Sfe&it 6*1 t/e*vuzy Biljarten Leunen en Meterik spelen gelijk Gelijkspel Melderslo- Ysselsteyn DIS raakt niet langs Holthees Bowlen ID Gezocht volleybalteams UW Jumpers'76 Midgetgolf Buitenlust Tennisvereniging Ysselsteyn M.H.C.V. Honk-en Softballvereniging Red Caps Venray Rooyse V.K. 13e Hemelvaart toernooi Sportivo in Overloon Sporthal De Wetteling jPEEL EN MAAS Donderdag 28 maart 1996 - Pagina 17 Bowling Vereniging Venray Uitslagen poule A inhunters-SVCB/Gommans 10-25 dagic Line-Sigma's/RBV 8,5-26,5 ted Arrows-Treffers 14-21 lub Up-Altijd Raak 29- 6 De Pinhunters hadden een zware jber aan SVCB, Erik Billenkens J5) kon het niet alleen opboksen •gen Mike Berghammer (223) en (uub Op den Camp (201). De derde ime werd nog nipt met 6 pins ronnen. Magic Line ging zwaar onder tegen de Sigma's, Han lijakkers kwam als enige boven .500 grens en Jan Janssen kon nog m 202 game tevoorschijn toveren. laatste game werd zeer verras- •nd nog gewonnen tegen de pgma's die in de le game al met pins wonnen door drie 200 les van Joos (202), Hay (206) en jd (208). De Red Arrows verloren eerste twee games tegen de iffers waarin Cyriel Winters de ifdrol speelde. Hij begon de wed- jd met een 203 game en in de reede game volgden na de 9 spare laar liefst 9 strikes op rij en besloot Ingame in de 11e frame met 8 en 1, (iermee kwam Cyriel uit op 277 [at een nieuw baanrecord beteken- op baan 5. De laatste game Jarlies 201) werd gewonnen van it overgelukkige team. Zeer ver- >end won Club Up van Altijd lak met grote cijfers. Math lagen was met 204 game en 559 ie en 3 winstpunten de man. 6 mnten bleven er voor Altijd over met 212 als hoogste game Riek Leijssen. Hoogste game es: 212 R. Leijssen; hoogste ie dames: 535 M. Siebers; hoog- game en serie heren: 277-630 C. iters. litslagen poule B: i.O.B.-Bls Cl.Enc. 9-23 :ers-BT Jamin 12-20 i-Golden Wonder 4-28 IMiss-Scores 17-15 D.O.B.won alleen de tweede e met 8-1 van BLS, waar lyne v.d. Laan als enige de 3 iten pakte. Math Hendrickx l.B. met 2 punten. De Strikers ien weliswaar individueel 7-5 .pnt. van Bern v.Duuren en lline v.Rijt) van BT Jamin, maar slechts 1 game binnenhalen, {r en zoon Hay (3 punten) en Janssen (235) waren de jinners. Schildersbedrijf Arts ritijd voor veel punten of ze nu in of verliezen piaakt niet uit., week werd verloren (Jan jels en Rini v.d. Leur ieder 2 iten) van Golden Toos (204) en nder Robert, beide scoorden een 1 serie en behaalden de 3 punten, de wedstrijd Hit Miss tegen de ores ging het er zeer spannend d toe, de eerste 2 games werden ind. pnt. netjes verdeeld, maar hit miste 3 pms in de eerste en 6 is in de tweede game, waardoor gamescores gescoord werden )r de Scores. In de derde game ren de scores voor Hit Miss en len de Scores het in de serie ook Miss. Hoogste game en serie les: 204-557 T. Janssen; hoogste ie heren: 235 H. Janssen; hoog- erie heren: 557 R. Peeters. itslagen TYioleague: Ters'94-Bom Losers 9,5-19,5 igsters-BT Jamin 9-20 ih-Hit Miss 19-10 la's RBV-Mennekes 27,5-1,5 Sam Team-Alacarte 20- 9 ireffer Martien Spreeuwenberg lm tot de meeste (2,5) punten en z'n medespelers werd de tweede e gewonnen van de Bom ;rs, waarbij Dennis Herbert en lil Dodd beiden met 24 hep, 2 Iten en nog dezelfde serie scoor- Youngsters Pascal Cornelissen lichael Tijssen ieder 2 punten iren de eerste (op 6 pins) en inen de derde game van BT in met 3 punter Theo Goossens. Yashleden verloren alles in hun ite en laagste game tegen de >gst scorende game van Hit is. Toos Janssen en Stan Rietkerk 5) kwamen goed terug en alleen iy Arts (200 en 3 punten) deed een poging voor meer. De [ma's verloren slechts 1,5 punt de Mennekes, die de laatste ken het erbij laten liggen. Ad van roert (205 en 202 games) scoor de hoogste serie, Hay Lenssen '2] en Axel Bryde was goed voor (i id.punten. Dream Team had een roa start en met de volle eerste newinst, was het in de tweede precies omgekeerd voor acarte. De laatste game moest l Minten zijn punt afstaan aan de :r bijna vader wordende Jan van iel. Hoogste game dames: 200 G. s; hoogste game heren: 235 S. 'kerk; hoogste serie dames: 542 anssen; hoogste serie heren: 587 v'Hemert. Jeugd 'e laatste wedstrijd van de •TL. stond op het programma, scratch team toog naar Den »ch om daar de laatste 2 wedstrij- te spelen. De eerste wedstrijd in Waalwijk was geen moeilijke: Tegen Den Bosch 2 werd 1 'je afgestaan en dus leverde deze 5 punten op. John Koekkelkoren 'de met 225 pins de hoogste ie van de dag. Daphne Reyntjes aaide 185 gemiddeld over 4 "s en dit was tevens het hoogste het Venrayse team. Ómdat Ihoven 1 deze dag met 4 punten rtf ij' •32' voorsprong begon waren zij zo goed als zeker van het kampioenschap. Het dagtotaal van 3 punten bleek inderdaad voldoende voor het kam pioenschap. Omdat Eindhoven kam pioen geworden is en Venray als beste deelnemer van afdeling 3 uit de bus gekomen is, mogen zij bei den deelnemen aan de landelijke halve finale. Deze wordt medio april verspeeld. Het 2e team, uitkomend in de handicap league, speelde in Eindhoven. Zowel de wedstrijd tegen Mill als Den Bosch 1 werd met 2-1 gewonnen. Door deze 4 punten is het team een plaatsje gestegen en wel van de 5e naar de 4e plaats. Kampioen van deze league werd het team uit Waalwijk. Het Venrayse team behaalde wel de hoogste totaalpinfall van de league. Patrick Smits gooide de hoogste game (188) en Inge Lenssen het hoogste gemiddelde (159). Op de dag dat de Peel Maas verschijnt is John Koekkelkoren met de Nederlandse Jeugd Selectie naar Engeland vertrokken om daar deel te nemen aan de Europese Jeugd Kampioenschappen. Wij hopen over 2 weken een verslag te publiceren over de behaalde resultaten. Vanuit Venray wensen wij hem veel suc ces! Aanstaande zaterdag worden de afdelingskampioenschappen in Heerlen verspeeld. Mark, Daphne, Karlijn, Ursula, Mariska, Danny Bessems, Dave, Erik, Sam, Christian, Jacqueline, Inge, Ronny, Linda Camps, Sanne en Anneke zijn de personen die hieraan deelnemen. Chauffeurs zijn Toos Janssen, Jan Giesen, Hay Lenssen, Jac Reyntjes en Robert Peeters. De vertrektijd is vastgesteld om 9.15 uur. Iedereen wordt dus om 9.00 uur op de bow ling verwacht. Voor de personen die niet genoemd zijn is het deze dag geen bowlen. Bedrijvenbowling Vincent van Gogh Instituut 1 kampioen! In de eerste klasse greep het bow lingteam van Vine. v. Gogh Instituut-1 de titel ondanks een nederlaag tegen Restaurant Bowling Venray-1. Het team, bestaande uit Marlies Thijssen, Frank van Lier, Twan Verlijsdonk, Jac Linskens en Hay Joosten behaalde met 21 pun ten de titel, voor Inalfa, dat met 16 punten naar de tweede plaats klom door een 4-0 zege op Vine. v. Gogh Inst-3. Van Rattingen-1 bezet met evenveel punten maar met een wat lagere pinfall plaats drie. In een rechtstreeks duel tussen de degrada tiekandidaten Rank Xerox en Tooiing Teknika wisten de Rank- mannen de volle winst te pakken, zodat Tooling het volgend seizoen moet gaan proberen het verloren ter rein weer terug te winnen. Rank Xerox speelt nog tegen de nummer twee van de tweede klasse om het behoud of verlies van de plaats in de eerste klasse. In de tweede klasse is alles nog geheel open. Omdat twee teams, overigens met geldige redenen, niet verschenen, blijven de resultaten van twee wedstrijden open staan, die beslissend zijn voor het kam pioenschap en de degradatie. De belangrijkste titelkandidaten zijn de teams van H. Clephas B.V. en Van Roy-Proosten. Theoretisch zal de Jacobs/Arts/Surprise-combinatie wel afdalen naar de derde klasse maar de strijd om de promotie/ degradatie-wedstrijd is nog open met als kandidaten Schoonmaak bedrijf van Elswijk en Custers Hydraulica-1. Al met al toch een onbevredigend einde van het bowlingseizoen, was de mening van veel spelers. Van de verdere resultaten zullen we U op de hoogte houden. Al enige jaren wordt in Oostrum een volleybalkompetitie voor rekre- anten georganiseerd. Voor deze AMC-volleybalkompetitie zijn we op zoek naar (nieuwe) volleybal teams. De kompetitie is bedoeld voor rekreanten en meer geoefende volleyballers. De deelnemende teams zijn afkomstig uit 'het bedrijfsleven, de horeca of zijn vriendenclubs e.d. uit de omgeving van Venray, Horst en omstreken. Elke vrijdagavond wordt er een wedstrijd gespeeld in de gymzaal aan de Watermolenstraat te Oostrum. Elk team speelt om de twee a drie weken een wedstrijd. Een wedstrijd duurt twee uur. De aanvangstijd van de wedstrijd is 20.00 uur. Deelname is mogelijk vanaf sep tember 1996, met ingang van het seizoen 1996-1997. Voor informatie kun je kontakt opnemen met J. Bots, tel. 0478-571479 tussen 18.00 en 20.00 uur of met A. Broeren, tel. 0478-587610 tussen 19.00 en 21.00 PEEL EN MAAS WEEKBLAD Uitslagen: Heren 1-TSM All Stars 95-71 Heren 2-BC Moons 82-58 Heren 3-Achilles 71 48-63 Junioren-Grave 1 45-71 Passerelle 1-Jink 2 86-21 Passerelle 2-Jink 1 24-37 Mini's-Deume 1 14-56 Heren 1 begon aan de wedstrijd tegen TSM All Stars uit Maasbracht, blijkbaar met het idee wie doet ons wat. De tegenstander ging veel beter uit de startblokken en nam een klei ne voorsprong. Een time-out was er voor nodig om het team wakker te maken. Vanaf dat moment heeft Jumpers'76 het initiatief in de wed strijd naar zich toe getrokken. En bij de rust was er dan ook sprake van een ruime voorsprong: 49-31 In de tweede helft werd het kar wei afgemaakt, niet zozeer door goed spel maar door met de regel maat van de klok te scoren. Jumpers '76 hoefde beslist niet tot het uiterste te gaan, en liet daarmee zien dat er voldoende basis is voor de toe komst. Eindstand 95-71. Topscorer Marcel Abgaou 26 punten o.a. door zes 3-punters en Bas Mickers 21 punten. Door deze winst staat Heren 1 nu bovenaan met 2 punten voorsprong op Kimbria en een wedstrijd minder gespeeld. Met nog drie wedstrijden te spelen ziet het er dus hoopvol uit voor het kampioenschap De Mini's gaan het steeds beter doen. Dit weekeinde wisten ze tegen Deurne 14 punten te maken. Nog geen winst maar door nu ervaring op te doen komt dat volgend seizoen wel. Prima jongens, ga zo door! Programma 30 en 31 maart: Let op! Nu op het einde van de kompetitie zijn er verschillende ver anderingen in het programma, o.a. omdat niet gespeelde wedstrijden opnieuw gepland zijn. De trainers/coaches zullen door Martien bij veranderingen op de hoogte worden gebracht. Programma zaterdag 30 maart: Bladel 1-Kadetten 1 15.15 Aangewezen wedstrijd: Yellow Sox 1-Akros 1 16.15 fluiten: M. Flinsenberg en K. Spitters. Programma zondag 31 maart: Zaal Vincent v. Gogh Inst. Passerelle 1-Passerelle 2 13.00 fluiten: M. Deegens en M. Abgaou. Junioren-OBC 14.00 fluiten: M. Flinsenberg. Martien zal de tafelaars voor deze wedstrijden en nog een scheidsrech ter voor de juniorenwedstrijd bena deren. Programma maandag 1 april: JRC-Heren 3 21.00 In Boxtel. Dit is op een trainings avond van JRC. Martien zal een scheidsrechter benaderen. Junioren noteer alvast: 6 april om 13.00 uur de wedstrijd tegen Jink die afgelopen weekend niet is door gegaan. Ophalen oud papier Zaterdag 16 maart, start 10.00 uur. Balder zal met drie personen van Kadetten 1 afspreken wie deze keer zal helpen met ophalen. Zorg dat je op tijd bent. Dit weekend komt er een clubblad uit. En toen begon de Bondskompetitie 1996: ons eerste team ging op bezoek bij MGC Cuyk, die hun lokatie in Haps heb ben. Alle vier de ronden werden niet echt slecht verwerkt. In de tweede ronde werd er zelfs winst geboekt voor onze jongens, doch de uitein delijke overwinning bleef bij de gas theren. Onze beste speler was Gerrit Janssen met de zeer verdienstelijke score van 92 holeslagen over vier ronden, perfekte wedstrijd... Ons tweede team, uitkomend in de 2e klasse van de nationale kom petitie, evenals ons derde team. Deze twee stonden zondagmorgen tegenover elkaar; en waar de eerste ronde in winst omgezet werd door ons tweede, gingen zowel de twee de, alsmede de derde en de vierde ronde verloren! Zodoende boekte het derde een zeer verdiende over winning en ging met drie matchpun- ten trots naar huis. Voor het vierde team stond de verre uitwedstrijd naar Zicht Nirve 2 gepland en hier hadden de onzen geen schijn van kans om ook maar een ronde winst te boeken. Beste speler hier was Piet v.d. Eist met 122 holeslagen over vier ronden. Vermeldenswaard is verder nog de beste speler in de strijd tussen het tweede en derde team: dit was Huub Straatman van het derde team, die een keurige partij liet noteren: 100 slagen over vier ronden. Voor deze week staan de volgende kompetitiewedstrijden nationaal op het programma. Ons eerste team speelt de zeer lastige uitwedstrijd in en tegen Geldrop 2. Het tweede team speelt thuis tegen de zeker niet te onderschatten bezoeker Geldrop 3; terwijl het vierde team op bezoek gaat bij De Financier in Loon op Zand en dat is niet alleen voor hen en splinternieuwe baan, doch voor elke andere bezoekende vereniging. Dus we zijn zeer benieuwd, hoe de diverse scores gaan verlopen. We weten dat de inzet aanwezig is en nu nog (proberen) resultaat te gaan behalen. D.O.S. Uitslagen VBB: OOO 2 - DOS 3 4-5 Ad van Gerven en Theo Voesten wonnen hun partij. Theo deed dat in 14 beurten (gem. 2,50). Uitslagen KNBB: Amorti - DOS Cl 0-7 Leo Cuijpers, Gerrit en Wiel Vermeulen behaalden het periode kampioenschap door deze overwin ning. Gerrit Vermeulen scoorde een hoog ste serie van 100, terwijl Leo Cuijpers al na 8 beurten zijn keu uit elkaar kon draaien en zijn tegenstan der kansloos achterliet. Programma VBB: Op 28, 29 en 30 maart wordt de finale van de 7e klasse gespeeld bij SNA. Hiervoor heeft Miep Weerts zich geplaatst. Donny Stoltenborg is eerste reserve. In datzelfde weekend speelt Frits van der Waerden de finale van de 6e klas bij BCY in Ysselsteyn. Toernooien KNBB: Op 29, 30 en 31 maart wordt bij SSV in Blerick de Ladycup finale van het district Venlo gespeeld. Namens DOS doen Jolanda en Joyce Voesten en Jenny van der Leeden een greep naar de titel. VBB Persoonlijke kampioen schappen Libre 7e klasse Donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 maart zijn de finalewed strijden van de 7e klasse. Gespeeld wordt bij SNA in Oostrum (Cafe De Karklingel) en de deelnemers zijn: 1. H. Schreurs HGL; 2. R. Janssen SVD; 3. N. Schreurs-Klomp HGL; 4. J. Renkens OGO; 5. C. v.cf. Weem OGO; 6. L. Gommans OGO; 7. J. Schreurs HGL; 8. M. Weerts DOS; le reserve: D. Stoltenbom DOS; 2e reserve: M. v. Eeuwijk OGO Persoonlijke kampioen schappen Libre 6e klasse. Donderdag 28, vrijdag 29 en zaterdag 30 maart zijn de finalewed strijden van de 6e klasse. Gespeeld wordt bij BCY in Ysseslteyn (Herberg De Peel) en de deelnemers zijn: 1. A. Hendriks VOP; 2. C. Smits De Steeg; 3. A. Perrée HGL; 4. L. v. Dijck SVD; 5. W. Gommans BIOS; 6. F. v.d. Waerden DOS; 7. R. Wels HGL; 8. T. v. Enckevort SNA; le reserve: J. Creemers HGL; 2e reserve: B. Verheyen OGO. Het team van Roelanzia 2 is kam pioen geworden in de C-klasse van de Venrayse Biljart Bond. Gerard Linders, Jhon van Kempen, Ruud Smolders en Henk Verhoeven. Senioren Woensdagmorgen/maandag middag tennis dames Op de woensdagmorgen wordt er een onderlinge kompetitie opgezet voor damesdubbel. U kunt zich hier voor opgeven als enkel, dan zoeken wij een partner voor u, of als dub bel. Dit kan t/m 7 april bij José, tel. 541428 of Lenie, tel. 541624. Als er genoeg animo is probeert Tonny van Vegchel dit ook op te zetten voor de maandag namiddag. U kunt zich bij haar opgeven t/m 7 april, tel. 541468. Bijeenkomst spelers KNLTB kompetitie Maandag 1 april is er een infor matie-avond voor alle deelnemers van de KNLTB kompetitie. Hierbij zullen de indelingen uitgereikt wor den. De avond is in de kantine en begint om 20.00 uur. Openingstoemooi Horst Afgelopen zondag is in Tennishal de Riet in Horst het openingstoer- nooi van 1996 gespeeld. De in totaal 46 deelnemers hebben er een leuke middag van gemaakt. De poulewin naars waren: poule A: Lenie Crienen; poule B: Robbert van Osch; poule C: José Jaspers/Riet Koopmans; poule D: Jan Jaspers; poule E: Herman van Ass; poule F: Jan van Vegchel; poule G: Jolanda Smits/Mien Koonings; poule H: Rian van Osch; poule I: Paul Litjens; poule J: Theo Nellen; poule K: Nancy van Neerven; poule L: Bas van Vegchel. Junioren Maandagavondkompetitie Kun je aan de maandagavond- kompetite niet meedoen dan even afmelden bij Lenie of José. Kun je op een bepaalde tijd niet geef dit dan ook door dan houden wij er rekening mee met de indeling in de poule. Afmelden kan tot 31 maart. Programma zaterdag 30 maart: Jongens: A1Weert 1 - Venray i v. 11.00 BI: Venray 1-Horst a.13.00 Cl: Boxmeer 1-Venray 1 v. 10.00 C2: Berlicum 1-Venray 2 v. 11.30 Dl: Venray 1-Tegelen 1 a.l 1.30 Meisjes: Al: Venray 1-Helden 1 a.14.30 BI: Oedenrode 1 -Venray v.09.45 Cl: Venray 1-Tegelen 1 a.13.00 C2: Venray 2-Oedenrode 1 11.30 Mini's: J8D1Venray 2-Horst a.09.30 J8D2: Venlo 1-Venray 3 v.08.45 J6E1: Helden 1-Venray 1 v.08.45 M8D1: Weert-Venray 1 v.08.30 M8D2: Venray 2-Helden 2 a.10.00 M6E1: Venray 1-Venlo 4 a.10.30 Programma zondag 31 maart: Heren: I: Venray 1-Best 1 a.14.30 II: Venray 1I-HUAC VI a.12.30 III: Nuenen X-Venray III v.13.15 Vet.A: Venray A-EMHC A a. 11.00 Vet.B: MEP D-Venray B v. 10.00 Dames: I: Shot-Venray v. 11.00 Vlak voor aanvang van de nieuwe kompetitie bleek, dat Red Caps nog enig werk te verzetten heeft. Meer dan een gelijkspel, voor de honkbal senioren 2, zat er dit weekend niet in. Zaterdag speelden de softball senioren 1 een wedstrijd tegen de Starlights uit Schijndel. Het team uit Schijndel speelt al enkele jaren bovenaan in de klasse, waarin de Mustangs uit Venlo en Red Caps dit jaar voor het eerst uitkomen. De stand (6-13) was dan ook niet verba zend. Toch bleek, dat de softball senioren 1 het potentieel hebben om ook van zulke ploegen te winnen; de stand bleef lange tijd gelijk, totdat Red Caps van pitcher wisselde. De honkbal senioren 1 hebben een slecht weekend achter de rug. Verloren ze vorige week nog van een team dat van een hogere klasse naar de zelfde klasse als waar Red Caps in uit komt is gedegradeerd, nu werd verloren van een team, dat sinds jaar en dag een klasse lager speelt dan Red Caps: de Cheetahs uit Beek (L). In het veld werden aan de kant van Red Caps niet echt veel fouten gemaakt, maar vooral aan slag bleek, dat er nog heel wat gedaan moest worden. In de hele wedstrijd wisten de honkbal senio ren 1 slechts twee honkslagen neer te leggen. De tegenstander bleek veel effektiever te zijn en sloeg diverse honkslagen, waardoor de eindstand na 7 innings 1-11 was, in het voordeel van de Cheetahs. De jaarlijkse uitwisseling tussen The Red Caps Leusden en Red Caps Venray, die gepland stond voor zaterdag 30 maart kan helaas geen doorgang vinden.De velden in Leusden zijn niet op tijd klaar om er op te kunnen spelen. De uitwisse ling is daarom verzet naar zaterdag 5 oktober. Zaterdagmorgen zal W. v.d. Kerk vanaf 10.00 uur een kursus scoren geven. Elk lid van Red Caps, die hiervoor interesse heeft is welkom. De kursus is niet alleen leerzaam, maar ook nog eens gratis! Iedereen die nog spullen nodig heeft, kan deze kopen bij de nieuwe leverancier Forelle uit Roermond. Het adres staat in ons eigen club blad: 'Het Knuppeltje'. Mocht je een nieuw pak nodig hebben, kun je eerst bij Hennie Ariëns langs om enkele pakken te passen. Zie voor meer informatie het Knuppeltje. Uitslagen: NISC'71 -Red Caps 19-7 Ss2: Red Caps-Hickory 1-24 Hs2: Bullfighters-Red Caps 10-10 Ssl: Red Caps-Starlights 6-13 Hsl: Red Caps-Mulo Helmond 4-15 Ben je sportief, maar weet je niet welke sport jouw sport is, probeer dan eens honkbal of softball. Dames vanaf 12 jaar en heren vanaf 8 jaar zijn welkom. Of bent u geïnteres seerd in andere aktiviteiten, zoals het begeleiden van jeugd? Bel dan: Richard Draaisma, tel. 0478-582907 of stuur een E-Mail naar: red- caps@dds.nl Meterik had zondag in Leunen nog wat goed te maken. Leunen had namelijk de uitwedstrijd in Meterik met 0-2 gewonnen. De groen/witten lieten er vanaf het begin geen twijfel over bestaan wat hun bedoeling was. Leunen werd in de verdediging gedrukt en moest zich beperken tot counter voetbal. Meterik op haar beurt had wel een veldoverwicht maar wist dit toch niet echt in doelrijpe kansen om te zetten. De eerste echte kans van de wedstrijd konden we pas na ongeveer een half uur noteren. De inzet van de Meterik-speler ging rakelings over. Leunen kon zich de eerste helft geen enkele goede kans creëren en omdat ook Meterik niet aan scoren toekwam gingen we rus ten met de briistand. Na de rust vooraleerst hetzelfde spelbeeld. Meterik toonaangevend en Leunen counterend. Het counter- spelletje van Leunen leek goed uit te pakken want het was Leunen dat in de tweede helft de beste kansen zou krijgen. Zo werd na 25 minuten spe len een pegel vanaf zo'n 35 meter van John Janssen maar net door de uitstekende keeper van Meterik ver werkt. Deze goaly bracht even later ook al op miraculeuze wijze redding op een kopbal van Appie Wcys. Meterik kreeg in de hele tweede helft maar een goede kans en deze werd door Leunen-keepcr Cris van Dongen verijdeld. Zo dreigde de wedstrijd op 0-0 af te gaan, maar in de 83e minuut werd Johnny Litjens in de 16 onderuit gelopen en de scheidsrechter oordeelde penalty. Joris van Lierop ontfermde zich over de bal maar vond weer de Meterik-keeper op zijn weg. Weg kans. Zo bleef het uiteindelijk 0-0 en dit is gezien het spelbeeld ook wel terecht. Ysselsteyn heeft tegen Melderslo het maximale behaald wat er deze middag inzat en kan met de 2-2 eindstand best tevreden zijn. Vooral de eerste helft speelde Melderslo een sterke wedstrijd en de 1-0 rust stand was maar een magere afspie geling van de krachtsverhouding in het veld, mede door goed keepers werk van Huub Sturme. AI na vijf minuten nam Melderslo een voorsprong maar voor de rest liet men de mogelijkheden onbenut. Hierdoor bleef Ysselsteyn toch nog in de wedstrijd en na de rust waren de ploegen beter aan elkaar f;ewaagd en Ysselsteyn kreeg moge- ijkheden op de gelijkmaker. Na 20 minuten in de tweede helft was het dan zover en het was Carlo van Soest die met een harde schuiver 1-1 liet aantekenen. Lang had Ysselsteyn geen plezier van de gelijkmaker want nauwelijks vijf minuten later stond Melderslo weer op voorsprong, maar Ysselsteyn liet het er niet bij zitten en ging wederom op weg naar de gelijkmaker en voetbalde met'vla- fen goed voetbal. Toch bleef ook lelderslo gevaarlijk, maar de inzet van Ysselsteyn werd toch beloond met de gelijkmaker van David Wijnands die een corner rechtst reeks in het doel deponeerde: 2-2 cn met nog tien minuten op de klok geloofde Ysselsteyn zelfs nog in een overwinning. Dat zou teveel van het goede geweest zijn en met dit gelijkspel kon men over de gehele wedstrijd op zich, tevreden zijn. DIS startte fel en had de eerste 45 minuten het betere van het spel. Dit resulteerde al snel in een 1-0 ach terstand voor Holthees. Een fraai opgezette aanval over de vleugel werd vakkundig afgerond in de 8e minuut door F. Stevens. Het leek erop dat Oirlo verder ging uitlopen maar zij miste voor een leeg doel. Holthees begon langzamerhand beter in het spel te komen maar mocht blij zijn dat het voor de rust niet tegen een grotere achterstand aan keek. Na de pauze pakte Holthees de draad weer goed op. Zeven minuten na rust dacht het toen opdringende DIS op 2-0 te komen toen Ruud Zanders van afstand uithaalde, maar gelet op de 'nieuwe' regels werd die treffer geheel ten onrechte afge keurd, dat op advies van de lines man. In de 60e minuut werd het in plaats van 2-0 1-1. Een goed opge zette aanval. Hayco Evertz werd in Programma vrijdag 29 maart: Brovoc-DV5 Programma zaterdag 30 maart: Dl-Karanoi a. 16.30 tellen: MB1, N. Schenk, J. Arts; scorebord: MD1; vlaggen: HV, L. Weijs, G. Weijers. D2-Meterik 1 a.l 8.30 tellen: MB3, F. v. Stokkem, M. Spruit. D3-Brovoc a. 16.30 tellen: MB2, K. Jenneskens, C. Kuenen. D4-Meterik 2 a.l8.30 tellen: JC, J. v. Ochten, L. Kleven. Hl-Maasdal 3 a.16.30 tellen: D2 H2-Athos 4 a.l 8.30 tellen: JB, D. Antheunissen, P. Lamers. MBl-Tupos 1 a.14.30 fluiten: Dl, J. Hofmans; tellen: D4, Ans, Marieke. JBl-Beesel a.14.30 fluiten: Dl, J. Mooten; tellen: MCI, A. Smits, J. Taseski. Horst-MB2 v. 14.00 o.d.r.: i.o.o. Zaalwacht: DV: 14.00-17.00 uur: Corry en Lonja; 17.00-20.45 uur: Martha en Ellen. Programma zondag 31 maart: HV2-VC Dorp 1 Lwt. a.10.00 Sevenum-MCl v. 12.30 o.d.r.: Anne Smits. JC1 Lwt a.10.00 fluiten: Hl. Herten-MD2 v.09.15 o.d.r.: M. Veldpaus, M. Jans. Programma dinsdag 2 april: Flash-DVl Programma woensdag 3 april: DV3 Lwt. a.l9.00 Heren 1 toont strijd 3-2 10-15 15-11 9-15 15-6 15-8 Al laten de setstanden een andere indruk, de wedstrijd tegen koploper Tornado had een enerverend ver loop. De onderlinge rivaliteit staat daar altijd garant voor. Flink opge pept wisten de heren met zeer goed spel de gastheren danig in verwar ring te brengen. Het was dan ook ietwat geflatteerd dat Tornado toch de tweede set wist te pakken. De Rooyse heren revancheerden zich uitermate sterk in de derde set. De routine, bij de spelers uit Well, was het wat de wedstrijd in hun voordeel besliste. de diepte aangespeeld en hij liet dit buitenkansje niet onbenut. Holthees creëerde nog diverse kansen. Hayco Evertz verzuimde in een rechtstreekse konfrontatie met de keeper het karwei af te maken. Het -werd nog slimmer voor Holthees. Mark Rooyendijk omspeelde op perfekte wijze de keeper maar miste voor leeg doel. Door het grote offensief van Holthees viel net aoeipuni in ae /3e minuut aan de andere zijde door R. Voermans. Holthees bleef doorgaan en dit werd in de 87e minuut bekroond. John Huyts kon op een goede voor zet vallend inkoppen. Gezien het spelbeeld van beide ploegen was dit een rechtvaardige uitslag. Traditiegetrouw organiseert Sportivo ook dit jaar weer op Hemelvaartsdag, donderdag 16 mei, een groots opgezet buitenvolleybal toernooi op de voetbalterreinen van sportpark De Raay. Men kan die dag volleyen in twee klassen, namelijk de rekreantenmixklasse en de gezcl- ligheidsmixklassc. Vooral de gezel- ligheidsmixklasse kan zich verheu gen in een grote belangstelling van familie-, buurten-, verenigings en vriendenteams. Vele teams doen ieder jaar weer mee en zien het toer nooi als een gezellig sportief dagje uit. Wij hopen op stralend weer en willen iedereen dan ook uitnodigen om deel te nemen aan het Sportivo Hemelvaartstoemooi. Inschrijfformulieren ert/of nadere informatie zijn te verkrijgen bij: Liset Coopmans, Baansestraat 36, 5825 BX Overloon, tel. 0478- 642448. Donderdag: 17.30-21.00 Manual 21.00-23.00 Korfbal Vrijdag: 16.30-17.30 Rank Xerox 17.30-19.30 Jumpers 19.30-20.30 Trepke 1-Wittenhorst 1 20.30-21.30 Venray 2-GFC33 21.30-22.30 Drukshop-IVO 22.30-23.30 Rento-SVZ'57 Zaterdag: 11.30-12.30 Venrode 2-OBR/EI. 12.30-13.30 Venrode l-Inter'80 2 13.30-14.30 ZVCBJ-Josette 1 14.30-15.30 SVCB-GFC'33 Zondag: 19.00-20.00 Spoculan Maandag: 16.30-17.30 Gemeente 19.30-20.30 Korfbal Dinsdag: 17.30-20.30 Jumpers 20.30-23.30 Badmintonclub Woensdag: 16.30-17.30 Gemeente 17.30-22.30 Badmintonclub 19.30-21.30 De Schuivers

Peel en Maas | 1996 | | pagina 17