s.v.v. DIS-Waarderingstrofee voor Wil Willems Loobeekloop Holthees 2 juni Taxi Verstraaten nieuwe hoofdsponsor MHCV FC Hento start NK met twee nederlagen Edward Linskens denkt na over Belgisch avontuur SVV Jeugd Veteranen V.V. Oostrum Biljarten Honk- en Softball- vereniging Red Caps Venray Jumpers'76 Midgetgolf Buitenlust PEEL EN MAAS ELKE WEEK UW NIEUWS H.S.V. De Roerdomp Duivensport Atletiek Vereniging Venray-Regio St. Christoffel Bridgeclub Venray Darten 't Huukske Spio Sporthal De Wetteling Bowlen agir PEEL EN MAAS Donderdag 30 mei 1996 - Pagina 9 De DIS-Waarderingstro fee I996 is toegekend aan Wil Willems. Vergezeld van zijn echtgenote Nellie kreeg hij de trofee uitge reikt tijdens de afsluiting van het Oirlose sportsei- zoen. Dit gebeurde door DIS-bestuurder Hay Ach ten. Wil Willems ontving de trofee vanwege zijn reeds jarenlange verdiensten voor de gemeenschap en verenigingsleven in Oirlo. In het bijzonder waren dat de carnavalsvereniging, het gemeenschapshuis en enkele overige verenigin gen waaronder natuurlijk ook DIS. Programma z.aterdag 1 juni: Dl toernooi Stiphout v.07.45 D4 toernooi Blerick v.09.15 :6 toernooi Someren v.08.00 •7 toernooi Unitas v. 11.45 Programma zondag 2 juni: 55 toernooi Vcnl. Boys v.09.30 :l en F2 toernooi Stiphout v. 11.00 =4 toernooi Blerick v.09.15 Uitslag: SVV-Resia 4-0 Programma zaterdag 1 juni: Toernooi EWC te Well. Alle spelers worden verwacht. Vertrek om 12.00 uur vanaf de kantine terrein Dostsingel. De afmeldingen uiterlijk donder dagavond bij A. Sijbers. tel. 583196. Jeugd Programma zaterdag 2 jun 1 E3 toernooi SV Laak v. 11.45 F2 toernooi VVV'()3 v.09.00 Veteranen Uitslag: VVO-Maashees 0-5 Programma zaterdag ljuni: Geysteren-V VO v. 16.25 D.O.S. Clubkampioenschap libre: In een spannende finale wist Leo Siebers het kampioenschap te beha len. na een barrage tegen Theo de Haart, die hierdoor 2e werd. De 3e plaats haalde Ad van Gerven in de laatste ronde voor de neus van Piet Barents (4e) weg. Uitslagen KNBB bandstoten: Touche-DOS 2 0-7 Ut Waope-DOS 3 2-5 Programma KNBB bandstoten: mandag 3 juni: DOS 2-De Peel B i/isdag 4 juni: DOS 1-De Bascule londerdag 6 juni: Inaborg-DOS 3 V.O.P. Uitslagen KNBB: Al: BC Tegelen-VOP 5-2 Winst was er alleen voor Wilfried Godschalk met 2.40 gem. A2: VOP-BV Inaborg 7-0 Piet Volleberg 7.22: Jan Zanders з.80 en Eric van Gerven 1.25 gem. zoreden voor de winstpartijen. A3" BC De Jordaan-VOP 2-5 Voor de winstpartijen zorgden Caspar Michels met 1.55 en Wim Janssen met 1.33 gem. B3: VOP-Maasbree 2-5 Alleen Piet Denissen kwam tot winst met 0.78 gem. Piet Volleberg in nationale finale Piel Volleberg heeft zich welen te plaatsen voor de nationale finale bandstoten klein Ie klas. Deze fina le wordt van 31 mei tot en met 2 juni in Alkmaar gespeeld. Hel afgelopen weekend kwamen de eerste teams van Red Caps niet in aktie in de reguliere kompetitie. Beide teams namen, deels aange vuld met leden van de overige scni- orenteams van Red Caps, deel aan een internationaal toernooi in Lippstadt. De softballsters gingen met de eerste plaats strijken, terwijl de honkballers zich met een vijfde en voorlaatste plaats tevreden moes ten stellen. Dit laatste kwam doordat de selcktie van de teams voor de finalepoule plaats vond op basis van het aantal gescoorde runs. Terwijl de wedstrijden van Red Caps de reguliere 60 minuten duurden, kon een ander team 2,5 uur over de wed strijd doen. Hierdoor konden meer runs binnenkomen. Desalniettemin een geslaagd weekend, hoewel de beker voor de eerste plaats van de softballsters vele malen kleiner was dun de beker voor een eerste plaats bij de honkballers. Programma zaterdag 1 juni: pup: Red Caps-Condors a 13.00 Programma zondag 2 juni: sbs I Gemert-Red Caps v.09.00 hbs2: Knuppelaars-Red Caps и.18.00 hbs I: Red Caps-All Stars 2 a. 14.00 Ben je sportief, maar weetje met welke sport jouw sport is. probeer dun eens honkbal of softbal I. Dames Vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andÊre aktiviteiten, zoals het begeleiden van jeugd? Bel dan. Richard Draaisma. tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: redcaps@dds.nl Brabantbokaal Zaterdag I juni speelt Heren 2 de halve finale van de Brabantbokaal. Om 13.10 uur spelen ze tegen Jumping Crabs 3 Winnen ze deze wedstrijd dan spelen ze om 16.20 uur de finale tegen de winnaar van Vlijmscherp I tegen Den Dungk I. De wedstrijden worden gespeeld in sporthal Den Ekkerman in Veldhoven. Toernooi Passerelle Zondag 2 juni hebben zowel Passerelle I als 2 een toernooi bij Jink in sporthal De Kwal in Cuyck. Verdere informatie via trainer en coach. Inleveren kleding Door omstandigheden is het niet mogelijk vrijdag 31 mei kleding in te leveren. Ook zijn er teams die komend weekend nog wedstrijden moeten spelen. De kleding moet nu ingeleverd worden op vrijdag 7 juni tussen 18.00 en 19.30 uur in de sporthal bij Mare v. Berlo. Jaarvergadering Op vrijdag 14 juni is de jaarlijkse algemene ledenvergadering om 20.00 uur in de kantine van De Wetteling. Zijn er zaken die je wilt bespreken of in wilt brengen dan kun je dit o.a. doen door het op papier zetten en in te leveren bij hel bestuur, zodat het bestuur daar 14 juni antwoord op kan geven. Volgende week zullen we de agenda voor deze vergadering publiceren. Uitslagen poule A: Magic Line-Red Arrows 9-26 Treffers-Sigma's/RBV 17-18 Pinhunters-Club Up 30-5 Altijd Raak-SVCB/Gomm 22-13 Het blijft spannend tot de laatste wedstrijdavond maar Magic Line moest een gaatje laten vallen op de Sigma's door de nederlaag, geleden tegen het altijd gevaarlijke Red Arrows-team, waarin Dorothé Mihoglu de hoogste damesserie scoorde met 497 Bij Magic Line bereikte alleen Jan Janssen zijn nor male nivo: bij de Red Arrows behaalden zowel Bert van Elswijk als Maria Siebers de 3 pers. punten. De Sigma's vergrootten hun voor sprong van één tot 10 punten door net de baas te blijven over de Treffers, die in Cyriel Winters weer hun beste man hadden met de hoog ste game (232) en serie (614) van de avond. Ook de jeugdige reserve John Koekkelkoren had een belang rijk aandeel in de score van de Treffers met 3 pers. punten en een game van 219. Bij de Sigma's bleef Harrie Peelers zijn directe Treffers tegenstander 3 maal de baas en scoorden Hay Lensscn (210) en Ad van Hemert (201) meer dan 200. Voor Club Up is hel doek gevallen: de 30-5 nederlaag tegen mede degradatiekandidaat Pinhunters betekent dat de Club Uppers vol gend seizoen weer deel zullen uit maken van Poule B. Bij de Pinhunters waren John Hellegers (game 200) en Eric Billekens goed voor 3 pers. punten. Altijd Raak. ook nog lang niet veilig, klampte zich aan de laatste strohalm wat getuige de 201-games en 3 pers. punten van Lam Verhoeven en Gerard Stroccken. Bij Gommans/ SVCB presteerden Jan Aben en Jeanne Swinkels hetzelfde terwijl Jeanne ook nog de hoogste game bij de dames scoorde (181). Uitslagen poule B: Strikers-Schild.bedr. Arts 17-15 Golden Wonder-BT Jamin 9-23 W.D.O.B.-Hil Miss 21-11 Scores-BLS/C. Encounters 4-28 Ook in deze poule is de strijd om de titel nog niet gestreden al hebben de B.T. Jaminners de besté vooruit zichten. "Rambo" Reijs zweepte zijn team op naar de overwinning op Golden Wonder, waarbij zelfs de 228-game en 570-serie van Robert Peelers (de hoogste van de poule) geen indruk op hem maakte. Naaste belager. Strikers, had veel moeite metde ploeg van Schildershedr. Arts. waarin Jan Engels boven zich zelf uitsteeg, al kun je bij engelen Voorafgaand aan het Pinksterweekend speelden twee leden van onze vereniging een toernooi in Leeuwarden: Harrie Lenssen en Jan Engels. Harrie behaalde met 106 slagen over vier ronden een 6e plaats bij de Heren Sen.; Jan eindigde met 108 slagen bij de Heren Algemene Klasse. De uitslagen van de in het Pinksterweekend gespeelde toer nooien worden volgende week gepubliceerd. Voor het komend weekend staat weer de Bondskompetitie op het programma. Ons eerste team speelt zondagmorgen thuis tegen Geldrop 2, een zeker niet te onderschatten tegenstander. Buitenlust 2 staat de uitwed strijd in en tegen Geldrop 3 te wachten. Voor het derde team staat Eindhoven I als bezoeker op het programma. Het vierde team speelt een uitwedstrijd in en tegen Financien 1De diverse resultaten zullen we zondagmid dag op Omroep Venray kunnen beluisteren, in de late namiddag.- Donderdagavond is de onder linge kompetitie, aanvang half zeven. zoiets toch wel verwachten. Bij de Strikers was Caroline van Rijt met o.a een 225-game. de hoogste damesgame, de stuwende kracht. Aan Ralf Langohr (3 pers. pnt) lag het niet, dat B.L.S./Close zo royaal won van zijn Scores-team. Bij BLS waren Evelyn van der Laan en George Brenkman de grote punten- pakkers (ieder 3). De nummer voor laatst. Hit Miss, moest zijn meer dere erkennen in de nummer laatst. Wij Doen Ons Best. ai veranderde dal niets op de ranglijst en topscores waren ook niet te bewonderen. Uitslagen Trio-league: A-groep: WeJeBe-De Mennekes 20-9 Crash -Sigma's/R.B.Venray 13-16 B.T. Jamin-The Youngsters 27-2 B-groep: Bom Losers-Dream Team 20-9 Alacarte-Treffers '94 ~>-22 Ook op de woensdagavond lijken de Sigma's af te stevenen op de titel al was het niet eenvoudig om Crash te kloppen. Hay Lenssen gaf zijn ploeggenoten met een 230-game in een 610-serie (de hoogste bij de heren) de goede richting aan en dal was net teveel voor Fien Jenniskens (de beste bij de dames met 201 en 532) en de andere Crash-ers. De Mennekes kregen een gevoelige tik van WeJeBe. waar Wiel Michiels en Cor van Ewijck tweemaal hun man neke stonden tegen een Menneke. De achterstand is nu opgelopen tot 20.5 punten, maar met nog 3 ronden te gaan zijn er nog mogelijkheden. B I Jamin was ongenaakbaar tegen de Youngsters, die door Pascal Cornelissen nog aan twee puntjes werden geholpen Bij Jamin behaal den Henk Janssen en Geert Reijs ieder 3 pers. punten, scoorde Henk een 213-game en Geert zelfs twee (210 en 209). De hoogste game bij de heren kwam echter op naam van Rinus Kanning. die tot 233 pins kwam in de wedstrijd van zijn Treffers '94 tegen Alacarte in de B- groep. The Bom Losers scored 20 points against the Dream Team with Gloria Herbert (3 pers points) as their best player. Op zondag 2 juni organiseert de voetbalvereniging Hol thees/Smakt voor de zesde achtereenvolgende keer haar jaarlijkse trimloop: De Loobeekloop Deze zal plaatsvinden in en nabij de bossen bij sportpark De Halt in Holthees. Het parcours bestaat deels uil verharde en onver harde wegen. Het hardlopen als trai ning of gezondheidssport is hele maal in. Dat ziel men aan de trimmers in de bossen en aan de geweldige deelname van de regio nale trimlopen die dit jaar al gelo pen zijn. Deelname aan deze trimloop is voor iedereen mogelijk, jong en oud. De Loobeekloop is de negende wedstrijd van de Trimloopkompe- titie van het Land van Cuijk. Ook dit jaar kan de jeugd lot en met 12 jaar uit de gemeente Vierlingsbeek en Smakt gratis deelnemen aan deze trimloop mede door sponsoring van Taxi Verstraaten Overloon/Venray. De Rijck V.d. Ven Verzekeringen Maashees. Hahebo Boxmeer. Wil lems Adviesgroep Holthees en de Rabobank. Voor iedere afstand en leeftijds groep zijn er diverse prijzen te win nen. Voor de 5.15 en 10.3 km is er een apart 40+-klassement. Peildatum voor alle leeftijdscate gorieën is de leeftijd op I januari 1996. Iedere deelnemer ontvangt verder een herinnering. Kleed- en douchegelegenheid zijn aanwezig. Inschrijven kan tot 15 minuten voor de start van elke afstand in de kantine op sportpark De Halt. Men kan deelnemen aan de vol gende afstanden: Jeugd t/m 9 jaar. 1.35 km. start 10.00 uur: jeugd 10 l/m 12 jaar. 1.35 km. start 10.15 uur: jeugd 13 t/m 16 jaar. 5.15 km. start 10.30 uur: overige. 5.15 km. start De uitslag van de Nationale Hengeldag voor de jeugd was ondanks de regen toch niet slecht. I Jeroen Sanders met 244 cm; 2. Hans Sijbers 220 cm; 3. Rudi Bexkens 151 cm. Zaterdag 15 juni is de eerste wed strijd van de Jeugdkoning. bijeen komst om 14.00 uur aan de Ballonzuil. Inlichtingen bij B. Jansen, tel. 580526 of H Coppus. lel. 582235. Voor de senioren is er zaterdag I juni vrije wedstrijd te Well: zondag 2 juni 3e Koningswedstrijd aan de Maas; maandag 3 juni Pickerwed- striijd aan de Maas van 18.30 tot 22.00 uur: woensdag 5 juni onder linge wedstrijd aan de Ballonzuil, bijeenkomst 18.00 uur. Leden die de kontributie van 1996 nog niet hebben voldaan worden verzocht dit alsnog te doen, als men tenminste wil gaan vissen en dan zorgen wij voor de nodige vergun ningen. Voor vergunningen kunt u terecht bij de sekretaris H. v.d. Heuvel. Klaproos I. tel. 511215; A. v. Mill. Tamboerijnstraat 2. tel. 513086 of Van Grootel Hengelsport. Stations weg. Venray. Taxi Verstraaten wordt per 1 september 1996 de nieuwe hoofd sponsor van de Venrayse hockey- vereniging MHCV. De nieuwe overeenkomst van Verstraaten en MHCV heeft een looptijd van drie jaar met een optie voor nog eens twee jaar. Het kontrakt is tot stand gekomen in goed overleg met de huidige hoofdsponsor, die als Co-sponsor verder gaan. Buitengewoon content Harry Woltring de voorzitter van MHCV toonde zich buitengewoon content met de nieuwe hoofdspon sor. Voor Piet en Geert-Jan Verstraaten. beiden direkteur van Taxi Verstraaten. kwam de kans om zich als hoofdsponsor te gaan profi leren op een goed moment. Taxi Verstraaten, die ook aktief is binnen de voetbalsport, wil zich door mid del van sponsorschap nog nadrukke lijker gaan manifesteren naar bepaalde doelgroepen, met name in het (Venrayse) bedrijfsleven. 'De hockeysport past goed bij ons 10.30 uur: overige. 10.30 km. start 11.15 uur. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ6.- p.p. en voor de jeugd t/m 12 jaar ƒ3.- (jeugd uit de gemeente Vierlingsbeek en Smakt gratis). Voor meer inlichtingen kan men terecht bij G. Koopmans. tel 0478- 636706. PDV De Zwaluw Wedvlucht Roy, 19 mei: C. v. Vught I 20 31; Jac v.d. Laar 2 36 50; A. v. Gerven 3 46 67; Chr. Gerrits 4 12 24 27 34 47 58 71: J. Sijbers 5; J. Gommans 6 16 23 26 30 42 48 49 52 53 76 84 89 92: P. v.d. Laar 7: H. Liljens 8 17 19 38 39 41 45 54 60 61 62 64 68 69 72 75 78: A. Sijbers 9 10 11 14 40 66 81 85: H Peters 13 15 59: J. Voesten L 18; W. v. Osch 21: M. Voesten 22 70: P. v. Houdt 25 29 77: J. Maas 28 32 56 83 88; J. Kerstens 33 J. v. Kessel 35: Verdeuzeldonk 37 74 79; J. Jansen 43 44 80: A. v.d. Munckhof 51 73: E. Peters 55: A. de Riet 57: P. Smits 63 65; J. Versleyen 82: G. Boom 86 87: Comb. Arts 90 91. CC Peel en Maas Wedvlucht Roy: I W. Bouten B: 2. J. Cox Y: 3. M.'v. Boekcl B; 4. C. v. Vught Z: 5. A. v. Bre B: 6. W. Drabbels V: 7. M. v. Boekei B: 8. J. Cox Y: 9. G. Linders Y: 10. W. Jilisen B Wedstrijd: Zaterdag I juni: Breedte Sportdag in Sittard. Mededeling: De pupillen en D-jun. die deelne men aan de wedstrijd in Sittard. zaterdag I juni. dienen uiterlijk om 10.15 uur aanwezig te zijn in het clubgebouw op de baan. Van hieruit zal gezamenlijk vertrokken worden. Aanvang wedstrijd is om 12.00 uur op sportpark de Baandert te Sittard. Reisgeld is ƒ5.50 dit te voldoen bij vertrek. Trainer voor deze meeling is Lex Biesels. Het vervoer zal wor den verzorgd door: Linssen. Stegen en Biesels. AV Venray atlete Katja Broers blijft verrassen Tijdens de Internationale Asics Atletiek meeting die gehouden werd in het Belgische Duffel, leverde B- juniore Katja Broers opnieuw een opvallende prestatie. Wist ze vorige week in Kerkrade een scherpe tijd neer te zetten op de 800m in een clubrekordtijd van 2.12.4 min. deed ze er afgelopen zaterdag nog een schepje bovenop. De talentvolle AV Venray-atlete wist zich in de snelste serie van de 800m goed staande te houden en liep zich naar nieuw persoonlijk en clubrekord van 2.11.18 min. De heren Verstrooien met voorzitter Woltring op 16 mei jl. P. Verstrooien (links), G.J. Verstrooien (midden) en H. Woltring rechts). Foto: Set Hirdes. bedrijf. Het is een snelle en dynami sche sport. Bovendien is het een teamsport waarbij mensen moeten samenwerken om resultaat te berei ken. Juist die elementen zijn. ook binnen ons bedrijf zeer belangrijk', aldus de gebroeders Verstraaten. A&SINTERSPORT A&S Intersport voorziet in sep tember 1996 Dames 1 en Heren I van nieuwe kleding. De lange relatie tussen A&S Intersport en MHCV is middels deze overeenkomst weer nieuw leven ingeblazen. De over eenkomst heeft een looptijd van drie jaar. A&S Intersport. met inmiddels twee vestigingen in Venray. profi leert zich hiermee weer als dé kle- dingsponsor van de Venrayse (hoc key) sport. Gymnastiekvereniging 2 juni Sponsorloop en Gardenfete Evenals vijfjaar geleden zal door onze club in de zaal een sponsor loop gehouden worden. Dit betekent dat de kinderen via uilvoeringen op balk. kast. ringen, mat enzovoort geld bijeen kunnen brengen. Voor elke ronde krijgt men een stempel tje. Papa's, mama's, opa's, oma's... allemaal kunnen ze sponsoren en eventueel komen kijken of alles lukt wat hun kroost zoal door sporten bijeen vergaart. Voor elke deel neemster/nemer hebben wc een leuke verrassing in petto. Daarnaast willen we op die dag door verkoop van door de leden bij eengebrachte goederen geld inza melen. Wij denken hierbij met name aan eigengemaakte produkten als handwerk, kaarten, broodfiguren, enz., welke spulletjes door de kinde ren zelf op verschillende woensda gen zijn gemaakt. Builen zal een tent opgezet worden, waar je kunt genieten van een lekker kopje koffie met gebak of een pilsje. Voor de kinderen is er uiteraard limo. Bij de sponsorloop kan van 11.00 tot 14.30 uur gestart worden in de zaal. De gardenfete zal gehouden worden van 11.00 tot 16.30 uur (op de buitenplaats bij de gymzaal). Op 6. 7. 8 en 9 juni a.s. Avond vierdaagse Venray. Dit behoeft eigenlijk geen verdere uitleg. Het is elk jaar weer een genoegen om de uniform geklede deelnemers van de club te ontmoeten op de Vierdaagse van Venray. Wil je nog meedoen, geef je dan vlug op bij je groepsleid ster/der. Vorige week donderdag wisten 31 paren de weg naar de Kiosk te vin den om de 12e van de 15 vrije speel avonden van dit seizoen te spelen. Na deze avond zijn er nog 23 leden die een theoretische kans maken op de titel vrije kampioen van dit sei zoen. De leidster op dit moment, mw. Verheijen heeft 168 punten ver zameld. Aangezien de nr. 23 een score heeft van 108 punten is er nog een kleine kans dat hij/zij met nog drie avonden voor deze kompetitie te gaan nog drie keer 20 punten pak ken en op gelijke hoogte komt. Als de tweede Venrayse kroegen tocht nel zo geslaagd wordt als de uitnodigingsposter die afgelopen week voor de liefhebbers beschik baar was. dan gaat het een fantasti sche bridgedag worden op zaterdag 21 september. Wilt u verzekerd zijn van een deelnameplaats, geelï u zich dan spoedig op en gun uzelf een keer dat kaarlplezier als u nog nooit aan een kroegentocht heeft meege daan. Noteer als clublid ook 13 mei in uw agenda Dan spelen we nl. onze eigen traditionele aspergedrive. De uitslagen van vorige week: Geel: I. ds. Paris-Stappers. 2. hr. V. Genugten-De Schrijver: 3 ds. Arts- v. Well; Rood: I ep. Willemsen: 2. hr. T. Horst-mw. Verheijen; 3. hr. Van Pelt-Zuur: Groen: I. ep. Peetjens; 3. ds. Huys-Karagozyan; ds. burg-Coenen. Programma: Vanavond: Derde avond zomertro- fee 6 juni: Vierde avond zomertrofee. De zaalvoetbalsters van FC Hento kenden geen goede start in de strijd om de nationale titel. In het Pinksterweekeinde verloor het Venrayse team haar beide uitduels. Op vrijdag 31 mei om 21.00 uur speelt FC Hento de eerste thuiswed strijd in de sporthal in Landweert tegen Sport Peti. Vrijdagavond moest FC Hento in Den Haag aantreden tegen The Bombers. Vanwege de pinksterdruk- te op de autowegen arriveerde het Venrayse team een half uur te laat in de residentie. De Haagse tegenstan der klopte FC Hento vervolgens ruim met 2-10 Pinkstermaandag traden de Venrayse zaalvoetbalsters in Veld hoven aan tegen Sport Peti. FC Hento keek al snel tegen een 0-4 Edward Linskens heeft nog geen beslissing genomen. De Venrayse voetbalprof heeft een serieuze aan bieding \an het Belgische Lokeren op zak. Na zijn snelle en later mislukte overgang van drie maanden geleden van PSV naar NAC wil Linskens nu blijkbaar meer bedenktijd nemen. Lokeren promoveerde onlangs naar de eerste klasse, het hoogste niveau in België. Kon Edward Linskens de afstand naar Breda (95 kilometer) nog dagelijks overbruggen, bij Lokeren zal dat niet meer hel geval zijn. "Als ik kies voor Lokeren dan zal ik inderdaad moeten verhuizen. Clubkampioenschappen Zondag 26 mei zijn de jaarlijkse clubkampioenschappen gespeeld bi j dartclub t Huukske. Op dit toernooi, waar er volgens dubbel knock-off gespeeld werd. werd verrassend sterk gegooid. Dit zijn de uilslagen. 180-ers werden gegooid door Eduard Peelers I x. Mohammed Diraa 2x. Hoogste finish dames: Rachel Wyer 74. Hoogste finish heren: Erik Jansen 106. Einduitslag dames: I. Rachel Wyer: 2. Petra Bicrens; 3. Miep Weerts. Einduitslag heren: I. Eduard Peeters; 2. John de Bruyn: 3. Frank Thijssen: 4. Erik Jansen. Als bijzonderheden kunnen ver meld worden dat: Rachel Wyer voor de derde maal clubkampioen werd bij de dames en dus de wisselbeker mag houden: John de Bruyn zeer sterk gegooid heeft voor een derde divisionist: Er 21 deelnemers mee gestreden hebben aan dit toernooi Donderdag 6 juni is de algemene ledenvergadering café/bar t Huukske. aanvang 20.00 uur. Zondag 14 jan. is er een levcns- middelentoernooi in café-bar 't Huukske. Dit toernooi wordt geor ganiseerd door DC" 't Huukske. aan vang 13.30 uur. Inschrijven voor 13.15 uur. Ook telefonisch mogelijk onder 0478-581869. Kunstzwemmen Diploma/wemmen A.s. zaterdag I juni is er weer gelegenheid lol diplomazwemmcn. De volgende kunstzwemsters gaan op voor een diploma. F-diplo- ma: Dorien Geven. Yvon Hermans. Evelien Heijnen. Céline v.d. Ven. AsarNazari: E-dipl. Rianne Geven. Bianca Hofmans. Kim Janssen. Hanneke Peeters: D-dipl.: Yvon Franssen. Anne Janssen. Lea Jans sen, Suzan Nellen. Het inschrijfgeld is ƒ7,50 en dient voor aanvang betaald te zijn aan Anette. Voor de zwemsters die niet op gaan voor diploma is er gewoon training. De konditietraining van 18.00 tot 18.30 uur zal waarschijn lijk wel vervallen. De droogtraining gaat gewoon door. T-shirts De kunstzwemsters die een t-shirt besteld hebben dienen uiterlijk zaterdag I juni te betalen aan Anette. De prijs van het Spio i-shirt bedraagt ƒ27.50. Donderdag: 17.30-21.00 Manual 21.00-23.00 Korfbal Vrijdag: 16.30-17.30 Rank Xerox 17.30-19.30 Jumpers Maandag: 16.30-17.30 Gemeente 19.30-20.30 Huukske 2-Trpke 20.30-21.30 Huukske I-Bonte Koe 21.30-22.30 Veronica 2-Venray I 22.30-23.30 Drukshop-Venray 3(B) Dinsdag: 17.30-20.30 Jumpers 20.30-23.30 Badmintonclub Woensdag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-22.30 Badmintonclub 19.30-21.30 De Schuivers achterstand aan. Maar nog voor de rust kwam het team van coach Sief Peeters knap terug tot 3-4. Na de hervatting wist hel Venrayse team de achterstand niet meer ongedaan te maken en verloor uiteindelijk met 3-8. "In de wedstrijd tegen Sport Peti werd er veel beter gevoetbald dan in het eerste duel. We spelen nu nog twee keer in Venray. Als we beide keren zouden winnen dan maken we theoretisch nog een kans", hoopt coach Sief Peeters. De beide poulew innaars strijden straks in de finale om het Nederlands kam pioenschap. FC Hento besluit de voorronde op vrijdag 7 juni om 20.30 uur. In sporthal De Wetteling is dan het Haagse The Bombers te gast. Dat is de consequentie van dit vak maar het is ook slechts voor een paar jaar", aldus Edw ard Linskens. Tevens zal hij dan zijn functie als zaalvoetbalcoach bij Veronica moe ten opgeven. Het plaatsje Lokeren ligt ruim 180 kilometer van Venray tussen Antwerpen en Gent. Ik denk nog een of twee weken tijd nodig te hebben om tot een definitieve beslissing te komen", verwacht Edward Linskens. Linskens heeft afgelopen weken ook met het Venlosc VVV gespro ken maar nu deze ploeg niet promo veert naar de eredivisie is VVV voor Linksens uil beeld. Bowling Vereniging Venray Kontrakt hoofdsponsor overgenomen

Peel en Maas | 1996 | | pagina 9