yerstilde passiemuziek in Venray Jubilarissen bij FNV- afdeling Maasdorpen Start voorinschrijving Kennedymars Venray Ford Festival overtreft verwachting Versleijen Oirlo: alles onder één dak Open dagen bij Martin Cuypers bv Mendoza Dance Parti in de Bonte Koe ïttensterilisatie/castratie-aktie Unknown teligion in IC Gryphus 'Goede Tijden' bij Breyenburg Copycat KBO Bibliotheek- nieuws Spreekuur voor mensen in de ziektewet en met een WAO Restaurant De Bekkerij Lindeconcert te Oirlo 2e Dag van de Tandtechniek 4IXIkM L EN MAAS Donderdag 28 maart 1996 - Pagina 11 |«et kamerkoor Collegium licale Venray stelt u in de gele- iheid om dit jaar een muzikale liswegviering bij te wonen op [bede Vrijdag 5 april in de Grote Tk te Venray om 19.00 uur. |jj brengen de 'Via crucis' van inz Liszt ten gehore, een werk dat Sens Liszts leven (van 1811 tot i) nooit is uitgevoerd en pas 43 na zijn dood werd uitgegeven. |zt schetst in.dit werk de taferelen I) Jezus' kruisweg in een afwisse- p van begeleide en onbegeleide Jmmelodieën, motet- en cantate- fctige stukken (in de sfeer van J.S. jch). Zijn 'Stabat Mater', geschre- |in terzetten voor vrouwenstem- klinkt als een weerkerende cht van de drie Maria's. Het orgel is beurtelings begeleider en solo instrument. Het werk is zeker mediterend te noemen en verwijst naar een ver band tussen muziek en mystiek, iets dat in vroeger eeuwen als volstrekt natuurlijk werd beschouwd, maar waaraan we in deze tijd regelmatig moeten worden herinnerd. Voorafgaand aan de 'Via crucis' zingt het kamerkoor een aantal a capella werken, o.a. het 'Pater nos- ter' van I. Strawinsky en 'Tenebrae factae sunt' van J.M. Haydn. Het koor staat onder leiding van dirigente Marca Kusters. Zij bespeelt ook het orgel. Iedereen is welkom bij deze litur gische Goede Vrijdag-viering. Er wordt na afloop van de viering een kollekte gehouden. indag 31 maart, de zomertijd 7[pt in, tijd om te bewegen, om jze winterslaap van ons af te "idden. Aan wie is dit beter als aan de swingende for- Slïftie Mendoza Dance Parti. jr de tweede keer doen zij De "\^nte Koe aan, om diegenen, die de )te keer, deze Amsterdamse for- &e misten, de gelegenheid te Én te genieten van swingende kvan dit formaat. Sun spel is geënt op werk van feo Parker, en van de JB's. maar psychedelische en 'metal'-invloeden geven Mendoza Dance Parti een apart eigen geluid. Zij brachten onlangs de cd Speedy Chicken uit; hun tweede cd. De Bonte Koe schuwt variatie in muziek niet. Dit blijkt al jaren. Mendoza deze week met swingende funkie feestmuziek, volgende week, le Paasdag smartlappen proeven met de Gel Roskes uit Tilburg, 2e Paasdag de Venrayse formatie Samson's Barber. Iedere zondag live-muziek of levende muziek, vanaf 20.00 uur, entree ƒ5,-. nieuwe FNV-afdeling idorpen viert deze maand feest it enkele leden jubileren, waar den van de leden, oud-voor- H. Thijssen uit Tienray, zelfs jaar lid is van de vakbeweging, nieuwe afdeling is onlangs aan uit de fusie van de FNV- f 'agen (voormalige gemeente) o, Wanssum, Geysteren en huizen, Broekhuizenvorst, n. De grote nieuwe afdeling (50 leden en hield afgelopen end de eerste jaarvergadering al 't Brugeind te Meerlo. pens deze bijeenkomst kreeg voorzitter H. Thijssen uit ray het gouden bondsinsigne [briljant opgespeld door dis- ibestuurder Nanning- (tanes. Thijssen is al zestig jaar lid van de vakbeweging en leidde destijds de afdeling Meerlo. Een andere oud-voorzitter van de vroe gere Meerlose afdeling, H. Langekamp uit Holthees, die vijftig jaar lid is, kreeg een gouden insigne met robijn. Dat kreeg ook H. Knelissen uit Broekhuizenvorst van wege zijn gouden vakbondsjubi leum. De heer A. Naus uit Tienray, thans bestuurslid, kreeg een gouden insigne omdat hij veertig jaar lid is. Bestuurslid J. Rutten en P. Zegers, beiden uit Wanssum, ontvingen van het hoofdbestuur het zilveren insig ne. Het bestuur van de afdeling Maasdorpen van de FNV wordt voorgezeten door Ger Verhaeg uit Swolgen. Harry Giller uit Swolgen en Jan Rutten uit Wanssum zijn gekozen tot nieuwe bestuursleden. de maanden april en mei I organiseert de lenbescherming Venray e.o. fen met dierenartsenpraktij- de gemeenten Venray, Broekhuizen, Bergen, lingsbeek en Meerlo- ssum een 3* nsterilisatie/castratie-aktie. eneigenaren krijgen tijdens aktie de mogelijkheid om poezen en katers tegen gere- erd tarief te laten steriliseren itreren. De korting van ƒ20,- Isterilisaties en ƒ10,- voor cas- es wordt betaald uit de kas le Dierenbescherming. doel van deze aktie is het ;omen van dierenleed op ver schillende manieren. Primair wordt voorkomen dat er ongewenste katjes komen. Als een eigenaar deze niet kwijt kan, komen ze of in een asiel terecht, of ze komen in de vrije natuur terecht. In het ergste geval worden de katjes door de eigenaar gedood, al dan niet op een pijnlijke manier. Als ongewenste katjes in de natuur terecht komen verstoren ze het natuurlijke evenwicht tussen prooi- en roofdieren, of komen ze door verhongering, het aanrijden door auto's of door het toedoen van jagers om het leven. Om al dit leed te voorkomen wordt deze aktie georganiseerd, dus een extra reden om uw katten in deze maanden te laten steriliseren of castreren. Unknown Religion geeft op ag 29 maart een concert in ierlingsbeekse jongerencen- Gryphus. uit St. Anthonis afkomstige et begon enige jaren geleden iet spelen van covers. In de ran de tijd heeft The Unknown ion naast die covers ook een repertoire opgebouwd dat het kan worden omschreven als rossover van funk en metal, ik zoals we die kennen van bij- celd Red Hot Chili Peppers. Unknown Religion was dit de openingsact van het lival in Oploo en speelde ;s nog als voorprogramma van )ik Hout in de Nijmeegse ":]ing. lus is geopend vanaf 21.00 et concert begint om 22.30 entree bedraagt ƒ5,-. Linda Dekker, Roos de Jager, Jessica Harmsen. De belevenissen van deze drie meiden uit Goede Tijden, Slechte Tijden worden dage lijks door ruim twee miljoen kijkers op het beeldscherm gevolgd. Dat ze ook kunnen zingen is pas recentelijk bekend geworden toen ze met het nummer 'Ademnood' een monsterhit scoorden in de Nederlandse hitpara des. Op vrijdag 29 maart is het drie tal dan eindelijk live te zien, bij dan cing de Breyenburg in Ledeacker. Misschien hadden de dames zelf niet eens verwacht dat ze door het maken van één ceedeetje gelijk het artiestenbestaan ingetrokken zouden worden. Maar de roep om een tour nee van de enorme schare fans die ze na één hit al hadden opgebouwd, konden ze niet onbeantwoord laten. Momenteel weten ze hun tournee nog te kombineren met het werk als actrice. Dit kan echter alleen door het aantal optredens beperkt te hou den wat de vraag naar kaarten natuurlijk ernstig doet toenemen. Op 1 april start de voorinschrij ving voor de dertiende Kennedymars Venray. Dat dit geen grap is zal iedere liefhebber kunnen beamen. Reikhalzend wordt er tel kens weer naar uitgekeken. Voor de een is het een uitdaging, voor de ander een oefening voor de Nijmeegse Vierdaagse; het Mekka voor de echte wandelaar. De kosten bij voorinschrijving bedragen ƒ17,50 inclusief eten en drinken tijdens de tocht alsmede masseurs en Rode Kruis. Inschrijfformulieren zijn verkrijg baar bij het VVV-kantoor te Venray, Venlo, Horst en Deurne; na 17.00 uur bij Stef Peeters, tel. 0478- 582233 of faxnr. 0478-512577. Het inschrijfgeld kunt u storten op bankrekeningnummer 15.39.93.561 Rabobank Venray of kontant bij de VVV-kantoren. De voorinschrijving duurt tot en met 11 mei. Wie op het laatste moment besluit om deel te nemen kan zich op zater dag 18 mei inschrijving in de schouwburg te Venray van 14.00 tot 16.00 uur en van 18.00 tot 21.00 uur. De kosten bedragen dan 22,50. Verloren en gevonden voorwerpen In het tijdvak van 18 tot en met 24 maart werd bij de politie aangifte gedaan van vermissing van de vol gende goederen: VERLOREN Rek voor het vervoeren van glas; bankpasjes; damesfiets, Arizone; herenfiets, Valuws; bouvier, teef; dameshorloge met gevlochten band, Titan; damesjas, groene ruit met flu welen kraag; schoolpas TU Eindhoven; trouwring met briljan- tje; auto en voordeursleutel aan blauw label; strippenkaart en railak- tiefkaart; portemonnee met ƒ35,0; damesportemonnee met pasje; vouwbeurs met drukknopje en rits met pasjes en geld; herenportemon nee, Hema, met 60,-; knijpknip met sleutel en ƒ135,-. GEVONDEN 2x Skateboard, klein model; bankpasje; damesfiets, Locomotief; herenportemonnee met ƒ100,-; 2 bankbiljetten; tekkel, kortharig, bruin/zwart; kinderhorloge, Inca; kinderjas, blauw met wit opschrift; herenportemonnee met Bfrs. 3700; tas, wit met truien. Inlichtingen omtrent de verloren en gevonden goederen tijdens kan tooruren op het politieburo aan de Leunseweg. Fantastische première in Venray De Psychologe Helen Hudson (Sigourney Weaver) is gespeciali seerd in het gedrag van seriemoor denaars. Op een zekere dag wordt ze benaderd om een profiel te maken van een moordenaar die ergens los rondloopt. Deze moordenaar kopieert de meest gewelddadige moorden uit de Amerikaanse geschiedenis. Ze accepteert deze opdracht, niet wetende dat zij wel eens het volgen de slachtoffer kon worden. In een dodelijk spel van kat en muis, met een uiterst intelligente seriemoorde naar, ontstaat een intrigerende, maar schokkende film! Met 'Silence of the Lambs' en 'Seven', is deze film de beste thriller van de laatste jaren. Geprolongeerd worden: MONEY TRAIN spektakulair tot het laatste moment. GET SHORT, Johan Travolta na Pulp Fiction weer in een grootse film. HEAT, Robert de Niro en Al Pachino botsen in de beste film van het jaar. JUMANJI Special effects, een leuke film en natuurlijk Robin Williams. ACE VENTURA 2, lachen met Jim (dumb) Carrey. BABE, niet voor niets genomineerd voor maar liefst zeven Oscars. Fantastisch voor jong en oud! Er zijn ouderen, die voortdurend pijn hebben, bijvoorbeeld omdat hun spieren overbelast zijn en niet goed meer funktioneren. Dit kan het gevolg zijn van een soort reuma. Deze mensen worden dikwijls een paar keer per week behandeld door een fysiotherapeut. Maar sinds janu ari van dit jaar worden deze kosten nauwelijks nog vergoed. Men moet dan een dure aanvullende verzeke ring sluiten bij de ziektekostenver zekering en dat is voor veel mensen niet te betalen. Om deze eri andere moeilijkheden boven water te krijgen en de over heid te konfronteren met de haken en ogen van de nieuwe regeling, kunt u klachten doorgeven aan de Gezondheidstelefoon. Het nummer is 06-8212183. Op dit nummer kunt u ook alle informatie krijgen over onderwerpen, die met gezondheid te maken hebben. Noteert u daarom dit nummer, het kan u van pas komen. Agenda aktiviteiten 27 maart: Gezellige muziekmiddag in zaal Thielen, aanvang 14.00 uur. U kunt zelf een grammofoonplaat meebrengen, die we dan zullen draaien. 9 en 23 april, 7 mei: Kienen in Het Schuttersveld, aanvang 14.00 uur. 10 en 17 april: Themadagen, waar bij u wordt voorgelicht over crimi naliteitspreventie. Vooral voor oude ren van belang, omdat u tips kunt krijgen om berovingen en dergelijke te voorkomen. Een keuze uit de nieuwe studieboe ken. Campings: ANWB's campinggids. Adressen en beschrijvingen van meer dan 3400 campings in Europa. Heymans, Patsy: Ontvoerd. Persoonlijk verslag van de speur tocht van een Belgische vrouw naar haar kinderen, die ontvoerd werden door haar joodse ex-man en weder ondergebracht bij leden van de Chassidim, een joods-fundamenta listische beweging. Housden, Roger: Plaatsen van bezinning. Overzicht in woord en beeld van mogelijkheden voor korte, lange of middellange meditatieve bezinningsprogramma's in retraite- centra over de gehele wereld, vol gens uiteenlopende spirituele tradi ties. Lovell, Jim: Apollo 13: Houston... we have a problem. Verslag van de ruimtevlucht in april 1970, die bijna eindigt in een ramp. Dit boek is onlangs verfilmd. Oor: Oor's eerste Nederlandse pop encyclopedie. De tiende uitgave van dit unieke tweejaarlijkse naslag werk. Ospina, Martha: Pergamano bloemdecoraties, een nieuwe dimensie. Instrukties en voorbeel den voor het natuurgetrouw nama ken van bloemen en boeketten met behulp van de pergamanotechniek. Het Arbeidsongeschikten Platform Limburg houdt elke week in verschillende plaatsen in de regio spreekuur voor mensen in de ziekte wet, mensen met een (gedeeltelijke) WAO-uitkering cq. invaliditeitspen sioen. Men kan o.a. terecht met vra gen over de verschillende uitkerin gen en de samenloop daarvan, de kontakten met de bedrijfsvereni ging, de herbeoordeling. In Venray is dat donderdagmiddag van 13.30 tot 16.00 uur, in de'n Opstap, Prins Bernhardstraat 12a, tel. 0478-587213. (Tel.: alleen tij dens spreekuur.) Er zijn geen kosten aan verbon den, maar neemt u wel uw beschei den mee. Met ingang van le en 2e Paasdag is Bistro Roelanzia ook geopend op zondag. Op deze dag gaat ook de nieuwe naam van de zaak in gebruik namelijk Restaurant De Bekkerij. Deze naam komt van vroeger toen Pierre Janssen, den bekker van Ysselsteyn op dezelfde plaats een bakkerij had. En wie kent de naam niet van Zus van den Bekker. De huidige keuken van Roelanzia is gevestigd in de bakkerij van vroe ger. We serveren in ons restaurant een a la carte kaart met kindermenu's, maar ook de kleine kaart is aange past. Ons paasmenu: heldere runder bouillon, varkenshaasje champig nons, div. groenten, div. aardappe len, sorbet. Op zondag is het restaurant geo pend van 13.00 tot 20.00 uur. .eserveren kan op tel. 0478- 541221. wu ZOEKEN regelmatig nieuwe bezorgers voor Peel en Maas. Aanmelden in onze boekhandel Grotestraat 68 of telefonisch 582727 Min. leeftijd 14 jaar Vrijdag 29 maart Op vrijdagavond 29 maart vindt het jaarlijkse Lindeconcert plaats te Oirlo.Een aantal Oirlose verenigin gen verzorgen dan gezamenlijk een muzikale avond in gemeenschaps huis De Linde. De laatste jaren is deze avond uitgegroeid tot een goed verzorgde en gevarieerde, muzikale avond, die door het talrijke publiek goed gewaardeerd wordt. Het concert zal geopend worden met een kort optreden van de jeugd- fanfare van Ons Genoegen. Daarna volgt het herenkoor en vervolgens zal de fanfare van Ons Genoegen optreden. De fanfare is momenteel uitgegroeid tot ruim zestig aktieve leden die zich op deze avond graag van hun beste zijde laten horen. Na .de fanfare zal het dameskoor op het podium plaatsnemen en vervolgens zal de drumband van Ons Genoegen haar aandeel in het concert verzor gen. Hierna is er een optreden van het Jonge Garde Koor, die op deze avond voor het eerst optreden onder leiding van hun nieuwe dirigent. De avond zal worden afgesloten met een optreden van de Kelderband die speciaal voor deze avond enkele nieuwe nummers heeft ingestu deerd. Al met al is het een programma van ruim twee en een half uur, ver zorgd door jong en oud van Oirlo. Iedereen is van harte welkom op deze avond die beslist de moeite waard is. Het Lindeconcert begint om 19.30 uur in gemeenschapshuis De Linde en de toegang is gratis. Op zaterdag 30 maart houden de erkende tandtechnische laboratoria de 2e Dag van de Tandtechniek. Dit biedt patiënten de mogelijkheid een vleugje kennis op te doen van de tandtechniek. Sinds 1 januari 1995 worden door wijzigingen in het ziekenfonds, tandtechnische behandelingen deels zelf door de patiënt bekostigd. De branche-organisaties in de tandtech niek spelen hier met hun beleid op in. Dat wil zeggen: patiënten moe ten beter geïnformeerd worden, zodat zij beseffen waar zij voor moeten betalen en waarom zij dit doen. Een behandeling moet een bewuste en weldoordachte keuze worden. Tijdens de 2e Dag van de Tandtechniek maken patiënten ken nis met een tandtechnisch laborato rium. 'Wie zijn zij?' en 'Wat doen ze? zijn vragen die beantwoord zul len worden. Indien u meer informatie wenst kunt u kontakt opnemen met Tandtechnisch Laboratorium, Petersstraat 16, tel. 510341. Mei de Aixom rijdt u zonder rijbewijs, met 45 km/u, veilig over fietspaden, door steden en over binnenwegen. De Aixom brengt u en uw bagage overal worm en droog naartoe. ht'T It! Auto Lenders Wilhelminastraat 29a, Venray, tel. (0478) 511113. 'Fun shopping' blijkt groot sukses Ford Van Haren bv introduceer de afgelopen weekend het 'fun shopping'-concept in Noord- Limburg. Een unieke autoshow, waar van vrijdag tot en met zon dag jl. enkele duizenden bezoe kers op af kwamen. Dit nieuwe concept behelst veel meer dan alleen maar 'auto's kijken'. Dat kunnen de bezoekers van het eve nement na dit weekend beamen. Vanzelfsprekend stond de auto centraal tijdens de showdagen. Met een groot aantal speciale aanbiedin gen op nieuwe en gebruikte auto's had het verkoopteam van Van Haren zijn wagenpark van maar liefst 250 auto's showgereed gemaakt. Maar daar omheen waren tal van auto-vreemde aktiviteiten georgani seerd, waardoor er voor elk wat wils was. Zo waren er met de regelmaat van de klok bijzonder swingende optredens van het bekende Show Team van The Euro Dance Stars. De kinderen kwamen bijna tijd tekort om alle speciaal voor hen georgani seerde aktiviteiten te ondergaan. De Flippo Topshots ruilbeurs, ballon nen en clowns zorgden voor veel blije gezichten. Ook aan de inwen dige mens was gedacht; op de gezel lige terrasjes was het met een hapje en een drankje prima vertoeven. Als klap op de vuurpijl was er op zater dag een optreden van Lee Towers. Deze razend populaire zanger, die al meerdere malen Ahoy 'plat' kreeg, gaf in de sfeervolle ambiance een puike show, die veel weerklank vond bij het in groten getale opge komen publick. Via o.a. buitenreklamc, grote full colour advertenties in de plaatselijke en regionale kranten als Venray en omgeving uitgebreid geïnformeerd over het bijzondere karakter van de show. Forddealer Van Haren bv kan terugkijken op een suksesvollc show. Niet alleen waren er veel bezoekers, ook de verkoop van nieu we en gebruikte auto's was 'top'. Vele tientalle nieuwe en gebruikte auto's kregen tijdens de show een nieuwe eigenaar, Ford Van Haren bv gaf met zijn 'feestje' ter gelegenheid van het 65-jarig bestaan een geheel nieuwe dimensie aan het begrip 'autoshow'. 30 en 31 maart open huis Versleijen Oirlo opent de deu ren na een fikse verbouwing en uitbreiding van het bedryf en toont bij deze gelegenheid haar totale leveringsprogramma. Versleijen, tot over de landsgren zen bekend als leverancier van het befaamde Big Dutchman program ma, laat naast zijn volledige 'agrari sche programma', ook haar volledi ge tuin- en park-assortiment zien en stelt u graag in de gelegenheid om geadviseerd te worden op het gebied van sanitair, centrale verwarming en loodgieterswerk. Versleijen Oirlo gaat verder dan verkoop; ook installatie maar vooral service. 'Een aankoop is vlug gedaan, maar de klant mag van ons meer verwachten dan alleen doorgeefluik te zijn voor goederen. Wij installe ren indien gewenst en zijn er voor de klant als er iets hapert', aldus Paul Versleijen, die dagelijks verant woordelijk is voor de werkplanning. Het Oirlose bedrijf heeft zich gedurende zijn 69-jarig bestaan ont wikkeld tot een onderneming met naam. In de wereld van de pluimvee en varkenshouderij staat de onder neming bekend als uitleveringspunt van Big Dutchman voederautomati sering en huisvestingsystemen, evenals alle mogelijke randappara tuur. Regionaal ligt het accent naast bovengenoemde aktiviteiten, nadrukkelijk op de montage en onderhoud van sanitaire en centrale verwarmingsinstallaties, evenals loodgieterswerk voor zowel bedrijf als particulier. Ook het tuin- en park-programma mag er zijn. Alle bekende merken tuinmeubels zullen in de nieuwe showroom getoond worden evenals het enorme assortiment aan kwali- teits gazonmaaiers en andere tuinap- paratuur. Kortom een bezoek aan het ver nieuwde pand aan de Castenrayseweg 14 te Oirlo is zeker de moeite waard. Versleijen houdt open dag op zaterdag 30 en zondag 31 maart van 10.00 tot 17.00 uur. Buro- en projektinrichting Op vrijdag 29 en zaterdag 30 maart organiseert Martin Cuypers bv in de showrooms van de vesti ging op bedrijventerrein Keizersveld in Venray de Open Dagen 1996. Tijdens deze open dagen kunnen bezoekers een uitste kend en volledig beeld krijgen van de nieuwste ontwikkelingen op het terrein van kantoorinrichting, pre sentatietechnieken, computertoepas singen, computernetwerken en xan- toorbeheer. Speciale aandacht is er voor de levering van kantoorver- bruiksartikelen. Voor alle bezoekers is er een hapje, een drankje en een aardige attentie. Martin Cuypers bv is in Noord- Limburg en het oostelijk deel van Noord-Brabant een van de marktlei ders op het gebied van buro- en pro jektinrichting. Bovendien opent het bedrijf binnenkort in het centrum van Uden op 900 vierkante meter een boekhandel, een afdeling voor kantoorartikelen en een showroom voor projektinrichting. Het hoofd kantoor blijft op bedrijventerrein Keizersveld in Venray. Daarnaast zijn er (kantoor)boekhandels in Venray en Blerick. PROJFKTINlHV?fi"lt,(N; Martin Cuypers bv heeft als pro- jektinrichter een uitstekende naam. Het bedrijf begeleidt en realiseert de inrichting van kantoor-, dienst-, congres-, vergaderruimtes en aula's van het eerste ontwerp tot de Finishing touch. En dat tegen uiterst konkurrerende prijzen. Gerenommeerde fabrikanten van buro's, stoelen en kantoormachines laten zich graag door Martin Cuypers bv vertegenwoordigen. Martin Cuypers bv levert en instal leert onder andere komplete werk plekken. computernetwerken, legt vloerbedekking en hangt gordijnen en zonwering. Samengebracht van uit een totaal-concept dat in nauw overleg met de opdrachtgever tot stand komt. De laatste jaren heeft Martin Cuypers bv zich ook ontwik keld tot een deskundig leverancier van bijzondere projektmeubelen zoals de zorgsektor. WERKPLEK Veel aandacht is er op het moment voor de kwaliteit van de werkplek. De Arbeidsomstandighedenwet, preventieve aktie ter voorkoming van WAO-instroom en het feit dat een representatieve en gezonde werkomgeving een signaal van kwa liteitsbewustzijn is, zijn daarvan de redenen. Duidelijke trends zijn dat buro's uit elementen worden opge bouwd, afgestemd op de funktionele en persoonlijke behoefte, en dat aan de 'pasvorm' van stoelen steeds zwaardere eisen worden gesteld. Allerlei accessoires als verstelbare voetensteunen, burolampen met een goede lichtspreiding en uitgekiende anti-reflectieschermen maken het beeld van de gezonde werkplek kompleet. En dat alles fraai vormge geven, in talloze varianten en aller lei kleuren. VERBRUIKS ARTIKELEN Al 21 jaar is Martin Cuypers bv een snelle en betrouwbare leveran cier van kantoorverbruiksartikelen. Met de shuttle worden bestellingen binnen twee dagen, en indien gewenst onmiddellijk, bezorgd. Het centrale magazijn is gevestigd op bedrijventerrein Keizersveld waar de Open Dagen 1996 worden gehouden. De openingstijden van Martin Cuypers bv, Keizersveld 65 Venray, zijn tijdens de Open Dagen 1996: vrijdag 29 maart van 09.00 tot 21.00 uur en zaterdag 30 maart van 09.00 tot 17.00 uur.

Peel en Maas | 1996 | | pagina 11