I VVV-Nieuws VVV-Nieuws /4/vt#' Aktiviteiten Agenda Eerste H. Communie St.-Petrus'Bandenkerk Meimaand - Mariamaand Samenstelling priesterteam Bereikbaarheid pastorie: De Zondag Paterskerk proficiat!! ma SEL en maas Donderdag 2 mei 1996 - Pagina 9 ta 4 mei Folklore weekend o.l.vde Hakkespits 20.00 u Schouwburg o5 mei Schuttersfeesten/Komngsvogelschieten 14.00 u terrein Endepoel •vr 10 mei Openingtentoonstelling/ingebruikna me Camion 18.30- 20 30 u 't Freulekeshuus tt 11 mei Venray te paard.diverse evenemen ten In het leken van het paard 11 00-19.00 u Schouwburgplein/Grote Markt/ grasveld Grote Kerk •za 11 mei Rabo Top-40 Music-Tour 19.00-23 00 Schouwburgplein tg 11 mei Landeli|ke Fiets-en Molendag 9 00- 14.00 Start: VW Venray •zo 12 mei Beroepsmatige kunstenaars tonen hun werk, 11.00- 18 00 Dorpskern Geysteren io 12 mei Literair Café; Thomas Rosenboom; muzilale omlijsting Sonja Huysman 20 30 De y/itte Hoeve j 11/di 14 Kermis Orrlo dl 14 mei Tekencursus voor beginners; reserve ren op afspraak; 9.30-15.30 Schoor 2 Castenray a 18 mei Kennedytocht; fietstoertocht Start 9 00-11 00 de Karklingel Ooslnjm a 18/zo 19 Kennedymars Venray 22.00-18.00 Schouwburgplein •zo 19 mei Wandelpuzzeltocht voor groep 7 en 8 9 30-10 30. nabij de Rosmolen in Geysteren zo 19 mei Opening+Open Dag Texcar Autoverhuur 14 00-18 00 Bosweg 5 vr 24 mei 27 M C. Mtss-Verkiezingen 20 00 Zaai d'n Engel •do 23/ma 27 Muziekfeesten Merselo; tent Grooldorp Merselo •o 25/dl 28 "Impressions*; exclusieve Tuin-en Inteneurbeurs 11 00-18 00/21.00 Vlakwater Parkweg •vr 31 mei 75-jaar Ysselsteyn, Opening 19.00- 02 00 Gemeen schapshuis Ysselsteyn Openstelling Grote Kerk. maandag t/m zaterdag 14 00-16.00 uur 24 maart t/m half mei exposeren in Galerie 'De jxhting" Henny Zwart en Geert de Bruyn beel- len in brons, steen en hout. schilderijen en ruim werk rondom het thema; In Verwondering. Me met een gemerkte evenementen zijn aan- jemeld bij de ACEV en komen in aanmerking oor vermelding opde Venray Agenda Hieronder volgt een greep uit de vele voorstellin gen die U bij ons kunt boeken. fctegna Carta Adamo Benefietconcert 9 TheBluetones jl Xyrnphoma lndoors'96 12 André Hazes 14 lm 16 Heerlijk duurt het langst 16 Rowwen Heze en Storm 16 The Wonderful World of Louis Armstrong 16 t/m 19 Hog American Wheels Festival 18 Nachtconcert 22 Berliner Symphoniker 25 I'm 27 Pinkpop 25.27,30,31 Karin Bloemen JUNI 2 Clamed 2 Marco Borsato Andre Rieu I0t/m 13 Hemeken Trophy 12 t/m 29 Muziekfestival West-Brabant Breda 13 t/m 15 Festival Mundial Tilburg !9 Elvis Costello Amsterdam m Rock Werchter België 2 BZN Around the Fire Herten WGUSTUS 23 t/m 25 Grand Prix België België Uden Antwerpen Amsterdam Eindhoven Almelo Kaatsheuvel Amsterdam Zundert Breda Rotterdam Breda Breda Landgraaf Amsterdam Kaatsheuvel Breda Rosmalen MIDZOMERMUZIEKFEEST - VVV VENRAY 50 JAAR Op 21 juni viert de VVV Venray haar 50 jarig jubileum. Daarom heeft de VVV Venray een groots muziek spectakel georganiseerd. De Venrayse Bands Design, Basement Band, diverse joekskapellen en muziekgezelschappen zullen een optreden verzorgen. De kleintjes kunnen lekker housen met de smurfenhouseparty. Op het Henseniusplein is een gezellige muziekmarkt ingericht. En als toppers de "Veronica Zomertruuk" en "Beppie Kraft". Dus noteer 21 juni alvast in uw agenda u mag dit beslist niet missen. LANDELIJKE FIETSDAG Op 11 mei staat Nederland in het teken van de 23e Landelijke Fietsdag tevens Nationale Molendag. Speciaal voor deze dag heeft ook de VVV Venray een fietstocht samengesteld van ca 37 km. Tijdens deze fietstocht kunt u een kijkje nemen op de boerderij van de familie Derix. Een gedeelte van de opbrengst van deze Landelijke Fietsdag komt ten goede aan de Nederlandse Hartstichting, voor opvang van kinderen met een hartafwijking. Als u mee wilt doen dan kunt u tijdens kantooruren en op de dag zelf voor 5,- een routebeschrijving kopen bij de VVV/ ANWB Venray aan de Grote Markt 23. Starten kan vanuit de VVV/ANWB van 9.00 tot 14.00 uur. Alle deelnemers ontvangen een leuke herinneringsmedaille. NOORD EN MIDDEN LIMBURG "ASPERGELAND" De aspergefolder is er weer, met prachtige routes langs aspergevelden, leuke arran gementen, restaurants die asperges op het menu hebben staan en leuke recepten met asperges. Deze folder is gratis verkrijgbaar bij de VVV/ANWB Venray. REISVERZEKERING Vakantie Zorg dan voor eën passende reisverzekering, want dit hoort net zo goed bij een geslaagde vakantie als bijvoorbeeld mooi weer of lekker eten en drinken. Bij de ANWB heeft u de keuze uit de volgende drie reisverzekeringen: 1. de Benelux Reisverzekering; Een eenvoudige verzekering voor gezinsvakanties in de Benelux. Bovendien zijn dagtripjes naar de Benelux-buurlanden Duitsland en Frankrijk ook inbegrepen. 2. de Kortlopende reisverzekering; Deze eenmalige verzekering kunt U op maat afstellen op uw reisdoel, uw manier van reizen.de spullen die u meeneemt en de activiteiten die U onderneemt. 3. de Vaker Vakantie Verzekering; Nooit meer gedoe met reisverzekeringen want met deze verzekering bent u het hele jaar door gedekt, zowel in binnen als buitenland. Ideaal dus als u meerdere keren per jaar op vakantie gaat. Heeft u nog vragen, kom gerust langs op ons kantoor? De ANWB informatrices hel pen u graag verder. AANBIEDING VAN DE MAAND De ANWB/Hansaplast verbandoos is een handige hulp bij ongelukjes onderweg. In de doos zitten o.a. wondsnelverband, steriele gaasjes, pleisters, mitella, een schaar etc. en een wegzijzer voor eerste hulp. Hij is te koop bij de VVV/ANWB Venray van 24,95 nu voor de prijs 19,95. Deze aanbieding is geldig tot 21 mei. JWV venray grote markt 23. postbus~330, 5800 ah venray, holland, tel. (0478) 510505, fax (0478) 512736 Moeder en zoon gewond Woensdagavond omstreeks 23.10 uur liet een 65-jarige Venrayse haar hond uit bij haar woning aan de Chopinstraat. Tijdens die wandeling ontstond een vechtpartij tussen vier nog onbekende mannen en de 65- jarige Venrayse die steun kreeg van haar 43-jarige zoon. De politie rukte met de beschikba re mankracht uit en kreeg assistentie van de Koninklijke Marechaussee. Maar toen die arriveerde waren diverse klappen uitgedeeld en de mannen verdwenen. De 65-jarige werd voor behandeling van verwon dingen aan haar hoofd en arm naar het ziekenhuis vervoerd. Haar 43- jarige zoon had ernstige verwondin gen opgelopen waaronder gekneus de cq. gebroken ribben. De vrouw kon na behandeling naar huis, haar zoon moest ter observatie worden opgenomen. Een zoekaktie naar de vechtersba zen had niet het gewenste resultaat, terwijl wel signalementen konden worden doorgegeven. Het buurton derzoek heeft ook nog niet het gewenste resultaat opgeleverd. Toch hoopt de politie dat er zich getuigen zullen melden. De infor matie van die getuigen zal vertrou welijk worden behandeld. Omtrent de aanleiding of het motief van deze vechtpartij tast de politie in het duister. Diefstal jassen Een 14-jarige scholiere uit Ysselsteyn deed aangifte van dief stal van haar jas vanaf de kapstok van de scholengemeenschap aan de Zuidsingel. De waarde van haar jas bedraagt 129,-. De diefstal vond vrijdag plaats. Een 20-jarige inwoner van Venray deed aangifte van diefstal van zijn jas van de kapstok van een café in het Schoutenstraatje. De waarde van de jas is ƒ200,-. De diefstal vond Slaats vrijdagavond tussen 22.00 en 0.30 uur. Geen wind Zaterdagmiddag ontstond een beginnende bosbrand in het Vlakwaterterrein, begrensd aan de Kiekweg, Handrik en Hardeweg. Omstreeks 17.25 uur werd branda larm gegeven en gezien de plaats was de brandweer in rekordtijd ter plaatse. Deskundigen spraken er van dat het een groot geluk was, dat er op dat moment bijna geen wind was. Er was nauwelijks gevaar voor het overslaan van de brand naar het bosgebied van Vlakwater. Mede dankzij de inzet van passanten en omwonenden bleef de schade beperkt. Een oppervlakte van onge veer 100 m2 ging verloren. Als oor zaak denken de deskundigen aan onvoorzichtigheid met vuur. Winkeldief aangehouden Personeel van een aan De Bleek gevestigde schoenenzaak betrapte maandagmiddag omstreeks 13.30 uur een 17-jarige inwoner van Venray die zonder te betalen de win kel verliet met een paar schoenen ter waarde van 75,-. Hij werd aan de politie overgegeven die hem na ver hoor de aanzegging deed dat hij zich in verbinding met het Halt-projekt moet stellen voor het ondergaan van een alternatieve straf. Rubber palen in brand Vandalen hebben rubbere palen, die voor de afbakening van een weg in het bestemmingsplan Antonius- veld waren uitgezet in brand gesto ken. Door de enorme rookontwikke ling werd de brandweer gealarmeerd die het brandje bluste. Het schadebedrag kon nog niet wor den medegedeeld. Onder invloed Een 43-jarige inwoner van Venray is in de nacht van woensdag op don derdag bekeurd wegens het rijden onder invloed van alkohol. Na de ademanalyse is hij met een boete van ƒ350,- en een rijverbod van een uur huiswaarts gestuurd. Hij is gekontroleerd op de A73 onder Haps Diefstal fietsen Bij een inbraak in een schuurtje aan de Museumlaan in Overloon, zijn in dc nacht van woensdag op donderdag twee fietsen weggehaald. Diefstal draadloze telefoon Uit de jas van een 19-jarige Venraynaar werd een draadloze tele foon gestolen. De jas hing aan de kapstok van een café aan de Patersstraat. De telefoon werd door kinderen gevonden op een speel veldje in het Brukske en werd oor die kinderen naar de politie gebracht. Opgevoerde bromfiets Tijdens een kontrole bij het Raaylandcollege op opgevoerde brom- en snorfietsen, werd door de politie de bromfiets van een 16-jari- ge jongedame uit Merselo in beslag genomen. Het motorblok van die brommer had een inhoud van 80cc terwijl wettelijk maar 49,9 is toege staan. De jongedame kreeg proces verbaal aangezegd. De politie heeft aangekondigd met deze kontroles door te gaan. Sneiheidskontroles Vorige week vrijdag, in de namid dag werd een snelheidskontrole uit gevoerd op De Breid te Maashees. Tussen 15.10 en 16.30 uur passeer den hier 300 motorvoertuigen; 15 reden te hard. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 149 km/uur. Tijdens een snelheidskontrole op de Mgr. Geurtsstraat in Maashees bekeurde de politie vorige week woensdagmiddag 44 bestuurders die te hard reden. De snelheid van 418 voertuigen is gemeten. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 95 km per uur terwijl 50 km per uur is toe gestaan. Van de 44 bekeurde auto mobilisten reden 25 bestuurders harder dan 70 km per uur. Maandag hiela de politie van 12.40 tot 12.55 uur sneiheidskontro les op de Albionstraat waar 141 voertuigen werden gekontroleerd. Daarvan reden er dertien te snel. De hoogste snelheid bedroeg 81 km per uur. Van 13.05 tot 13.30 uur werden op de Noordsingel 133 voertuigen gekontroleerd. Daarvan reden er twintig te snel en de hoogste snel heid bedroeg hier 76 km per uur. Vrijdag werden door de politie weer sneiheidskontroles gehouden op de 50 km. wegen, de Horsterweg, de Albionstraat, de Noordsingel en de Overloonseweg en op de 80 km- wegen de Peelweg en de Ripseweg. In totaal werden 849 voertuigen gekontroleerd. Daarvan reden er 176 sneller dan de toegestane snel heid. Hoogste snelheid op de 50 km-wegen bedroeg 83 km per uur en op de 80 km-wegen 121 km per uur. Zaterdagmorgen hield de politie sneiheidskontroles op de Peelweg tussen Ysselsteyn en Vredepeel. 94 Voertuigen werden gekontroleerd, 34 reden sneller dan de toegestane 80 km per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 141 km per uur. Man schopte tegen auto Maandagavond reed een 28-jarige bestuurder, komend vanaf de Raad huisstraat, rechtsaf de Stationsweg op. Bij de voetgangersoversteek plaats stond en maan die bij het voorbijrijden tegen de zijkant van de auto schopte, waardoor een grote deuk in het plaatwerk ontstond. De schoppende man was vervolgens in geen velden of wegen meer te bekennen. De bestuurder zit nu met de schade. Benzine gestolen Zondagavond werd tussen 20.40 en 2-/55 uur de dop van de benzine tank van de personenauto van een 23-jarige inwoner van Griendtsveen vernield om daarna 30 liter benzine uit de tank over te hevelen. De autc stond geparkeerd op de parkeer plaats bij net NS-station in óostrum. Berichten van onze kerkgemeenschap 1996-4 Het is de maand mei. die op bij zondere wijze aan Maria is toege wijd. die ons weer eens uitdrukke lijk doet stilstaan bij de Mariaviering. In de Bijbel lezen we hoe God zelf Maria eerde. Mogen wij haar daarom dan ook met vereren? In Maria zien we dat de hoogste activiteit van de mens is: ontvankelijk w orden voor God. Maria verklaart zich gastvrij voor God. God mag bij haar thuis zijn. en zij mag bij God thuis komen. Is dit nu niet precies de laatste of eerste, in ieder geval de diepste zin van het menselijk bestaan? Het moge ons gegeven zijn om aan de hand van Maria te komen lot die diepste levenszin. Iedere vrijdag om 19.00 uur Marialof - 20 minuten vóór iedere H.Mis 's morgens door de week: gele genheid om samen het rozen hoedje te bidden. Tot God gebeden: Tussen dagelijkse beslommeringen door. Heer, heb ik deze kaars opgestoken. Ik wil een tijdje bidden bier. Leer mij. op voorspraak van Maria. kaarsrecht door het leven gaan Leer mij Uw lichtende boodschap beleven en laat mij erdoor verhelderd wor den. Laat mij een spoor van licht trekken en Uw Evangelie aanstekelijk maken voor alle mensen van deze tijd. Amen. In de stroom van de tijd lijken we vaak te vergeten, dat Jezus na het Laatste Avondmaal een oproep deed aan zijn apostelen: "Blijft dit doen om Mij te gedenken." Vanaf de eer ste week na de verrijzenis kwamen de leerlingen vanwege deze uitnodi ging iedere zondag samen en zijn de christenen dit overal ter wereld blij ven doen. Hieraan ontleent de vrije zondag zijn oorsprong! De komende zondagen zullen grote groepen kin deren ons dit weer in herinnering brengen, wanneer zij deelnemen aan de Maaltijd van de Heer en voor het eerst de H. Communie ontvangen. Op 5 mei bijten 62 kinderen van de Landweertscholen "De Vlaswei", "De Kruudwis" en "De Landweert" om 11.00 uur het spits af. Hun vie ring draagt als thema: "Samen op weg Samen onderweg". Zoals eens de leerlingen onderweg naar Emmaiis zullen ze luisteren naar de woorden van de Heer en zullen ze Hem herkennen aan het breken van het Brood. Op 12 mei volgen 29 kinderen van de centrumscholen "St. Petrus' Banden" en "Dr. Poels". eveneens om 11.00 uur. Aan de hand van hel verhaal van Noach en de ark zullen ze beseffen dat tegen de mensen gezegd wordt: "God houdt ook van jou!", want als teken van Zijn Verbond plaatste God de regenboog aan de hemel. Door het doopsel werden deze 91 kinderen lid van de Kerk: nu zetten ze, ondersteund door hun ouders, peetouders, de scholen en de parochie-priesters, hun tweede grote stap in de geloofsgemeenschap. Voortaan zullen zij niet alleen wel kom zijn in het kerkgebouw, maar ook bij de H. Communie zelf, waar in Christus zichzelf aan ons wil geven. Hij is met ons op weg. Hij houdt van ons! Opmerking voor de kerkgangers: Vanzelfsprekend zal bij de Communie-vieringen een deel van de kerk gereserveerd zijn voor de ouders. Wij vragen U begrip, dat U misschien niet op uw vaste plaats kunt zitten. Ook zal op beide zonda gen de H. Mis van 9.30 uur geen Hoogmis zijn. maar een leesmis. zodat de vieringen niet verstoord worden door mensen die vroegtijdig een plaats zoeken voor de feestmis sen. Gefeliciteerd! Al deze kinderen, hun ouders, broers en zussen wensen wij een hele mooie feestdag toe. Hierbij sluiten we natuurlijk ook al die andere communicanten in, die in andere vieringen in andere kerkge bouwen voor het eerst het Lichaam van Christus zullen gaan ontvangen. Jongens en meisjes, proficiat met dit grote feest, gefeliciteerd dat God nietje wil zijn' Priester-team St. Petrus' Banden. Deken J. Coenen, Eindstraat 6. tel. 581275 Kapelaan H. de Wit OFM. Whistlerstraat 1tel. 582385 Kapelaan R. Woutering, Horsterweg 57, Castenray, tel. 571215 Kapelaan H. Bouman, Dr. Poelsstraat 4. tel. 511664 Voor afspraken enz. is de pastorie bereikbaar maandag t/m woensdag en vrijdag tus sen 9.00 uur 12.00 uur. Opgave misintenties liefst tussen 9.30 uur - 10.30 uur op dezelfde dagen. Als nie mand van de priesters bereik baar is dan belt u in noodge val (0478) 522222 (dit is de balie van het Ziekenhuis). In Schinnen werd op initiatief van onze aalmoezeniers een discussie middag gehouden over de betekenis van de zondag. De zondag als rust dag. als vrije dag, staat onder druk nu het Parlement zich buigt over de openingstijden van winkels. En er mag dan een besluit zijn genomen, je kunt je afvragen in hoeverre dit definitief is. De priesterraad van het bisdom reikt ons het volgende ter overwe ging aan: "De z.g. 24 - uurs economie heeft veranderingen in werktijden teweeg gebracht. Mensen krijgen daardoor wel meer vrije tijd ter beschikking, maar tegelijkertijd verschuiven de werktijden naar de avonduren en het weekend. Ook de mogelijke opheffing van de winkelsluiting op zondag is een ontwikkeling die ons zorgen baart. De zondag komt als rustdag zwaar onder druk te staan. Wij zijn echter van mening, en velen met ons. dat de zondag in principe een rustdag moet blijven. Een vrije dag hoort tot het erfgoed van onze christelijke tra ditie. Maar ook andere wereldgods diensten kennen dezelfde cultuur. Dit gegeven is niet zonder beteke nis. Het is immers van belang dat zoveel mogelijk mensen tegelijk een vrije dag hebben, omdat daardoor optimale kansen zijn voor gemeen schappelijk gezinsleven, familiere laties en vriendschapsbanden. Daarbij hoort natuurlijk ook de reli gieuze beleving van de zondag. Nog steeds steken de cijfers van de zon dagse deelname aan kerkelijke vie ringen met kop en schouders uit boven andere vormen van collectie- Gingen ons door de dood voor naar het eeuwig vaderhuis Sef Linders 75 jaar, Giel van Well 74 jaar, Tonie Jacobs - Winnen 78 jaar. Giel Arts 84 jaar. Marie Wissink - van Goch 90 jaar. Toon Scheepers 87 jaar, Marian Hendriks 47 jaar. Verschillende namen leeftijden maar allemaal mensen van wie gehouden werd en die nu - soms pijnlijk - gemist worden. We mogen weten dat God "Liefde" heet; zou die Liefde menselijke liefde aan een einde laten komen Vanuit ons geloof weten we beter! We hebben de verrijzenis van Jezus gevierd en we weten dat iedereen die met Hem verbonden leeft óók zal komen tot een verijzenisleven. Met vertrouwen bidden we onze overle den dierbaren dan ook toe: "RUST IN VREDE". Werden door het doopsel kind van God en lid van onze geloofsgemeenschap: Thomas Kengen. Romana Burhenne. Tessa Vorstenbos, Jolanda van Kessel, Jonna Kessels, Floor Velthuizen, Janneke Kooien, Tijn Kooien, Lynn Martens. Wendy Janssen. Bianca Janssen Steeds is het weer vertederend hoe liefhebbende ouders jullie willen geven wat het beste voor jullie is. Ze doen dat omdat ze heel veel van jullie houden Het geloof en het doopsel hoort daar uitdrukkelijk bij: jullie ouders gunnen je de volle rijkdom van de Blijde Boodschap van Gods mensenlief de. Blijf je ouders om hulp vragen, zodat het geloof iets van jezelf wordt VerderWelkom, en Proficiat! Op zaterdag 20 april was het dan zover: in een indrukwekkende plechtigheid werd het nieuwe altaar in de "Paterskerk'geconsacreerd en de nieuwe lezenaar (Ambo) in gebruik genomen. Beide zijn voor het grootste gedeelte gemaakt uit het marmer van de communiebanken, die daar voor werden afgebroken Na het bouwen van priesterkoor, altaar en Ambo werd de hele kerk door een enorme groep enthousiaste vrijwilli gers onderhanden genomen en het resultaat mag er zijn! Graag wil ik namens u allen onze "buren" feliciteren: met altaar en ambo die werkelijk goed passen in het geheel; met de feestelijke plech tigheid waaraan velen meehielpen (we zagen schutterij St.-Jan in schit terende uniformen!); maar vooral met die vele vrijwillige handen die het werk licht maakten en die zeer opgewekt -al dan niet met vlaai enorm werk verzetten! Proficiat J. Coenen, pastoor - deken COLOFON INFO OVER DE ST. PETRUS BANDENKERK EN HET DEKE NAAT VERSCHIJNT OM DE VIER WEKEN. REDAKTIE-ADRES: NIESSEN- STRAAT 9. 5801 RN VENRAY OF DEKEN COENEN, EIND- STRAAT 6 VENRAY OPDRACHTGEVER: KERKBE STUUR ST. PETRUS BANDEN ve tijdsbesteding. Als de zondag als gemeenschappelijke rustdag ophoudt te bestaan, komen christe lijke waarden in het geding, moeten gezinnen, families en zelfs gemeen schappen hun verantwoordelijkheid nemen om voorwaarden te scheppen voor het behoud van de zondag als cultureel gemeenschapsgoed. Voor ons als kerk blijft het de taak om enerzijds de religieuze functie te benadrukken en anderzijds te bevorderen dat het streven naar het behoud van de zondag een breed draagvlak krijgt in de samenleving." Tot zover de tekst. Het zou goed zijn als iedereen eens nadacht over de gevolgen van een z.g. 24 - uurs economie! Werden in onze katholieke geloofsgemeenschap opgenomen Jacqueline en Malcolm Limburg: welkom, jullie beiden, in onze parochie We hopen dat jullie je snel hier zullen thuisvoelen. Weet datje kunt rekenen op de hulp en de stem van zeer velen. En wellicht dat we van jullie enthousiast-christen zijn kun nen leren. Laten we in ieder geval samen bouwen aan een levende en levendige geloofsgemeenschap rond de verrezen Heer Nogmaals: Welkom en Proficiat! Ziekencommunie Zoals u weet, bestaat de mogelijk heid voor langdurig zieken of thuis zittenden om de H. Communie thuis te ontvangen. U geeft het verzoek aan een van de parochiepriesters door; die maakt vervolgens een afspraak met tr over het tijdstip waarop en door wie de Communie gebracht wordt. Kerkradio Voor wie aan huis gebonden is, bestaat de mogelijkheid om alle vie ringen van de kerk thuis te volgen. Dit kan d.m.v. de kerkradio De kos ten voor een PTT-aansluiting bedra gen ƒ75.-. exel. de eerste aansluit kosten. Inlichtingen: Drs. Bloemen. Stationsweg 15, tel. 583869. Bereikbaarheid dekenale pastorie Het opgeven van misintenties kunt u van maandag t/m vrijdag van 9.30-10.30 u., behalve op donder dag. Wilt u de deken zelf spreken, bel dan gerust op. Is hij niet thuis, geef dan uw telefoonnummer: hij belt u zo spoedig mogelijk terug.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 9