Een leven lang lucht Informatie-avond TBS-kliniek cr Rozemarijn Thijm W?} VENLO VENRAV ROZEMARIJN THIJM commissievergaderingen Het natuurrecept voor lucht 19.95 EEL PEEL EN MAAS Donderdag 20 juni 1996 - Pagina Grote Kerk Deken: J. Coenen, Eindstraat 6, tel. 581275; kapelaan H. dc Wit ofm, Whistierstraat I, tel. 582385; kape laan R, Woutering. Horsterweg 57, Castenray. tel. 571215 of 580202; kapelaan H. Bouman. Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664. Priester in ernstig noodgeval: via balie zieken huis. tel. 522222. Opgeven misin- tenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: 9.00 H. Mis voor Frans de Vocht; 15.00: H.Mis in de Feesttent voor Buurtvereniging de Eendracht; 19.00: H.Mis als zesw.dnst. voor Piet Wilms: Martha v. Valkengoed-v. Bijlevclt; ouders Goemans-Vloel; Herman Philipsen: Sraar Hendriks (koll.); Jan Verstralen, ouders, broers en zussen (koll.): zesw.dnst Fien Beckers. Zondag: e Zondag door het jaar. 9.30 Latijnse hoogmis Gildemis Schutterij St. Jan: voor overl. ouders Janssen-Muis; Martha Gerrats- Stienen en zoon Hay; Jos Jacobs (koll.); Rcné Smeets (kerkkoor); Maria Janssen-v. Daal (kerkkoor); voor levende en overl. schutters van schutterij St. Jan; 11.00: H.Mis Cor Verstraten (koll.); Lies Sijbers- Heinen. Maandag: 9.00 H. Mis voor overl. fam. Raedts-v.d. Bosch; 19.00: H.Mis bij Sl. Jansaltaar; voor de levende en overl. leden van onze schutterij St. Jan; voor Jos Jacobs (koll). Dinsdag: 9.00 H. Mis voor Wilhelmus-Hubertus Janssen. Woensdag: 9.00 H. Mis voor mej. Gerarda Broers; Dien de Wit; voor een bijzondere intentie (V); jrd. Sjef Giesberts en dochter Emmy en kleindochter Auke. Donderdag: 9.00 H. Mis voor een bijz. intentie; overl. ouder Thuyls en overl. kinderen. Vrijdag: H. Ireneüs, bisschop en martelaar; 9.00 H. Mis fam. Wismans; Piet en Annie Claessens- Euwals; 14.00: feestelijke Huwelijksmis van Christ Jenniskens en Annette Lenssen. Dienbeurten: za 19.00: Gijs, Femke. Bart de R., Paul de R., Bram S., Maartje, Anne en Marcha; zo. 09.30: G. Hoppenbrouwers, L. Truijen, Susanne, Sylvia, Pascal, Tim en Stel'; zo. 11.00: Bart T., Joost v.d. B., Tom, Loek, Steve, Ronny, Rowan en Matt. Lektoren: za. 19.00: A. Noyens, zo. 11.00: L. Truijen. Vincent yan Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Voorganger: W. den Hartog, lektrice: zr. Jacinta. Vertrek bus om 18.15 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: W. den Hartog. lektor/trice: H. De Jong. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-1 1.45 Psalmengroep. Donderdag: 16.45 Yoga en medita- Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30, Leunseweg 5 of tel. 580202. Misintenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18.00 Gezinsmis m.m.v. Igona: echtp. Fleurkens-op het Broek en zn.; Elisabeth Sanders-v.d. Heijden (koll.); Wilhelmina v. Ooi (koll Frans de Bruyn (6 wk.dnst. (koll.); Zondag: 8.30 Jacobus Bexkens; 10.30: m.m.v. Zangers v. St. Frans; overl. ouders Driessen-KIaassen (koll.); 12.00: doop Laura v.d. Heijden, Ouverturestr. 26. Maandag: 19.00 Maria Poels- Kersten (koll.); Johannes Bonants (koll.); Dinsdag: 19.00 jrg. Antonius Aben en overl. fam.: Woensdag: 19.00 ouders Jansen- Hermans: Donderdag: 19.00 jrg. Jacob Jacobs; Vrijdag: 12.30: huwelijk Peter Jeuken en Danielle Hoex; Zandakker 15; 14.15: Huwelijk John Logtcn en Silvia Smetsers, Sleutelbloem 14; 19.00 Piel Spee-v. Osch en overl. kinderen; Leo Versteegen. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woutering, Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202. Opgeven misintenties: Leunseweg 5, ma t/m vr van 09.30 tot 10.30 uur, tel. 580202. Misintenties voor de hierna volgen de week dienen bij de pastorie opge geven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 m.m.v. de Troubadour; voor Wim en Antonet Jacobs-Hanen; overl. Hendrika Huisman; Dien Willems-v.d. Broek; Sjef Seijkens (koll.); overl. ouders Ruland-v. hel den; Zondag: 9.30 hoogmis m.m.v. man nenkoor Vredesker; voor overl. ouders Bouten-Linssen en zoon Pierre; overl. fam. Pas-Manders; Jos Jacobs (uit naam van schutterij het Zandakker gilde St. Jan); voor gees telijk en tijdelijk welzijn van onze beide parochies; uit dankbaarheid. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 overl. ouders Haegens-v. Lin; Toon Muller; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam.; Martin Vermeulen; Zondag: 8.30 Mie Staaks-Hermans; 10.00: jrd. Jan Kessels; overl. fam. Eluk en uit dankbaarheid; Herman de Kleijn; Giel Vennekens en echt- gen. en wederz. fam.; (Herenkoor). Maandag: 9.00 Ben Valckx; Mia Houba; Dinsdag: 9.00 Wiel v.d. Pasch; Woensdag: 9.00 uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten: (met rozenkransgebed); Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L. Vrouw: Vrijdag: 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God voor de vele abortus sen. 9.00 Petronella Camps-v.d. Voort; Misdienaarsbeurten: za 19.00: Simone Geraedts, Dianne v.d. Mortel; Loes Rouwette en Auke Reijnders; zo 08.30: Frank Janssen, Merijn Gloudemans; Tom Gielens en Arjan Kempen: 10.00: Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi en Susan Frederix; Opbrengst kollekte priesteroplei ding Groot Semenarie Rolduc Deze kollekte bracht ruim 600,- op. Daarna is er nog een vorstelijke gift binnengekomen van ƒ3750,-! Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor); tijdens deze H. Dienst zullen de kinderen van de basisschool het H.Vormsel ontvan gen. Toediening door mgr. A. Castermans; To Willems-Geurts; Frans Michels (jrd); Wies Steeghs- Lucassen (zesw. dnst.); Zondag: 10.00 Hoogmis (Herenkoor); Jan Verheijen (M); overl. ouders Wolters-Janssen; Chrit Jacobs; Jan Custers, vanwege vrien den; Woensdag: 9.00 H. Mis Hendrikus Houwen en Margaretha Boyens; Vrijdag: 15.00 PI. Gez. H.Mis b.g.v. het 40-jarig huwelijksfeest echtp. Janssen-de Mulder. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Handrie Versteegen; Leida Dinghs; Nella Classens-Janssen en Geert Classens; overl. ouders Janssen-Volenberg; Diny Martens-v. Haaren (namens kaartclub); Marie en Sjan v. Kuyck en overl. ouders v. Kuyck-Verrijdt; Piet Jacobs: Woensdag: 9.00 H.Mis; Misdienaars: za 19.00: Annet en Marian: Kontaktadres 'zorggroep': mw. A. Kunen, Leikeswei 4, tel. 571454; b.g.g. mw. L. Heidens, Schoor 1tel. 571532. Parochie Leunen 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Lsm. Fer en Marie Lucassen; Han Keijsers-Kusters en Piet Keijsers; gest. jrd. Michel Loonen en Marie Loonen-v. Rens; Elly Loonen en Elly v. Berlo; Zondag: 10.00 Hgm. Sef Martens (vw de buurt); Henricus Bomm. echtgen. en overl. kinderen en Johanna Beclet; Piet Keijsers en Marie Keijsers-Hendrix; Jo en Louis Janssen en overl. fam. Janssen; 11.15: lsm. Johannes Swinkels en Maria Catharina Swinkels-Martens; Piet Timmermans en Agnes Timmermans-Koenen; Mathieu Vervuurt, Sjaak Vervuurt en Ted Vervuurt en José Timmermans; gest. jrd. Pierre Philipsen en Anna Philipsen-Lenssen; 14.00: Doopviering Arthur Peeters; 14.30: Doopviering Marlijn Reintjes: 15.00: Doopviering Stijn Jenneskens; Maandag: Geboorte van de H. Johannes de Doper; 19.00 Lsm. pastoor Jacques Haenen en overl. fam.: Teng Swinkels en Gon Swinkels-de Lauw; gest. jrd. Peter Mathijs Lucassen. echtgen. en overl. fam.; Dinsdag: GEEN AVONDMIS; Woensdag: 19.00 Lsm. Ism. Martinus de Bruijni, echtgen. en overl. kinderen; Toon Hellegers en overl. fam. Hellegers-Achten; Donderdag: 19.00 gest. jrd. Peter Johannes v. Rens en Gertruda v. Rens-Litjens: Vrijdag: H. Ireneüs, bisschop en martelaar; 19.00 Lsm. Frans Baltussen, Willem Baltussen en overl. fam. Baltussen-Loonen. Misdienaars: za 19.00: Ellen Geurts en Ineke Voermans; zo. 10.00: Sanneke v.d. Oetelaar en Inge Smits; 1.15: Geert v. Gorp en Dennis v.d. Heuvel. Dinsdag is er GEEN avondmis. Lektoren: za 19.00: dhr. Jan Jenniskens: zo 10.00: dhr. Jan Reintjes; 11.15: mw. Lies v. Bavel. Gedoopt: Frauke Smits, Rondeveld 12; Sten Jacobs, Urbanusweg 10c; Guus v. Rens, Christoffelkruid 5,' Ven ray. Huwelijksafk.: Frank v. Meijel uit onze parochie en Lisette Theofilaktides uit Venray (Ie roep) Rektoraat Heide Zondag: 12e Zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis voor Hay Willems, Nachtegaalweg (koll.); I.ambertus Pouwels en Anna Derks en zoon Pierre; zesw.dnst Theo Stevens; Misdienaars: Sanne, Gemma, Gerard, Simone, Caroline en Rian. Donderdag: Gedachtenis van de H. Girillus van Alexandrie, bis schop en kerkleraar; 18.30 H. Mis tot bijzonder intentie; misdienaars: Marjan en Caroline. Rektoraat Veulen 12e Zondag door het jaar Zaterdag: 11.00: Plechige huwe lijksmis voor het bruidspaar Henri Reijntjes en Carla Wismans; 19.00 Hgm. als jgt. Louis Groetelaars, echtgen. en zoon Thij; Nelly Fleurkens-Janssen; uit dankbaarheid (J); Zondag: 10.30 Hgm. Ser Thissen namens ouderenver.; JOhan Geurts en Wilhelmina Geurts-Ambrosius; Anna Timmermans-Roozen; Tilla Jenneskens-Poels en Mientje Jenneskens; voor de parochie; Maandag: 8.00 H. Mis Dinsdag: 8.00 H. Mis Woensdag: 8.00 H. Mis Donderdag: 8.00 H. Mis voor Ser Thissen; Vrijdag: 8.00 H. Mis Misdienaars: za: Moniek Classens en Willem Classens; zo: Tom Derks en Nico Knapen. Parochie Ysselsteyn 12e Zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 (samenzang); jrd. Jan Jeurissen; Zondag: 9.30 (Gelezen dienst); PI. Fleurkens (fam. F1overl. fam. (A); 11.15: geestelijk welzijn van onze parochie; Maandag: hoogfeest: geboorte van de H.Johannes de Doper; 19.00 overl. parochianen; Woensdag: 19.00 Mathieu Arts; Johanna Pouwels; Vrijdag: 14.00: t.i.v. 40-j echtp. Swinkels-Janssen; 19.00: GEEN dienst. Misdienaarsbeurten: za 19.00: M. en E. Spreeuwenberg: zo 09.30: W. en S. Claessens; 11.15: M. en N. Pouwels; ma 19.00: M. Claessens en D. v. Soest; wo R. Poels en J. Oomen; vr. 14.00: Mt. en S. Claessens. N.B.: Alle misdienaars, misdinettes èn akolieten worden verzocht bij mij een.briefje in te leveren waarop staat op welke dagen in juli en augustus je ECHT niet kunt dienen omdat je niet in Ysselsteyn bent. Ook in de vakantieperiode zijn er kerkdiensten en jullie zullen dan ook bereid zijn je diensten aan te bieden! Parochie Merselo Zaterdag: 19.00 Lei v. Dijck; misd.: Erik Jaqssen en Jeroen Peeters; Zondag: 10.00 Jacobus Verlinden, Maria Arts, zoon Leonardus en Zr. Tadea;jgt. misd.: Danny Willems en Roy STevens; Dinsdag: Hoogfeest geboorte Johannes de Doper; 8.30 Johannes Janssen en Johanna Janssen, jgt.; lev. en overl. fam. Janssen-Pubben; Woensdag: 19.00 Hubertha v. Dijck, jgt.; Vrijdag: 8.30 Antoon Poels en Cath. v. Dooren, jgt.; Bernard Gielen en Maria Arts, jgt.; Marie v. Osch; misd. Paul Engels en Johan Loonen. Kerk poetsen: mevr. Eyssen-v. Dijck en mevr. Michels-Klaasen. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 voor onze parochie; Zondag: 10.00 overl. fam. Vogelsangs-Gerrits: opgeluisterd door dames- en kerkkoor met als thema 'zorg voor eikaars zorgen'. Maandag: 19.00 voor het slagen van examen; Donderdag: 19.00 M. Jansen; Misdienaars: za: Roel en Ellen, zo: Nicole en Luc; Lezers: za: Jo Wijnands, zo Maria Lenkens-Ermers. Rektoraat Smakt Zondag: In de St. Jozefkerk: 10.00 Hoogmis voor fam. Lambert Zegers-Sweyen; dienbeur: Geert Geurts; in de St. Jozefkapel: 15.00 uur doop Jasper Philipsen; Woensdag: 9.30 H. Mis t.e.v. de H. Jozef; L. Hesemans-Douven. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag zal in het Zonnelied, Kiosk 6 te Venray. ds. W.Ch.P. Weersma voorgaan in de dienst waarin niw. Ds. P. Kwast uit Geldrop bevestigd zal worden tol predikant in bijzondere dienst van de Protestantse Kerkengemeenschap Venray. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop is er koffiedrinken. In de Ned. Herv. Kerk te Blitterswijck zal ds. W.CH.P. Weersma eveneens voorgaan in de dienst. Aanvangsttijd is I 1.00 uur. Hier is geen kindernevendienst en kinderopvang. Na afloop is er kof fiedrinken. Jehova's Getuigen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema Hoe liefde tot uit- druking te brengen ine en zondige wereld in de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 uur. Gratis toegang; geen kollekte. Oecupienische basisgroep Vieringen op de 2e en 4e zondag van de maand Aanstaande zondag is er een eucharistieviering van de oecumeni sche basisgroep Heel de Kerk Heel de Wereld. Het thema van de vie ring is: Economie en geloven. Voorganger is pastor Fr. Meyer. Plaats: kapel van het bejaardencen trum Het Schuttersveld, Bergweg te Venray. Tijd: 11.15 uur. Voor de kin deren is er een kindernevendienst. U bent van harte welkom. Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatie op GG. Gebouw Rehoboth: Cuppenpedje 2a, Horst. Evangelist: Clapvaeren 4, Horst, tel./fax: 077- 3987786. Diensten: D.V. zondag om 10.00 en 14.30 uur. Voorganger: Evangelist J.A.J. Bals Horst. Tijdens de middagdienst is er kin dercrèche. Uitnodiging: Vrijdag 21 juni komt het jongerenkoor Pro Deo uit Veenendaal in Horst zingen. Dhr. Ton Vanhuysen uit Bilzen/België zal tussen het zingen op zijn bekende smaakvolle wijze vertellen uit zijn leven. Najaren als pastoor gewerkt te hebben in Antwerpen heeft hij als evangelist een gemeente gesticht in Tongeren. De avond begint om 19.30 uur. De zaal is open vanaf 19.00 uur. Het koor vindt het fijn al om 19.00 uur samen met kinderen die willen, liedjes te zingen. Dus breek er eens een avond tussen uit en komt naar gebouw Rehoboth. Zowel alleenstaanden als gezinnen met kinderen en (on)kerkelijken. Tevens een goede gelegenheid om het gebouw eens van binnen te bekijken, toegang is vrij. De zaal is open vanaf 18.45 uur. Excursie... wie? Wie heeft er zin om op zaterdag 29 juni met ons mee te gaan. We gaan naar het Missiemuseum in Steyl en hierna naar de Schatberg in Sevenum. Onderweg houden we een picknick. We willem om 08.30 uur verzame len bij gebouw Rehoboth. Wie mogen er mee? Iedereen die maar zin heeft. Jong en oud! We rijden met eigen auto's en ook voor u is er plaats. Een mooie gelegenheid om elkaar eens nader te leren kennen. Schroom niet maar kom. Ook als er kinderen zijn die geen begeleiding hebben, geeft u ze gerus op. Het is graits. Alleen lunchpakket meene men. raterskerJ De laatste gezinsviering van dit schooljaar is op 22 juni om 18.00 uur. Het thema is: 'Hoera... bijna vakantie'. De Provincie Limburg, het Vincent van Gogh-instituut en de gemeente Venray hebben zich ingespannen om in Venray een TBS-kliniek te realiseren. De hier aanwezige kennis en het grote aantal arbeidsplaatsen dat met de kliniek gepaard gaat zijn de belangrijkste redenen voor deze inspanning geweest. Inmiddels heeft de minister van Justitie besloten Venray te kiezen als lokatie voor de achtste TBS-kliniek. Dit bericht is met genoegen ontvan gen. Op dit moment wordt de proce dure in gang gezet om de bouw, op lokatie Paschalis aan Wanssumseweg in Oostrum, da werkelijk te starten. Over de toekomstige TBS-klin vindt op woensdag 26 juni a.s. 19.30 uur voor alle omwonenden 'overige belangstellenden een inf matie-avond plaats in het gemeen huis van Venray. De informatie-l eenkomst duurt tot ongeveer 21 uur. Op deze avond komt om meer aan de orde motivatie vt vestiging van een TBS-kliniek Venray, medische aspecten behandeling van TBS-patiïnt keuze van de locatie, procedure tijdpad. Commissie Milieu De commissie milieu vergadert op donderdag 27 juni om 19.00 uur in het gemeentehuis. De agenda luidt als volgt 1Opening 2. Spreekrecht 3. Gewestaangelegenheden 4. Vaststelling verslag d.d. 30 mei 1996 5. Stukken ter kennisname 6. Rondvraag 7. Sluiting Inbraak in loods Er werd vrijdag aangifte gedaan van diefstal uit een loods aan de Stationsweg. ER werd een kruiwa gen ontvreemd en vier PVC-buizen met een lengte van 4/2 meter. Een buitentemperatuurmeter werd van de muur geschroefd. Er kon niet worden vastgesteld wanneer de diefstal heeft plaatsgevonden. c en ommissie Financiël Economische Zake De commissie financiële en et nomische zaken vergadert woensdag 26 juni a.s. om 19.00 het gemeentehuis. De agenda lu als volgt 1Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Vaststelling verslag van 13 juni 1! 4. Toelichting op stand van zaken woz 5. Ingekomen stukken 6. Rondvraag 7. Sluiting Diefstal uit sportzaa Vanaf de kapstok van de sportz van de scholengemeenschap aan Zuidsingel werd ten nadele van 15-jarige scholiere haaf tas sportspullen gestolen. De waai van die sportspullen bedroeg ƒ16 MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK Glechomal Complex: snel verlichting bij problemen met luchtwegen In Nederland kampen naar schatting enige honderdduizenden mensen met problemen aan de luchtwegen. Door vernauwing van de longblaasjes of een overmatige slijmpro- duktie leven zij voortdurend in een toe stand van ademnood. Mensen die lijden aan astma of bronchitis moeten bij elke adem haling vechten voor misschien wel het enige dat nog op deze wereld vrij verkrijgbaar is: lucht. Glechomal Complex is een nieuw fytotherapeutisch preparaat, dat een einde kan maken aan dat verstikkende gevoel van 'als door een rietje ademhalen'. Astma is het gevolg van een zwel ling van het slijmvlies, waardoor de longblaasjes overmatig geprikkeld worden. Tijdens het in- en uitademen trekken ze zich krampachtig samen, zodat er een te nauwe opening ont staat. De lucht wordt hier als het ware doorheen 'geperst', wat de zo kenmerkende gierende ademhaling bij astma-patiënten veroor-zaakt. Bij chronische bronchitis is er sprake van een ontsteking van de slijmvliezen in de luchtwegen, waardoor er een ster ke overproduktie van slijm plaats vindt. Dit taaie slijm laat zich ondanks de zware en veelvuldige hoestbuien niet zo gemakkelijk verwijderen en blijft achter in de keel vastzitten. Dat gevoel van benauwdheid kan alleen nog maar versterkt worden als ook de long-blaasjes zich tijdens het in- en uitademen niet voldoende ope nen. We spreken dan niet meer van chronische bron chitis, maar van astmatische bronchitis. Astma-Bronchitis ^^m snel weer verlichting te krijgen bij problemen een keiharde voorwaarde. De werking van Glechomal Complex is dan ook tweeledig. Ten eerste heeft deze unieke formule een positieve uitwerking op de zwelling van het slijmvlies. Daarmee wordt bereikt dat de long blaasjes niet langer meer worden geprikkeld en zich tij dens het in- en uitademen weer volledig kunnen ont plooien. Astma- en astmatische bronchitispatiënten zullen tot hun grote opluchting constateren, dat het ademhalen een stuk gemakkelijker gaat en dat het benauwde gevoel sterk afneemt. Luchtwegen brandschoon De tweede werking van Glechomal Complex is het normaliseren van de slijmproduktie in combinatie met het afvoeren van het taaie, vast zittende slijm uit de luchtwegen. De fytotherapeutische druppels bevatten ontstekings- en allergieremmende plantenextracten, die een gunstige in vloed uitoefenen op de ontsteking van het slijmvlies en tevens voor een langdurige bescherming zorgen. Ten slotte zorgt Glechomal Complex ervoor, dat het taaie slijm wordt opgelost en zodoende heel eenvoudig kan worden opgehoest Dit maakt de luchtwegen brandschoon en geeft bronchitispatiënten de mogelijkheid om weer frank en vrij adem te halen. Levens perspectieven Glechomal Complex: Glechomal Complex is één van de tien fytothe-rapeutische produkten uit de nieuwe Saredro Quality-lijn. Het is onder apothekerstoezicht samenge steld uit planten- en kruidentincturen waarvan de werking aan de Hand van literatuurstudies en praktijkervaringen ts vastgesteld. Glechomal Complex heeft geen bijwerkingen en is alleen verkrijgbaar als druppels, waardoor het produkt zeer gemakkelijk in gebruik is. De actieve ingrediënten in Glechomal Complex zijn: Hondsdraf: Vermindert overmatige slijmproduktie in de luchtwegen. Kleine Bevemei: vergemakkelijkt het ophoesten van taai slijm. Smalbladige Weegbree: bevat ontste kings- en allergieremmende stoffen. Heelkruid; werkzaam tegen schadelijke bacteriën en schimmels. Zeepkruid: lost taai slijm in de lucht wegen op. Ereprijs: vermindert de krampachtige samentrekking van de longblaasjes. Door haar zeer krachtige samenstelling opent Glechomal Complex niet alleen de luchtwegen, maar ook nieuwe levensperspectieven voor met name astipa- en bronchitispatiënten. Glechomal Complex is een unieke formule voor iedereen, die regelmatig kampt met problemen aan de luchtwegen. Daarom wordt het ook aanbevolen bij astma, astmati sche bronchitis en chronische bronchitis. Maar ook bij langdurig vastzittende hoest, hooikoorts en steeds Pmet de luchtwegen, is het openen van de long- terugkerende verkoudheid wordt gebruik van dit I blaasjes en het verwijderen van het overtollige slijm natuurlijke preparaat sterk aangeraden. GLECHOMAL COMPLEX Geeft snel verlichting bij proble men met de luchtwegen 100 ml. van 24.95 voor UW VOORDEEL: C AA Geldig t/m zaterdag 29 juni 996 DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: De speciaalzaak voor uw gezondheid wm Klaasstraat38 J f J f. J_ Grote Markt 20 (077)3545086 0 6Z0 YlttflCldSW IVl k6 IS (0478) 515504 GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20