l( CEZOND Bruin worden doe je vóór de vakantie! AL BRUIN VOOR DE ZON? 'TC.&i&etifée cUettAtea PHYTO BRONS plus Rozemarijn Thijm VENLO VENRAY ROZEMARIJN TMJM Met Phyto Bronz plus veilig bruin van binnenuit 49.90 5.00 De speciaalzaak voor uw gezondheid PEEL EN MAAS Donderdag 30 mei 1996 - Pa| (LE Grote Kerk Deken: J. Coenen. Eindstraai 6. lel. 581275: kapelaan H. de Wil ofm. Whisilerslraat I. lel. 582385: kape laan R. Woulering. Horsterweg 57. Casienray. lel. 57I2I5 of 580202: kapelaan H. Bournan, Dr. Poels- slraal 4. lel. 51I664. Priester in ern stig noodgeval: via balie ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraai 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag: H. Justinus. 9.00 H. Mis voor roepingen tot het priesterschap. 19.00 Gezinsmis voor Gerrie van Rijt (koll): Grad Ghielen (koll): Theodora Flinsenberg-v.d. Bogaard: Leo Gooren: jrd. echtpl. Antoon Poels-Schots en zoon Theyke. Zondag: H. Drie;eenheid. 9.30 Latijnse hoogmis voor oud-burge meester Janssen en echtgen.: Adri de Kroon (koll): overl. medewerkers Stichting Avondvierdaagse; overl. ouders Janssen-Muis; overl. ouders Gerardus Thijssen-Maters, overl. lam. en kinderen. 11.00 H. Mis Jan Ruijten (koll): Antoon Marlens (Groeningen). Maandag: HH. Carolus Lwanga en Gezellen. 9.00 H. Mis om een heid van alle christenen. Dinsdag: 9.00 H. Mis voorde vrede dichtbij en ver weg. Woensdag: HH. Boniftius en Gezellen. 9.00 H. Mis uit dankbaar heid: Marict en Martha Goumans- Janssen: ouders Van Osch-Hebben en zoon Sjef; Antoon Martens (Groeningen, koll): Wilhelmus Hubertus Janssen; Christiaan Beclet en ouders Hermanus Beclet en Petronella Raemakers en Marie Beclet: Antoon Janssen en echtgen. Donderdag: (Sacramentsdag). 9.00 H. Mis voor Grada Broers: Walter Klaassen: Jan Oudenhoven en echtgen. Godefrida van Tilburg en Gerarda van Mill. Vrijdag: 9.00 H. Mis als zwkd. Johanna Pouwels: Jan Backus. Dienbeurten: za 19.00: Ties. Gijs. Jacomyn. Sanne. Bram v. H. en Luuk: zo 9.30: de heren Mingels en Van Ham. Bram T.. Hoa, Tom en Marlijn; II.00: Suzanne. Sylvia, Stefan. Erik. Joost B. en Loek. Lektoren: zo. I LOO: T. Verbeek. Vincent van Gogh Instituut St. Servatiuskapel St. Annakapel Zaterdag: 18.30 Liturgieviering in de Si. Servatiuskapel. Voorganger: Guus van Loenen: lektor: P. Wittebols, Vertrek bus om I8.I5 vanaf de St. Annakapel. Zondag: 10.00 Liturgieviering in de St. Annakapel. Voorganger: Guus van Loenen; lektor: L. Straetmans. Vertrek bus 9.45 vanaf de St. Servatiuskapel. Dinsdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Woensdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Servatiuskapel. Donderdag: 16.45 Liturgieviering in de St. Annakapel. Stiltecentrum: Maandag: 16.45 Yoga en meditatie. Woensdag: 10.45-11.45 Psalmen- groep. Donderdag: 16.45 Yoga en medita tie. Paterskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute- ring. Horsterweg 57. Castenray of Leunseweg 5. tel. 580202. Opgeven misintenties ma t/m vr 9.30-10.30. Leunseweg 5 of tel 580202. Mis intenties voor de hier navolgende week dienen bij de pastorie opgege ven te worden voor deze week vrij dagmorgen 10,30 uur. Elke dinsdagmorgen is de kerk open van 10.00-12.00 uur voor verering van H. Antonius. Zaterdag: 17.00 Gelegenheid om te biechten. 18 (H) Volkszang: jrg. Jan Arts en overl fam.: uil dankbaar heid voor een jarige: Jo v. Els; Anna Coppus-Engels. Zondag: 8.30 Fam. Janssen-Krijns. 10.30 M.m.v. Zonnelied; Harry Janssen en overl. fam.; overl. ouders Smits; Anna Appels-denBoer. 12.00 Doop Anke Doppelbauer. Lang straat 60. 12.30 Doop Dwayne Engels. Bcethovenstraat 64. Maandag: 19.00 Voor de parochie. Dinsdag: 7e dinsdag van de Anto- niusnoveen. 19.00 J. Rijntjes-Man- ders; Arnold Schwachöfer. Woensdag: 19.00 Jan Mandigers. Donderdag: 19.00 Jrg. Gerlach v. Ass en fam. Vrijdag: 19.00 Overl. fam. Hendriks-v. Boven. Vredeskerk Bereikbaarheid priesters: A. Woute- ring. Horsterweg 57, Castenray of Leunseweg 5, tel. 580202, Opgeven misintenties: Leunseweg 5. ma t/m vr van 09.30 tol 10.30 uur. lel. 580202. Misintenties voor de hierna volgende week dienen bij de pasto rie opgegeven te worden voor deze week vrijdagmorgen 10.30 uur. Zaterdag: Kinderwoorddienst. 19.15 M.m.v. Chrisko; Wim en Antonet Jakobs-Hanen; overl. Hendriks Huisman: Dien Willems- v.d. Broek: Piet Wismans (fam. Wonodikromo). Zondag: 9.30 Hoogmis m.m.v. Mannenkoor Vredeskerk: voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze beide parochies; overl, ouders Junssen-Peters en zoons Gerril en Piet: Bea Schütte-van Dossclaar (koll): jrd Jan Hcndrix; Louis Koppers: Jos Jacobs (uit naam van Schutterij Hel Zandakker Gilde St. Jan). Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 Overl. ouders en fam. Sikes-Rutten: overl. ouders Janssen-Peeters: Lies Janssen- Wolters: Pierre Wolters; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. Zondag: 8.30 Antoon Janssen; Mie Staaks-Hermans. 10.00 Processie en openluchtmis op Transcedron. Fam. Vriens-Kerkhofs; overl. lani. Jeuken-Vcrhulsdonk: Gerda Jans sen; overl. vader; overl. ouders Looncn-van Rens en deken Loonen; Giel Vennekens en echtgen. en wederz. fam. (Harmonie en Gem. koor). Maandag: 9.00 Tol bijz. int. Dinsdag: 9.00 Uil dankbaarheid t.e'.v. O.L. Vrouw. Woensdag: 9.00 Voor priesterroe pingen (met Rozenkransgebed). Donderdag: 9.00 Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 8.30 Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel le bren gen aan God. 9.00 Uit dankbaarheid en tol bijz. int. 12.30 Voor bruid spaar Kivits-Lubbers. Misdienaarsbeurten: za 19.00: Merijn Gloudemans, Frank Frede- rix. Tom Gielens en Arjan Kempen: zo 8.30: Auke Reijnders. Suzan Nellen. Simone Geraedts en Linda Wijnhoven: 10.00: Judith Philipsen. Susan Janssen, Maud Lepsi. Loes Kessels, Dianne v.d. Mortel en Loes Rou wette. Maandelijkse kollekte: In dit weekend in alle H. Missen de maan delijkse kollekte voor onze eigen kerk. Kollekte Nederlandse missiona rissen. De kerkkollekte met Pink steren voor onze Nederlandse mis sionarissen heeft opgebracht ƒ457,-. Heel hartelijk dank aan alle gevers. Parochie Oirlo Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis (Jonge Garde Koor): Arjan Classen en overl. fam. Classens-Kieft: Frank Voermans; overl. fam. Heetkamp- Hekking. Zondag: Hoogfeest van Allerhei ligste Drie-eenheid. 10.00 Hoog mis (Herenkoor); Harrie en Truus Rongen-v.d. Berg. Woensdag: 9.00 H. Mis H. Mis Piet Steeghs: Hendrika Hagens; Johanna Bisterfelds en dochter Maria. Vrijdag: le Vrijdag der maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus. 9.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor priesterroepin gen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Rambags-Smits en zoon Ger: overl. fam. Wismans-Nooyen; overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen: Piet Keijsers; Diny Martens-van Haaren; Nella Classens-Janssen en Geert Classens. Woensdag: 9.00 Jrd. Anna. Gerardus en Martinus Philipsen. Misdienaars: za 19.00: Wilma en Sandra. Parochie Leunen Hoogfeest H. Drie-eenheid, le Zondag van de maand: bijzonde re kollekte voor onze eigen kerk. Zaterdag: 19.00 Lsm. Mien Lit- jens-Lemmen en overl. fam.; Piet Janssen en echtgen. en overl. kinde ren: Harrie Versteegen en Marie Versteegen-Moorrees: Dien v.d. Berg-Vermeulen: jrd. overl. ouders Jan Janssen en Joanna Janssen- Achlen en zoon Gerril: gest. jrd. Willem Verheijen. echtgen. en overl. kinderen. Zondag: 10.00 Hgm. uit dankbaar heid v.w. een 40-jarig huwelijk; Fien Loonen-Duijkers; leo Loonen en echtgen; jrd. overl. ouders Heesen-Voesten; gest. jrd. Maria Asselberghs; gest. jrd. Louis Weijs en Antonia Jacobs. 11.15 Geen H. Mis. Maandag: 19.00 Geen avondmis. Dinsdag: 19.00 Geen avondmis Woensdag: 19.00 Geen avondmis. Donderdag: 19.00 Geen avondmis. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 19.00 Lsm. t.e.v. H. Hart (vw offerblok): wkd. Gerard Voermans (6). Misdienaars: za 19.00: Joep Jenniskens en Linda Houben: zo 10.00: Inge Smits en Sanneke v.d. Oetelaar. Lektoren: za 19.00: Goen Reintjes; zo 10.00: Annie Reintjes. Gedoopt: Aniek Litjens. Vicarie- weg 47. Huwelijksafk.: Harm Kreijfelt uil Ysselsteyn en Angelique Keijsers uit onze parochie Fe roep). Rektoraat Heide Zondag: H. Drie-eenheid. 9.30 Hoogmis jgt. Gerardus Wismans en Sof Michels; jgt. overl. ouders Van Meijel-Seijkens en zoon Leo: Maria Hecsen-v. Soest. Misd.: Gemma. Maricllc. Gerard. Ivo. Roy en Koen. Donderdag: 18.30 H. Mis voor de overl. ouders Janssen-Doumen en tevens tot bijz. int. Rektoraat Veulen Hoogfeest van de Allerheiligste Drie-eenheid. Zaterdag: 19.00 Hgm. mndd Piet Spreeuwenberg en Maria Sprce- uwenbcrg-Philipsen: Tilla Jennes- kens-Poels; fam .Janssen-Smulders; priesterroepingen; Harry Hendrikx. Zondag: 10.30 Hgm. voor de parochie; voor de overledenen. Maandag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Dinsdag: 8e Dinsdag t.e.v. St. Antonius. 8.00 H. Mis t.i.v. offe raars. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de overledenen. Donderdag: 8.00 H. Mis voor de Ser Thissen. Vrijdag: Ie Vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis l e v. H. Hart t.b.i. 15.00 PI. Huwelijksmis bruid spaar Carlos Kersten en Gerry Nellissen. Misdienaars: za: Richard Mulders en Steffan Mulders: zo: Roy Smets en Eric Wismans. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19.00 (Kinderkoor): jrd. L. Pouwels; jrd. Jakob Flinsenbcrg: ouders Swinkels-Claessens en doch ter Jeanne: ouders Eeren-Heijnen en dochter Nelly. Zondag: Hoogfeest: H. Drie-een heid. 9.30 (Gregoriaanse Hoogmis): jrd. ouders Marcellis-Deckers. 11.15 Toon van Vegchel. Maandag: 19.00 Overl. parochia nen. Dinsdag: 11.00 T.i.v. zilv. bruid spaar Keijsers-v.d. Woldenberg. Woensdag: 19.00 Jrd. Petronella Verstappen-Vervoort en echtgen.: Joh. Pouwels. Vrijdag: 19.00 Petronella v. Well- Thoonen en echtgen. Misdienaarsbeurten: za 19.00: W. en S. Claessens; zo 9.30: W. Verheijen en R. Poels; 11.15: N. Pouwels en M. Verheijen: ma 19.00) di 11.00): D. Scheepens en J. Poels; wo vr 19.00: R. Hesselmans. Rektoraat Vredepeel Zaterdag: 19.00 Fam. Huys-v. Enckevorl. Zondag: 10.00 Fam. Van Veghcel- Vereijken. Maandag: 19.00 Voor de parochie. Donderdag: 19.00 Voor vrede. Misdienaars: za: Anita en Ellen; zo: Anke en luc. Lezers: za: Josien Claessens; zo: Jan Classens. Rektoraat Smakt In de St. Jozefkerk. Zondag: le Zondag na Pinksteren; Hoogfeest Allerhei ligste Drie-eenheid. 10.00 Hoog mis voor Vic Kersten (voetbalclub); Rene Buijzen; overl. fam. Seijkens- Cuppen; Harrie Koopmans (KBO); bijz. int. Dienb.: Bernadette Geurts en Petra Goumans. 14.30 Doop van Janice Daal. In de St. Jozefkapel. T.e.v. St. Jozef. Woensdag: 9.30 H. Mis voor overl. fam. Vrijsen. Vrijdag: 13.30 H, Mis pastor Ruud. Protestantse Kerkengemeenschap Venray e.o. Zondag 2 juni zal in het Zonnelied. Kiosk 6 te Venray, ds. H.J.C. van Es uit Eist voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 09.30 uur. Tijdens de dienst is er kinderopvang en er wordt kindernevendienst gehouden. Na afloop van de dienst is er koffiedrinken. In de Ned. Herv. Kerk, Maasweg 9 te Blitterswijck zal ds. H.J.C. van Es eveneens voorgaan in de dienst. Aanvangstijd is 11.00 uur. Hier is geen kinderopvang en kinderneven dienst. Na afloop is er koffiedrin ken. Gedenk de Venrayse orden met een teken Als dank voor de grote betekenis die de Venrayse Kloostergemeen schappen voor Venray en omgeving hebben, wil de Stichting 'Gedenk teken Kloosters' komen tot oprich ting van een monument. Door middel van een financiële bijdrage kunt u dit doel ondersteu nen. Men kan dit doen door een bedrag over te maken op Rabobank Venray, rek.nr. 17.39.67.760: giro- rek. van de bank 10.68.514 F.n.v. Gedenkteken Kloosters Venray Nadere inlichtingen: tel. 0478- 582352 of 582948. Eucharistievieringen in de Willibrorduskapel te Geysteren In de zomermaanden juni, juli en augustus is er elke woensdagavond een eucharis tieviering in de kapel van de H. Willibrordus in de bossen van Geysteren. Op die traditierijke plek kan men biddend samenzijn, om vanuit het leven van elke dat te luisteren naar het woord van de Schrift en met elkaar het Brood des Levens te breken en te delen. De dienst begint om 19.00 vuur J öccde foto Morgen, vrijdag 31 m eij in Ysselsteyn de prese plaats van jubileum foti Pioniers in De Peel'. T vindt de opening plaats v festiviteitenmaand b.g.v. h jarig bestaan van het Peeldt Deze week nog een foto al te beste) uit de begii (1929) van het bestaan Ysselsteyn. In de onmidde omgeving van het in 1927 pende kerkgebouw werden het kerkbestuur met voor van het rijk, twee boerdt gebouwd. De St. Jacobusl en de St. Odahoeve. We zien op deze foto Odahoeve. Het woonhuis aangebouwde koestal en set De uitbouw links is de kensstal. Mathijs Smeet Maasbracht wordt de pachter. Op de onderste foto een in de ruime keuken. Na g< arbeid is het goed rusten gezinsleden scharen zich o goed gedekte tafel, voor het dag-ontbijt. Boven de tafel de petroleumlamp. Link moderne kolenfornuis. Mo teel wordt de St. Odah bewoond door de fam. Ver< Proficiat Ysselsteyn. Jan v.d. P MEERDERE PRODUKTEN PER WAARDEBON MOGELIJK nieuw IN NEDERLAND ^ÊÊÊaÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊtKtÊÊÊÊtÊÊÊÊÊÊÊÊÊtÊÊtÊÊ/mÊtÊÊBÊÊÊÊmÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊttÊmmÊÊÊtÊÊiÊÊʧÊÊm -mm mm mm Een gelijkmatig gebruinde huid, zonder de risico's van te lang en te vaak in de zon liggen? Het kan echt, met Phyto Bronz Plus: een uitgekiende, 100% natuurlij ke combinatie van capsules en spray. De cap sules zorgen van binnenuit voor bruining ff? door de aanmaak van pigment te stimuleren, Phyto Bronz Plus capsules. Eenmaal in de I de spray intensiveert de bruining van buiten- zon gebruikt u daarnaast de spray, een rijke af. lotion met ondermeer kokosnootolie vitamine E, dat de natuurlijke barrière tegen I Al één tot twee weken voor u de schadelijke UV-stralen versterkt en voor een I zon ingaat begint u met het innemen van de goede vochtregulering zorgt. Zo krijgt u i korte tijd een egaal gebruinde huid, en dat is I nog steeds de beste en meest natuurlijke bescherming tegen de zon. In Frankrijk en Amerika is Phyto Bronz Plus al jaren een groot succes. Dat heeft te maken met het resultaat: een prach tige bruine teint én een optimale bescher ming. Phyto Bronz Plus: Sneller bruin, beter beschermd. Neem voor meer informatie contact op met de Indros Pfluger Consumen tenservice, tel. 036 - 537 08 71. Bruin worden en beschermd zijn tegen de zon wordt nu mogelijk met Phyto Bronz plus. Met 100% natuurlijke vitaminecapsules wordt de huid op de zon voorbereid. De capsules, die vanaf 15 dagen voor het zonnen ingenomen moeten worden, bevatten een combinatie van bèta-caroteen en vitamine E waardoor het melanine (ons pigment) zich alvast in de bovenste huidlaag verspreidt. Nog voordat u de zon ziet bent u al prettig getint. Éénmaal in de zon neemt de pigmen- tatie snel toe, waardoor de huid sneller bruin wordt en u zichzelf beschermt tegen schade lijke UV-Stralen. Naast de capsules gebruikt u de olie-spray van Phyto Bronz plus. Die geeft de so&t juiste vochtigheid aan de El huid en houdt haar soepel J§®F j en elastisch. Zonnen aan zee, op de zonnebank of lekker thuis, Phyto Bronz plus zorgt voor een gezonde bruine kleur. Phyto Bronz plus is een natuurprodukt van Indros Pfluger. Phyto Bronz plus en Phyto Bronz plus spray verkrijgbaar bij Rozemarijn Thijm in Venray en Venlo. m§ tegen inlevering van deze bon: VIJF GULDEN KORTING bij aankoop van Phyto Bronz Plus bruinings-capsules en spray Phyto Bronz Plus van 54.90 voor Phyto Bronz plus: overal en altijd UW VOORDEEL: Geldig t/m zaterdag 11-05-1996 DEZE PRODUKTEN ZIJN EXCLUSIEF VERKRIJGBAAR BIJ: r I I" ÉÖ4 {077^3545086 g ezo ndhcidswiyi kcls ^0478? Markt 20 515504 GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL GEZONDVOORDEEL H

Peel en Maas | 1996 | | pagina 18