Gemeenteraad akkoord met kerntaken- en efficiencyvoorstellen college KEERpunt voor Venray Verkeersmaatregelen Power(wo)man-loop NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY woningwet - wet ruimtelijke ordening Bosonderhoud in Vlakwater Deel van weg Valkenberg niet meer openbaar Collectes in maart Werving advertenties gemeentegids wet milieubeheer - wet milieubeheer commissies Dinsdag 30 april Oranjefeesten 1996 Zaalvoetbaltoernooi telefoon 0478-512772 PEEL EN MAAS Donderdag 4 april 1996 - Pagim pg GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres- Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur), In de oneven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13.00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur, dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 Uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. I)e gemeente Venray wacht in de komende jaren een flinke klus: de rol van de lokale over heid naar de samenleving toe zal ingrijpend veranderen, een aan tal gemeentelijke taken zal wor den overgedragen aan het parti culier initiatief en de gemeentelijke organisatie zal effi ciënter gaan werken. Dat alles moet leiden tot een afslanking van het ambtelijk apparaat met zo'n 80 arbeidsplaatsen en een besparing van bijna 4,8 miljoen gulden die in het jaar 2000 moet zijn gerealiseerd. Mei die voorstellen van het colle ge in hel kader van de operatie KEERpunt is de Venrayse gemeen teraad afgelopen dinsdag akkoord gegaan. De benaming KEERpunt staat voor: Kerntaken en Efficiency moeten leiden tot Effectiviteit en (zelf)Redzaamheid. Doelstelling van de operatie is een struktureel gezond toekomstperspektief voor gemeente en organisatie waarbij de lastendruk voor de burgers van Venray zo laag mogelijk blijft. De besluiten van de raad dins dagavond zijn gebaseerd op de in juni I995 vastgestelde uitgangs punten over de nieuwe rol van de gemeente naar de Venrayse samen leving. De raad koos toen voor minder overheid, zeker daar waar de burger mondig en zelfredzaam is en kan zijn en heel soms meer over heid, met name daar waar het gaat om de vangnetfunktie naar sociaal zwakkeren of anderen die nog niet of niet meer zelfredzaam zijn. Voortbouwend op die uitgangs punten omvatten de dinsdag geno men besluiten: privatisering en uilbesteding van werkzaamheden waar zinvol en mogelijk; bevordering van de eigen ver antwoordelijkheid van de burger en het particulier initiatief. De gemeente ondersteunt deze groepen waar nodig met subsi dies en premies om die eigen verantwoordelijkheid waar te kunnen maken. Dat alles vergt een verandering in handelen en denken, niet slechts bij de gemeente, maar ook bij organi saties, bedrijven en burgers.Degenen van wie meer eigen verantwoordelijkheid en zelf redzaamheid verwacht wordt, zul len niet meer voor alles bij de 'zor gende' overheid terecht kunnen. Die overheid heeft immers een andere positie gekozen.Dat geeft burgers meer vrijheden, minder afhankelijk heid. Pas zodra ze er niet in slagen zelfstandig in hun eigen behoeften te voorzien, zullen ze kunnen reke nen op de hulp van de gemeente. In de komende weken zullen we op deze pagina nader ingaan op de belangrijkste veranderingen voor burgers, bedrijven en instellingen in Venray als gevolg van de operatie KEERpunt. Heeft u vragen over dit onderwerp, dan kunt u bellen met de voorlicht ster van de gemeente, Ingrid Molenaar, tel. 523321. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. van een loods aan de Lol lebeek weg 48 te Castenray tnv G.S.T.J. Collin, Lollebeekweg 48; het bouwen van een carport aan het Zandakker 27 te Venray tnv L.W.L.M. van Meijel. Zandakker 27; hel plaatsen van een dakkapel aan het Bolderik 3 te Venray tnv P.A. Hermsen. Bolderik 3; het bouwen van een carport aan de Pastoor de Bolstraat 15 te Merselo tnv T.W.M. Hendriks. Pastoor de Bolstraat 15: het bouwen van een carport aan de I isdodde 2 te Venray tnv J.T.M ïanssen. Lisdodde 2: het bouwen van een carport aan de Dempseystraat 11 te Venray tnv A.P.G. Hawinkels. Dempseystraat II: bouwen van een carport aan de Wasbloem 11 te Venray tnv W.P.B. Bouwsema, Wasbloem 11 bouwen van bedrijfsruimte en kan toor aan het Keizersveld te Venray tnv Rotodyne Ventilatoren B.V.. Postbus 4666 te Reuver. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een tuinhuisje aan de Wasbloem I te Venray tnv C.A.W.P. van Beek. Wasbloem I; het uitbreiden kantoor/bedrijlshal aan De Hulst 10 te Oostrum tnv W.T.M. Hendriks. De Hulst 10: het plaatsen van tijdelijke kantoor ruimte aan de Raadhuisstraat 13 te Venray tnv H.J.M.E. Mathijsen, Raadhuisstraat 13; het verhogen van de bestaande dak- opbouw aan de Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn tnv Boerenbond Ysselsteyn, Peter Janssenweg 11; het bouwen van een carport aan de Sleutelbloem 44 te Venray tnv P.J.T.H. Hendriks, Sleutelbloem 44; het bouwen van een carport aan de Sleutelbloem 46 te Venray tnv A.J.M. Keunen. Sleutelbloem 46: het bouwen van een serre aan het Lovjnckplein löb te Ysselsteyn tnv H.W. Fleurkens, Lovinckplein 10b: het renoveren van een bedrijfspand aan de Hoenderstraai 83a te Venray tnv H. Franssen Vastgoed B.V.. Westsingel 54. Zij die menen door de afgifte van een of meer van de/e vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college v an burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemining op houwmeldingen Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmeldingen bouwtoestemming afgegeven. het bouwen van een zonneranda aan de Dagoberthof 26 te Venray tnv E. Derks, Dagoberthof 26; het bouwen van een tuinhuisje aan het Zevenblad 31 te Venray tnv P.J. Jansen. Zevenblad 31 het bouwen van een tuinhuis aan de Ranonkel 31 te Venray tnv T.P.H. Teunissen. Ranonkel 31; het bouwen van een tuinberging aan de Buitenhof 36 te Oostrum tnv M.H. Witvliet, Buitenhof 36. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze bouwtoestemmingen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij hel col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouw vergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het bouwen van een dakopbouw aan de Hubertusstraat 24 te Venray tnv R.B. Bogaard. Hubertusstraat 24; het bouwen van een dakopbouw aan de Hubertusstraat 22 te Venray tnv A.P.W.L. Willems. Hubertusstraat 22; het aanbouwen van een keuken aan de Langstraat 76 te Venray tnv T.F.P. Philipsen. Langstraat 76; het bouwen van een carport aan het Zandakker 26 te Venray tnv P.C.J. Dijkmans, Zandakker 26; het bouwen van een carport aan het Zandakker 27 te Venray tnv L.W.L.M. van Meijel, Zandakker 27; het uitbreiden van de woning aan de Laagheidseweg 14 te Venray tnv A.H.A. van Hest, Laagheidseweg 14: het bouwen van hobbyruimte aan de Tangostraat 4 te Venray tnv L.H.H. Vermeulen. Tangostraat 4: het bouwen van een carport aan de Marjolein 57 te Venray tnv J.M.J. Franssen. Marjolein 57: het -uitbreiden van de woning/car- port aan de Pastoor de Bolstraat 15 te Merselo tnv T.W.M. Hendriks, Pastoor de Bolstraat 15; het bouwen van een carport aan de Kruidenlaan 248 te Venray tnv J. v.d. Velde. Kruidenlaan 248: het bouwen van een caport aan de Lisdodde 2 te Venray tnv J.T.M. Janssen. Lisdodde 2: - het bouwen van een carport aan de Dempseystraat 11 te Venray tnv A.P.G. Hawinkels. Dempseystraat II. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 april 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvraag. - het bouwen van een snelservice res taurant met drive aan de Maasheseweg 89a te Venray tnv Mc.Donalds Nederland B.V.. Hettenheuvelwcg 4-6 te Amsterdam. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 5 april 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Venray, 4 april 1996 Burgemeester en wethouders van Venray. namens dezen. chef onderafdeling bouwbeheer In het gemeentebos Vlakwater zal dit jaar bosonderhoud gepleegd worden. In het voorjaar worden eerst de prunus serotina (ook wel bospest genoemd) gerooid. In het verre verleden is deze struik ingevoerd in Nederland omdat men dacht dat dat goed was voor de .strooiselvertering. Hij blijkt echter zoveel concurrentiekracht te bezit ten dat hij alles overgroeit en snel uitzaait. Om andere planten en strui ken een kans te geven, worden de prunussen gerooid. Als het kan wor den ze met wortel en al uit de grond getrokken; lukt dit niet dan worden ze afgezaagd. De struiken blijven liggen in het bos ter bevordering van de strooiselvertering. In het najaar wordt het bosgebied "gedund". De kroon van een boom heeft op een gegeven moment de ruimte nodig (voor licht en voedsel) om groot en stabiel te kunnen wor den. Vandaar dat een bos periodiek gedund wordt: er worden dan diver se bomen weggehaald ten gunste van de overblijvende. Voor nadere informatie over de werkzaamheden kunt u telefonisch contact opnemen met de vakbalie van de afdeling openbare werken via doorkiesnummer 523536. Deze afdeling is iedere dag bereikbaar van 9.00 tot 13.00 uur. B en W van Venray hebben beslo ten een deel van de weg Valkenberg in Castenray af te sluiten voor het openbaar verkeer (kadastraal bekend onder sectie R nr. 1267). De maatregel houdt verband met ont grondingswerkzaamheden. Het bewuste weggedeelte is ongeveer 450 meter lang en is gelegen tussen de aansluiting met de weg Diepeling en de uitgraving. De stukken m.b.t. deze maatregel en de bijbehorende tekeningen lig gen vanaf vandaag 4 weken ter inza ge bij de Publieksbalie in het gemeentehuis van Venray. Voor nadere informatie kunt u zich wen den tot deze Publieksbalie van maandag l/m vrijdag van 9.00 - 13.00 uur en op maandagmiddag van 13.00 - 17.30 uur. Belanghebbenden kunnen gedu rende deze 4 weken bezwaren tegen het voorstel indienen bij de gemeen teraad. In april zullen de volgende fond sen en verenigingen in Venray col lecteren: 31 maart-5 april Nationaal Fonds Kinderhulp (alleen in Oirlo) 6 april: S.V. Venray Jeugd 14-20 april: Nationaal Fonds Sport Gehandicapten 21-27 april: Nederlandse Hartstichting 28 april-3 mei: Heil der Zieken In verband met het Nationale Kampioenschap Duathlon "POWER(WO)MAN" in Venray op zondag 14 april zijn van 08.00- 19.00 uur onderstaande verkeers maatregelen van toepassing: Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (fietsparcours): 01. Loonsedijk 02. Beekweg 03. Klemdorp tussen De Steeg en de Beekweg 04. Noordsingel tussen St. Ursulastraat en Westsingel 05. Hoenderstraat tussen Gemmadal en Westsingel 06. Hoenderstraat tussen Westsingel en Langeweg 07. Westsingel lussen Noordsingel en Merseloseweg 08. Merseloseweg tussen Westsingel en Henseniusplein 09. Langeweg tussen Hoenderstraat en Kennedystraat 10. Kempweg tussen Langeweg en Henseniusplein Gesloten in beide richtingen voor bestuurders (loopparcours): 11. Henseniusstraat tussen Leeuwstraat en Henseniusplein 12. Patersstraat 13. Post.straat 14. Julianasingel 15. Wilhelminastraat 17. Prins Bernhardstraat tussen Julianasingel en Pr. Hendrikstraat 18. Pr. Bernhardstraat tussen Oranjestraat en Kolkweg 19 Oranjestraat 20. Kolkweg 21. Parallelweg Oostsingel tussen Kard. van Rossemstraat en Min. Ch. Ruysstraat 22. Minister Charles Ruysstraat 23. Mgr. Nolensstraat 24. Kardinaal van Rossemstraat 25. Dr. Poelsstraat 28. Hofstraat 29. Grote Markt 30. Marktstraat 31. Schoolstraat Eenrichtingsweg "uitgezonderd busdienst en bestemmingsver keer": 32. Noordsingel van Overloonseweg tot St. Ursulastraat Eenrichtingsweg "uitgezonderd (brom-)fietsers: 33. Langeweg van Kennedystraat tot Langstraat Eenrichtingsweg: 34. Langeweg van Hoenderstraat tot Frans Michelstraat 34a. Raadhuisstraat van Stationsweg tot uitrit P-terrein Raadhuisplein Verbod stil te staan: 35. Oude Oostrumseweg van Julianasingel tot Oostsingel Bereikbaarheid ziekenhuis en Merselo: Het ziekenhuis en Merselo blijven bereikbaar via de route Noordsingel - Oostsingel - Zuidsingel - Westsingel - Merseloseweg Bereikbaarheid bejaardencen trum Het Schuttersveld: "Het Schuttersveld" blijft vice versa bereikbaar via de route Zuidsingel - Oostsingel - Noordsingel - St. Ursulastraat (hier op aanwijzing van de parcourswachter de Hoenderstraat oversteken naar de Bergweg. Ontsluiting wijk Molenklef: De bewoners van de wijk "Molenklef" kunnen hun wijk vice versa bereiken via de route Hoenderstraat - Biezenvenneke - Merseloseweg. Indien gewenst kunnen de bewoners hun wijk ook verlaten, dit op aan wijzing van de politie en par- courswachters, via de Molenklefweg - rijwielpad Beekweg - Noordsingel. Hier dient men dan met enige wachttijd i.v.m. passerende renners rekening te hou den. Tijdelijke bushalten Noordsingel: In verband met het vervallen van de bushalten aan de Raadhuisstraat zul len deze halten tijdelijk worden ver plaatst naar de Noordsingel tussen de Raadhuisstraat en St. Annalaan. In de afgelopen weken hebben wij signalen van Venrayse ondernemers ontvangen die voor advertentiever koop benaderd zijn door een bedrijf namens Media Perspectief. Dit bedrijf zegt advertenties te werven ten behoe ve van een brochure of gids die in opdracht van de gemeente zou worden uitgegeven. Wij willen er bij deze met nadruk op wijzen dat de gemeente Venray geen zaken doet met dit bedrijf. De gemeentegids van Venray wordt uitge geven in samenwerking met uitgeverij City Tourist Promotions uit Waalwijk. De advertentiewerving voor deze gïds is inmiddels afgerond. De nieuwe gids verschijnt eind april/begin mei. In het algemeen geldt dat een bedrijf dat advertenties werft in het kader van een overeenkomst met de gemeente Venray (hetzij voor de gemeentegids hetzij voor reclame op borden e.d.) altijd een aanbevelingsbrief van de gemeente moet kunnen overleggen. Heeft u toch nog twijfels, neem dan contact op met de voorlichtster van de gemeente. Inarid Molenaar, tel. 523321. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wei milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat /.ij voornemens zijn vergunningen krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. R.M.A.M. Delsing. Hoopweg 18, 5801 HR te Venray voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een sportschool, gelegen aan de Mozartstraat 20-A te Venray; 2. Timmerfabriek Venray. Energieweg 20. 5804 CE te Venray voor een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning op grond van arti kel 8.4 van de Wet milieubeheer voor het veranderen/uilbreiden van een inrichting voor hel machinaal vervaardigen van timmerwerk, gele gen aan de Energieweg 20 te Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Hel ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 4 april 1996 tot het einde van de beroepstermijn in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie). Tot 2 mei 1996 kunnen de stukken ook. na telefonische afspraak (0478- 523630) op elke donderdag van 16.30 uur lot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingentermijn in.de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde in de Wet milieubeheer (artikel 8.40 Wm) is bij Algemene Maatregel van Bestuur (A.M.v.B.) een aantal categorieïn van bedrijven vrijgesteld van de vergunning plicht. In deze algemene maatregel van bestuur zijn voor die inrichtingen alge mene regels gesteld welke nodig zijn in het belang van de bescherming van het milieu. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er een A M.v.B.-melding is binnengekomen van: I P.J.M. Loonen. Hoogriebroekseweg 19. 5808 AA te Oirlo voor het oprichten van een inrichting voor de opslag van propaan ingevolge het Besluit opslag propaan milieube heer, gelegen aan de Hoogriebroekseweg 19 te Oirlo. De meldingen kunnen worden ingezien van 4 april tot 18 april 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksba lie» De stukken kunnen gedurende deze weken ook. na telefonische afspraak (0478-523630). worden ingezien op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur. Venray. 4 april 1996 Burgemeester en wethouders voor noemd. namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer. Vragen??? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter Onderwijs, sport en sociaal-cultureel wer De commissie Onderwijs. Sp en Sociaal-Cultureel Werk vergad op donderdag II april 1996 19.00 uur in het gemeentehuis Venray. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda mededelingen. 2. Spreekrecht publiek. 3. Ingekomen stukken; 4. Vaststelling verslagen d.d. 5 l'ebm en 26 maart 1996 5. Gewestaangelegenheden. 6. Concept-raadsvoorstel inzake pr) tisering De Schakel. 7. Concept-raadsvoorstel inzake wij gine verordening leerlingenverv Venray 1990. 8. Rondvraag en sluiting. Nil Volkshuisvesting, ruimtelijke ordening grondbedrijf De commissie volkshuisvesti: ruimtelijke ordening en grond t drijf vergadert op donderdag 4 ap ST 1996 om 19.00 uur in het gemeen huis. De agenda luidt als volgt: 1. Opening, vaststelling agenda mededelingen. 2. Hoorzitting mbt. het oniwc z bestemmingsplan "De Diepeling' Spreekrecht publiek Ingekomen stukken. Vaststelling verslag van de verga ring van 11 maart 1996. Gewestelijke zaken. Sloop pand Beekweg 28. Pand Fluitekruid 46 in Landween Raadsvoorstel tot vaststelling het bestemmingsplan 'Puttem Ma Ysselsteyn'. 10. Raadsvoorstellen tol het nemen voorbereidingsbesluiten 11Lijst aandachtspunten cie-VROG 12. Rondvraag en sluiting Culturele, maatschappelijke a sociale zaken De vergadering van de commksi culturele, maatscha[ sociale zaken, gepland voor 4 apf vervalt in verband met onvoldoere agendapunten en de extra vergadi ringen rond KEERpunt. De eerstk mende vergadering staat gepland 9 mei Evenals vorige jaren zal ook in 1996 het Oranjezaalvoetbal toernooi worden georganiseerd in Sporthal De Wetteling in het kader van Koninginnedag, ledereen die aan dit evene ment wil deelnemen wordt verzocht onderstaand inschrijf formulier in te leveren bij de afdeling Welzijn van de gemeente Venray, t/m maandag 22 april a.s. 12.00 uur of bij Sporthal De Wetteling (dhr. Van Katwijk). Tevens wordt men verzocht het inschrijfgeld te voldoen, bij inlevering van het inschrijfformulier. Deelnamekosten h bedragen per team f 20,-. IBB mmmm m m m mmbi «0 Inschrijfformulier Oranjezaalvoetbaltoernooi 1996 Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi 1996 met I herenteam: naam van het team: kleur shirts/broek: Hei Rar 2 Jar Nel Ha; S8C Pe: Ai: No! woonplaats: telefoon: SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING 'ENUITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BEL VOOR MEER INFORMATIE Attente getuige Een 25-jarige Venraynaar ko: worden aangehouden nadat hij vei nielingen aan geparkeerde auto aan de Gerbrandystraat ha gepleegd. Een attent buurtbewoon ster had gezien hoe de man ee: antenne van een auto vernielde oi vervolgens een spiegel van ee bedrijfsauto te vernielen. Zij gi haar bevindingen door, maar wi! ook de vertellen dat de man een fit was binnengegaan. Daar kon i politie de man aanhouden. Hij kon na verhoor en opmakin van proces-verbaal naar huis. Diefstal uit kluis Een 37-jarige inwoner van Venn deed namens de Stichting Jongere werk aangifte van diefstal uit muurkluis van het aan Hoenderstraat gelegen Jongerencd trum. Uit de muurkluis is meerde malen een klein geldbedrag geste len. In totaal gaat het om een bedra yj van 750,-. Het onderzoek omtrfljj>( de dader is nog lopende.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20