Sfaont i#c l/etvtaq Het was gewoon domme pech" Bowlen S.V.V. Veteranen V Ysselsteyn Heren 2 Rooyse VK iromoveert fumpers'76 Sporthal e Wetteling S.V. Merselo V.V. Oostrum Biljarten Tennisclub Venray Uitslagen dorpenkompetitie tennis Tennisvereniging Ysselsteyn Honk- en Softball vereniging Red Caps Venray Jan Poels slaagt voor oefenmeester 1 Midgetgolf Buitenlust Atletiek Vereniging Venray-Regio Darten 't Huukske Darten DC De Piëlhaas Motorcrossers Regio Venray L EN MAAS 9' Donderdag 6 juni 1996 Pagina 13 nooi EWC '64 2e plaats ogramma zaterdag 8 juni: '-Hout Blerick a. 17.30 folgende spelers worden ver- tht: A. Arts, W. Baartman, J. rts, J. v. Kempen, E. v. Mill, H. ipsen, J. Smits, A. Strijbosch, T. bosch, M. Swinkels, P. neulen, T. Willems, P. ihoven. afmeldingen uiterlijk donder- vond bij A. Sijbers, tel. 583196. Veteranen itslag: nooi Americ a 2e plaats ngramma zaterdag 15 juni: ssum-Ysselsteyn a. 16.00 Korfbal nioren 1 lag 9 juni: Finale bekertoernooi irp: poulewedstrijden: 10.30, Oen 13.05 uur. ugd: 15 en 16 juni is er weer het korf- anders weekend in Wanroy. Wij er met 50 jeugdleden naartoe. EEL EN MAAS n abonnement waard illeybel: Heren 2 van de Rooyse zijn gedeeld kampioen gewor- in de derde klasse en promover- ierdoor. abantbokaal in de finale kwamen Heren2 strijd om de Brabantbokaal, fgelopen weekend, zijn meer- Itegen. Vlijmscherp 1, die in de w* fasse van het rayon spelen, wist iers'76 tes toppen. Dit was ling Crabs 3, die in de eerste K e kampioen waren geworden, halve finale niet gelukt. In een W nende wedstrijd konden de nstanders maar geen afstand k en, het was duidelijk dat ze de I ine en het nivo van ons heren2 rschat hadden. Door deze irschatting en de foutenlast ont- d er veel frustratie waar wij m Ivan wisten te profiteren. Toen >p voorsprong kwamen sloeg de in de pan bij de tegenstander, jevolg: nog meer fouten, waar- ze drie minuten voor tijd met man verder moesten. Óp het ïent dat Hans van Rooy door enkel ging, konden ze een snel- reak lopen omdat de scheids- Iers niet direkt het spel onder en. De scheidsrechters time-out de blessurebehandeling zorgde er voor de nodige misverstan- :n chaos bij onze tegenstanders, rustratie die al enige tijd voel- was vond zijn uitweg in het :n naar de scheidsrechters met 'olg nog meer persoonlijke waarop Jumping Crabs naar leedkamer vertrok; hierop te de scheidsrechter de wed- Wij stonden erbij en keken en al snel was het duidelijk ij en niet zij in de finale ston- In die finale bleek al snel dat icherp toch een maatje te voor ons was, ze wonnen dik end met 93-60. denvergadering thi algmene ledenvergadering is I gi rijdag 14 juni om 20.00 uur in (j( kantine van sporthal de ,n eling. De voorlopige agenda: Beknopt verslag ledenvergade- van 9-2-1996; 2. Voorstel e o mrswijziging; 3. Koncept 'ert ating 96/97; 4. Mededelingen :de iur over onkostenvergoedingen iel inpak trainingen; 5. TC zaken n 5 een toelichting door J. j erbeek; 6. Rondvraag, den die vragen hebben of iets zr 1 roken willen hebben op deze ten1 vergadering, kunnen dit vooraf op ftelijk indienen bij het bestuur, ngc n mogelijk zal er nog een Peel ir 1 verschijnen in de week van de vergadering, everen kleding e ijdag 7 juni is Mare van Berlo e f 18.00 uur aanwezig in de itel hal i.v.m. het inleveren van de én trijdkleding. Dus alle leden die ;r/| niet gedaan hebben, zorg dat abb vriJ'dag doet- Üidag 5, 7 juni: •20.30 Venrodi .30 Venrode-Drukshop 21.30 Leunen 1-BKoe 2 22.30 Josette-Leunen 2 l23.30 Venray 3-Venray 2 ske vrij. Veteranen Programma zaterdag 8 juni: Toernooi Beekse Boys v. 12.45 Jeugdvoetbal Programma zaterdag 8 juni: Oostrum Cl toernooi Wuick Boysv. 10.30 Zondag 9 juni: Oost mm Dl toernooi Quick Boysv. 10.00 Veteranen Uitslag: Geysteren-VVO 2-3 Programma zaterdag 8 juni: MCV-VVO afgelast V.O.P. Piet Volleberg nationaal kam pioen Met twaalf matchpunten, 6.60 gemiddeld en een hoogste serie van 34 was Piet Volleberg de sterkste biljarter in Alkmaar en werd zodoende kampioen van Nederland in de eerste kas bandstoten klein. Piet was tijdens de voorwedstrijden al gepromoveerd naar de matchtafel. Uitslagen KNBB Al De vriendenkring-VOP 4-3 Winst was er alleen voor Rene Dericks met 12.56 gem. A2 VOP-de Bascule 2-5 Nellie Dericks won haar partij met 1.31 gem. B3 de Toerist-VOP 6-1 Albert Hendriks speelde zijn partij gelijk met 0.84 gem. Voor de zaterdag en zondag senio ren competitie zitten de wedstrijden er weer op. Op de zaterdag is het lste 35+ mixed team, bestaande uit Leentje Faas, Mieke Ewals, Jeanine van Rijswijck, Ger van Rijswijck, Johannes Berhitu en Dolf Matulessy kampioen geworden en zij promo veren naar de lste klasse. Zij had den slechts 6 van de 7 competitie dagen om dit resultaat te behalen en sloten in stijl af tegen Velden door een 5-0 overwinning. Daarnaast is, eveneens op de zaterdag, het lste 45+ heren team kampioen gewor den. Dit team bestaat uit Bemd Nio, Harrie Cunnen, Jos van Bree, Pierre Goumans en Jan Saris. Zij werden kampioen doordat, over 7 weken bekeken, zij 1 set minder nodig had den dan Venlo 2. Dit team promo veert naar de hoofdklasse. De overige resultaten van de 7de senioren competitie week zijn: Zaterdag districtscompetitie gemengd 35+ Venray 1 - Velden 1 5-0 Helden 3 - Venray 2 2-3 Venray 3 - Horst 1 5-0 Heren Venray 1 - Obbicht 4-2 't Bronshout 1 - Venray 2 2-4 Tegelen 2 - Venray 3 1-5 Venray 4 - Velden 1 1-5 Heren 35+ Bergen 1 - Venray 1 nb Tegelen 4 - Venray 2 2-4 Heren 45+ Venlo 2 - Venray 1 2-2 Zondag landelijke competitie Gemengd Topspin 1 - Venray 1 0-8 Venray 2 - Topspin 3 4-4 Venray 3 - Deume 2 0-8 De Mast 6 - Venray 4 6-2 Heren 't root 3 - Venray 1 nb Heren 35+ Venlo 1 - Venray 1 4-2 Venray 2 - Kaetelberg 1 3-3 Dames Maasbree 1 - Venray 1 nb Venray 2 - Tonido 2 3-3 Venray 3 - Maasbree 2 4-2 De Kaeteberg - Venray 4 3-3 Dames 35+ Venray 1 - Hom 1 1-3 Venray 2 - Velden 2 2-2 De Gagel 2 - Venray 3 3-1 Venray 4 - Grubbenvorst 2 1-3 Bosdael 4 - Venray 5 2-2 Helios 2 - Venray 6 1-3 Speeldag zaterdag 1 juni: Poule 1: TV Ysselsteyn-TV LVH TV Swolgen 2-TV Oi/Ca Poule 2a: TC Oostrum-TC LVH 1 6-4 TV LVH 2-TV Oi/Ca 4-6 Poule 2b: TV LVH 2-TV LVH 1 3-7 TV Oi/Ca 2-TV Oostrum 5-5 Speeldag zondag 2 juni: Poule la: TV Merselo-TV LVH 1 8-2 Poule lb: TV Ysselsteyn 2-TV Yselsteyn 1 - Poule 2a: TV Merselo-TV Swolgen 9-1 Poule 2b: TV LVH 1 -TV Merselo 2 9-1 5-5 7-3 6-4 Senioren KNLTB kompetitie Uitslagen: Arcen 2-Mix 1 5-0 De Kaetelberg 1-Heren 1 5-1 Heren 2-De Gagel 3 5-1 KAM PIOEN! Ons tweede herenteam bestaande uit de spelers Paul Litjens, Henk Drabbels, Wim de Wit en Martien Janssen hebben afgelopen zaterdag beslag weten te leggen op het kam pioenschap in de derde klasse Heren A van de distriktskompetitie van de KNLTB. Na zeer spannende en zenuwslopende wedstrijden wisten zij de winst naar zich toe te trekken. De uitslag 5-1 was ruim voldoende voor het behalen van het kampioen schap. Het eerste team en het gemengde team handhaafden zich in hun klasse. Zondag 2 juni: Heren 1-ELTV 2 4-2 Ons herenteam voor de zondag kompetitie heeft het ondanks de winst op Eindhoven 2 net niet gered om zich in de zesde klasse landelijk te handhaven. Door de 6-0 winst van de Ray-prickers op Helmond kwa men ze twee punten tekort. Dorpenkompetitie Uitslagen zaterdag: Poule 1 TVY 2-TV LVH TV Swolgen-TVY2 Zondag Poule lb: TVY 2-TVY 1 Programma 11 juni poule 2a zat.: TVY 1 -TVY 2 Liptonice Tenniscup 1996 De Liptonice Tenniscup is een evenement waarin wordt gespeeld om het officiële Nederlands D2/E kampioenschap voor mixed dub bels. Er wordt gestreden op drie nivo's, te weten in de vereniging, vervolgens een aantal regiofinales en tenslotte de landelijke finales op zaterdag 28 september. De wedstrij den in Ysselsteyn worden gespeeld op 27, 28 en 29 juni. Alle senioren- leden die in 1996 geen KNLTB- kompetitie hebben gespeeld en een speelterkte hebben niet hoger dan D2 kunnen zich hiervoor schriftelijk opgeven tot en met 9 juni a.s. De inschrijfformulieren liggen in de kantine. Opgeven alleen met part ner. Junioren Voor jullie zijn er ook weer ver schillende toernooien georganiseerd waar jullie aan mee kunnen doen. Zoals een uitwisseling met LVH, het zomertoernooi in Merselo en het junior/seniortoemooi in Ysselsteyn. Kijk voor meer informatie in het YNB. Het pinksterweekeinde kwam het eerste honkbalteam van Red Caps niet in aktie in de reguliere kompeti tie. Het team, nam samen met de softbal senioren 1 en met leden van de overige teams van Red Caps, deel aan een internationaal toernooi in Lippstadt. De softballsters gingen met de eerste plaats strijken, terwijl de honkballers zich met een vijfde en voorlaatste plaats tevreden moes ten geven. Dit iaatste kwam, doordat de selektie van de teams voor de finale poule plaats vond op basis van het aantal gescoorde runs. Terwijl de wedstrijden van Red Caps de regulieren 60 minuten duurde, kon een ander team 2'/: uur over de wedstrijd doen. Hierdoor konden meer runs binnenkomen. Des al niet te min een geslaagd weekeinde, hoewel de beker voor de eerste plaats van de softballsters vele malen kleiner was dan de beker voor een eerste plaats bij de honk ballers. De softbal senioren 1 moesten in het pinkesterweekeinde ook naar Oss om tegen de Cardinals te spe len. Een weekeind lang een ver moeid toernooi was voor de dames geen reden om niet goed te preste ren. In de gebruikelijk opstelling wist het team onder leiding van T. Connor tot een fantastische uitslag te komen. Mede dankzij een bijna gebruikelijk wordende vier-honk- slag van D. Connor wist Red Caps de Cardinals in Oss met 14-3 te ver slaan. Het afgelopen weekeinde kwa men bijna alle teams in aktie. Alleen de softbalsenioren 2 en de honkbal aspiranten hadden vrij. De honkbal senioren 1 moesten aantreden tegen All Stars 2 uit Heerlen. Het vorige seizoen werd tot twee keer toe van dit team gewonnen, dus moesten twee punten te halen zijn. In de beginfase leek het echter meer op een gelijk spel uit te lopen. Na een snelle opening bleef de stand enkele inningen lang 3-3. Pas omstreeks de zesde inning wist Red Caps een voorsprong te nemen, die dan ook niet meer uit handen werd gege ven.Red Caps, dat zwaar gehavend aan de wedstrijd begon, had de beschikking over slechts een pitcher die een wedstrijd lang kon pitchen in de persoon van G. Ensink. Bovendien moest de vaste catcher wegens omstandigheden gemist worden. Het veldwerk was, mede dankzij het uitstekende pitchen, weer als vanouds. Aan slag was Red Caps echter niet volwaardig. De enkele honkslagen bleken echter genoeg om Heerlen fouten te laten maken, waardoor de eindstand 6-4 in het voordeel van Red Caps kon worden. De softbalsters zijn de laatste weken vol op dreef. Ditmaal moest de eeuwige rivaal Gemert er aan geloven. Na de eerste inning wakker geschrokken van een 5-2 achters tand werd in de volgende inningen het veld goed dicht gehouden. In de tweede inning kwam het Venrayse team terug tot 5-5. Deze stand bleef tot de vijfde inning op de borden staan. Red Caps besloot toen, dat een verlies niet nodig was en ver pletterde Gemert met honkslagen, waaronder twee tweehonkslagen, een van C. Litjens en een van D. Connor. Zowel in de vijfde als in de zesde inning kwamen zes punten binnen, waardoor de wedstrijd vroegtijdig gestopt kon worden. Gemers was met de gang van zaken niet eens en liet dat ook duidelijk blijken. Hoewel de scheidsrechter lid was van Gemert, kreeg deze de volle laag te verduren. Gelukkig bleef het bij woorden, waardoor de eindstand 5-17 was, in het voordeel van Red Caps. De honkbal senioren 2 wisten hun eerste overwinning van het seizoen te behalen door de huizenhoge favo riet, de Knuppelaars uit Rosmalen met 14-17 te verslaan. Vooral aan slag bleek het Venrayse team niet te evenaren. G. v. Bergen was een van de spelers die uitblonk. Het team, dat sinds enkele wedstrijden hun eerste pitcher moet missen,weet zich hierdoor gesterkt in het verdere verloop van de kompetitie. Uitslagen: pup.Red Caps-Sittard Condors 13-9 SB Sen.l Gemert-Red Caps 5-17 HB sen.2 Knuppelaars Rosmalen- Red Caps 14-17 HB sen.l Red Caps-All Stars 2 Heerlen 6-4 Wedstrijden zaterdag 8 juni: pup. Red Caps-Nuenen a. 11.00 asp. Maastricht-Red Capsa. 11.00 v. 08.30 SB sen.2 Starlights 3 Schijndel-Red CapsA. 19.00 V. 17.00 Wedstrijden zondag 9 juni: Sb sen.l Red Caps-Maastricht a. 11.00 HB sen.2 Red Caps-Condors Sittard a. 11.00 HB sen.l Indians Weert-Red Capsa. 14.30 v. 11.15 Ben je sportief, maar weet je niet welke sport jouw sport is, probeer dan eens honkbal of softball. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten, zoals het begeleiden van jeugd? Bel dan: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl Ongewilde hoofdrol voor Venrayse scheidsrechters Wat de bekroning op een prima zaalvoetbalseizoen had moeten worden, eindigde in een anti-cli max. Peter Weefels en Math v.d. Bekerom floten afgelopen vrijdag de finale om het Nederlands zaal voetbalkampioenschap. Na een uitstekend gefloten wedstrijd, beoordeelde beide Venraynaren bij de strafschopserie, een bal van speler Ludwig van Bunga Melati uit Tilburg verkeerd. De treffer, wat dat was het, werd door beide scheidsrechters als "geen treffer" beoordeeld. Aan het eind van de strafschoppen ging Hoornse Veerhuys met de landstitel strij ken. "Het was gewoon domme pech" vertelt Math v.d. Bekerom. Óp de videorecorder spoelt hij de beelden nog eens terug. "Wat je niet ziet, is dat Peter op de achterlijn staat. Nadat de bal ingeschoten was, gaven we beiden aan elkaar het teken dat de bal er niet inzat. Op tv", verwijzend naar de videoband, "zie je het echter ook pas in de vertraag de herhaling". AFKOELING Math v.d. Bekerom vindt overi gens het tv-verslag niet compleet. "Er wordt gesproken over het demonstratief verlaten van het veld door de spelers van Bunga Melati. In feite gingen we allen voor een afkoelingsperiode naar binnen omdat het onrustig bleef. In die periode hebben we met beide aan voerders gesproken.". "Wij bleven bij onze beslissing", vult Peter Weefels aan. "Als je met twee man zo zeker bent, dan kun je niet anders beslissen." Jan Poels, de door de KNVB geschorste hofdtrainer van SV Venray is met zeer goede resultaten geslaagd voor het diploma oefen- meester 1. Het bestuur van SV Venray was al eerder overtuigd van de kapaciteiten van Jan Poels. Het reeds in december 1995 verlengde kontrakt wordt nu dan ook op papier gedekt door de KNVB-regelemen- ten. Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A Altijd Raak/Masta Sport Pinhunters 11-21 Sigma's/Rest.Bowl.Venray - Red Arrows 15-17 Treffers - Magic Line 16-16 Schild.bedr Gommans/S.V.C.B. - Club Up 15 -17 SIGMA'S KAMPIOEN. Wat kreeg deze competitie een span nende ontknoping. Tot aan de laatste game bleef open, wie de titel dit sei zoen zou behalen, de met 10 punten voorsprong aan de leiding gaande Sigma's of de nummer twee, Magie Line. De start van de Sigma's was moeizaam en na één game stond tegenstander Red Arrows met 8-1 voor terwijl de Magic Liners met dezelfde cijfers de leiding namen tegen de Treffers. Onder leiding van Joos Peeters, die een 200- en 202- game produceerde, werd het herstel van titelkandidaat nummer één inge luid, want na twee games was de stand 8-10. Magic Line zat ook niet stil en vergrootte de voorsprong tot 15-3, zodat de laatste game de beslissing moest brengen. Er was daarin winst met 7-2 voor de Sigma's en omdat de Treffers alle registers opentrokken een 1-8 neder laag voor Magic Line. De Sigma's moesten de vijf punten voor de totaalscore wel aan de Red Arrows, met de beste dame van de avond, Dorothe Mihoglu serie 530 laten, maar hadden aan de 15 behaalde punten ruim genoeg om het kampioenschap in de wacht te slepen, mede omdat Magic Line niet verder was gekomen dan een 16-16 gelijkspel. Cyriel Winters Treffers was weer eens de beste bij de neren met zijn serie van 592, met daarin een 28-game. Ook Treffer Jan Baltussen ging met 209 over de 200-grens. Datzelfde deden aan Magie Line-zijde Twan Claessens 214 en Jan Janssen 201 In de ontmoeting tussen de degradatie kandidaten Pinhunters en Altijd Raak trok laatstgenoemd team aan het kortste eind, want zelfs een mooie 233-game, de hoogste van de avond, van Lam Verhoeven mocht de Altijd Rakers niet baten, want tegen een ontketende Eef van Merkestein en zijn Pinhunters was geen eer te behalen. Het Club Up- team nam waardig afscheid van Poule A met een overwinning op het Gommans/SVCB-team. Poule B. Scores-W.D.O.B. 11-24 B.T. Jamin - Schildersbedr. Arts 24 - 11 Golden Wonder - Strikers 11 - 24 B.L.S./Close Encounters - Hit Miss 6 - 29 B.T. JAMIN KAMPIOEN. Henk Janssen was de grote man bij titelpretendent nummer één B.T. Jamm, want met de hoogste game 225 en serie 585 plus drie per soonlijke punten had hij een belang rijk aandeel in de overwinning en de 24 behaalde punten, die ruimschoots voldoende waren om de kampioens- vlag te hijsen. Ook Wiel Feller bleef zijn directe tegenstander bij Arts driemaal de baas, terwijl bij Arts Ger Camps hetzelfde presteerde. De Strikers bleven tot het einde in het goede spoor en al was de titel dan buiten bereik, de 24 - 11 overwin ning op Golden Wonder leverde wel de tweede plaats en daarom promo tie op naar Poule A. Striker Caroline van Rijt toonde haar goede vorm van de laatste weken met de hoogste game 201 en serie 524 bij de dames en bij tegenstander Golden Wonder scoorde Robert Peeters de op een na hoogste game 223 bij de heren. Hekkesluiter W.D.Ó.B. sloot het seizoen netjes af met een overwinning, waarin Math hendriks en Mariëlle Moors met ieder drie pers. punten een belangrijk aandeel hadden. Bij tegenstander Scores was Annemiek Rongen drie maal suc cesvol tegen een W.D.O.B.-er. BLS/CIose Encounters verslikte zich hevig in Hit Miss, met Chris van Cuyck in een hoofdrol met zijn 221-game, en verspeelde daarmee een zekere derde plaats, die nu toch voor Golden Wonder is. Uitslagen Trio-league dd 29 mei '96 Groep A: De Mennekes - B.T Jamin 23-6 Sigma's/R.B.V. - The Youngsters 9 - 20 Crash - We Je Be 25 - 4 Groep B: Treffers '94 - Hit Miss 3-26 Alacarte - Bom Losers 19-10 Met nog één ronde te gaan is de spanning nog meer toegenomen, omdat leider Sigma's totaal verrast werd door de Youngsters, die in Pascal Cornelissen hun beste man hadden met games van 212 de hoogste herengame en 204 in de hoogste herenserie 609 Daarbij pakte hij ook nog eens de 3 pers. punten. Bij de Sigma's deed Hay Lenssen game 203 datzelfde, maar de puntenvoorsprong is geslonken tot 6,5 punten op de Mennekes, die B.T. Jamin figuurlijk van de baan veegden. Frank Broeseliske en Peter Cleven scoor den beiden de maximale 3 punten winst. Crash liep met o.a. goede prestaties van Fien Jenniskens hoogste game 197 en serie 546 over We Je Be, waar Piet van Dijck goed was voor 75% van de behaalde punten. In de B-groep is Hit Miss de belangrijkste kandidaat voor een plaats in de periodekampioenen- ronde. Met nog een ronde te gaan is de voorsprong op de Born Losers, die door het verrassende Alacarte op een nederlaag werden getrac- teerd, 5 punten en op het Dream Team 6, aus is nog alles mogelijk. Na de wedstrijd vernam Math v.d. Bekerom van de mensen van Studio Sport dat de bal inderdaad zat. Beiden zagen hun misser pas echt, toen ze 's avonds thuis de videobeel den terugzagen. STEUN De twee scheidsrechters, in het dagelijks leven zijn beiden politie agenten, kregen overigens weinig kritiek na de wedstrijd. "Dat komt omdat we samen een prima wed strijd hadden gefloten. Hadden we slecht gefloten, dan had je zoiets kunnen verwachten. Iedereen was echter van mening dat we goed gefloten hadden, maar dat die straf schop een jammerlijk incident was" aldus Math v.d. Bekerom. "Nu wordt er nog flink over gepraat. Had Bunga Melati gewonnen, dan was er niets aan de hand geweest" KOPPEL Peter Weefels en Math v.d. Bekerom vormen sinds dit seizoen een vast koppel in de eredivisie zaalvoetbal. Beiden zijn het afgelo pen seizoen hoog gewaardeerd waardoor zij de finalewedstrijd toe gewezen kregen. Uit dit voorval blijkt dat fluiten ook mensenwerk is. Beiden verwachten niet dat het voorval gevolgen zal hebben, ook niet voor de einduitslag. "Het gebruik van tv-beelden bij de arbitrage van een wedstrijd kun je gewoon niet toepassen" laat Math v.d. Bekerom weten. "Dan moet je bij elk twijfelgeval het spel stilleg gen. Bovendien moet dan bij elke wedstrijd tv aanwezig zijn omdat je anders geen eerlijk competitiever loop krijgt". Tijdens het Internationale toer nooi te Nuth op de banen van MGC Zicht Nirve, waren er toch weer enkele van onze deelnemers die een goed tot zeer goed resultaat lieten aantekenen. Bij de heren A-klasse allereerst Jan Engels met een keuri ge derde plaats en 77 slagen over drie ronden; bij de Dames Senioren wa shet Riet Lemmens die de schit terende vorm van de laatste maan den kontinueerde en een zeer eer volle vierde plaats met 95 slagen over drie ronden mocht laten aante kenen; eveneens zeer tevreden was Truus van de Eist met een zevende plaats in dezelfde kategorie. In ditzelde weekend speelde Harrie Lenssen in Geldrop een nationaal toernooi, hier ging het over vier ronden en met 97 slagen behaalde hij een zeer goede derde plaats, zeker in dit sterke deelne mersveld. Voor de Bondskompetitie van afgelopen weekend was het alleen ons vierde team, dat de volle winst kon behalen. Voor het eerst stond de krachtmeting tegen Geldrop2 gepland, en dan te bedenken dat onze jongens thuis zeer goed voor de dag kunnen komen en dat ook deden: in vier ronden per persoon een gemiddelde neer zetten van 94 slagen over achttien banen, dus gemiddels slechts vij banenin een 'tweetje' en de rest eenvoudigweg in een '1'. Doch dit was niet genoeg voor de overwinning, sterker nog, ronde na ronde werd verloren endat met deze scores; hier valt niemand iets te verwijten. Voor het tweede team stond de uitwedstrijd tegen Geldrop3 op papier; en ook zij wisten hoe moei lijk deze wedstrijd zou gaan wor den; winst heeft er geen enkele ronde in gezeten, alleen Jan Engels speeld eeen zeer gave partijd, door met 100 slagen over ronden binnen te komen. Zicht Nirve 1 was de gast heer voor Buitenlust3, en ook zij wisten geen ronde in winst om te zetten, daarvoor spelen deze jon gens te goed. Beste speler was Liesbeth v.d. Kerkhof met 111 sla gen over vier doorgangen. De Financien2 uit Loon op Zand kwamen als gast bij ons vierde, en het vierde wilde wederom een wed strijd in winst omzetten, en dat lukte hen perfekt; alleen de derde ronde ging minimaal verloren; docht de volledige wnst werd thuis gehou den. Beste spelers waren hier: wederom Riet Lemmens met 102 slagen en eveneens een klassepartij voor Piet v.d. Eist met 103 slagen over vier ronden. Uiteraard wordt er donderdag avond (Vanavond) de onderlinge kompetitie afgewerkt vanaf 18.30 uur. Voor het Bondskompetitiegebeuren van komend weekend staat er allereerst de uitwedstrijd van ons eerste naar Geldrop 1 epland: hier hoeven we weinig aan toe te voegen, een per soonlijk goed resultaat is het belangrijkste, want winst zit er eigenlijk niet echt aan te komen.... Buitenlust2 krijgt Zicht Nirve 1 op bezoek en zij zullen zich zeer zeker willen revancheren voor de neder laag, destijds in Nuth opgelopen. Het eerste team van Eindhoven komt op bezoek bij ons derde, en onze spelers zullen heer graag de winst thuis willen houden, doch we zijnbang dat de gasten een maatje te groot zijn. Ditzelfde geldt voor het vierde, dat bij de kampioen in de derde klasse op bezoek gaat: Financien 1 uit Loon op Zand. Het duo, waarvan Math ook nog internationaal FIFA zaalvoetbal- scheidsrechter is, verwacht volgend seizoen gewoon weer eredivisie te fluiten. We zoeken daar nog wel een sponsor voor omdat we van de KNVB wel uniform gekleed moeten zijn", aldus Math, die nog regelma tig "baaimomenten" heeft. Eerste bedrijvensportdag Venray geslaagd. De eerste Bedrijvensportdag Venray is zeer geslaagd verlopen. Mede'dankzij de gunstige weer somstandigheden hebben veel toe schouwers het team van Nelipak2 voor de eerste keer de wisseltrofee in ontvangst zien nemen. Aan deze sportdag namen ongeveer hon derd sporters en sportsters deel en zij waren verdeel over tien teams van ^zeven verschillende bedrijven. Atletiekvereniging Venray-Regio was de mede-orga nisator van deze sportdag. De strijd voor de eerste plaats had een spannend verloop. Met slechts twee punten voorsprong op het team vaen Nestlé, werd het team van Nelipak2 uiteindelijk de winnaar met in totaal 62 punten. Het team van Speciaalwerk Venray werd zeer eervol derde met 53 punten. De sportdag bestond uit diverse onder delen, zoals touwtrekken, penalty- schieten, volleybal, kogelstoten, een estafettene n een hindernisbaan. Gelet op het sukses van dit jaar, is het de bedoeling dat de Bedrijvensportdag Venray in 1997 een vervolg krijgt. Belangstellende bedrijven kunnen hierover op woensdag 12 juni a.s. tijdens een evaluatiebijeenkomst bij Nelipak, Maashesceg 75 nadere informatie verkrijgen. De volledige uitslag van de eerste Bedrijvensportdag Venray is als volgt: 1. Nelipak2 62 p., 2. Nestlé 60 p., 3. Speciaalwerk Venray 53 p., 4. Numacl 50; 5-6 Numacz en Nelipak 1 38 p., 7. Start2 33, 8. Frans Maas 28 p., 9. Startl 22 p., 10. Adia 20 p. PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS Zondag 9 juni. is er een levens- middelentoernooi in café-bar 't Huukske. Dit toernooi wordt geor ganiseerd door DC 't Huukske, aan vang 13.30 uur. Inschrijven voor 13.15 uur. Ook telefonisch mogelijk onder 0478-581869. Zaterdag a.s. wordt in café De Piclhaas weer het maandelijkse whiskeydarten gehouden. Iedereen die hieraan deel wil nemen kan zich tot 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan ook telefonisch onder nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Afgelopen zaterdag was de uitslag van het levensmiddelentoernooi als volgt: W.R.: 1. Pascal Janssen, 2. Carl de Bruin, 3. Petra Biercns; 4. Grad Jacobs; 5. Huub v. Eyck; 6. Anches Naranjo. VJR.:1. Joh. de Bruin, 2. Arno Verhaegen, 3. Natasja v. Goch, 4. Marco Tettero, 5. Patrick Biercns, 6. Albert Moorrees. Hoogste score: Arno 180 en Pascal 180. Hoogste finish: Huub 118. Zaterdag voor de Ek 250/500cc te Mill waren er de rijders in de pro motie en junioren klasse te gast. Bij de 125 promotie wist Marco Classens beslag te leggen op een prachtige vijftiende plaats. In de klasse 125 junioren eindigde Edwin Logtens na twee manches op een 29e stek. Bij de wedstrijden van zondags wist Peter Vcrstcegen na een verbe ten strijd de vijftiende plaats voor zich op te eisen. Bij de gekombi- neerdc klasse 250/500 senioren wist Maarten v.d. Aa de 22e plaats veilig te stellen. Huber Simons moest in de eerste manche vroegtijdig de strijd staken. Komende zaterdag zijn er jeugd wedstrijden te Schaijk en zondag zijn er nationale wedstrijden te Schaijk en Vcendam.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 13