Voorontwerp bestemmingsplan McDonalds ter inzage Informatieavond nieuwe inrichting pleinen Venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Viering van Boomfeestdag in Venray woningwet - wet ruimtelijke ordening Richtlijnen ammoniak beleid ter inzage Kap- vergunning verleend voor esdoorn Veltum e telefoon 0478-512772 commissievergaderingen Gemeenteraai vergadert ove KEERpunt wet milieubeheer - wet milieubeheer PEEL EN MAAS Donderdag 28 maart 1996 - Pagina GEMEENTEHUIS VENRAY Raadhuisstraat 1 Tel: 0478-523333 Fax: 0478-523222 Correspondentie-adres: Postbus 500 5800 AM VENRAY Openingstijden: Publieksbalie: maandag t.m. vrijdag 08.30-17.30 uur. Voor zaken rond Gemeentewerken en Financiën kunt u voorlopig alleen in de ochtenduren van 09.00-13.00 uur terecht (op maandag tot 17.30 uur) In de oqeven weken op vrijdag is het gemeentehuis tot 13 00 uur geopend. Vakbalies van Burgerzaken en Sociale zaken: maandag t.m. vrijdag van 09.00-13.00 uur (op maandag tot 17.30 uur). De afdeling Sociale Zaken heeft daarnaast een afspra- kenspreekuur (tel. 523236 of 523237). Maandag 08.30- 17.30 uur. dinsdag t.m. don derdag 08.30-13.00 uur en 14.00-17.00 uur; vrijdag 08.30-13.00 uur (in de even weken ook van 14.00-16.30 uur). Spreekuur leden college b. en w. Burgemeester en wethouders hou den elke maandag van 10.00- 11.00 uur spreekuur. Bezoek is alleen mogelijk na telefonische afspraak, tel. 0478-523311 of 523312. Raadsvergadering Elke laatste dinsdag van de maand, aanvang 19.00 uur. De gemeente Venray viert komende woensdag 3 april de Nationale boomfeestdag 1996. Het thema voor 1996 is: een zee van bomen. De deelnemende school voor dit jaar is de Kruudwis in Landweer!. 49 kinderen van groep 7 en 8 plan ten ruim 100 eiken op Keizersvcld tussen Sleutelbloem en de Maasheseweg. Deze bomen komen in de berm aan beide zijden van de weg te staan. Het programma voor de Boomfeestdag ziet er als volgt uit 8.45 uur: Koffie voor genodigden op school. 9.00 uur: Toespraak door wethou der J. Driessen. Tevens reikt hij een herinneringsvaantje van deze boomfeestdag uit aan de leerkrachten van groep 7 en 8. 9.15 uur: De deelnemende kinderen vertrekken met hun begeleiders naar Keizersveld. 9.30 uur: De heren Driessen en Weyers (van De Kruudwis) planten samen de eerste boom. De plaats wordt nader bepaald. 9.45 uur: Groepjes kinderen gaan met hun begeleid(st)er naar de aangewezen plaats en planten daar de bomen. 11.00 uur: Na het planten gaan alle groepen gezamenlijk terug naar school. Daar krijgt iedere plant(st)er een boomfeest-line- aaltje eneen appel aangeboden. 11.30 uur: Einde boomfeestdag. Burgemeester en wethouders maken, gelet op het bepaalde in artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en het bepaalde in artikel 2. lid 3 van de Inspraakverordening voor de gemeente Venray, bekend dat ter inza ge ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan 'McDonalds'. Dit bestemmingsplan beoogt een McDonalds/McDrive-restaurant moge lijk te maken in de hoek tussen autosnelweg A73 en de Maasheseweg, tegenover het motel Asteria. Het voor-ontwerpplan en de overige daarop betrekking hebbende stuk ken liggen met irlgang van 29 maart 1996 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuisstraat 1 te Venray, bij de publieksbalie, op maandag van 09.00 tot 17.30 uur en op de overige werk dagen van 09.00 tot 13.00 uur. Gedurende bovengenoemde termijn van twee weken bestaat voor een ieder gelegenheid eventuele op- of aanmerkingen schriftelijk kenbaar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. het bouwen van een woning aan de Pater Tulpstraat 24a te Ysselsteyn tnv T. Jenneskens. Veenmos 14; het bouwen van een tuinhuisje aan de Ringweg 6 te Ysselsteyn tnv J Spreeuwenberg. Ringweg 6). het bouwen van een mestopslag- put/kuilplaats aan het Rot ven 3 te Oirlo tnv M. Philipsen. Rotven 3; het aanpassen van de gevel van de berging aan de Melehiorhof 27 te Venray tnv M. de Jonge. Melehiorhof 27; het verbouwen van een winkelcen trum sportschool)aan de Veltumse Klefïen te Venray tnv V.H.S. Onroerendgoed Mij.. Haverkamp 210 te Den Haag. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze vergunningen rechtst reeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wel Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag. waarop de beschikking is toegezon den of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Bouwtoestemming op bouwmelding Burgemeester en wethouders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwmelding bouwtoestemming afge geven. het bouwen van een tuinhuisje aan de Ranonkel 24 te Venray tnv H.F.G, Jansen. Ranonkel 24 Zij die menen door de afgifte van deze bouwtoestemming rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burge meester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaarschrift indienen en wel binnen 6 weken nadat de beschik king is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publikatie wordt ingediend. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. verbouwen van de woning aan de Poststraat 21 te Venray tnv L. Vennekens. Gouden Lecuwpad 8: het vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat 13 te Leunen tnv C.J.M. de Weert, Wethouder Reintjesstraat 13: - het bouwen van een serre-bergmg- dakkapel aan de Kruidenlaan 10 te Venray tnv L.J.G. Engels, Kruidenlaan 10; het bouwen van hobbyruimte aan de Tangostraat 4 te Venray tnv L.H.H. Vermeulen. Tangostraat 4; het uitbreiden van de keuken aan de Langstraat 76 te Venray tnv T.F.P. Philipsen. Langstraat 76; het bouwen van een carport aan het Zandakker 26 te Venray tnv P. Dijkmans, Zandakker 26; het vergroten van de garage met ber ging aan de Weegbree 7 te Venray tnv A.G.F. van Asseldonk, Weegbree 7; het aanbouwen van een keuken aan de Klaproos 49 te Venray tnv R. v.d. Ende, Klaproos 49; het bouwen van een berging aan de Anemoon I te Venray tnv G.J.M.G. v.d. Munckhof, Anemoon I; het bouwen van carport aan het Penningkruid 95, 100 t/m 110 te Venray tnv Bouwbedrijf Cleven, Gen. Dempseystraat 25 te Swolgen; het bouwen van een carport aan de Kempweg 35 te Venray tnv F.J.M. Janssen, Kempweg 35. Bouw vergunning aangevraagd Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan de volgende bouwaan vragen medewerking te verlenen. het uitbreiden van de woning aan het Christoffelkruid 52 te Venray tnv P Kranenburg, Christoffelkruid 52; het uitbreiden van de woning aan het Lamersveld 8 te Venray tnv G.J. Hoppenreijs, Lamersveld 8; het bouwen van een serre- berging.dakkapel aan de Kruidenlaan 10 te Venray tnv L.J.G. Engels, Kruidenlaan 10; het vergroten van de woning aan de Wethouder Reintjesstraat 13 te Leunen tnv C.J.M. de Weert, Wethouder Reintjesstraat 13; het vergroten van de garage met een berging aan de Weegbree 7 te Venray tnv A.G.F. van Asseldonk, Weegbree 7. De op de bouwaanvragen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Bouwvergunning aangevraagd (artikel 19 WRO/50 Woningwet) Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti- Op 5 maart 1996 heeft het college van burgemeester en wethouders de nota goedgekeurd waarin nadere uit werkingen staan opgenomen over het Convenant Interim Ammoniakbeleid Limburg, de Toelichting en de Handleiding om te komen tot één uniforme uitleg c.q. uitvoering. Bij de beoordeling van vergunningaanvragen ten behoeve van de agrarische sector zal met deze uitwerkingen, voorzover nood zakelijk, rekening worden gehou den. De nota plus de bijlage liggen voor een ieder gedurende vier weken vanaf datum van publikatie ter inzage bij de publieksbalie van het gemeentehuis op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur. De stukken kunnen in deze periode ook. na telefonische afspraak (0478-523544) op donder dag van 16.30 uur tot 19.30 uur wor den ingezien. Er bestaat geen moge lijkheid tot het inbrengen van bedenkingen c.q. zienswijze. Het college van burgemeester en wethouders heeft een kapvergun- ning verleend voor het vellen van 1 esdoorn. Deze staat in een groen strook voor Bergkwartier 35. De bewuste boom vertakt zich op ca. 1 meter boven het maaiveld. Op deze hoogte bevindt zich het begin van een plakoksel, dat op langere termijn op deze plek zal inscheuren. Vandaar dat de gemeente heeft besloten om een kapvergunning te verlenen. Er zal een nieuwe boom voor in de plaats komen. Voor meer informatie kunt u bel len met de publieksbalie van de gemeente, tel. 523536 of 523544. kei 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 van de Woningwet medewerking te verlenen aan de volgende bouwaanvraag. het verbouwen van het pand aan de Prins Bemhardstraat 9 te Venray tnv Huisartsen-groepspraktijk, Patersstraal 60. De op de bouwaanvraag betrekking heb bende stukken liggen met ingang van 29 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksba lie. Gedurende deze termijn kunnen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Procedurestart artikel 18a WRO t.b.v. bouwmeldingen Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van arti kel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende dan wel van de in voorbereiding zijnde herziening bestem mingsplan ten behoeve van de volgende bouwmeldingen. het bouwen van een tuinhuisje aan de Klaproos 2a te Venray tnv F. Bierens, Klaproos 2a;. De op de bouwmeldingen betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 29 maart 1996 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de publieksbalie. Gedurende deze termijn kunnen schriftelijk bedenkingen bij bur gemeester en wethouders worden inge diend. Venray. 28 maart 1996 Burgemeester en wethouders Alkoholkontrole Tijdens een alkoholkontrole in de nacht van woensdag op donderdag werd op de rondweg Brukske een ersonenauto aangehouden. De estuurder, een 50-jarige Venray- naar, bleek onder invloed van alko- hol te verkeren. Hij kreeg een rijver bod van vijf uur en de aanzegging dat proces-verbaal zal worden opge maakt. Voor de vierde maal... Een 70-jarige Venray naar deed aangifte voor het bekrassen van zijn aan de Deken Berdenstraat gepar keerde personenauto. De schade bedroeg ƒ200,-. Het is al de vierde keer dat zijn auto bekrast werd. Lichtkoepels vernield Zaterdag 16 maart werden drie lichtkoepels op het dak van school Focus aan de Ursulastraat vernield. Schade 1.500.-. De daders konden worden achterhaald en de ouders, van de twee jongens in de leeftijd van 10 jaar, werden aansprakelijk gesteld voor de schade. Vernielingen Een 56-jarige inwoner van Meterik deed aangifte van vernielin gen aan zijn aan de Landweertweg geparkeerde personenauto. Uit spo ren viel op te maken dat de schade door een voorbijrijdende fietser moet zijn veroorzaakt. Volgens die sporen waren de vernielingen met de pedaal en het stuur van een fiets veroorzaakt. De schade bedraagt ƒ2.000,-. Een 31-jarige Venray naar deed aangifte van vernielingen aan zijn aan de Kruicienlaan geparkeerde auto. Twee auto-emblemen waren er_ op ruw wijze vanaf gehaald, de ken-" tekenplaat aan de achterkant was verdwenen en twee banden waren kapot gestoken. Er werd aangifte gedaan van ver nielingen aan de speeltoestellen, die bij de bijzondere school Focus aan het Groenewoldsepad zijn geplaatst. Er werd aangifte gedaan van ver nielingen aan de basisschool de Bongerd aan de Eikenlaan. Hier werden het hekwerk en de afraste ring kapot gemaakt. Hoe groot de schade is kon nog niet worden medegedeeld. Oorlogstuig Tijdens landbouwwerkzaamheden werd een nog intakt zijnde brisant- granaat van Duitse makelij gevon den aan de Energieweg. De lengte van de granaat bedroeg 126 cm. en een doorsnede van 8 cm. In afwach ting van ruiming door de EOC werd de granaat veilig gesteld. Stadswachten wisten illegale storter te achterhalen De stadswachten die in het Brukske aktief zijn wisten een ille gale storter van twee zakken met kalk en sloopafval in de struiken van de Plataanstraat te achterhalen. Zij kregen de melding van de gemeentelijke kantonnier. De storter kreeg de opdracht de zakken met kalk op een daartoe geëigende stort plaats te deponeren. Mercedesster gestolen Een 44-jarige inwoner van Overloon deed aangifte van diefstal van de Mercedesster van zijn aan het Bingelkruid geparkeerde Mercedes. 4 SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING EN UITERAARD DE VOORDELIGSTE TARIEVEN 'BELVOOR MEER INFORMATIE Komende donderdag 4 april houdt de gemeente een informatieavond over de plannen voor de nieuwe inrichting van het Schouwburgplein, Henseniusplein en Grote Markt. De bijeenkomst is bedoeld voor omwonen den van de pleinen en andere belangstellenden. Afgelopen jaar is er een studie geweest naar mogelijkheden om de pleinen meer sfeer te geven. Aanleiding daartoe vormde de kritiek die er, met name vanuit bewoners, nog steeds bestaat op de inrichting van deze pleinen. Resultaat van de studie is enerzijds een aantal aanpassingen ter versterking van de huidige beeldvorming en daarnaast een aantal aanvullingen die vooral gericht zijn op de "openheid" van met name het Schouwburgplein. Bij de voorstellen wordt uitgegaan van een geleidelijke ontwikkeling; per plein wordt een mogelijk eindbeeld geschetst dat via tussenstappen bereikt kan worden. Het college van B W heeft ingestemd met de uitgezette lijn voor verbete ring van de pleinen. Alvorens een definitief plan uit te werken wil de gemeente de direct en indirect belanghebbenden informeren over de conse quenties van de verbeteringen en hun reacties vernemen. Voor een aantal doelgroepen heeft de gemeente aparte bijeenkomsten georganiseerd. Zij zijn schriftelijk uitgenodigd. De laatste bijeenkomst in deze serie is bedoeld voor winkeliers en vertegenwoordigers uit de horeca en vindt plaats komende woensdag 3 april vanaf 19.30 uur in het gemeentehuis. Omwonenden en overige belangstellenden worden bij deze van harte uitge nodigd de bijeenkomst van komende donderdag bij te wonen. Ook deze vindt plaats in het gemeentehuis en begint om 19.30 uur. Commissie openbare werken De commissie openbare werken vergadert op woensdag 3 april om 17.00 uur op het gemeentehuis. Voorafgaand aan de vergadering brengen de leden van de commissie vanaf 14.00 uur een werkbezoek aan het in aanleg zijnde fietspad aan de Overloonseweg en de interwijk fietsverbinding. De agenda voor de vergadering luidt als volgt: 1. Opening 2. Spreekrecht publiek 3. Verslagen vergaderingen 12-02-96 en 06-03-096 4. Regionaal Verkeers- en vervoersplan. 5. Vrachtwagen parkeren. 6. Gewestaangelegenheden 7. Mededelingen en ingekomen stukken 8. Rondvraag en sluiting I De openbare raadsvergaderii van komende dinsdag 2 april (van 19.00 uur in het gemeentehuis) sta jn het teken van de kerntaken- efficiencyvoorstellen rc, KEERpunt. Belangstellenden zi van harte welkom. De agenda lui als volgt: Opening. Mededelingen. Spreekrecht publiek. Vaststelling van de agenda. Notulen van de openbare vergad ring van de raad der gemeen Venray, gehouden op dinsdag 1 januari 1996 en dinsdag 27 febnJ 1996 Ingekomen stukken Kerntaken- en efficiency-voorstel! inzake KEERpunt Vaststelling Beleidsplan Verkeert Vervoer Eerste algemene aanpassing I ting 1996 Financiële kadem Gewestbegroting 1997 Bezwaarschrift als, bedoeld Algemene wet bestuursrecht t raadsbesluit van 28 november 19Ü nr. R 336, houdende intrekking» kei 352 van de bouwverordc 1968 voor gebiedsdeel, gelegenI het St. Antoniusveld Overdracht gronden met schoolj bouwen aan schoolbesturen Vestiging van erfdienstbaarl (recht van overpad) op een st grond van de heer P.H.M. Verheiji Langeweg -99 te Venray en de W.W. Stramm, Haammakerstraai te Venray ten behoeve van gemeente Milieuverslag 1995 Milieuprogramma 1996 Sluiting. Vergunningaanvragen Een groot aantal bedrijven en inrich tingen is verplicht om krachtens de Wet milieubeheer een milieuvergunning aan te vragen. In de milieuvergunning wor den milieuvoorschriften opgenomen in het belang van de bescherming van het milieu. De procedure kent 2 fasen: 1de fase van het opstellen van het ont werp van het besluit; 2. de fase van het opstellen van het besluit; Bij iedere fase wordt de beslissing op een aanvraag ingevolge de Wet milieu beheer en de Algemene Wet Bestuursrecht bekendgemaakt (hoofd stuk 13 Wet milieubeheer en afdeling 3.5 van de Algemene Wet Bestuursrecht). Het ontwerp van het besluit. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn vergunningen krach tens de Wet milieubeheer te verlenen aan: 1. Doppelbauer Montagetechniek. St. Catharinastraat 12-A, 5809 AM te Leunen voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een bedrijf voor het vervaardigen van kasverwarmingssystemen (alleen leidingen), gelegen aan de Energieweg ongenummerd te Venray; 2. Taxibedrijf Twan Peeters v.o.f., Overloonseweg 71, 5804 AT te Venray voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor hel oprichten en in werking hebben van een natio naal en internationaal transportbe drijf en taxibedrijf, gelegen aan het Industrieterrein De Hulst 14 te Venray; 3. A. Backus, Meerselsepeel 7-A, 5813 AG te Ysselsteyn voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende ver gunning op grond van artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een fok- zeugenhouderij, gelegen aan de Meerselsepeel 7-A te Ysselsteyn; 4. Stichting Goed Kamp. p/a Secretariaat Iepelaan 19, 2803 SB te Gouda voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een natuurkampeerterrein voor een ver blijf van maximaal 70 personen met opslag van propaan, gelegen aan de Loonsedijk 7 te Merselo; 5. Nelipak Thermoforming, Maasheseweg 75, 5804 AB te Venray voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het bewerken, ver werken en op- en overslaan van kunststoffen, gelegen op het Industrieterrein Smakterheide tc Venray. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle ove rige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage van 28 maart 1996 tot het einde van de beroepstermijn in hel gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tot 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). Tot 25 april 1996 kunnen de stukken ook. na telefo nische afspraak (0478-523630) op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien. Gedurende een periode van vier weken met ingang van de dag na de dag waarop het ontwerp van het besluit ter inzage is gelegd, kan een ieder schriftelijk gemo tiveerde bedenkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders bedenkingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een ieder wordt, na telefonische afspraak, gedurende de bedenkingenlermijn in de gelegenheid gesteld met betrekking tot het ontwerp van het besluit van gedachten te wisse len hetzij tot het mondeling inbrengen van bedenkingen daartegen. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergunningen krachtens de Wet milieu beheer hebben verleend aan: 1. Rebuild Industrial Tires, Kiosk 82. 5802 NS te Venray voor een vergun ning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een bandenservice/vulcaniseerbe- drijf, gelegen aan de Witte Vennenweg 4b (industrieterrein "De Witte Vennen") te Oostrum; 2. C. v.d. Worp, De Hulst 3, 5807 EW te Oostrum voor een vergunning op grond van artikel 8.1 lid I van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een A.P.K. I 2 keuringsstation annex repara tie werkplaats voor bedrijfsvoertui gen boven 3500 kg, gelegen aan de Witte Vennenweg 4b (industrieter rein "De Witte Vennen") te Oostrum; 3. I. Ugurdiken, Helfrichstraat 36, 5801 XM te Venray voor een ver gunning op grond van artikel 8.1 lid 1 van de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een sportschool, gelegen aan de Veltumse Kleffen 50 en 58b te Venray. De vergunningen worden onder opleg ging van voorschriften en/of beperkin gen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het beslui', en alle overige op de aan vraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 28 maart tot 9 mei 1996 in het gemeentehuis. Raadhuisstraat I te Venray. op maandag van 09.00 uur tol 17.30 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen ook. na telefonische afspraak (0478-523630). op elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden inge zien. Gedurende een periode van zes weken met ingang van de dag na de dag van de terinzagelegging beroepstermijn) kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden ingediend door: a. degenen die'bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit: b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht: d. belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van* besluit. Het beroepschrift moet (in tweevi worden gericht aan de Raad van Sl afdeling Bestuursrechtspraak, posl 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. ,4 Na afloop van de beroepstermi wordt de vergunning van kracht, tem vóór deze datum beroep is ingesteld) een verzoek tot het treffen van een voo lopige voorziening (waaronder schorsingsverzoek) is ingediend. H verzoek tot hel treffen van een voorlcj ge voorziening moet worden gericht a de voorzitter van de afdelr Bestuursrechtspraak van de Raad v State, postbus 20019, 2500 EA Gravenhage. Het besluit wordt niet van krat voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen. Wanneer voor een inrichting res een vergunning is verleend kan vo|j veranderingen van die inrichting en v de werking daarvan in bepaalde gevall worden volstaan met een melding krat tens artikel 8.19 van de Wet milieut heer. Voorwaarde hierbij is dat redel kerwijs moet worden aangenomen de veranderingen geen gevolgen hebb voor de aard en omvang, dan wel u sluitend gunstige gevolgen hebben vo de omvang van de nadelige gevolg voor het milieu, die de inrichting oorzaakt. Burgemeester en wethouders Venray maken bekend dat er een mi ding is binnengekomen van: 1. Maatschap Smits, Rouwkuilenvi 14, 5813 BH te Ysselsteyn voor! verkrijgen van een groen-label) kenning voor de kippenstal 93.06.008, gelegen aan Rouwkuilenweg 14 te Ysselsteyn. De melding kan worden ingezien van maart tot 11 april 1996 in het gemeen huis. Raadhuisstraat I te Venray, maandag van 09.00 uur tot 17.30 en op de overige werkdagen van 09.00 v tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende genoeg de weken ook, na telefonische afspra (0478-523630), worden ingezien elke donderdag van 16.30 uur tot 19,! uur. A.M.v.B.-meldingen. Gelet op het bepaalde milieubeheer (artikel 8/" Algemene Maatregel (aTm.v.B.) een aantal categorieïn bedrijven vrijgesteld van de vergunnm plicht. In deze algemene maatregel vi bestuur zijn voor die inrichtingen alt mene regels gesteld welke nodig zijn het belang van de bescherming van li milieu. Burgemeester en wethouders t Venray maken bekend dat er e A.Mv.B.-melding is binnengekoit* van: 1. Mc Donald's Nederland B Hettenheuvelweg 46, 1101 BN Amsterdam voor het oprichten v een snelservice restaurant, geleg aan de Maasheseweg te Venray. De melding kan worden ingezien van. maart tot 11 april 1996 in het gemeen! huis. Raadhuisstraat 1 te Venray. maandag van 09.00 uur tot 17.30 uuri op de overige werkdagen van 09.00 u tot 13.00 uur (publieksbalie). De stukken kunnen gedurende de weken ook, na telefonische afspra (0478-523630). worden ingezien elke donderdag van 16.30 uur tot 19- uur. Venray. 28 maart 1996 Burgemeester en wethouders vo« noemd, namens dezen, chef onderafdeling milieubeheer, n. ïalde in de W 8.40 Wm) is Ij van Bestu I categorieïn v

Peel en Maas | 1996 | | pagina 20