlerswijck zal dhr. Ph. van Oostenbrugge uit Bergeyk eveneens voorgaan. Aanvangstijd is 11.00 uur. Hier is geen kinderop vang en er wordt geen kindemeven- dienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uil voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Zorg ervoor dat uw gehoor niet afstomp in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppen- pedje 2a. Horst. Evangelist: Clapvaeren 4. Horst, tel./fax 077- 3987786. Diensten: D.V'. zondag 21 juli om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: ds. L.H. Oosten. Sl. Anthoniepolder. Tijdens de middagdienst is er kin dercrèche. Overleden: Op woensdag 10 juli isKIaasje Cornelia Tap op de leeftijd van 82 jaar overleden. De begrafe nis heeft plaats gehad op maandag 15 juli jl. op de algemene begraaf plaats te Nieuw-Bergen. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray. rek.nr. 17.39.67.760; giro- rek. van de bank 10.68.514 t.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray. Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 8 t/m 13 juli werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de volgende goederen: VERLOREN Bedelarmband met huisje, poppe- wagen en aapje: bankpasjes Rabo; .Europasjes: herenbril: portemonnee met ƒ30.-: portemonnee met klitle- band. schoolpas, huissleutel, bank pas: hond lijkt op Drentse patrijs hond. bruin/wil; dameshorloge, rood/bruin randje/ zwart-witte kat met rode halsband; kal. getijgerd, zwart bandje met belletje: kal. kort haar. gele ogen: ziekenhuispasjes; lidmaatschapskaart en Eci-kaart: ring. fantasie bovenkant: trouwring, inscr. F. v.d. Boom 12.02.42: wiel dop Alfa Romeo. GEVONDEN Schakelarmband met platte scha kel. schakelarmband close for ever: drie hangers met namen Gwen en Stan plus klavertje 4; grijze jonge poes: fietsen: rode damesfiets, vouwfiets, kinderfiets Fitness, damesfietsen Record. Giant, moun tainbike. omafiets Mercury. Raleigh. Select. Sparte Windsor de Luxe: fietscomputer Sigma sport: kal met kort haar; aktekoffer groot model: kofliekan rood met zwart: zwarte rugzak met bruin lederen banden; sleutel van hangslot; abus voorzien van medaillon met heilige en inscr. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op hel politieburo aan de Leunseweg. Examenkandidaten InterVen College, Administratie I.ang BA Richting: Bedrijfsinformatiekunde David Bouten. Venray; Peter Camps. Venray; Koen van Cuijck. Wanssump; Bas van Gooi, Well; Roy Hermkens. Grubbenvorst: Arno Hol. Venray; Wim Janssen. Broek- huizenvorst; Sander van Leeuwen, Venray: Ben Lecuwenburgh. Ven ray: Marlijn Litjens. Overloon: Stef Nguyen. Tegelen: Twan van de Rijdt. Horst. Björn van Rosengar- ten. Venlo: Michael Tijssen. Venray. Roy Verhaegh. Maasbree: Rob Winter. Venlo. Administratie lang Richting: Bedrijfsadministrateur Peter Aarts, Wanssum: Anita Ambrosius. Oirlo; Tessa Bovce. Mcerlo; Marlies Derikx. Geijsleren: Peter van Dongen. Venray: Franklin Evers, Cuijk; Steve Filon. Venray Inge Gommans. Venray: Ingrid Hellegers. Hegelsom; Leon Her mans. Boxmeer: Carla Hopman. Evertsoord: Sandra Jacobs. Heide. Marielle Nabuurs. Venray; Ilse Nabuurs. Haps: Heidie van de Pasch, Broekhuizenvorst; Marco Rongen, Swolgen; Lenny Sail, Venray; Roland Sanders. Venray: Cynthia Tax, Blitlerswijck; Edwin Veens. Horst; Fons Visschers. Meerlo; Ellen Vroemen. Castenray. Administratie Lang, CD Richting: Bedrijfscommunicatie/ Public Relations Brian Apon. Venlo: Renate Barents. Horst; Marloes Ermers. Vierlingsbeek: Ineke Gielen. Wans sum: Muriel Hcndricx. Venray: Jenny Ho. Boxmeer; Elroy Jansen. Broekhuizenvorst; Monique Jeu- cken, Venray; Laura Loesberg, Venray; Joyce Muijsers, Venray; Mariëlle Pouwels. Oirlo; Nancy van Raay, Oirlo; Saskia Rombaut. Boxmeer: Linda Verhaegh. Horst; Christian Vrieswijk. Venray: Angèle Wientjes. Venray. Administratie Lange oplei ding Secretariaat Venray Richting: Directiesecretariaat/ hoofd secretariaat Vera Arts, Hegelsom; Inge Berg. Horst; Joyce Craenmehr, Horst; Renate Derks. Horst: Emmyiou van den Goor, Sevenum; Renate Hen driks. Overloon: Hannie van Issum, Horst: Peggy van Leuken. Venray: Nicole Melis. Sambeek: Ellen Mertens. Leunen; Rianne Sanders. Deurne: Wendy Smits. Leunen: Elke Spijkhoven. Sevenum. Daphne van Tienen. Haps: Saskia Weijmans. Vierlingsbeek: Figen £aylak. Ven ray. Administr. kort Venray Richting: Bedrijfsadministratie Tommy Ariëns, Venray; Niels Basten. Venray: Nadine Derikx. Tienray: Brecht van de Groes. Vorlum-Mullem; Stefanie Hik- spoors. Deurne; Stephanie Janssen. Oostrum: Gaynor Keislair. Venray: Tim Koenen. Well: Marieke Litjens. Maashees: Marilyn Mastbroek. Deurne: Fatima Ouchen. Venray: Adil Ouchene. Venray: Loes Pee lers. Heide; Nabahat Savas. Venray: Robert Wijnhoven. Venray. MEAO Harrie de Boer. Venray; Rian Heesen. Leunen: Rob Hendrïx. Broekhuizenvorst; Inge Holtermans. Horst: Patrick Janssen. Boxmeer: Joyce Kersten. Horst: Marscha de Klein. Sevenum: Bart Linders. Hegelsom: Sander van Mil. Stevensbeek: Alexander Muermans. Overloon: Cindy Muijsers. Broek huizen: Ralph Sprunken.- Well; Lilian Sijbers. Venray. Sociaal Pedagogisch Werk Ellie Berkers. Deurne: Iris Couwenberg. Venray: Aukje vyn Dijk. Maashees: Maartje Geerts- huis. Rips: Janneke van de Goor. Meterik: Anouk Hermens. Venray: Petra Hermxen. Venray: Christianne Huijx. Sevenum: £usanne lngen- pass. Blitlerswijck; Elvira Jacobs. Leunen: Hilde Jacobs. Oostrum; Melanie Jansen. Maashees; Jaap Janssen. Venray: Katrien Jozephs. Wanroij: Lijske Kerkhof. Cuijk: Natasja Krook. Venray; Claudia Kuijpcrs. Venray; Nicole Leijsten. Sevenum: Inge van Lierop. Deurne: Carmen Litjens. Oostrum; Heidy Litjens. Merselo: Angelique Loo- mans. Deurne: Petra Lucassen. Meerlo: Dcsi Mosselman. Boxmeer: Soraya Niemeijer, Venray: Louise Oome. Venray: Cindy Philipsen, Deurne: Lobke School. Overloon; Mariëlle van Summeren, Milheeze; Bram Terwijn. Venray; Wietcke Thielen. Meerlo; Brenda Thoone. Leunen; Lieke Toonen. Cuijk; Wil- ma van Veggel. Deurne: Hilde van de Ven. Milheeze; Wendy Verberk. Oploo: Angela Verhaegh. Horst: Kim Verhaegh. Wanssum: Susan Verheijen. Meterik: Angelique Ver hoeven. Veulen: Tielke Vollcnberg. Oostrum: Bianca van der Wallen, Liessel: Esther Wijnhoven. Ameri ca: Marian van der Wijst. Ooslrum. Verzorging Kort Nathalie Alards, Melderxlo; Lilian Arts. Venray: Marieke Bollen. Ven ray; Ellen van der Cruijsen, Vredepeel: Petra Hagens. Veulen; Carina van Haperen. Bergen. San dra Janssen. Leunen: Wobbiena Kanning. Venray: Jolanda Scnssen. Maasbree: Diana Sillekenx. Pan- ningen; Sacha Wetjenx. Venray: Linda Wijnhoven. Broekhuizen vorst. Verzorging Lang Alia Achour, Venray; Inge Aerts. Maasbree; Miranda Alards. Mcl- derslo; Marieke Beterams, Wanssum; Jaap Beumers. Beringe; Albertine Bos. Nieuw Bergen; Bianca Bots. Koningsluxt; Barbara Derkx. Ysselsteyn: Joyce Dierx. Horst; Judith Dirkx* Roggel; Cristianne Duijf. Helden. Miranda van Es. Oostrum: Silvia Everlz. Meerlo: Suzanne Ewalts. Blitters- wijck; Carin Giesen. Venlo; Sonja Gommans. Egchel: Cindy van den Goor. Kessel; Suzanne van Grins- ven, Deurne; Wendy Gubbels, Grashoek; Karen Hermans. Maas bree; Brigitte Hoefs, Horst; Christel Janssen. Panningen: Inge Janssen, Panningen; Wendy Janssen. Maas bree: Silvia Jeucken. Broekhuizen; Sharon Joosten, Maasbree, Nicole Kleeven. Wanssum: Rian Knoops. Deurne: Lonneke Koppers. Well: Sandra Lemmen. Horst: Judith Litjens. Leunen: Hellen Louvet. Panningen: Claudia Nijssen. Hel den; Patricia Oomen. Grashoek; Marianne Potten. Ysselsteyn; Na nette Rooijackers. Deurne: Yvonne Schattefor. Helden; Annelies Sikes. America: Moniek Steeghs. Beringe: Monique Steeghs. Oirlo; Suzanne Steeghs. Baarlo; Maud van Straten. Leunen: Carla Theunissen. Beringe. Gerdie Vanlier. Melderxlo: Carola Verstappen. Meijel; Jolanda Ver slappen. Egchel: Neel Vissers. Blitterswijck: Richard ter Voert. Grashoek; Mi rel la van Wijlick. Kessel: Karin Woliers. Venray. Lissette Basten is geslaagd voor BDI/1DM aan de Rijkshogeschool IJselland in Deventer. Aan de Haagse Hogeschool sector techniek te Den Haag is Paul Brinkhof uit Venray geslaagd als commercieel ingenieur werktuig bouwkunde. Aan de HEAO te Arnhem is Wiek Brinkhof uit Venray geslaagd met als studierichting fiscale economie. Tevens ontving hij voor zijn scriptie de HEAO-prijs. Aan de Hogeschool Eindhoven is Roland Hermans uil Venray geslaagd voor de studierichting hogere informatica. Anita Thoonen is afgestudeerd aan de HEAO Arnhem, studierich ting management, economie en recht. Aan de Rijkshogeschool IJselland te Deventer, faculteit chemie, milieu en techniek is Roel Verstegen uil Veulen afgestudeerd als milieukun dige. Geslaagd aan de Hogeschool Diedenoort richting facilitair management: Sandrijn Price. Geslaagd aan de Hogeschool Gelderland. Educatieve Faculteit, voor lerares Engels 2e graad Jacqueline Verstegen uil Venray. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Door het College van Burge meester en wethouders is kapvcr- gunning verleend voor het vellen van: A: Een walerciprex met een stam- diameter van 80 cm. die in de zijtuin bij hel pand Tuinstraat 7 te Venray staat Deze vergunning wordt ver leend. omdat de wortels van de boom de verharding van het ter ras omhoog drukken in combi natie met de te dichte afstand van de boom tol de zijgevel van hel huis Er zal herplant plaatsvinden van een vervangende boom B: Een Hollandse iep in de openba re groenstrook nabij Florishof 15 te Venray. Deze vergunning ix verleend, omdat de desbetreffende boom te groot is voor zijn direkte omgeviijg. Hier vindt geen her- planting van een nieuwe boom plaats. Bezwafcn tegen verleende vergun ningen kunnen worden ingediend bij hel College van Burgemeester en wethouders gedurende 6 weken vanaf heden Voor nadere informatie over het kappen van deze bomen kunt u tele fonisch contact opnemen met de Publieksbalie via doorkiesnummer 523536 (elke dag tussen 09.00 uur en 13.00 uur). Zoals ieder jaar. zal ook dit jaar weereen Bijenwacht paraat zijn om. indien dit mogelijk is. overlast van bijenzwermen, wespennesten en hommelnesten bij de ourgers te ver helpen. Hiervoor is een vergoeding verschuldigd. Bijenzwermen wor den gratis weggehaald. Beschikbaar zijn: Gebied Venrav: Tejo Ketelaar. Oostxingcl 8 te Venray. tel. 582317. Gebied Leunen/Venray: Ad v. Meurx. Brienshoekweg II. tel. 512537 of Jan Weijs. Loenerveld II. tel 585806. Gebied Oostrum: Wim Jacobs. Witte Vrouwenstraat 5. tel. 585652. Gebied Ysselsteyn: Herman v. Ass. Litsenbergweg 6, tel. 541684. Bromfietser door getuigen achterhaald Op vrijdag 28 juni fietste een bejaard echtpaar over het fietspad langs de Wanssumse weg. Ze wer den ingehaald door een 16-jarige bromfietser, die bij het passeren de 70-jarige vrouw raakte. Zij kwam ten val en sleurde haar man mee in die val. De bromfietser reed zonder zich om de fietsers te bekommeren door. Dat werd gezien door zowel een bestuurder van een vrachtauto, als van een personenauto. De reden de bromfietser na en lieten hem stoppen. De bromfietser ging terug naar de plaats van het ongeval. Zo hoefde de politie niet in aktie te komen voor opsporing van de door gereden bromfietser. Vernielingen Tijdens het afgelopen weekend werden weer verschillende vernie lingen gepleegd. Een 70-jarige Venrayse deed aan gifte van net feit dat haar personen auto op het Gouden Leeuw terrein was bekrast. Een Venraynaar deed aangifte van vernielingen aan zijn in de St. Antoniusstraat geparkeerde perso nenauto. Behalve krassen op de auto was ook de antenne vernield. Namens het schoolbestuur van de bijzondere school aan het Groenewoltsepad werd aangifte gedaan dat de buitenthermostaat van de cd-ketel was vernield. Schade ƒ250,-. óude foto. Zaterdag 20. zondag 21 en maan dag 22 mei 1939 (Pinksterdagen) stond Venray in het teken van de schuttersfeesten. De schuttersbond afd. Venray en omstreken bestond 10 jaar. De schutterij Het Zandakker had de'boomgaard van de wed. M. Janssen-Krijns (achter de Gouden Leeuw) in een feestelijk kermister- j rein. herschapen. Harmonie Euterpe verleende in de optocht op zondag- I middag haar muzikale tnedewer- j king. We zien ze hier in de Grotesiraal tijdens de feestelijke rondgang door Venray. De trommelaars v.l.n.r. zijn: Bert van Boven jr.. Toon Verbeek. Thei Voesten. Theo Maessen. Harrie Bongaerts. Hans Schaeffcrs en Louis Pouwels. Grote trom: Sjeng Hendriks. Jan v.d. Pulten I In het najaar van 1995 stelde de gemeente aan bewoners van hoog- bouwwoningen containers van 25 liter ter beschikking voor het gescheiden bewaren van groente-, fruit- en tuinafval (GFT). Vorige maand heelt de gemeente een enquête gehouden om te achterhalen hoe die GFT-emmer gebruikt wordt en of de bewoners tevreden zijn over de manier van afval inzamelen. Ruim 400 bewoners hebben het enquêteformulier ingevuld en terug gestuurd naar de gemeente. Hierdoor maakten ze kans op een aantal 'groene' prijzen, waaronder bloemen/plantenbonnen en een geheel verzorgde dagtrip naar de compoxteerfabriek AVL-Compoxt in Blerick. Onder toezicht van een notaris heeft er een prijstrekking plaatsge vonden: de prijswinnaars zijn dus nu bekend.'Alle mensen die in de prijzen zijn gevallen hebben inmid dels een brief gekregen. Met die brief kunnen de prijswinnaars - tij- i dens openingstijden - hun prijzen 1 afhalen bij de Publieksbalie in het gemëentehuix, Hieronder volgt een overzicht van de postcodes plus huisnummers van de prijswinnaars (zet- en/of typefou ten voorbehouden). Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. eerste prijs 5802 HT 71: tweede prijs 5802 GP 85: derde prijs 5802 HT 63; vierde prijs 5801 TF. 182; vijfde prijs 5801 TB 36: zesde prijs 5801 MK 18; zevende prijs 5801 I GP 86; achtste prijs 5801 BX 110: i negende prijs 5802 NR 47; tiende prijs 5802 GN 63; elfde prijs 5801 1 MK 37: twaalfde prijs 5801 EB 56: dertiende prijs 5801 SP 308; veer- I tiende prijs 5801 SK 134; vijftiende i prijs 5801 CD 16; zestiende prijs 5801 TC 90: zeventiende prijs 5801 TC 74: achttiende prijs 5801 BX 65: negentiende prijs 5802 HT 68: twin- 1 ligste prijs 5801 GT 19: cenent- wingste prijs 5801 TB 22: tweeën twintigste prijs 5801 EB 6; 1 drieëntwintigste prijs 5801 BX 146; vierentwintigste prijs 5801 BX 102: vijfentwintigste prijs 5801 TC 82. De resultaten van de enquête wor- den begin september verwacht. Vernielingen Een 53-jarige inwoner van Venray deed aangifte van het met een bak steen vernielen van zijn voor zijn woning aan de Rochusstraat gepar keerde personenauto. Hij had omst reeks 02.10 uur, in de nacht van zaterdag op zondag, een klap gehoord en zag enkele personen weglopen. In diezelfde nacht werd van een evenoude plaatsgenoot zijn op de j parkeerplaats van het Gouden Leeuwterrein geparkeerde perso- nenauto vernield. Hier waren drie i ruitewissers vernield en krassen op het lakwerk aangebracht. Motorcoureurs botsten Twee jeugdige motorcrossers uit Denemarken en Rusland kwamen zaterdagmiddag op het motorcross terrein aan de Peelweg met elkaar in botsing. Ze liepen verschillende ver wondingen op en werden naar het ziekenhuis vervoerd. Zij konden na behandeling weer naar het crosster rein worden overgebracht. Vlag gestolen Een 30-jarige inwoner van Leunen deed aangifte van diefstal van zijn bij zijn rijwielzaak aan de Albionstraat aan de muur bevestig de Limburgse vlag. Die was met vlaggestok en houder uit de muur getrokken. Schade 220,-. Met vakantie... hond gedumpt Aan de Twistweg in Vredepeel moest de politie zich ontfermen over een zwarte hond die daar rond liep. Deze was waarschijnlijk gedumpt omdat de eigenaar met vakantie is. Het dier is onderge bracht in het dierenasiel te Oostrum.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 12